ZOEKPLAATJE CORRESPONDENTIE. Welke zijn de zeven fouten in dit plaatje? (Nadruk va Dat was natuurlijk door drukte enz. op het bureau L. D. dat de kinderkrant wat later kwam .maar nu het kouder wordt en jullie s avonds niet meer buiten kunt spelen, hebben jullie toch nog best den tijd gehad om de raadsels op te lossen, vooral als er een Zondag bij is. Ja, hoor, in November geef ik weer eens prijsraad sels en dan zooals altijd in December weer vóór de Kerstvacantie. Het waren al heel weinig brieven deze keer en maar enkelen hadden bij de raad sels een brief geschreven. Nu de volgende week zeker wat meer als de kinderkrant nu deze week weer naar ik hoop voor jullie, op Donderdag zal verschijnen. Rietje Trap, ja hoor ik ben goed overge komen en ik hoop ook heel erg dat je wensch zal vervuld worden, dat ik dezen winter niet ziek zal worden. Reinler en Annie den Hertog, 2 van de 3 raadsels kan ik gebruiken, want die hebben er nog niet ingestaan. Conny van Vliet, mijn vader heeft inder tijd veel boeken voor de jeugd geschreven. Vraag dan maar in de bibliotheek waar uit je het andere boek had, of er nog meer boeken bij zijn. geschreven door R. Koopmans van Boekeren. Corry v. d. Kerkhof neen hoor, nu ben ik niet moe meer van de reis. Verlang je zoo naar je verjaardag, nog even geduld hebben. Stientje Griffioen, was je vader Zondag Jarig, dan begrijp ik dat je geen zin had om een langen brief te schrijven en toen ben je zeker ook niet met Corry meege gaan om samen de brieven weg te brengen. Willy Slmonls ben Je tevreden dat ik je raadsel al heb geplaatst. Ja, er staan dik wijls mooie verhalen In, ik lees ze ook altijd. Bep v. Duuren en jou raadsel heb ik evenals dat van Willy geplaatst. Dan is het natuurlijk dubbel prettig op school als Je merkt dat je vooruit bent gegaan. Paula en Edward ten Hooven dat raad sel over die noten heeft er al eens inge staan. Jo en Tiel van der Linden, het is een heele reis van uit Zeeuwsch-Vlaanderen maar Ik ga met de auto uit Kloosterzande en blijf daarin zitten op de boot, dat is gemakkelijk en rijd dan tot Bergen op Zoom en dan verder per trein tot Den Haag. Hennie de l'Ecluse er zijn verscheidene raadsels bij, die er nog niet hebben inge staan en die ik best kan gebruiken. All de Blauw houd je zoo van de winter avonden als het licht vroeg wordt opge stoken en je dan gezellig kunt gaan hand werken, nu dat begrijp ik best hoor. want hoe heerlijk de zomer ook is. de winter brengt toch ook zooveel gezelligheid bin nenshuis. Ben je zoo ijverig aan de gang voor je poppen? Joop Schouten natuurlijk is het vol doende als je 6 raadsels oplost, want 4 is al genoeg om vermeld te worden. Houdt jij ook van teekenen, net zooals Je broer Frans? Hendrlna de Ren zeker is je postpapier aardig, het plaatje deze keer was erg grappig. Is Nel je nichtje, is zij toen ook op je kinderpartij geweest. Nel Wagemans ik zal jou maar op Hen- drina laten volgen, want zij schrijft over je en verzoekt de groeten aan je. Vindt je het prettig om Fransch te leeren, ik heb er altijd erg veel van gehouden. Er zijn bij de raadsels, die je mij stuurt, ver scheidene, die ik kan gebruiken, dat zal je voor en na wel zien Lilly van der Leeuw, je bloemen staan prachtig bij mij op tafel, het is een reuzebouquet en de kleur komt zoo mooi bij de zijde van de lampekap, waar de bloemen net onder staan. Marletje Verboom is je naam nu goed? Vond je het zoo naar toen de kinderkrant pas Zaterdags kwam. Zoo, is To Noest je vriendin? ja, ze heeft ook wel eens inge zonden. Gerda Spiecker dat is een lang raadsel hoor, dat je nu stuurt, maar het is goed, dus ik zal het wel eens plaatsen. Marie Brokaar. zoo is je broertje al 3 maanden, ja dan beginnen ze al aardig te lachen en te kraaien, ik begrijp het best hoor, dat ieder thuis dol op hem is. Aaltje. Boukje en Adriaan van Vliet, nu was dus de brief van Adriaan. die mij allerlei kwam vertellen. Dat is prettig hoor, dat je veel van teekenen houdt. Als de meisjes dan zitten te handwerken kan jij teekenen. Dat vind ik erg aardig dat sparen voor een schoolreisje, dat bestond in mijn schooljaren nog niet. de jeugd ziet op die manier veel moois van ons land. Is het boek van de schoolbibliotheek mooi? mag je iedere week een boek mee naar huls nemen? Tine van der Star is je moeder nog in het ziekenhuis, moet ze er misschien nog 3 weken blijven, natuurlijk is dat leeg en stil in huis als moeder er niet is, dat spreekt vanzelf, maar gelukkig dat zij goed vooruit gaat. Wat zal dat een zijn, als zij weer thuis komt. Vi mij dan maar eens. Eempien en Jo Wassenaar, gn dat je Zaterdagavond maar dad^ raadsels ging opschrijven. Zondai mooie herfstweer ben je zeker g sen of wandelen? Begint Hannie te praten? Dirkje Hopman in dit pakket oude brief. Je vriendin Adrie broertjes ontbraken, dat ben ik hen gewoon. Je hebt goed mee ft vierd voor 3 October en alles goeij Ja hoor, je bent nu je belofte nat en hebt mij een langen, uitvoerig: geschreven. Weet je dat je geen de enveloppe had geschreven, maï bureau L.D. hebben ze den brief en dus gezien dat de brief voor i Marjanne en Marius van den neen hoor. ik ben niet veel lans Kloosterzande dan in Den Haag nu 4 maanden daar. dat is toch n derde deel van een jaar. En ik ben niet van het station naar huis maar met een taxi, ik zou dat noo nen loopen. Liesje Thors, Ja als ik goed om te reizen, ga ik 's zomers naar K zande voor enkele maanden. Ik mc bepaald verhuizen, ik woon hier Haag, ik had dus enkel een groote mee naar Zeeland te nemen. Je a zal ik eens plaatsen. Corrie Delfos, je brief kwam noi zooals je ziet, maar de kinderkrant ook veel later dan anders. Als raadsel zelf maakt, dan moet je ters er bij noemen, nu had je mi gedeelte er van gezet. Jo Beumer vond je het zoo Jami er die eene week geen correspo was, maar dat kon heusch niet an moest dien Dinsdag reizen en wi Woensdags heel erg moe van de n moest eens één keertje overslaan. Klaas Oudshoorn, is dat zoo lekt pofte beukenootjes? Er zijn d vreeselijk veel beukenootjes. dat overal buiten Hoe lang heeft Klaas vacantie? Ik ben niet bepaald verin woon hier en 's zomers logeer ik maanden buiten in Kloosterzande Allen hartelijk gegroet door MeJ. A. KOOPMANS v. BOEB Den Haag, van Beunlngenstraat

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 16