De groote dag van „Hillinen" De singelloop van den LA.K LEIDSCH DAGBLAD Sportblad Maandag 16 October 193; Fraaie zege van Groeneweg (Rotterdam) UNITAS—ALPHEN 7—3. De wedstrijd Tan Wels. Met lllnke cijfers werd Alphen ln Gorkum door de club van Wels geklopt. Onze in ternationaal was dezen middag zeer in vorm. Zijn scherpe voorzetten waren een voortdurend gevaar voor de verdediging der bezoekers. Helaas was de haillin.e van Alphen nog steeds niet compleet, wat zich geducht laat voelen en mcoe hierdoor werd de nederlaag een voldongen feit. Dadelijk nadat scheidsrechter Visser heelt laten aanvangen, komt Umtas sterk ln den aanval. De verdediging der bezoe kers houdt daarbij voorlooplg stand Een nieuwe aanval van Unitas wordt Alphen noodlottig, wanneer een voorzet van Wels door Mulder ln eigen doel wordt gewerkt. 10. Wanneer Alpnen een corner krygt te nemen ls het Windhorst die de partijen op gelijken voet weet te brengen. 11. Ecnlgen tijd blijft Alphen dan sterk in de meerderheid, doch de voorhoede weet door slecht schieten, de kansen niet te benutten De thuisclub evenwel doet het anders, wanneer Wels naar den midvoor plaatst, die 2—1 scoort. Daarna vergroot Unitas weer uit een corner haar voorsprong en als even later de linksbuiten der thuisclub een voorzet van rechts benut, heelt Unitas reeds met 41 de leiding. Ook na de rust ls Unitas sterk ln den aanval, doch thans weerstaat de Alphen- verdediging den druk, en plaatst het spel naar de overzijde, waar Bezemer keurig den achterstand verkleind tot 4—2 terwijl Uit een corner door Tulnenburg de stand op 43 wordt gebracht. Na ecnlgen tijd van overwicht der bezoekers volgt een snelle aanval der thuisclub waarbij de midvoor andermaal den voorsprong uit een voorzet van Wels vergroot. 53. Thans ls het pleit beslecht. Unitas weet achtereenvolgens de score tot 74 op te voeren, met welken stand het einde komt. CELERITAS—LUGDUNUM 1—2. Een zwaar bevochte overwinning. Het spelen op een der terreinen ln het Zuidersportpark te Den Haag kan geen onverdeeld genoegen zUn. Is het er stil dan gaat het wel, maar zoo als het er gisteren toeging was het haast ondoenlijk om nog een behoorlijk partij voetbal te vertoonen. Windhonden races ter eene, een enthou siast gezind A.D.O-publiek ter andere zijde daadoorheen het gejuich of gejam mer van een zestal elftallen, met het ge fluit der scheidsrechters daar neg bij, zie hier het beeld dat het Zuidersportpark ons biedt, op een drukken Zondag; een heksen ketel gelijk. Voeg daarbij het meer dan slechte leiden bij bovenstaanden wedstrijd en men zal het er over eens zijn, dat het te loven valt van de toch al eenlgszins uit het lood geslagen Leldsche ploeg om ondanks dat alles de overwinning te be halen op een ploeg die zeker niet slechter speelt dan Lugd. Het was een zwaar be vochten zege die hopelijk vertrouwen zal schenken voor de toekomst. Over het verloop van dezen spannenden strijd het volgende: Het begin ls voor de rood-gelen, die enthousiast van wal steken. De voorhoede mist echter enkele fraaie scoringskansen. Spoedig komt Lugd. er beter ln. Van der Laan e.c. vonden echter de Celerltas keeper ln puike conditie. Na 15 min. krijgt Mom het leer van den Lugd. midvoor, een korte dribbel en knalhard suist het leer ln de touwen. Om onver klaarbare redenen wordt het Inderdaad keurige doelpunt geannuleerd. Lugd. blijft het beste van het spel hou den en kart hierop gelukt het na een alwsmeenen Lugd.-aanval aan Mom het '.eer onhoudbaar in het net te schieten (01). Voor de rust ziet men dan een strijd met wisselende kansen, zonder dat er echter gescoord wordt. Rust 01. De tweede helft begint veel belovend voor groen-wit als v. Weerlee een hard- schot Inzendt. De keeper redt echter schit terend. Gaandeweg gaat Celerltas beter spelen en Lugd wordt teruggedrongen De Leidsche achterhoede houdt aanvankelijk stand Vele aanvallen stranden op Neute boom, die letterlijk overal, waar gevaat dreigt, opduikt, terwijl keeper v. d. Berg een keurig schot van den linksbinnen op fraaie wijze onschadelijk maakt. Op vrij fortuinlijke wijze komt Celerltas dan aan den gelijkmaker als de linksbinnen over den ontijdig ultgeloopen v. d Berg heen het leer fraai inkopt (1—1). Nog houdt de druk aan, de aller zonderlingste beslis singen werken ontmoedigend op de Leid sche spelers. Allengs verstrijkt de tijd en we denken reeds aan een puntenverdeeling als uitelndeliik resultaat, als 2 min. voor het einde v Weerlee o 1 In off. side positie het leer te pakken krijgt en met de Haag- sche back's op z'n hielen onberispelilk in- knalt (1—2) Lugd trekt zich in de resteerende oogenbllkken eenlgszins terug en het einde brengt een verdiende, doch uiterst zwaarbevochten Leidsche zege. BODEGRAVEN II—H.D.V. H 3—3. Na een snellen en spannenden strijd tegen HD.V. n boekten de rood-zwarte reserves hun tweede gelijke spel, ditmaal met 33, een uitslag, welke de verhouding volkomen Juist weergeeft. Reeds na 5 minuten spelen had Bodegraven succes toen de middenvoor een voorzet van den rechtsbinnen Ineens en onhoudbaar be nutte 10. Lang had de thuisclub geen plezier van deze voorsprong want na 10 minuten scoorden de gasten met een vliegend schot den gelijkmaker. Een corner van Bodegraven wordt achter geplaatst, waarna bij 'n snellen aanval der HD.V.-ers de Bodegraven-doelman bij een hard schot het leder tegen den staander stompt, van waar 't ln 't, doel springt 12. Bodegra ven raakt dan iet3 meer in den aanval, doch de middenvoor zoekt het -"oei meestentijds te hoog Als Bodegraven weer een fraaie kans krijgt en binnen het straf schopgebied ongeoorloofd van den bal wordt gewerkt, w rdt de daarvoor toege stane penalty onhoudbaar bmut 2—2. Direct na de hervatting brengt na goed samenspel dor geheele voorhoede de mid denvoor van Bodegraven met een fraai schot den stand op 32. Het spel gaat snel van doel tot doel. Het laatste kwartier doet zich bij enkelp Eode- gravenspelers de vermoeidheid gf.lden en de gasten proflteeren van een foutje in de Bodegraven verdediging, om den stand onhoudbaar op 3—3 te brengen. Het einde komt met een gelijk spel. waarmede beide ploegen tevreden kunnen zijn Opening van het nieuwe kleedhuls en terrein der V.-V. „HlUlnen" te Hillegom. Burgemeester Pont voert het woord. - Van links naar rechts staande: Fr. van Waveren. voorz Wlllemsen en Van Llerop, bouwers, H. Rovers, commissaris, bur gemeester Pont, S J. Warmerdam, secr.-pennlngm. en N. v. d. Meer, commissaris. De dag, waarop het nieuwe terrein en kleedhuis der V.-V. „Hillinen" in gebruik is genomen, is een groote feestdag ge worden, een mijlpaal ln de loopbaan dezer vereeniglng. De verbetering begint al met den weg naar het veld. Hetzelfde geldt voor den Ingang, waarbij het kleedhuls is gebouwd op betonnen voet, opgetrokkken van hout ln frissche kleuren. Op het ge bouwtje stonden de clubvlaggen, terwijl rondom het veld een reeks vlaggen was opgesteld, een geschenk van den secre taris, den heer S. J. Warmerdam Het veld ls afgezet met betonnen palen en Ijzeren staven. Het kleedhuls bevat vier kleedkamers, waschpelegenheid, douche, W. C. en een kamerlje voor den scheidsrechter, bene vens een bergplaats. In het front ls een consumptlccelegenheld. waarvoor gisteren binnen een afzetting heesters, planten, tafels, stoelen en bloemen stonden. Daar zijn de genoodigden. leden en do nateurs, in grooten getale aanwezig, door den voorzitter den heer Fr. van Waveren welkom geheeten Feu lang gekoes'erdc wensch ls in vervulling,gegaan, zei hij; er moest hard gewerkt worden om klaar te komen. Dank kwam toe aan de medewer kers B. Fijma, L. van Braam, H Elden- broek en den secr.-penn. Warmerdam. Verder is er gesproken door den voor zitter van den H. V. B„ den voorzitter der zustervereeniging „Hillegom", den heer Fr. de Groot en door den burgemeester mr. Pont. Alle toespraken werden met een „hoera" voor „Hillinen" en applaus ont vangen. De genoodigden, waaronder verschei dene raadsleden en de burgemeester, heb ben met veel belangstelling het kleedhuis bezichtigd. Allen waren vól lof over de Inrichting en de uitvoering. Het geheel ziet er keurig uit. Groot was de belangstelling van het publiek voor de Sunnamers, die teaen een veteranen-elftal van HlUlnen speelden, nadat eerst adspiranten van Hillinen en Hillegom het veld hadden ingewijd. Bloemen zijn geschonken door de V.-V. Hillegom. V.-V. Zandvoort, H Alkema en den aannemer Willemsen. terwijl felicita ties wa.en ontvangen o.a. van U.V.S. te Leiden. ALPHIA I—U V. S. I 0—1. Schotlooze aanvals-linics. In een door de voorhoede van beide par tijen slecht gespeelden wedstrijd is het U.VJS gelukt Aiphia haar eerste nederlaag toe fe brengen. Het eenlge doelpunt was een cadeautje van den Alphia-doelman, die op onfortuinlijke wijze een van ver langs den grond ingeschoten bal door z'n handen liet glippen. Aanvankelijk speelde Alphia tegen den vrij sterken wind ln een goede partij, doch het tegen haar ge scoorde doelpunt bleek demoraliseerend te werken, temeer daar U. V. S. door haar onverwacht succes werd aangemoedigd, zoodat Alphia geheel de kluts kwyt raakte Alleer het achtertric hield het hoofd koel en wist het aantal kansen van U.V.S. tot een minimum te beperken. Ook de Leid sche achterhoede had met de futloos spe lende Alphla-voorhoede niet al te veel moeite Eenmaal gelukte het den Alphen- schen linksbinnen alleen voor Kramp te komen, doch deze wist den keihard inge schoten bal over de lat te stompen. Na de rust nam U.V.S. reeds spoedig een verdedigende houding aan. Met den wind mee nam Alphia het spel in handen en werd het hoofdzakelyk een spel tusschen de Alphia-voorhoede en de Leidsche ach terhoede. Alphia ging echter teveel inslui ten. welke lout de kans op een doelpunt verkleinde. U. V. S. hield daarby dapper stand. Doelman Kramp was kalm en ze ker in zyn optreden. De laatste 10 minuten zetten Alphia alles op alles, doch voor het Leidsche doel was er geen doorkomen aan- Het ligt voor de hand dat er in deze omstandigheden van mooi voetbal geen sprake was. Tot het einde wist U.V.S. vol te houden, zdodat de bezoekers met 10 dezen wedstrijd wonnen. BAARN I—BODEGRAVEN I 3—2. Ook na den vijden wedstryd zit Bodegra ven zonder winstpunten en thans werd wederom met den oneven goal van Baarn verloren. Aanvankelyk zag het er voor de rood-zwarten alleszins gunstig uit, want al spoedig was het de midhalf, die onhoud baar scoorde 01. Nadat kort daarop de middenvoor van Bodegraven tegen den doelman heeft aangeschoten en aan de overzyde de rechtsback van Bodegraven weet te redden ten koste van een corner welke nlens oplevert, is het vervolgens de middenvoor van Bodegraven die met een goed schot den voorsprong tot 20 ver groot. Nog krügt Bodegraven een kans, als ke-rer Onrust reeds ziin d">»' 1""Tt verla ten, doch het schot gaat juist over. Na een halfuur spelen krygt Baarn iets de overhand en het is ln deze periode, dat de thuisclub kort na elkaar tweemaal weet te scoren, welke beide doelpunten naar onze meening niet vry van buitenspel waren, hetgeen echter den slecht leidenden scheidsrechter ontging. Met den stand 22 wordt gedraald. Kort na de hervatting krygt Baarn een penalty wegens hands van Friejé toegewezen, doch de Zeeuw stopt het leder schitterend. Baarn gaat dan het spel forceeren en al spoedig wordt de rechtsbuiten van Bode graven bulten gevecht gesteld en moet deze worden vervangen. Nog enkele Bode- gravenspelers raken geblesseerd en spelen op halve kracht verder, hetgeen niet weg neemt dat het spel snel van doel tot doel blijft golven. Uit een voorzet van links neemt de thuisclub met een fraalen kopbal de leiding 32. om deze niet meer af te staan en als het einde daar is, heeft Baarn een zwaarbevochten zege geboekt in een wedstryd, waarbij de thuisclub zich aan ruw spel wel wat al te veel te buiten ging. doch waartegen door den arbiter onvoldoende werd opgetreden. HILLINEN—ZANDVOORT 2—3. Een spannende wedstrijd. De eerste wedstryd, welke Hillinen speelde op haar nieuw terrein, is in een onver diende nederlaag geëindigd. Reeds met rust wisten de Zandvoorters een nuttige 30 voorsprong te behalen, welke sterk geflatteerd was. Het liep den geel- blau wen in letterlijk alles mede. Wy geven toe dat de forsch spelende tegenpartij een voorsprong verdiende, maar dat was met twee doelpunten verschil toch zeker meer dan voldoende geïllustreerd, Hillinen speelde een behooriyke partij voetbal, geenszins verrassend, maar toch in geen geval de mindere van Zandvoort. De tweede helft was geheel voor de thuis club; en hier brengen wij een saluut aan het blauw-witte team, om party te geven tot de laatste minuten, dat is juist wat respect afdwingt en maakt een neder laag toch altyd eervol- Nadat de thuisclub heeft afgetrapt on derneemt Zandvoort den eersten aanval, welke door buitenspel onderbroken wordt. Hillinen tracht ook los te komen. H. Scholte lost het eerste harde schot, dat echter subliem wordt gestopt. Vlug gaat het spel op en neer met Zandvoort iets sterker, hetgeen het dan ook in een twee- doelpunten uitdrukt. De Hillegommers houden goed vol, maar ondervinden tame- lyk veel last van den sterken wind. Een hoekschop levert het derde Zandvoortsche doelpunt op. Hoog waalt de bal voor doel en wordt onberispeiyk ingeschoten. 03. De tweede helft ls bijna geheel voor de thuisclub al blijven de Zandvoortsche aanvallen zeer gevaarlijk Eindeiyk komt het verdiende tegenpunt, na goed spel van de Gebr. Scholte schiet de oudste onhoudbaar ln. (13.) Een vlugge aanval van de bezoekers wordt besloten met een vliegend schot, dat op keurige wyze door van der Jagt wordt gestopt. Weekr komen de blauw-witten opzetten, en met suc ces: Freeke deponeert no. 2 ln het net. Hoe de thuisclub verder zwoeg, het wil niet lukken. Corners volgens elkaar spoe dig op, zonder succes evenwel. Onder groote spanning verstrijken de laatste mi nuten. zonder dat er meer wordt ge scoord. Einde 23. Hillinen had een ge- lyk spel verdiend! Scheidsrechter Hage- man was goed. In de ochtenduren ontmoetten de Hil linen Veteranen en het Surinaamsche elf tal Paramaribo elkaar. Onder zeer groote belangstelling moesten de zwartjes ten slotte het onderspit ^lvt i. Met 43 ble ven de Hlllinen-Veterancn ia ae meerder heid. Voor de tweede maal hield de Leidsche Athletiek-Kring Zaterdagmiddag de jaar- lyksche nationale singelloop om de City- Sleutels, en het mooie weer en de uitste kende deelname zorgden voor enorme pu blieke belangstelling. Reeds nu blykt dat dit nummer van het L.A.K.-program een uitstekend middel is om programma te voeren voor de sport van speer en sprint. De interesse der athleten, óók van buiten Leiden, demonstreert zich in de deelname van cracks als Groeneweg, De Groot en Tummers en onafwysbaar is dat van groo ten invloed op het publiek, dat zich ook nu weer in dichte drommen langs het gan- sche parcours van ongeveer zes en een halve kilometer heeft verdrongen. De po litie, onder de beproefde leiding van den heer Duval, had voor een goede regeling zorg gedragen, zoodat vrijwel nergens eenlge last werd ondervonden. Welk een nuttig effect had daarby de motor-„bri- gade", die het zoo goed als onmogelijk heeft gemaakt mee te fietsen Van de 25 reeds vermelde deelnemers verscheen Verkerk niet aan den start. In zijn plaats kwam echter de bekende Delf tenaar Tummers. Iets te laat viel aan den Morschsingel het startschot, maar geluk kig kreeg men by den spoorwegovergang aan den Haagweg geen moeilijkheden. Het tempo bleet aanvankelijk vrij laag en het duurde daardoor veel langer dan verleden jaar voordat er teekening in den strijd kwam. Tummers (Delft), Groeneweg (Rot terdam), Kok (Wormerveer), Meskers (al hier) en Berkelaar (Rotterdam) vormden direct het leidende peleton, waarvan de loopers om beurten, den kop namen om na enkele oogenblikken hun plaats weer af te staan .Nog vóór de Heerenstraat zakten Kok en Meskers echter af en weldra bleek ook de Zwaluw-looper De Groot (winnaar 1932) het tempo, dat geleidelijk werd opge voerd, niet te kunnen bijhouden. Groene weg, Tummers en Berkelaar vormden nu de kopgroep, doch by het sportterrein aan den Zoeterw. Singel begon ook Berlelaa teekenen van onrust te geven. Zijn io> pen werd onregelmatig en even latg moest hij de leiders los laten. Dit leid°ni( tweetal heeft elkaar nog geruimen tijd zeischap gehouden, doch allengs bleek «r buitengewoon regelmatig loopende Groei neweg toch de beste te zijn. Juist toen - nabij het station aan den Heerensingel - De Groot de derde plaats van Berkelaai had afgesnoept (zonder voor de leiders ge vaarlijk te kunnen zljnl voerde hij met succes het tempo zoodanig op dat Tum mers hem niet meer houden kon en weldn tien en meer meters achter geraakte. Dat beteekende de beslissing! Zonder een mo- ment meer bedreigd te worden beëindig^ Groeneweg het parcours in den tijd van M min. 41 sec. Hij bleek nog volkomen fit u zijn. Tummers volgde op vry grooten af stand. Van de 25 deelnemers hebben er 21 den loop volbracht. Nummer laatst kwam bin nen, ongeveer vijf minuten nadat de con trole was opgeheven! Hij was in het ge drang geraakt onderweg (op dien laat komer had niemand gerekend), verklaarde bovendien voor een brug te hebben moeten wachtenen arriveerde toen de ande ren reeds vrijwel verkleed waren. De onfor- tuinlyke looper hadnummer 13 De prijzen werden als volgt toegekend I, en winnaar van de City-Sleutels, .ll Groeneweg (Sportclub Rotterdam), 20 al 41 s.; 2. P. Tummers (Sparta, Delft), 20m. I 51 s.; 3. J. de Groot (Zwaluwen, Dm I Haag), 21 m. 6.3 s.; 4. P. Berkelaar (D. 0.1 S., R'dam); 5. K. Kok (W. F. C., Wormer-1 veer); 6 C. Sonneveld (D. H. C., Delft);?. M. Lomé (D. O. S., Rotterdam); 8. C. val Waas (Achilles, Gouda); A. Visser (Zuid- wijckl was als zevende binnengekomen. Hij kreeg echter den prijs voor den eerst aankomenden Leidenaar. De heer Wesseling heeft na afloop de prijzen uitgereikt. D.V.S. I—OOIEVAARS I 5—2. Hoewel D.V.S. beide vorige wedstryden met groote cyfers gewonnen had, waren wy niet zoo gerust voor den wedstryd tegen de Ooievaars. Immers de Ooievaars is altyd een gevreesde tegenstander ge weest. Een ploeg, welke van het begin af tot het einde hard werkt en niet van op geven weet. Ook in dezen wedstryd heb ben zij gespeeld tot de laatste oogenblik ken, maar zy moesten nu toch in D.V.S. de meerderen erkennen. De Leidenaars ver staan de kunst om doelpunten te maken. Belde ploegen stellen zich volledig op. D.V.S. met Van Weeren in het doel. die zich weer op byzondere wijze van zijn taak gekweten heeft. Van weerskanten worden vliegersvlugge aanvallen opgezet, by de Ooievaars zet Lens deze steeds op; by D.V.S. zyn het de vleugelspelers, die het doen. D.V.S. heeft het eerst succes als Piket den Ooievaars- keeper den bal ontfutselt en in het ver laten doel schiet. Aangemoedigd door dit succes neemt D.V.S. het Ooievaars-doel vinnig onder schot. Bij een dezer aanval len schiet Hillebrand op het doel, de kee per houdt den bal niet vast en dit is vol doende voor Piket om opnieuw in het leege doel te schieten. Thans blykt, welk een strydlust de Ooievaars bezitten. Vol vuur gooien zy zich in den stryd en met succes: als de linksbuiten doorbreekt, kan Van Weeren het schot niet houden en de stand is 21. Na dit doelpunt spelen de Hage naars nog vuriger. De Ooievaars-keeper wordt door zijn eigen aanvoerder uit het veld gestuurd wegens onvoldoende spel. By den aanvang van de tweede helft blijkt bij de Ooievaars E. Lens vervangen te zijn. Reeds heel vlug ls het 3—1 als Piket met alleen den keeper voor zich, geen fout maakt. De Ooievaars laten zich niet onbetuigd en weten weer den achter stand te verkleinen door haar rechts buiten. Daarna is D.V.S. meseter van het terrein en de stand wordt opgevoerd door H. v. d. Water met een moolen kopbal en een blunder van den keeper, die een bal laat glippen. Als het einde aanbreekt heeft D.V.S. een zwaar bevochten zege behaald. Scheidsrechter Rijsdijk heeft den wed strijd op lofwaardige wijze geleid. ALPHEN H—FORTUNA II 1—2. De Alphen-reserves kregen, nog wel ln eigen huis, van de Vlaardingers hun eer ste nederlaag te slikken. De bezoekers speelden vooral tydens de eerste helft, een goed open spel, waardoor de achter hoede der thuisclub het menigmaal zwaar te verantwoorden kreeg. Alphen verschijnt met een invaller. Aanvankelyk oefent de thuisclub eenlg overwicht uit. doch de aanvallen worden door de achterhoed» der Vi-n-dingers, op go-d- wijze onuersr- --L pe..:i-ji'.t kopt F01 una ;r fette* to. aanvallen der bezoekers blijken dan niei zonder gevaar, zoodat keeper van Leeusr meermalen flink aan den tand wordt r void. Het duurt echter nog geruimen ti'. alvorens de linksbuiten van Fortuna zijn club de leiding weet te geven. 0—1. D.ieit daarna komen de gasten weer snel oprit ten, het leder belandt weer by hun mid voor, die onhoudbaar het tweede doelpunt maakt. 02. Nauweiyks is na de rust weer aange vangen of Alphen verkleint uit een voor zet van rechts door Georgie haar achter stand.- 12. De thuisclub komt nu eeu;'- malen sterk in den aanval. Het spel der voorhoede is evenwel te kort en te door zichtig, waardoor de Fortuna-achterhoede steeds tijdig kan ingrypen. Dc doorbraken der bezoekers blijven gevaarlijk en menig maal moet de Alphen verdediging alle krachten inspannen, om doelpunten te voorkomen. Aangemoedigd door het pu bliek opent Alphen, kort voor het einde een hevig offensief op het Fortuna-doel. De Vlaardingers verdedigen zich met man en macht en weten den gelijkmaker te voorkomen. Het einde komt mei' een kleine overwinning van Fortuna. L.D.W.S. II—D.V.S. n 6—1. De reserve's der beide vierde klassers be streden gisteren elkaar op 't L.D.W.S.-ter- rein. 't Verschil tusschen de beide ploegen viel ln dezen wedstryd wel heel sterk op- BU D.V.S. vooral 't vele pingelen met den bal, waardoor de L.D.W.S.-achterhoede ge regeld gelegenheid kreeg, om zich te her stellen. By L.D.W.S. liet 't plaatsen nog wel eens wat te wenschen over. Leeren de spelers zich dat wat aan dan zal zeker de kracht van dit elftal beduidend sterker worden. L.D.W.S. zit direct voor 't D.V.S.-doel en al dadelyk weet de doelman van D.V.S. een hard schot van den L.D.W.S.-linksbinnen keurig te stoppen. Na een kwartier weet van Koperen uit een doelworsteling ie doelpunten. 10. Kort hierop maakt LDWS, uit een goeden aanval nummer twee. Dan neemt D.V.S. 't spel even in han den ,in welke periode D.V.S. er ln slaagt den achterstand te verkleinen. 2—1 LD. W.s. komt nu goed gesteund door de half- linie. weer stevig opzetten, en weet dit overwicht door een doelpunt van den rechtsbinnen uit te drukken. Na de thee sneelt L.D.W.S. met zon en wind mede en zitten dan ook geregeld voor 't D.VB.-doel. Hoe goed ook Hillebrand zijn doel verdedigt .toch kan hij niet verhinde ren dat hij kort na elkaar tweemaal moet visschen. De LD.W.S.-doelman houdt een strafschop, waarna L.D.W.S. weer aan valt en het half dozijn vol maakt. 6—1- Scheidsrechter Van Deventer leidde heel goed. II 1

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 14