3300! POORT VAN KLEEF" SPORTTERREIN SIGARENMAGAZIJNEN H.E.V. GARAGE DE GROOT )SCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 21 Juli 1933 UIT DE RIJNSTREEK. alphen. Stalen Motorboot Belasting HET EERSTE VALUTAHUIS Breestraat hoek Koornbrugsteeg Telefoon 1940 Haarlemmer8tr. 249 recht over Pieck. Steenstr. 10a Tot meer dan de hellt in prijs verlaagd Alleen aan bovenstaande adressen MT VOORAL OP OE JUISTE -ADRESSEN CAFÉ-RESTAURANT VLAMINGSTRAAT 22 KOOKÖEMONSTR ATIE Mag. 't HOEKJE, Breestraat 120, Tel. 2418 OPENING J. W. H. VAN DUUREN BEESTENMARKT 28. H. LENS, Nieuwe Rijn 55-56 „miseeriiJg Hotel 's Molcnaarsbrug. •t van ouds bekende hotel 's Mole- naarsbrug heeft wederom een belangrijke ««fauratie ondergaan. De exploitant, de wr Griethuyzen heeft nX zijn terras, oaleeen aan den Rijn belangrijk gemo- seerd Bovendien is het vanaf heden avonds fantastisch verlicht. Wij verwij- hieromtrent naar de in dit nummer rkomende advertentie. Schitterende autotocht voor ouden van dagen. ^begunstigd door het mooie zomerweder had gisteren de jaarlijksche autotocht voor IS ouden van dagen plaats. De belang- IAiling was ook dit jaar weer zeer groot. Bt aantal deelnemers bedroeg plan. 200, Eidat het gezelschap met inbegrip der Kemenmeisjes de 350 benaderde Om- H-j-i halfeen werden de oudjes van hun Hning afgehaald. Evenals vorige jaren de opstelling plaats in het Visserpark, r begrijpelijk weldra een groote be stelling bestond, welke meer en meer am toen het sein tot vertrek werd ,Ven De lange file auto's bestond uit ,t minder dan 71 wagens en een auto- beuevens verschillende motorrijders, zorgden voor het onderling verband, i dit jaar in groepen van 10 wagens •d gereden en bovendien geen tocht door «ze "gemeente werd gemaakt. Tot de 3ens van onze gemeente werd de stoet uitgeleidde gedaan door de gemeentepolitie nar motor, die tevens zorg droeg voor de Heling bij de opstelling. Gedurende de rék zorgde de rijkspolitie voor de verdere Mgeling Circa halftwee werd het sein tot IvJrtrek gegeven, nadat de heeren eerst «n een feestfakkel waren voorzien en ook de dames het hun toegedachte proviand atn boord hadden genomen. Een gewuif, Kroep. geronk van motoren, talrijke Enalen en de stoet ging rechtstreeks op hét doel af: het vliegkamp Soesterbrg. Te utrecht werd de lange stoet, dank zij de lerende regeling van de verkeers- ie, veilig door de stad langs de sin- geleid. Op het vliegveld aangekomen, °de verwondering der oudjes bij het Kn van zooveel neerkomende en opstij- ■nde „vogels" schier geen einde. Vooral Her het in de lucht zijnde eskader dat His: verschillende loopings en andere lilrobatische toeren uitvoert. Menig oudje lc eerst wat onwennig, doch weldra ikte men meer vertrouwd en verschil den bekroop de lust om ook eens een ■rtje door het luchtruim te maken. Na dat men nogmaals was onthaald, ging om tlfzes de reis over Doorn, Zeist. Drieber in. Ook nu werd er genoten bij het zien var- zooveel heide, bosch en bergen. Te :a 9 uur arriveerden de oudjes in de ;te stemming en met glundere gezteh- in onze gemeente. De dank der men en was onuitsprekelijk, verschillenden iten hun dank aan de autobestuurders !e' onder woorden te brengen. Rest ons :er de verplichting namens de deelne- s, ook vanaf deze plaats aan eomité- ,en, autobestuurders en allen die tot het welslagen van den tocht hun mede- vfcrking verleenden of in welken vorm ook iets afzonderden, dank te brengen voor de jze waarop zij onze oudjes wederom Éioh kostelijken middag bezorgden, waar naar door hen reeds lang was uitgezien! .it— Begunstigd door prachtig zomer- jeder, maakten de leerlingen van de O. L. iholeit Raadhuistraat en Schoolstraat isp hun jaarlyksch uitstapje per boot «aar Katwijk aan Zee. Na een heerlijken last van zee- en strandvermaak toog men des 's avonds in de beste stemming huis arts. Tot concierge van de Chr. Juliana- vaarschool werd benoemd onze plaats- ■enoot de heer J. Chr. Corsei. 1— Een Rotterdamsch grossier reed bij de afrit van een der bruggen langs het pudsehe Rijpad met zijn wagen in de Idaar langs dezen weg gelegen sloot. De lestuurder kwam er gelukkig -goed af. De ^agen werd door een kraanwagen gelicht. BODEGRAVEN. Dc winkelsluiting. I Door de Kroon is thans de gemeente- We winkelsluitingsverordening goedge- fcurd, waardoor de indertijd opgenomen kpaling, dat de winkels gedurende den Pmertijd een uur langer geopend mogen Ju thans van kracht is geworden. Het ■aiitingsuur is nu 9 uur en op Zaterdag i11 uur. Het eigenaardige is dat de sluiting 11 uur door een vergissing in de veror- ™ng is gekomen Bewusteloos gevonden. Een melkboer kreeg op zijn herhaald bellen geen gehoor bij de woning van de bejaarde mej. v. D. Dit kwam hem vreemd voor. daar de 82-j. dame nooit uitging. Zijn onrust steeg, toen buren hem verze kerden dat zij de Juffrouw den vorigen avond nog hadden gezien. Men waar schuwde de politie, die daarop de deur forceerde, waarna men de oude dame be wusteloos aantrof op de vloer van haar keuken. Zij had blijkbaar een beroerte gekregen en had geen alarm meer kun nen maken. Onmiddellijk werd medische hulp ingeroepen, maar deze mocht niet meer baten. Zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, is zij overleden. Uitstapje Ned. Chr. Vrouwenbond. De afd. Bodegraven van den Ned. Christen Vrouwenbond maakt een excur sie naar de kweekerijen van de fa. Herwig te Bussum en de Gerofabriek te Zeist Deze tocht is buitengewoon goed ge slaagd Het weer was zeldzaam mooi en de autotocht op zichzelf al een buitenge woon genot. Het bezoek aan de kweeke rijen van den heer Hei wig. te Bussum overtrof alle verwachtingen. De kweeker ontving zijn gaste nallerv:oorkomendst en gaf alle gewenschte inlichtingen, terwijl zijn tuinen een weelde voor het oog vormden. Evenzeer werd genoten van het bezoek aan de Gerofabriek. Het buitenge woon interessante bedrijf der firma bood zooveel bijzonders dat men oogen te kort kwam. De directie der fabriek bood de gasten im de rondwandeling een thé aan en gaf aan allen als aandenken een souvenir in Gero-Zllmeta mee. De meisjes, die week aan week de Hervormde Kerkbode bezorgen, maakten een reisje naar Arnhem. Velp en omge ving, op uitnoodiging van den kerkeraad. Enkele ouderlingen en diakenen maakten den tocht, die reeds om halfzeven aanving, mee. Volop werd genoten van een dei- mooiste deelen van ons land en vooral van de prachtige omgeving van Arnhem. Sons- beek werd bezocht, Rozendaal, Velp, enz. Op Roozendaal werden natuurlijk de be driegertjes niet vergeten. Eerst vrij laat kwam het gezelschap, dat twee autobussen en een gewone auto noo- dig had, weer in onze gemeente terug. Mej. G. N. Speelman, alhier, slaagde voor de Staatsacte Na, leerares Nijver heids-Onderwijs, afd. Naaldvakken. Mej. R v. Muiswinkel, die enkele we ken geleden slaagde voor de L. O. acte, werd reeds nu benoemd tot onderwijzeres te Boskoop. o BOSKOOP Kweekerserediet. Ten opzichte van het kweekerserediet voor kweekers, dat alhier hun bedrijf uit oefenen, doch in een der randgemeenten woonachtig zijn, nebben de belanghebben de gemeentebesturen overleg gepleegd Hierbij is deze oplossing gevonden, dat de waarborg wordt gegeven door de gemeente in welke de credietnemer woonachtig is, ongeacht de vraag in welke gemeente het bedrijf wordt uitgeoefend. VOORSTEL INZAKE DE CRED1ETEN AAN KWEEKERS. Afwijzend praeadvies van B. en W. Door de heeren L. 't Hart en P D. Noest, leden van den Raad alhier,: is een adres aan den Raad gezonden inzake het bcom- kweekerscrediet. Hieraan ontleenen wij: Het is te verwachten, dat binnen eeni- gen tijd, als gevolg van het afwijzen van boomkweekerscrediet, verschillende kleine kweekers en ook die werkloozen, die door B. en W. aangezegd zijn. dat zij hun land niet langer mogen bewerken en bijhou den, in ernstige moeilijkheden zullen komen. Wij hebben gemeend, dat voor deze menschen toch iets gedaan moet worden om hen in de gelegenheid te stellen dat gene te behouden wat na gebrachte op offering is tot stand gekomen. Er zullen er bij zijn, die niet in loon dienst gewerkt hebben, doch deze zullen uiteraard minder ondersteuning ontvan gen. omdat zij een grootere oppervlakte land bewerken, terwijl zij bij opheffing hunner kweekerij voile steuntrekkers wor den. De norm, die genomen is, 10 dagen niet stempelen per 25 R.R. komt dus neer op ongeveer een netto-opbrengst van f. 0.80 a f0.90 per R.R. en per jaar. Daar wij veilig kunnen aannemen dat op dit oogenblik de bruto-opbrengst van dit kweekerijland zelfs weinig of niets hooger zal zijn. kan deze korting op den steun beschouwd worden als 'n groot offer dat de betrokkene brengt en is dit tevens een rem. die afdoende zal werken om uit breiding tegen te gaan. Niettegenstaande we er van overtuigd kunnen zijn, dat zooals de toestand nu is, niemand aan een hoogere netto-opbrengst zal komen dan hierboven genoemd, mee- nen we toch dat er behoorlijke controle gehouden moet worden op den zakelijken toestand van deze bedrijfjes; ten eerste om onregelmatigheden te voorkomen, en ten tweede om in den tijd. dat er een op leving van den handel in kweelcerlj-arti- kelen is waar te nemen, bij voorbaat ge waarborgd te zijn, dat niet meer steun genoten zal worden als ten opzichte van anderen redeüjkfcn in overeenstemming is met de geheele steunregeling. Wij meenen, dat door deze regeling van bevoorrechting van deze menschen geen sprake meer is. In een uitvoerig praeadvies antwoorden B. en W. hierop o.a Hoe onbegrijpelijk wij dit ook vinden, omdat het voor de belanghebbenden bij zonder onaangenaam en hard moet zijn het bedrijfje, dat zij zich, dikwijls ten koste van opofferingen en gestagen arbeid, hebben verworven, prijs te geven, toch moeten wij zeer ernstig ontraden den weg in te slaan, welke de voorstellers aan wijzen Wij hebben daartegen tweeërlei bezwaar. In de eerste plaats moet er op worden gewezen, dat de voorgestelde regeling juist datgene mogelijk maakt, wat indertijd by den Minister op verzet stuitte Wij ver wachten, dat de ondersteuning thans zelfs niet toelaatbaar zou worden verklaard. Aan het bovenstaande, princlpieele be zwaar, vermag niet af te doen de omstan digheid, dat de gemeente of haar burger- lüke instelling van weldadigheid, perso nen, die in zeer moeilijke omstandigheden verkeeren en gebrek aan het voor hun levensonderhoud noodzakelijke hebben, fUdehjk, bij wijze van overgangsmaatregel, heeft ondersteund, totdat op hun verzoek om credict ten behoeve van hun bedrUf, is beschikt Na de afwijzing krygt echter de onder steuning uitsluitend het karakter van be drijfssteun. En op dit terrein moet de ge meente zich niet begeven zU zou daar mede als het ware de beslissing van de daarvoor verantwoordelUke organen te niet doen, althans daaraan ernstig if- breuk doen. Onze tweede bedenking tegen het voorstel bestaat hierin en zij houdt met het bovenstaande nauw verband, dat de gemeente kunstmatig in het leven zou houden bedryven, die naar het oordeel van de daartoe bevoegden niet levensvat baar zijn. In beginsel is het crediet te bekomen voor elk boomkweekersbedryf, hetzij groot, hetzij klein. Niet inwilliging van een ver zoek om voorschot beteekent derhalve, dat de centrale commissie, gezien de haar uit gebrachte adviezen, hulp aan een be paald bedrijf groot of klein niet verantwoord acht, houdt eveneens in, dat het voortbestaan van dat bedrijf voor de boomkweekery in het algemeen naar de overtuiging der commissie, van geen be lang Is. Zou nu de gemeente geroepen zyn der gelijke bedryven kunstmatig in het leven te houden of hun kwynend bestaan te rekken? Op die vraag antwoorden wij met be slistheid ontkennend. B. en W. geven dan ook tenslotte in overweging het voorstel. niet te aan vaarden. Raadsagenda. Aan de agenda voor de raadsvergadering van hedenavdnd 7 uur zijn toegevoegd de volgende punten: 14a. Advies van B. en W. op een door de de heeren L 't Hart en P. D. Noest voorge stelde regeling, houdende bepalingen, ten aanzien van ondersteunde werklooze ar beiders, die kweekeryiand in gebruik heb ben en van crediet verstoken kleine kwee kers. 14b. Voorstel tot het verleenen van eer vol ontslag, op verzopk, aan twee leden der commissie van toezieht op het lager onder- wiis en tot vermindering van het aantal leden der commissie. De heeren C. Ph Moerlands en J. Hokkeling, leden der commissie van toe zicht op het L. O. hebben als zoodanig ontslag aangevraagd, resp. wegens drukke ambtsbezigheden en vertrek uit de ge meente. HAZFRSWOIIDE GEMEENTERAAD. Het klompje van de Koudekerksche Brug Het Boomkweekerscrediet - Subsidie Chr. H. B. S. De Raai kwam in openbare vergadering bijeen. Voorzitter de burgemeester. Alle leden tegenwoordig, behoudens de heer D, Buitenhuis, die bericht van verhindering had gezonden De vergadering werd geopend met gebed De notulen der voorgaande vergadering werden onveranderd vastgesteld. Verschillende ingekomen stukken werden voor kennisgeving aangenomen. Van Ged. Staten was een schryven in gekomen Inzake de bezoldiging van de ambtenaren van den Burgeriyken Stand De rekening der Gezondheidscommissie over 1932 werd goedgekeurd. Van het per soneel van de Koudekerksche brug was een verzoek Ingekomen om derf heer Scheel te vragen, zyn woorden, dat het traditloneele I klompje nog in gebruik is in te trekken, omdat daaruit afgeleid kan worden dat het klompje gebruikt wordt om fooitjes te ontvangen van de schippers die door de brug gaan. De heer Scheel deelde mede dat hy niets heeft terug te nemen. Het klompje ls nog in gebruik, dat heeft hU zelf gezien. In dien echter uit zyn woorden afgeleid wordt dat het brugpersoneel daarmede fooitjes aanpakt, dan verklaart hy gaarne dat hy zulks niet weet en dit niet op het oog heeft gehad. De voorzitter voegt hieraan toe. dat het klompje soms nog wel gebruikt wordt voor boodschappen aan de schippers. Hierna werd behandeld een voorstel van B. en W. om 10°,o te garandeeren in de nadeellge saldo's van de aan boomkwee kers te verleenen Regeeringscredieten, ech ter met dien verstande dat de garantie be perkt blijft tot 10°'o van een gezameniyk bedrag aan verleende credieten van hoog stens f. 60.000 en zy niet geldt ten aanzien van de nadeellge saldo's in credieten waar de vertegenwoordiger dezer gemeente zich tegen heeft verklaard. Door den voorzitter en weth. D. de Bruyn werd dit voorstel nader toegelicht. De heer M. Scheel verwachtte dat de kleine kweekers met deze credletverleening niet geholpen zullen zijn. De heer J de Kort wees er op dat dit crediet voor ver schillende kweekers te laat komt. Door de financleele moeliykheden hebben zy niet meer de vereischte zorg aan hun boomen en planten besteed. De voorzitter deelt mede dat het de be doeling is de levensvatbare bedryven zoo veel mogeiyk te helpen. De heer C. A. van Dam bestreed de be paling. dat de 10% niet gegarandeerd wordt ten aanzien van de credieten waar de vertegenwoordiger der gemeente zich tegen heeft verklaart. De voorzitter achtte deze bepaling voor zichtigheidshalve gewenscht. Nadat over dit punt verder van gedach ten is gewisseld werd ten slotte het voor stel van B. en W. met op één na, die van den heer Schee!, alg. st. aangenomen. De heeren C, A. van Dam. J. van Beek Szn. en W. Lommerse werden benoemd tot leden der commissie, belast met de her ziening der bouw- en be woningverorde ning Met alg. st. werd op voorstel van B. en W. besloten, het openbaar vervolg-onder- wljs op te heffen, zulks omdat daar reeds sedert eenige jaren geen gebruik van ge maakt wordt. Van het bestuur der Chr. H.BS. te Al phen aan den Rijn was een verzoek inge komen om een budrage van f. 55.04 per leerling uit deze gemeente. B. en W. stel den voor aan dit verzoek te voldoen. In dien de twee leerlingen, waar het over gaat. een openbare inrichting zouden be zoeken, zou de gemeente wettelijk verplicht zUn in de kosten dier inrichting bij te dragen. Nu het een byzondere HB3, be treft bestaat zulk een wetteiyke verplich ting niet doch is er alle reden zulks uit billykheidsoverwegingen te doen. De heer C. A. van Dam bestreed het voorstel van B, en W. Het desty'ds zittend kabinet heeft blijkbaar dit recht op ge- i ïykstell.ng niet ingezien anders had zij l het ook wei op dit terrein van onderwijs toegepast. Bovendien vraagt de Chr. HBB. te Leiden geen geld, het beste is dat de betrokkenen daar hun kinderen heenzen den. De heer A. J. de Jong wees er op, dat de ouders die hun kinderen naar een openbare inrichting zenden vrij zijn in de keuze daarvan. Dit moeten ook de ouders zUn die hun kinderen naar een christelyke H B S. zenden. De voorzitter merkte op, dat wanneer de betrokken leerlingen naar een openbare H.BS zouden gaan de gemeente niet al leen wetteiyk verplicht was tot betalen, doch ook meer moest betalen dan thans gevraagd wordt door de Chr. H.B.S. Nadat deze zaak verder was besproken, werd met 6 st, voor het voorstel van B. en W. aangenomen. Tegen stemden de heeren C. A. van Dam, J. de Kort, J. w. van Vliet en M. Scheel Van den heer S. de Bruin was een ver zoek Ingekomen om een stukje eigendom I van de gemeente in de Torenstraat te mogen koopen teneinde daardoor de be staande rooliyn te kunnen volgen B. en W. stelden voor de betrokken grond en water van de hand te doen voor 25 ct. t>er vlerk. M. De heeren J. de Kort en M Scheel von den 25 ct. per vlerk. M. te hoog. De voorzitter achtte het eerder te laag. Ook andere sprekers spraken zich aldus uit. Het voorstel wordt met alg. stemmen aangenomen. Aan de orde was vervolgens een voor stel van B. en W. om den grond, waar de veldwachterswoning mt arrestanten lokaal en ziekenbarak op staat, alsmede de grond waar het noodslachtingsgebouw zich op bevindt en voor het overige in gebruik ls als iosolaats, te rullen voor 780 vlerk. M. grond van de Provincie, ge legen aan den nieuwen provincialen T eg. Voorts genoemde gebouwen aan de pro vincie te verkoopen tegen een vergoeding van f. 13.500. De losplaats plus veldwach terswoning, arrestantenlokaal. motor- spulthuls en noodslachtgebouw worden nieuw gesticht op den grond van de Pro vincie welke in ruil wordt terugontvan gen. De vergoeding van f. 18.500 wordt daarvoor voldoende geacht. De los- en laadplaats legt de provincie aan. De heer M. Scheel ging met die ruiling niet accoord en drong er op aan den grond achter de openbare school bouwrijp te maken en daartoe het oude huis met sigarenwinkel naast de ooenbare school te koopen, zulks ter verkrijging van een goeden toegangsweg. Over de vaart kan een brug gelegd worden, waardoor de dyk. waar de heer Dekker langs gebouwd heeft, bereikt kan worden. De heer J. de Kort merkte ln vervolg op deze gedachte op. dat de vergoeding voor de gebouwen ls bepaald, zoodat alleen maar meer de waarde van den grond, die' de gemeente aan de Provincie afstaat, behoeft vastgesteld te worden. De voorzitter wees er op. dat het bedrag dat de gemeente voor haar 695 vierk. M. grond zou krijgen ten eenenmale onvol doende zou zyn voor den aankoop van het huis naast de openbare school, de aan leg van een straat en het bouwrUp maken van den grond achter de ODenbare school, om van het leggen van een brug nog maar niet te spreken. Bovendien verdient het bouwen langs den Provincialen weg de voorkeur boven langs een straatje achter de openbare school. De heer A. J. de Jong sprak in gelijken geest als de voorzitter. De heer C. A. van Dam achtte het bou wen achter de ooenbare school, waar een noodslachtingsgebouw enz komt te staan niet ideaal De oDlosslng, die B en W voorstellen achtte hij beter. De heer A. de Bruvn IJzn. verdedigde 't voorstel van B. en W alhoewel het hem wel siujt. dat het verkooplokaal van het slachthuis geheel achter op het geruilde terrein komt te staan. Na verdere bespreking werd met alg. st. besloten overeenkomstig het voorstel van B en W. In de begrooting voor 1933 werden eenige wyzigingen gebracht. KOUDEKERK. Geslaagd uitstapje. De kinderen van dc hoogste klassen van de openbare school maakte mei het personeel met twee autobussen een uit stapje naar Rotterdam Daar werd een bezoek gebracht aan het „Witte Huis'- en den Dierentuin. Vervolgens, werd een bottocht gemaakt naar Hoek van Holland, Vandaar werd de terugtocht weer aan vaard. In dc Lier werden de kinderen onthaald op druiven bij dc lieer van der Plas en een poosic vertoefd in den speel tuin „De Bataaf". Om ongeveer 9 uur arriveerde men hoogst voldaan in onzo gemeente terug. Een gevaarlijke luchtreis. De landbouwer H. v. d. B. in den Lager waard, die de stier van zUn zwager P. G. J. S. uit het land wilde halen, werd door het beest op de horens genomen en daarna in een sloot gegooid Deze luchtreis liep behalve een nat pak met enkele kleine ver wondingen af. Het Crisis-Comité. Ten behoeve van het plaatselyk crisis- comité zal in den loop der volgende week langs de hulzen een collecte worden ge houden. Ook houdt het comité zich zeer gaarne aanbevolen voor niet meer ge bruikte kleed Ingstukken welke gaarne wor den afgehaald. LEIDERDORP. Bij de schietwedstrijden ln den kring Rynland-Oost te Katwük won de Leldcr- dorpsche Burgerwacht den wisselbeker. NIEUWKOOP. P. Tijstennan Op 72-jarigen leeftijd overleed alhier de heer P Tijsterman, oud-raadslid van de gemeente, lid van den raad van toezicht van de Coöp. Vlsscherijbank, lid van de Commissie van den Polder Nieuwkoop en Noorden, enz. zyn begrafenis vond heden op de R.K. Begraafplaats plaats. TE KOOP: met kajuit - lang 6V2 Meter. 1 jaar oud, met Fordmotor. Prijs f. 800. Brieven Bur. van alt Blad onder No. 4334. betalen vindt ieder leuk. 't Be drag is steeds te klein. Gedé- zalf verlost oud en jong van d'hevlgste llkdoompijn. 45 ct. per doos by apothekers en drogisten. 7799 Muratti Ariston voorheen 1.60 thans 73 cent Muratti Neb-Ka 0.90 47 Muratti For-Ever 0.51 25 E EW~ All, bekend, Siguen voorhanden in 10, 25, 50 en 100 stuks. 99 DK\ IIAAG In dezen crisistijd is ons Café- Restaurant het aangewezen adres voor iedere beurs, wij blijven Onder de prijzen der groote Lunchrooms. 8 BH.LARDS Iste KLAS CONSUMPTIE AANBEVELEND G. ERNST. MORGEN (ZATERDAG) OP PRIMUS K00KT0ESTELLEN STRANDTENTEN UIT VOORRAAD LEVERBAAR 4346 3^P- HEDENAVOND 6 UUR van het 4135a MEUBELMAGAZIJN MORSCHSTRAAT 17. EXECUTIE. Deurwaarder P. A. H. VAN DER WOUDE, te Leiden, waarnemende voor Deur waarder J. C. G. 's-Graven- dijk, aldaar, zal op Zaterdag 22 Juii 1933, v.m. 11 uur, aan de Lange Pieterskerkkoor- steeg no. 24 overgaan tot den openbaren verkoop zonder opgeld van een partij tabak, sigaren en sigaretten. 4357 T« huur aangeboden, des- gewenscht voor enkele dai:en der week, een nabij den RijDS- burjzer\v£jr_i;el£gen sportterrein Br. Bur. v. d. BI. onder No 4-300 IS HET NIEUWE TELEFOONNUMMER VAN DE BETERE AUTOVERHUUR-INRICHTING EXTRA LAGE VACANTIEPRIJZEN 4375 zoo'aog de voorraad str«kt Polo-Shirts f Jongens en Meisjesj. slechts 49 CL Polo-Shirts (Hcoren) slecht, 76 et. Sfcllokjes (kleine maten) 14 et. I Skisokjes (grootere maten)19 ct Wollen Badcostumes (kindermaten)58 et Wollen Badcostnmes (eroote maten) 78 ct. Dames-Kousen, prima matzjde 69 ct Dames-Kousen, prima zijde36 ct Hetran-lnterloek Ondergoed, alle maten 59 ct Jongtus Interlock Ondergoed vanaf 38 ct. S3

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 7