KAREL I SPORT. NIEUW LID ASPIRSft LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 12 Juli 19J in het keur corps Karei I GEUR EN KLEUR L.D.T.S. Veteranen- C.G.W. Veteranen Steunt met Uw gaven het Leidsch Crisis-Comité. RADIO-PROGRAMMA. Hoofdpijn Rheumatiek Verkoudheid LAWN-TENNIS. INTERN. KAMPIOENSCHAPPEN TE NOORDWIJK. VON KEHRLING DOOR HEYNEN BEDREIGD. De Ier Rogers in kniebroek. (Van onzen redacteur). Drie feiten van beteekenis vormden de karakteristiek van dezen eersten tournooi- dag te Noordwij k! Dat waren: de regen, de „shorts" van Rogers en de dreigende nederlaag van den bekerhouder Von Kehrling in een urenlangen strijd tegen den Hagenaar Heynen....! Het verhaal van den regen begint reeds nu eentonig te worden. Maar het dient verteld om te verklaren waarom er giste ren slechte zoo weinig is gespeeld. Een enkele partij die tusschen Teschmacher en mr. Pel was vrijwel op tijd (dat is: 2 uuri begonnen, maar er was nog geen set gespeeld of spelers, umpire en publiek moesten overhaast de vlucht nemen voor een piasbui, die dra In hevigheid afnam, maar toch, met een korte onderbreking, tot tegen vieren heeft voortgeduurd. Eerst daarna kon het tournooi over de geheele linie een aanvang nemen, maar met eenige langdurige partijen als die tusschen RogersVan Riemsdijk en Von Kehrling—Heynen is men ook toen nog betrekkelijk weinig opgeschoten. Slechts in één opzicht heeft het Noordwijksche tournament gisteren furore gemaakt. Dat kwam door de „shorts" van Rogers! Mid den op het centrecourt, dat hij tezamen met van Riemsdijk betreden had, ontdeed deze merkwaardige Ier zich plechtstatig van zijn enorm lange overjasen daar vertoonde z'n bijna twee meter lange ge stalte zich in een wit shirt met dito knie broek. bloote kuiten, witte sokken en ten nisschoenen De nieuwe mode had ook in Noordwijk haar intrede gedaan! Het publiek applaudisseerde ironisch....! Het derde, bijzondere, feit was de wijze, waarop de Leimonias-speler W. Heynen, uit Den Haag. partij heeft gegeven aan den bekerhouder 1932, den befaamden Hongaar Von Kehrling. Zelfs het winnen van de eerste set door onzen landgenoot had nog bij niemand stoute verwachtingen gewekt. Men beschouwde het als een ge wone zaak dat een crack zich aan het in spelen was voor komende zware wedstrij den, daartoe diverse slagen nog eens be oefende en den zwakkeren tegenstander maar wat liet begaan. Maar er kwam ge leidelijk een zekere onrust, een sfeer van spanning en verbazing onder de toe schouwers toen Heynen zich geen moment door den roem van een Von Kehrling van de wijs liet brengen. Daar speelde een Hol- landsche jongen met een brutaliteit en een bluf. die op den duur allen met stom heid sloegen. Was dit de Heynen van voor- hee, een eerste klas speler wel-is-waar, maar zonder hooger stijgende beteekenis? Met moeite haalde Von Kehrling 75 in de tweede en 64 in de derde set „Alles of niets" was de leus van den Hollander en hij trok ten aanval met een vitaliteit en een kracht, die in wezen rüet Hol- landsch meer was! Toomeloos hard joeg hij z'n servicé keer op keer langs Von Kehrling en met schitterende cross-vollies, onhoudbaar bij de lijnen, beantwoordde hij den Hongaarschen aanval op z'n back hand-hoek' Er zal zelden zooveel enthou siasme geweest zijn bij een partij van een groot internationaal tournooi als gister avond toen Heynen met 64 de vierde set uit het vuur wist te sleepenVon Kehrling's routine, z'n listige afmattende plaatsen en het geheim zijner uitschuif- bare armen, die den schijn wekken alsof hij nimmer hard loopt, doodden ten laat ste de Hollandsche illusies en ontnamen bestuur en wedstrijd-leiding het schrik beeld van een voortgezet tournooi zonder een trekpleister als Von Kehrling. maar aan de glorie van een Heynen viel toen reeds niet meer af te dingen! Een speler als hij verdient de nauwgezette aandacht te hebben van den bond. ook al moge hij dan misschien ver boven zijn normale krachten hebben gespeeld! Zijn verrich tingen van gisteren hebben een zoo on- miskenbaren aanleg gedemonstreerd, dat men benieuwd mag zijn naar zijn presta ties in de naaste toekomst. Die geweldige service deed denken aan een Vines en een Stoeffen. En ook verder lag er in z'n harde, scherpe spel zooveel Amerlkaansch, dat menigeen zich de oogen zal hebben uitgewreven. Een Timmer met zulk een service, met zooveel vaart- en zooveel frisschen durf in zijn spel zou met één sprong een klasse stijgen.... Von Kehrling komt thans tegen Hughan. die het tegen De Bruin Kops niet bijster lastig heeft gehad. Wie hij verder zal ont moeten staat nog allerminst vast: het zij Scheurleer, 't zij Wetselaar of Marlnkelle. De laatste heeft verrast door een zege in vier sets: 4—6, 7—5, 63, 63, over den Britsch-Indiër A. A. Fyzee. een bekend speler, die door deze voor hem blijkbaar zeer onverwachte nederlaag in hooge mate gedesillusioneerd bleek te zijn. De uitslag wordt verklaard door het feit dat Fyzee voor het eerst van zijn leven op een gravelbaan uitkwam. Hij verklaarde nooit anders dan op grasbanen te hebben ge speeld en weet daaraan ook z'n tekort aan vastheid en z'n minder zuivere plaat sen. Leembruggen klopte Xenon", pseu doniem voor een Hollandschen speler, en krijgt in zijn volgende partij gelegenheid revanche te nemen voor de in Berlijn voor den Davis-Cup geleden nederlaag tegen Kuhlmann, die Donderdag in Noord- wijk zal komen! Natuurlijk heeft ook de Italiaansche Davis-cup-speler De Stefani gewonnen. Hij gaf Tjoa slechts vier games in drie sets en toonde toch geenszins zich in te spannen. Curieus in zijn spel waren de. links, als forehand uitgevoerde slagen in zijn backhand-hoek! Rogers, de Ier met de weinig elegante kniebroek, zette Van Riemsdijk in vier sets aan den kant. maar ook hij het z'n „groote" slagen achter wege. Onze landgenoot Timmer heeft nog niet gespeeld. In het dames-enkelspel vielen slechts groote verschillen te noteeren. De uit slagen toonen voldoende aan hoe weinig spanning er was en hoe ver de krachten uiteen liepen. We verwijzen derhalve naar de resultaten, die als volgt luidden: Heeren-enkelspel, eerste ronde: M. Wet selaar sl. dr. K. Landsberg 60, 60, 60; A. A. Fyzee w. o.: D. Teschmacher sl. mr. J. Pel 63, 6—4, 62; J. H. Wisselink sl. Th. A. Gerritzen 6—4, 3—6, 6—3, 0—6, 6—1; mr. W. Marinkelle w. o.; C. G. Pel w. o. Tweede ronde: G. de Stefani sl. S. L. Tjoa 61, 62, 61; F. Kuhlmann w. o.; Tè Hughan sl. G. F de Bruyn Kops 64, 62, 63; W. Karsten sl. H. E. Lefrandt 62, 63, 75; J. van Olst sl. mr. P. J. Slgmond 61, 63, 61; L. Rogers sL H. van Riemsdijk 6X, 64, 68, 60; mr. W. Marinkelle sl. A. A. Fyzee 46. 75, 63, 63; G. Leembruggen sl. „Xenon" 6—4, 6—2, 6—3; W. F. Weber sl. D. Pel 62, 60, 61; B. von Kehrling sl. W. Heynen 3—6, 7—5, 6—4, 4—6, 6—3. Dames-enkelspel, eerste ronde: mej. E. Belzer w.o.; mevr. M. Boutmy sl. mej. Z. Kerckhoff 61 63; mej. M. Rollin Cou- querque sl. mevr. M, R. Roos 61, 61; mej. L. W. van Lindonk sl. mevr. H. van Alfen 64, 63; mrs. Burke sl. mevr. W. Hartkamp 61. 61; mej T. Terwindt sl. mej. T. de Jong 62, 61; mej. E. Sander sl. mej. V. Hefting 75, 61; mevr. Dyson sl. mej. M. de Wal 63, 7—5; mevr. Jonquiere sl. mevr. Wetselaar 61, 61; mevr. P. von Stuck sl. mej. W. Leeksma 61, 61; mevr. Dros sl. mej. M. Roos 81, 60; mevr. Dralle sl. mevr. Ernst 6—3, 2—6, 6—1. DE WEDSTRIJDEN DER AMERIKANEN- IN BERLIJN. Het resultaat van het heerenenkelspel bij de wedstrijden die de Amerikanen in Berlijn spelen, tusschen Von Cramm en Stoeffen was als volgt: Von Cramm slaat Stoeffen met 8—10, 6—4, 6—1, 8—6. ZEILEN. WEDSTRIJDEN OP HET BRAASSEMER- MEER. Een bevredigend aantal inschrijvingen. Zaterdag en Zondag houdt de zeilver- eeniging „Braassemermeer" te Oude Weteringhaar jaarlijksche nationale wedstrijden op het Braassemermeer en over het aantal inschrijvingen mag men zeker niet ontevreden zijn. Nagenoeg alle klassen zijn goed bezet en wat meer zegt, ook kwalitatief stemt de inschrijving tot tevredenheid- Zoo is er een sterk bezette regenboog klasse, waarin de strijd voornamelijk zal gaan tusschen Cor van Staveren, die op het eigen water moeilijk is te verslaan, Bos en natuurlijk van der Steur. Helaas zal Hans Nathan hier evenals op de Kaagweek ontbreken door zijn reis met de scherenkruiser Braassemermeer naar Kopenhagen en ook van der Mey zal voorioopig wel niet van de partij zijn. De U-klasse is met vier schepen goed bezet. Wij hopen er intusschen tijdens de Kaagweek meer te zien. Voorts valt op een zeer goede bezetting van de B.M.- klasse met J. Broeders en Leewis als de bekendste zeilers. In de sharpieklasse zal de strijd voornamelijk gaan tusschen Lemstra. Westra en Fokkinga, terwijl de jollenklasse goede zeilers als Venema, Zweep, Barzilay. Van Helvert, Kagchel- land, Van 't Hoogerhuys e.a. herbergt. Ook twee dames wagen het in deze klasse nl. de Haarlemsche dames De Visser en mevr- Bernhard. In de Damesklasse heeft mej. Oudshoorn nagenoeg geen concur rentie. De inschrijvingen luiden: 45 M2 Kruiserklasse: Walta, st. C. A. Vermaat; Benatie n, st. B. Fenega: Cop- pelstock, st. J. H. C. Sièverts; Viclet, st. J Blpk. Regenboogklasse: Pieterke, st. G. de Vries Lentsch; Holland, st. F. P. Bos; Jan, st. H. Veldhuizen; Hollandia, st. C. van Staveren; Lies II. st. P. Schieffer; Iris, st. P B. Kreukniet; De Steur II. st. L. van der Steur; Duke, st. J. C. van der Velde. D-klasse: Narmada, st. H. H Tieleman: Filo, st. F. Los; Amcarthine, st. C. Pieck- Vrijbuiterklasse: Maashaas, st. T. Ver- bunt; Sam Comelisse II, st. M. Monde. 16 M2 Kruiserklasse: Treub V, st. A. H. W Bernhard; Treub VI, st. H. Leegstra; Treub III, st. R. Lonte. Sterklasse: Ram. st. J. van Bemten. 12 M2 Sharpieklasse: Jowie, st. J. P. Wernink; Twente, st. mej. J. Cohen; Wardy, st- R. Lemstra; Peuleschil, st. H. Wester; Hiphaan, st. W. R. Ferwerda, Sirocco, st. P. M. Franssen; Toy, st. I. G. ten Sythof; Esi-Tesi, st. W. A. Bos; Alioy, st A. J. Homan; Wikkerdewik, st. H. R. Fokkinga. B. M.-klasse: Blauwtje, st. P. van Wal beek; Margotje, st. J. Broeders; Onrust, st. H. Voortjes; Otter, st. G. Mol; Cily, st. H- Recourt; Adri, st. P. Leewis; Wardy, st. A. J. Landstra; Wetterwille, st. H. van Eyck: Capi, st. P. Breitenstein; Baukje, st. R. van der Schraag. Twaalfvoetsjollenklasse: Elf, st. mej. C- de Visser; Marionet, st. R. Venema; Satan, st. H. J. Boomsma; Anny, st. rr.avr. D. Bernhard-Alberts; Hans, st. H. van Vliet; Karekiet, st- mr. E. R. Zweep; De Glip- per, st. D. Kagchelland; Vagebond, st. Th. van Helvert; Cupido, st. K. H. Pott; Jager, st-, G. van Lynen Noomen; Good Luck, st. J. L. van Wermerskerken; Cheerio, st- C. Julspel; Nelly HI, st. J. J. van 't Hooger huys; Never Mind. st. H. Kleingeld; Me teoor, st. J. Barzilay. Twaalfvoetsjollenklasse dames: Happy Days, st. mej M. G. Dirkse: Jolyt. st. mej. M. A. Broer; Dobbertje, st mej. G. Ouds- hoom. WIELRENNEN. DE TOUR DE FRANCE. Leducq wint de 13de étappe. In gloeiende hiitte startten 41 renners voor de 13de étappe. Er werd weinig strijd geleverd. Alle renners kwamen in gelijken tijd aan. De uitslag van de 13de étappe luidt: 1. Leducq tijd 6 uur 3 min. 46 sec.: 2 Louyet. 3. Le Greves, daarna Stoepel, Spet- cher, Guerra, Thierbach, Geyer en aile anderen. Het totale klassement luidt thans: 1. Speicher 85.13 52. 2. Lemalre 85.14.07. 3. Guerra 85.19-43. 4. Archambaud 85.20.08. 5. Mariano 85.2032. De naam dezer nieuwe V KARELI houdt reeds een belofte in, die in alle op zichten vervuld wordt. Één en al Geur en Kleur voor slechts 6 cent. Het sierli|ke model is geheel KAREL 1 kwaliteit. Koopeenfraaie doos met lOstuksvol Geuren Kleur en geniet er tien maal von voor slechts 60 cent. Standaardkwaliteit voor Neder/and WATERPOLO. POELMEER I—H.Z. EN P C. VET. 2—2. Het wilde bij Poelmeer in dezen wed strijd. welke gisteravond werd gespeeld, niet bijster vlotten. Direct na het uit- zwemmen maakt Poelmeer door overrom peling een doelpunt.. Nog voor de rust wortd dan de voorsprong tot 20 ver hoogd. Na de rust krijgt Poelmeer nog eenige uitstekende kansen, die dan ook benut worden, maar de H.Z. en P.C.-keeper bleek buitengewoon op dreef In de ach terhoede van Poelmeer is de zeer lichte speler v. Wingen niet opgewassen tegen den bijzonder zwaren oud-speler van H.Z. en P C. I Koek, die dan ook hiervan ge bruik wist te maken door twee doelpunten te fabriceeren. Hoewel Poelmeer sterker was en beter verdiend had, weet zij den stand niet meer te verbeteren. COMPETITIE le KLASSE. Voor de le klasse B heeft Maas giste ren te Rotterdam gelijk gespeeld tegen Zian, 33. DE ZIJL II—MAAS III, 3—2. Gisteravond speelden bovengenoemde zeventallen in de Zwem-Inrichting De Zijl. In een goed gespeelden wedstrijd is het de Zijl gelukt een 3—2 overwinning te behalen waardoor onze stadgenooten op de 2e plaats in de competitie eindigen. Voor rust onderneemt Maas de meeste aan vallen maar heeft geen geluk met schieten. Beter doet de Zijl het en als van der Horst inschiet en de keeper redt, maakt Arbouw goed 1—0. Het eerste gedeelte der tweede helft is geheel voor de Zijl. Goed samenspel tusschen Arbouu en Snoeker geeft laatstgenoemde geledenheid 2—0 te maken. Na uitzwemmen heeft een ver schot van Snoeker opnieuw succes 3—0 en reeds denken wij aan een gemakkelijke overwinning als Maas er beter inkomt. Spoedig is de stand 3—1. Een strafworp wordt door den Leidschen keeper ge houden maar Maas maakte, met twee han den en binnen de 2 M. lijn 32. Nog even ontstaan gevaarlijke aanvallen voor beide doelen, zonder dat verder ge doelpunt wordt. A. Z. C. I KAMPIOEN. De Alpheasche zwemcl. A.Z.C. I, die vorig jaar degradeerde naar de 3e klas, is thans weer kampioen geworden van haar afdee- ling. Het Haagsche C. J. M. verloor vorige week van D. V. C. uit Delft, zoodat daar door A.Z.C beslag wist te leggen op de eereplaats. O' h ;t de Alphenaren echter zal gelukken wéér te promoveeren naar Je 2e klas is nog twijfelachtig als men weet dat niet minder dan vier zeventallen el kaar om deze plaats zullen moeten be kampen. ZIAN II—L.Z.C. II 8—3. Met één invaller (voor v. Driesum) heeft L.Z.C. II haar zesden en laatsten wedstrijd gespeeld en verloren. Bij de rust was de stand reeds 50. Toen kwam L.Z.C. er iets beter in en wist door de gebr. Walenkamp en N.N. 3 doelpunten te maken, terwijl de Zian-spelers eveneens nog drie keer scoorden. De stand in deze afdeeling (res. le klasse Bi is thans: gsp. gw. gel. verl. doelp. pt. Zian II 6 5 0 1 31—16 10 H.Z.enP.C. II 5 4 0 1 24—13 8 G.Z.C. II5 2 0 3 11—17 4 L.Z.C. II6 0 0 6 9—29 0 Van den uiislag van den nog te spelen wedstrijd tusschen H.Z. en P.C. II en G.Z.C. II zal het dus afhangen, wie hier het kampioenschap behaalt. RECLAME. op Donderdag 13 Juli, 7H uur L.D.T.S. terrein aan den Kanaalweg Toegang 10 cent. Jongens 5 cent 3887 VOETBAL. WERKLOOZEN-VOETB AL-COMPETITIE. Het sub-comité van het Crisis-Comité roept de Werkloozen Voetbal Combinatie op voor een vergadering op morgenavond 8 «mr in het gebouw Stille Rijn 3. ter be spreking van een in te stellen werkloozen- voetbal-competitie op het te openen ge meentelijk sportterrein in het Kooiterrein. Per vereeniging worden 2 afgevaardigden verwacht. VETERANEN-WEDSTRIJD. Morgenavond speelt L.D.T.S.-veteranen op het Tramboys-terrein tegen C. G. W.- veteranen, te halfacht. VOOR DONDERDA9 IS JUU Hilversum, 1875 M. AVBO-uitzen-. 8.00: Gramofoonpl. 106# Morf wijding 10.15: Gramofocïhjfl. Concert. J. v. Heusden (piano), A. B hoofdVerhulst (zang) en E. Veen (p 11.00: Knipcursus 11.30: Ve. concert 12.00: Gramofoonpl- 12 2.15: Omroeporkest o. 1. v. N. Treep Gramofoonpl. 2.30: Vervolg concer, 3.00: Voordracht door Annie de Boa Nooy 3.30: Gramofoonpl. 4.00: v zieken en ouden van dagen 4.30: (j mofoonpl- 5.00: Radiotooneel voor kinderen 5.40: Kovacs Lajos en zijp kest. met medewerking van B. Set- (zang) 6.30: Sportpraatje H. Hollar 7.00: Vervolg Kovacs Lajos 730 A. van Eysden Jr.: Siam 8.00: Vaz; 8.05: Uit het Gebouw voor K. en Den Haag: Concertgebouworkest o- 1. Oscar Straus, m. m. v. Edith Schol: (sopraan) en Karl Jöken (tenor) I- pauze: Dr. L. H. Grondijs: Het hec daagsche China. II. 10.30: Gramofog 11.00: Vaz Dias 11.10—12.00: Da muziek uit het „Palais de danse" te St veningen- Huizen. 296 M. 8.009.15: KRO 10.00: NCRV 11.00—2.00: KRO. Hit NCRV 8.00—9.15 en 10.00: Gramof. platen 10.15: Morgendienst o, 1. c van Vliet 10.45: Gramofoonpl. li Godsd. halfuur 12.15: Orkestconcer gramofoonpl. 2 00: Handwerkcursu 3.003.30: Voor de vrouw 4.00: Bij; lezing door Dr. D. Jenstra, m. m. v. i en orgel 5.00: Cursus handena: v. d. jeugd 5.30: John's Accor. Players o- 1. v. J. Boelee en Gramof»: 6.30: Causerie door J. Schipper Knipcursus 7.15: Ned. Chr. Perste 7.30: Journ. Weekoverzicht t; Concert ln de Groote Kerk to Ant door de Amhemsche Orkestvereenigli: I. v. J. Spaanderman, met medewerk ,van Meta Reidel (zang) en C. de t (orgel) 9.30: Causerie door R. A. i Ouden 10.00: Vaz Dias 10.10—11: Gramofoonplaten. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgeit ding 10.50: Tijdsein en berichte:. II.06—11.20: Lezing 12.20: Het RutI Square en New Victoria-orkest l Gramofoonpl. 2.35: Schotsch St:: orkest o. 1. v. G. Daines 3-20: Vespe:- 4.05: Sted. Orkest van Buxton o. Lv.S lowes 5.05Northern Studio-orkest o van J. Bridge 5-35: Kinderuur ff Berichten 6.50: Midland Studio-ort o. 1. v. Mantell 7.35: De Yorkshire Mc mers iri hun repertoire 9.20: Ra: Militair Orkest o. 1. v- B. Walton O'Doc met medewerking van L. White (bar!:-. 9.20: Berichten en lezing 9.55: Cr cert. J. v. d. Gucht (tenor) en La:.:, (piano) 10-50: Korte Dienst ïï- 12.20: BBC-Dansorkest o. 1. v. H. Hl- Parijs „Radio Paris", 1724 M. 12.50: Gramofoonpl- 5.05: Concert het Amerik. Conservatorium: Pianoret door M. Lacroix 7.30: Gramofoonpl 8.20: Concert o. 1. v. ValmyBaisse- Kalundborg, 1153 M. 12.20-1 Concert uit hotel Angleterre 3.50—: Blaasconcert o- I. v. Th. Dyring, m. a H. Lund—Christiaansen (piano) t Deensche Volksmuziek o. 1. v. Li Gröndahl 9.40: Zangvoordracht 10.3511.35: Radio-Symphonleorkest m- v. solisten o. 1. v. L. Gröndahl. Langenberg, 473 M. 6.25 en 7.23: G: mofoonpl. 12.20: Concert o. 1. v it 1.20: Gramofoonpl- 1.50: Con; 4.50: Concert o. 1. v. Kühn, m. rr. pianosoliste 7.20: Rijkszendir.; Leipzig: „Dervgoldene Topf" i: „Stahlwerk Meiderich", actueele uit ding 9.30: Uit Heilsberg: Concert t v. Tutein 10.5012.20: Concert o. Breuer m- m. v. sopraan. Rome, 441 M 9.05: Concert m. z orkest en A. Serato (viool) 9.50: Ra tooneel 10.20: Vervolg concert 11 Gramofoonplaten- Brussel, 338 en 508 M. 338 M.: 1! Gramofoonpl. 1.30: Omroepkleino: 0. 1. v. Leemans 5.20: Omroeporke I. v. André 6.05: Kinderuurtje !- Voor de jeugd 8.20: Omroeporke: 1. v. André met medewerking van bar en pianist 9.20: Radio-Symphonieor! 10.30: Gramofoonpl. 508 M-: 12.20: C roepkleinorkest o. 1. v. Leemans 1 Gramofoonpl. 5.20: Radio-Symphc: orkest o. 1. v. Meulemans 6-35: Gra: foonpi. 6.50: Omroepkleinorkest o. 1 Leemans 8 20: Radio-Symphonieo:: o. 1. v. Meulemans 9.20: Concert ui' Kurzaal te Ostende 11.00: Dansrr.r: uit Ostende. Zeescn, 1635 M. 8.20: Populair eert door de kapel Reddemann Stefan-George-programma 10.35 11.05: Berichten 11.20—12.20: Coifc'. door de S. A. Kapel o. 1. v- Joh Fuhsel GEMEENTELIJK RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF. le progTamma: lederen dag van t1 l uur: Hilversum. 2e programma: lederen dag van uur: Huizen. 3e programma: Donderdag 13 Juli: 8,0013,30: h-'l genberg 13,30—17,20: North Reg 17,20—19,20: Brussel (VI.) 19,20—af Luxemburg. Wijzigingen voorbehouden. RECLAME. TABLETTSN Uitsluitend verkrijgbaar In da oranje-bandbutsjes »Jabt^^_«o,ogmiajakJa«.v«>.a.labL,4 2—3

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 10