ZOMER- UITVERKOOP! Het feest van den A.N.W.B N.V. LEIDSCH DAGBLAD DE AVONTUREN VAN WO-WANG EN SIMMY. LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Vrijdag 30 Juni 1933 Een zeer druk bezochte receptie en een feestmaaltijd FAILLISSEMENTEN. FINANCIEN. RADIO-PROGRAMMA. Een stroom van bloemen en geschenken. In de zalen van het Palacehotel te Sche- venlngtn recipieerde gistermiddag het dagelijksch bestuur van den A. N W. B. Toeristenbond voor Nederland, ter gele genheid van het 50-jarlg bestaan. Een even omvangrijke als kostbare ver zameling bloemstukken sierde de receptie zaal, waarin met den voorzitter, den heer Edo Bergsma, zetelden de leden van het D. B., de heeren Spanjaard. Canter Cre- mers, De Jager, Krayenhoff en Nauta en de directeuren de heeren De Bruyn, Van Balen en Westerouwen van Meeterèn. Bloemstukken waren er om. van de K.N.A.C., de K.L.M., de Ned. Spoorwegen, de Ned. Ver. van Locaalspoor- en Tram wegen, de Kon. Ned. Ver. voor Luchtvaart, den Kon. Ned. Schaatsenrijdersbond, den Bond Horecaf, den Ned Hockey- en Bandybond, het personeel van den A.NW.B., de Ver. Aanleg Rijwielpaden Gooi- en Eemland, den R.K Bond van Transportarb. St. Bonilacius, de Rotterd. Bank, v. d. Twentschc Bank, het Kon. Inst, van Ingenieurs. Kampioen en Auto kampioen, de Ned. Chr. Reisver., Friesche medewerkers, de Toeristenver. v. Dene marken te Kopenhagen, Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde, Ned. Hipp. Sportbond, Alg. Reisver voor Ned de Ned. Reisvereenlglng, Ned. Biljartbond, Bosch- raad en dir. Staatsboschbehcer, K. Z. en R.-ver. De Kaag. de Kon Ned. Zeil- en Roelvereenlging, de ver. U.MO. enz. Bar. Schlmmelpennlnck van der Oye bood ln een hartelijke toespraak namens het Ned. Olympisch Comité de eerepen ning van dat comité aan. Dr van Thiel, ondervoorzitter van het comité Huldeblijk bood met een toespraak aan den bondsvoorzitter een Delftsch bord aan, waarop vermeld: „Van duizen den dankbare Nederlanders". Te Amster dam zal het comité Zaterdag a.s. een huldeblijk aanbieden. Van de verdere aanwezigen noemen wij de oud-opperbevelhebber van Land- en Zeemacht Generaal C. J. Snijders, de commandant van het Veldleger luit.-ge- neraal Jhr. W. Roëll, (die den A.N.W.B. huldigde voor de bevordering van den sportleven geest van ons volk) de gene- raal-majoor De Goeijen, commandant Ie Divisie, Staatsraad Muller Massls, de voorz. v. d. Ned. Journ.-Kring. de heer D. Hans, de heeren J. Panman, alg. voorzitter en A. Pleters, directeur van de Ned. Reisveree nlglng (van wie de heer Panman woorden van hulde bracht aan den A.N.W.B), de inspecteur der cavalerie, generaal Fabius, vertegenwoordigers van de Ned. Alpen- vereenigtng, den Ned. Zwembond. den Ned Schaatsenrijdersbond, de Rijksveld- wacht, den Toeristenbond van Turkije, den Zweedschen Toeristenbond (namens welken een gedenkboek werd aangebo den), de Kon. Ned. Automobielclub (die mooie schalen offreerde). Bondsbelang in Zuid-Holland (welks bestuur een zilveren Inktkoker aan het alg. bondsbestuur aanbood), het Verbond van Vereenigingen voor Veilig Verkeer, vertegenwoordigd door mr. A baron Schimmelpenninck van der Oye en C. J. van Wijngaarden van Rees, van wie eerstgenoemde namens het Verbond Insignes ln goud aanbood aan de leden van het dagelijksch bestuur en aan de drie directeuren van den A.N.W.B., een deputatie van het gemeentebestuur van Rheden, namens hetwelk de burgemees ter, de heer Zimmerman, een oorkonde in lijst overhandigde, meldende, dat de raad dier gemeente heeft besloten, een terrein ter grootte van 2000 centiaren aan te bie den met bestemming om daarop een bondsmuseum te stichten, in antwoord waarop de voorzitter, de heer Bergsma, zeide, dat het bondsbestuur Juist besloten heeft om nadere stappen te doen teneinde dichter bi) de verwezenlijking van het ideaal van een bondsmuseum te komen; voorts: mr, dr. F. Donker Curtlus, secre taris-generaal van het Nederl. Roode Kruis; een vertegenwoordiging van de Touringclub de Belgique, (die drie medailles aanbood), een van de Touring club de Suisse (die een zilveren schotel overhandigde), een van den Bund Deut- schen Radfahrer, (die aan den heer Bergsma het eerelidmaatschap aanbood), de heeren Van Marle, Inspecteur-generaal van Spoor- en Tramwegen, wethouder Vrijenhoek, de gelukwenschen overbren gende van het Gemeentebestuur van 's-Gravenhage, generaal Seyffardt, chef van den Generalen Staf, graaf Dumon- ceau, grootmeester en opperceremonie- meester van H.M. de Koningin; de heer P. NIJgh, die namens de Ned. Dagbladpers het bestuur een groote eerepenning aan bood. De voorzitter van de Nederlandsche Wielren-Unie. jhr. Van den Berch van Heemstede, hield een toespraak, waarin hij den A.N.W.B. geluk wenschte en eraan herinnerde, dat de Bond de wielrensport het eerste hier te lande gereglementeerd en in goede banen geleid heeft. De Unie heeft behoefte gevoeld, aan haar vreugde hierover uiting te geven door aan den A.N.W.B. de hoogst? onder scheiding te zeven, welke zij bezit, n.l. de gouden medaille der N W.U. met Oorkonde. In den loop van de recsptie kwamen verder nog vertegenwoordig or? van den Bond Heemschut, de association de la presse étrangère. de association tourisme italienne. de Federatie van Landelijke Rlj- vereenigingen, de Kon. Marechaussee den Bond van Bedrijfsautohouders in Nede-- land (B B N i namens welken de voorzit ter. de beer Ten Hope. een plaquette aan bood; den Ned Hockey- en Bandybond. de Kon. Ned. Motorrijwielvereeniging (die een zilveren vloeirol aanbood met de wapens van A.NW.B. en K.N.M.V.); de K.L.M.. de R.A.I.. de vereeniglng tot behoud van Na tuurmonumenten en de Ver De Holland- sche Molen (die een sigarendoos aanboden voor de vergaderzaal van het bestuur) de Alg Ned. Ver. voor Vreemdelingenverkeer, de Touringclub de France, de Ned, Chr. Re.svereeniging de Kon. Ned. Athletiek Unie Horecaf de Deutsche Touringclub, de Ned. Unie van Chauffeurs, de Lawn- tennlsbond, de Deensche Toeristenclub, de Oostenrijksche Touringclub, de Engelsche Automoblel-association (mr. Stenson Coucke). De Koninkl. Nederl. Voetbalbond, Cric ketbond, Roelbond, Amateur Scherm- bond, Korfbalbond en de Federatie van Bureaux voor Medische Sportkeuring bo den gezamenlijk een groote schilderij van Jan Leurs, voorstellende een stadsgezicht van Utrecht aan. President Fulle en Sportpresident Ewald Kroth, van de Allgemelne Deutsche Auto- mobllclub boden een zilveren bokaal aan. Voorts werden nog opgemerkt Staats raad mr. Limburg; mr. Verbroek en mr. Bolslus leden van Ged. Staten van Zuid- Holland, ir. Damme. dir.-gen. P.T.T.; ver schillende Tweede Kamer-leden; mr. Fen- tener van Vllssingen, aftredend president van den Hoogen Raad. de burgemeesters van Groningen, van Maastricht, van Vlis- slngen en van Bergen op Zoom, dr. Van Royon. secretaris van het Oranjekruis, mr. dr. J. F. Schönfeld administrateur aan het dep, van Waterstaat, oud-minister ir, Bon- gaerts. ir. Stieltjes, voorzitter van de Ver. Het Nederlandsche Wegencongres. Ir. van Dissel, directeur van het Staatsboschbe- heer, de Vereeniglng De Kaag, de Ligue Véloclpède Beige (die een geschenk aan bood), de Kon. Ned. Ver. voor Luchtvaart, de Tuchtunie de Ned. Biljartbond. Het groote reeds vermelde bloemstuk van het bondspersoneel had den vorm van een bondswegwijzer in de kleuren blauwwit. De heer Bergsma dankte allen met *n kort woord en (of) met 'n handdruk. Ingekomen waren een hartelijk tele gram van gelukwensch namens H, M. de Koningin-Moeder van Haar particulier se cretaris baron Van Heemstra, een van Hr. Ms. grootmeester Jhr, Schimmelpenninck; van consul Van Aalderen te Batavia, ge zonden uit het vliegtuig Halle-Leipzig. en van verscheidene bevriende corporaties, autoriteiten en particulieren. DE FEESTMAALTIJD. Gisteravond is in het Kurhaus ter her denking van zijn 50-jarig bestaan een "fficieelen maaltijd gehouden, waaraan een uitgelezen schare heeft aangezeten. De zaal was versierd met 10-tallen bloem stukken en met de vlaggen der verschil lende naties. De voorzitter, de heer Bergsma, was gezeten tusschen Z. K. H. den Prins en minister Kalff. Voorts wa ren aan de hoofdtafel gezeten ministers, Staatsraden, Commissarissen der Konin gin, de opperceremonlemeester en groot meester van het Huis der Koningin en andere zeer hooggeplaatste burgerlijke en militaire autoriteiten, welke reeds bij de receptie genoemd zijn. Ook de Leidsche burgemeester, mr. A. van de Sande Bakhuyzen, was aanwezig. Behalve de hoofdtafel waren 16 kleine tafels aangericht. De tafels waren ver sierd met kaarsen en roode rozen. De zaal bood een schitterenden aanblik. Van de oprichters van den A.N.W.B. en oud-bestuursleden waren aanwezig de heeren Scheltema Beduin, Kol. Cloeck, Loggere, v. Diggelen. Joh. C. Heil. Drie beek. Kruijff en v. Eeten. Vóórdat de maaltijd aanving sprak voorzitter Bergsma de aanwezigen toe, met dankbaarheid gewagende van het feit, dat H.M de Koningin, H.K.H. Prinses Juliana en Z.K.H. de Prins allen lid zijn van den A.N W.B. Spr. bracht een dronk uit op de Koningin. De dischgenooten zongen daarna staande het Wilhelmus, gevolgd door een driewerf „hoera" op de Koningin uitgebracht. De heer Bergsma wees er vervolgens op dat er velerlei reden was voor de jubi leum-herdenking te Amsterdam. Echter: men diende er rekening mee te houden, dat de zetel der regeering niet gevestigd is in de hoofdstad, terwijl de werkzaam heden van den Bond hem toch in schier dagelijksche aanraking brengen met alle departementen van algemeen bestuur. Vandaar deze officieele maaltijd in Den Haag. Spreker ging de verschillende betrek kingen met de departementen na. daarbij de A.N.W.B. in de welwillende belangstel ling der regeering aanbevelend en haar dankende voor wat zij het toerisme en het verkeer ten goede deed komen. Minister Kalff heeft daarna het woord gevoerd, opmerkend, dat hij den Bond heeft zien groeien van een betrekkelijk bescheiden vereeniglng tot beoefening van de wielersport tot en allesomvattende toeristische organisatie Het 50-Jarig be staan van den Bond wordt door den Bond gevierd en geheel Nederland viert het mee De Bond oefent dan ook invloed op ge heel Nederland en heeft de bevolking van menige plaats bevrijd van haar moeilijke bereikbaarheid, het verkeer vergemakke lijkt en aldus in menig opzicht zegen ge bracht aan het geheele vaderland. De Bond heeft de jaren door den geest van den tijd verstaan. Het is haar niet steeds uit sluitend voor den wind gegaan. Plaatse lijke verordeningen zullen hem wel eens belemmeringen in den weg hebben ge legd. Dit is voorbij. De Bond heeft sedert aan velerlei algemeene wettelijke regelen meegewerkt, heeft het ministerie van Wa terstaat gesteund, was op achtereenvol gende internationale conferenties verte genwoordigd en heeft het veilig verkeer gepropageerd. Misschien is het belangrijk ste van wat de Bond gedaan heeft, dat hli ons volk de schoonheid van het eigen Ia"d heeft l eren kennen Spr huldigde speciaal den heer Bergs ma, die thans 49 jaar den Bond heeft ge diend. Hij deelde mede, dat het HM. de RECLAME. MORGEN begint onze groote Zijden Kousen 39, 44, 69, 89 ct Matzijden Kousen 69 en 89 ct Fantasie Sokken 14,17 en 29 ct Woll. Sportkousen 42 c. met 7M ct. p. ra. st. Zijden Directoirs 89 ct Zijden Onderjurken vanaf 98 ct Camisoles 34 en 59 ct Pull-Overs vanaf 98 ct Woll. Badcostumes v.af 1.49 Ziet ome zéér lage prijzen in dé etalages A. PARMENTIER, B reestraat 128 - Telef. 1936 3244 Uitgesproken:, J de Pater, landbouwer en timmermans knecht, Nieuwkoop A. 360. R.-c. Mr. T. J. Dorhout Mees; Cur. Mr. C L. Eldering, Utrecht. Koningin heeft behaagd den heer Bergs ma te benoemen tot commandeur in de orde van Oranje Nassau (applaus en bravo's.) De tafelgenooten zongen „Lang zal hij leven". De minister deelde voorts mede, dat het oudste lid van het algemeen be stuur, de heer B. W. Kraake, is benoemd lot ridder in de Oranje Nassau-Orde en dat de eeremedaille der Oranje-Nassau- orde ln zilver is toegekend aan 2 leden van het personeel met het grootste aantal dienstjaren, t.w. mej. v. d. Kamp te Am sterdam en aan mej. Mulder te 's Hage. De minister eindigde met een dronk ln te stellen op den A.N W.B. Voorzitter Bergsma dankte voor de ver leende onderscheidingen verklarende, dat zij een huldiging beteekenen voor het ge heele bestuur en voor den geheelen Bond. Daarna sprak de Haagsche burgemeester woorden van hulde namens het gemeente bestuur der residentie, terwijl voorts de heer mr. De Beaufort en de voorzitter nog redevoeringen hebben gehouden. De bakermat niet vergeten. Men meldt ons uit Hillegom. Het Gemeentebestuur van Hillegom heeft den A.N.W.B. ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan gelukgewenscht en dit te meer gedaan omdat Hillegom zich als de bakermat van den bond kan beschou wen. In hotel „Het Wapen van Friesland", vroeger Hotel Koning, ls de grondslag ge legd van de vereeniglng, welke na 50 jaar zulk een hoogst belangrijke plaats in aller harten heeft weten te veroveren. Bij de feestviering is de bakermat wel wat te veel in het vergeetboek geraakt DUITSCHE TRANSFER MORATORIUM. Protestactie. Men schrijft ons: De Vereenigingen Effectenbeschermmg Den Haag en die van Fondsenhouders Amsterdam hebben te Den Haag en te Lelden protestvergaderingen gehouden tegen het Duitsche transfer moratorium. Daar het ook nog verder beleggen van vergaderingen te veel tijd vraagt, en het absoluut noodzakelijk ls, den Minister raad ten spoedigste te doen weten dat Ne derland verwacht, dat zijn regeering een zeer krachtige houding aan zal nemen tegen de rechtsverkrachting door Dultsch- land begaan ten nadeele van Nederland sche obligatie bezitters, zoo is het wen- schelijk dat ieder Nederlander, die gevoelt voor recht, adhaesie betuigt aan het vol gende protest, dat ter kennis van den Mi nisterraad zal worden gebracht. „Protest". „Nederlanders, zoowel bezitters als niet bezitters van Duitsche schuldvorderingen van voor- en na den oorlog, opkomende voor eerlijkheid, recht en fatsoen bij het aangaan en nakomen van verplichtingen, spreken hun verontwaardiging uit over het Duitsche transfer moratorium en dringen er met klem bij den Ministerraad op aan, dat krachtige maatregelen worden getrof fen ter bescherming der Nederlandsche beleggers en denken daarbij in de eerste plaats aan het ten spoedigste invoeren van een verplichte clearing, waardoor het Duitsche export-overschot kan worden ge bruikt ter betaling der renten, verschul digd aan Nederlandsche bezitters van Duitsche voor-oorlogs- en na-oorlogs schuldvorderingen." Nederlanders, zoowel obligatiehouders als nlet-obligatiehouders. die zich in het algemeen genomen met dit protest kun nen vereenigen, worden verzocht hetzij hun kaartje, hetzij een briefkaart in te zenden aan een der onderstaande perso nen, waarop hun naam en volledig adres duidelijk staat aangegeven met de toevoe ging. dat zij zich met het protest vereeni gen kunnen. Men bedenke hierbij, dat de Nederland sche Regeering en eventueel ook de Neder landsche Bank krachtig dienen te worden gesteund door de openbare meening in hun optreden in het belang van den Ne- derlandschen crediteur. Laat ons dus handelen. Het protest, vergezeld van de adhaesie- betulgingen zullen den Ministerraad ten spoedigste worden toegezonden. Den Haag; dr. J. Hulshoff Poll, van Lennepweg 18; jhr. ir. P. T. M. Stoop van Hilliger'sberg, Billitonstr. 22; Jhr. ir. J. M. Stoop, Danckerstraat 36; Utrecht: mr. H. Th. Gerlings, Domplein 1; notrs. C. Onnen, Boothstraat 8; Amsterdam: acct. W. H. Ellès, Koningsplein 1. BANK-ASSOCIATIE N V. In de gisteren gehouden algemeene ver gadering van aandeelhouders werden de Balans en Verlies- on Winstrekening over 1932 goedgekeurd. De heeren G. C. B. Dunlop en A. P. F. Poggenbeek werden als commissarissen herkozen. DE GULDEN. Naar wij vernemen zullen morgen in den ministerraad maatregelen worden bespro ken, die genomen zullen worden om de speculatie tegen den gulden te bestrijden. DE KANTOREN DER zijn iederen werkdag geopend vanaf half 9 des morgens tot half 6 namiddags. Zaterdags vanaf 8 uur 's morgens tot 4 uur 's middags Zondags den geheelen dag gesloten. ZATERDAG 1 JULI 1933. Hilversum, 1875 M VARA-Uitzending 8.00: Gramofoonpl. 9.30: Orgelspel C. Steyn 10.00: Morgenwijding VPRO 10.15: Voor Arb. 1. d. Contlnubedr.: VARA- Orkest o. 1. v. H. de Groot en Gramofoon 12.00: A'damsch Salonorkest o. 1. v. D. Kiekens 2.00: Zenderverz. 2.15: Gra mofoonpl. 3.00: Literaire causerie A. M, de Jong 3.20: Huldiglngsspel ter ge legenheid van het A.N.W.B.-jubileum 4.15: Concert door J. Jong (orgel), R, Bennink (slagwerk en xylophoon), en Jo Huy (saxophoon) 5.00: Kinderuurtje 6.00: Concert door „De Flierefluiters", o. 1. v. J. v. d. Horst, m. m. v. J. Lammen (bas) en C. Lammers (toespraak) 7.00: VRO.: 8 00: VARA-Kleinorkest o. 1. v. H. de Groot 8.30: Vaz Dlas en VARIA- Varia 8.45: Vervolg concert 9.40: Gramofoonplaten-reportage 10.15 VARA Orkest o. 1. v. H. de Groot 11.0012.00: Gramofoonplaten. Huizen, 296 M. - KRO-Ultzendlng 4.00 HÏRO 8.00—9.15: en 10.00 Gramofoon platen 11.30: Toespraak 12.15—1.45: Gramofoonpl. 2.00: Voor de Jeugd 2.30Kinderuur 4.00: HIRO 5.00: Orkestconcert en lezingen 7.15: Causerie 7.35: Gramofoonpl. 8.00: Gevarieerd avondprogramma, circa 8.30 en 10.30 Vaz Dlas 11.15—12.00: Gramofoonmuzlek. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 10.50: Tijdsein, berichten 11.05 11.20: Lezing 12.25: Het Cheltenham Stedelijk Orkest o. 1. v. Cole 1.05: Gra mofoonplaten 1.35: Het Commodore Grand Orchestra o. 1. v. J. Muscant 2.35: Gramofoonplaten 3.05: Harry Roy en zijn orkest 3.50: Eugène Pini en zijn Tango-orkest 5.05: Orgelconcert H, Ramsay 5.35: Kinderuurtje 6.20: Berichten 6.50, 7.05 en 7.25: Lezingen 7.50: Cello-recital door G. Parkington 8.20: Variété-programma m. m. v. Flotsam en Jetsam 9.20: Berichten 9.40: Causerie 10.05: Het Hartley Novelty Kwintet 10.50: Causerie 10.5512.20: Dansmuziek door Ambrose en zijn orkest. Parijs „Radio Paris", 1724 M. 8.05: Gramofoonpl. 12.20, 6.50, 8.20 en 9.05: Gramofoonplaten 9.20: „Oh Papa", ope rette van Yvain, m. m. v. orkest en so listen o. 1, v. Chagnon. Kalundborg, 1153 M. 12.202.20: Con cert uit hotel „Angleterre" 3.20: Gra mofoonpl. 3.50—5.50: Omroeporkest o. I. v. L. Gröndahl 8.20: Oude Deensche muziek door het Omroeporkest m. m. v. solisten o. 1. v. Gröndahl 10.00: Vocaal concert 10.35: Populair avondconcert door het Omroeporkest 11.20—12.35: Dansmuziek uit Rest. „Lodberg". Langenberg, 473 M. 6.25, 7.23, 8.23, II.35: Gramofoonplaten 12.20: Populair concert 1.20: Symphonie-orkest o. 1. v. Erpenbach 2.50: Gramofoonpl. 4.50 Weragorkest o. 1. v. Kühn 8.25: „Ara bella", opera van Stauss. Muzlk. leiding. Kraus 11.10—12.20: Concert. Rome, 441 M. 9.05: „Faust", opera van Gounod. Orkestl.: Santarelli. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.: 12.20 Omroepkleinorkest o. 1. v. Leemans 1.30 Concert uit Antwerpen 5.30: Dans muziek 6.45: Gramofoonpl. 6.50 Pianorecital 7.20: Gramofoonpl. 8.20 Primas Sylva en zijn Zigeunerorkest 9.20: Concert uit de Kurzaal te Ostende 11.10: Dansmuziek uit Ostende. 338 M.: 12.20: Concert uit Antwerpen 1.30 Omroepkleinorkest o. 1. v. Leemans 5.20: Symphonieconcert o. 1. v. Kumps 6.20: Gramofoonpl. 6.50: Omroepkleinorkest o. 1. v. Leemans 8.20: Symphonieconcert o. 1. v. J. Kumps 10.30: Dansmuziek uit Antwerpen. Zeesen, 1635 M. 8.20: „Arabella", opera van R. Strauss. Dirigent: C. Krauss 11.30: Berichten. Hierna tot 12.20: Avondconcert uit München o. 1. v. Reiter. GEMEENTELIJK RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF. Ie programma: Iederen dag van 8—24 uur: Hilversum. 2e programma: Iederen dag van 8—24 uur: Huizen. 3e programma: Zaterdag 1 Juli: 8.0012.20: Langen berg; 12.201720; Davenrty: 17.2019.50; Brussel (VI.)19.50afloop: Daventry. Wijzigingen voorbehouden. 63. Op hun teenen slopen ze verschillende gangen door, want nu was 't heelemaal een waagstuk, dus oppassen was de boodschap. Ze speurden overal rond en vonden eindelijk de keuken. Wo-Wang opende voor zichtig de deurHier regeert natuurlijk onze cipier, zei Wo-Wang. Wil je wel gelooven, Sim, dat lk scheel kijk van de honger nu ik opeens tegenover al die potten en pannen sta. Ik heb het gevonden, gichelde Slmmy. en meteen duwde hij Wo-Wang naar binnen. Daar hangen kokskleeren, die trek je aan en bent de kok Ik scharrel ook wel een wit pakje op en ben ik koksmaatje. 64. Zoo gezegd, zoo gedaan en daarna zetten ze zich aan tafel waar ze zich te goed deden aan allerlei lekkere hapjes, die zij in de provisiekast vonden. Maar wat moe ten we nou eigenlijk uitvoeren, prakkiseerde Wo-Wang hardop. Luister, zei Sim, als er iemand komt ga Je dood eenvoudig aan het fornuis ln een pannetje roeren en als ze je wat vragen, moet je maar zoo goed mogelijk zien te antwoorden

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 10