74,te Jaargang ZATERDAG 24 JUNI 1933 No. 22473 OFFICIEELE KENNISGEVING STADSNIEUWS. Het voornaamste Nieuws van heden. Burgerlijke Stand v. Leiden LAND- EN TUINBOUW. GEVEILDE PERCEELEN. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN PRIJS DER ADVERTENTIEN 30 ets. per regel voor advertentlën uit Lelden en plaatsen waar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn Voor aUe andere advertentlen 35 Cts per regel Kleine Advertentlën uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 CU bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht Voor eventueele oDzendim» van brieven 10 Cts. porto te betalen. - Bewijsn°P^.n| cts Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT^ Voor Lelden per 3 maanden f. 2.35; per week f.0.1® Bulten Lelden, waar agenten gevestigd zUn, per week „O.li Franco per post f. 2.35 portokosten. Dit ntimmer bestaat uit VIER Bladea EERSTE BLAD. VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD VAN LEIDEN op MAANDAG 26 JUNI 1933, des namiddags te 2 uur, In het gebouw „Tot Nut van 't Algemeen" (Steenschuur 21). Alsnog te behandelen: a. Voorstel Inzake het beschikbaarstellen van gelden voor den volledigen aanleg van de P J. Blokstraat tusschen de Fruin- straat en de Kernstraat en voor de ver- breeding van den toegang van de Fruin- straat nabij den Zoeterwoudsche-Singel, alsmede van het daaraan aansluitende ge deelte van dien singel (131) b. Voorstel tot verkoop van bouwterrei nen aan de Borneostraat, kad bekend ge meente Leiden, Sectie N, Nis 817(ged.) en 203 (ged.) aan W. C. van Oosterom q.q te Leiderdorp. (132) c. Voorstel tot verkoop van een gedeelte bouwterrein aan de Koninginnelaan, kad. bekend gemeente Leiden Sectie M, No.5036 (ged.) aan K. Halbmeyer q.q. te Leiden (132) d. Voorstel tot verkoop van bouwterrei nen aan en nabij de De Laat de Kanter straat, kad. bekend gemeente Leiden, Sec tie M. nis 3185, 3186, 3187 en 3188 (alle ge deeltelijk) aan de Gebrs. Vlaardingerbroek q.q. te Leiden (132) e. Voorstel tot verkoop van een gedeelte bouwterrein aan de Thorbeckestraat, noek Rodenburgerstraat, kad. bekend gemeente Leiden, Sectie M Nis 4912 en 4867 (beide gedeeltelijk) aan A. de Bruyn, q.q te Leiden. (133) DE ORANJETREIN GEARRIVEERD. PROPAGANDA VOOR NEDERLANDSCH FABRICAAT. Slechts twee dagen gelegenheid tot bezoek. De bekende Oranjetrein. die gedurende eenige maanden ons land bereist, is nu ook in onze stad gearriveerd en zal van- ^aag en morgen ongetwijfeld druk bezocht wo. oen. Het Is zeker een uitnemende ge dachte geweest van den organisator den heer Th. R. Neutelimgs uit Bergen op Zoom met deze .jollende Jaarbeurs" een indruk wekkende reclamecampagne te voeren voor het Nederlandsch fabricaat, dat in de:en nioeilijken tijd meer dan ooit gesteund dient te worden! De trein, die wij vanmorgen doorwan delden, biedt in 18 doorloopende wagens een aantrekkelijke show van talrijke Ne derlandsche producten, die zoowel bij den geïnteresseerden handel als bij 't publiek tot koopen zal opwekken. Tevens zijn er twee „stands" van Belgische firma's die fabricaten tentoonstellen welke niet in ons land vervaardigd kunnen worden. Zes tig a zeventig demonstranten zijn verte genwoordigd: een niet te groot aantal, waardoor het mogelijk is een en ander lustig ©n zonder vermoeienis te bezichti gen. De trein maakt door zijn oranje kleur een fleurigen Indruk: hij moest, we gens gebrek aan ruimte hier in tweeën worden gesplitst. Bij het stationsplein valt onmiddellijk de feestelijk versierde ingang op, die stellig de nieuwsgierigen tot een bezoek zal lokken. Van binnen zijn de reis wagens nauwelijks te herkennen: de be schikbare ruimte valt in hooge mate mede! Na de conferentiewagen, met zijn mo derne meubelen, volgt de Nederlandsche perswagen, waarin o.a. de meeste Neder- 'andsche dagbladen overzichtelijk zijn uit gestald. Verder zijn in de onderscheidene wagens de meest ulteenloopende firma's vertegenwoordigd: deze originoele wijze van reclame voeren zal zeker de noodise en verlangde resultaten afwerpen! Wij noemen nog de vertegenwoordiging van de Ned Spoorwegen, de Ned Reisvereeniging, de KL.M. en het Koloniaal Instituut te Amsterdam, die allen op welverzorgde wijze aanwezig zijn. In den restauratiewa gen kan men zich. na een rondgang, ie goed doen aan diverse verfrissch'.ngen. Èen speciale verlichtmgswagen zorgt voor licht en kracht, terwijl de radio met op gewekte „schlagers" een bezoek nog meer veraangenaamt! Deze rijdende tentoonstellingstrein heeft reeds in meerdere plaatsen succes ge boekt: dit teeken van koopmansdurf is een nieuwe attractie in de wereld der reclame die door de koopers naar waarde geschat dient te worden' Moge hii het dringend noodiee contact tusschen fabri kanten en publiek ln hooge mate bevor deren! Daarvan houden wij ons overtuigd! GOUDEN DOCTORAAT. Maandag 26 Juni zal het vijftig jaar ge leden zijn, dat Jhr. Mr. O. J. Repelaer van Molenaarsgraaf, thans woonachtig te den Haag, aan de Leidsche Universiteit promoveerde tot doctor in de rechtsge leerdheid. ADRESSEN AAN DEN RAAD. Inzake de salarissen van de haven rechercheurs en van het riool- ruimerspersoneel. Aan den Raad der gemeente Leiden zijn onderstaande adressen verzonden: Geeft met verschuldigden eerbied te kennen het bestuur van de afdeellng Lei den van het Nationaal Verbond van Ge meente-Ambtenaren in Nederland, fiat aan voornoemd bestuur door de haven rechercheurs, leden der afdeeling. nog maals het verzoek is gedaan om mede werking inzake verbetering van hunne salarieering en van hunne benammg In 1928 is door voornoemd bestuur in andere gemeenten naar de salarieering en de benaming van het personeel verbon den aan markt- en havendiensten een uitgebreid onderzoek ingesteld en is het bestuur gebleken dat het verzoek alles zins gegrond mag worden genoemd, waar om het bestuur zich ter zake tot het col lege van Burgemeester en Wethouders heeft gewend, evenwel tot dusverre zon der eenig resultaat. Verwijzende naar een memorie van toe lichting wordt dan ook nu door het be stuur aan uwen Raad het beleefde maar dringende verzoek gedaan het daarheen te leiden, dat: le. de salarieering van de havenrecher cheurs wordt herzien en deze wordt ge bracht op ten minste f. 2000.- minimum met vier jaarlijksche verhoogingen van f. 100,- en 2e. de naam „havenrechercheur" wordt veranderd in markt en havenopzichter. Hoogachtend, Namens het bestuur, w.g. J. v. d. LAAN, voorzitter. K. v. HIELE, secretaris. Geven met verschuldigde gevoelens te kennen G. G. Vermeulen en A Zwart, resp voorzitter en secretaris van de afdeeling Leiden van den Algemeenen Bond van Overheidspersoneel in Nederland, secre tariaat Koninginnelaan 66 te Leiden; dat zij uit de ingekomen stukken No. 124 1933 gelezen hebben de salarisregeling van een gedeelte van het rioolruimerspersoneel dat in het rapport van den directeur van gemeentewerken is voorgesteld 12 werklieden voor groepsverhooging in aan merking te doen komen; dat echter in het praeadvies van Bur gemeester en Wethouders alleen de zes vaste werklieden hiervoor in aanmerking komen, terwijl een verhooging van de overige zes z.g. losse werklieden volgens dit praeadvies nog vrij onzeker is; dat deze menschen allen met 3 tot 6 onafgebroken dienstjaren hetzelfde werk verrichten en door hun organisatie wel degelijk is bedoeld, dat de aangevraagde verhooging ook voor de losse werklieden zou worden toegepast: dat de afgevaardigden van hunne orga nisatie door het niet steunen van de andere organisaties, het voorstel 3e loon- groep hebben ingetrokken en daaraan het verzoek hebben verbonden om bij het plaatsen in de 2e toongroep ook direct het maximum loon f. 31,95 uit te betalen; dat zij echter tot hun leedwezen hebben gezien, dat belanghebbenden automatisch in het genot van het maximum toon van de tweede toongroep worden gesteld, zoo dat de loonsverhooging dan zal bedragen \oor het eerstvolgend jaar f 0,45 min pensioenaftrek en tijdelijke krting a 12,09°/., zoodat het een verhooging wordt van ongeveer f 0.38 per week Redenen waarom zij uwen Raad eer biedig verzoeken alle twaalf hiervoor in aanmerking komende werklieden bij rio- lenreiniging te plaatsen in de tweede toon groep en de zes onmiddellijk het maxi mum loon van deze loongroep toe te ken nen. HERSTELLINGSOORD „DE LEIDSCHE BUITENSCHOOL", Jaarlijksche ledenvergadering. Bovengenoemde vereeniging hield gis termiddag in de Kinderkllniek van het Academisch Ziekenhuis haar gebruike lijke jaarvergadering, welke als steeds zeer matig bezocht was. Na een welkomstwoord van den voor zitter. ir, W. J. Modderman, las de secre taris, mr. F. D. L. Gunning de notulen der vorige vergadering, welke onveranderd werden vastgesteld. Uit diens jaarverslag vernamen wij, dat de werkzaamheden ln het afgeloopen jaar tot groote voldoening stemmen. Het werk mocht zich in een gezonde ontwikkeling verheugen. Weliswaar kostte 't veel moeite aan allen die aan de Buitenschool zUn verbonden om hun taak te vervullen, maar de resultaten schonken ruimschoots vol doening. Ruim 75 kinderen profiteerden van de Buitenschool. De reorganisatie van het onderwijs door combinatie der functies van directrice en schoolhoofd voldeed buitengewoon. Aan mej. G. Crè- vecoeur komt daarvoor een woord van hulde toe. Het kleuterhuis werd gemiddeld door 15 kinderen bezocht. Prof. dr. E. Gorter, hoe wel niet meer bestuurslid, bewees der ver- eeniging groote diensten door zich als me disch adviseur beschikbaar te stellen. Het ledental vertoonde een bedenkelij- ken achteruitgang, hetgeen juist in dezen tijd van verminderde subsidies dubbel te betreuren valt. Het is te hopen, dat meer dere particulieren door hun moreelen en tevens financieelen steun het fc astuur ln staat zullen stellen het zegenrijk werk der vereeniging op denzelfden voet voort te zetten. De exploitatie-mogelijkheid werd iets vergemakkelijkt door de vermindering der kosten voor levensonderhoud, welke voor de Buitenschool terugliepen van f. 1.39 per kind en per dag tot f.123 en voor het Kleuterhuis van f. 2.66 tot f. 2 25. De zich steeds uitbreidende boekhouding maakte de aanstelling van een admlni- stateur noodzakelijk; als zoodanig werd benoemd de heer A. L Demenint. De exploitatiekosten van de Buiten school bedroegen f 23.955.85; die van het Kleuterhuis f. 1829 Alleen wanneer de overheidsinstanties hun subsidies niet ver der verlagen, zal het mogelijk ztjm het boekjaar met een klein batig saldo af te sluiten. Op voorstel van dr. G. Brouwer werden de Jaarverslagen goedgekeurd en de pen ningmeester gedechargeerd. De begrooting 1933 werd voor de Buiten school vastgesteld op f. 23.460 en voor het Kleuterhuis op f. 12.600. Tot leden der kascommissie 1933 werden beiroemd de heeren dr. G. Brouwer en P. A. Couvée. Daar bij de rondvraag niemand meer het woord verlangde, sloot de voorzitter hierna de vergadering. WONINGBOUWVEREEN. „ONS BELANG". HANDELSREGISTER KAMER VAN KOOPHANDEL. Wijziging: Coöp. Voorschotbank en Spaarkas te Rijnsburg, Rapenburg 1, Rijnsburg. De statuten zijn gewijzigd Wijziging handels naam in: Coöp. Voorschotbank en Spaar kas te Rijnsburg. G. A. Opheffing: D. van Iterson, Rapenburg 7, Rijnsburg. Bloembollenkweekerij en -handel. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd voor het Candidaats-examen Theologie: de heeren P. Jonges (Haarlem) (cum laudei en J. Visser (Leiden), en voor het doctoraal examen Indonesische Let teren: de heer W. Kem,( Leiden) (cum laude) Bevorderd tot doctor in de geneeskunde op proefschrift getiteld: „Over den oor sprong der Syphilis", de heer W. F. R. Essed, geboren te Nleuw-Nickerie (West- Indië.i De jaarvergadering. Bovengenoemde Vereeniging hield gis- teravond in het gebouw „Prediker" haar jaarvergadering, welke goed bezocht was. De voorzitter, de heer J. Gerritsen, opende haar met 'n woord van welkom en een korten terugblik op het afgeloopen Vereenigingsjaar. Na voorlezing en goed keuring der notulen en het doen van enkele mededeelingen. kwamen de inge komen stukken aan de orde, waaronder een verzoek van een lid. om in afwijking van reglement en statuten, een vierde woning te mogen betrekken. Hoewel dit verzoek om gezondheidsredenen gedaan werd. kon het bestuur toch niet adviseeren daaraan te voldoen. De vergadering was liet in meerderheid met haar eens, zoodat, het verzoek werd afgewezen. Bij de bespreking van een antenneplan kwam tevens de geringe huurverlaging ter sprake. Teneinde een eind te maken aan den wanordelijken toestand, die zich op sommige daken vertoont en de onder houdsrekening te doen verminderen, werd besloten van deze huurverlaging 5 cent per week in te houden om van dit binnen komende geld een fonds te vormen. De bewoners van de bouwplannen 1 en 2 be talen daaraan ook, daar de post verlies, die op bouwplan 2 rustte, aangezuiverd is en daarvoor dan niet meer betaald behoeft te worden. Hoewel er nogal oppositie was tegen dit voorstel, werd het toeh ook, na verdediging van bestuurszijde, met groote meerderheid aangenomen. De kascommissie bracht verslag uit over haar controle en had alles in orde bevon den. Het jaarverslag van den secretaris werd zonder op- of aanmerking goedge keurd, terwijl bij het financieel verslag enkele vragen werden gesteld, die door den penningmeester werden beantwoord. De aftredende bestuursleden, de heeren P. J. Schouten, secretaris, H. van Donse laar. 2de voorzitter H. v. d Wijngaard. 2de penningmeester en P Winterkamp com missaris, werden op voorstel van de ver gadering bij acclamatie herkozen. Na ballotage van een 25-tal nieuwe leden moest op voorstel van het bestuur tot royement worden overgegaan van een 2-tal leden. Nadat uit de vergadering hierover eenige inlichtingen waren gevraagd, ge schiedden deze royementen met algemeene stemmen. Na een drukke rondvraag sloot de voorzitter de vergadering met een woord van dank voor den aangenamen toon, die op deze vergadering geheerscht had. DE BIOSCOPEN. Trianon-theater. Het programma, dat het Breestraat-theater deze week brengt, staat geheel en al in het teeken der vroolljkhi-ld. Zoowel ln ..Die kleine Schwindlerin" als in „Baby" nemen humor en geestigheid een vooraanstaande plaats in, terwijl beide films bovendien uitste kend verzorgd zijn; niet alleen wat de aankleeding betreft, doch ook wat de keuze der artlsten aangaat. In de eerste vervult de guitige Dolly Haas de hoofdrol, op zijn bijzondere wijze bijgestaan door den allengs onmisbaar geworden immer gemoedelijken Otto Wallburg. De wijze, waarop Anny Ondra in „Baby" haar rol speelt Is onverbeterlijk! Zonder een oogenblik af te dalen, zonder een overbodig gebaar doet zij het levenslus tige. ln het keurslit van het familie fatsoen geperste. Fransche gravinnetje voor ons leven. De oerkomische gevolgen van een gedaanteverwisseling met een meer voor studeeren dan voor dansen en zingen voelende vriendin die door den graaf naar het Londensche instituut der „Singing Babies" wordt gezonden en daar door het deftige pensionaat, dat voor de dochter was bestemd, bezoekt, zijn ontel baar en doen de zaal onophoudelijk gieren van het lachen. Het slot een dubbel huwelijk met twee Engeische Lords, die geheel en al onkundig waren van de ware namen der meisjes is door de grappige verwisseling der trouwringen aan het banale ontkomen. Het hoogtepunt bereikt de film wel in het bezoek van „Baby Anny" aan de exclusieve hecrenclub als zij het aquarium met whisky vult en daar door zeeanemonen enz. onder den invloed van sterken drank brengt. Het zingen der „Singing Babies" doet naar een herhaling verlangen. N3 het journaal draait nog de teekenfilm „Sing a Song", opmerkelijk door de buitengewoon goedgeslaagde pa rodie op het succesnummer der Mills Brothers „Tlger Rag". Alles bij alles dus een programma, dat een bezoek ten volle verdient. Luxortheater. De faam van „griezel film" was het avontuurlijke verhaal van „de Mummie" reeds vooruitgegaan: hoewel het dikwijls slechts een schrede Is van het sublieme naar het belachelijke op som mige momenten moesten wij aan dit ge zegde tijdens deze wonderlijke geschiedenis denken zit er toch de noodige span ning in en kunnen wij ons Indenken, dat zenuwachtige naturen er een onrustigen nacht van oploopen! De door het prevelen van tooverformules uit het boek van Toth, tot het leven gewekte mummie van Im- To-Hep 3700 Jaar geleden werd hij we gens grafschennis levend begraven brengt groote ontsteltenis teweeg bij ver schillende archeologen. Een vreemden in vloed heeft hij op de dochter van een hunner, waarin de ziel van Isis is gehuis vest. Het blijkt, dat ln oude tijden Im-To- Hep haar liefhad en nu zij beiden tege lijkertijd weer op aarde zijn, ontstaan hieruit verschillende complicaties, temeer daar Isis, die nu Helen Grosvenor heet, in het tegenwoordige leven een jong archeoloog liefheeft, die haar uit den ban van den geheimzinnig rondwarenden Im- To-Hep tracht te bevrijden Helen herin nert zich, onder den hypnotischen invloed van de mummie indrukwekkende gebeur tenissen, die zij eeuwen geleden beleefde en juist op het oogenblik, waarop Im-To- Hep haar offeren wil. wordt het toover- boek van Toth door vuur verteerd en ver schrompelt de levend geworden mummie tot stof Zij valt den modernen minnaar in de armen, gelukkig zonder herinnering aan de ontstellende ervaringen, die haar in trance-toestand overkwamen Occul tisme en mysterieuse ceremoniën vieren in dit merkwaardige verhaal hoogtij! Boris Karloff, als „de Mummie" ziet er angst aanjagend uit. terwijl de schoonheid van Zita Johann het zeer aannemelijk maakt, dat zoowel de Jongeling van eeuwen ge leden als die van tegenwoordig onder haar bekoring kwam! Voor de pauze gaan de gezellige, onder houdende avonturen van de kleine zwerf ster Scampolo naar het tooneelstuk Overschotje allercharmantst gespeeld door de kleine rakker Dolly Haas, die door haar brutale aantrekkelijkheid en koste lijk oogenspel zoo ongemeen voor zich weet in te nemen. Met Carl Diehl en de grap pige Paul Hörbtger niet te vergeten ook Oskar Slma, die zijn Weensch dialect weer laat hooren wordt hier een viertal ge vormd dat uitnemend op elkaar ls inge speeld! Hun vermakelijke belevenissen zijn. ondanks den langen duur der film, al te gauw voorbij! Casino-theater. Bergen in vlammen" ls een oorlogsfilm, die anders ls dan de tot dusverre vertoonde, wijl ze den strijd in beeld brengt tusschen de Italianen en de Oostenrijkers en derhalve 't mooie bergland, de Dolomieten, tot achtergrond heelt. Luis Frenker is hier bij zijn klim partijen in zijn element en zijn expressief gelaat brengt ons in een ongemeene span ning. Het ondermijnen van bergen en het opblazen daarvan belichten ons den oor log van een anderen kant, want de waak zaamheid van de soldaten moet nu wel heel groot zijn Oorlogsellende en helden- romantiek, zich afspelend op de Dolomie ten ,zijn derhalve onmisbare bestanddeelen voor „Bergen in vlammen". In 't voorprogramma: „De ridder zonder vrees", een Wild-West verhaal. BINNENLAND. Het Nederlandsche bedrijfsleven in het eerste kwartaal van 1933. (4e Blad), Diverse jaarvergaderingen. (Binnen land. 3e Blad). Groote brand te Schiedam. (Laatste Be richten, le Blad). BUITENLAND. Rondom dc Economische Wereldconfe rentie. (Buitenland en Tel., le Blad). Onbekende vliegtuigen boven Berlijn. (Buiten!., le Blad). GEBOREN. Abram, z. van W. Pardon en M. v. d. Pluüm Clara Johanna, d. van J. Ouwer- sloot en J. Rous -r- Arie, z. van D. Slinger land en M. E Pet Gerrlt, z. van R. M. v. d. Maat en F. Doeve. OVERLEDEN. M. H. MeerlooGroenevelt wede. 64 J. D. J. G. Krijger m. 65 j. „GRONINGEN". Gisteren werd ln het Hotel des Pays Bas te Utrecht, de jaarlijksche algemeene ver gadering gehouden van „Groningen", Alg. Onderlinge Maatschappij tot verzekering van paarden en rundvee, in 1903 opgericht te Groningen, van 1 Mei 1921 af gevestigd' te Utrecht De directeur, de heer F. F. Leopold, bracht verslag uit over het afgeloopen Jaar 1932. Er werden 548 schaden uitbetaald, tot een totaal bedrag van f. 115.256 86. De reserve der Maatschappij bedroeg per 31 December 1932 f. 166.119.16. Blijkens het rapport van de commissie tot nazien der rekening en van den ac countant. den heer J Groenhuyse te Utrecht, werd de administratie in orde be vonden De aftredende commissarissen werden herkozen. Ten overstaan van natorls A. D. Vijgh, te Lelden: Heerenhuis Oegstgeesterlaan no. 1 in bod f. 18.500, kooper de heer J. J. van Hoe ken q.q. voor f. 18.500. Heerenhuls Vreewijkstraat no. 2 in bod f. 6000, kooper de heer M. D. N. van Hest q.q. voor f. 6250. Huis Lange Raamsteeg no. 59 in bod f. 3250, kooper de heer P. J. W. Knaap voor f. 3250. Bij het op "22 en 23 Juni gehouden examen der H. C. V. te 's-Gravenhage slaagden voor coupeuse mej. J- M. D. Kop en voor costumlère mevr. E. van Loon Fros, mej. M. J C. van Offeren, mej. C. J. Geerlings, mej. J. A. Blansjaar en mej. K- C. van Vliet, allen opgeleid door mej. J. I. Th. van Zwieten, alhier. Geslaagd voor het alhier afgenomen examen van apothekers-assistent mej. E. J. Rijkebusch (Den Haag) en dc heer H. G. M. E. Dirix (Den Haag). Geslaagd voor het examen boekhou den. afgenomen door de Vereeniging van Leeraren i nhet Boekhouden, mej. H. G. Meijer, te Voorschoten, opgeleid door den heer JA W. van Kluyve alhier. Donderdag a.s., des middags om 3 uur spreekt onze stadgenoote, mevr. W. van ItallieVan Embden voor de Avro-micro- foon over „Uit het leven van merkwaar dige vrouwen: de jeugd van Koningin Vic toria van Engeland". Hedenmorgen omstreeks 5 uur heeft een tot dusverre onbekend persoon twee genolijste granieten pilasters vernield, welke waren aangebracht aan het filiaal van de coöperatie „Vooruit", Haarlemmer straat 214. De schade bedraagt circa f. 300. De politie stelt een onderzoek ln. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is aan W. F. Marcelis. aannemer alhier, opgedragen hel» uitvoe ren van de verbouwings- en herstellings werken ln hotel „Den Burcht". Bij de politie is een onbeheerd ge vonden heerenrijwiel te bevragen. De politie heeft J. van der B. aange houden, die nog 1 maand gevangenisstraf te ondergaan had. wrwUzen naar een advertentie in dit Blad betreffende de aanstaande oprichting van een Leidsch filiaal der Industrieele Verkoopafdeeling.

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 1