DE AVONTUREN VAN WO-WANG EN SIMMY. LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 21 Juni 193 SPORT. L D. W. S.I-U.V. S. I KERK- EN SCH00LNIEUWS. Examen gedaan en niet geslaagd RADIO-PROGRAMMA. WATERPOLO. L.Z.C. I— ZIAN 1/3—1. Een verdiende overwinning. Onder groote publieke belangstelling heeft gisteravond L.Z.C. I haar derden competitiewedstrijd tegen Zian I 'Den Haag) gewonnen. Wanneer scheidsrechter Jan de Boer de zeventallen te water fluit, is L.Z.C. als volgt opgesteld: doel: Ydens; achter: v. Helvert, Elzlnga en v. d. Reyden: voor: De Reede, De Ia Court en Buys. En Zian I: doel: Scheevelenbos; achter: Hcgl, De Haas en De Kok: voor: J. de Haas. v. Hal en v. d. Voet. Even dringt Zian op. doch dan zien we de Leidsche voorhoede in actie Buys komt vrij, schiet echter hard tegen de boven lat. Hierna verwerkt de Leidsche keeper Ydens, die hoe langer hoe meer ingespeeld is sinds zijn debuut tegen H Z en P.Z., eenige verre schoten. Hij speelt op En- zinga. die zich vrij maakt en naar voren zwemt....in de Zian-achterhoede een verwarring.... Elzinga schiettot driemaal toe naast. Toch hangt er een doelpunt in de lucht en wanneer De Reede na eerst gemist te hebben, den bal ten tweede male in z'n linkerhand krijgt, geeft hij met een onhoudbaar schot z'n club de leiding (10). Na nog eenig heen en weer gegooi treedt de rust in. Na de rust zijn de partijen volkomen aan elkaar gewaagd en telkens dreigen er gevaren bij de doelen. Elzinga doet vergeefsche moeite den Haagschen kee per te passeeren. Ten tweede male belandt de bal in de linkerhand van De Reede, die, prachtig vrij liggend, niets beter weet te doen dan van het midden te schieten en hoe! waardoor hij Leiden met een hard schot van een voorsprong verzekert (20). Nu is L.Z.C. al meer en meer in het offensief, totdat we even een schermutseling krijgen tusschen De la Court en De Haas. Jan de Boer gooit onpartijdig op, de la Court is bij den bal en met een on houdbaar achterwaartse!) schot tellen we reeds het derde doelpunt, als, volgens meening van den scheidsrechter, deze speelwijze geannuleerd wordt. Aan den anderen kant begaat Buys bin nen het strafschotgebied een overtreding, wat den Leidenaars een strafworp, tevens doelpunt kost (21). Toch blijft L.Z.C. aanvallen, v. Helvert krijgt den bal aangegeven door v. d. Rey den, zwemt op en plaatst voor den vrij- liggenden Buys. Reeds juicht het pubhek, maar een zeker doelpunt wordt door Scheevelenbos onschadelijk gemaakt. Ten laatste male gaat dan Elzinga maar weer naar voren en ditmaal met succes. Wanneer Buys hem den bal toe speelt, schiet Elzinga achteruit <31). Groote vreugde! Kort daarna klinkt het eindsignaal en heeft het „Eerste" haar eersten wedstrijd verdiend gewonnen. L.Z.C. II—ZIAN II 3—4. Het volledige tweede zevental heeft het er echter minder mooi afgebracht, hoe wel het zich na de rust liet aanzien, dat ook zij een overwinning uit het water zou sleepen. Direct na den aanvang zien we van C. Walenkamp een vliegend schot, maar wanneer Hofsteenge hierop een fout be gaat, weet Deurlo dit om te zetten in een doelpunt (01). Na 2 minuten spelen volgt een dergelijk doelpunt (0—2). Dit geeft de ploeg meer energie en met een prachtig schot verkleint Hak Walen kamp den achterstand (12). Nog voor de rust echter schiet Bootsman onder de handen van v. Driesum (13). Na de rust mist Lut twee opgelegde kansen, totdat Walenkamp weer den bal krijgt en met een boogval het tweede doelpunt maakt (23). Lut maakt dan z'n vorige fout goed en brengt de partijen in gelijken stand (3-31. Ondanks goed verdedigend werk van Le pelaar, weet. de midvoor van Zian nog eenmaal den Leidschen keeper te ver schalken, waardoor deze wedstrijd met 34 verloren is. wat grootendeels te dan ken is aan slecht plaatsen en onvoldoende doorzicht. DE ZIJL I—C.J.M.V. I (1—0. NEDERLAAG WEDSTRIJD Beide zeventallen hebben twee invallers. Bij de Zijl ontbreken Kramp en „Hollan der". Voor rust werd er veel gezwommen en soms heel aardig gecombineerd, maar de voorhoede was zonder schot. Kramp als midvoor werd zeer zeker gemist. De Zijl nam een 10 voorsprong. Na de her vatting eenzelfde spelbeeld. Ook nu wogen beide partijen goed tegen elkaar op, maar in de nabijheid van het doel was het glad mis. DE ZIJL II—C.J.M.V. n (3—1). C.J.M.V. heeft slechts vijf spelers, de Zijl laat uitvallen. In dezen wedstrijd kan van goed spel niet gesproken worden. Het was een heen en weer zwemmen, waarbij de Zijl het gelukkigste was De rust bracht een 30 voorsprong. Na de hervat ting is het spel nog minder. C. J. M. V. weet slechts eenmaal den Zijl-doelman te passeeren. Het einde komt met 31. DE ZUL III—D.Z.V. n 2—1. Een gelijk opgaande strijd met wisse lende kansen. Van verre maakt D. V. een goed doelpunt 0—l. Even later haalt de D.Z.V.-keeper den bal door eigen doel en is de stand gelijk. 11. Na rust een slappe vertooning. Beide zeventallen brengen er niet veel meer van terecht. J. v. d. Mark brengt de Zijl in veilige haven 2—1, LAWN-TENNIS. OM DEN DAVISBEKER. EngelandTsjecho-Stovakije 50' De beide laatste enkelspelen hadden het volgende resultaat: Perry (Engeland) sloeg Hecht (Tsjecho- Slovakljf' I 62. 62, 62. Austin (Engeland) sloeg Menzl (Tsjecho- Slovakije) 36, 97, 60, 61. Eindstand 50 voor Engeland. De finale. De finale der Europeesche zone, waar voor Engeland en Australië zich wisten te plaatsen, zal plaats vinden op Zaterdag 15, Maandag 17 en Dinsdag 18 Juli as. te Wimbledon. RECLAME. TILDENTROEP TE WEENEN. De Tildentroep speelde voor een uitver kocht huis te Weenen. De resultaten wa ren: Barnes sloeg Metaxa 6—3, 6—4; Kozeluh sloeg Tilden 16, 64, 9—7, 64. MOTORSPORT. .NEDERLANDSCHE T. T.-RACES. Hevige strijd in de verschillende klassen te verwachten. Nu de volledige lijsten vam inschrijvin gen voor ons liggen, kunnen wij eenigszins een overzicht verkrijgen en blijkt, dat in olie klassen dit jaar een zeer zware strijd kan worden verwacht. Al is de 175 ccm.-klasse klein, de ver schillende namen ads Excelsior, Beoelli en D.K.W. staan er borg voor, dat het aldaar zal spannen. In de 250 ccm.-klasse zal het verbitterd toegaan. De winnaar van het vorige jaar New Imperial, zal natuurlijk alle moeite doen om dit jaar opnieuw kampioen te worden, terwijl Excelsior, die dit jaar in de Engelsche T.T.-winnaar werd. alle moeite zal doen ook in Holland aan de spits te komen Behalve die beide rivalen zijn er veel kapers op de kust, zooals Rudge Witworth, Guzzi, Husqvarna, Royal-Enfield, Ardie, Cotton, en Grindlay-Peerless. De strijd om het Hollandsch kampioenschap zal door de Hollandsche jongens Timmer, v. d. Berg, Stolte, Dupont en Jan Rijk worden uitge vochten. Wie zal daar den kampioenstitel weg halen? Hoe zal Norton het maken in de 350- en 500 ccm.-klasse? Op het eiland Man was zij zoowel in de eerste als tweede klasse verreweg de baas. doch daar had zij in die mate geen strijd te voeTen. Hier in Assen zullen Woods en Hunt tegenover meerdere rivalen komen te staan. In de eerste plaats komen de Zweden, die vorig jaar in eigen land Norton sloe gen. Naar wij hooren zijn de Zweden zeer snel. waarom zij den Hollandschen kam pioen v. d. Pluym ook dit jaar een fa- brieksmachine hebben gegeven. Dam krijgen wij de F. N. machines en Sarolea, die thans in België zeer snel zijn. Niet vergeten mag worden een der kampioenen van Italië Fumegalli. die op het Italiaansche merk Miller in de 350 ccm klasse zeer zeker van zich zal laten hoo ren. Verder krijgen wij de Oostenrijksche matadors en de Duitschers met Hans Soe- nius aan het hoofd. Soenius die in Duitschland dezer dagen op de Nürnburg- ring eerste werd evenals Loof op Imperia. Norton zal wel degelijk strijd moeten voeren en de records zuilen dan ook on getwijfeld gebroken worden. En wie weet wat onze Hollandsche jon gens in hun schild voeren Wat zal het Eysinkteam prestoeren? De rijders zijn alle first class Wat te zeggen van de an deren als van Wijngaarden, van Gent en anderen als van de oude garde niet te vergeten. De bloem van de Hollandsche renners is van de partij en de Hollandsche kampioenen zijn in geen der drie klassen thans aan te wijzen. Hier zal een ontzet tende strijd gevoerd worden. Dit staat in ieder geval vast. dat in Holland en Europa zelfs een dergelijke race als die Zaterdag op het Circuit van Drenthe wordt verreden nog nooit heeft plaats gevonden. Wie de eerepalm zal wegdragen zal deze dubbel en dwars hebben verdiend. Op stukken na is echter niet te zeggen wie winnaar zal worden. Het bezoeken van deze race zal er aan trekkelijker door worden. EEN SUCCES VOOR DE M.C.L.O. Zes leden der M.C.L O. hadden besloten deel te nemen aan de sterrit, uitgeschre ven door de Vereeniging V.V.V. te Nijme gen. De inschrijving klasse B 150 K.M. klasse c 200 K.M. De M.C.L.O.'ers hadden in klasse c ingeschreven 's morgens half zes werd er gestart, want om zes uur moest aan de eerste controle in Den Haag de kaart afgestempeld worden. Het tra ject liep over Den Haag, Breda, Tilburg, Eindhoven, 's Hertogenbosch en Nijmegen eindpunt alwaar voor 12 uur de controle- kaarten ingeleverd moesten worden. Uit alle deelen des lands waren motorrijders en automobilisten vertegenwoordigd, allen doornat van het milde Juniregentje dat in ruime mate den geheelen ochtend het rijden bemoeilijkte. Trots dit wisten de M.C.L.O.ers alle zes beslag te leggen op de in hun klasse beschikbaar gestelde zwaar vergulde herinneringsplaquette, welke uitgereikt werd aan de heeren van Esch. v. d. Voort, Verheul, de Bleijie. Th. Segaar en J. J. Lasander. De rit had een schitterend verloop: pech of valpartijen kwamen niet voor, zoodat de M.C.L.O. met het behaalde succes met recht tevreden mag zijn. o BILJARTEN. TWEEDE KLASSE KAMPIOENSCHAP L. B. B. De uitslagen van gisteravond luiden: car. tart. h.s. gem. A. L. Iterson 107 36 11 2.97 L A. Iterson 175 36 35 486 C. Schouten 175 47 21 3.72 W. F. K 169 46 17 3.67 H. Rietbergen 130 40 19 2.65 J. Ohrispijn 150 40 i5 3.57 Nederlaagwedstrijden „L. D. W. S". Donderdagavond 7.30 uur Entrée 10 cent. [■F** Terrein Heeren wee. 2830 VOETBAL. OM DEN DAGBLADEN-BEKER Gisteravond werd op het Spa rta-terrein te Rotterdam de wedstrijd NR.C.L.D. gespeeld voor bovengenoemden beker. Na een vrij gelijk opgaand begin scoorden de Rotterdammers na een kwartier op fraaie wijze hun eerste doelpunt. Hierdoor ge raakte de Leidsche verdediging blijkbaar erg van streek en het volgende kwartier bracht N.R.C. hun doelpunten aantal op vijf, meerendeels het gevolg van verwarde situaties voor het Leidsche doel. Een kleine omzetting in het LD.-elftal bracht direct verbetering en kort voor rust benutte Brouwer een goede pass op de juiste wijze. In de tweede helft speelden onze stad- genooten voor wat ze waard waren. Vinnig werd op den bal gezeten en geen moment werd den tegenstanders vrij spel gelaten. De voorhoede werd goed gevoed en vooral de L.D.-spil speelde in deze periode een keurige partij, doch het zat de LD.-ers voor doel niet mee en nog slechts eens gelukte het Kuiper den Rotterdamschen keeper te doen visschen, zoodat het einde met een wat geflatteerde 52 overwinning der Rotterdammers kwam. De heer Castelein leidde uitstekend. A.s. Dinsdag wordt hier ter stede de laatste wedstrijd voor dezen beker ge speeld tusschen LD. en Haarlem's Dagblad L.P.SV.-LD. Morgenavond om 7 uur wordt op het L.P.S.V.-terrein aan den Zoeterwoudsche Singel om den Louis Dobbelman-wissel- beker gespeeld tusschen de L.P.S.V. I en het L.D. XI-tal. OM DEN C.G.W.-BEKER. Doordat Koole Nicola verhinderd was is de wedstrijd wederom uitgesteld, maar moet thans gespeeld worden a.s. Donder dagavond 7.30 op het Cronesteijnterrein. De winnaar speelt Vrijdagavond om 7 u. tegen L.D.T.S. op het N.B.L.O.-terrein aan den Zoeterwoudsche Singel. Scheidsrechter is de heer L. v. Vliet. L. V. EN A. V. „FIDES PACTA". Zaterdag a.s. nam. 4 uur speelt Fides Pacta I een vriendschappelijken wed strijd tegen D.V.S. I (4e Klasse K.N.V.B.). Deze wedstrijd wordt gespeeld op het N.B.L.O.-terrein aan den Zoeterwoudschen Singel. o NEDERLAAG WEDSTRIJD L. D. W. S. I—U. V. S. I. Donderdagavond om 7.30 uur, speelt L.D. W.S. I haar vierden nederlaagwedstrijd tegen U.V.S. I. Gezien de prestaties van U.V.S. j.l. tegen L.F.C.. zal L.D.W.S. nu haar eerste nederlaag krijgen? ofin ieder geval LD.WS.'ers flink aangepakt. De wedstrijd staat onder leiding van den heer L v. Vliet. DAMMEN. OM HET LEEUWIN-SCHILD. De eerste uitslagen zijn: GastelaarsStel 02 OptendreesKleer 20 De eerste ronde was sensationeel. Kleer die 14 partijen achter den rug had om het Kampioenschap van Leiden, zonder één verliespaxtij, begon tegen Optendrees bij den 3den zet 2 stukken cadeau te geven, wat natuurlijk verlies zou worden. Het was toch nog 1 uur geworden alvorens wit een zwaar bevochte zege boekte. Gastelaars was de gelukkige, die v. d. Stel in een ongenaakbare bui aantrof Stel nam zijn tegenstander in de opsluiting en behan delde dit gedeelte zeer sterk. Wit verzuim de op het juiste moment een afruil en dit beteekende direct den genadeslag. In de volgende ronde volgen de partijen: Kleer- Gastelaars; Optendrees-Stel. PREDIKBEURT. LEIDEN. Geref. Gemeente (Nieuwe Rijn): Don derdag nam. 8 uur. ds. J. Fraanje, van Barneveld o— NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Ten Boer (Gr.) H. P. Franck, cand. te Utrecht. Aangenomen: Naar Beekbergen. B. J. Iéetaert Peerbolte, cand. te 's-Graven- hage. GEREF. GEM. Tweetal: Te Tholen, J. D. Barlh, te Borsselen en M. Heikoop, te Utrecht. GER. KERKEN. Beroepen: Te Ede, G. F. Hayer, te Schoonebeek. o BLIJVENDE ZORGEN. Het Zendingsbureau giro 6074 schrijft ons: Langzamerhand beginnen de opbreng sten der Pinkstercollectes bij ons in te ko men. Tot dusver zijn wii niet teleurgesteld, maar er is van den totalen uitslag nog weinig of niets te zeggen. Wij hebben in de eerste helft van de maand ongeveer f. 60.000 ontvangen, alle inkomsten samengenomen. Als wij aan nemen. dat ook de tweede helft van de maand een gelijk bedrag aan inkomsten zou opleveren maar dat is vrij optimis tisch gerekend dan zou de achterstand met f. 30.000 inkrimpen, want voor de be hoeften van deze maand is er ook f..90 000 noodig. Maar zelfs bij vervulling van deze opti mistische verwachting zou de geheele ach terstand toch nog bijna f. 200.000 zijn. Het behoeft geen betoog, hoezeer die zorg blijft drukken, waar wij de zomermaanden in het vooruitzicht hebben, diie gewoon lijk de laagste inkomsten geven en dus een beduidender aanwas van den achter stand. De arbeid gaat verder. Wij zijn er zeker van: God zal daarvoor blijven zorgen. Maar Hij doet dat door menschen. Daarom ma ken wij aan hen, door wie Hij het wil doen, nog eens de blijvende zorgen van het werk bekend. o~ BUITENLANDSCHE STUDENTEN AAN ONZE UNIVERSITEITEN. De regcering overweegt maatregelen ertegen. Op vragen van den heer Westerman betreffende het nemen van maarregelen van Regeeringswege in verband met ver schillende bezwaren, verbonden aan de in schrijving in den Iaatsten tijd van buiten landers als student aan Nederiamdsche universiteiten heeft minister Marohant geantwoord: Blijkens een ingesteld onderzoek is het aantal buitenlanders, die zich na 1 April J.l. aan een Nederlandsche hoogeschool of universiteit als student hebben laten in schrijven. niet groot. Sinds dezen datum werden aan de Rijksuniversiteit te Utrecht aan de gemeentelijke universiteit te Am sterdam. aan de Vrije Universiteit te Am sterdam en aan de Roomsch-Katholieke universiteit te Nijmegen geen vreemdelin gen als student ingeschreven: aan de Rijks-universiteit te Leden werd, evenals aan die te Groningen en aan de Techni sche hoogeschool te Delft, één buitenland- sche student ingeschreven, aan de R.-K. Handelshoogeschool te Tilburg twee en aan de Nederlandsche handelshoogeschool te Rotterdam acht. Daar evenwel rekening moet worden ge houden met de mogelijkheid, dat bij den aanvang van het nieuwe studiejaar, een. grooter aantal vreemdelingen dan tot dus ver zich zal doen inschrijven, is bij de Regeering in overweging, door aanvulling van de wettelijke bepalingen mogelijk te maken, de inschrijving van hen. die niet de Nederlandsche nationaliteit of het Ne derlandsche onderdaanschap bezitten, niet te doen plaats vinden. RECLAME. Kennis voldoende, maar te nerveus geweest. Waarom niet tijdig Mijnhardt's Zenuw tabletten gebruikt? Hierdoor blijft men kalm en helder van geest. Ze zijn ver krijgbaar bij Apoth. en Drogisten in kokers van 75 cent. 2797 VOOR DONDERDAG 22 JUNI. Hilversum, 296 M. AVRO-programma 8.00: Gram.pl. 10.00: Morgenwijd^ 10.15: Gram.pl. 10.30: Concert J a, tonietti (piano), Lola van der Ben (a* en E. Veen (piano) 11.00: Knipcw, Kinderkleeding Mevr. L. de Leeuw—v. Rees 11.30: Vervolg concert m Omroeporkest o.l.v. N. Treep, en Gram. 3.00: Naaicursus mevr. I. de Leeu- Van Rees 3.45: Gram.pl. 4,oo: y. zieken en ouden van dagen door Mén van Dijk 4.30: Gram.pl. 5.00: .o»' top William", hoorspeicyclus voor "kiM ren. II. „De familie Brown krijgt logé® Regie: Kommer Kleyn 5.40: Omro™. kest o.l.v. N. Treep 6.30: Sportpraai H. Hollander 7.00: Vervolg cor.cer* 7.30: Toeristenpraatje 8.00: Vaz Diaj 8.05: Gram.pl. 8.15: Uit het Conceq gebouw te A'dam: Abraham-coneer. j™ het Concertgebouworkest oJ.v. P. a£3 ham, m.m.v. Marie Eisner (sopraan) ea i Graveur (tenor) 10.3011.00: Granu 11.00: Vaz Dias 11.10—12.00~j „Hamdorff" te Laren: Dansmuziek doe „The Ramblers". oJ.v. Th. Uden Maan^ Huizen, 1875 M. 8.00: KRO. Ir n NCRV. 11.00: KRO. 2.00—1130: NCRV. 8.009.15: Gram.pl. 10.00: Dito lój Morgenwijding door ds. H. G. v. d. Brink'. 10.45 en 11.00: Gram.pl. 1130: Gods halfuurtje 12.15: Orkestconcert 2.00 Cursus Fraaie handwerken 3.00: Gru pi. 4.00: Bijbellezing door ds. M. ta Grieken, m.m.v. Mej. C. de Jager (zang en M. F. Jurjaanz (orgel) 5.00: Concet door Arnhemsch Mandoline-Kwintet oli D. Teeseling 5.45: Cursus handenar'oei voor de jeugd 6.15: D. Langedijk: ,jö Thomson". 6.45: Knipcursus 7.15: R Amelink: „Wat er op de wereld gebeurt' 7.30: Weekoverzicht door A. Crayé 8.00: Gram.pl. 8.10: Concert door !u koor „Sursum Corda" oJ.v. A. v. d. Horst m.m.v. J. Stotijn (hobo) en A. v. d. Hon (orgel) 9.45: Dr. L. W, G. Scholier „Gewetensvrijheid". 10.15: Vaz Dias 10.201130: Gram.pl. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 10.50: Tijdsein en berichten - 11.0511.20: Lezing 12.20: Orgelconcet R. Foort 1.05: Paramount Astoria-or kest o.l.v. Anton 1.50: Covenrty Hippo drome-orkest o.l.v. Shadwell 2.20: Voo de scholen 4.25: Hotel Metropole-orkes o.l.v. E. Colombo 5.05: Northern Studio orkest o.l.v. J. Bridge 5.35: Kinderuur tje 620: Berichten 6.50: Handel concert 7.10: Spaansche causerie - en 7.50: Lezingen 8.20: Commodon Grand-orkest o.l.v. Muscant 920: Be richten 9.40: Lezing 9.55: Conca door Ben Da/vies (tenor) en M. Cole (plan 10.50: Korte kerkdienst 11.05—1220 BBC-Dansorkest O.I.V. R. Hall. Parijs „Radio-Pairis", 1724 M. Gram.pl. 1250: Orkestconcert - 650, Gram.pl. 7.40: Dito 8.20: Cabaretp» gramma 9.05: Gram.pl. 9.20: Roe- meensch concert. Kalundborg 1153 M. 12.20—220, Strijkorkest ojI.v. H. Meyer-Obel 320: Concert d. h. Omroeporkest o.ljv. W.Mea -Radon 10.35: Dito. Langenberg, 473 M. 6.25 en 7.23: CbZ. pl. 12.20: Uit MünchenConcertoLi.L Klosz 120: Concert o.l.v. Wolf, nas zangsoliste 4.50: Concert o.l.v. EjswS mm.v. vioolsoliste 7.20: Rijkszendiuf. Dr. F. Castelle herdenkt Annette vffi) Droste-Hülshoff 825: „Der grosze Ka lender" oratorium voor solisten, koor en orkest van H. Reutter. leiding: W. Sieoeu 10.4512.20: Dansmuziek o.l.v. KJ* Rome, 441 M. 9.05: Symphonieconan Brussel, 338 en 508 M. 338 M.: 1-2J- Omroepbleinorkest o.l.v. Leemans Gram.pl. 520: Omroeporkest olv. «al- pot 8.20: Radio-Symphonieorkest oir. Kumps 9.20: Omroeporkest olv. Walpot 10.30: Gram.pl. 508 M.: 12.20: Gram. platen 1.30: Omroepkleinorkest o.Lr. Leemans 5.20: Radio-Symphonieorse o.l.v. Meulemans 6.35: Gram.pl. Omroepkleinorkest oJ.v. Leemans Omroeporkest o.l.v. Walpot 9.20:1®1'; Symphenieorkest o.l.v. Meulemans lu Gram.pl. Zeesen, 1635 M. 8.20: Concert ooor de Berl. Orkestvereeniging o.l.v, ScMi»1 stich 920: „Die Rückkehr zur Naur spel van Fechter 10.20 en 11.05: Benen- ten 11.20—12.20: Zie Langenberg. GEMEENTELIJK RADIO-DISTRJBUTIEBEDRIJF le programma: lederen dag van 8-H uur: Hilversum. 2e programma: lederen dag van o— uur: Huizen. 3e programma: Donderdag 22 Juni: 8,00—14,20: Langen berg 14,20—15,20: Londen Reg. -17,20: North Reg. - 17,20—19.20: Brat sel (Fr.) 19,20—afloop: Luxemburg. Wijzigingen voorbehouden. 47. Heel statig liep ons tweetal een paar gangen door en kwamen een hutbediende tegen, die een eerbiedige Salaam, dat is een Oostersche groet, voor hen maakte. Sim begon te gichelen, maar Wo-Wang bleef een en al ernst; hij gaf een trap achteruit, als sein aan Sim om zijn gemak te houden. 48. Ze liepen een volgende gang door en za=??. bordje aan de wand, waarop stond: Dining Room. Dat teekent Eetzaal legde Wo-Wang aan Sim uit, dus zu we eindelijk onze honger kunnen stillen. Ze hadden er heen willen rennen, maar hun kleeding gebood hun stijl heen te wandelen! Ï-Sl

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 10