LEGKAART GOEDE OPLOSSINGEN. Deze legkaart stelt voorAPENKAPPERS3ALON. (Nadruk verbode: Klaas Oudshoorn, dat doet mij plezier, dat je nu zoo graag meedoet met de raadsels. Rie Oudshoorn, ik hoop dat je met het schoolreisje mooi weer zult tref fen, want daar hangt zooveel van af op zoo'n dag. Jaantje van der Voet ja je hebt deze keer een erg langen brief geschreven en mij veel verteld. Met Pinksteren ben ik wel wat gaan rijden maar verder niet uit ge weest, ik moest mijne krachten sparen voor de reis naar Zeeland. Carolientje Verbiest je was heusch niet de eenige, die niet schreef met Pinksteren. Mientje van Weereu is het dit jaar voor het eerst, dat je naar de zwemschool gaat? Drietal Mulder ja ik miste jullie al eenige weken, ik ken jullie al jaren door je brieven en dan merk ik het wel als je ontbreekt. Gerda Spiecker van wie is die brief, die bij jou brief was Ingesloten, daar stond heelemaal geen naam op. Nico Llebert in de vacantie mag je ge rust eens overslaan, dat begrijp ik zoo best dat als kinderen dan uitgaan en genieten, dat er dan geen tijd is om brieven te schrijven en raadsels op te-lossen. Heb je zooveel plezier gehad aan zee. Adrie van Nood ik sta laat op en ga vroeg naar bed en 's middags wat rusten, anders zou ik te moe worden. Ben je met 't mooie weer veel naar het strand geweest, nu dat is gezond voor je, ben je al flink verbrand? Jannie Neuteboom ook al uit geweest met Pinksteren en daardoor toen niet ge schreven, dat is niets hoor, er ontbraken zeer velen na Pinksteren. Dirkje Hopman je vraagt of ik wel eens een zonsondergang heb gezien aan zee. O ja heel dikwijls in Scheveningen en in mijn jeugd toen ik nog in Leiden woonde, ook dikwijls in Katwijk, ik vind het erg mooi. Dat is heerlijk voor je dat je nu zoo dicht bij zee woont. Nellie Wagemans ben je weer zoo leuk aan het spelen geweest met je poppen, en deed je alles alleen en waren alle anderen het publiek? All van Weerden nadat ik hier In Zee land kwam, waren het eerst koude dagen en veel regen, maar nu vandaag begint de zon weer te schijnen, zoodat ik weer naar buiten kon gaan. cn Tiel van der Linden verleden week kon ik onmogelijk eene lange correspon dentie geven, toen ik het pakket een dag later kreeg, maar nu deze week is het weer eene flinke lange, vindt je niet? Corrie Holleman, eerst trof ik hier slecht weer, maar nu wordt het vandaag zachter, de zon schijnt weer. Mien Planjer, jij hebt een goede zuster hoor, die je helpt en voor je schrijft, dat is gemakkelijk voor je. Marie Borreman, ja Donderdag 8 Juni ben ik naar Kloosterzande gegaan en hoop hier een paar maanden te kunnen blijven. Heerlijk, die 2 reisjes die je in het vooruitzicht hebt. Tine van der Star, met Pinksteren ben ik niet uit geweest, ik moest mijn krach ten sparen voor de reis naar Zeeland, want dat was heel vermoeiend voor mij, nadat ik zoo lang ziek was geweest. Wat leuk hè als hond en poes zoo samen speler Marie Biesheuvel, heb je al dikwijls kunnen zwemmen of ging je met die koude dagen niet? Ja zeker, ik ken Arnhem ook wel, en de bedriegertjes hebben mij ook wel eens nat gespoten. Waar gaat de schoolreis dit jaar heen? July Franke, verleden week ontbraken er zeer velen. Je hebt mij heel aardig uit voerig verteld over dien tocht naar Rot terdam inet Brunliiide. Arie en Jan de Graaff. ik feliciteer zus Marie wel met haar verjaardag, het zal wel weer een vroolijke feestdag zijn. Was ze blij met jullie cadeaux? Nu is ze dus 6 jaar en gaat nu dus zeker naar de groote school. Johan Viergever, kijk naar mijn adres onder de correspondentie en zend je brief daarheen, ik ben niet in Den Haag. Je raadsel zal ik eens plaatsen. Ben je druk aan het voetballen? Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Kloosterzande (Zeeland). OPLOSSING VAN DEN REBUS UIT VORIGE NUMMER. De kruidenier belde zooeven vreeselijk hard aan bij den dominé, (Nadruk verboden). GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSE| ONTVANGEN VAN: Vele brieven met goede oplossingen vorige week, toen veel te laat ontvang: Nu van deze week: Henny Fakkel, Jan van der Mark, Jas van Iperen, Gerard de Geus, Dor:; Geus, Keesje de Geus, Adriana Strul Marjanna van den Anker, Marinus va den Anker, Lilly van der Leeuw, Ai Koppier, Leo Balje, Rietje Trap, Arie Graaff, Jan de Graaff, Jo van der Lis den, Tieleman van der Linden, Adrie va Nood, Johan van Nood, Maurits v*i Nod Dirkje Hopman, Hennie de l'Ecluse. Wi Kruit, Karei West, Carolientje Verbie Nelly Wagemans, Truus de Graaf, Rika i Graaf, Jacobus Nieboer, Beb Nieboer, Bi Riebeek, Marie Borreman, Nico Kret, Celi Kret, Hans Kret, Corrie Kret, Mien Plan' jer, CoiTie Holleman, Ali van Weerden Jannie Neuteboom, Christiaan Eg July Franke, Rie de Moed, Jannie de Moe Gerda Spiecker, Maartje Zaalberg, N; Liebert-, Marie Brokaar, Janny Boom Marie Biesheuvel, Marietje Zaalberg, Rin Vlasveld, Tine van der Star, Mientje val Weeren, Marietje Laterveer, Johan Mulder, Hendrik Mulder. Nellie Mulder, Adrie Bavelaar, Abram Bavelaar, Jaantje va der Voet, Klaas Oudshooru, Rie Öuds- hoorn, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt (ook de brieven der vorige week), Cornells J. Arbouw, Rietje Vollenga, Ans Vollenga, Lies Schenkeveld, Ali Varkevisser, Antje de Nie, Francina de Wit, Bald de Wit, Dikkie de Wit, Jan Waa senaar, Eempien Wassenaar, Johanna Wassenaar, Toos Schipper, Adé Pool, Jan nie de Water, Frans de Water, Conny fan Vliet, Annie den Hertog, Relnier den Her tog, Paula ten Hooven, Edward ten Hoe ven, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet Adrianus van Vliet (ook nog de bries® der vorige week), Beppie van der Blij. Nelly van der Blij, Daniël van der Ste® (zie naar mijn adres onder de correspon dentie), Tineke Nuyt (je brief mopt naar Kloosterzande (Zeeland) worden den), Johan Viergever, Ali de Blauw

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 14