KAKEL I De terugkomst van „De Vliet" LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 17 Mei Ij) Enthousiasme over een welgeslaagd uitstapje. En aan liet slot RADIO-PROGRAMMA. „HET VOLGEND JAAR GAAN WIJ WEER....!" Borate toon eel; het Leldnche perron op Dinsdagavond te kwart over negen! Knar send stopt de Vllsslngsche boottrein, maar het geluld wordt overstemd door het gejuich een er enthousiaste meisjes-schare, die een vijftal clubgenooten zoo Juist terug van een bultenlandsch uitstapje op feestelijke wijze ontvangt. „De vier" van de Leldsche dames-studenten-roelver- enlglng „De Vliet" heeft haar Londensche reis beëindigd en heel het perron ls als het ware stormenderhand veroverd door een twintigtal, ln de bekende roode jasjes gestoken. VUet-leden, die gewapend zijn met vlaggen, en de omstanders aansteken door hun ongekunstelde blijdschap, hun sportieve vreugde, hun eerlijke, hoewel vrij luidruchtige geestdrift....! Treindeuren gaan opengeroep gezangen als vijf opgewonden roeisters zich in den kring der supporters werpen, worden zij omhangen met kransen in de VUet-kleurenVoor de ramen van den trein verdringen zich overal de reizigers om het vroolljk gebeuren gade te slaan en zóó wordt deze ontvangst van De Vliet tot een mooie, belangwekkende gebeurtenis, die het sprekende bewijs is van den goeden geest ln deze Leidsche vereenlging! Slechts heel. heel langzaam valt de rust van den avond over de perrons. In de verte j klinkt nog de schelle krijgskreet der Jubelende roodjassen1 Tweede tooneel: een rustige bovenkamer van het clubhuis van ,De Vliet" aan de Rijn- en Schlekade. Beneden: dertig, mis schien meer, nieuwsgierige en belangstel lende leden, gezeten op stoelen, divans of op den grond, zich verdringend om de roeisters, die ln Londen twee bekers wisten te verorvcren! Boven: uw verslaggever, temidden van de beminlijke „crew", die er vertelt van het Londensche tournooi, dat in dezen vorm pas voor de eerste maal werd gehouden. De wedstrijden tus- schen de Engelsche dames-studenten- roeivereenlglngen werden tot dusverre telkens weer ln een andere plaats gehou den. Om beurten was men gastvrouwe, doch dat werd te duur, vooral ook omdat de colleges overdag gewoon doorgaan en er alleen 's avonds geroeid kan worden. Om die reden werd besloten het tournooi voortaan in Londen te houden en door het ultnoodlgen van een Dultsche, een Hol- landsche en een Fransche ploeg werd ge tracht er een Internationaal tintje aan te geven. Toevallig wist men het adres van De Vliet, omdat er, een jaar of vijf geleden, door bemiddeling van iemand uit Amster dam eveneens gecorrespondeerd was over een wedstrijd ln Engeland. Het was toen niet mogelijk een ploeg samen te stellen, doch indirect werd het toch oorzaak dat thans de Leldsche dames naar Londen zijn geweest Van de buitenlanders waren zij trouwens de eenigen, die de Invitatie accepteerden. Het tournooi was zoodanig opgezet dat er prijzen beschikbaar waren gesteld voor iedere gewonnen race, voor den besten stijl, voor de meeste overwin ningen en voor de beste stuurvrouwe. Qelitk gezegd kon er alleen 's avonds ge roeid worden, hetgeen de reden was dat dit tournooi zoo lang heeft moeten duren. Londen, na Oxford en Cambridge de sterkste vereenlging van Engeland, bleek bij deze wedstrijden de snelste te zijn Zij won alle races en kreeg bovendien den prijs voor de beste stuurvrouwe. Over deze laatste decisie ls men het echter lang niet algemeen eens geweest: niet alleen omdat de" onbillijkheid gevoeld werd dat zij het beste met de stroomingen op de Theems bekend was. maar ook omdat zeer velen het werk van de Leidsche stuurvrouwe absoluut superieur vonden! Mej. Heringa heeft haar taak schitterend vervuld en de andere leden der ploeg hadden daarover dan enk niets ander? dan grooten lof, vooral omdat 't sturen op de Theems zoo veel moeilijkheden met zich mee bracht. Men roeide over een baan van ongeveer een halve mijl met den sterken stroom mee Start en finish waren recht, in tegenstelling bijvoorbeeld met Hollandla, en er was heel in het begin een scherpe bocht ln de overigens rechte baan die het sturen zeer lastig maakte. De buitenbocht had stroom mee. maar daar stond tegen over dat men gevaar liep door dien harden stroom te worden meegetrokken, zooals bleek ln de eerste race van De Vliet tegen Reading (een niet officieele wedstrijd overigens, daar Reading wegens studie redenen niet aan alle wedstrijden kon deelnemen). Er waren op de baan geen piketten uitgezet en wie eenmaal de leiding had behoefde geen koers te houden. Nu had Reading aanvankelijk den kop, doch spoedig kwam de Vliet opzetten en in haar poging om de leiding te behouden werd Reading, dat oorspronkelijk de buitenbocht geloot had en nog meerendeels aan dien kant lag. zoodanig door den stroom mee getrokken, dat zij met de bladen van De Vliet ln aanraking kwam en gediskwalifi ceerd werd. Zonder verderen strijd hadden de Leidsche dames dus gewonnen! Het heeft De Vliet heel wat moeite ge kost om zich aan die terrein-omstandig heden aan te passen, temeer omdat men ook andere bezwaren ondervondeen vreemde boot, andere riemen, een andere greep en dan: het starten in een vreemde taal! „Ja, den eersten dag startten we zelfs heelemaal niet, doordat ons het vertrek sein zoo vreemd in de ooren klonk, maar spoedig ging dat veel beter1" „Op „row" reageer je veel moeilijker dan op ,.af". en het wordt nog lastiger als er een juffrouw bij is die de r niet kan uit spreken en daarom onverwachts „go" commandeert in plaats van „row"! Intusschen zijn de dames verder hoogst tevreden over de organisatie als geheel. Het verliep alles vlot en prettig, terwijl onze stadgenooten alle mogelijke mede werking ondervonden. Zij hadden een boot van de „Civll Service Club" en kregen adviezen van den professional-coach dier vereenlging, die daarbij zlin tevredenheid over het roeien van De Vliet heeft uitge sproken. Algemeen was men trouwens ver wonderd over het werk yan De Vliet, die steeds ln prima conditie aan kwam, terwijl Iedere andere ploeg volkomen was uitge roeid. Aan stijl denkt men trouwens ln Engeland niet, uitsluitend race-roeien, hetgten De Vliet niet tot enthousiasme heeft gebracht. Aan de hand van het Engelsche voorbeeld houden onze stad- eenooten zich maar liever aan de com binatie: stijl-snelheid! De Vliet ls ln Engeland buitengewoon vrlendflljk ontvangen. De dames waren twee aan twee bij particulieren onderge bracht. hetgeen alleen In zooverre bezwaar met zich mee bracht dat men groepsgewijs minstens anderhalfuur van elkaar af woonde. De belangstelling voor de wed strijden was vrij groot, niettegenstaande deze ver bulten Londen gehouden werden. De Interesse demonstreert zich daar echter anders dan hier omdat de kijkers niet langs den wal blijven staan, maar ge woonlijk ook zelf in een boot gaan zitten! Ook De Vliet kon daarbij rekenen op waardeering en zij werd herhaaldelijk warm toegejuicht. De prestaties der Leldsche dames zijn trouwens alle be zwaren ten spijt heel goed geweest. Het grootste verschil was tegen Londen (ander halve lengte), terwijl er zoowel tegen Liverpool als tegen de United Universities groote spanning is geweest. Hoeveel er in die enkele dagen reeds geleerd was bleek Zaterdag toen onbedreigd van Edinburgh gewonnen werd, van dezelfde ploeg dus, die Reading en Liverpool met fllnken voorsprong klopte Dat verder beslag zou worden gelegd op den prijs voor den besten stijl stond eigen lijk na den tweeden dag al vast! Het tournooi is Zaterdagavond met een groot feest gesloten. Terwijl flarden van opgewonden stem men uit de benedenverdieping van „De Ploem" het clubhuis met den zonder lingen naam omhoog stegen, hebben we de roeisters nog een oogenblik uit den feestelijken kring terug gehouden om te vragen naar de toekomst-plannen. Het antwoord was éénstemmig: „het volgend jaar gaan we wéér!" Nadat de Engelsche vereenigingen name lijk eerst de kat eens uit den boom ge keken hebben en dus eerst wilden con- stateeren hoe De Vliet dit uitstapje zou bevallen, is vorige week te Londen een ..Association" opgericht, die zooveel moge lijk Internationaal zal worden uitgebreid! Natuurlijk alleen voor dames-studenten. Voorlooplg zal dat Jaarlijksche tournooi te Londen gehouden worden, maar het ls niet onmogelijk dat men op den duur andere landen aanwijst om de wedstrijden te organiseeren. Intusschen zal aan de Theems een groot clubgebouw verrijzen, waar volgende Jaren alle roeisters zullen kunnen worden ondergebracht. Men kan dan blieen blijven en is tevens direct bij de wedstrijd-baan. Finale: Zóó is „De Vliet" dus met twee bekers (de race tegen Reading bleef buiten beschouwing), veel prettige herinneringen en rijke ervaring uit Londen teruggekeerd. In dat licht bezien heeft de zorgvuldige voorbereiding en wekenlange training be vredigende resultaten opgeleverd. Er is bovendien internationaal contact verkre gen dat op den duur eveneens nuttig effect voor de roeierij in Holland kan sor- teeren! Ziehier tenslotte, volledigheidshalve, nog eens de samenstelling van de ploee: E. A. N. A. Baljon (boeg). C. H. M Kosturkiewicz, R Huiztnga, F. Ie Cosquino de Bussy (slag), en H Heringa (stuurvrouwe). Reserve: J M van Tricht. RECLAME. 968 ZWEMMEN DE ZIEKTE VAN WEIL EN T ZWEMMEN Van de hand van dr. P. H. van Thiel, conservator aan het laboratorium voor tropische hygiëne alhier, verscheen bij de N.V. Leidsche Uitgeversmaatschappij een brochure, getiteld „De Ziekte van Wiel en het Zwemmen." Na het verloop der verschillende onderzoekingen te heb ben nagegaan, komt dr. Van thiel tot de volgende conclusies t. a. v. maatregelen, die genomen kunnen worden om bij het zwemmen zoo min mogelijk kans te loopen de ziekte van Weil op te doen: lo. Moet er voor gezorgd worden bij het zwemmen in water van zweminrichtingen, waarin de aanwezigheid of nabijheid van ratten niet volkomen uitgesloten kan wor den, zoo min mogelijk water binnen te krijgen. Ook stroomend water van geheel tegen ratten afgesloten zweminrichtingen kan besmettelijk zijn: daar de van in de omgeving huizende ratten afkomstige spirochaeten met den stroom worden meegevoerd: zwemmen buiten de zwem inrichting om de ziekte te ontloopen, heefti dus geen zin. 2o. Na het zwemmen afspoelen met lei dingwater, goed afdrogen; vóór 't nemen van een zonnebad een droog zwempak aantrekken. Men werke er verder toe mede, dat rat ten zoo min mogelijk verleid worden in de zweminrichting te nestelen; door in de kleedkamers of er bulten geen etensresten achter te laten. Met betrekking tot de taak der auto riteiten wijst dr.v. Thiel ei' op dat z.g. rat- vrij-maken van zweminrichtingen in open water wel belangrijk is, maar niet af doende; radicaal is slechts het bouwen van zweminrichtingen volgens het type der overdekte en van dat met grondwater. In dit verband wordt nog gewezen op de noodzakelijkheid, dat op de waterleiding aangesloten douches aanwezig moeten zijn Tenslotte vermeldt de brochure de verschijnselen der ziekte, daar er door spoedig Ingrijpen van een medicus veel voorkomen kan worden Daarom moet een zwemmer of zwemster weten, dat bij plot seling ziek worden, waarbij de tempera tuur flink oploopt, met „pijn in de lede maten" (vaak vooral in de kuitspieren) zoodat men aan influenza denkt, terstond een dokter geroepen moet worden! Een gewaarschuwd mensch geldt voor twee' dat nu we vandaag hier allen Karei I sigaren hebben gerookt ik onder de geanimeerde dis- cussies niet anders dan genoeg lijke gezichten heb gezien, zelfs bij de niet-rookers. Wij hebben allen genoten van de heerlijke geur en de fijne aroma van Karei I. Laten we dus met algemeene stemmen het besluit nemen om op onze bijeenkomstenvoor taan niet onders dan deze sigaren te rooken en steeds zijn beeltenis bij het koopen van sigaren - ook voor privé voor oogen te houden, altijd weer bedenkend ER 15 MAAR Standaardkwaliteit voor Nederland LAWN-TENNIS. OM DEN DAVIS-CUP. VOETBAL. LEIDSCHE VOETBALBOND. Wat er gespeeld is. Na de eerste klasse der Zaterdagmid dagcompetitie is thans ook de tweede klasse A uitgespeeld. Fides Pacta 2 boekte een aardig succes door tegen de kampioen, Quick Boys 2, met 3—3 gelijk te spelen. In 3 A moest de kampioen, L.R C. 3, het eveneens ontgelden, daar A.R.C. 3 haar te Lisse een 46 nederlaag wist te bezorgen. Ons Clubje 2 klopte Rijnsburg- scbhe Boys 3 in eigen huis met 50. 3 B bracht een stevige 72 zege voor Fides Pacta 4 op S.L.F. 3, waardoor de Pactanen zich dus definitief van de laatste plaats vrij maakten. Voor de Zondagcompetitie wist A.S.C 3 in 2 A Lugdunum 3 met 43 te kloppen. Leidsche Boys 2 won thuis met 53 van Zuidwijck 1, hetgeen de Boys weinig baat, daar zij als hekkesluiter het seizoen be ëindigen. In 3 A en Juniores B werden resp. U.V.S 6 en Zuiderkwartier (b) beide met groote overwinning kampioen van hun afdeeling. U.V.S. 6 won met 50 van Lugdunum 5 en Zuiderkwartier (b) met 70 vai) A.S.C <b). Hiermede zijn de laatste kampioenen der Zondagcomnetitie bekend. Aan U.V.S. en Zuiderkwartier beide onze gelukwen- schen. o BELGIE—HOLLAND VOOR VETERANEN. De revanche van den op Goeden Vrijdag te Rotterdam gespeelden wedstrijd tus- schen het Nederlandsche en Belgische Ve teranen-elftal zal a.s. Zondag te Antwer pen in het Beerschot Stadion plaats vinden. De navolgende elftallen zijn samenge steld: België: Raemsdonck, Van Ruysseveldt, Janssens, Pelsmaker. A. Fierens, Van Averbeeke. Hendriks, Larnou, Thys, P. Braine, Eist. Nederland: J. de Boer (Ajaxi, Van Kol (Ajax), Van Zwieteren (Sparta), De Bruin, (H.D.V.S)Grijseels IV.UCI, Krom (RCHi, Landaal (A.G.O.V.V.), W. Buitenweg (Hercules), dr. Thomee (Concordia), Bies- haar (Haarlem), De Natris (Ajax). -Reserves: Van den Bergen (V.O.C.), v. Nus (H.D.V.S.), Van Gelder (V.U.C.) WEDSTRIJDEN C. G. W. Gisteren won B.NL. met 43 van C.G.W. I. Morgenmiddag te 3 uur speelt C.G.W. I op het D.V.S.-terrein tegen een D.V.S.- combinatie. NIEUWSBRON—LEIDSCH DAGBLAD. Deze. gisteravond op het keurige AD.O- bijterrein te Den Haag gespeelde wedstrijd eindigde in een gelijk spel (22). Vooral voor de rust die met 01 inzing -Deelden onze stadgenooten een goede snelle partij voetbal. De tweede helft toonden de Ha genaars zich gelijkwaardige tegenstanders en het einde bracht een verdeellng der puntjes. D. C. L.-COMBINATIE—LEIDSCHE BAKKERSGEZELLEN 1—5. De alhier gisteren op het R.CL.-terrein gespeelde wedstrijd R.CL.-comb tegen de Bakkersgezellen, eindigde in een 51 over winning voor de Leldsche Bakkersgezellen. De heer Burggraaf! leidde goed. L. P. S V.TWENTSCHE BANK. Morgenavond speelt LJjS.V. 1 tegen Twentsche Bank op het terrein aan den Zoeterw, Singel, R.B.F.—H.T.M. Gisteravond om 6 uur speelde de R.B.F. een vriendschappelijken wedstrijd tegen de H.T.M., welke wedstrijd gewonnen werd door de H.T.M. met 72, ruststand 32 voor de H.T.M. WEDSTRIJDEN R. S. E. De uitslag van den vriendschappelijken wedstrijd R.S.E. 1—L.V.V. 1 is 5—0 voor R. S. E. De wedstrijd voor de seriewedstrijden luidt: Slagerselftal 1Rijnlandia: 21 voor Slagerselftal. De leiding was uitstekend. WEDSTRIJD TE BOSKOOP. Zaterdagnam. te 7 uur zal er op het terrein aan het Noordeinde te Boskoop een wedstrijd gespeeld worden tusschen Boskoopsche en Goudsche Veteranen. BOKSEN. DEMONSTRATIE VAN D. T. S. Gisteren heeft de Leidsch-Haagsche ver eenlging D.TJS." een propaganda-avond gehouden ln de gymnastiekzaal van de voormalige Kweekschool voor Zeevaart aan het Noordeinde alhier. Er waren stellig 150 belangstellenden, die met groote interesse de verschillende nummers, onder leiding van instructeur Rotteveel (Den Haag) heb ben gevolgd. De eerste helft was besteed aan lal van indoor-oefeningen, zooals men d.e ook kent van de athletiek. zij het dan cat ver schillende onderdeelen speciaal op het boksen van toeoassing waren. Men zag loop- en ademhalingsoefeningen, benevens oefeningen met kleine halters, in liggende houding Na de pauze: het aannemen van stel ling en stooten geleidelijk gecombineerd tot series vervolgens weringen en dekkin gen voetenwerk en schaduwboksen door alle leden gelijk. Er werd met zeer veel ijver en enthousiasme gewerkt waardoor ongetwijfeld een goede propaganda voor de bokssport is gemaakt. Het publiek gaf herhaaldelijk door luiden bijval blijk van zijn enthousiasme. De goed geslaagde avond is besloten met de volgende demonstratie-nartljen: Lichtgewicht: P. MarjjtJ. Hoet, mid dengewicht: A. HeusdenC. Hanselaar; zwaargewicht: J. KassenZandvooTt en WalenkampRotteveel. Het was voor D.T.S. een succesvolle avond! Wij vermelden tot slot nog dat de heer Rotteveel een stoffelijk blilk van waar deering heeft aangeboden aan der heer Botermans voor zijn vele werk ten bate van D.TB. dat de 'eden hun leider en diens echtgenoote een fraaie gona bene vens bloemen aanboden en dat ook mej. Castelein. die de pauzes met piano-mu- ziek vulde, met bloemen werd vereerd, De Nederlandsche ploeg te Berlijn. De Nederlandsche Davis Cup-spt Timmer, Leembruggen en Koopman' vergezeld van hun trainer, te Ba' aangekomen en zijn begonnen zicln oefenen. Timmer's spel behoort, volgens de Dg schers, tot een hooge klasse, terwijl L*- bruggen geacht kan worden te staan, het peil van de tweede helft van de Di sche ranglijst. Een selectiewedstrijd tusschen Kok mann en Jaenicke werd met gemak Kuhlmann gewonnen met 61, 6—4 ia De Davis Cup-wedstrijd Engeland Finland te Londen ls door de Engelse!.- met 50 gewonnen. I DAMMEN. DAMCLUB „GEZELLIG SAMENZIJN Hedenavond te 8 uur speelt de dag club „Gezellig Samenzijn" ln het geboa van den R.-K. Volksbond alhier haar 4 competitiewedstrijd voor de 1ste klas R.K. D.B. tegen het sterke O.D.B. 11 Voorburg. VOOR DONDERDAG 18 MEI Hilversum, 296 M. AVRO-Uitzendi» 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morja wijding 10.15: Gramofoonpl. ïoy Kamermuziek door het Hofstad-k 11.00: Knipcursus Kinderafdeling 11.30: Vervolg Kamermuziek 12.00 0g roeporkest o. 1. v. N. Treep 1.00: Geel will-Day-Viering 1.20—2.15: Venj concert 2.30Viool-recital door Boa Lensky. Aan den vleugel: Egb. Veen 3.00: Naaicursus 3.45: Gramofoonpi. 4.00: Voor zieken en ouden van dagen. 4.30: Zang door Henr. v. Breemen. ia den vleugel: E. Niehorster 5.00: v« grootere kinderen 5.30: Omroeporl» o. 1. v. N. Treep 6.30: Sportpraatje Hollander 7.00: Vervolg concert -!j E. B. W. Schuitema: De sociale functie d. reclame 8.00: Vaz Dlas 8.05:1 Ch. G. J. v. d. Mandere: Volkenboni problemen van dit oogenblik 8.20: de Buurkerk te Utrecht: „Requiem" Gabr. Fauré. M. m. v. To v. d. 8!t (sopraan), Max Kloos (bariton), C! Oratorium Vereen, te Utrecht. Utrechtj Sted. Orkest, B. Verhoeven (orgel) U ding Anthon v. d. Horst 9.15 „De sp« trein", hoorspel van Theo Frenke! 10.00: Kovacs Lajos en zijn orkest, freinzang: Bob Scholte 11.00: Vaz Dj 11.1012.00: Vervolg Kovacs Lajos Huizen, 1875 M. 8.00—9.15: KE 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 2.00-11.30 NCB 8.00—9.15 en 10.00 Gramofoonpl. 1( Morgendienst o. 1 ,v. ds. C, Vermaal 10.45: Gramofoonpl. 11.30: Godsd.h uur 12.15: Orkestconcert en Ge foonpl. 2.00: Handwerkeursus iJ- 3.30: Gramofoonpl. 4.00: Bijbeh door ds. Y. K. Vellenga m. m. v. Rf de Jager (zang) en Fr. Gorter (orgt 5.00: Vioolrecital A. Grootegoed. Aaai vleugel: E, Grootegoed 5.45: C® handenarbeid v. d. jeugd 6.45: Ks cursus 7.15: Ned. Chr. Persburea: 7.30: Jounr. Weekoverzicht door C. Crayé 8.00: Gramofoonpl. NCRV-StriJkorkest o. 1. v. P. v. d. H: 9.00: Dr. G. Roijer: Allopathie -9 Vervolg concert m. m. v. het NCE Orgel 10.20: Vaz Dias. Hierna Ven* concert 11.00—11.30 Gramofoonmut Daventry. 1554 M. 10.35: Morses" ding 10.50: Tijdsein, Berichten -11* 11.20: Lezing 12.20: Orgelspel J- Foort 1.05: Paramount Astoria-otto* o. 1. v. Anton 1.50: Coventry Hips» drome-Orkest o. 1. v. Shadwell 1® Voor de scholen 3.20: Vesper - tl' Duitsche les voor de scholen 4.25: B® lie Colombo's orkest 5.05: Northen Studio-orkest 5.35: Kinderuur - Berichten 6.50: Bramhs liederen - 11 Spaansche causerie 7.40 en 7.50: gen 8.20: „The Bottle Imp" van 8 J Stevenson, door J. Mac Gregor bewerkt - 9.20: Berichten en lezing 9.55: Conwjj Olga Haley (mezzo-sopraan) en B. Ha®] son (cello) 10.50: Korte Dienst - —12.20: BBC-Dansorkest o. 1. van HeET Hall. Parijs „Radio-Paris", 1724 M. »w' Gramofoonpl. 12.50: Orkestconcert-1 6.50: Gramofoonpl. 7.40: Orkestconcw 8.20: Radio-tooneel 10.20: GraW! foonplaten. Kalundborg, 1153 M. 12.20— Concert uit rest. „Wivex" 3 20-v^ Omroeporkest m. m. v. solisten o. 1 Gröndahl 8.20: Finsche muziek door» Omroeporkest o. 1. v. dr. Toivo Haapaw» 10.10: Gramofoonpl. 10.45: Cd»J 11 1R. lORfl- Dó Y\ CmilZieK duetten 11.15—12.50: Dansmuziek Langenberg, 473 M. 7.30: Gran:0-:: platen 12.20: Concert 1.20: CoMjk o. 1. v. Eysoldt m. m. v. solisten - j~l' Gramofoonpl. 4.50: Concert (sopra«a piano, viool) 8.50:Werag-orkest o 1 Buschkötter m. m. v. E. Fischer (pj™ 10.50—12.20: .Concert o. 1. v. Eys» Rome, 441 M. 9.05: Gevarieerd eert en dansmuziek 11.15: Bericht™. Brussel, 338 en 508 M. - 338 M.: tl-- Gramofoonpl. 1.30: Omroepklelnorag o. 1. v. Leemans - 5.20: Omroer» m. m. V. Tenor 6.50: Omroepkleinoiv o. 1. v. Leemans m. m. v. Tenor „De H. Elizabeth", oratorium v. J; Dirigent: Th Eemans 10.55: Oraw foonpl. - 508 M.: 12.20: Omroep orkest o. 1. v. Leemans 130. foonpl. 5.20 en 6 35: dito - Symphonieconcert o. 1. v. Meul<ero Wagner-Massenet-Programma Gramofoonmuzlek. GEMEENTELIJK RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF «Jl le programma: lederen dag van uur: Hilversum. 2e programma: lederen dag van uur: Huizen 3e programma: fat. Donderdag 18 Mei: 8.00—14.20: L»» bere 14.20—15.20: North Reg. - 17.20: Daventrv - 17.20-20 00: (VI.) 20 00—23 00: Luxemburg Wijzigingen voorbehouden

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 10