Demonstraties in het Zweefvlie LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 13 Februari 'T NOORDEN—LUGDUNUM 1—2. De thuisclub overtrof zichzelf. Evenmin ais in het eerste treffen hier ter stede tusschen bovenstaande clubs, is het ook gisteren op „Woudenstein" voor de Leidsch groenwitten een „walk-over" ge weest. De R'damsche rood-zwarten hebben zich geheel gegeven en drongen Lugd. soms volkomen op eigen helft terug. Op het hobbelige, kale terrein voelden de 't Noordenspelers zich veel beter thuis dan de groen-witten. waarvan enkele spelers niet geheel fit waren. Verder droeg het degradatiegevaar er het hare toe bij om de thuisclub tot grootsche daden te inspireeren. zoodat de gastheeren dezen middag zich zelf overtroffen. Het begin is al reeds voor het Noorden, doch v .d. Berg redt door uitloopen. Na 15 min. ontstaat een gevaarlijk moment voor Lugd. als de midhalf der thuisclub uit een corner hard inschiet en v. d. Berg slechts met de groot ste inspanning redding kan brengen. Dan komt Lugd. er iets beter in, doch het sa menspel vlot niet erg, mede in verband met het ongelijke terren. De gastheeren passen een heel andere tactiek toe en vangen elke bal in vogelvlucht op, waardoor het zui verste kick and rush ontstaat. Ook Lugd. laat zich ten slotte een dergelijke tactiek opdwingen, zoodat het geheel een weinig fraaie vertooning is. Het is nog drie minu ten voor de rust als eindelijk v. Weeren een goeden kopbal in zendt, die door kee per toen slechts ten deele wordt gekeerd en de toeloopende linksbuiten geeft groen wit de leiding. De rust komt met 10 voor Lugd. Ook na de thee is het spel niet van hoog gehalte en het is slechts een heen en weer getrap, vreemd van elke combinatie. Doelpunten blijven dan ook voorloopig uit, mede door goed verdedigingswerk aan beide zijden. Nog slechts 10 minuten zijn er te spelen en nog steeds is de stand 10 voor groen-wit. D etalrijke supporters en belanghebbenden moedigen luid de thuis club aan doch succes komt ter andere zijde. Als Mooten het leer goed van v. d. Laan krijgt toegespeeld, bedenkt deze zich niet om den'voorsprong met een goed schot iets veiliger te stellen (0—21. Gansch niet ontmoedigd houdt het Noorden kranig en zij weet de Lugd.-achterhoede een vijftal corners af te dwingen, zij 't zonder succes. Kort voor het einde komt Koolloos alleen voor keeper Sven, doch linksback Spoel redt op het laatste moment. Ieder denkt dat 20 de eindstand zal zijn, doch op het allerlaatste oogenblik weet midvoor Opijnen een ten halve gekeerd schot van v .d. Berg in het doel te plaatsen, alzoo een verdiend tegenpunt makende. Direct daarop laat scheidsrechter Winkelman die goed leidde, inrukken en heeft Lugd. een zwaar be vochte zege behaald op een technisch zwakker elftal .dat zich door enthousiasme geenzins de mindere toonde.. ALPHEN—H. F. C. 4—5. Van der .Heulen ontbrak. De Haarlemmers mogen met de kleine overwinning tevreden zijn zant de uitslag had evengoed andersom kunnen zijn. Beni ge duizenden toeschouwers woonden dezen belangrijken strijd bii waarbij het aan spanning niet heeft ontbroken. De elftal len wogen goed tegen elkander op. Midvoor Koper van HF.C. bracht voor het Alphen- doel het meeste gevaar teweeg, overigens waren er bij de bezoekers maar weinig uit blinkers. Het spel verplaatste zich zeer vlug terwijl de kansen om te scoren aan beide zijden legio waren. Het spel van Alphen was zeker niet onverdienstelijk. Na de debacle van vorige week tegen D.WS, hebben thans de Rijnbewoners zich flink weten te herstellen al is het hun dan ook niet gelukt de puntjes thuis te houden. Tijdens de eerste helft had Alphen zich een 31 voorsprong weten te verschaffen, doch toen de rust aanbrak hadden de Haarlemmers reeds gelijk gemaakt. Bij H. F.C. ontbrak doelman Van der Meulen en trad Van der Togt als zijn plaatsvervanger op. Alphen vas volledig Precies te halfdrie wordt onder leiding van scheidsrechter Van der Kraats aangevangen. De Haar lemmers verkiezen het voordeel van den wind. Nauwelijks is begonnen of H.F.C. neemt reeds de leiding wanneer een voor zet van links door de Haarl-msche mid voor wordt benut 01. Als HF.C. het spel nog eenigen tijd in handen heeft gehou den. begint ook Alphen er wat beter in te komen Enkele aanvallen op de H.F.C.- veste. doen v. d. Togt eens uit zijn doel lokken waarvan Krumpelman handig ge bruik maakt om te doelpunten 11. Zulks blijkt voor Alphen het sein tot een alge- meenen aanval Windhorst krijgt den bal te pakken en het tweede doelpunt voor AlDhen is daar De thuisclub blijft in het offensief. Oosterman plaatst naar Bam die weer den voorsprong vergroot 31. Bij een doorbraak van H.F.C. constateert de scheidsrechter o.L ten onrechte hands, welke penalty de Haarlemmers benutten 32. Even voor rust brengt Koper de par tijen op gelijke voet. Na de thee zorgt Alphen spoedig voor een verrassing, vanneer uit een corner Windhorst den bal in het net jaagt. Voor H.F.C. blijkt dit aanleiding om beter aan te pakken. Een snelle doorbraak der be zoekers brengt hun weldra succes. De rechtsbuiten bemachtigd het leder hij plaatst naar den midvoor die den gelijk maker scoort 44. H.F.C. zet er thans alles op om te winnen maar ook Alphen laat zich in deze periode niet onbetuigd Het spel verplaatst zich thans zeer snel. waar bij aan weerszijde menigmaal gevaar ont staat. De Haarlemmers hebben succes wan neer een voorzet van den H F.C.-linksbul- ten door den midvoor wordt benut 45. Het Haarlemsche doel. beleeft weliswaar nog eenige benauwde oogenblikken. doch de verdediging houdt stand en wanneer even later de scheidsrechter inrukken blaast, hebben de bezoekers een kleine zwaarbevochte overwinning behaald. Een gelijk spel had de verhouding zeker beter weergegeven. Scheidsrechter Van der Kraats leidde goed. HILLINEN—SCHOTEN X—3. WERKLOOZEN-VOETBAL. Morgenmiddag te halfdrie speelt C.G.W. I (Christelijke Georganiseerde Werkloozen) tegen een Lugdunum-comb. op het Pomo- naterrein en Donderdagmiddag tegen NA.S. 1 op het NJLS.-terreln. Een schotlooze voorhoede. Ook in den wedstrijd tegen de geel zwarte Schotenaren stelde Hillinen weder om teleur. Niet dat zij de minderen waren in het veld: (de tweede helft was geheel voor de thuisclub), maar de voorhoede wist eenvoudig geen raad met de kansen die geboden werden. Daarbij kwam het on oordeelkundig opstellen der voorhoede na de rust: van eenig verband was dan ook geen sprake. Zelfs de blauw-witte veteraan Elderbroek, die vroeger een speler was van klasse, wist niet de noodige begeestering in het lftal te brengen. Faalde dus de voorhoede volkomen, de verdediging heeft goed werk verricht, al behoort een speler als E. Scholte zeer zeker in zoo een zwakke voorhoede te worden opgenomen. Hillinen begint direct met een serie goede aanvallen; Braam schiet uit een dezer hard in het zijnet. De thuisclub blijft sterker, getuige de drie achtereen volgende corners. Een mooi doelpunt wordt niet toegekend, daar de scheidsrechter ge constateerd heeft, dat de bal de achterlijn had gepasseerd Ook de bezoekers raken wat ingespeeld en Van der Jagt krijgt eenig moeilijk werk te verrichten. Nadat Hillmen ook nu weder een ongeldig doel punt heeft gescoord, komt Schoten pas recht los en De Goede maakt onhoudbaar het eerste geldige doelpunt van den mid dag, 01. Goed werk van Elderbroek stelt Cox in staat keurig tegen te scoren 1—1, maar ook nu herneemt Schoten de leiding als de linksbuiten op gelukkige wijze de bal weet te bemachtigen. Van der Jagt keert het harde schot, maar via de paal belandt de bal in doel, 12. De tweede helft is bijna geheel voor Hillinen. het beslissende schot blijft echter zoek, integendeel vergroot Schoten haar voorsprong, door eenmaal vlug door te breken en Van der Jagt wordt van dichtbij gepasseerd. 13. Nog geven de blauw- witten niet gewonnen, maar hoe zij ook hun best doen, het wil niet vlotten, zij stranden steeds op het hechte backstel. De weinige schoten, die gelost worden, zijn zoo onzuiver gericht, dat succes er niet van verwacht kon worden, en wanneer scheids rechter Sijes, die vandaag een goeden dag had. einde aankondigt, is dat elftal gesla gen. wat het grootste deel van den wed strijd in de meerderheid is geweest. Hillinen 4Zeemeeuwen 5 3—0. Hillinen Jun.V. O. G. Jun. 3—1. Hillinen Adsp.ED.O. B 20. Haarlem CHillinen B 50. 1EIDSCHE BOYS—HILLEGOM 2—4. Onder leiding van scheidsrechter Beze- mer is deze wedstrijd in slechte verstand houding gespeeld. Als L.B. met zon en wind mee het eerste aanvalt is het te zien dat er alles op gezet wordt. De rechtsbuiten zet voor en via den paal kopt de linksbinnen in. Vlak hier op beoordeelt v. Dijk een bal verkeerd met het gevolg dat de midvoor der Boys ongehin derd intrapt. Er is inmiddels verscheidene malen voor ongevallen gestopt. Bij een algemeene aanval verkleint de midvoor van Hillegom den achterstand. Hillegom wordt sterker doch het duurt lang voor er doel punten komen. Vlak voor rust scoort A. v. d. Hulst met een mooi schot uit een corner den gelijkmaker. Na rust hetzelfde spel. De Boys houden eenigen tijd stand. F. v. d Hulst gaat dan midvoor spelen en met 2 schitterende schoten bezorgt hij Hillegom de overwinning. Als de scheidsrechter het einde aankondigt, heeft Hillegom deze on prettige wedstrijd met 42 gewonnen. Hillegom IIDroste I 45. D.E.C.E.O. Jun.Hillegom Jun. 10. L. D. XV. S. I—D. V. S. I 6—X. Als scheidsrechter Lancers beginnen laat blijken beide partijen eenige invallers te tellen. Het begin is voor D.V.S. doch haar voorhoede kan op 't modderig veld haar spel niet ontplooien wat wel een zeer groote handicap is voor de D.V.S.-ploeg, daar deze altijd op een droog terrein ge wend is. Gaandeweg komt L.D.W.S. meer in den aanval en blijkt 't dat de D.V.S.- achterhoede 't zwaar te verantwoorden zal krijgen. Na ongeveer een kwartier weet de linksbuiten LD.W.S. met een hard schot te doelpunten 10 De D.V.S.-achterhoede probeert nu de buitenspelval open te zet ten. 't Lukt heel aardig maar de scheids rechter heeft er geen kijk op Van der Voort maakt er 20 van met een kalm schot. Kort daarop maakt hij als hij bui tenspel staat 30. Bij een misverstand in de L.D W S.-ae^o-hoede weet de rechts buiten van D.V.S. te doelpunten 31. Kort voor de rust ziet Starre kans den D. V.S.-doelman voor de vierde maal te pas- seeren 41. Na de thee gaat 't spel meer gelijk od, doch de voorhoedes van beide partijen weten voorloopig 't net niet te vinden. Na ongeveer een halfuur maakt Van d. Weyde er 51 van. spoedig gevolgd door nummer 6 van D. Herreur. Met dezen stand komt het einde van dezen wedstrijd. WOUBRUGGE I—KATWIJK I X—I. Al dadelijk wordt er goed aangepakt, doch de beide verdedigingen houden voor loopig stand. Toch hebben de gasten on verwacht succes, als een zacht schot van den linksbinnen den keeper ontglipt. 01. Kort daarna weet de midvoor uit een voorzet van rechts gelijk te maken 1—X. Na de thee wordt gezwoegd om het win nende punt. Maar tot doelpunten komt het rdet meer. Ook een strafschop voor Woubrugge wordt gemist. De stand blijft 1—1. Scheidsrechter Hlllebrand leidde correct. Woubrugge n bracht het er beter af en won tegen alle verwachting in van Ons Clubje n met 41. Een groot deel van deze overwinning is wel voor keeper Eder- yeen, die ongenaakbaar was. ALPHIA II—ALPHEN II X— De Alphia-reserves bleken tegen de ste vige Alphen-ploeg niet opgewassen en moesten zich een fiksche nederlaag ge troosten- De bezoekers waren voor het meerendeel sterker waardoor zij een bijna I voortdurend overwicht uitoefenden. Di rect na den aftrap beginnen de bezoe kers fanatiek aan te pakken, zoodat het spel aanstonds op de Alphiahelft wordt geplaatst. Na enkele minuten weet de linksbuiten van Alphen zijn club reeds de leiding te geven.- 01. Dan komt de beurt aan den midvoor die den voorsprong ver groot 02 en als even daarna het leder bij Vrisekoop belandt scoort hij No. 3. Met dezen stand wordt gedraaid. Aanvankelijk is de thuisclub na de her vatting eenigen tijd in de meerderheid, maar de achterhoede der gasten laat zich niet passeeren, zoodat succes uitblijft. Bij een nieuwen aanval der bezoekers komt de Vrind in botsing met den Alphia-kee- per, hierdoor komt het leder bij den rechtsbuiten der bezoekers, die in het leege doel plaatst. 04. Dan heeft de thuisclub het genoegen, door een onver wacht schot van den rechtsbuiten den achterstand te verkleinen- 14. Achter eenvolgens weet Alphen door de Vrind nog tweemaal te doelpunten. 16, waarmede het einde komt. De wedstrijd had een pret tig verloop. Scheidsrechter van Wijngaar den leidde correct. BODEGRAX'EN II—HERCULES III 4—4. In een geiijkopgaanden strijd hebben Bodegraven II en Hercules in. na beur telings 2 maal de leiding te hebben gehad, de punten broederlijk gedeeld, waarmede tevens de hatelijke 0 in de rij der winst punten achter Bodegraven is weggevaagd. Uit een snelle doorbraak nam Hercules vrij spoedig de leiding, waarna, na goed sa menspel. Voordouw voor Bodegraven den gelijkmaker scoorde. Aals Wolswljk in het Bodegravendoel bij een effectvol schot het lejer onvoldoende stopt, heeft Hercules geen moeite de leiding te hernemen 12. Ëen schitterend schot van Oostveen tegen den staander had beter lot verdiend, doch een tweede kogel van denzelfden speler le vert via den paal den gelijkmaker op 2—2. Met dezen stand gaat de rust in. Di rect na de hervatting krijgt Bodegraven twee corners te nemen. De eerste levert geen succes op. doch bij de tweede ziet T. Domburg een gaatje en het is 32. In zui ver buitenspel positie scoort Hercules den gelijkmaker doch het doelpunt waarmede T. de Jong Bodegraven de leiding hergeeft is evenmin vrij van een buitenspelluchtje 43 Na eenige mislukte kansen weet Her cules Wolswljk te passeeren 44 met welke stand het einde kwam van een prettig ge- soeelden wedstrijd, een uitslag tevens, waarmede beide partijen tevreden kunnen Zijn ROODENBURG I—D.V.S. II 2—X. Na 18 min. spelen weet Ju met een kop bal te doelpunten, 10 voor Roodenburg. D.V.S. komt er nu beter in en de be weeglijke groen-zwarte voorhoede brengt het Roodenburg-doel telkens in gevaar en tenslotte weet middenvoor Piket van dicht bij te doelpunten. 11. Door dit succes aangemoedigd neemt D.V.S. het spel in handen, doch de Rooden burg achterhoede bezweert het gevaar. En even voor de rust weet v. d. Vlist in een moeilijke positie voor Roodenburg te doel punten. 21. Na de rust een belegering op het D.V.S.- doel doch er is geen doorkomen aan daar vrouwe Fortuna niet met R. mee is. Langzaam werken de groenzwarten zich los en nu krijgen we een enthousiast spel te zien. Er wordt niet meer gescoord. L> F. C. IV—LE1DSCHE BOYS IU 14—0. Het begin van dezen wedstrijd kenmerk te zich door een voortdureng overwicht van de Withemden. wat zij voor de rust door hun midvoor en linksbuiten in een vijftal doelpunten uitdrukten. Na de rust een zelfde spelbeeld. L.F.C. steeds aanvallend waarbij zij nog 9 doelpunten aan haar aan tal toevoegde. Zoo eindigde deze ln pret tige verstandJ'cuding gespeelde wedstrijd in een 140 overwinning voor L.F.C. Scheidsrechter Nasveld leidde naar ieders genoegen. ROUWKOOP n—R. C. L. IU I—0. De voor dezen wedstrijd in wijnroode shirts gestoken Rouwkoopers zijn de eer ste helft het meest aanvallend, doch het uitstekende werk der Racing-verdediging, met den oudsten speler van het veld als uitblinker, houdt de score blank. N- rust is het spel meer verdeeld, doch het duurt een half uur voor Rouwkoop van een mis verstand in de Racing-achterhoede gebruik maakt door onhoudbaar voor Verboon te doelpunten. Het Rouwkoop-doel ontkomt kort hierna op wonderlijke wijze aan door boring, zoodat het einde van dezen door den heer Loeff uitstekend geleiden wed strijd komt met een kleine overwinning voor Rouwkoop. o RIJNSB. BOYS X—L. R. C. I 3—1. Rijnsb. Boys heeft het eerst den vrij ster ken wind in haar voordeel, en geregeld wordt dan ook het L.R.C.-doel onder schot genomen, doch succes komt niet. Pas 15 min voor de rust is het J. Schoneveld, die van dichtbij de score opent. Gesteund door den wind onderneemt L. R.C. na de rust eenige aanvallen, doch de Rljnsburgsche achterhoede met v. d. Vijver aan 't hoofd is voor haar taak berekend, terwijl Glasbergen weer uitstekend in vorm is. De middenlinie steunt goed haar voor hoede, en weldra wordt de score vergroot door A. Heemskerk. Dat wordt den Llsse- naars te bar en zij vallen steeds weer aan. Als een effectbal uit de handen van den keeper springt, heeft de midvoor van L.R. C. geen moeite den bal in te kop pen 21. Kort voor het einde een voorzet van links /an de Boys en het is A. v. d. Vijver die den bal ineens inschiet. Als de heer Van Vhet die uitstekend leidde Inrukken blaast heeft RB. verdiend gewonnen. De wedstrijd werd ln goede verstandhouding eesoeeld. Bij de thuisclub w--cn achterhoede en middenlinie uitstekend on dTeef de vleu gels zwak. Bii de vasten speelden de kee per. linksbinnen en rechtervleugel een goeden wedstrijd. De Zweefvlieg-demonstraties aan den Maaldrift trokken Zaterdagmiddag n belangstelling. Op onze foto een sprong met „hoogstart" van den heer Kr LUGDUNUM VII—L. F. C. VI 1—3. L.F.C. heeft dezen belangrijken wed strijd verdiend gewonnen; vooral de ach terhoede der withemden met den keeper aan het hoofd heeft keurig werk verricht. Het eerste doelpunt scoorde Lugd.'s rechtsback, doch in eigen doel. (01.) Na een groot Lugd.-overwicht, scoorde LF.C. op fraaie wijze het tweede doelpunt, ter wijl nog voor de rust de Lange tegen- scoorde. Rust 1—2. Na de rust een gelijk opgaande strijd; LF.C. mocht zich geluk kig achten toen een door haar in buiten spelpositie gemaakt doelpunt, niettemin werd toegekend (13.) De thuisclub pro beerde alles om den achterstand in te loopen doch niets baatte, zelfs een kei hard ingeschoten penalty wist keeper v. d.d. Blom schitterend te stoppen en met 31 voor L.F.C kwam het einde. QUICK BOYS I—TERLEEDE I 7—4. Zaterdagmiddag heeft Quick Boys 1 re vanche genomen voor de in de eerste helft der competitie te Sassenheim gele den nederlaag, toen de Boys zeer onvol ledig uitkwamen. Nu echter de Boys bijna volledig waren, hadden de bezoekers, be houdens in het begin, weinig in te bren gen. Quick Boys heeft een invaller voor Zuyderduin. Onder leiding van den heer P. Graaf- mans wordt afgetrapt. De Katwijkers hebben het eerst tegen de laagstaande zon in te spelen en voor den wind. Terleede is direct ingespeeld en weten dan ook het eerst te doelpunten. 01. Door dit succes aangemoedigd komen zij steeds terug en 10 min. later doelpunt Terleede opnieuw- 02. De gastheeren pakken dan de zaken wat betër aan en komen nu in den aan val. Nadat v. d. Plas uit een penalty tegen de lat geschoten heeft, verkleint Taat uit een voorzet van links, den achterstand. 12. 5 minuten later is het A. v. d. Plas, die via den paal den stand op 22 brengt. Een kwartier voor de rust verstaan de keeper en de rechtsback van Q. B elkaar niet, waarvan Terleede een dankbaar ge bruik maakt en de bal onhoudbaar langs Buys jaagt. 23. Maar nog voor de rust brengt G. Pluimgraaf! de partijen weer op gelijken voet. 33. Met dezen stand wordt gedraaid. Na de rust een ander spelbeeld. Quick Boys spelt verrassend samen, en het po sitie kiezen der spelers is veel beter dan voor de rust, zoodat Terleede letterlijk geen voet meer aan den bal krijgt, doch het beslissende schot ontbreekt nog al eens. De druk op het Terleededoel is zoo zwaar, dat een der achterspelers niet beter weet te doen dan in eigen doel te trap pen 43, en nu gaat de stand snel om hoog, resp. door G. v- d. Plas. W. Taat en J. Pluimgraaff. 73. Aan de andere zijde weet Buys op een waarlijk keurige wijze een hard schot in de benedenhoek te stoppen. Even later geeft de heer Graaf- mans penalty tegen Quick Boys. Deze wordt door Terleede benut 74. De laat ste 10 minuten nog even een opleving van Terleede, maar de achterhoede weet ver dere onheilen te voorkomen. Einde 74. R. C. L.-JUN.—LUGD. (a) JUN. I Van de talrijke kansen, die de J aj juniores in den beginne krijgen ve er slechts één te benutten. Onvi strijden de groen-witten voor de» maker, die dan ook even voor rust g> wordt .Na rust is R.C.L. voortduren, meerderheid en het einde komt n 41 overwinning voor de „Raci komst". De heer De Haan leidde FIDES PACTA JUN.-RIJNSB. BOT 8—0. De Fides Pacta Jun. hebben bliii ven doelpunten te kunnen maken e nen tegen de Rijnsb. Boys Jun w minder dan 80. Het was een eei wedstrijd, welke door den heer v. goed werd geleid. BODEGRAVEN IH—GOUDA V t Het derde elftal heeft tegen de rant kampioenen, vooral voor de uitstekenden wedstriid eesoeeld en voorsprong die de roodzwarten toer| ten was ook ten volle verdiend Gouda V zich van een 20 voorspw verzekerd, scoorde De Vos voor B ven een tegenpunt. waarna Both tijen od gelijken voet bracht. Uit zet van De Vos gaf Martens Bodi de leiding 2—3. De tweede helft gis degraven zich te veel op verdedls leggen, hetgeen haar noodlottig w«| doelpunt van De Vos werd gea: waarna Gouda V den gelijkmaker en zelfs de leiding wist te nemen een vrijen trap door Friejé genomi stond nogmaals de gelijkmaker doch het verdedigende spel van Bi ven was oorzaak, dat Gouda V no?| maal uit een doelworsteling wist ren zoodat met 64 het einde kwal FIDES PACTA I—S. C. O. I 4—1. Het met 2 invallers spelend F. P. is het gelukt een overwinning op S.C.O. te beha len. Deze overwinning is voor een groot deel te danken aan het goede stiel van de middenlinie, goed gesteund door de beide backs. De rust ging in met een kleinen voorsprong 10 Na de rust werd de stand geleidelijk door middenvoor en linksbinnen opgevoerd tot 41 waarmede het einde kwam De leiding berustte bij den heer A. Ladan die zeer rutig leidde. DE A. S. C.-JUNIORES. Gisteren speelden de A-juniores tegen LF.C. a. Nadat met rust gedraaid was met den stand 10 voor L.F.C., wist A.S.C. na de rust twee keer te doelpunten. A.S.C. b won met 40 van L Boys b. Deze overwin ning was alleszins verdiend, al verdienden de Leidsche Boys een tegenpuntje voor hun harde werken. SPORT EN VRIENDSCHAP (HillfMel De aspiranten hebben Zaterdad hun eersten wedstrijd gewonnen ki Hillegom-aspiranten. 't Was een 4 wedstrijd, doch niet spannend, het?) de cijfers blijkt. Scheidsrechter leidde correct. Het eerste elftal speelde om een tegen L.K.F. 1. Onder leiding van rechter Kranenburg werd om half' getrapt. Het was een heel aardige welke verdiend is gewonnen, al had wel wat meer doelpunten verdien I talrijke toeschouwers waren tevrede f R.K. INTER-ACADEMIA1E WEDSTRIJDEN. Te Tilburg werden de inter-aö»! wedstrijden gehouden van de R&| van R.K. Studenten. De uitslagen luiden als volgt: Tilburg—Nijmegen 21; Rottö| Leiden 37; AmsterdamWi 2e ronde: UtrechtTilburg 1—ft'1 Wageningen 1—5. Finale: UtrechtWageningen 6-1. HB Zoodat de eerste nriis werd gdr H Zoodat de eerste prijs werd door Utrecht, 2e pr. Wageningen Leiden, 4e pr. Tilburg. tónde ftn: BELGIË—ITALIË 2-3- Voor 40.000 toeschouwers vond K een wedstrijd plaats tusschen Italië, welke een uiterst spanne»' had. Met rust was de stand 1-'- Voorhoof voor België het eerste scoorde. Na de pauze scoorden Nf' gen nog eenmaal, België weder?»Jj Voorhoof. 3 minuten voor het Italië het winnende doelpunt t«; Eindstand 3—2 voor Italië. De Italië werden gemaakt door Mea®> j en Constantino (een) Des ver6 Jon neu de

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 12