DE VIJANDEN VAN HET BIJENDORP De .Ontwapeningsconferent LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 13 Februari UIT DE RIJNSTREEK. RADIOPROGRAMMA. AARLANDERVEEN. Tot bode der Eierenveiling alhier werd benoemd de heer J. w. Bestebroer. ALPHEN. Uitvoering ..Arti et Religioni". De Chr. muziekvereeniging „Arti et Re ligioni" gaf onder de bekwame leiding van haar directeur, den heer W. J. Smolders, naar jaarlijksche uitvoering in de Kerk- zaal der Martha-Stichtlng. De avond werd door den voorzitter, den heer Borst, geopend, de aanwezigen zongen Ps 108: 1. Hierna werd een aanvang gemaakt met de uitvoering van het keurig samengesteld en zeer varieerend programma. Ingezet werd met den Sympathie-marsch van D. F Bandel, wat de aanwezigen reeds direct in verrukking bracht. Ook de andere stukken werden goed gespeeld. Aan het eind van den avond was ds. A. W. Voors aller tolk toen hij „Arti" dank bracht voor het vele schoone, ook dezen avond weer geboden, dank zij de bekwame leiding van haar directeur, den heer Smolders Tenslotte volgde dankgebed. Zilveren jubileum. 15 Februari aa. hoopt onze plaatsgenoot de heer P. v. Egmond den dag te herden ken, dat hij 25 jaar geleden in dienst trad bij de firma F. P. Bos en Zn., fabrieken van bouwmaterialen alhier. Als Jongste bediende zijn loopbaan be gonnen, heeft hij zich door nauwgezette plichtsbetrachting en groote werkijver, tot procuratiehouder weten op te werken, welke plaats sinds 10 jaren eervol door hem en tot groote tevredenheid van de firma Bos wordt bezet. Ongetwijfeld zal het den jubilaris dan ook niet aan welge meende belangstelling ontbreken De Koningin Emmaschool. Door 't bestuur van de Koningin Emma school met onderwijzers, ouders en leer lingen en vrienden is een geanimeerde ouderavond gehouden. Na opening door den voorzitter ds. A. W. Voors gaf deze een overzicht van het ontstaan en verdere ontwikkeling der school. Hieruit bleek dat het aantal leer lingen thans is gestegen tot 71; bij de opening begon men met 29 leerlingen. Nadat de secretaris de heer J. Sprey verslag had uitgebracht, waarbij tevens het financieele gedeelte werd behandeld, bezichtigde men het werk der leerlingen onder voorlichting van het personeel. Na de pauze volgde een referaat van het hoofd der school over „Nazorg", Uitvoering „Ons Tooneel". De tooneelclub „Ons Tooneel" gaf in de St. Josephzaal een goed geslaagde tooneel- uitvoering. Voor de pauze werd een dramatische schets vertolkt uit het spel „Van de Sleu tel" waarop nog de klucht „Levend of dood" volgde. Ook dit laatste werd vlot gespeeld en Het niet na de vroolijke stemming bij de talrijke aanwezigen belangrijk te ver- hoogen Bij de te 's-Gravenhage gehouden examens voor typist slaagden o.a. onze plaatsgenooten de dames J. v. Dien en L. van Esch en de heeren C. v. d. Berg, W. v. Niekerk en A. Walraven, allen op geleid aan de inrichting van den heer G. Klok. 's Molenaarsbrug alhier. De opbrengst van de extra gehouden collecte ten behoeve van de diaconie der Ned. Herv Kerk Julianastraat alhier be draagt ruim f.360. Gevonden voorwerpen: 1 portemon- naie met inhoud, 2 bankbiljetten van f. 10, 1 nikkel horloge en 2 belastingplaatjes. NIEUWKOOP. Zanguitvoering „Amicitia". De Zangvereeniging „Amicitia" gaf in de zaal van den heer Biersma een uitvoe ring, onder leiding van haar directeur, den heer Mark uit Alphen a. d. Rijn. Opgevoerd werd „Franchemont de Mars kramer" een operette in 3 bedrijven. Deze opvoering is voor Amicitia, evenals vorige jaren met de opvoering van de operette Nelly" en „Rose Marie", wederom een succes geworden. Het stuk werd vlot en goed gespeeld, vooral de hoofdpersonen waren uitstekend. Mocht men vorige jaren op een uitverkochte zaal rekenen thans waren jammer genoeg nog veel plaatsen onbezet. Aan het einde van het zangspel sprak de voorzitter van de vereeniging, de heer J. de Jong, een woord van dank tot den directeur voor zijn moeite en arbeid bij de Instudeering van dit zoo moeilijke werk en bood hem namens de vereeniging een enveloppe met Inhoud aan. Amicitia kan met voldoening op dezen avond terug zien. De werkloosheid. Het aantal werkloozen bedraagt in deze gemeente 129, waarvan 112 hoofden van gezinnen en kostwinners. Bazar Crisis-comité. Van 1517 Februari houdt het crisis comité in deze gemeente in een der loka len van hotel Het Vliegende Paard een ba zar ten bate van zijn kas. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter, zn. van P. Boer en S. van den Bosch. Overleden: B. Splinter, oud 78 j. echt genoot van P. van Aarnem W. Kooij- man. 68 j. .echtgenoot van A. van der Weijden J. Twaalfhoven 75 j„ weduwn. van A. van Veen. Getrouwd: G. J. Blommestein 28 j„ wo nende te Jutphaas en E. S. Nleuwenhuizen 22 jaren. Ondertrouwd: F. G. Westerhuis, 28 j. en G Steerenberg 23 j., wonende te Harder wijk. NOORDEN. Tot onderwijzeres aan de Chr. School is benoemd mej. C. N. H. van Ginhoven te Hillegersberg De bijdrage voor de classis Woerden voor de Geref. Kerk alhier bedraagt de som van f. 48. RIJNSATERWOUDE. Het aantal werkloozen ingeschreven bij het Corr. iler Arbeidsbemiddeling be draagt thans 25. Ook in deze gemeente neemt het aar.tal dus nog steeds toe. De collecte voor het Crisis-Comité beeft opgebracht f. 13.00. TER AAR. Ouderavond ..Volksonderwijs Bovenstaande vereeniging organiseerde een ouderavond in de Openbare School. Na opening door den voorzitter, den heer Joh. Kroon, en lezing van de gebrui kelijke verslagen door den secretaris, den heer Jan Kroon, bood de voorzitter namens de afd. Volksonderwijs onder waardeeren- de woorden een cadeau aan de vertrek kende onderwijzeres, mej. Dertien, aan. De heer Jonker, hoofd der OX. School hield een lezing over Prins Willem de Zwijger, daarbij herdenkende wat deze Oranjevorst voor de geestelijke vrijheid in de Nederlanden heeft gedaan. De heer G. Bos vertoonde eenlge zeer interessante films, w.o. een door hemzelf vervaardigde opname van momenten uit het schoolleven en van de laatste ijs- periode. Natuurlijk had deze specifiek Ter Aarsche film de volledige belangstelling van alle aanwezigen. Voorts werd de avond gevuld met voor drachten. zoowel in proza als in poëzie, van mej. Dertien en de heeren B- Jonker en G Bos, terwijl verschillende dames tusschen dit alles door ververschingen ronddienden. Te omstreeks middernacht ging men, na het gemeenschappelijk zingen van het „Wilhelmus" hoogst voldaan uiteen. Burgerlijke stand. Overleden: Jacobus v. Kessel, 1 mnd Johanna M. v. Rijn, 72 jaar, wed. van G. Kneppers. Gehuwd: L. J. Rekelhof, 29 jaar en E. Hoogervorst, 28 jaar J. M. Bijlemeer, 32 jaar en P. J Hoogervorst, 34 jaar, Beroepen is bij de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse ds. G. Bakker te Blelswijk. WADDINXVEEN Ontspanningsavond. Door Commissie C van het Crisis-comité is voor de vrouwen van werkloozen een geslaagde ontspanningsavond gehouden, waaraan tal van ingezetenen medewerkten. Het Crisis-Comité. Naar wij vernemen zijn bij den laatsten rondgang door de leden van het crisis comité meer dan 1000 stuks veelal gave en vaak nieuwe kleedingstukken opgehaald. Eigen schuld! De werkman den U. liet zich op zijn rij wiel door een vrachtauto voorttrekken. Bij een bocht in den weg raakte de man het stuur over zijn rijwiel kwijt en smakte te gen den grond. Hij verwondde zich der mate, dat de hulp van een dokter nood zakelijk bleek. Het was wel een gevoelige les! Van een ladder gevallen. De arbeider R. viel van een ladder, die tegen een hooischelf stond. Bij de buite ling bleef hij met zijn rechterbeen aan een van de sporten hangen. Het ongeval werd door eenlge arbeiders opgemerkt, die hem uit zijn netelige positie bevrijdden. Het bleek echter, dat hij zware kneuzin gen had opgeloopen. Aan het secretariaat worden inlich tingen verstrekt omtrent een gevonden sleutel. o WOUBRUGGE. IVoningbouw-Vereeniging „Nieuw Leven". De woningbouwver. „Nieuw Leven' k.\ am In het gemeentehuis onder voorzitters:'. ap van den burgemeester in ledenvergade.ing bijeen. Nadat de voorzi.ter de vergadering met een welkoms'wcord had geopend, weid osergegaan tot het kiezen van eon bes uur, wegens vertrek van ensele bestuursleoen. Na herstemming werden gekozen a s voor zitter de heer H. Schijf en als secretaris de heer J. E. Schijf. Tot commissarissen werden gekozen mej. de Wit en de heer C. P. van Ams erdam. Vervolgens werden de exploitatie uitkomsten bespreken. Ten einde alle woningen wederom bewoond te krijgen werden een drietal argumenten aangevoerd, die noodzakelijk zijn, t.w. ver laging van huur, verlaging der waterlei ding-tarieven en verbeteringen van en aan de woningen. Ten aanzien van het vuil dat ter plaatse gestort wordt op een belt, om een sloot gedempt te krijgen, wilden enkele leden instelling van een ophaal dienst. Na eenige discusise werd bestoten de huur der woningen vast te stellen op f. 3 per week en hierop de ministrieele goedkeuring aan te vragen. In verband met een naar voren gebracht verzoek der leden de beschikking te geven over een gedeelte van het gemeentelijk bouw land, deelde de voorzitter mede, dat het beschikkingsrecht bij den gemeenteraad be rust en de Bouwcommissie hierover haar advies heelt uitgebracht. Nadat was be sloten de kleine répara ies zooveel moceliik zelf te verrichten, hetgeen voor de ver eeniging een financieele besparing zal geven sloot de voorzitter de vergadering. Crisis-Comité. De opbrengst der col'ecte ten behoeve van het plaa selijk c.ists-comit) bedraagt f. 177, terwijl in natura werd gegeven een H.L. aardappelen, een zak bruine boonen en onder- cn bovenkleeding. Gevonden voorwerpen. Aan de ge meentesecretarie zijn inlichtingen te be komen over een gevonden heerenhorloge cn enkele handschoenen en wanten. ZWAMMERDAM. Vergadering Bouwvakarbeidersbond. De bouwvakaibeiöersbond „St. Joseph" onderafdeeling van den R.-K. Volksbond, hield In het Patronaatsgebouw alhier haar jaarvergadering. De voorz. de heer A. Groep, opende met een woord van welkom en deed hierna en kele mededeelingen in verband met te werkstelling van georganiseerden. Na het lezen en vaststellen der notulen, kwam de bestuursverkiezing aan de orde. De uitslag hiervan was dat alle 3 aftre dende leden, de heeren A GroeD. A. Wols- wijk Tzn. en A. Wolswijk Wre.. werden herkozen. Eerstgenoemde meende echter, met het oog op zijn gevorderden leeftijd, zich niet meer disponibel te moeten stel len, In diens plaats werd nu de heer Adr. Veelenturf gekozen welke tevens als voor zitter werd aangewezen. De heer Groen droeg hierna het voorzit» terschaD aan den nieuwen voorzitter over en snrak den wensch u't dat de afdeeling onder zijn leiding in bloei mocht toene men. Door de vergadering werd aan den alge- treden voorzitter een woord van dank ge bracht. voor het vele en belangrijke werk, dat door hem in het belang der vereeni ging was verricht. Na de rondvraae. sloot de voorzitter op de gebruikelijke wijze. Bnreer'u're Stand. Getrouwd: Egbertus Petrus Jozef Beu- mer jm. 27 j. te Alphen a. d. Rijn en Petronella Beens, jd. 25 j. 157 „Nou we toch bij elkaar zijn, zullen we maar feesten", zei Jaap eensklaps en allen 6temden daar na tuurlijk mee ln. Zoo ging elk z'n hoogen hoed wegleggen en werden de gekste dingen uitgehaald Maar Ineens wees mevrouw de Bie naar haar man: „Je kaarsjes zijn op gebrand" riep ze uit en Jaap werd eensklaps wit van schrik. 158 „Probeer ze uit te blazen", gilde Jaap, maar nie mand had daar kracht genoeg voor- En teneinde raad maakte mevrouw de Bie drie kaarsendompers en wachtte tot de kaarsen bijna uitgebrand waren. Jaap stond in- tusschen te beven en op het oogenblik dat hij de vlammen voelde begon le verschrikt rond te springen. D9 algemeene discussies over het Fransche Ontwapenin Veiligheidsplan Nog steeds geen toenadering tusscha groote mogendheden De kleinere staten dringen, voort nog vergeefs, op een compromis aan. GENEVE, 9 Februari 1933. De hoop. dat na de op 11 December 1932 tusschen de Groote Vijf verkregen over eenstemming over Dultschland's terugkeer tot de Ontwapeningsconferentie en de erkenning van het beginsel der rechtsge lijkheid de conferentie met een nieuwen geest van meer goeden wil aan alle zijden haar werkzaamheden zou hervatten, is niet verwezenlijkt. Reeds de twee weken geduurd hebbende besprekingen in het Bureau, die aan de bijeenkomst der Al gemeene Commissie voorafgingen, brach ten een teleurstellende stijfhoofdigheid met betrekking tot de enkele punten, die bij de kwesties van het internationaal toe zicht op de naleving der conventie en van het verbod van den chemischen en bac- teriologischen oorlog nog te regelen waren. De week algemeene discussies over het Fransche ontwapenings- en -veilig heidsplan heeft den droevigen indruk be. vestigd, dat een nieuwe geest van weder- zijdsche bereidwilligheid tot tegemoet komingen, zooals Mac Donald .Herriot, von Neurath, Aloisi en Norman Davis elkander op 11 December beloofd hadden, nog niet geboren is of, indien hij een oogenblik wellicht geleefd mocht hebben, onder den invloed der nieuwe regeeringswisselingen in Duitschland en Frankrijk spoedig weer gestorven is! De discussies zijn weliswaar door allen op de hoffelijkste wijze gevoerd, doch ln de redevoeringen van de leiders der twee elkander tegenoverstaande richtingen Frankrijk eenerzij ds, Duitschland en Italië anderzijds was helaas niet de minste aanwijzing van een bereidwilligheid tot een compromis te bespeuren, waarop de vertegenwoordigers der kleinere staten fFrankrijk's satellieten uit Roemenië en Zuid-Slavië en Politts uitgezonderd) zoo hadden aangedrongen. Boncour herhaalde dat het Fransche plan als één geheel moet beschouwd worden en dat de daarin op genomen ontwapeningsbepalingen, die naar veler oordeel nog veel te weinig be duidend zijn, door Frankrijk slechts ge handhaafd worden, indien ook de veilig- heidsbepalingen door de andere staten worden aanvaard. Baron Aloisi en Nadolny daarentegen herhaalden hun betoog, dat ontwapening het eenige noodlge is en toonden niet de minste bereidwilligheid, om ook maar eenigszins aan Frankrljk's verlangen naar meer veiligheidswaarbor gen tegemoet te komen. Zij zijn alleen be reid tot een nieuwe plechtige belofte, om onder geen omstandigheden de oplossing van eenige geschil door geweld na te streven. Doch de Franschen hechten helaas aan een dergelijke belofte, die toch zeker niet te onderschatten is, vooral niet wanneer zij door de twee nationalistische regeeringen van Mussolini en Hitier afge geven wordt, geen groote beteekenls en eischen preciese beloften van militairen bijstand tegen een eventueelen aanvaller. Onder deze omstandigheden herhaalden gelukkig de vertegenwoordigers van de kleinere staten, zooals Nederland, België, Snanje en Noorwegen, hun aandrang naar het vinden van een compromis. „Neder land wijst geen enkele nieuwe veiligheids- vernlichting bij voorbaat af, doch is slechts bereid die in overweging te nemen, indien de ontwapeningsconventie dan ook inderdaad de gewenschte aanzienlijke mate van bewapeningsverminderig ver wezenlijken zal!" zeide minister Beelaerts van Blokland in zijn uitstekende redevoe ring vol zakelijke kritiek tegen bepaalde gedeelten van het Fransche plan, doch tevens vol bereidwilligheidsverklaringen. VOOR DINSDAG 14 FEBRUARI Hilversum, 1875 M. AVRO-uitzending 5.30 VPRO 6.30: RVU 8.00: Gra- mofoonpl. 10.00: Morgenwijding 10.15: Gramofoonpl. 10 30: Kamermu ziek door het Haydn-kwartet 11.00: Kook- en bakpraatje door Mevr. R. Lot geringHiUebrand 11.30: Vervolg Ka mermuziek 12.002.15: Omroeporkest o. 1. v. N. Treep en Gramofoonpl- 2.30: Vervolg concert 3.00: Knipcursus 4.00: Gramofoonpl. 4.30: Radio-Kin derkoorzang o. 1. v. J. Hamel 5.00: Ver halen voor kléine kinderen door mevr. A- van Dijk 5.30: Jeugdhalfuur van den VPRO 6.00: Omroeporkest o. 1. v. N. Treep 6.30 RVU. Dr- Th. van Schelven: Kinderpsychologie 7.00: Vervolg Om roeporkest 7.30: Engelsche les door Fred Fry 8.00: Vaz Dias 8.05: Gramofoon- platen 8.15: Uit „De Harmonie" te Leeuwarden. Edith Lorand en haar orkest 9.15: Gramofoonpl- 9.30: Non-Stop- AVRO-Varltété met medewerking van Kovacs Lajos en zijn orkest, Bob Scholte, de AVRO-Girls, Pierre Palla (piano), Wouter Loeb, Han Hollander, Guus Weit- zel (conférencier). Verbindende tekst D. J. Wessel 10.30: Kovacs Lajos en zijn orkest 11.00Vaz Dias 11.0512.00: Gramofoonmuziek Huizen, 296 M. Uitsl. KRO-programma 8.00—9.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.30: Godsd. halluurtje 12.15: Sextet concert, en Gramofoonpl- 2.00: Lezing 2.35: Voor de vrouw 3.30: Knipcur sus 4.00: Hoedenmaakcursus 4.30: Orkestconcert 5.30: Kwartetconcert 6.50: Gramofoonpl. 7.10: Lezing 7.45: Lezing 8 00: Orkestconcert, met mede werking van koor 9.00: Vaz Dias 9.05: Radiotooneel 9.25: Vervolg con cert 10.25: Radiotooneel 10.45: Gra mofoonpl. 11.00: Vaz Dias 11.05 12.00: Gramofoonpl. Daventry. 1554 M 8.358.45: Cricket reportage uit Brisbane 10.35: Morgen wijding 10.50: Tijdsein. Berichten 11.05—11.20: Lezing 12.20: Orgelspel S. Custard 1.05: Commodore Grand or kest o. 1. v. J Muscant 2.20: Voor scholen 4.25: Lezing 4.45: R. Tappo- nier's orkest 5.35: Kinderuur 6.20: Berichten 6.50: Beethoven's Pianoso nates door Vera Moore 7.10: ttallaan- sche Conversatie 7.40: Radio-Militair orkest o- I. v. B. Walton ODonnell. met medewerking van W. Paraons (bas), om desnoods over eigen bezwaren stappen, indien het groote doel werkelijke ontwapemngsconventi. door zou kunnen worden bereikt! gelijken geest spraken zoovele zelfs ditmaal ook Litvinow, die listisch zich op het standpunt stel het nu eenmaal niet mogelijk ls Frankrljk's medewerking tot aam bewapeningsvermindering te konu die daarom bereid was eenigszic Frankrljk's wenschen, hoe overtt ze ook beschouwde, gevolg te geven Het zijn vooral twee gedeelten i Fransche plan, die op krachtigen stand gestooten zijn: het voorstel sluiten van een nieuw veiligheidspa schen de staten van het Europeesc! teland en het voorstel tot „interna: seering" (en niet „afschaffing") te verbieden aanvalswapenen zware kanonnen, tanks, enz. Met betrekking tot het veilighe voor het Europeesche vasteland welks preeiesen inhoud natuurlijk heel wat strijd te voeren zou zijn het denkbeeld het ooit tot een bes in bijzonderheden zou brengen, wij terstond deze ééne praealabeli >lln lijklieid. dat Italië verklaard hei géén Europeesch veiligheidspakt te toetreden, wanneer ook Engeland i doet, en dat Boncour juist op; pj slechts een pakt voor het Euro vasteland heeft voorgesteld, om „aI Franschen heel goed weten, wat d sche gedelegeerde Eden dezer da? ook weder bevestigd heeft, dat E: niet bereid is méér preciese veilighi bintenissen aan te gaan dan die i het zich in 1925 te Locarno heeft®™ den. Bovendien staat het wel vi verschillende andere Europeesche die reeds groote aarzeling zouden om tot een pakt toe te treden, dat tend de staten van het Europeeschi land zou verbinden, zeker stellig treding zullen weigeren, wanne Italië zich afzijdig zou houden, punt heeft Italië dus de sleutel tot lossing der moeilijkheden in zijn Het tweede groote punt van zware kanonnen, tanks en andere jAin zware kanonnen, anks en andere s 11a wapenen der landmacht niet zoui ler nietigd worden, zooals ongetwij i_: groote meerderheid der cor: Ha wenscht, doch ter beschikking ïi Volkenbond worden gehouden, naamd „geïnternationaliseerd", wees baron Aloisi erop, dat lx slechts plaatsen van een ander „e jq. op de kanonnen niet voldoende zo om van werkelijke ontwapening te spreken. En ook minister Beelaen lessor Bourquin, dr. Lange en zoor* deren betoogden, dat het de volfcc zulke zware aanvalswapenen niet slechts heel weinig zou geruststel weten, dat die kanonnen bij hun niet voor „nationale", doch sleet zijn! Welke waarborg zou er bestaai „beati possidentes" (gelukkige bezit lin hun toevertrouwde kanonnen ini 1 slechts in opdracht van den Voll ](n gebruiken zouden? j. Als de Franschen op dit punt ee Jer den willen toegeven en in een vern der aanvalswapenen toestemme weet, of de andere partij dan nie! veiligheidspakt voor het Euro vasteland zou toestemmen? Doet in de Franschen tot dit offer van taf*: legermateriaal te bewegen zijn? d( uit D las D. %>•- -2 lin •2; m .c. E. KI -F» ivei la: •Al; lin tla Int ILl :ch Je! LE 8.50: Lezing 9.20: Berichten - .Woman and children first", actui vue van C. Denis Freeman Pianorecital door Elsa Karen Lezing 10.55—12.20: Lew Stone Band. Parijs „Radio-Paris", 1724 M. - Concert door orkest Krettly 7.» 8.20: Radiotooneel. I asi Kalundborg. 1153 M. 11» Concert uit het Bellevue-Strandt re. 2.204 20: Omroeporkesth en solid v. L. Gröndahl 6.50: Conc: Philh. orkest, Gem. Koor en solt; leiding van G. Hoeberg 9.20: 0i muziek door het Omroeporkest - 11.50: Dansmuziek o. 1. v. Jens WH Langenberg, 473 M. 6.25 e Gramofoonpl. 11.20: Omroepork »s v Caspar 12.20: Concert o. 1. v, 1.50: Gramofoonpl. 4.20: kest o. 1. v. Kühn met medewerk: Mar Cossa (sopraan) 7.50: Cond het Sted. orkest o. 1. v. Göhre. f Hilde Göhre (cembalo) en F. Kal (bas.) Rome, 441 M. 8.05: „La dopt duta", operette van Pietri. Dinsl Paolettl. Brussel, 508 en 338 M- 508 KJ Omroepklelnorkest o. 1. v. Leemans f Gramofoonpl. en Pianorecital dodl Sironval 5.20: Omroeporkest f Kumps 6.35: Gramfoonpl. - roepkleinorkest o. 1. v. Leemans - Concert o. 1. v. J. Wetzels, m. ®- Vlance (zang) 10.30—11.20: Gran platen - 338 M.: 12.20: GramoWl 1.30: Omroepkleinorkest o- 1. v® 5.20: Omroeporkest o. 1. v. k 6.50: Gramofoonpl. 8.20: OW1 kest o. 1. v. Walpot met medewei® H- Krinkels (zang), L. Durant IJ en M. Gasch (saxofoon) 9.30 orkest onder leiding van J. 10.3011.20: Gramofoonpl. Zeesen, 1635 M. 7.20: Mi» cert o. 1. v. Ferdinand Bier 9 00: Liederen van Ludwig sopraan, klarinet en plano a O"1 9.20: Berichten en hierna?! Avondconcert uit Hamburg o,1 I Seeker. GEMEENTELIJKE RADIO-DIS" lederen dag van 8 uur vooro nam. aansluiting op Hilversum" Voorts Woensdags. Vrijdags dags van 811 uur gramofoou?'

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 10