N.C.WULFFRAAT VIOOL Levertraan „NEDERLAND" MODDERMAN HARTEVELT C° Bericht van Inzet. LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 9 Januari 1933 UIT DE OMSTREKEN. TANDARTS Breestraat 56 - Leiden Gouden Huwelijksfeest te Katwijk aan Zee, BURGERWOONHUIS TARIEF VAN SCHOENREPARATIE. LES F. VAN HAARLEM, MARIËNPOELSJRAAT 21a 50 cent per flescb. Stoomvaart-Maatsch'i. AMSTERDAM. Maatschappij biedt Heerenkleeding aan AALSMEER. Aanbesteding. Door den bouwkundige H. Prins werd Zaterdagavond aanbesteed, namens den heer A. van Winkel, het bouwen van een woonhuis met café aan de Ophelialaan hoek Cyclamenstraat, in Plan Zuid alhier. Het laagst werd als volgt ingeschreven: Timmerwerk: J. de Jong i. 1590.—: met- felwerk: J. van Scheppingen f. 2316. Timmer- en metselwerk: J. Dubbel f. 4030.lood- en zinkwerk: C. van langemaat f. 333.schilderwerk: D. Zamel f. 387.massa: (buiten schilder werk) J. Dubbel f. 4325 Nieuwe Vereeniging. In „Irene" alhier is een vergadering ge houden, naar aanleiding van een oproep om te komen tot de oprichting eener Chr. Jongemannen-vereeniging. Er viel voor deze vergadering groote belangstelling te constateeren. Als w.n. voorzitter fungeerde de heer Jac. v. d. Laarse. die op de ge bruikelijke wijze opende en een woord ter inleiding sprak. Het gaf spreker groote voldoening, dat zoovelen waren opgeko men; het mocht voor hem het bewijs zijn, dat de behoefte aan een dergelijke orga nisatie werkelijk gevoeld wordt. Na eenige besprekingen werd besloten tot oprichting van een Chr. Mannen-vereeniging in Ned. Hervormden geest, terwijl mannen van andere richtingen, die met grondslag ^n doel instemmen, tevens als lid kunnen toetreden. In de commissie, welke gevormd werd tot het ontwerpen van verdere plan nen, werden benoemd de heeren: Jac. v. d. Laarse, W. Piet Wzn.. Ds. IJ. Alkema, Ds. H. v. d. Linde en G. Kammers. Op de eerstvolgende vergadering zal een defi nitief bestuur worden gekozen. De opbrengst der verschillende col lecten voor armen, kerk enz. van de Ned. Herv. Gemeente alhier over de maand December heeft in totaal bedragen f. 923.32'/.. De opbrengst der collecte voor de zending gedurende de zendingsweek was f. 461.89. HILLEGOM. „De klokken luiden". De Ned. Chr. Radio-Vereeniging heeft een filmvoorstelling gegeven in de groote zaal van „Flora", welke stampvol was. Vóór de film is er gesproken door ds. Krabbe, na Psalmgezang en gebed. Ds. Krabbe hoopte dat de liefde voor de Radio met den Bijbel nog versterkt zou worden. De film werd met groote aandacht ge volgd, een kerkgezang werd door de aan wezigen meegezongen Na een propagandistisch woord is er gecollecteerd voor het toestellenfonds. Dank is er gebracht aan den organisator, den heer Imthorn en het Comité. De heer I. C. Baas sloot de bijeenkomst met een slotwoord en dankzegging. De Ned. Herv. Kerk. Per circulaire is aan verschillende ge meenteleden der Ned. Herv. meegedeeld, dat de Diaconie vroeger heeft kunnen rondkomen met de collecten door zooveel mogelijk rente te maken van de bezittin gen. Thans zijn echter de uitgaven zoo hoog gestegen, dat er naar andere en meer ontvangsten uitgezien moet worden. De Diaconio beschikt niet meer over voldoen de middelen. Er dreigt een tekort. In de circulaire wordt een beroep gedaan op hen, die helpen kunnen. De diakenen zul len persoonlijk om antwoord gaan vragen. Ambtsdragers Ned. Herv. Kerk. Herkozen en bevestigd zijn de heeren W. Kijne, J. D. Jansen en H. van Elk, als ouderling en de heeren J. Jansen en D. Kolkman als diaken der Ned. Herv. Kerk alhier. De werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs stonden ingeschre ven: 7 fabrieksarbeiders; 1 snelpersdruk ker, 1 drukker, 1 letterzetter, 1 betonwer ker. 4 grondwerkers. 11 metselaars, 15 op perlieden, 22 timmerlieden 8 schilders, 1 halfwas-timmerman, 3 mach. houtbewer kers, 2 stucadoors, 1 loodgieter-zinkwer- ker, 1 steenhouwer, l halfwas-metselaar, 4 mandenmakers. 1 kistenmaker, 1 vloer legger. 1 waschknecht, 2 electriciens, 1 scheepsmaker. 2 verw.-monteurs, 2 sme den, 2 wagenmakers. 1 bankwerker, 1 boekbinder 2 broodbakkers, 1 slager, 33 bloemistarbeiders, 431 landarbeiders, 12 tuinarbeiders. 3 boerenarbeiders. 2 plant soenarbeiders. 11 jeugdige landarbeiders, 1 jeugdige tuinarbeider. 1 jeugdige bloe mist-arbeider, 1 vr. winkelbediende, 2 venters. 3 handelsreizigers, 9 schippers, 1 halfwas-schipper, 1 voerman, 6 chauffeurs monteurs, 1 expeditieknecht, 1 dekknecht, 1 wegwerker, 5 mann. kantoorbedienden, 1 idem vr. ben. de 18 jaar. 1 boekhouder. 2 man. kantoorbedienden ben. de 18 jaar, 48 losse arbeiders. 2 handlangers, 1 con troleur. Aanvragen werkgevers: 5. Voldaan 5, Plaatsingen: 10. Teruggetrokken: 3. Ver vallen: 2. Het Badhuis. Overzicht van in het Gemeentelijk Bad huis genomen baden in de maand Decem ber 1.1. 230 Kuipbaden, 1012 douchebaden, 156 douchebaden kinderen; afd. volksba- den: 8 kuipbaden. 43 douchebaden; 12 douchebaden kinderen. Bijna alle tramwoningen ontruimd. In de vorige week hadden hier 23 ver huizingen naar elders plaats, te weten 16 gezinnen en 7 alleenstaande personen. Dit als gevolg van de electrificatie van de tram. Bijna alle woningen bij de oude remise staan leeg. De huizen langs den Rijksweg wachten op den slooper; het Rijk zal deze overnemen en den weg aldaar verbreeden. Het is nog niet bekend, wan neer de overdracht zal plaats hebben. o KATWIJK. Pachtverlaging. Door de regenten van het Weeshuis is aan de pachters van hun landerijen over 1932 een pachtverlaging van 35"/o der huursom toegestaan. Spreekuren te Rijnsburg Sandtlaan 24 Oagel. van 4-5 uur. behalve Woensdag Woensdagavond van 7-9 uur. 3587 KATWIJK AAN ZEE. De Ned. Herv. Kerk. Uit de doop- en trouwboeken van de Ned. Herv. Gemeente alhier blijkt, dat in 1932 zijn gedoopt 173 jongens en 155 meisjes, totaal 328 kinderen en dat 47 huwelijken kerkelijk zijn ingezegend. De bijzondere collecte voor Voorne en Putten in de Nieuwe Kerk gehouden, heeft f. 83.84 opgebracht. De waarschuwing van de politie heeft geholpen, de loggers in het Prins Hen drikkanaal ondervinden minder last van de jeugd. Toch heeft de politie Zaterdag nog twee jongens uit een logger gehaald en ze gedurende eenigen tijd op het poli tiebureau in bewaring gehouden. o SASSENHEIM. Voor het Federatie „Mercurius" exa men in Engelsche handelscorrespondentie is geslaagd mej. A. Hansen, alhier, (leer linge der Pontschool, Steenschuur 14, Leiden). o STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: E. Th Overdevest geb. v. d. Bos. Z. M C. C. Roest geb. de Wit, Z. J. M. v. d. Ham geb. de Bruin, Z. M. P. Amerlaan geb Tos, D. Getrouwd: H. Rheling en M. H. Lamet. Overleden: A. Petersen m. l'/s j. J. v. Dalen m. 58 j. o VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: J. P. J. Blom geb. Blom, D. M. A. Klijzing geb. Hoogland, Z. C. Meule geb. v Eeden, D. Overleden: L. v. Haastert m. 65 j. VEUR—LEIDSCHENDAM. De Onderlinge Vereeniging van Ziekenhuisverpleging. Gedurende 1932 werden door de Onderl. Ver. van Ziekenhuisverpleging ingeschre ven 1012 leden; het totale aantal leden bedroeg per 31 Dec jJ. 5499. Ten bate van de Emer. Predikanten en weduwen is in de Ned. Herv. Kerk ge collecteerd f. 33.52. VOORSCHOTEN. Aanrijdingen. Zaterdag is een dochtertje van den heer v. B. nabij Ter Horst aangereden dooreen auto en van de fiets afgeworpen, niette genstaande zij geheel rechts van den weg reed. Toen de bestuurder zag dat enkele personen kwamen toesnellen, stak hij zijn hand op bij wijze van groet en reed zoo snel mogelijk weg. Het rijwiel was nage noeg geheel vernield. Het is wel te betreu ren dat de betrokken personen het num mer niet hebben opgenomen, daar de held in zijn grijs-blauwe wagen nu den dans in de richting Veur is ontsprongen. Nabij de Wijngaardenlaan werd Mevr. B. met haar rijwiel omver gereden door den scholier V. die zich blijkbaar moest haasten om nog op tijd op school te zijn. Bovendien trad deze jeugdige overtreder niet al te beschaafd op. Mevr. B. klaagde over pijn aan haar been, maar kon haar weg naar huis vervolgen. ALPHEN. Inbraak. Ingebroken werd in het kaaspakhuis van de fa. H. K. aan den Lindenhovenweg. Door het wegbreken van een geblindeerd luik of raam heeft men zich den toegang verschaft. Vermist worden een 7-tal kazen wegende plm. 50 K.G. en een dynamo van een rijwiellantaarn. De Gemeenteraad. Naar wij vernemen is de eerstvolgende vergadering van den raad onzer gemeente bepaald op Maandag 23 Jan. a.s. des n.m. 2 uur ter behandeling van de gemeente- begrooting. Jaarvergadering der Christelijke Metaalbewerkersbond. De afd. van den Chr. Metaalbewerkers- bond hield onder veel belangstelling haar 16e jaarvergadering. De groote zaal van ..Concordia" was geheel gevuld toen de voorzitter de heer W. Dirkzwager opende. Naar aanleiding van het gelezen schrift gedeelte Mark. 4 sprak de voorzitter een kernachtig woord, waarin hij gewaagde van de rijke zegeningen, die de afdeeling in het afgeloopen jaar mocht genieten. Door reëel overleg en krachtige eensge zindheid der leden kon een dreigende sta king worden voorkomen. Spr. wekte op tot trouw en solidariteit maar bovenal tot ver trouwen op God. die 't al bestuurt en regeert. Het verslag van den secretaris den heer Fry gewaagde van groei en innerlijke verdieping. De afdeeling eenmaal met 7 leden begonnen telt thans 117 leden. De heer D. Verkade bracht bij ontstentenis van den penningmeester, den heer An- kerna. financieel verslag uit. Aan contri butie werd ontvangen f. 2524.20. Aan werk- loozen werd uitgekeerd f. 8805.04 zoodat het jaar 1932 sloot met een nadeelig saldo van f. 6280.84. De Bondsvoorzitter de heer F. Eikerbout uit Leiden, sprak de afdee ling op bezielende wijze toe. Onze Chr. Metaalbewerkersbond staat hecht en sterk te midden tusschen de ziedende golven, aldus spr.. die hulde bracht aan de pio niers. De jongeren mogen nu de vruchten plukken. Dat zij dan maar steeds mogen blijven wandelen in de voetsporen der ouderen! Zich niet laten verlokken door „Het Morgen" van den overkant. „Morgen" zal de heilstaat komen lokt het aan den overkant, maar dat „morgen" komt hier op aarde nooit. Wij hebben, aldus spr., in geloof en vast vertrouwen de realiteit te aanvaarden van het leven. Zeker, wij vreezen den strijd niet. Maar dan een strijd met God aan onze zijde. Een strijd naar twee kanten. Tegen ongeloof en revo lutie, Voor recht en gerechtigheid. Onze strijd is er op gericht om te komen tot bedrijfsvrede. En God zal het ons doen gelukken Een warm applaus beloonde de geest driftige rede van den Bondsvoorzitter, die door den heer Dirkzwager werd gecompli menteerd met zijn benoeming tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Het hoofd moment was: „Het lied van den Arbeid", een koorspel met spreekkoor, woorden en muziek van P. J. en R de Carpentier, uit gave van het C. N. V. Het geheel stond onder leiding van den heer D. J.Verschuur. Op uitnemende wijze werd dit indrukwek kende spreekkoor uitgevoerd. Arbeid werd vertolkt door den heer P. de Rijke, het lied door Mej. Riek Veuger en de Zienersrol door den heer A. Spruijt. De heer Ver schuur had alle eer van zijn werk. Dat hij na afloop werd gehuldigd en hem als sou venir een zilver vulpotlood werd aange boden, was ten zeerste verdiend. Alle medespelers hebben werkelijk zichzelf overtroffen. Het verdere gedeelte van den avond werd zeer verdienstelijk opgeluisterd door zang van de dames Niedek en den heer Brunt, 't Was reeds ver over midder nacht voordat allen ten zeerste voldaan huiswaarts keerden, 't Was een zeldzaam mooie avond! o HET ECHTPAAR VAN DEN OEVER-DE VREUGD Woensdag a s. hoopt het echtpaar Dirk I van den Oever, geb 1 December 1860. I en Gijsje de Vreugd, geb. 31 Maart 1859 j wonende Donker Curtiusstraat 43 te Kat wijk a Zee, zijn 50-jarige echtvereeniging te herdenken. De bruidegom heeft tot ongeveer. 12 jaar geleden de zee als visscher bevaren en ondervond in zijn leven terdege de wissel- valligheid van het visschersbedrijf. Nadat hij het zeemansleven vaarwel haa gezegd, werkte hij eerst op den dam van de reederi) C. Ouwehand en daarna bij de reederi v.h. C. den Duik, waar hij nog werkzaam is. De bruid is jarenlang als naaiste werkzaam geweest. Het echtpaar gevo£ zich op den ouden dag nog frisch e gezond. Hun nageslacht bestaat uit 6 kii- deren, 25 kleinkinderen en 1 achterkiel kind. Aan belangstelling zal het den larissen zeker in deze dagen niet ontbreke Loop der Bevolking 1932. Aantal inwoners op 1 Januari 1932: 2733 m., 2784 vr., totaal 5517. Vermeerdering door geboorte: 68 m., 59 vr., totaal 127; idem vestiging 273 m., 347 vr.. totaal 620. Geheele vermeerdering: 341 m., 406 vr., totaal 747. Vermindering door sterfte: 19 m., 17 vr., totaal 36; idem vertrek 254 m., 285 vr., totaal 539. Geheele vermindering: 273 m., 302 vr., totaal 575 pers. Blijft een vermeerdering van: 68 m., 104 vr.. totaal 172 pers. Het aantal inwoners op 31 December 1932: 2801 m.. 2888 vr., totaal 5689 pers. ZEVENHOVEN. De aftredende ouderling en diaken der Ned Herv. Kerk de heeren J. v. 't Kruis en G. A. Zuidam hebben hun herbenoe ming als zoodanig aangenomen. Dè gehouden collecte voor de Theol Fac. Vrije Universiteit te Amsterdam in de Geref. Kerk alhier heeft opgebracht de som van f. 5.12. Paard op hol. Zaterdagmiddag ging door het breken van de leidsels het paard van den land bouwer' de Kw. in de Wilhelminastraat op hol. Woest rende het beest, bespannen voor een driewielde wagen, via de Wilhel- mina-, rBugge-, v. Mandersloostraat naar de Aarbrug. waar het kon worden gegre pen. Gelukkig was de brug in de Brugge- straat niet op. terwijl ook het verkeer niet I druk was. zoodat thans gelukkig onheilen I werden voorkomen. Een der opzittenden bekwam een verwonding aan zijn hand. De Kerkeraad van de Geref. Kerk heeft tot scriba aangewezen de heer J. Wybenga en tot leden der Evangelisatie commissie. de heeren ds. J. H. A. Bosch en A. van Veen. Door de politie te Wassenaar werd aldaar aangehouden de minderjarige T. die alhier de Martha-Stichting was ontvlucht. 'Door personeel der inrichting werd de jongen van Wassenaar afgehaald. Wederom hebben de kinderen van de Chr. Oranjeschool een interessant zen dingsuur gehad na afloop der schooluren. Aan de hand van mooie lichtbeelden h eft de heer Ydens op keurige wijze verteld van het werk dér Rijnsche Zending op Sumatra en den grooten Apostel der Bataks Ludwig Nommensen. Door het comité „Kapel Gouwsluis" van de Ned. Herv. Kerk werd besloten te probeeren een tentoonstelling te orga- niseeren van zelf-vervaardigde kleine of grootere meubelstukken. De opbrengst van de huisbusjes over het laatste kwartaal bedraagt plm. f. 50. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Simon Arie, z. van N. van Gemeren en A. Ligtvoet; Wijnand. z. van W. Groeneveid en F. W. Kwinkelenberg; Gijsbertus Johannes, z. van G. J. Hout man en W. H. de Rijk; Adriana, d. van M. Tienhoven en C. Vermeul. Ondertrouwd: M. P. Maijenburg en M. P. Snabel. Getrouwd: A. Sluijs, 43 jaar en C. M. v. d. Werf, 31 jaar. Wegverharding. Door de gemeente is een aanvang ge maakt met de verharding van den Laag- Boskoopschen weg, hetgeen voor de be woners ter plaatse een uitkomst zal worden. Het werk wordt door werkloozen in werk verschaffing uitgevoerd. Verlof Burgemeester. De heer P. A. Colijn, burgemeester dezer gemeente is voor eenigen tijd met verlof naar het buitenland vertrokken. De heer E. Guldemond. oudste wethouder, zal ge durende dien tijd de functie waarnemen. Gevonden voorwerpen. Aan het po'itie- bureau zijn terug te bekomen: damestaschje met kerkboek. 2 rijwielbelastingmerken. gehaakt zadeldekje, gouden damesring, R.K. kerkboekje, eenig waschgoed, sier speld, 2 damestaschjes, heeren glacé hand schoen, zak cokes, jongens muts, kinders- handschoen, heerenvest met sjaal, dop benzinetank, heerenrijwiel en huissleutel. Onze plaatsgenoote, mej. Rie Jonge- jan, leerlinge der Handelscursus alhier slaagde voor het diploma Engelsche han delscorrespondentie. uitgaande van de ver eeniging van leeraren in talen en handels wetenschappen. HAZERSWOUDE. Vergadering R.K. Kiesvereeniging „Algemeen Belang". De R.K. Kiesvereeniging „Algemeen B* lang" heeft in hare vergadering de cand> daatstelling van leden voor den Tweed Kamer (groslijst) aan de orde gesteld. Door het bestuur werden voorgesteld; 1. A. J. Loerakker (omschreven zetel). 2.' S Kamperschöer, van Monster. 3. J. D. de Kok. LcO'duir.en. Voor s werd als no 1 op de lijst geplaatst, M. P. van dei Weijden, voorgesteld door den heer J. »-aa Sassen en anderen. Door d?n heer A. Th, de Ruyter werd voorgesteld mr. Hillenbcrg Hubar, directeur van het Nationaal Hanze Bureau te Rijswijk, welk voorstel ook ge steund werd. Door een der aanwezigen werd critiek uitgeoefend op het te ver doorgedreveü systeem van standenvertegenwoordiging ia de R.K. Staatspartij. Bij de rondvraag werd over verschillende onderwerpen van gedachten gewisseld. Ontslag aangezegd. Op de electrische Kleiwarenfabrtö „Nieuw Werklust" is wederom aan el! man personeel wegens slapte in het bedril! ontslag aangezegd, zoodat het aantal werk loozen weer wordt vergroot. Jaarvergadering „St. Isedoris". In café Boers aan het Zwaantje hielc' de Land- en Tuinbouwarbeidersbond ,.St Isedoris" haar jaarvergadering. Het jaar verslag van den secretaris werd voor gelezen en goedgekeurd, waaruit bleek dat het ledental was vooruitgegaan. Uit het jaarverslag van den penningmeester bleek, dat de inkomsten bedroegen f. 826.27 es de uitgaven f. 756.63, alzoo een batig saldo van f69.64. De aftredende bestuursleden C. Bos eo G. van Rooyen werden weer herkozen eo voor controle-commissie werden benoemd C. Bos van het bestuur en N. van Schaik en G. Wijfje voor de leden. Bij het correspondentschap der ar beidsbemiddeling staan in onze gemeen* als werkloos ingeschreven 129 personen waarvan 102 steuntrekkend. WADDINXVEEN. Ruiteravond. Binnenkort hoopt de Landelijke Rijver- eeniging „De Gouwe ruiters" een ruiter avond te organiseeren in „Hotel Kwaak' Luitenant Pahud de Morlagne, winnaar va' de in 1932 te Los Angelos gehoudei Olympiade, zal een causerie met fit houden over zijn reis naar en verblijf te Los Angelos. Aanrijding. Op den Brugweg had een aanrijdt? plaats tusschen een vrachtauto van des heer H. en een zeswielig motorrijtuig va: den heer N. De vrachtauto werd ernstü beschadigd. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor en de schade werd onder ling geregeld. TE KOOP het goed onder houden bevattende 4 groote en 2 kleine kamers, groote keuken, tuin met achteruitgang. Te zien Dacostastraat 11. 3570 Bij vonnis van de Arron- dissements-Rechtbank te 's-Gra- venhage d.d. 5 Jan. 1933 is uitgesproken bet faillissement van 6. J. HUIJZENDYELD, kocp man, Korevaarstraat No. 8-8a te Leiden, met benoeming van Mr. H. HAGA, Rechter in genoemde Rechtbank, tot Rech ter-Commissaris en van onder getekende tot Curator. De Curator: Mr. N. G. GEELKERKEN. Kantoor: Rapenburg 36, Leiden. 3546 Dames Zolen en Hakken 3e soorf v.af f 0.65 Dames Zolen en Hakken 2e soort f I. Dames Zolen en Hakken Ie soort f 1.50 Goedkoops reparatie moet apart Zoolleer, Rubberleer, Gummihakken en -zolen, Inlegzolen in alle maten en prijzen Voorzelfreparateurs wordt reparatie-stikwerk in orde gemaakt, hoofdzakelijk voor hen die bij ons het leder en fournituren aanschaffen en ander schoeisel laten repareeren. Aanbevelend, N. A. VAN WIJK. Haarlemmerstraat 161, b.d. Janvosiensteeg 3579 Heeren Zolen en Hakken 3e soort v.af f 0.95 Heeren Zolen en Hakken 2e soort f 1.50 Heeren Zolen en Hakken Ie soort f 2. besteld worden en GAAF werk zijn. MET GRATIS INSTROMEN! fVlusrge pract. metb. A Inl. Huize Veenstra t" .ftipenb. 13. Tel. 933 1». in. - Dinsd. 6-81 355S VOOR GOEDEN WIJN VERTEGENW. VOOR LEIDEN:! TELEFOONNUMMER 81 5226 Drogisterij J. Vrijenhoek, Haarlemmerstraat 119 3577 over de Hartebrugskerk. Bij de veiling, gehouden op 5 Januari 1933, is het woonhuis met koffiehuis te Langeraar Ter Aar in bod gebracht op f. 2400.- De afslag blijft bepaald op 12 Januari 1933 des voorm. 11 uur in hel koffiehuis van den Heer A. VAN ACKER, aan den Aardam te Ter Aar. 3573 Not. ENGELBERT. Veertiendaagsche Maildienst van Amsterdam via Southampton, Algiers en Genua naar Port-Saïd, Suez, Colombo, Sabang, Belawan-Deli, Singapore, Batavia. Aansluiting op de stoomschepen van de Koninklijke Paketvaart-Mij. 2128 Korte zeereizen naar Southampton (eiland Wight) Algiers en Genua. Voor brochures, afvaartlijsten en verdere inlichtingen wende men zich tot de Agenten der Maatschappij. iïOLLANDET&Co., Breestr. 61-63,Tel. 2353-2354 naar maat vanat t. 5.per maand. Vraagt eens inzage stalen* collectie betere genre. Coupeurs bezoeken 0 door het gel ~'u land. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 455 4-3

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 8