Steno-Typiste W" FILIAALHOUDERS Geroutineerde Steno-Typiste IW-BEKWAME GEHUWDE DIRECTIE CYCLE IMPORT I Winkelbediende A- BOEHMER, Orthopaedisch Schoenmaker 100 HAROEM's »ber jflpSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 15 December 1932 Jpt Rodie Medenbach heeft den leden (heel mooien avond gegeven, vooral in 1 ernstige genre betoonde zij zich in volle kracht. „Hij droegh onse ;tn" van Jacobus Revius was een feitje van voordracht! UIT DE RIJNSTREEK. Orthopaedische Schoenmakerij l(o ^°0\ deze- deelt ondereet, mede dat hij na zijn ziekte A. A. VERHOOG TË KOOP FILIAALHOUDER(STER) „HELPT ELKANDER"G.A. Rijswijkscheweg 55, '«-Gravenhage Waar de MoUns Draaien icht); nelen rinaliq rk). «ut i Sprekq 8 uur 1 cltal 'oieenti «Jl R'd 1. 8 uur] en8« 8 uurl Hide." S nm.l 8 uurl 2 uur.l uur. 8 uurl 2 uur.l ur. 1 Bfsdleni 12 i "rgenj J. SASSENHEIM. Comité van Winterlezingen. _raoond sprak in de Gerei. Kerk Chr. Comité van Winterlezingen "l D. Rijkstra, Ned. Herv. Predikant terdam over liet onderwerp „De Jjremia". Spr. teekende dezen _j als van Ood geroepen om het ||<ratl de wegvoering naar Babel en ^.ionislircn ondergang aan te zeggen, (jcliiedde onder zeer moeilijke om deden en Jeremia, reeds zeer iong ambt geroepeu, verzette zich steeds J deze roeping. Hot viel hem zwaar ■(0[k liet toekomstige oordeel aan te L, en in zijn menschelijke kortzichlig- Kndcr den druk der oordeelen ver- hij niet de beloften God's voor het outige nieuwe verbond zich voor i |e stellen. Als een eenzame ging jjer hot leven, gehoond en gesmaad [het volk en tegengewerkt door den Is. God's wil werkte in hem onweer, paar en ondanks zijn wederstreven Lcht hij zijn roeping en riep uit: [rijt mij te sterk geweest en hebt Lacht". Aan het einde van zijn loop- [werden hem woorden van vertroosting |e lippen gelegd en kondigde hij dè van den Messias aan. I groot getal hoorders woonde deze bij en volgde haar met groote Echt. VOORSCHOTEN. Eeerste Nutsavond. Lieravond werd de rij van Nutsavon- Tgeopenci. In zijn openingsrede, nadat ie talrijke aanwezigen had welkom leten en in het bijzonder de spreek- I Mevrouw Rodie Medenbach, als oude Vde van het Nut vergeleek de fitter, de heer Jhr. Mr. R. Sandberg [Boelens het Nut te Voorschoten met kleine bankinstelling in Crisistijd, die op haren en snaren zet om in het i te blijven, die „va-banque" speelt [de weinige penningen, die haar zijn fcebleven. Daarom is het winterpro- 19321933 zoo flink en ruim be- met het meer luchtige deel van het na na de pauze oogstte de ftkster veel succes. i het einde van den avond bedankte «rzitter haar namens alle aanwezi- |tn hij achtte zich gelukkig te kunnen gteeren, dat de kleine bank dezen i een flink bedrag aan de creditzijde (Imogen boeken. warm applaus onderstreepte deze (den. Loop der bevolking. levestigd: M. C. Kade, Wijngaarden- II35, van 's-Gravenhage M. Schalk, rstraat 29, van Llssc E. Wolthuizen, 'scheweg 177, van Stavoren, fertrokken: C. M. van der Hoogt naar pen - P. van der Hoogt, naar Leiden 1C. Hoogteijling, naar Voorhout C. [nmers, naar 's-Gtavenhage F. van [Marei, naar 's-Gravenhage A. La- -Bakker en zoon, nar 's-Gravenhage B. S. Zuiderduin, naar Haarlem. ALPHEN. De IJsclub „De Rijnstreek". f 5e gehouden jaarvergadering van de pub ..De Rijnstreek" werd de heer fen Cate Brouwer, die wegens zijn ver- inaar Leiden heeft bedankt als voor- V', benoemd tot eere-lio. Uit de ver- Ijtu bleek, dat het kassaldo bedraagt ff- 94 en het ledenaantal 244. De be- Jursleden, de heeren A. P. Tolk en J. E. Ik Beers te Koudekerk werden her- terwijl tot voorzitter werd benoemd waardenburg. Een vergissing? Mor mej. N. C. V. werd bij de politie K'tte gedaan van het feit. dat zij, ter- f' h) naar rijwiel even had geplaatst F- de etalage van de fa. N. v. d. B. in Poortstraat, bij haar terugkeer uit f„n *>hkel tot de ontdekking kwam. dat P' rijwiel was verdwenen, terwijl hier- l>r 76v ander in de plaats was gezet. isSi ,'s hier echter een vergissing in iBiir a men weet. dat men een ander van betere kwaliteit heeft laten Door warme thee gebrand. Ihri»'? ««bewaakt oogenblik zag een It I? wwntje van V. in den Hoorn kans t» me' warme thee naar zich hid? «rekken. Het ventje, dat verschil- ind a«dwonden bekwam, moest ter- [t(i °«dm- heelkundige behandeling ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Petrus Maria, z. v. C J. van der Voort en M Gordijn. Anna Allda. a. v. P. de Jeu en A. K van der Pouw Kraan Johannes Vincentius, z. v. A. Th. Straathof en J. Rotteveel Anna Mijntje _v N- A- van den Berg en A. Kroon. Ondertrouwd: Teunls van der Tang jm. 25 1- en Geertje van eekB jd. 25 j. BODEGRAVEN. Druk varkensvervoer. In de laatste dagen worden door de Rijksvarkenscen.tra'.e zóóveel varkens hier aangekocht, dat de Nederlandsche Spoor- wegen extra veetreinen moest inleggen om het gToote aantal varkens te kunnen ver voeren. Zoo vertrok hedenmborgen een ex- tra-veetrem met 12 wagens varkens naar Utrecht. o BOSKOOP Burgerlijke Stand. Geboren: Truus, d. van E. Bobeldijk en J. Hoogendoorn. Getrouwd: H. Broekhuisen, 29 jaar en A. Ramp, 39 jaar. „Crisis-Comité Boskoop". Op Donderdag 22 dezer, nam. half acht, zal in het kerkgebouw der Geref. Kerk een zang- en muziekavond worden gegeven. De opbrengst dezer uitvoering komt geheel ten goede aan de afd. Boskoop van het Nat. Crisis-comité voor uitkeering van kleeding en schoeisel. De entreeprijs be draagt een gulden per persoon. Eercprijs van H.M. de Koningin. H. M. de Koningin heeft ais extra spe ciale eereprijs beschikbaar gesteld een groote bronzen medaille ter gelegenheid van de op 24 en 26 December as. te hou den jubileum tentoonstelling van de pluimveevereeniging „Nut en Sport" alhier. GEMEENTERAAD. (Vervolg)* Behandeling der bcgrootingen. Nu volgden de algemeene beschouwin gen. De heer Dekesman bracht zijn dank aan het college van B. en W. voor het sluitend krijgen van de gemeente-begiooting 1933, besprak de toestand der gemeente, en in verband daarmede de voorgestelde be- lastingverhoogingen. Verder vroeg hij of het bedrag, uitgetrokken voor cursussen aan jeugdige werkloozen wel voldoende is. Spr. zou gaarne zien, dat personen uit naburige gemeenten ook tot deze cursus sen konden worden toegelaten. De heer P. Loef heeft ook. na bestudee ring der gemeente-begrooting veel lof voor het college van B. en W. De heer H -A. Boekraad vroeg om, wan neer de tijden wat beter worden over te gaan tot verlaging der watertarieven. De heer P. D Noest sprak over de crisis en in verband daarmede over de werkloozen- zorg, die volgens hem Rijkszorg moest zijn, voorts over de verarming waarin sommige gezinnen van de werkloozen verkeeren. Hij zeide zich te zullen verzetten tegen voor stellen, die niet zijn in het belang der werkloozen. Sprekende over de Rijksregee- ring liet hij zich het woord „Scherpslij pers" ontvallen, waarop de voorzitter hem opmerkzaam maakte, dat dit woord niet toelaatbaar was, hem tevens verzoekende, dat woord terug te nemen. Na eenige aar zeling. nadat de voorzitter spreker had gedreigd het woord te ontnemen, maakte deze er het woord „Bezuinigers" van. Ver der is spr tegen verlaging van loonen van het gemeentepersoneel. en ook tegen het Instellen van een commissie ad hoe, die de salarissen onder de loupe zal ne men. Tot slot vraagt spreker nog eens met klem, namens den raad er bij den Mi nister op aan te dringen op steun voor de kweekers die daarvoor in de termen val len, om te eindigen met te vragen waar om de arbeiders op 8 November voor de demonstratie in Den Haag, geen stempel- verlof hebben gekregen. De heer A. Brand besprak eveneens de slechte toestanden in het kweekersbedrijf; hij is derhalve tegen belastingverhooging, volgens spreker moeten de reserve's aan gesproken worden. Alsnu betuigde de burgemeester namens het college zijn dank, voor de gesproken waardeerende woorden. Zij zullen al het mogelijke doen, om het lot der werkloo zen zooveel mogelijk te verzachten. Wat de cursussen voor jeugdige werkloozen betreft, spreker zal steeds zijn volle aan dacht daaraan blijven schenken; ook jeugdige werkloozen uit naburige gemeen ten kunnen tot de cursussen worden toe gelaten. hetgeen in een schrijven, aan de besturen der randgemeenten is medege deeld. een 4-tal jongelieden uit Waddinx- veen namen reeds aan de cursus deel. Wat de belastingverhooging betreft, er stond geen anderen weg open; het college heeft ook met bezwaard hart deze maatregel moeten nemen. Wat de steun aan behoeftige kweekers betreft ook B. en W. betreuren zeer den tragen gang. Spreker zal heden nog eens naar den Haag gaan, terwijl hij namens den raad aan den Minister een telegram zal zenden. Wat het verbod, van stempel- vrijheid op 8 November betreft, kan spre ker verklaren dat het college het stand punt heeft Ingenomen, om geen gelegen heid te geven, of te bevorderen voor het demonstreeren tegen de Rljksregeerlng. Daarna konden de begrootingen der be drijven t.w. electriciteit. gas en water en van het burg. armbestuur de goedkeuring wegdragen. Alvorens over te gaan tot de behande ling der gemeente-begrooting, werd eerst overgegaan tot het kiezen van een com missie ad hoe, ter herziening salarissen, gemeentepersoneel. gekozen werden de heeren: A. Abbenbroek, H. A. Boekraad, W. de Ruijter, C. J. v. Kleef en P. D. Noest. Volgde behandeling der gemeente-be- grooting. Bij de nieuwe post f. 1400 voor een derde veldwachter, deelde de burgemeester nog maals mede. als hoofd der politie niet langer verantwoord te zijp, wanneer de tegenwoordige toestand zoo blijft. Er zal ook in den vervolge eenige nachten per week, nachtdienst worden gedaan. Bijna alle leden konden zich na de toezegging van den,burgemeester dat de veldwachters zouden gaan wonen in bepaalde gedeelten van de gemeenten, vereenigen met de aan stelling van een 3den politieagent. Het voorstel tot aanschaffing van het alarmtoestel voor de brandweer werd na lange discussie voorlooplg terug genomen. De posten subsidie, Burgerwacht en B, V. L. konden in de oogen van de heeren Noest en 't Hart evenals bij den heer W. de Ruijter geen genade vinden. Bij de post ontwikkeling jeugdige werk loozen. vroeg de heer Noest of aan deze cursussen, ook ouderen mogen deelnemen, antwoordt de voorzitter „Daar is geen be zwaar tegen, laten zij gerust komen". Bij de Inkomsten werd druk gediscus sieerd voor verlaging der keurloonen van de slagers, vermindering huren der ge meentewoningen. en over de eventueele belastingverhoogingen. Alles bleef tenslotte zooals door het college was voorgesteld, t.w. handhaving der keurloonen, huishu ren en de opeenten personeele belasting van 50 op 100. terwijl de opcenten op de gemeentefondsbelastingen opnieuw zullen besproken worden in April, volgend Jaar. Vervolgens werden de begrootingen aan genomen. Tot slot werd op de verzoeken van de gvmnastiekvereeniglngen „Houvast" en „Hercules" om verlaging der huur van het gymnastieklokaal gunstig beschikt door de huur met 1/3 te verminderen. De vergadering had 7 uren geduurd; tenslotte vroeg de heer Loef, het oudste raadslid het woord en bracht namens den geheelen raad aau het college van B. en W. dank voor de behandeling van de keu rig verzorgde begrootingen, doch inzonder heid aan den voorzitter voor diens voor treffelijke leiding, daarbij de wensch uit sprekende. dat de burgemeester nog een reeks van jaren het burgemeestersambt in deze gemeente onder Gods Zegen mag bliiven vervullen. (Applaus). De voorzitter bracht daarvoor woorden van dank alsmede voor de ondervonden medewerking. Hierna volgde sluiting. Voor Zondag 18 December zal de Zondagsdienst worden waargenomen door dr. J. Hamburger. HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren; Johanna Petronella. d v. G. Alkemade en K. J. Verbeij Jacob, z. v. A'.b. van der Eist en C. Groeneweg Geert, z. v R Hassefras en C Kraafi Jacobus, z. v. G. van Gent en P van Elswijk. Overleden: Dt-kie de Vozel 4 j. Cor nelia de Jong 34 i. H Binnendijk 82 j. Getrouwd: N. B. van Hevmngen en ma- ria van den B°re Arie va" Staveren en Sara van Puffelen Gerrit Weijenberg en Hyltje Boterman. LEIDERDORP Burgerlijke Stand. Geboren: Simon Pieter, z. van VV- van der Zwan en D Vervark. Overleden: Arie Moraal. 75 iaar: Jacob van Sandijk 55 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. Soherpenzeel, Koningstraat, 16; A. M. Crama, Dwarsweieringkade 11; M. H. Clant, Jaagpad 49: P. Hiizelendoorn, Hoofdstraat 234. L. van 't Wout, idem; A. M. Wctselaar, Koningstraat 10: Wed. F. P. Haan Hupsen, Koningstraat 20; B. H. G. Haan, idem; J. van Stigt, van der Valk Boumamveg; A- v. d. Boscb, Achth. marien; A. v. d. Zwet, Hoofdstraat 112. Vertrokken: A, Kruuse, naar Wedde, Hoornerveen, A 694; A. Let.eric, o. Aals meer, Middelwog 44; A. Stavleu, naar Wilnis, Wijk 1, 151; R. W. Tcunissen, naar Koudekerk. E. 134; H. Rietveld, naar Zoeterwoude H.R., F. 232; Wed. D. de Keijzer-de Vink. naar den Haag, Maas straat 13; A. Borst, naar Rijswijk. Haag- weg, 193: A. Duiker, naar Koudekerk, B. 54; E, H. Vis, naar den Haag. Hobbenia- straat 180; S. W. Rense, naar Utrecht, Nagtegaalstraat 30 bis. Ontwikkelingscursussen jeugdige werkloozen. Daar de proef, of de ontwikkelingscur sussen voor Jeugdige werkloozen levens vatbaarheid zouden hebben, goed geslaagd mag heeten, zijn de daarvoor bestemde lokalen gisteren door den voorzitter van het Crisis-Comité, burgemeester Brug, offi cieel geopend. De heer Brug uitte bij deze gelegenheid den wensch, dat deze lokalen slechts voor korten tijd voor dit doel ln gebruik worden genomen en deed verder uitkomen, dat de goede verzorging der werkloozen den toets van vergelijking met andere gemeenten kan doorstaan. Verder sprak spr. den dank uit aan het sub comité „Ontwikkeling en Ontspanning" voor de werkzaamheden hiertoe verricht. Cursussen worden gegeven in slojd en houtsnijwerk, door mevrouw Maas te Lei den; in vakteekenen, radio en auto-tech niek door den heer A de Jong, oud-direc teur van een Ambachtsschool in Ned. Oost- Indië, alhier, terwijl de heer W. H. Bos scha, volontair ter secretarie alhier, een cursus geeft in het schaakspel. Alle arbeid, hieraan verbonden, wordt geheel belang loos gegeven. De radio-distributeur te dezer plaatse, de heer den Hertog te Alphen, heeft het gebouw gratis aan het distributienet aangesloten. Gevonden is een horloge met ketting. Inlichtingen worden ter secretarie ver strekt. NIEUWKOOP Naar wij vernemen hebben Ged. Sta ten van Zuid-Holland goedgekeurd het raadsbesluit tot aankoop van een heeren huls om dit in te richten voor raadhuis, tevens gemeentesecretarie. NOORDEN Het bestuur van de RX. Naaikrans besloot tot het aanleggen en houden van een loterij ten bate van de kas teneinde zooveel mogelijk aan het doel te beant woorden om vooral de groote gezinnen, die daaraan behoefte hebben, van klee ding te voorzien. OUDE-WETERING. In de vergadering van manslidmalen is gekozen tot ouderling de heer L. Kool en herkozen als diaken de heer J. N. Los Tz. TER-AAR. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Maandag 19 December a.s. in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de volgende punten: 1. Ingekomen stukken. 2. Adres Inzake subsidie aan de IJsclub 3. Verzoek tot kwijtschelding van huur- sommen in verband met pacht van gras gewas. 4. Herziening der gemeentelijke bijdra gen in de kosten, bedoeld in art. 13 der Lager Onderwijswet. 5. Vaststelling verordening op de heffing van keurloonen voor vee en vleesch. 6. Voorstel inzake heffing van opcenten op de hoofdsom der personeele- en ge meentefondsbelasting. 7. Voorstel tot het aangaan van een rekening-courant-overeenkomst voor bui tengewone uitgaven tot een maximum bedrag ad f. 17.000. 8. Voorstel terzake hulpverleening aan noodlijdende bollentrekkersbedrijven. 9. Benoeming geneeskundigen belast met de doodschouw over het jaar 1933, 10. Voorstel tot het verleenen van ont slag aan mej Dertien als onderwijzeres aan de Openbare Lagere SchooL 11. Comptabele besluiten. UITVOERING „ZAVOTA". Een zeer geslaagde avond. De gemengde zangvereen'gin? „Zavöta" uitgaande "van de plaatselijke afdeeüng van Volksonderwijs, gaf in Café ,,'t Centrum" een openbare uitvoering, waarvoor veel belangstelling bleek te bestaan. Over 't geheel genomen is het geworden een avond van kunstgenot en jolijt, waarop door bestuur, leden en publiek met vol doening mag worden teruggezien. Onder de beproefde leiding van den dirigent, den heer van Dam. bracht het koor een tiental zangnummers ten geboore op een wijze, dié telkens weer luiden bijval oogstte. Vooral na de pauze in stukjes als „Dorus en Marijke". „De Mo.e- naar en „De klok van Teun" hoorden we „Zavota" op haar best. terwijl het gebrui kelijke solonummcr van den heer van Dam ditmaal een der bekende liedjes van mr. v, d. Meij en Hofland „Ons land getiteld -- op inderdaad voortreffelijke wijze werd feorgédragén. Vermelding verdiend nog de opvoering door enkele dames- en hearenledén van de t en-actcr ,.Do verliefde schoors'eenvejer De vermakelijke situatie^ en het vlotte spel maakten, dat het publiek zich uit stekend amuseerde. Mej. Baarspul. de presidenfe der ver- eeniging, dankte alle medewerkenden ceor het gebodene en het publiek voor de aan dacht. waarmede deze goed geslaagde uitvoering was aangehoord. WADDINXVEEN De Winkelweek geslaagd! Wij vernemen, dat de winkelweek uit nemend is geslaagd: men spreekt van ren omzet door de deelnemers van lm. f. 22.000. Twee procent wordt afgedragen aan het plaatselijk crisis-comité. Aangehouden. Door den burgemeester was in het Politieblad de opsporing en aanhouding verzocht van zekeren J. B., verdacht van diefstal. Hij werd te Bergen op Zoom aan gehouden en overgebracht naar onze ge meente. Na gehoord te zijn werd hij over gebracht naar Rotterdam, waar de Justitie ook nog een appeltje met hem had te schillen! Toenemende werkloosheid. De werkloosheid neemt in deze ge meente gestadig toe en Is veel grooter dan het vorig Jaar. De meeste arbeiders, ln dienst bij de in aanleg zijnde spoorweg- werken, zijn van lieverlede ontslagen. Wij schatten het aantal werkloozen thans op niet ver van de 300. Aanbesteding. Vanwege de Provincie is aanbesteed het maken van een viaduct aan de Oostzijde van de Gouwe bij de te maken nieuwe hefbrug in de kom dezer gemeente. Laag ste Inschrijver was de firma Gebr. den Ouden te Alphen voor f. 48940.De gun ning is nog niet bekend- Burgerlijke Stand. Geboren: Neeltje, d. v. C. Besseling en H. C Besseling Gerard, zoon van A. M. de Witte en E de Gooljer. Getrouwd: H. van der Made en M. Smit Gevonden voorwerpen. Te bevragen ter secretarie: een vulpenhouder, een sleutelbos en een portemonnale met lnh. Door het bestuur van de coöp. „Ons Voordeel" zijn voor de werkloozen 140 crisis-pakketten beschikbaar gesteld, be vattende verschillende verbrulksartikelen. WOUBRIIGGE. Kerkelijke verkiezing. Bij de gehouden stemming tot verkiezing van 4 gemachtigden in het college van notabelen der Ned. Herv. Kerk zijn her kozen de heeren G. Anker. H. van Harten en T. van Rijn, terwijl op Vrijdagavond a.s. herstemming zal plaats hebben tusschen de heeren D. Oudshoorn en E. Stigter. De veeziekte mond- en klauwzeer begint wederom te heerschen. Bij een vijftal veestapels is deze ziekte geconsta teerd. ZWAMMERDAM. Dc AR. Kiesvereenlging. De A.R. Kiesvereenlging alhier kwam in ledenvergadering bijeen. De voorzitter de heer C. van Muiswinkel Mzn., sprak een kort openingswoord in verband met de in de komende periode te voeren actie voor de Kamerverkiezingen. De secretaris, de heer A. K. Kotter, deed hierna voorlezing der notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd. Na afdoening van enkele huishoudelijke aangelegenheden werd het overige deel der vergadering besteed aan de behande ling van ingekomen stukken ln verband met de komende Kamerverkiezingen. Ten slotte werden afgevaardigden aan gewezen voor de vergadering der Centrale Kiesvereenlging te Gouda en gestemd voor de verkiezing van bestuursleden dier Centrale. I P ratio) zijq werkzaamheden heeft hervat. 2059 lik p^clee^e aanbeveling zoowel voor Luxe- en Ortbop.-Maatwerk I 5 eparatie. Solide werk. KLOKSTEEG 17 - LEIDEN. ^briekskantoor omgeving Leiden, vraagt v°°r spoedige indiensttreding B r,even met opgaaf van verlangd salaris °ider No. 2044 bureau van dit blad. Visitekaarten bedrukt met Uw naam en Enfeloppen. prima Ivoor karton, slechts Zij, die vóór Ktritmls bestellen, ontvan gen nog een luxe Drftftlpotlood §057 CAIIUAU Papierhandel - Bttrl.strait 29 ruim modern HEERENHUIS a. d. Rijnsburgersingel 22 b, bev. 8 ruime kamers en zol der. voortuin, achtertuin, schuur, enz. Koopprijs zeer billijk. Desgewenscht Hypo theek tot 30 °/e, rente 5 TE KOOP of TE HUUR KLEIN HEERENHUIS a. d Tomatcnstraat No. 6, bev. 6 kamers en zolder, voor- en achtertuin en schuur Koop prijs billijk. Hyp. beschikb Inl. bij H. P. JANSEN, Oude Singel No. 20, Lelden, Telef. 2271. 1983 VOOR ONMIDDELLIJK GEVRAAGD 11 OPROEP bekend met rijwiolvak. electrioiteit ent. Slechts zij gelieven te solliciteeren, die 2022 borg kunnen storten en over prima refe renties benevens veel werkkracht be schikken. Volledige brieven met copie getuigscbiften, vermelding leeftijd, aan tal kinderen, enz. aan In elke plaats wordt een filiaal opgericht. Hiervoor wordt een geschikt persoon (ongeacht welk beroep) als gezocht. Inkomen ca. 300. gulden per maand. Geen winkel noodig. Geen risico. Brieven onder W38, Alg. Adv. Bur. ROUMA Co., Amsterdam. 2023 Dc CoBperatic TE KATWIJK AAN ZEE vraagt voor baren Kruideniers-Winkel een Hinken 2048 Niet beneden 18 jaar. Persoon lijke aanmelding Ten kantore der Vereeni(? nflr, des namiddaers van 7—8 uur Voorstraat 49. WEEKRECLAME Deze week bij aankoop van L 1.25 waarbij M» pond ihee pi ima gebak- en Korsthloem tot 3 pond voor halven prijs 5 pCt cassa 25 pCt aandeel Nieuwe Rijn hoek Hartesteeg. «•vsrsstraat «1 - OegstgeeaL 3—2

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 7