KUNSTKALENDER1933 f. 1.50 SCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 14 December 1932 IT DE OMSTREKEN. aalsmeer. ASPIRIN. KUNST EN LETTEREN. KRISHNAMURTI. BOEKHANDEL KOOYKER RADIOPROGRAMMA. Aanbesteding. den bouwkundige C. G. Luik is '{eed: de bouw van acht burger steen, op een terrein aan de Helling 'laagst werd als volgt ingeschreven: eTt G. Burgers, Woerden 1.6700; erk. Bogaards en De Vries, Aals- 16184; loodgieters- en electrlclteits- A. de Lange, Haarlemmermeer schilderwerk, Bos, Hoofddorp massa (bulten schilderwerk!, G. Woerden f. 15.096. gunning werd alsnog aangehouden. IJsclub .Uiterweg". gehouden algemeene vergadering s bestuurslid herkozen de heer Joh. In de vacaturen, ontstaan door het -en van de heeren Jb. Buis Jzn., C. en M. Komen, werden gekozen de Jb. Spaargaren Wzn., J. Spaar- jbzn. en C. Joore Jzn. i is nog een batig saldo van f. 900. Verkoop weldadigheidszegels. in onze gemeente is een comité ge- dat zich heeft belast met de orga- van den verkoop der weldadig- gels. Het bestaat ditmaal uit de de dames en heeren: J. Kastelein, kert, mevr. Alkema-Heinsma, mevr. Hulsman, mevr. J. Groeneveld en Zwart. aantal dames heeft zich disponibel d voor den verkoop der zegels in het ntoor, terwijl pakjes zegels aan de en zullen aangeboden worden. de gehouden vergadering van het ege der Ned Herv. Gemeente zijn en J. J van Dillewijn (aftr.l en J. waard Pzn. tot ouderling verkozen -d. De heer C. Harting werd tot gekozen. HAARLEMMERMEER. Brutale diefstal. het terrein van een in aanbouw huis aan den Sloterweg in Haar- liiecr werden ten nadeele van een 'er to Haarlem ontvreemd twea van zuurstofapparaten met daarbij nde slangen, ter waarde van f. 150. itic stelt een onderzoek in. Door de gladheid. bestuurder van een met pakstroo n vrachtauto raakte gistermorgen Hoofddorp door de gladheid van -g de macht over 't stuur kwijt, or dc wagen van het spiegelgladde dek gleed, in den waterkant terecht g en dreigde om te slaan. Gelukkig it nog intijds verhoed worden en lo, nadat de weg weder berijdbaar worden, op zijn bestemming worden 'ht. ieuw Vennep sprong van een auto n heer V. een band, waardoor de ■wars over den weg kwam te staan J moeite en oponthoud veroorzaakte, en Kruisweg kwam een wielrijder, 'arigc P. S. door slippen zoodanig Jpn, dat hij oen pols brak en onder uiullgo behandeling moest worden Chr. Biesheuvel t morgen is in het Diaconessenhuis ^■rlcm alwaar hij voor het onder en een operatie verpleegd werd jarigen leeftijd overleden de heer pan Biesheuvel, een op landbouw- bekende persoonlijkheid in deze te, die voor de ontwikkeling van IjH <i.-i riem niermeerpolder vele goede _n heeft bewezen, in navolging van In 1921 overleden vader den heer nel Biesheuvel, die aan den bloei en pvaart van deze gemeente zoo krachtig rktc. heer Biesheuvel woonde aan den 'eg bij Hoofddorp. Zijn stoffelijk ot zal Vrijdagmiddag op de al- je begraafplaats te Hoofddorp ter J worden besteld. Inwijding nieuw kerkorgel. rband met de vernieuwing van het in de Ned. Herv. Kerk te Hoofd- yerncmen we, dat' het In de bedoe- 'gt de inwijding van het nieuwe gel te doen plaats hebben in een bijeenkomst op Woensdag 21 ber a.s. risis-Comité Haarlemmermeer. bestuur deelt mede, dat het crisis- de ondersteuningswerkzaamheden aanvangt. het indienen van aanvragen om bestaat gelegenheid oor ongeorganiseerde arbeiders en steuntei.oevenden op Vrijdagavond "'tiber a.s. van 6—8 uur zwanenburg: in een lokaal van de openbare lagere school: Vijfhuizen: in een lokaal' van de ore lagere school; Hoofddorp: in een lokaal van het rgebouw naast het raadhuis en i-isserbroek: in een lokaal van de "re school nummer 11. Ie georganiseerde arbeiders dienen "nvragen in bij het bestuur van hun .satie. besturen van de verschillende orga- kunnen aanvraagformulieren voor teunlng ten raadhuizc aanvragen, 'de afdeelingen Rijk, Aalsmeerder- Nieuw Vennep en Abbenes zullen de dagen, uren en plaatsen nader gemaakt worden. KATWITK. Burgerlijke Stand. h-n: Jacob, z. van J. Haasnoot en don Oever; Martinus Gijsbertus, z. do Jong en R Egberts; Cornells, Vlieland en A. Ouwehand; Cor- van W. A. P. L. van Wolieren no Jong; Cornelia Maria, d. van bk j Bloot; Maria, d. van G. van "Ouden en J. Guijt; Cornells Gerard, uw van der Plas en O. van der Johannes Cornells z. van A. Boe- 61 M. Glasbergen, Overieden: Neeltje Guijt, 81 jaar, wed. va" J- Rijnsent. GetrouwdC. van der Plas en J. Schaap. Ondertrouwd: H. van den Oever en L. Hou waard; H. van der Plas en M. van ririijn; F. Haasnoot en D. Dubbelaar; H. van Beelen en T. Schaap; C. Jonker en G. Ruwaard; J. van Dijk en C. van der Bent; J. van Beelen en C. J. Kuift. Doop dei' Bevolking. Vertrokken: P. Scheffelaar-Klok en ge zin, naar Noord wijk, v. Panhui jsstraat 43; M-de Vreugd, naar Noordwijk. Huis ter Duinstraat 37; K, E, Eriks, naar Noordwijk, van Panhuljsstraat 43. KATWTTK AAN DEN RITN. Een grootc verbetering;. Naar wij vernemen val de bestrating in den kom der gemeente, op den vierhoek Bruggestiaat - v. Egmonustraat - Voor- Jtraat- waar sinds menschenheugcnis de beruchte keien, ook wel „kinderhoofdjes" genaamd, liggen, van een nieuw wegdek worden voorzien. Te water geraakt. D? tuinder A. v. B. zou zich aan het veilingterrein in zijn schuit begeven, doch stapte inplaats van er in, naast zijn schuit. Met een ongewenscht frisch bad kwam v. B. er af, want er was voldoende publiek om hem weer spoedig op het droge te brengen. Werkverruiming. Een twintigtal tuinders hebben kennis gegeven, dat zij van dc gelegenheid om arbeiders te werk te stellen met diep- spitten of andere extra werkzaamheden, volgens de Rijks- en Gemeentelijke regeling wenschen gebruik te maken. Er zal dus spoedig voor een flink aantal arbeiders werk komen. Bij de gehouden algemeene vergade ring van „De Otto Baron van Wassenaer van Catwijckschool" is bij stemming her kozen de heer D. van Rlessen, die deze benoeming weder aanvaardde. KATWITK AAN ZEE. Voorstelling der Verkade's film. De zaal voor Prot. Belangen was ter ge legenheid der Winkelweek-filmvoorstelling wederom geheel bezet. Voor de winkel week-commissie zij een nieuw succes ge worden! De heer Volkers, vertegenwoordiger van de directie der Verkade's fabrieken gaf een explicatie van deze film, die den toe schouwers een echt Zaansche avond heeft bezorgd! Verschillende Zaandamsche pro ducten werden met smaak verorberd! Een woord van dank komt toe aan den heer W. van Beelen uit Casa Cara, die kans zag om in de pauze aan ruim 800 personen in een kwartie tijd allen van een kopjethee te voorzien, bijgestaan door een aantal jongedames, die voor de bediening- zorgden. Ook aan haar een woord van dank! De heer Volkers heette allen hartelijk welkom en gaf een korte inleiding. De Verkade's film trok de onverdeelde aandacht! De heer C. van Tongeren bracht namens de winkelweek-commissie en de talrijke aanwezigen aan den heer Volkers en de directie van de Verkade's fabrieken den hartelijken dank over voor het gehoorde en getoonde, hetgeen met applaus onder streept werd. De winkelweek-commissie komt een woord van lof toe voor de twee genoeg lijke filmavonden, die zij het Katwijksche publiek bezorgd heeft! Dc cursus „Eerste hulp bij ongelukken". Gisteravond werd in het Gemeente-zieken huis in Duinoord dc laatste les gegeven door dr. J. C. A. Cleveringa van den cursus Eerste Hulp bij Ongelukken, uit gaande van het Roode Kruis. Deze laatste avond van den cursus droeg een buiten gewoon karakter in verband met het voornemen om dr. Cleveringa te huldigen, voor al hetgeen hij in het belang van den cursus had gedaan. Behalve een 22 tal dames-cursisten waren onder de aanwezigen mevr. Woldrlngh van der Hoop en mevr. Lotsy, echtgenooten resp. van de burgemeesters van Katwijk en Valkenburg. Toen dr. Cleveringa zijn laatste les be ëindigd had. dankte mevr. Woldringh van der Hoop als tolk van de aanwezige cur sisten hem in hartelijke woorden voor de leerzame en practische lessen, welke hij gegeven had. Uit naam van allen over handigde zij hem een verband-emmer. Dr. Cleveringa dankte mevr. Woldrinp van der Hoop voor hare sympathieke woorden cn allen voor het mooie geschenk. Spr. had met genoegen en volle toewijding dezen cursus gegeven. M. G. uit de Stationsstraat deed bi» de politie aangifte van het feit, dat zijn zoontje J. door IJ. v. d. P. uit die straat met kalk in de oogen gegooid is, waardoor de jongen zich onder geneeskundige hulp moest stellen. De motorlogger K.W. 135 van dc reederij N. Parlevliet, die in het Prins Hendrikkanaal ligt, is daar gisteren ontrat. LISSE. Gevonden voorwerpen: een bruine rozenkrans, klein sleuteltje klein zwart hondje, bruine nappa handschoen, kat (zwart met wit), dames handschoen, een paar grijze dameshandschoenen, autoped, en een mestvork met 6 tanden. Inlichtingen over bovenstaande voor werpen worden uitsluitend des Zaterdags en des Woensdag van 12—1 uur n.m. ten politiebureele te Noordwijk Binnen ver strekt NOORDWITK BINNEN. De alhier gehouden voetbalwedstrijd ten bate van het plaatselijk crisis-comité heeft in verband met het slechte bezoek door de koude slechts f. 37 opgebracht, Zaterdagmiddag zal het Fanfare corps „Excelsior" een muzikale rondwan deling door Noordwijk doen, waarbij een schaalcollecte zal worden gehouden voor het plaatselijk crisis-comité. Nu de nooden van velen onder ons zoo groot zijn, mogen wij verwachten dat allen naar draag kracht aan deze collecte zullen bijdragen! Ook het muziekcorps „de Echo der Dui nen" te Noordwijk heeft zich beschikbaar gesteld. NOORDWITKERHOUT. Ontspanningslokalen Werkloozen. Voor de werkloozen worden ontspan ningslokalen in gereedheid gebracht en wel in het patronaatsgebouw van St. Victor en in de voormalige naaischool nabij den Heeren weg. Algemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur. Gisteravond vergaderde in 't Wapen van Noordwijkerhout de plaatselijke afdeeling van de Algemeene Vereeniging voor Bloem bollen Cultuur (B.B.C.). €)c voorzitter, do heer E. Oostdam Jac.zn., opende de ver gadering met oenige hartelijke woorden, wees nogmaals op de slechte tijden voor de menschen in 't bollenvak doch stak allen een hart onder de riem om niet te wan hopen. Er zal uitkomst komen en allen moeten vertrouwen op betere tijden. Hierna herdacht spr. in gevoelvolle woorden wijlen den heer J. van Dijk, die in den bloei des levens heenging en in wien de vereeniging oen werkzaam en ijverig penningmeester verloor. Hu'de werd gebracht voor alles, wat de overledene deed in het belang der afdeeling. Met leedwezen werd vernomen, dat dc heer P. Reyneveld als bestuurslid wil be danken. In een volgende vergadering zal hierop worden beslist. Een stoer werker en een groot bloemist als do heer P. Reyneveld kan de vereeniging niet laten heengaan. In plaats van wijlen den heer J. van Dijk werd tot bestuurslid gekozen, de heèr L. C. Bouwmeester. De heer L. M. v. Noort las de notulen voor. Hierna besprak de voorzitter de steun actie der „kleine kweekers". Hij vreesde, dat er voor hen buiten de organisatie om. niet veel te bereiken zal zijn. De ver eeniging „Land- en tuinbouw" en het H.B.G. stelden reeds pogingen in hot werk ter verkrijging eener steunregeling. Tot heden werden geen definitieve resultaten bereikt. Tot afgevaardigden naar do Alg. Ver gadering op a.s. Maandag, 19 Dec. te Haarlem, werden benoemd, do heeren E. Oostdam en L. M. van Noort, tot hun plaatsvervangers do heeren J. Heemskerk en L. C. Bouwmeester. Voor het hoofdbestuur werden candidaat gesteld, do heeren J. Lefeber te Lisse, P. Bakker te Enkhuizen en J. de Koning te Sassenheim. Nu was aan de orde de behandeling van den beschrijvingsbrief. De afdeeling ging accoord met liet plan tot het houden eener volle erondstentoonstelling te Heem stede in 1935; gedurende twee maanden. Alle voorzitters der af dee'in ^en gaven hun afgevaardigden vrij mandaat mee, ook Noordwijkerhout zal dit doen. Eenige afdeelingen wenschten verlaging van het 2 cent per roe fonds tot 1 cent per roe. Het hoofdbestuur stelde voor in 1933 in het geheel niets per roe te heffen, doch in 1934 weer gewoon 2 cent per roe. De vergadering ging hiermee accoord. Uitvoerig werd hierna behandeld de motie „Voorhout" en do afgevaardigden kregen de opdracht mee, aan het hoofd bestuur te verzoeken, om indien stappen worden ondernomen om steun to verkrijgen, dan deze vereeniging niet tegen te werken, onder het motto, dat bet vak geen steun behoeft. Hierna sloot de voorzitter deze belang rijke vergadering. RITNSBURG. Dc Bloemenhandel. Met do Chrysanthen is het thans ook afgeloopen. Wel komen nog eenige par tijtjes aan. doch deze worden voorname lijk op andere veilingen, in het Westland, gekocht om ze hier weer van de hand te doen. De kwaliteit is geen lsto soort meer. Ze brengen van 5—17 ct. per bos op. Eenbloemige gaan iets beter en kunnen gemakkelijk van 8—10 ct. opbrengen. Scarlet due komt steeds in grooter getal. De kwaliteit is zeer goed en de eerste soort gaat voor f. 2.90—3.50. Hyacinthen, geprepareerde, worden in beste kwaliteit aangevoerd en gaan voor goed loonende prijzen. In drie kleuren, rose, wit en blauw brengen ze, naar gelang van kwali teit van 14—21 ct. op. De drukte in do trekkassen nadert thans weer. Alle trekkers brengen nu hun kassen vol om in den tijd van Kerstmis en Nieuwjaar voorraad te hebben. De bollen hebben een gunstigen zomer gehad en verwacht wordt, dat ze zich goed zullen laten trekken. Propaganda-avond B.V.L. Dc afdeeling Rijnsburg van de B. V. L. hield in het gebouw „Flora" alhier, onder leiding van ds. P. Peter, een propaganda- avond. met medewerking van de muziek vereniging „Wilhelmina". Als spreker trad o.m. op luitenant D. J. Karres. Het was een zeer geslaagde en enthou siaste avond! STOMPWITK. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. .J Koot, geb. v. Veen, D. B, Chr. v. Leeuwen geb. v. d. Krogt, D. P. J. Ammerlaan geb. Onderwater, Z. A. B. Strampsraad geb. de Vreede, Z. Overleden: A. de wit, m., 75 jaar; E. van Roodenrijs, vr. 52 jaar; M. F. de Jong, vr. 86 jaar. VEUR—LEIDSCHENDAM. Geslaagd St. Nicolaasfecst. Was het vroeger de gewoonte dat het St Nlcolaasfeest aan de openbare lagere school te Veur werd georganiseerd door het onderwijzend personeel, ditmaal is met deze traditie gebroken en werd ook de oudercommissie daarin betrokken. Het feest is dank zij deze samenwerking uit muntend geslaagd. De circa 100 kinderen hebben St. Nico- laas met zijn knecht in hun midden ge had; genoten van muziek, film en met het minst van het optreden van de be kende goochelaar B. Tetteroo, welke met zijn kunsten de kleine verbaasd deed staan. Gedurende den geheelen middag zijn de kinderen ruimschoots onthaald op limo nade, pepernoten, suikergoed etc. Het was ruim 5 uur toen allen nog wer den verrast met verschillende versnape ringen en cadeautjes, om daarna voldaan huiswaarts te keeren. Een woord van dank aan allen die heb ben medegewerkt om dit feest niettegen staande de malaise toch te doen slagen, terwijl daarnaast voldoende Is gedemon streerd wat samenwerking tusschen ouders en onderwijzend personeel tot stand kan brengen. VOORHOUT. Raadsagenda. Vrijdag 16 December a.s. des voor middags om 9 uur komt dc raad dezer gemeente in openbare vergadering bijeen. Aan de orde: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en medodeelingen. 3. Voorstel van B. en W. tot bepaling van het getal opcenten der Gem -Fondsbel. 1933—1934 op 80. 4. Voorstel van B. en W. inzako af wijkingen van de winkelsluitingswet. 5. Verzoek van den R.K. Prov. Boncl van Geitenfokvereenigingen om bij ver ordening te bepalen, dat niet geregistreerd mannelijk geitenfokmateriaal niet mag worden gehouden met afwijzend prao- advies van B. en W. 6. Voorstel van B. en W. tot vast stelling eener voorgevel rooilijn voor den 's Gravendamscheweg en de Teijlingerlaan. 7. Voorstel van B. en W. tot wijziging der gem.-begrootlng, dienst 1932. 8. Salarisverlaging van het gemeente- personeel. 9. Voorstel van de raadsleden Van der Voet, Spierenburg en De Groot inzake toeslag op uitkeeringen uit de werklozen kassen, met afwijzend Drae-advies van B. en W. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Petrus Jacobus Paulus, z. van P. J. van Hemert cn P. M. van der Kooy; Hermanus Petrus Maria, z. van A. J. Lindeman en Th. Vogelaar; Andreas Johan nes, z. van J. C. van der Peet en W. G. Oomen; Cornelia Maria, d. van N. Segaar en J. E. H. Verdouw. Ondertrouwd: H. J. A. Seelen, 28 iaar en E. J. van der Heijden, 24 iaar. Getrouwd: O. E. M. Walther en J. E. Zuiderduin. ZOETERWOUDE. Een Kerstgave? Door het bestuur van den R.K. Volks- bondd Zoeterwoude-Dorp is aan het ge meentebestuur een verzoek gericht om met de a.s. Kerstdagen aan do werkloozen een Kerstgave to doen toekomen. Een tijdelijk Wethouder? In verband met de ziekto van wethouder Noordman stellen B. en W. den raad voor om een tijdelïjken wethouder to benoemen. Naar we vernemen is do toestand van den heer Noordman, naar omstandigheden, heel goed, doch het zal vermoedelijk nog wel enkele weken duren alsvorens hij zijn ambt weer kan waarnemen. De Werkloosheid. Het aantal werkloozen is door den vorst weer sterk toegenomen en bedraagt momen teel ongeveer 100. Crisis-Comité. Naar we vernemen vergadert het crisis- comité de volgende week Donderdag, ter behandeling van diverse steunaanvragen. Aan het Santoscomité is vergunning verleend tot het houden van een bloempjes dag op Zondag a.s. aan den Hoogc Rijn dijk op de Miening en in Noordbuurt. Door B. en W. is benoemd voor het jaar 1933 als geneesheer belast met den doodschouw, de heer J. B. J. Kort- mann, arts alhier. RECLAME. VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. W- A, Rlmmelzwaan geb. y, Vliet, D, Er door moet ik, al word ik tot op mijn hemd toe nat. De verdere gevolgen worden voorkomen door KUN STRALENDER 1933. De Star Publishing Trust te Schevenin- gen verraste ons met de door haar uitge geven twce-maandskunstkalender, welke op een zwart fond fraaie reproducties brengt van potioodteekeningen van de Hongaarsche teekenares en beeldhouwster Duel de Belatlni—Braun Hadszi. De mo tleven voor deze teekeningen, waarbij de stemmingen der verschillende jaargetijden zoo zuiver tot uitdrukking gebracht zijn, werden aan de omgeving van Ommen ontleend. De kalender Is voorzien van tusschen- vellen, waarop verschillende frappante aanhalingen' en fragmenten uit het werk van Krishnamurtl voorkomen. RECLAME. MET AANHALINGEN VAN Evenals allo werken van KRISHNAMURTI voorradig bij Gits uitend verkrijgbaar in do oranie-band- buisies van 20 tabletten nu IL —.70 en oranjezakjes van_ 2 tablclten b —.10. 1870 VOOR DONDERDAG 15 DECEMBER. Hilversum, 296 M. - AVRO.-ultzendlng 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwij ding 10.15: Gramofoonpl. 10.30: Con cert. O. Veel (plano), B. Reeser (zang) ers E. Veen (begel.) 11.00: Kook- en bak- praatje 11.30: Vervolg concert 12.005 Ensemble Rentmeester 12.45: Gramo foonpl. 1.15: Vervolg Ensemble Rent meester 2.002.30: Dr. J. H. Schuur- mansStehoven: Dieren die onze huis vrede bedreigen 2.45: Gramofoonpl. 3.00: Naaicursus 3.45: Gramofoonpl. 4.00: Ziekenuur 5.00: Radio-kinder koorzang o. 1. v. J. Hamel 5.30: Gramo- foonplaten 5.45: KovaC3 Lajos en zljni orkest. Refrelnzang Bob Scholto 8.30" Sportpraatje H. Hollander 7.00: Kovaes Lajos en zijn orkest 7.30: Engelsche les 8.00: Vaz Dlas 8.05: Opera „La dame blanche" in 3 actes van Boleldleu. Koor der Opera-Vereen, o. 1. v. H. v. Wleilnk. Diri gent N. Treep. Regie: L. Roberts. Na dö lste acte: Concertgebouw-orkest speelt de! bekroonde suite voor klelnorkest van J. W. v. Otterloo o. 1. v. den componist 11.00: Vaz Dlas 11.0512.00: Gramofoonpl. Huizen, 1875 M. 8.00—9.15: KRO. 10.00: NCRV. 11.00: KRO. 2.00: NCRV. 8.009.15 en 10.00: Gramofoonpl. 10.15: Morgendienst 10.45: Gramofoon- platen 11.30: Godsd. halfuurtje 12.15 Orkestconcert 2.00: Handwerkcursua 3.00—3 30: Vrouwenhalfuurtje 4.00: Bij bellezing met muzikale medewerking 5.00: Orgelconcert H. Schouten m. m. v. J. Prins (fluit) 5.45: Cursus handenarbeid d. jeugd 6.15: Causerie door G. v. Andel 6.45Knlples 7.00: Joum. Weekover zicht door C. A. Crayé 7.45: Ned. Chr. Persbureau 8.00: Kerkconcert der Chr. Oratorlum-Vereenlglng o. 1. v. A. v. d. Horst. M. m. v. Jo Vincent (sopraan), P. Lower (fluit) en A. v. d .Horst (orgel). In leiding: Prof. Dr. A. Noordtzy 9.40: Vaa Dlas 9 50: Orgelconcert J. O. Groothen- gel 10.5011.30: Gramofoonpl. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 10.50: Tijdsein, Berichten 11.05: Lezing 12.20: Gramofoonpl. 12.50: Orgelspel R. Foort 1.35: Midland Studio orkest o. 1. y. F. Can teil 2.20: Voor do scholen 3.20: Kerkdienst 4.10: Voor de scholen 4.25: Moschetto's orkest 5.35: Kinderuur 6.20: Berichten 6.50: Beet hoven's Piano-sonates door D. Moggridge 7.10: Spaansche causerie 7.40 en 7.50: Lezingen 8 20: Moderne lichte muziek door Leslie Bridgewater's orkest 9.20: Berichten en lezing 10.00: Concert. S. Logan (bariton) en Mevr. Norman O'Neil (piano) 10.50: Kerkdienst 11.05— 12.20: BBC.-Dansorkest o. 1. v. Hall. Parijs „Radio-Paris" 1724 M. 8.03! Gramofoonpl. 12.50: Omroeporkest 1.25: Zangvoordracht 1.55: Omroepor kest 6.50: dito 7.40: Omroeporkest 9 05: Concert o. 1. v. Gabr. Pierné. Kalundborg, 1153 M. 11.201.20: Con cert uit Hotel Angleterro 2.45—4.20: Concert uit Rest. „Wlvex" 7.30: Radlo- Symphonie-orkest o. 1. v. Hans Welsbach m. m. v. L. Melchior (zang) 10.20—11.50: Dansmuziek uit Rest. „Nlmb" o. 1. v. Warny Langenbcrg, 473 M. 6.257.20: Gra- mofoonplaten 11.20: Concert uit Frank furt 12.20—1.50: Concert o. 1. v. Eysoldt 1.50: Gramofoonpl. 4.205.35: Con cert door Kamer-orkest o. 1. v. Spltz m. m. v. solisten 7.50: Beethoven's vioolcon cert D gr. t. door G. Kuienkamnf m. m. v. het Omroeporkest o. 1. v. Buschkötter 8.40: „Herz unter Trümmern", hoorspel van P. Schaaf 9.50—11.20: Avondmuziek o. 1. v. Wolf. Rome, 441 M. 8.05: Gevarieerd con cert door orkest en solisten 10.15: Slui ting. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.: 12 20: Omroenklelnorkest o. 1. v. Leemans 1.30: GramofoonDl. 5.20: Omroeporkest o. 1 v. Kumps 6.35: Gramofoonpl. 8.20: Om roeporkest m. m. v. zang-soliste o 1. v. Walpot 10.30—11.20: Gramofoonpl. 338 M.: 12.20: Gramofoonpl. 12 40* Zangvoordracht 12.55: Gramofoonpl. 1.30: Omroepkleinorkest o .1. v. Leemans 5 20: Ketelbey-concert o. 1. v. Walpot 6.50- Omroen-klein-nrkest o. 1. v. Leemans 820" Mlssle-iiiirtle o. 1. v. Z. E. Mgr. Lamlroy 9.20: Omroeporkest o. 1. v, Kumps 10 30—11.20: Gramofoonpl. Zeesen, 1835 M. 8.50: Concert uit het Gewandhaus te Leipzig o. 1. v. Prof. D. Dr. Karl Straube en Prof Bruno Walter 8 10 „Sniel vom Sündenfaii" hoorspel o. 1 v Dr. W. Pleister 8.50: Muzikaal Adventsuur- tie 9.35" Berichten en h'erna tot 11 20: Oude en Nieuwe Dansmuziek uit Hambure o. 1. v. o. Maasz. 3-8

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 11