„SECONDARY CAP" „SECONDARY CAP' RaumannSTepp^fl Zooals deze sigareh LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Zaterdag 10 December ij UIT DE OMSTREKEN. AGENDA. AALSMEER. Geslaagde Propaganda-avond. Alhier heeft de afdeellng van de Ned. Vereen, tot Afschaffing van alcoh. dran ken en propaganda-avond gehouden ln hotel „De III Kolommen". De avond stond onder leiding van den heer C. Buis Cz., die een kort openingswoord sprak. Nadat „Aalsmeer's Koorvereenlglng" eenlge lie deren had ten beste gegeven en de heer J. Harders, secretaris van het Reizend Drankweermu8eum, een en ander had medegedeeld omtrent de door hem te vertoonen films, werd met de afwerking begonnen. Allereerst een film, weergevend verschillende opnamen van de Blauwe Week-actle ln het Noorden des lands en dan de film „Fakkelgang". Deze film werd ter gelegenheid van het 90-Jarlg bestaan der Vereen, tot Bestrijding van Alcoh. Dranken, ln 1932 door de leden der ver- eenlging aan het hoofdbestuur geschon ken. ZIJ symboliseert den strijd voor een drankvrlj Nederland, de resultaten, welke bereikt werden en tot slot een groote demonstratie van onthouders. Ongetwij feld hebben de bezoekers vooral van deze laatste film veel genoten. Na afloop sprak de heer Harders nog even naar aanleiding van het vertoonde, terwijl „A. Koorvereen." nog eenlge nummers ten beste gaf. Een heel mooie avond. De werkloosheid. Bij Arbeidsbemiddeling stonden deze week reeds 197 werkzoekenden Ingeschre ven, waarvan 67 behooren tot het tuin bouw- en 62 tot het landbouwbedrijf. BENTHUIZEN. Bedankt. De heer C. van Dop, candldaat te Delft heeft bedankt voor het beroep der Ned. Herv. Kerk alhier. HILLEGOM. De werkloosheid. Het aantal werkloozen is deze week Bestegen tot 518. Onder de landarbeiders kwamen er 62 werkloozen bij. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Nicol.ias, z. van W. C. van der Geest en C. M. Coenen; Wil helmus Nlcolaas, z. van H. J. Warmerdam en M. J. v. d. Reep: Johannes, z. van ,W. A. M. Maas en A. L. A. Straathof. Ondertrouwd: J. J. Ket en G. Schn ede- wind; J. B. P. Leloux en J. Wierria. Overleden: J. D. van Biezen, m., 5J3 iaar. Aanwezig en te bevragen aan het bureau van politie een gevonden fiets pomp en een handschoen. DE PLUIMVEE-TENTOONSTELLING GEOPEND! Vele en mooie inzendingen. De zesde tentoonstelling van hoenders, konijnen, postduiven, cavia's, fazanten en watervogels, georganiseerd door de Pluim vee- en Konijnenfokkers Vereenlging „Streven tot Verbetering" ls in „Flora" geopend- De voorzitter, de heer G. F- Kroon, sprak de Inzenders en de genoodlg- den toe, en veklaarde dat de verwachtin gen van het bestuur en van de tentoon stellingscommissie verre overtroffen zijn! In het bijzonder de middenstand heeft medewerking verleend. Zeer dankbaar ls het bestuur voor den beker van de Jonge vereenlging voor Vreemdelingenverkeer. De Inzendingen bereikten zelfs het aan tal 530 nummers met 600 dieren. De af deellng konijnen Is grooter dan in 1931, de Vlaamsche reuzen zijn uitstekend verte genwoordigd. Verheugend ls het, dat de meeste Inzenders van verleden jaar thans weer met hun dieren aanwezig zijn. Dit bewijst, dat de liefhebbers en fokkers ver trouwen stellen ln de Hlllegomsche ten toonstelling. De voorzitter spoorde aan, loten der verloting te koopen en de ten toonstelling te bezoeken en besloot met hartlijken dank aan alle dames en heeren die medegewerkt hebben aan de organisa tie van de tentoonstelling. Hierna werd de tentoonstellinglokaliteit geopend; de aanwezigen bezichtigden en bewonderden de vele en mooie inzendin gen. De stands op het podium trokken veler aandacht, vooral de tafel met eere- prljzen, waarop de beker van V.V.V- een gped figuur maakte. De jury bestond uit de heeren Jac- J. Roelands, den Bosch, voor hoenders, K. Steenhuls, Stadskanaal voor konijnen, en P. J. van Daalen, Haarlem, voor post duiven. De voornaamste bekroningen zijn: wis selbeker thans definitief toegewezen aan den heer B. Frtjlink voor het hoogste aan tal punten. Beker groote hoenders aan G. Westerlaken, Beker krielhoenders B Fry- ltnk. Beker van V.V.V.: B Frijlink. Beker groote rassen konijnen T. Hoogenhout, IJmuiden. Beker midden rassen konijnen B. Frijlink. Beker voor kleine en andere rassen: A. Vastenouw. Beker postduiven: J Pot, Soest, Medaille van het Gemeente bestuur van Hlllegom J. H- Rlesmetjcr te Rotterdam. Het is stellig de moeite waard de tentoonstelling te gaan bezichtigen! KATWITK AAN DEN RITN. Jaarvergadering A.R. Propagandaclub. De A.R. Propagandaclub „Groen van Prinsterer" hield in do zaal achter de Geref. Kerk de achste jaarvergadering. De voorzitter opende do vergadering door te laten zingen Ps. 103 1, en ging voor ln gebed. Daarna werd gelezen Open baringen 2 1—7. In zijn openingswoord wekte hij op tot meerdere studie van de A. R. beginselen, opdat de liefde niet zal verllauwen. De secretaris, de heer P. A. Schoneveld las de notulen voor, die onveranderd wer den goedgekeurd. Van de Propagandaclub van Oegstgeest was een schriiven inge komen met verzoek om medewerking om te komen tot oprichting van een Kring- verband. Besloten werd om bij oprichting als lid toe "te traden. Uit het jaarverslag van den secretaris bleekj d at in het afgeloopen jaar bun ledental met 20 was toegenomen. Staande de vergadering werden nog 4 nieuwe leden Ingeschreven, zoodat het ledental thans 67 bedraagt De penningmeester, de heer C. Zuijder* duijn Jr. deed verslag van den stand der kas. De rekening sloot met een batig saldo. De heeren J. Slingerland en P. v. d. Gugten Czn. brachten bij monde van eerstgenoem- den verslag uit, dat de bescheiden waren gecontroleerd en in orde bevonden, zuodat ae penningmeester werd gedechargejrd. Bil de gehouden bestuursverkiezing werd in de maats van den heer P. A. Schoneveld, die niet meer in aanmerking wilde komen- gekozen de heer H. Noort. Nadat ver ver sch in gen waren rondgediend verkreeg de heer C. Zuijderduiin Jr. het woord voor zijn onderwerp: „A.R. ook ln het huis gezin". Allereerst beantwoordde inleider de vraag, wat het huisgezin is. Vervolgens werden de verschillende verhoudingen in het huisgezin besproken en hun be .eekenis voor het staatkundig leven ge.eekend. Op deze van veel studie geiuigende inle.ding volgde een geanimeerde en leerzame be spreking, waaraan door verschillende aan wezigen werd deelgenomen. Nadat de voorzitter allen had bedankt, die tot het welslagen van de jaarvergade ring hadden meegewerkt, werd de ver gadering met dankgebed gesloten. KATWITK AAN ZEE. De winkelweek. Reeds 60 winkeliers, die deelnemen aan de winkelweek, hebben mooie prijzen be schikbaar gesteld. Nog meerdere zullen dit goede voorbeeld volgen. Geen hulpprediker. De kerkeraad van de Herv. Gem. heeft besloten geen hulpprediker aan te stellen. Het catecnisatie-onderwijs zal nu geheel door de drie predikanten gegeven worden. In verband met deze meerdere werkzaam heden zal vanaf 1 Januari a.s. eiken Zon dag één dienst door een predikant van elders worden vervuld, afwisselend in de Nieuwe en in de Oude Kerk. De Katwijksche Reddingsbrigade. De Katwijksche Reddingsbrigade zal op Donderdag 15 December des avonds in de zaal voor Prot. Belangen een propaganda- bljeenkomst houden. Na een inleidend woord van den voorzitter dr. J. Eikelen boom, zal burgemeester mr. W. J. Wol- dringh v. d. Hoop, een openingswoord spreken. Met filmen, tooneelstukken en vermakelijkheden zal de avond genoeglijk gepasseerd worden. LISSE. Ouderavond Ned. Herv. School. In het gebouw der Nederl. Hervormde School werd een Ouderavond gehouden, geleid door den voorzitter, ds. G. Tiche'aar De ouders, die in grooten getale waren opgekomen, zongen Ps. 105 vers 5 en 24. Na gebed en schriftlezing van 1 Sam. 3 sprak de voorzitter een welkomstwoord en verbond daaraan enkele beschouwingen over onbewuste godsvrucht, naar aanlei ding van de geschiedenis van den jongen Samuel, die God niet kende maar Hem toch wel diende. De huiselijke verhoudingen scheppen een sfeer, waarin het kind op groeit en vaak ook zichzelf opvoedt. De heer van Dullemen, onderwijzer aan de school, hield vervolgens een onder houdend referaat over practisch onderwijs. Na beoogd te hebben, waarom het onder wijs practisch moet zijn illustreerde hij met talrijke voor bee'den het practisch nut van de verschillende onderwijsvakken. De ouders volgden met belangstelling deze lezing en beloonden den spreker met ap plaus. Vriendelijke handen dendsn daarna koffie en thee rond met een koekje, waarna een flinke pauze gehouden werd. De ouders begaven zich naar de verschil ende lokalen, om daar het neergelegde werk hunner kinderen te bezichtigen, van hun vorderingen kennis te nemen en van de onderwijzers(essen) alle gewenschte in lichtingen te ontvangen omtrent het school leven der jeugd. Deze pauze is zeker een belangrijk gedeelte van den Ouderavond, waardoor het persoonlijk contact versterkt wordt tusschen Ouders en Onderwijzers en door beter wederkeerig begrijpen vrucht bare samenwerking mogelijk wordt. Nadat de vergadering heropend was met het zingen van Ps. 25 vers 1 en 5. vertelde op verzoek van den voorzitter de heer J. Dekker, hoofd der school, enkele bijzonderheden over den stand der voor bereidingen voor de D V. 1 Januari a.s. te openen Kleuterschool, waarvoor reeds 105 kinderen werden opgegeven. De heer J. Montague sprak een woord van waar deering tot het schoolbestuur voor dit gelukkig initiatief, waarna de heer J. Dekker een toespraak hield over: Het doel der opvoeding en de struikelblokken op den weg. De onderdeelen der opvoeding werden afzonderlijk behande d, de waarde en de eischen voor de lichamelijke, ver standelijke, zedelijke en godsdienstige op voeding besproken, de taak der christe lijke opvoeding werd omschreven als ziels- verrukkend heerlijk door de hoogheid der roeping en als zielsbenauwend zwaar door do klemmende verantwoordelijkheid. Im- «mers, de opvoeder werpt vaak zelf strui kelblokken op den weg waardoor de kin deren vallen en verhinderd worden tot Jezus te gaan. Als zoodanig werden ge noemd: le. De onchristelijke geest, zich uitende in ruwe woorden or nijalge gezegden, die de teerheid schaden èn de liefde ver drijven. 2e. Het gebrek aan zelfverloochening, waardoor de opvoeder het kind niet goed leert kennen, het verkeerd beoordeelt en het niet weet te winnen. 3e. De tegenstelling tusschen leer en leven, die de kinderen scherp opmerken en onberekenbare schade bij ben kan aan richten vooral in de godsdienstige opvoe ding. Hoe men met kinderen kan spreken over geestelijke zaken en hoe men met hen moet bidden werd besproken en geéindigd met het bijbelwoord: „Zoo iemand wijsheid ontbreekt, dat hij ze van God begeere". Na dankgebed zong men gezamenlijk de avondzang tot besluit van dezen avond die er toe moge bijdragen den band tusschen de ouders en de school te versterken! Verg. Aig. Ver. voor Bloembollencultuur. De Alg. Vereen, voor Bloembollencultuur vergaderde ln „De Witte Zwaan" onder presidium van A. Verduyn Jr. In ziin openingswoord wees deze er op, dat het niet meèr zoo eentonig is in het Vereenigingsleven als andere jaren. Er broeit lets in het Bloembollenvak. Vele staan aan den rand van den eoonomlschen afgrond. Ieder moet zich bij den toe stand zooveel mogelijk weten aan te passen. Na een bespreking werd verworpen het voorstel om ter gelegenheid van het 75- larlg jubileum der Alg. Ver. voor Bloem bollencultuur een internationale tentoon stelling te houden. Bij de stemming voor bestuursleden werd als le voorzitter gekozen de heer M. Veldhuyzen van Zanten Rz., en als 2e secretaris de heer Cor Segers. Na de rondvraag werd de vergadering gesloten. Lezing over „De Klop op de Deur". In het gebouw Rehoboth alhier werd de 2e Chr. Winterlezing gehouden door ds. A. K. Straatsraa van 'sóravenhage. Na een inleidend woord sprak deze over het bekende boek van Ina Boudier-Bakker, „De klop op de deur4'. Deze rede werd met stille aandacht ge volgd. Het comité voor Winterlezingen heeft velen een avond van schoone kunst weten te bezorgen De Lissescbe Melkinrichting S. v. Heerdt stelt voor werkloozen ln deze ge meente goedkoopere flesschen pap ter be schikking op vertoon van stempelkaart. NOORDWITK. De werkloosheid. Bij het alhier gevestigde correspondent schap voor arbeidsbemiddeling zijn deze week als werkzoekenden ingeschreven 634 personen, waarvan 114 bij Rijks- en ge- meentewerkverschaifing zijn geplaatst. Werkzoekend zijn thans: 273 landarbei ders, 3 tuinders, 22 opperlieden, 34 losse arbeiders, 2 chauffeurs, 69 visschers, 28 schilders, 8 stucadoors, 35 timmerlieden, 16 metselaars, 1 straatmaker, 1 loodgieter, 1 wagenmaker, 1 behanger en 80 jongens beneden 18 jaar. NOORDWITKERHOUT. De werkloosheid- Bij de arbeidsbemiddeling alhier staan 200 werkloozen ingeschreven. Tot heden werd dit getal nimmer bereikt. De winkelweekverloting. Bij de publieke verloting van de bonnen uitgegeven tijdens de gehouden winkelweek, is gebleken, dat door alle winkeliers te samen aan bonnen werd uitgereikt voor een bedrag van, 37.000. Twee eerste prijzen vielen ten deel aan pastoor Quant, terwijl* een beste wollen deken ten deel viel aan een armen huis vader met een groot gezin. RECLAME. OEGSTGEEST- Teeken des tijds! Voor de betrekking van gemeentebode meldden zich ruim 100 sollicitanten aan. Maandag a.s. zal het Leger des Heils (Stichting William Booth) een hulstdag in deze gemeente houden, ten bate van het Kerstfeest te Leiden. RITNSBURG. De bloemenhandel. Nog eenige partijtjes Chrysanthen komen ter veiling in verschillende soorten en meestal van niet al te beste kwaliteit. De gewone soorten als Monaco en Rose Queen varieeren van 5—9 ct. per bos, betere soorten als Montblanc, Cooper, Herco, brengen 11—20 ct. op. De weinige rozen, die worden aangevoerd, brengen van 45—70 ct. per bos op van 20 stuks.. Hyacinthen gingen varieerend van 13—19 ct. per stuk. Voor tulpen, Due van Thol Scarlet was te weinig animo, ze gingen van f. 1.50 2.60 per 100. VEUR—LEIDSCHENDAM. De winkelweek-verloting. Onder leiding van den heer Schuyt had ln hotel de Zwaan een bijeenkomst plaats van het comité winkelweek. Aanwezig was o.rn. burgemeester Keljzer. ln zijn ope ningswoord bracht de voorzitter dank aan allen die aan het welslagen hadden me degewerkt. De heeren v. Herpen en Heydt gaven geheel belangloos eenlge vloolnum- mers waarna werd overgegaan tot verlo ting van de beschlkbaargestelde prijzen, waarvan de uitslag als volgt luidde: No. 147, 2e prijs; 1258, 29e prijs; 2692, 36e prijs; 3033, 7e prijs; 4986, 25e prijs; 5135, 27e prijs; 6375, 13e prijs; 7410, 33e prijs; 8521, 39e prijs; 9709, 9e prijs; 10000, 10e prijs; 11937, 22e prijs; 12654, 37e prijs; 13321, 17e prijs; 14012, 31e prijs; 15345, 3e prijs; 16678, le prijs; 17901, 23e prijs; 18234 14e prijs; 19587, 34e prijs; 20390, 6e prijs; 21123, 4e prijs; 22456, 18e prijs; 23789, 32e prijs; 24987, 30e prijs; 25654, 2e prijs; 26321, 8e prijs; 27098, 5e prijs; 28765, 24e prijs; 29432, 16e prijs; 30109, 35e prijs; 31876, 11e prijs; 32111, 20e prijs; 33223, 19e prijs; 34009, 21e prijs; 35767, 28e prijs; 36985. 26e prijs; 37644. 38e prijs; 38999, 15e prijs. Met medewerking van den Minister van Binnenl. Zaken, zullen de werkloozen in de week van 1824 Dec. een toeslag van 25 pet. ontvangen op hun uitkeering van gemeentewege. De R.K. vakbonden hebben aan de raden een adres gericht met het verzoek om de aan de werkloozen te verstrekken cokes, niet geheel te doen zijn parelcokes, doch slechts voor de helft en aangevuld met geklopte ookes. zoo verminderen ook de middelen van het Natio naal Crisis Comité door de hooge eischen, die eraan worden gesteld. Voor den komenden winter is daarom een krachtige versterking van de kas noodzakelijk. Helpt mede aan het mooie werk door een geregelde bijdrage te laten overschrijven op postrekening 1 8 6000 1765 VOORHOUT. Jaarvergadering „Sint Hubertus". De R.K. Schietvereeniging „St. Hubertus" kwam in jaarvergadering bijesn. De voor zitter, de heer P. v. d. Huist, opende de vergadering met een kort woord en de secretaris las de notulen voor, welke werden goedgekeurd. Uit het jaarverslag van den penningmeester bleek, dat een nadeelig saldo van f. 10.43 bestaat, waar voor echter dekking gevonden is. Het jaar verslag van den secretaris werd onder dankzegging van den voorzitter goedge keurd. De aftredende bestuursleden, de heeren P. J. Westerhoven, A. Eggen,- en W. van Kempen werden herkozen. Bij de ingekomen stukken was een ver zoek van het Crisis-comité tot steun. Het bestuur adviseerde gezien het nadeelige saldo, hieraan niet te voldoen. In de plaats hiervan werd een vrijwillige collecte ge houden, die f. 5.12 opbracht. Uitvoerige discuss.es ontlokte de be spreking: al of niet vogelschieten. Ten slotte werd besloten op Koppermaandag één vogel te schieten en wel alleen in den namiddag. VOORSCHOTEN. De verkoop van Weldadigheidspostzegels. Al stonden er geen namen uit deze ge meente bij het comité „Buitengemeente", deze gemeente blijft ook niet achter! Het comité heeft gisteren bij verschillende adressen postzegels en briefkaarten af gegeven om te gebruiken en te verkoopen. Zooals reeds in de opwekking stond, steunt men met het koopen van deze postzegels een doel, waarvan ve'.e kinderen profiteeren, inzonderheid het misdeelde kind. Onze gemeente heeft steeds een goed figuur, dikwijls een best figuur gemaakt, wanneer 't betrof liefdadigheid en mag thans niet achterblijven. Vele kleintjes maken één groote! Te 'sGravenhage is geslaagd voor het M.O.-examen k5 (Hoogere Wiskunde) on2e plaatsgenoot de heer J. van Stesnis. WARMOND. De vacature-hoofdonderwijzer. Voor de vacante betrekking van hoofd der O. L. School in deze gemeente, hebben zich 30 sollicitanten aangemejd. Verbreeding overgang spoorweg. Naar wij vernemen zal eerstdaags worden overgegaan tot verbreeding van den over gang van den spoorweg alhier nabij het Station en wel met 2 Meter, wat zeker met het oog op de veiligheid van het verkeer, vooral in den zomertijd, wanneer deze gemeente druk bezocht wordt door beoefenaars van de watersport, zeer mag worden toegejuicht De werkloosheid. Bij het gemeentelijk bureau voor werk loosheid en arbeidsbemiddeling alhier s.aan momenteel ingeschreven 81 werkloozen, waarvan 46 hoofden van gezinnen en wel verdeeld als volgt: 49 bloemisten en land arbeiders, 4 transportarbeiders, 7 sch ppers, 6 timmerlieden, 6 metselaars, 1 bouw kundige, 1 kellner en 7 losse arbeiders. Van halte tot stopplaats. Was eerst het station Warmond een „halte" geworden, door de bezuinigingen der Ned^ Spoorwegen, zal de „halte" Warmond Ingaande Maandag 12 DccemLer a.s. evenals Voorhout een „stopplaats" worden. Het aanwezige personeel wordt over geplaatst en het geldelijk beheer komt onder het station Leiden. Evenals aan de rndcre stopplaatsen zul len plaatskaarten verkrijgbaar zijn. HEDEN: Jeruël: Groenesteeg. Samenkomst al nam. 1 Vrije Evang. Gem.: Bidstond te 8'/,| nam. Zondag. „Concordia": Gezelschap Dick Peursen. „De Avonturen van u. Mouse". 2 uur nam. .Alleen ln de wenl 8 uur nam. Jeruël, Groenesteeg: Samenkomst» uur voorin, en nam. 6'/. uur. Leger des Hells (Hooigracht 30; L menkomsten te 10 uur voorm. en 7v,| nam. Schouwburg: Louis Davids 8»/i Stadsevangelisatie (Morschweg 59) menkomst 8 uur nam. Stadszaal: Nut en Vermaak. Matin uur nam. Vliegend Cabaret 8 uur na: Vrije Evang. Gem.: Samenkomsten9 uur voorm. en 7 uur nam. Maandag. Concordia: Ontspanningsavond nam. In den Vergulden Turk: Bultengew.l verg. v. aandeelh. N.V. Lemvog, 11 a j Oud-Hortuszicht: Leidsche Radl 81/4 uur nam. Prediker: Spr. ds. J. D. van Hol Delfshaven; 8 uur nam. Stadszaal (groote zaal)Concert ,8 pre Crescendo". Solist Zepparonl, uur nam. Volksgebouw: I. v. A. O.: Spr, dr.: Hoog; 8 uur nam. BIOSCOPEN. Casino-Bioscoori Hoogewoerd 8 uur r „Toonfilmparade". Zondag n.m. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur.l City-Theater Haarlemmerstr 8 uur r| „De geheimzinnige Radio-bende." Zaterdag n m. 2 uur. Zondag nm. 4 uur 30 en 8 uur. Luxor-Theater Stationsweg. 8 uur i „Ein tolles Madel". Woensdag en Zaterdaz n.m. 2 uur dag n.m. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur. T-'ancn-T^eater Breestraat. 8 uur nj „De onbekende gast". Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur. dag n.m. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagdiensl 1 apotheken wordt van Maandag 5 toll met Zondag 11 Dcc. a.s, waargenun door apotheek: M. Boekwijt, Vischmaiq Telefoon 552. De geneeskundige Zondagsdienstl Leiden wordt van Zaterdagavond tf tot Maandagmorgen 8 uur waargen door de doctoren de Graaff, de 1 Renaud en Timmermans. Te Oegstgeest wordt deze dienst j waargenomen door dr. Hugenholtz.t foon 390. RECLAME, SCH00LPETTEN& BARETS Vraagt ter vermijding van verschillende mod. en kleu ren uitsluitend de origineels Fabrikante Fa E. J. W2EB2B, Gromnge» VER KQ0P-TEN TOONSTELLINGEN:] POLCHRI STJDI0, lange Voorhout 15,1 Den Haag en M&ISON BOER. lo Weteriog Plants"» Amsterdam. SCHOOLPETTEN&BARETSI Onze firma beeft zich in verbmdj"^ gesteld met de Fa. E. J- s{Jj Groningen en hebben voor de Leiden en Omstreken alléénverkoop I de verkoop hiervan wordt binDen h twéé dagen ter hand genome0' p Fa. E. J. WEEBER. Groningen- de eenige fabriek, welke j' io I kleuren, modellen en uitmonster1(j| den verkoop brengt, dit beteeken ,rj I bij ons uwe pet ot baret koopt» v* F bent, naar wench geslaafd 1 A.S. ZONDAG 11 D£C£M3BRI*?9SI I IN EÉN ONZER UAARSMANSSTEEG 4-4a'

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 6