Alléén Haarl.straat 51 IKLEINE WINST Echte Geldersche Rookworst Royal Portable Schrijfmachine VOETLIJDERS SS f. 100.- 5 UW BELANG L. DEMMENIE, Schrijfmachine-aft), HUIZEN"" RATTEN Een Burgerwoonhuis r EIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Dinsdag 25 October 1932 UIT DE RIJNSTREEK. alphen i du; alkemade. boskoop hazerswoude. de kaag. koudekerk. oude-wetering. ter-aar waddinxveen. Het is bezuiniging al wat de klok slaat, STEGEMAN Co. - DEVENTER MOSSELEN Opent) Vrijwillige Verkooplng J. A. SCHRAMA, Boekhandel A. M. v. ZWICHT KALENDERS 1933.! DAMES! Bericht van Inzet. UUt HERDENKINGSAVOND 12'/:-JARIG de UB BESTAAN B. V. L. n g 59|; "i dr. i- Eker ia F;. nurt; i ontt pmeri z. h, n W mooie avond en groote belangstelling. gelegenheid van het 12'/!-jarig be- Sfn de afd. Alphen a. d. Rijn v d w Landstorm worden een twee.al uida-avonden georganiseerd, in de mhzaal aan de Paradijslaan. waar- Ten de eerste plaats vond. eze herdenking bestond algemeen »roote belangstelling. De St.-Jo- 1 was stampvol. Onder de talrijke ten zagen wij o.a. als vertegen- •er van den inspecteur van den B. 1 -lult. H J. Koning; den voorzitter rest Landstormcommissie de heer ivaards den heer J. P. Boots, ma- gn v d. Landstormcorps Z.H.W, !- p j Karres. secretaris gew. Land- Kmm Z.H.W.; Deken J. M. Hellegers, K Bruijn den wethouder G. M. Hern en burgemeester v. Woubrugge den f^wnddens Hosang. plaatselijke leiders ■pBVi als o.a. den heer E. de Goede en S^^Hleren De avond werd geopend door Bitter de heer W. J. Sprey, die lokke halfacht het openingswoord In het bijzonder heette spr. wel- rer.5chillende militaire, burgerlijke ■lijke autoriteiten. In militairen dus spr.. is het contact tusschen en minderen dikwijls gereser- ,t moet bij den B.VL. niet zijn. Spr. !ol»ens na de historie der aid. en in°de oprichtersvergadering 12'/: leden in het hotel ..De Vergulde -epresideerd door luit. v. Pelt. Dat ng zich steeds over een groeiende ■Hing heeft mogen verheugen, [el uit het feit dat deze thans 450 rmers telt. Dit groote succes is ze ianken aan de groote activiteit van .tselijken leider luit. L. Verleun. In irdigheid van meerderen en min- Ide spr. hem daarvoor dank bren- werk, aldus spr., was boven alle vSüeven De heer Verleun had onder "aus een prachtige fruitmand in ont- te nemen. Spr. ging dan terug tot arom werd de B.V.L. eigenlijk op- Zagen wij toen een ondergrondsch ïans zien wij een openbaar verzet, j Landstormers daarom een mach- :n vormen om - als 't moet verzetten tegen elke revolutionaire (Applaus). ■fi de aanwezigen werd hierop staande het oude Wilhelmus gezongen, ^jpr. trad hierna op de commandant an het Landstormcorps Z.H.W. majoor J. Boots Ook deze snrak zijn lof uit voor de heer Verleun in het belang Alphen a. d. Rijn heeft gepres- ik nu de B.V.L. moet bezuinigen, uw afdeeling flink in stand te Spr. wilde de Landstormers wij de gevaren die dreigen tegen God, We en Nederland. In den breede wees Jop hoe in groote steden bii voorkeur gewroet in en tegen den Godsdienst Q men vooral onder de jeugd tracht ";en met. alle mogelijke pamfletten, irmers ziet dus toe. welke lectuur ideren thuisbrengen! Sluit u aan bii ïtieke partijen die strooken met het il van B.VL. en iederen Godsdienst, er dan gevaar voor Oranje? Geluk- irdt in ons land majesteitsschennis aft. Doch ziet reeds welke belee- woorden door de 2 communisten opening der St. Generaal tot onze me zijn geuit. Ik breng daarom hul- onzen oud-voorzitter den heer Krij- andere mannen door wien onmid- het Wilhelmus werd aangeheven, wij in ons vaderland streven naar regeeringsstelsel en onze natio- ooheffen? Neen! Leve onze VTij- als in geen een land. Spr. wees op iren van het Fiscisme. dat het gezag doch ook zoo noodig omver Wii B.v.L.'ers loopen niet in uni- 1och zien toe als het moet. het wet- zelfs met inzet van eigen leven, Als onze staat bedreigd wordt irmers wordt ook uw gezin bedreigt. voor het roofdier het commu- alvorens dit Nederland tot prooi Sluit u aan bij B.VL. of Burger pder :ent wacht. Rijken, ik benijd u niet. Pleegt wel dadigheid in onzen tijd nu een leder een meer sobere levenswijze zal moeten volgen. Wees echter dankbaar met hetgeen u be zit, verzet u hiertegen nietl Dankbaar en met vertrouwen op God het leven aanvaar den. Wie deze levensmoed niet bezit komt tot een moreele inzinking. Daarom: staat pal voor God. Oranje en Nederland! Als volgende spr. trad op de heer D. J. Karres secretaris der em. Landstormcom missie Z.H.W. Ook deze herinnerde aan de oprichting van den B.VL.. in het bijzonder aan de oprichtersvergadering, nu 12'/i jaar geleden. Spr. schetste de enthousiaste ver gadering, die toen In de oude Ned.-Herv. Kerk gehouden werd. De stoot werd gege ven tot oprichting van de afd., die zóó doeltreffend is gebleken, dat er na 12'/: jaar nog een levenskrachtige afdeeling is, die onder voortreffelijke leiding van de pl. commissie, thans bestaat uit 309 leden van den B.V.L,, 75 leden van den motordienst, 12 leden van den vaartuigendienst, 5 leden van den spoorwegdienst. Spr. had juist ge hoord dat zich weer 12 nieuwe leden heb ben opgegeven. Deze B.V.L. is in dezen twijfelzieken en zenuwachtigen tijd nog noodig. Hij staat met 75000 leden als een monument in ons land van nationale rust. Het is geen debatingclub, omdat het doel niet als een vraagpunt aangemerkt wordt, maar als een doelbewust streven: steun aan het wettig gezag, aan de Regeering, aan het Huis van Oranje. De B.VL. is geen parUculierkorps Neen. de B VL.'ers stellen zich ter beschikking der Regeering. staan voor de taak, die hen opgedragen wordt, in militair verband. Is de B.VL. dan zoo vechtlustig? Allerminst. De B.VL.'ers wil len niets liever dan vrede en rust: men zou hen zelfs „Bijzonder-Vrede-Lievend" kun nen noemen. Spr. dankte den pl. leider voor zijn zorgen en eindigde met in warme kleuren den tijd te schetsen, wanneer geen B.V.L. meer noodig zal zijn. Nadat nog de voorzitter der Gew. Land stormcommissie de heer Rooyaards zijn gelukwenschen aan de afdeeling had over gebracht bracht de voorzitter de verschil lende sprekers donk. Op voorstel van den voorzitter werd aan H. M. de Koningin een telegram van eerbiedige hulde gezonden Na de vertooning van eenige prachtige films, volgde de plechtige uitreiking van de brevetten en. medailles als Koning en scherpschutter door majoor Boots, waarbij de manschappen front naar de zaal maak ten. Nadat de zilveren wisselmedaille was uitgereikt, reeds in het bezit sinds het 5- jarig bestaan der afdeeling, volgde de ge wone prijsuitreiking van den pl. schietwed strijd 1932. Het overige van den avond werd zeer verdienstelijk afgewisseld dooi den bekenden voordrachtkunstenaar den heer G. Hoogeveen, alsmede door muziek van het bekende muziekgezelschap „The Red Syncopaters" die de geanimeerde stem ming er wel in wist te houden. Met dank aan allen sloot de voorzitter deze geslaag den avond waarop de aanwezigen zongen het 2e couplet van het Wilhelmus. Hedenavond zal het programma herhaald worden. Ledenvergadering „Groene Kruis". Door de afd. van het „Groene Kruis" al hier werd in haar wijkgebouw de jaarlijk- sche algemeene ledenvergadering gehou den. Door ontstentenis van den tijdelijken voorzitter werd de vergadering geopend door den heer H. van Kleef. Deze sprak zijn leedwezen uit over het plotseling ver scheiden van de bestuursleden wijlen de heeren L. C. Jongenburger en J. C. Scheer der. Dankbaar herdacht hij tevens al het geen door beiden in het belang der afdee ling is verricht. Bijzonder waardeerend sprak de heer van Kleef over het werk van den voorzit ter wijlen den heer Jongenburger die zich geheel voor het werk der afdeeling gaf, wat bovendien wel blijkt het feit dat door dezen aan de afd. het aanzienlijk bedrag van f. 1500 is gelegateerd. Het bestuur zal de nagedachtenis van beiden in aange name herinnering houden. De notulen werden onveranderd vastge steld. Uit het jaarverslag van den secreta ris over 1931 bleek, dat de financiën der afdeeling geen reden tot klagen geven, doch dat toch gepaste zuinigheid blijft ge boden. Het materiaal verkeert in goeden toe stand, hetgeen wel te danken is aan den heer Best, magazijnmeester en mej. v. Erk voor de wijze waarop zij het materiaal heeft verzorgd. Ook bleek, dat gedurende het afgeloopen.jaar 1233 maal het mate riaal was afgegeven Het consultatiebureau voor zuigelingen mag zich steeds in een stijgende belangstelling verheugen; thans zijn o.m. 231 kinderen Ingeschreven. Het jaarverslag van den penningmeester gaf aan ontvangsten het bedrag van f. 3822.27 Uitgaven f. 3853.23. Nadeelig saldo aldus f. 30.96. De flnancieele com missie verklaarde boeken en bescheiden accuraat in orde te hebben bevonden, wes halve de penningmeester op voorstel van den voorzitter onder dankzegging voor zijn accuraat beheer wordt gedechargeerd. Tot afgevaardigden naar de algemeene vergadering op Vrijdag 28 Oct. te houden te Rotterdam werden benoemd de heeren W. v. d. Bijl en D. Raaphorst, als plaats vervangers de heeren D. v. d. Bijl en W. Rouwendaal. Hierna kwam aan de orde de behande ling van de begrooting 1933 waarvan de uitgaven werd geraamd op f. 3395.80 en de ontvangsten op f. 3330 alzoo een nadeelig saldo van f. 65.50. Behoudens een enkele opmerking werd de begrooting onveran derd vastgesteld. De voorzitter deelde vervolgens mede, dat het verschil tusschen het actief en passief der afdeeling een schuld aangeeft van f. 6925, terwijl het ontvangen gelega teerde bedrag ad f. 1500 van wijlen den heer L. C. Jongenburger zal worden aan gewend tot aflossing van de vaste hypo theken op het wijkgebouw. De commissie tot het nazien van het materiaal verklaarde bij monde van den heer Jongeneel dit in goede conditie te hebben bevonden, waarover deze lof bracht aan mej. v. Erk voor de wijze waar op zij het materiaal heeft onderhouden, dat door den voorzitter werd onderstreept. De beide periodiek aftredende bestuurs leden de heeren F. C. Nieuwenhuizen en H. v. Kleef werden herkozen. Tevens moest voorzien worden in de 2 vacature's ont staan in het bestuur door het overlijden van de heeren Jongenburger en van Kleef. Benoemd werden de heeren K. Tolk en J. F. Allart. In de commissie tot nazie- ning van het materiaal werden gekozen de heeren D. v. d. Bijl. G. v. Staalduinen en Jac. v. Vliet. Bij de rondvraag vroeg de heer F. Sneeuw het woord, die het bestuur dankte voor het vertrouwen in hem gesteld gedu rende den tijd dat hij als bode van het Groene Kruis werkzaam is geweest. Spr. meende echter wegens zijn gevorderden leeftijd hier thans voor te moeten bedan ken. De voorzitter bracht den heer Sneeuw daarop dank voor hetgeen hij in het bel-ng der afdeeling heeft gedaan. Eén der aanwezigen bepleitte in verband met de tijdsomstandigheden verlaging der contributie. De voorzitter antwoordde dat de statu ten zulks niet toelaten, doch het bestuur zal deze zaak nog eens nader onder oogen zien. Hierop volgde de gebruikelijke slui ting der geanimeerde vergadering. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt morgen des namiddags te 2 uur in openbare ver gadering bijeen. lo. Vaststelling van de gemeente-be grooting, dienstjaar 1933. 2o. Bepaling aantal te heffen opcenten op de hoofdsom van de Gemeentefonds- belasting en op de hoofdsom der Perso- neele Belasting. 3o. Wijziging van de steunregeling. 4o. Voorstel tot verbetering van den dorpsweg te Rijpwetering, aansluitende aan den Provincialen weg. 5o- Verhuring woonhuis B. 442. 6o. Verhuring van het kantoor gren zende aan de woning B. 442 aan den w.n. Rij ksontvanger. 7o. Benoeming van een lid van de Com missie tot Wering van Schoolverzuim we gens ontstane vacature. 8o. Benoeming van een eersten en tweeden plaatsvervanger, als bedoeld bij artikel 5 van de Statuten van de Stichting Drinkwaterleiding „De Drie Gemeenten", aftredend de heeren P. J. Heemskerk en J. J. de Koning. 9o. Vaststelling suppletoir Kohier Hon denbelasting- lOo. Wijziging gemeentebegrooting, dienstjaar 1932. llo. Ingekomen stukken en mededee- lingen. Het Crisis-Comité. Nu de collecte in alle deelen van de ge meente is gehouden kan worden medege deeld, dat de opbrengst van de collecte f. 981.85 bedraagt. Wanneer men in acht neemt, da? deze gemeente wel bijzonder zwaar door den economischen crisis wordt getroffen, dan kan men niet anders dan het resultaat zeer bevredigend noemen. Bovendien zijn nog door meerdere Inge zetenen giften in natura ter beschikking van het Comité gesteld. Brandstoffen-voorziening werkloozen. De minister van Binnenlandsche Zaken heeft goedgevonden, dat over het tijdvak van 30 October 1932 tot en met 1 April 1933 aan ondersteunde gehuwden en on gehuwde kostwinners een brandstoffen- bijslag van ten hoogste f. 1 r>er gezin per week zal worden verstrekt. o Lezing mej. Witte. Mej. Witte uit Utrecht hield in de Koor zaal der Ned. Herv. Kerk een lezing over de vervolging der Armeniërs en Moham medanen en den arbeid der Stichting „Morgenland-zending". Spr. die door ds. Odé werd ingeleid, wist het talrijke gehoor zeer te boeien. Burgerlijke stand. Geboren: Wilhelmina Maria, d. van Th. C. VerbeU en J. M. van der Geest. Getrouwd: C. F. Smeets 28 Jaar en C. M. Koot 24 jaar C. J. Vreeburg, 24 jaar en C. S». P. SchahenbOo, 24 jaar. De Arbeidsbemiddeling. Bij het correspondentschap zijn 69 per sonen ingeschreven als steuntrekkenden. Het totaal der werkloozen Is 76 personen. Alhier is opgericht een Vereeniglng van Woningverhuurdersonder den naam van: „Plicht en Recht". Doel dezer ver- eeniging is bij eventueel voorkomende moeilijkheden met huurders elkander bij te staan. De opbrengst van de alhier gehouden collecte ten bate van het Crisis-Comité bedraagt f. 46.05. o Begrafenis J. Mulder Gistermiddag vond op de algemeene be graafplaats alhier onder groote belangstel ling de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van wijlen den heer J. Mulder die de vorige week op den Steek- terweg onder de gemeente Alphen a. d. Rijn op zoo'n noodlottige wijze om het leven kwam. Nadat de kist in de groeve was neergelaten sprak ds. Joh. Stehouwer uit Alphen a. d. Rijn woorden van troost tot de familie en in het algemeen waar schuwde spr. over de broosheid van het leven, er op wijzende dat er maar één schrede is van het leven tot den dood. Diep onder den indruk verliet men den doodenakker. Collecte Crisis-Comité. De opbrengst van de alhier gehouden collecte ten bate van het Crisis-comité bedraagt f. 150.17'/!. Bovendien zijn van verschillende zijden nog giften in natura o.m. door de N.V. Muskator. aan het Co mité toegezegd. Burgerlijke Stand. Geboren: Klaas, Z. van A. van Eijk en A. van Haringen. Ondertrouwd: Joh. Sanders 24 en C. C. van Kints 30 j. Getrouwd: N. Bode 25 j. en W. J. Meeu- wis 20 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. H. Kennedy, van Haarlem mermeer. Vertrokken: J. v. Tol van Alphen C. Sanders naar Uithoorn B. Scheffers n. Wijk en Aalburg J. v. Dijkhuizen naar Waddinxveen T. W. v. Dijkhuizen naar Waddlnxveen C. Touw naar Alphen a.d. Ryn w. J. Meeuwis naar Woubrugge. Ned.-Herv. Verceniging „Kerkelijk Leven". Bovengenoemde vereeniging hield een bijeenkomst in het gebouw .Jonathan". Door het buitengewoon ongunstige weder waren slechts weinige leden opgekomen, waarover de voorzitter, de heer C. v. Rootjen zijn teleurstelling uitsprak. Na lezing der notulen deelde de voorzit ter mede, dat binnenkort een spreker voor de Oegstgeester Zending optreedt en dat .stappen worden gedaan om ook hier een vertooning te krijgen van de film van de Ned Chr. Radiovereeniglng „De Klokken Lulden". In de plaats van den voorzitter, die aan de beurt was voor periodieke aftreding en zich niet herkiesbaar stelde, werd tot, be stuurslid gekozen de heer J. v. d. Kooij. Vervolgens werden candldaten gesteld voor de a s. stemming van leden van het kies college der Ned.-Herv. Kerk. Bij stemming wees de vergadering achtereenvolgens aan de heeren J. Bogerd, Jac. Bol. J. C. Jan sen en J. v. d. Kooij. Na afdoening van nog eenige huishou delijke zaken werd de vergadering hierop gesloten. Ruit verbrijzeld. De groote spigelruit van den heer Ber gen aan de Brug werd vernield, doordat een steen opsprong door den druk van een passeerende auto. Dit beteekent een groote schadepost voor den winkelier. St. Nicolaas-feest. Van R.K. zijde is besloten 'n St. Nicolaas- feest te organiseeren. Het bestuur werd samengesteld uit de heeren J. C. Roolj- mans, hoofd der R. K school, Jac. Gorts, voorz.; Th. Zoethoutmaar, secretaris en H. van der Kroeg, penningmeester. Vertrek van den heer Venema. De heer C. J. C. Venema, directeur van het post- en telegraafkantoor alhier, gaat deze gemeente verlaten, wegens zijne be noeming te Boskoop. De heer Venema trad 1 Februari 1930 alhier ln functie, alzoo is zijn verblijf in onze gemeente van korten duur geweest. Crisis-Tuinderscomité. In deze gemeente hebben de tuinders een crisis-tuinders-comité Ingesteld, waar in zitting hebben genomen de heeren A. den Boon. J. Kleiweg, G. Steenland, P. Alblas en C. Oudshoorn. Orgelconcert. Door den heer Kruithof, blind organist te Kampen, werd in de Geref. Kerk alhier een orgelconcert gegeven. De orgelnum mers, afgewisseld door zang, werden met stille aandacht beluisterd. De Kerk was goed bezet. Dc brand-alarmeering. Nu de heer Van Nlelen, tot motor-com mandant bij de vrijwillige brandweer is benoemd, zal van het postkantoor uit een doorverbinding worden gemaakt met de woning van den nieuwen commandant. Bij het uitbreken van brand aan het dorp. ver dient het aanbeveling, den heer Van Nlelen hiervan direct bericht te geven. Deze Is ln staat tengevolge van genoemde doorver binding. op elk uur van den dag en ook des nachts den boekhandel Noteboom op te bellen. Deze stelt op zijn beurt de brand weer-alarm in werking. Te water geraakt. Een schipper, die met zijn schip aam de afscheepplaats gemeerd lag, zou zich aan den wal begeven. Hij stapte naast de plank en geraakte tusschen het schip en den wal. Door eenige personen werd dit onge val opgemerkt, zoodat hij spoedig uit zijn benarde positie werd gevrijd. is het, prijs en kwaliteit te vergelijken in de groote keuze in Karpetten, Loopers, Gordijnen. Dekens Enz. Enz. Enz. Tevens worden Gordijnen en Loopers gratis gemaakt, een ware uitkomst voor hen, die gaan trouwen of verhuizen. 7907a AUe VLOERZEILEN worden GRATIS gelegd (VERKOOP UITSLUITEND 4 CONTANT) TT bezuinigt werkelijk, wanneer U de koopt. Prijs veel lager. Kwaliteit als van ouds bekend. Let op het loodje met Firmanaam. cl merk „PRIMA" is verkrijgbaar bij de Firma-s J. .UEELWS, Breestraat 111, C. (i. SMIT, Steenstraat AO. 8825 Vanaf heden weer verkrijg baar Puike Zeeuwsche Mos selen, 25 ct. per emmer. Schip BRU 45, ligplaats Kalverenmarkt. 7891a ten overstaan van Mr. H. M. A. COEBERGH, notaris te Leiden, bij opbod 4 November 1932, bij afslag Vrijdag 11 No vember 1932, des avonds te zeven uur, in het Notarishuis te Leiden, van: Het Burgerwoonhuis te Lei den aan de Garenmarkt nr. 24, kadaster Sectie E nr. 331, groot 1 are 13 centlaren, be vattende: gang, twee kamers, alkoof, keuken, slaapkamer en voorts: tuin; boven: voor- en achterkamer met bed steden, keuken, zolder en ver dere gemakken. Beneden verhuurd per week voor f4.— en boven in eigen gebruik. 8844 Grondlasten f. 17.53. Straatbelasting f. 10.52 Te zien in de weken van veiling en afslag op Dinsdag en Donderdag van 2—4 uur Aanvaarding en betaling 12 December 1932. Meerdere inlichtingen geeft voornoemde notaris. Nieuw model is verschenen! oo Cyclostyies PA-WO f. 35.-e.a. Haarlemmerstraat 219 Telef. 1400 Alleen „SCHRAMA" helpt succesvol. LUXE- EN ORTBOP. MAATSCHOENMAKER PEDIC0RE. MAURITSSTRAAT 59 - TELEFOON 1509 Bezoekt aan huis Doktorale aanbevelingen. 8853 BREESTRAAT 126. GEËTALEERD BE NIEUWE 8849 1 Hel is nu tijd om naai Indië te zenden. Voor J verpakking en verzending wordt nauwkeurig gezorgd. MORGEN kunt U van muizen en ratten verlost zijn I Gebruik Rodent op de voorgeschreven manier en het ongedierte zal U niet langer benadeelen. Koop diroct een doos 6 50 ct. of een dubbele doos 90 ct. O.a. bij alle drogisten verkrijgbaar. OH WE E RSTAAM BAAR VOOR HET EERSTE HAPJE IS HET LAATSTE 4317 Door omstandigheden le huur ol te koop. staande Rijn- en Schiekade, be vattende 6 kamera en prooien zolder, achter- en voortuin. Te bevragenP. VERSTK AATEN, Rijn- en Schiekade 121b. 7901a Telef. 3261. FAILLISSEMENT C. J. A. LEZWIJN, Door den E.A. Heer Rech- ter-Commissaris in opgemeld faillissement is bepaald: lo. dat de termijn binnen welke de schuldvorderingen moeten zijn ingediend zal eindigen op 29 October e.k. 2o. dat de verificatie-verga dering zal worden gehouden op Zaterdag 12 November 1932 des voormiddags te tien uur in het Paleis van Justitie te 's-Gravenhage. 8843 Leiden, 24 October 1932. De Curator: Jhr. Mr. P A. G. DE MILLY Oegstgeesterlaan 24, Leiden. Uw adres voor PIJNLOOZE VOETBEHANDELING is: Mevr. t. d. VOET - Pedicure Apothekersdijk 14. Tel. S305. Spreekuur, uitgezonderd Woensd,, alle werkd. van 2 tot 5 en volgens afspraak. 8840 Bij de gehouden veiling van de Bouwmanswoning met Weiland, groot 23.15.33 heet., en het Burgerwoonhuis, ge veild in 7 perceelen, zijn de perceelen ingezet: Perc. 1 op f. 19200; perc. 2 op f.3100; perc. 3 op f.4800; perc. 4 op f. 1750; perc. 5 op f.2800; perc. 6 op f.4500 en perc. 7 op f.3700. 8816 Afslag Vrijdag 28 October a.s., 's morgens 11 uur in het Notarishuis te Leiden. S. .J RUIZEVELD, Notaris te Zoeterwoude. 3—2

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 7