KAMER I ICELDER's I KOFFIE 1 Fa. I. Zandvoort's Slagerijen MAINZER ZUURKOOL I BESTELT NOG HEDEN Haarlemmerstr. 70. A, F, MULDER Zn, UIT DE RIJNSTREEK. Vertegenwoordiger „GROENMERK" a 50 Cents per halt ponds pak. aaaaaaataaaaaaaaaaaaaaS ZIT-SLAAPKAMER KAMERS. 3 FYFFE'S BANANEN 30 ct. p. K.G. MgaaaaaaHaaBaaariomBB^ •SCH DAGBLAD - Tweede Blad NOORDWITK. D eheeren H. Th. van Deursen en C. J. de Winter agenten van politie alhier, slaagden te 's Hertogenbosch voor het politiediploma met aanteekeningen van den Ned. lyK. Politiebond „St. Michael". Vergadering Noordwijksche Reddingsbrigade. Alhier vergaderde de N. R. B. in Cen traal onder leiding van Dr. C. H. Herma- nides. Dr. Hermanides opende met een welkomstwoord tot de aanwezigen deze eerste vergadering van het win terseizoen. Zooals men in den winter andere kleeren draagt als in den zomer, zoo is ook het winterprogram van den N. R. B. anders dan in den zomer, waarvan de agenda getuigt. De 2e secretaris, de heer v. d. Wilk las hierna de notulen, die zonder aanmerking werden vastgesteld. Volgen de ingekomen stukken en verzon den administratie, die mlest alle voor kennisgeving werden aangenomen. Dan werd rekening en verantwoording gegeven van den Casino-avond op 8 Aug. 1931. Het bleek dat ontvangen was een bedrag van f. 1001.20 en uitgegeven f551.75, dus een batig saldo voor de kas van f. 449.45. Dank werd gebracht aan al len die meewerkten, speciaal het dames comité met Mevr. v. d. Mortel en Mevr. Galema, die een groot aandeel hadden in het welslagen van dien avond, alsmede het uitvoerend comité, waarvan de voorzitter noemde de namen van de heeren J. v. d. Bent. H. v. d- Wilk, H. Luschen, W. Was sing, J. v. d. Niet en vooral C. v. Zeist, schrijver der revue. Van de medewerken den bracht de voorzitter speciaal dank aan Jan Steen en zijn vrouw. Besloten werd om in de verzekeringskas wederom 200 gulden te storten en te plaatsen op de Noordwijksche Spaarbank. Dit zal gedaan worden door storten van 90 gulden rente van de obligaties die de brigade heelt en 110 gulden uit de kas. Dan kwam ter sprake de cursus E. H- B. O. die dezen winter ge geven wordt en die begin November zal aanvangen. Deze zal bestaan uit 6 lessen voor Kerstmis en 6 daarna. Aan Dr. Nie- kerk zal worden verzocht om deze cursus te geven zoo mogelijk op Maandagavond. Het volgende punt handelde over het zwemmen te Den Haag. Definitieve toe zegging was nog niet verkregen daar juist deze avond het bestuur der Haagsche Bri gade vergadert, in welke vergadering over het verzoek wordt beslist. Er werd gehoopt op een gunstigen uitslag. Gewezen werd op het feit dat verschillende zwemmers wel gaan oefenen in den Haag maar niet een cursus in E. H. B. O. volgen- De E. H. B. O. is een der voornaamste dingen die een Brigade-lid moet kennen en daarom zijn ze moreel verplicht om zich die ken nis bij te brengen. Men zou gaarne dege nen die in den Haag gaan zwemmen de verplichting opleggen ook E. H. B. O. te volgen. Een bedrag van f. 100wordt gevoteerd voor het zwemmen te den Haag. Voor zwemmen te Den Haag gaven zich 18 leden op en voor cursus E. H. B. O. 16. Besloten werd om ook nu weer een cur sus in Morse-seinen te houden. De leer lingen van 't vorig jaar hebben met prij- zenswaardigen ij ver onder leidding van den heer Philippens een cursus gevolgd en met veel succes geseind met de Zandvoortsche Brigade. Een zestal leden gaf zich daar voor op. Den heer Philippens zal weer wor den verzocht de leiding te nemen. Dr. Hermanides stelt zijn studeerkamer voor de heeren weer disponibel- De cursus zee- stroomingen wordt tot het voorjaar uit gesteld. Bij de rondvraag deelde de heer S. Ver loop mede dat de het ledental door het maken van propaganda weer op peil is gebracht. In overweging wordt gegeven om statuten en reglementen te wijzigen, omdat ze nu reeds verouderd zijn! Toege zegd werd dat het bestuur dit in studie zal nemen. Opgemerkt werd dat de strand tent te klein is en daarom vergroot dient te worden. Zulks is ook wenscheüjk met het oog op de damesleden. Besloten werd om materiaal daarvoor over te nemen van den heer H. Lüschen. Tenslotte bracht de voorzitter hulde aan de estafetteploeg die in Sassenheim gewonnen heeft. Ook spe ciaal Kees v. d. Berg, die aldaar buiten mededinging de 1500 Meter met 44 secon den voor den eersten prijswinnaar wist af te leggen, kreeg een hartelijk woord van gelukwensch en een aandenken. Bo vendien werd gereleveerd het mooie suc ces van Kees die in 3 uur en 3 kwartier van Noordwijk naar Zandvoort zwom; een prachtprestatie! Hiermede was men aan het eind der agenda en sloot de voorzitter de vergadering- NOORDWITK AAN ZEE. Thijs, de badman. 80 jaar. Matheus van der Linde, beter bekend als „Thijs, de badman", sinds 30 jaren ver bonden aan de Badmaatschappij. is heden 80 jaar. Hij is een der populairste mannen uit deze gemeente, is nog volkomen „fit" en is 's zomers den heelen dag op het strand in functie. Een kranige oud heer, ook de vriend van tallooze badgasten, die men nog stellig vele jaren trouw op zijn post zal aantref fen. Het zal hem ongetwijfeld niet aan be langstelling ontbreken! OEGSTGEEST- Aanrijdingen. Op den Rijksstraatweg werd de groente wagen van A. A S. door een auto van J. S. wonende te Volendam aangereden, waar door de groentenwagen werd beschadigd en de groenten over de straat verspreid lagen. De bestuurder kwam er zonder letsel af. De schade werd onderling geregeld. Achter het Groene Kerkje werd de mo torrijder M. L. wonende te Leiden door een auto bestuurd door B. Z. wonende te Am sterdam zoodanig aangereden dat hij een zijner beenen op twee plaatsen brak. L. werd naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Een onderzoek werd ingesteld. Morgen, Woensdag en Donderdag wordt alhier de wintercollecte gehouden van het Leger der Heils, stichter William Booth. SASSENHEIM. Alg. Ver. v. Bloembollen Cultuur. Als Candidaat voor de te houden ver kiezing voor het Hoofdbestuur werd door de afdeeling Sassenheim de heer A. Berg man alhier candidaat gesteld. o VALKENBURG. Opgedragen. Den bouw van de Ned. Herv. Pastorie is opgedragen aan den heer Joh. Oosterlee alhier. VEUR—LEIDSCHENDAM. Raadsagenda. De raad van Veur komt hedenavond 7.30 uur in openbare zitting bijeen. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstellen van B. en W. tot wijziging der verordening op de heffing en invordering der leges ter secretarie enz. 4. Tot wijzi ging der steunregeling voor werkloozen be treffende wijze van uitbetaling. 5. Betref fende een adres aan B. en W. van Ber- kenwoude terzake van de crisis varkenswet. 6. Tot het aangaan eener geldleening ten behoeve van de uitbreiding der R.-K. meis jesschool en in verband hiermede tot wij ziging der gemeentebegrooting dienst 1932. 7. Ter benoeming, resp. herbenoeming le den van het Burg Armbestuur. 8. Tot aan koop van grond voor verbreeding van den Veurschen Straatweg en tot beschikbaar stelling der daarvoor benooddgde gelden; b. Tot demping rioleering van de sloot voor de woningen van de heeren W. Blonk, L. Tijmons en L. v. Bohemen; tot aanleg van een trottoir vanaf de woning van den heer L. v. Bohemen tot aan de St. Willibrordus- straat. alsmede tot beschikbaarstelling dei- in verband met een en ander benoodigde gelden; c. Tot- wijziging der gemeente-be grooting in verband met de voorstellen ge- genoemd sub 8a en b. 9a. Nader voorstel van B. en W. tot het verleenen van mach tiging tot het aangaan eener privaatrech terlijke overeenkomst met de N.V. Veur- sche Vleeschwarenfabriek terzake kosten van rioleering en straataanleg in verband met gewijzigd ingediend plan voor de bouw van een vleeschwarenfabriek met wo ning. b. Voorstel van B. en W. tot verlee nen van ontheffing van het verbod bedoeld in art. 1 sub 2 der bouwverordening. De collecte welke gehouden is ten gunste van het plaatselijke Crisiscomité heeft opgebracht f. 735.48'/2. VOORSCHOTEN. De crisis-collecte. Zaterdagmiddag heeft het plaatselijke crisiscomité een inzameling laten houden, waarbij de St. Laurens Harmonie en Ben- venuto belangeloos hare medewerking ver- DE ZIENDEWEG TUSSCHEN ZWAMMERDAM EN NIEUWKOOP (Z.-H.). Gebleken is. dat de Ziendeweg tusschen Zwammerdam en Nieuwkoop in verband met het afbrokkelen der bermen, waar schijnlijk veroorzaakt door het verkeer te water gevaar voor de veiligheid van het verkeer oplevert. D:ze weg heeft n.l. een tweeslachtig karakter, n.l eensdeels een druk interlokaal verkeersbelang, ander deels een waterkeerende dijk. De A N.V.B en de K.N.A.C. hebben zich nu gewend tot het betrokken college van Gedeputeerde Saten met verzoek in het belang van een vrij en veilig verkeer een voorziening zoo veel mogelijk te bevorderen Genoemde Vereenigingen hebben daarbij erop gewe zen, dat deze verbetering een geschikt object voor werkverschaffing zou kunnen zijn. ALPHEN. Een hongerige hond! Door een bewoner der Mauritsstraal werd Zaterdagmorgen bij de politie aan gifte gedaan van het feit, dat in den af- geloopcn nacht niet minder dan een zevental kippen en een konijn waren ont vreemd. Uit het ingesteld onderzoek bleek dat hier een hond de dader is geweest, die enkele beestjes had verorberd en de rest had begraven. Een drietal kippen werd nl. bij het opgraven teruggevonden. De eigenaar van de hond is niet bekend. Opening van den ontwikkelingscursus. Woensdagavond 8 uur zal de opening der ontwikkelingscursussen voor jeugdige werkloozen plaats hebben in het Nutsge- bouw. Bij deze opening zal waarschijnlijk het woord worden gevoerd door den bur gemeester. voorzitter der commissie, ter wijl voorts eenige bedrijfsfilms zullen wor den vertoond. Uitslag schietwedstrijden B. V. L. 1932. Afdeeling Vrije Baan: 1. H. Habermehl 89 (30-30-29) s. 28; 2. S. Krotje 89 (30-30- 29) s. 27: 3. J. Basie 89 (30-30-29) s. 26; 4. M. C. Oosthoek 88 (30-29-29) s. 29; 5. J. Verheul 88 (id.) s. 28-28; 6, 7 en 8 L. van den Hoek, M. v. d. Wagt en E. J. de Vries 88 (id.) s. 28-27: 8. H. v. Egmond 88 (id.) s. 27; 10. A. van Hoorn 87 (29-29-29) s. 29; 11. Ch. van der Spelt 87 (id.) s. 28-28; 12. Ph. Dys 87 (id.) s. 28-26; 13. C. Noorlander 87 (id.) s. 28-26: 14. H. Naber Jr. 87 (30- 29-28) s. 27—26; 15. J. C. S. Bonte 87 (id.) s. 27—25: 16. P. de Vries 86 (29-29-28) s. 28-26; 17 en 18 A. Uithol en L. Verleun 86 (id.) s. 28-25; 19. Ch. Zuidam 86 (id.) s. 27; 20. C. Haeck 86 (30-28-28) s. 27-27; 21. A. van Triest 86 (id.) s. 27-26; 22. W. J. van Berkel 86 (30-29-27) s. 27-27: 23. P. Ver kade Pzn. 86 (id.) s. 27-24. Afd. Personeele Baan. Klasse B: 1. C. van Ófwegen 50-48; 2 P. de Vries 50-46: 3. J. Verheul 49-47, 9; 4 en 5. A. van Doorn en Chr. Zuidam 49-27, 8; 6. K. Vonk 49-26; 7. J. C. S. Bonte 49-25, 8; 8. Ch. v. d. Spelt 49-45, 7; 9. R. Wyminga 4943: 10. J. Basie 49-41; 11. A. Wyers 48-47, 9; 12. J. Dirkz 48-47, 8. Klasse C: 1. M. Walraven 48-45; 2. C. v. Heyningen 48-47; 3. J. Blom 48-37; 4. D. Bogaard 47-47; 5. C. Noorlander 47-46; 6. D. Bevaart 47-45. 8; 7 en 8 P. G. Rijken en J. Simmerman 47-45, 7; 9. 10 en 11 D. Ver- gunst, C. H. v. Egmond en C. Jongejan 47-44, 8. Klasse D: 1. A. H. Pijnacker 48-48; 2. A. T. d. Ent 47-45; 3. J. P. Splinter 45-45; 4. L. Visser 45-44; 5. G. J. v. d. Sluis 44-35; 6. A. Schellingerhout 44-30; 7. C. Meijer 43- 42; 8. C. Verhorst 43-41; 9. A. Kroon 43-40. leenden. Op verschillende punten in de gemeente werden muzieknummers uitge voerd .terwijl enkele jongedames bij de ingezetenen een collectebus presenteerden of een lijst voor inteekenlng. Deze inzameling bracht op f. 593.84, was oor het comité dankbaar is, maar geheel voldaan gelooven wij niet. In ver gelijking met de vorige (1931) inzameling en gezien de cijfers die nogal eens ver meld worden van andere collecten, zal menigeen dit bedrag niet bijzonder hoog vinden. Voor wie 't nog niet weet. vermelden wij dat Secretaris-Penningmeester van het PI. Crisis Comité is. Mr. N. Vernède, Giro nummer 191800 en dat steeds giften wel kom zijn. Bedenkt dat de winter nog moet begin nen en „stille armoede" wel degelijk aan wezig is! Afd. Geluksbaan: 1. A. P. Groenenberg 300; 2. S. Kraan 299; 3. W. J. v. Berkel 298. s. 95; 4. L, Verleun 298, s. 90; 5. C Flinken- flügel 298 s. 83; 6. A. H. Pijnacker 297, s. 97; 7. G. de Regt 297,3, 90. 86; 8. J. van Elk 297. s. 90-83: 9. Ph. Dijs 296 s. 94; 10. C. Straver 296, s. 91; 11. H. v. Egmond 296. s. 89: 12 J. P. Splinter 295: 13. Chr. Snel 294, s. 96; 14. N. H. Hulscher 294. s. 94; 15. J .Dirkx 294, s. 92; 16. G. de Rijk 293. s. 94. 93; 17. C. v. Fulpen 293, s. 94, 86: 18. H. Naber Sr. 293, s. 86. Brevet en medaille als koningschutter; A. v. Triest en P. Hoogendljk. Brevet als scherpschutter: J Dirkx (1931); K .Vonk (1931); voor 1932: M. v. d. Wagt, M. C. Verkade, R. Wyminga. P. de Vries, A. C. v. d. Louw, G. Verkerk Fzn., M C. Oosthoek, A. Kievit, C. Haeck, A van Doorn. Van elke klasse ontvangen de Nos. 1. 2 en 3 een herinneringsmedaille De prijs uitreiking is bepaald op Maandag 24 Octo ber as. Ds. Schouten van Westbroek, die al hier werd beroepen tot predikant bij de geref. Kerk Oudshoorn heeft voor dit be roep bedankt. Het pl.m. 4-jarig dochtertje van N„ dat kort geleden wegens bekomen brand wonden moest worden overgebracht naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden, is daar Zaterdag aan de gevolgen hiervan over leden. Tot directeur van het Post- en Tele graafkantoor alhier is naar wij vernemen met ingang van 16 Nov. as. benoemd dc heer A. G. Schram de Jong. thans in ge lijke functie te Zierikzee. Dinsdag a.s. zal alhier de jaarlijksche speldjesdag ten bate van het T.B.C.-fonds „Herwonnen Levenskracht" worden ge houden. Tot diaken der Ned. Herv. Kerk Ju- lianastraat in de vacature van den heer T. H. B. Vis werd benoemd de heer J Sprey Tot koster der Ned. Herv. Kerk Julia- nastraat is met ingang van 1 April a.s. be noemd onze plaatsgenoot de heer H. Burg graaf, thans concierge van het wijkgebouw „Bethel". BOSKOOP. Eervol ontslag. Aan den heer van der Kraat», ooncierge der openbare lagere school alhier, is met ingang van 1 Januari e.k. op zijn verzoek eervol ontslag als zoodanig verleend. De heer van der Kraats is van 1 Juli 1902 af in die betrekking werkzaam geweest, zoodat hij op een dienstijd van meer dan 30 jaren kan terug zien. Schuit met grint gezonken. Een schuit, geladen met grint, bestemd voor den heer M. alhier is in een sloot nabij de Valkenburgerlaan gezonken. Persoonlijke ongelukken hadden er ge lukkig niet bij plaats. Door de firma Haring is het vaartuig met zijn inhoud weder aan den oppervlakte gebracht. Bijtijds gered. De 5-jarige V. geraakte aan de Zuid kade ter hoogte van de fabriek van den heer Nijhof in de Wetering. Twee voorbij rijdende fietsers, die het ongeluk zagen gebeuren, brachten het kind behouden op het droge. NIEUWE-WETERING. De opbrengst van de alhier gehouden collecte ten bate van het Crisis-Comité bedraagt f. 39.62Vz- o OUD-ADE. De collecte ten bate van het Crisis comité heeft alhier opgebracht f. 92.33. ROELOFARENDSVEEN. De oudste inwoner overleden. Alhier is in den ouderdom van 92 iaar overleden Gerrit van Klink, oud-Pauselijk zouaaf. Van Klink was de oudste inwoner van ons dorp. Collecte Crisis-Comité. De opbrengst van deze week gehouden collecte ten bate van het Crisis-comité heeft opgebracht de som van f. 434.63l/2; terwijl tevens nog enkele giften in natura beschikbaar werden gesteld. WADDINXVEEN. In een sloot geraakt cn verdronken. Gisteravond tegen half zeven is de 69 jarige C. Vermey. wonende aan de Jan Dirkenskade, misleid door de duisternis, in een aldaar langs den weg loopende sloot geraakt en verdronken. Eenige voorbij gangers, die den man om hulp hoorden roepen, slaagden er in hem uit het water te halen. Hij gaf eerst nog teekenen van leven, doch de spoedig aanwezig zijnde dr. Paul kon slechts den dood constateeren. WOUBRTTGGE. Intrede van Ds. Jellcma. Na des voormiddags door den consulent, ds. Stehouwer van Alphen, in het ambt te zijn bevestigd, hield ds Jellema gisterna middag zijn intreepredikatie in 't Ned. H. Kerkgebouw, waarvan alle plaatsen tot in de paden waren bezet. De predikant had tot tekst gekozen Psalm 147 vers 2, deze woorden „Dc Heere bouwt Jeruzalem" Aan de hand van dit schriftgedeelte wees spr. ten eerste op den Bouwmeester, ten tweede op de bouwsteenen en ten derde op het bouwwerk. De Heere is zelf de Bouwmees ter van het geestelijk Jeruzalem en wil daarbij ook nietige menschen gebruiken om de muren te helpen optrekken met le vende steenen- Daarvoor vergadert Hij. middels Zijn knechten, het verdrevene en verlorene om opgebouwd te worden op den hoeksteen van het geestelijk Jeruza lem, welke is Jezus Christus. Met de hamer van Gods woord worden de van nature harde steenen geschikt gemaakt voor het bouwwerk van Jeruzalem. Niet in eigen kracht, doch ziende op den eenigen Mid delaar, met erkenning van eigen ellende, zal het bouwwerk kunnen worden voltooid. Na deze aandachtig aangehoorde predi katie. wende den predikant zich allereerst tot den burgemeester der gemeente, den heer Bodens Hosang. Spr. gaf zijn blijd schap te kennen dat het hoofd der ge meente ten tweede male in dit kerkge bouw aanwezig mocht zijn en hoopte van harte dat dit aanwezig zijn mocht voort spruiten uit een werkelijk gevoelde be hoefte om zich met de gemeente te scha ren onder de prediking van Gods woord. Daarna sprak ds. Jellema namens den Kerkeraad en de gemeente woorden van dank aan den consulent, ds. Stehouwer van Alphen. De gemeente heeft grooto waardeering voor Uw arbeid gedurende de lange vacature en zij hoopt dat Gods zegen in ruime mate op dezen arbeid moge rus ten. Mede bracht spr. woorden van dank voor de troostvolle woorden door den con sulent in den voormiddag tot hem gespro ken en beval zich met zijn gezin in de vriendschap van ds. Stehouwer aan- De Heere zij U en mij steeds nabij! Daarna wendde spr. zich tot de Kerke- raadsleden. Gij wilt mij, aldus spr. steeds tot hulp en steun zijn cn de Heere geve dat wij eensgezind zijn in den arbeid tot uitbreiding van Gods Koninkrijk. Het werk is moeilijk als wij op ons zelve zien. doch biddende om de leiding van den Hei ligen Geest zullen wij welgemoed alle moeilijkheden overwinnen. Vervolgens dankte spr. de Kerkvoogden en Notabelen voor de hartelijke ontvangst en de medo- werking tot de inrichting van de pastorie, de organiste en koster der kerk, om daar na nog een woord te richten tot het hoofd der Chr. School, den heer H. de Boer. Christelijk onderwijs en kerk staan naast elkander om de ware beginselen van Gods woord den mènschen te leeren kennen. Spr. beval de school in de belangstelling der ouders aan en sprak zijn vreugde uit over het groot aantal leerlingen- Nog één verzoek, aldus spr., wil mij ver dragen in al het menschelijk te kort ko men en mij met mijn gezin met Uwe ge beden opdragen aan den Troon der genade Wij stellen de pastorie en ons hart voor U open en hopen oprecht dat U daarvan een ruim gebruikt maakt in den goeden zin. Ontvangt mij als Uw herder en leer- aar, de Heere geve dat wij mogen zijn van Jezus. Na het dankgebed werd ds. Jellema en de gemeente nog toegesproken door ds. Odé van Koudekerk, zulks namens den Ring, waarna ds. Stehouwer tot slot de nieuwe herder met warme bewoordingen de gemeente aanbeval, dat zij hem mocht dragen in liefde en gebed tot stichting der gemeente, tot heil der zielen en de komst van het Koninkrijk van Jezus. De gemeente zong op verzoek van ds. Stehou wer den leeraar toe de laatste vier regels van het twaalfde vers uit pslam 118. ZWAMMERDAM. De commissaris der Koningin heeft benoemd tot gemeente-veldwachter alhier, (standplaats Dorp) dé heer J. Kool, thans gemeente-veldwachter te Waarder (Z.H.). De N.V. Veursche Vleeschwaren fabriek, vraagt wegens vertrek i v. d. tejrenwoordige voor direct eenicgevoerd Vertegenwoordiger 1 voor Leiden en Omstreken. Sollicitaties aan N.V. Veursche Vleeschwarenfabriek. Leidschehave 6, Leidschendam. 7933 Heer vraagt voor direct te Katwijk aan Zee ZIT- (EN) SLAAPKAMER event, ongemeubil. met kost, Brieven met uitersten prijs letter X, De Jongs Boekhandel. BBBaBBBBaaBBBBaaaBaaBa Sbij Uw dagelijksche Levensmiddelen per Telefoon of op Uw boekje een pakje H E Over de kwaliteit zult U ongetwijfeld g tevreden zijn ennabestellen. Joncr Tecbniker zoekt gem. Omgeving Oude Singel. Br. Bur. van dit blad onder No. 6572a. Aangeboden op besten stand te Leiden, tegen billijken prijs, een Zit- en Slaapkamer in stil gezin, met of zonder pension. Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 6556a. Verbef erin;, Alnrnnntha - Samenkomst. Niet a.s. Woensdagavond maar Donderdagavond 8 uur in de Nutszaai, Steenschuur. Spr. Ds. H. SIEGERS. Utrecht. Onderw.De zes Yerdervers en het teeken des Lams Toegang en zitplaatsen vrjj Comité Stads Evangelisati Jeruéï, 1ste Groenesteeg 16e 6542a Voorziet U voor de Vetbelasting Oude Vest 55. Oegstgeest Kempenaerstr. 287 P.K. Koorsteeg 26, Noordwijk Kerkstraat 5 Gesmolten Rundvet 30 cent pond Gesmolten Reuzel 30 cent pond Gegarandeerd zuiver en kan bewaard worden, Rolpens 60. Cornedbeef 17 ct. per M pond Prima gekookte Rookworst 30 cent pond Prima rauwe Rookworst 35 cent pond Carbonade-Reclame tot Vrijdag a.s. 35 ct. p. p. TREKKING 27 OCTOBER '32 LAATSTE 2 WEKEN. 31e ZAAS LAND SCHE VERLOTING Goedgek. bij K B. van 8 Maart 1902 en 20 Febr. 1930 no. 19. Hoofdprijzen: le. Zes vette Koeien, ter waarde v. ong. f.2000; 2e. 3 vette Koeien, ter waarde v. ong. f.900; 3e. 2 vette Koeien t. waarde v. ong. f. 500. Verder Koeien, Pinken vette Varkens, Wolvee, enz. Prijs per lot f.1. Verkrijgbaar bij H. ZIRKZEE Sigarenmag. Nieuwe Rijn 63 h. Hooigr., Leiden - Tel. 197. 6549a Prima kwaliteit per pond f. 0.10 Rauwe Rookworst Frankf. Knackworstjes Nieuwsteeg 33, Tel. 610 7930 iEEEEBEEEEEEEEEEEEEEBH iiiiiiiiiiiiiiiiiihimmuun 5 p. extra groote Maagdeperen voor 35 ct. 5 p. extra groote zure Handappelen voor 30 ct. 5 p. roodkokende Stoofperen voor 25 ct. 5 p. prima Moesappelen voor 25 ct. S 5 p. sappige Handperen voor 30 ct. 10 zoete sappige Sinaasappelen voor 45 ct. E Doe uw bestellingen vroegtijdig wegens de enorme drukte. 2 E TELEFOON 2801-3324 p 3—2

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 7