csS. Kodak „VELOX" papier 3 October in Café „PLANTAGE" CONCERT NIEUWE OOGST 2® J. VAN DER ZANDEN j IW" Frankenthalers TH. FONTEIN Leidsche Hutspot met Klapstuk CHOCOLATERIE J. W. DIRKSE Dzn. HET FRU1TPALEIS J. W, DIRKSE Dzn. A. F. MULDER Zo. LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 30 September 1932 UIT DE OMSTREKEN. AGENDA. Haarl.straat 70-75 - Telefoon 2801 AANMAAKSTERS en TWIJNSTERS BREESTRAAT 141 HAARLEMMERMEER. Ernstige botsing. In Haarlemmermeer had op h-fl Kruis- pnut Venneperweg—IJweg een botsing plaats tusschen een met ongeveer 2000 K.G. stroo beladen vrachtauto van den heer N. en een personenauto afkomstig uit den Haag, vermoedelijk doordat beide bestuurders de situatie ter plaatse niet goed kende en beiden in de meening ver keerden dat de een voor den ander stoppen zou. Dus reden zij in volle vaart"~door, met het gevolg dat de auto's tqgen elkaar op vlogen. De schok was zóó hevig, dat de zwaar beladen vrachtauto omsloeg en ge deeltelijk terecht kwam op de betonnen brugleening, waarvan een groot stuk af brak en van zijn plaats verschoven werd. De bestuurder van de personen-auto scheen er oogenschijnlijk nogal goed af gekomen te zijn, hoewel hij zich erg pijnlijk gevoelde. De vrachtautobestuurder kwam met den schrik vrij. De beide wagens werden grootendeels vernield en naar een garage gesleept. Doordat de lading stroo op de brug en den weg verspreid lag, was het verkeer ter plaatse eenigen tijd gestremd. Dat de verbeterde en geasphalteerde Venneperweg onder de steeds drukker wordende ver keerswegen in dezen polder kan worden gerangschikt, is bij deze verkeersbelemme- Ting ten duidelijkste gebleken. Gelukkig werd door de zorg van de politie al het mogelijke gedaan om van den weg weder spoedig vrij te maken. LISSE. GEMEENTERAAD. Het ambtenarenreglement - Het uitbrei dingsplan - De ambtswoning van den Burgemeester - De a.s. Kermis. De Raad vergaderde onder voorzitter schap van burgemeester v. Wijnbergen. De gebedsformule werd gelezen waarna vaststelling der notulen aan de orde was. De heer A. H. Schrama merkte op. dat hij van goede zijde vernomen heeft dat er ook door anderen pogingen in het werk worden gesteld om den weg naar Zee door den Ruigenhoek flink te verbeteren en gaf B. en W. in overweging met deze personen voeling te houden. De heer J. P. Segers zag gaarne, evenals de heer Noorlandt in de notulen vastge legd het motief waarom door hen tegen -de ambtswoning werd gestemd, hetgeen toe gezegd werd. Een wijziging van het Ambtenarenregle ment werd goedgekeurd, inhoudende, dat voor arbeid, verricht op de vastgestelde vrije Zondagen 100% boven het gewone loon wordt uitgekeerd, hetgeen voorheen 25% was. Voor arbeid op gewone vrije werk dagen blijft de vergoeding als voor over werk. n.l. 25% boven het gewone loon. Een verzoek om dit te brengen op 50 of 100% werd dus afgewezen. Op een vraag van den heer Noorlandt werd medegedeeld dat op vriie dagen wei nig gewerkt behoeft te worden. Een parkeerverbod werd vastgesteld, in houdende dat op 5 en 6 October niet ge parkeerd mag worden op den Heereweg van Veldhorststraat tot Raadhuis en op het begin van den Achterweg. De vaststelling van het uitbreidingsplan aan de orde komende, verzocht de heer C. Schrama de behandeling te verdagen tot de volgende vergadering. Hij heeft er nog geen studie van kunnen maken. Zoo ook de heer Van Kesteren. De burgemeester en de heer Segers mer ken op, dat het plan eigenlijk reeds stuk voor stuk is besproken en dat het thans nog slechts formeel vastgelegd moet wor den. Echter kan ten allen '."de door den Raad een wijziging, indien noodig. worden aangebracht, hetgeen de vaststelling dus niet tegen behoeft te houden. Hierna werden door enkele leden nog nadere toelichtingen over verschillende punten gevraagd en verkregen. Het uitbreidingsplan met de daarmede samenhangende Bebouwingsvoorschriften en verordening der schadevergoeding wer den -z.hs. aangenomen. Bij de aanbieding der gemeenterekening over 1931 werd medegedeeld, dat de reke ning Gewone Dienst over 1931 sloot met een voordeelig saldo van f. 27.646,71. even eens de kapitaaldienst met f. 15.300. Bij de begrooting van het Burgerl. Arm bestuur gaf de heer A. Verduijn Jr. in over weging een begrotingscommissie in het leven te roepen. Hierover zal nader gespro ken worden. De heer A. H. Schrama achtte dit niet wenschelijk. Na de agenda kwam aan de orde het be kende request inzake het Raadsbesluit om f. 20.000 te voteeren voor een ambtswoning voor den burgemeester. De burgemeester legde naar aanleiding van dit request een breedvoerige verkla ring af, waarin hij o.m. zeide, dat hij het genomen Raadsbesluit op zichzelf goed achtte en volkomen gerechtvaardigd. Het blijkt echter dat door dit besluit in de gemeente misnoegen is ontstaan. De critiek echter van degenen die het adres niet mede onderteekenden (de arbeidende klasse) heeft hem meer getroffen dan de critiek van de adressanten. Ook acht hij de mogelijkheid niet geheel uitgesloten om alsnog in de behoeften van een ambtswo ning te voorzien. Alles te zamen genomen deed hem besluiten om den Raad voor te stellen het Raadsbesluit in te trekken en thans niet tot den bouw van een ambtswo ning over te gaan. daar hij het aanbod van den Raad in deze omstandigheden niet zou kunnen aanvaarden. De heer Pijnacker vraagt of de grond reeds definitief gekocht is. Dit is echter geschied behoudens goedkeuring van Ged. Staten. De heer C. Schrama betreurd den gang van zaken, doch billijkt het standpunt van den burgemeester. De pogingen om een bescheiden woning te vinden zijn mislukt. De heer P. Warmerdam voerde nog eeni gen tijd over dit punt het woord. Hij waar deerde de houding van den burgemeester om met minder zich tevreden te stellen en toch te Lisse te kunnen wonen. Naast het feit echter dat de werkloo- zen en de kweekers ondersteuning ontvan gen wil hij en velen met hem gaarne het offer brengen dat een ambtswoning vragen zal. Als adressanten-bloemisten een stuk bollenland koopen zet men er toch ook een ambtswoning op voor den meesterknecht! Dat vraagt ook geld! En dit geldt nog in veel sterker mate waar het een burgemees ter betreft. Het bedrag dat op de ambts woning moet worden toegelegd noemt spr. een bagatel! Hij verklaarde dat de R.-K. fractie niet tot den bouw van een ambts woning zou medewerken als de mogelijk heid niet bestaat voor een goede oplossing die van den burgemeester een klein offer vragen zal. Het voorstel van den burgemeester om het adres voor kennisgeving aan te nemen en den bouw voorloopig op te schorten, werd aangenomen, waarmede deze zaak van de baan is. De heer J. P. Segers verheugd zich over dit besluit. Hij achtte de opzet van het adres verkeerd. Hii had gaarne een ge mengde onderteekening van het adres ge zien, want ook vele Roomsch-Katholieken waren tegen dit besluit. De heer Verduyn merkte op. dat het na de verklaring van den burgemeester beter geweest was als er geen woord meer over gesproken was. De heer Noorlandt is het met het ge sprokene door de heeren Schrama en War merdam geheel niet eens, doch waar het hier den burgemeester zelf betreft, ziet hij van het woord af. Bij de rondvraag- verzocht de heer J. P. Segers den burgemeester er zorg voor te willen dragen dat van de kermis op 6 Oct. niets op de straten bemerkt zal worden, evenals de laatste jaren. De voorzitter zegt hem dit toe. Nog zij opgemerkt in dit verband dat de lieer Noorlandt 't betreurde dat de burge meester toestemming tot déze kermis heeft verleend in deze drukkende tijden De burgemeester achtte echter geen grondige reden aanwezig om dit feest niet door te laten gaan en vond het psycholo gisch onjuist. Ontspanning is in dezen tijd noodig. Hierop volgde sluiting. OEGSTGEEST- Aanrijding. Op de Kanaalbrug had een aanrijding plaats tusschen een vrachtauto van en bestuurd door A. W. B., wonende te Haar lemmermeer en een vrachtauto van F. P., wonende te Rotterdam. Beide auto's wer den beschadigd. Persoonlijke ongevallen hadden niet plaats. De politie stelt een onderzoek in naar de schuldvraag. Door de politie is aangehouden de dienstbode A. S. die ten nadeele van Mevr. G. alhier verschillende goederen heeft ontvreemd tot een waarde van f,600. Zij is voor den Oficier van Justitie te Den Haag geleid. Door de politie alhier werd langs den Rijksstraatweg een Citroen-auto onbe heerd aangetroffen, welke later bleek van den openbaren weg in Amsterdam ont vreemd te zijn. De eigenaar Jhr. J. P. T. van B. te Heemstede, die eigenaar van de auto bleek te zijn, heeft zijn wagen weer teruggehaald. VEURLEIDSCHENDAM. Het plaatselijk Crisiscomité. De nood dringt om op Dinsdag 4 Oct. a.s. een collecte langs de huizen te houden ten bate van het plaatselijk Crisiscomité. Verschillende dames hebben zich bereid verklaard, om die collecte te houden. Vanaf de instelling van het comité (15 Januari 1932) werd aan collecte, giften, bloempjes- en vlaggetjesverkoop, ontvan gen f. 1768.20; terwijl van het Nationaal Crisiscomité werd toegewezen f. 775. In totaal werd dus f. 2543.20% ontvangen. Dit bedrag is op enkele guldens na ge heel uitgegeven. Beleefd doet het Bestuur daarom een beroep op u allen! VOORSCHOTEN. Verkooping. Ten overstaan van Notaris W. A. Caron had in Hotel, „Het Wapen van Voorscho ten" de verkooping plaats van de per- ceelen aan de Molenlaan alhier. Perceel 1 huis met schuur No. 25; perceel 2, woon huis No. 27; perceel 3, schuur en perceel 4 schuren met grond. Kooper: Mej. J. C. Tukker q.q. voor f.4100. De verkoop van bloempjes ten bate van „Herwonnen Levenskracht" heeft in deze gemeente opgebracht f. 84.75, Dinsdagavond om 8 uur heeft op het Kerkplein een openlucht filmvoorstelling plaats van de Vereeniging Nederl. Fabri kaat, welke zal worden opgeluisterd door muziek. WARMOND. Vergadering der R.-K. Hanze. De opkomst dezer vergadering was te leurstellend, hetgeen te betreuren is, omdat vocral voor de middenstanders een krachitg aaneensluiten noodzakelijk is, hetgeen de aanwezigen op de vergadering toch wel duidelijk gebleken zal zijn. Te half negen opende de voorzitter, de heer F. Slager op de gebruikelijke wijze de bijeenkomst. Hierna werden door" den secretaris de notulen der vorige vergadering voorge lezen en onder dankzegging zonder op of aanmerkingen vastgesteld. Bij de ingekomen stukken was een schrijven van den vroege- ren adviseur Kapelaan Lampe waarin deze de vereeniging dank bracht voor het hem aangeboden geschenk bij zijn vertrek uit deze gemeente. In een paar welgekozen woorden schetste te voorzitter de groote verdiensten van kapelaan Lampe voor de vereeniging, waaraan hij zijn hart ver pand had. Zjjn wel doöTrWoybte. adviezen aldus spr., waren ^feédifwkn het grootste belang voor de veTeefiïging en vooral het Santosfonds had zijn bijzóndere belangstel ling. Van deze plaats breng ik hem dan ook een woord van hartelijken dank, ter wijl de vereeniging aan zijn adviseursschap de prettigste herinneringen zal blijven behouden. Nog deelde de voorzitter mede dat namens de vereeniging bij het 25-jarig jubileum van den Diocesanenbond aan dezen bond een bloemenhulde was gebracht. Hierna werd overgegaan tot installatie van den nieuwen adviseur kapelaap v. Beek, die door den voorzitter met een paar harteliike woorden verwelkomd werd. Op voorstel van het bestuur werd besloten aan de stichting Voorschotbank een bii- drgge toe te kennen van f. 15. Vervolgens deed de voorzitter voorlezing van het winterprogramma. Spr. vertrouwd echter, dat thans de leden wel tot het besef gekomen zijn, dat een grootere belangstelling van lien op dit oogenblik zeker geboden is. Hierna werd overgegaan tot benoeming van de leden der Commissie voor het a.s. Kerstfeest; als zoodanig werden aangewe zen de heeren Witsenburg, Kortekaas, Zandbergen en van Berkel, terwijl als leden der commissie voor het jaarfeest werden benoemd de heeren van Styn, Koks, Papot en v. d. Voorn. De heer C. M. v. Styn Jr. bracht hierna verslag uit als afgevaardigde naar den Centralen raad. uit welk verslag bleek dat hij de besprekingen in deze vergadering met biizondere belangstelling gevolgd had, zoodat de leden een duidelijk inzicht kregen van de onderwerpen die er behandeld waren. Hij had dan ook een woord van bijzonderen dank in ontvangst te nemen van den voorzitter. Bij de ge bruikelijke rondvraag deelde de voorzitter mede, dat het bestuur besloten heeft in de plaats van kaartavonden societeits- avonaen te geven welke voor de leden geen enkele verplichte uitgaaf medebrengt. De heer Papot zou gaarne zien dat door het bestuur pogingen In het werk wórden gesteld om, nu de middagbestelling der posterijen vervallen is, gelegenheid gegeven zal worden des middags de post op een nader vast te stellen uur ten kantore af te halen. De voorzitter zegt dat het bestuur dit voorstel gaarne in overweging zal nemen en zal zien wat te dezer kan worden gedaan. Hierna werden nog eenige zaken van huishoudelijken aard afgehandeld, waarna de voorzitter de bijeenkomst,^ die een zeer geanimeerd verloop had. sloot. Raadsagenda. De raad dezer gemeente is in openbare vergadering bijeen geroepen tegen Maan dag 3 October a.s. des namiddags te half acht. Behandeld zal worden: 1 Verslag van de benoemde Commissie inzake ambtswo ning burgemeester. 2. Aangaan geldleening. 3. Rondvraag. Verlenging steunregeling. Door den Minister van Binnenlandsche Zaken ,is de steunregeling voor werkloozen afkomstig uit het bloembollenbedrijf voor deze gemeente verlengd tot 8 October a.s. Goed afgeloopen. Eenige visschers uit den Haag waren per roeiboot de meren opgetogen om te visschen. 's Avonds laat keerden zij met veel visch huiswaarts, doch werden op het Zweiland overvaren door een groote motor schuit, welke zij in het donker niet tijdig hadden zien aankomen. De roeiboot sloeg om en de inzittenden verdwenen in de diepte. Weg was de visch! Gelukkig kon den de onfortuinlijke roeiers zwemmen, zoodat zij door het motorschip konden worden opgepikt. In deze gemeente zal van 22 tot 30 October a.s. een missieweek gegeven wor den in de Parochiekerk van St. Mathias door de Paters Redemptoristen. WASSENAAR. Ledenvergadering der R.-K. Kiesvercen. De R.K. Kies vereeniging „Recht en Plicht" alhier hield een ledenvergadering in het Patronaatsgebouw. De ver gadering werd geleid door den tweeden voorzitter den lieer J. J. v. Duuren. Deze heette de aanwezigen welkom en sprak er vervolgens zijn leedwezen over uit, dat de vereeniging haar voorzitter, den heer P. M. Wesseling, wegens vertrek uit de gemeente heeft verloren. De heer Wesseling was een uitstekend voorzitter wiens leiding niets te wenschen overliet en die zich voor de vereeniging zeer ver dienstelijk heeft gemaakt. Hij stelde daar om voor hem voor zijn leiding schriftelijk dank te brengen, 'waartoe werd 'besloten. Vervolgens wilde de voorzitter in een kort woord herdenken, den grooten Nederlan der, die onlangs door den dood is weg gerukt, Kardinaal van Rossum. Zijn hoofd taak was de missioneering in nieuwe banen te leiden en daarvoor heeft hij hard ge werkt. Toen hij kardinaal was geworden, vrGeg de Paus hem, wat zijn program was. Hij heeft toen geantwoord „Werken H. Vader en mij offeren in dienst van de Kerk". Medegedeeld werd, dat alhier een R.K. Vereenigingsgebouw is opgericht. Besloten werd dat de Kiesvereeniging daarbij zal aansluiten. Hierna is aan de orde de verkiezing van een voorzitter. Bij eerste stemming wordt als zoodanig benoemd de door het bestuur voorgedragen candidaat de heer H. J. Arts. Tot bestuursleden worden gekozen de hee ren L. A. v. d. Berg en A. van Oyen en tot afgevaardigde naar de vergadering der Kamercentrale de heer G. A. van Lei jen horst. Hierna was aan de orde de bespreking van het concept-program der R.K. Staats partij. Op verzoek van den voorzitter gaf de heer van Berkel een korte uiteenzetting. Deze deelde mede, dat het program was gericht op de crisis-omstandigheden en enkele punten voor de allernaaste toekomst. Daarna werd het program punt voor punt besproken. Dit lokte een geanimeerde dis cussie uit. Men wees er op, dat het ver keerd is te bezuinigen op het loon in Zaterdag. Amsterdam (Krasnapolsky) 5%% Oblï- gatiehoudersverg. N.V. L.E.M.V.O.G. 10 uur voorm. Schouwburg; Wiener Operette „Die Blume von Hawaii". 81/4 uur nam. Zondag. Vrijz. Evang. Gem.: Samenkomsten te 10 uur voorm. en 7 uur nam. BIOSCOPEN. Casino-BioscooD Hoogewoerd. 8 uur n.m, „De man, die het laatste lacht." Zondag n.m. 2 uur en 4 uur 30. City-Theater Haarlemmstr.. 8 uur n.m.: „Tarzan". Zaterdag n.m. 2 uur. Zondag n.m. 2 uur en 4 uur 30. Luxor-Theater Stationsweg. 8 uur n.m.: „Hans, de Overwinnaar." Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur. Zon dag n.m. 2 uur en 4 uur 30. Trianon-Theater Breestraat. 8 uur n.m.: „Eine nacht im Paradis." Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur. Zon dag n.m. 2 uur en 4 uur 30. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 26 Sept. tot en met Zondag 2 Oct. a.s. waar genomen door de apotheken: G. F. Reyst, Steenstraat 35, telef. 136 en A. J. Donk, Doezastraat 31, telef. 1313. Maandag 3 Oct. neemt waar apotheek D. Pelle, Kort Rapenburg 12, telef. 594. werkverschaffing. Ook werd gehekeld de bezuiniging op onderwijs, welke door de Commissie Weiter wordt voorgedragen en van zeer Liberale opvattingen getuigt, op het Nijverheidsonderwijs wil zij 17 pet. bezuinigen dit is het onderwijs voor de minder goed gesitueerden, op het hooger onderwijs maar 6 pet. en op het lager 11 pet. Ook was men huiverig voor het opleggen van nieuwe lasten. Men meende, dat te weinig een rechtvaardige verdeeling wordt nagestreefd. Men vond, dat door een z.g. noodoffer nog wel wat te halen was bij de beter gesitueerden- Op punt 3 zal een amendement worden voorgesteld. Men wenscht bescherming niet enkel van den Nederlandschen Landbouw, maar ook van den Tuinbouw. Bij punt 4 werd betreurd de stopzetting der Zuiderzeewerken. Over het algemeen kwam sterk naar voren de meening dat er van toepassing van hej program in het algemeen weinig terecht komt, terwijl er vooral onder de arbeiders groote on tevredenheid over maatregelen der Regee ring heerscht. Men vond het goed, dit naar voren te brengen, om te trachten alsnog een ander inzicht ingang te^ doen vinden, want vooral in arbeiderskringen in den lande is de ontevredenheid zeer groot B ijderondvraag bepleitte de heer van Leijenhorst de vorming van een goed ge schoolde propagandaclub. Hij meende, dat deze in dezen tijd meer dan ooit noodig was om de kiezers in te lichten, vooral op het oogenblik, nu de ontevredenheid hoog is gestegen. Staande de vergadering gaven zich hier voor reeds eenige personen op. Getracht zal worden dit aantal uit te breiden, ter wijl mede een beroep zal worden gedaan op de menschen van hooger standing. Tenslotte gaf de voorzitter aan de aan wezige raadsleden in overweging om waar binnenkort de bespreking van de bedrijfs- uitkomsten en de tarieven ter sprake komen in den Gemeenteraad, aandacht te schenken aan een tarief, dat de groote gezinnen tegemoet komt. Hij haalde als voorbeeld aan het tarief in Bussum, dat heel goed werkt. Hierna werd de vergadering gesloten. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria, d. van P. G. Westgeest en G. van Leeuwen; Jacobus, z. van D. van Keulen en E. de Wilt; Pim Albert, z. van P. A. Woest en M. Th. Vogel. Overleden: Cornelia Theresia Maria van de Coolwijk, 37 jaar ongeh.; Gerrit Jan ten Raa, 82 jaar 'echtgen. van M. A. de Roos. Ondertrouwd: N. van Eenige en E. E. Blase; R. Pander en J. A. van Wijngaarden; Th. J. v. d. Kleii .en F. H. M. v. d. Aa; A. M.van Egmond en J. H. Meuwsen; A. J. Slats en J. M. C. van Zon. De „Staatscourant" No. 189 bevat de goedgekeurde statutenwijziging van de Wassenaarsche Schoolvereeniging, geves tigd alhier. LET OP! LEIDEN AARS! EET NU KLAPSTUK! 3 pond Runder klapstuk f. 1.00. - 4 p. Klapstuk, paard, f. 1.00 6 p. Lappen f. 1.Als extra reclame, Biefstuk 50 ct. p. p. RUNDVLEESCH 3 p. Runder Klapstuk f. 1. 3 p. Runder Rollade f. 1. Lappen 30, 35 ct. p. pond Riblappen 45 ct. p. pond Rosbief 60 ct. p. pond Hard Niervet 50 ct. p. pond PAARDENVLEESCH 5 p. Lappenf1. Lappen 20, 25, 30 ct. p. pond Baklappen40 ct. p. pond Biefstuk 50 ct. p. pond Haas60 ct. p. pond Nu allen naar de van ouds bekende Rund- en Paardenslagerij WED. C. ZWETSLOOT - GROENESTEEG 36 HONINGZOETE DRUIVEN 20 ct. p. pond GROOTE MAAGDEPEREN 15 ct. p. küo 5 POND BESTE STOOFPEREN 20 ct. 5 POND BESTE MOESAPPELEN 25 ct. RIJPE TOMATEN 5 pond 25 ct. CITROENEN 5 ct; - SAPPIGE SINAASAPPELEN 7 ct. Fyffes Bananen - Meloenen - Zachtzure handappelen, enz. W. NEUTEBOOM - St. Jorissteeg 16 Telef. 836 Hoogewoerd 86 ,Tel. 668 o Brielschen, Fleuren, en an dere soorten Eigenheimers, Zeeuwsche Paarspetten en Blauwen. In fijne Duinaard appelen uitgezochte sortee ringen. Billijke prijzen; nette verpakking in papieren zakken. 7338 p. 1/1 bl. 70,34 bl. 45 ct. Fa. H. v. d. LEEDEN P.K. KOORST. 14 - TEL. 766 DE KEMPENAERSTRAAT 55 TEL. 1953. 7309 v. d. Accordeon Virtuosen THE TWO CAVALLA's 73370 Aanbevelend, T. OVERDIJK. MORGEN ZATERDAG Ontvangt, iedere kooper van 50 cent M pond Dortsclie Speculaas cadeau. lederen kooper van 75 cent, een Luxe Doos (inhoud H pond) Toffee's cadeau. "Verder nog vele verrassingen voor de Kinderen. DENK OM UW WINKELWEEK-BONNEN!!! MORGEN ZATERDAG iedere kooper van minstens 50 cent 7320 Ontvangt iedere kooper van een grooté Ballon cadeau, Heden groote aanvoer Fruit en geweldige lage prjjzen. wr Wij zijn en blijven de goedkoopste DENK OM UW WUVKEUWEEK-BON'IVEÏV GEVRAAGD. N. V. VAN CRANENBURGH HERINGA's Sajetfabriek, Vliet No. 15. 7349 Heden ontvangen: BLAUWE ROZIJNEN TROSROZITNEN MALAGA TAFELAMANDELEN STUDENTENHAVER per ons 16 cent. NIEUWE KISTJES VIJGEN. NIEUWE MATVIJGEN. NIEUWSTEEG 33. TEL. 610. 7341 5 POND FLJNE APPELS (Groninger Kroon) 25 ct. Maagdeperen 35 ct. Extra mooie goudrenet ten 45 ct. De schoonste Ba nanen 30 ct. p. kilo. Zoete Druiven vanaf 20 ct. p. pond. JAC. OOSTENDORP, 5667a Noordeinde 33. fjt/T PRIMA KLAPSTUK 4 POND 1 GULDEN -Spffl C. J. Zwetsloot, Morschstr. 26 Gedurende de WINKELWEEK extra verlaagde prijzen Biefstuk, per pond Biefstuk (haas) Rosbief, 3 pond Rollade, 3 pond f. 0.50 f0.55 f. 1.25 f. 1.— "6 p. Lapp, f.1.-, 5 p. Lapp, f.1.- Lappen 25, 30, 35 ct. p. pond Gehakt 6 pond f. 1.— Hard Rundvet 50 ct. p. p. Bestel reeds nu Uw Klapstuk, dan is U verzekerd van le kwal. ZIET ONZE ETALAGE. BELEEFD AANBEV. gebruiken wij voor Uwe kiekjes. Een papier van hoogste kwaliteit en onbegrensde houdbaarheid. Neemt bij ons een proef!!! 7328 PRIJZEN ZEER BILLIJK. Foto-Af\yerkinrichting „TEMPO" OEGSTGEEST, GEVERSSTR. 77, TEL. 2976 ALPHEN AAN DEN RIJN, TELEFOON 181 f

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 6