LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 24 Augusi UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. AGENDA. CORRESPONDENTIE Burgerlijke Stand v. L AALSMEER. Te water geraakt en verdronken. Gisteren is in de z.g. Brandewijnsloot de 53-Jarlge vlschhandelaar A. Kaame uit de Zijdestraat te water geraakt en verdronken Hoewel men den ongelukkige spoedig had opgehaald, mocht het den ontboden ge- neesheeren niet meer gelukken de levens geesten op te wekken Benoemd. Onze plaatsgenoot, de heer G. W. Cor- nello, ls tot voorzitter gekozen van den Ned. Bond van Accordeon- en Mondaccor- deon-Vereenigingen. Tevens werd hD be noemd tot hoofd-redacteur van het offi cieels orgaan van dezen bond. HILLEGOM. Melkprijs verhoogd. De prijs van de melk ls van 8 cent ver hoogd tot 9 cent per liter. Men vraagt zich nu af, of dit een tijdelijke verhooging ls als gevolg van de warmte, dan wel een verbetering ln het melkbedrijf. KATWIJK AAN DEN RIJN. Het a.s. Koninginnefeest. Op bescheiden voet zal dit jaar door de Oranje-vereeniglng het Koninginnefeest door het houden van een kinderfeest ge vierd worden op Donderdag 1 September. Het verzamelpunt ls het kerkplein, van daar wordt dan ln optocht om ongeveer halftwee, begeleid door het muziekcorps in optocht gemarcheerd langs Kerkstraat, Wassenaarscheweg, Schapensteeg en Voor straat naar het Gemeentehuls waar enkele nationale liederen zullen worden gezongen om vervolgens via den Achterweg. Com mandeurslaan en Nieuwe Commandeurs laan naar het feestterrein aan de Callao- weg te gaan. Hier worden verschillende kinderspelen gehouden en zullen de deelnemers worden getracteerd. Na afloop wordt ln optocht naar de Turfmarkt gemarcheerd, waar de prijzen worden uitgereikt. In de tent van „de Roskam" zal des avonds de Harmonie een concert geven. Bij den secretaris der Oranje-vereenlging. den heer J. v. Elk, Kerkstraat, zijn de prijzen reeds thans te bezichtigen. Door het uitste ken van vlaggen toone Katwijk aan den Rijn zijn medeleven met het kinderfeest. De „Harmonie van Katwijk" zal he denavond niet in de muziektent aan de Commandeurslaan doch te Valkenburg een concert geven. KATWIJK AAN ZEE. Het gezelschap Jan van Riemsdijk. In de Gemeentezaal heeft gisteravond het gezelschap Jan van Riemsdijk voor de tweede maal ln dit seizoen een uitvoering gegeven. Ditmaal was de zaal goed bezet. Zoowel Jan van Riemsdijk als Anny Prins en Hans Snel oogstten veel succes. De piano was uit het magazijn van den heer W. A. Gouw. Mijn en Dijn. De heer K P. P. uit Utrecht thans tijde lijk alhier verblijvend, deed aangifte bij de politie van den diefstal van een hem toe behoorenden Goerz prisma-kijker en mej. Z., wonende aan den Molentuinweg van een lichtblauwe damesmantel! De Kinderzang op 31 Augustus. Op 31 Augustus a.s. zullen ongeveer 3000 kinderen onder leiding van den heer Volbeda op den Boulevard een zanguitvoe ring geven met medewerkmg van de Kat- wljksche Mondorg:l:lub „Concjrdia" ordar leiding van den heer D. van Wouw uit Leiden. De zanguitvoering zal tusschen half elf en half twaalf des voormiddags worden gehouden en zal door de N.C.R.V. worden uitgezonden. Het programma luidt als volgt: Wilhelmus: Onze Oranjemarsch (zang). Cours avant, feestmarsch, Potpourri van Hollandsche liederen (muziek). Katwijk's feestlied: Holland's duin (zang). Vespers- klokken; Eén in geest en streven (muziek met zang van enkele meisjes). Aan de Koningin: Zij zullen het n et hebban (zang). Wien bleibt Wen, marsch; Concordia c'ub- marsch (muziek). De Reddingboot (zang). Wilhelmus. W. den H., tijdelijk verblijf houdende in de Ten Brittenstraat, diende bij de politie de klacht in, dat hij in de garage aan de Meerburgkade, waar hij zijn auto stalt, is beleedigd en bedreigd door H. S. van den Sluisweg. W. v. D. uit de Haringstr. deed bij de politie aangifte van het feit, dat ten zijne nadeele uit zijn land aan de Mr. Fock- straat wortelen zijn ontvreemd. J. B. uit de 4e Kanaalstraat deed bij de politie aangifte van het feit, dat door de H. van den jSluisweg een ruit van zijn woning is vernield. Op het politiebureau zijn inlichtingen te bekomen omtrent een onbeheerd op straat aangetroffen heerenrijwiel. LISSE. Te water gereden. Aan den Lisserdijk reed een auto in het kanaal. De inzittenden bekwamen geluk kig geen letsel. Slechts na veel moeite ge lukte het de auto weer op het droge te brengen. De Winkelsluiting. De door den Raad dezer gemeente aan genomen verordening betreffende de win kelsluiting is Koninklijk goedgekeurd. Gevonden voorwerpen: Een belasting plaatje. zilv. armbandhorloge en porte monnaie met inhoud. Inlichtingen worden op het Politiebureau verstrekt. NOORDWITK. Gevonden voorwerpen: bruine cein tuur, padvindersriem, ring met steentje hecrenbadschoen, zijden ceintuur, grijze bal strandtent waarop staat N. B., rijbewijs ten neme van Bakker en nummerbewijs (en name van P. Bakker Oost en West Sou burg, zwarte dameshoed, portemonnaie m. nhoud, Schakelarmband verm. goud, brood zak. I paar kinderschoentjes met sport- kousjes, ring met 2 sleutels, bruin hondje met zwart riempje om, snoer kralen en armband van kralen, portemonnaie met inhoud, 1 paar kinderbadschoentjes, huis sleutel, gummischoen, huissleutel, kinder schoentje, zilveren broche met steentjes, handtascbje met inhoud, jongensschoen, gouden broche, H. rijwiel, gummischoentje, kinderschoentje, Duitsche herdershond regepjas, badpak met muts, tennisracket in foudraal, parapluie, langharige donker bruine Ierse-Setter, 1 paar strandschoenen. manteltje paar badschcenen. k nderkoufje half afge.Verkt kinderjasje, damesporte- monnale met inhoud, rijwieibelastingmerk ten name van J. Rotman. Inlichtingen over bovenstaande voorwer pen worden uitsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur n.m. ten Politiebureele te Noordwijk Binnen ver strekt. NOORDWITKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus, z. van J. A. van den Berg-Jansen; Johanna, d. van S. Klinken- berg-Rusman: Maria Catharina, d. van W. J. Kuiper-Nolet; Cornelia Margaretha, d. van L. J. van den Berg-Duivenvoorden: Jacobus Adrianus, z. van L .J. van den Berg-Duivenvoorden: Johannes, z. van J. van Duin-den Dekker, Antonius Johannes, z. van J. C. van den Berg-Tulen; Cornelis Adrianus, z. van H. F. de Kan-Caspers; Johanna Cornelia, d. van H. A. Seijsener- Stokman; Cornelia Johanna Maria, d. van J. van den Burg-Duivenvoorden: Petronella Jacoba, d. van Gerardus Reuvekamp-van der Voort; Tine Cornelia, d. van P. Th. Zijlstra-Dörge; Gerardus Antonius Maria, z. van C. Th Willem se-Zandbergen Hen drik Arie, z. van J. H. Bouwmeester- Knoppert; Johannes Cornelis, z. van A. van der Voort-Smeele. Overleden: Cornelia M. van den Berg, 1 'd-ag; Wilhelmus L. Weijers, 8 jaar. Getrouwd: Jacobus Meijer, 52 jaar en Johanna van Eeden, 46 jaar; Quirinus W. van der Klugt, 27 jaar en Johanna J. M. van Steijn, 26 jaar. De Bloemenhandel. Ook hier is de toestand voor de tuinders treurig. De opbrengst der boonen op de veiling is miniem: o.a. 10 K.G. snijboonen te samen voor 9 ct„ en 10 K.G. heeren- boonen voor 12 ct. De opbrengst blijft vaak beneden het plukloon. RITNSBURG. De tuinbouw. De handel Is de laatste dagen weer iets vlugger dan men den laatsten tijd gewoon was. Ook de prijzen waren iets hooger. We noteerden: Gladiolen in gewone soor ten 10—35 ct., extra soorten 40—65 ct., Dahlia's 40—80 ct., Pompon Dalhia's 25— 45 ct„ Margrieten 10—20 ct., Montbretia 10—20 ct„ Hellanthus 30—50 ct., óodetia 50—65 ct„ Convilll 30—50 ct., Galardia 15—20 ct„ Anjers 30—50 ct.. Lelies f. 610 7.40, Centaurea 7—10 ct., Zinnia 50—65 ct., Asters in meerdere kleuren 30—40 ct.. Rozen per bos van 20 stuks 10—15 ct. VALKENBURG. Openlucht-concert. De .Harmonie van Katwijk" zal heden avond in de muziektent alhier een concert geven. VOORHOUT. GEMEENTERAAD. De Muziektent - De Pachtvcrlaging. Gisteravond kwam de raad dezer ge meente in openbare vergadering bijeen voorzitterschap van den heer G. Bulten, burgemeester. Aanwezig waren alle leden. De notulen werden ongewijzigd gearres teerd. Ingekomen was een verzoek van de 3 October-Vereeniging, om voor den te houden afstandsrit voor wielrijders, een prijs beschikbaar te stellen. De voorzitter was van opinie hier niet op in te moeten gaan, waarmede de raad zich zonder verdere discussie vereenigde. Ingekomen was een schrijven van den heer van der Hulst inzake de verhuring van het terrein vóór het gemeentehuls, ingericht voor plantsoen en waarop de muziektent staat. De heer van der Hulst wenscht het be staande contraot, dat loopt tot 1 Jan. 1933 niet in den bestaanden vorm te bestendigen. Wel wat den huurprijs aangaat (f.70 per jaar) doch niet den duur. Het contract liep over 5 jaar, doch in het nieuwe con tract wenscht de heer van der Hulst een opzeggingsrecht van 2 maanden te zien vastgesteld. Daar deze zaak urgent is jn verband met d-e in te dienen begrooting vroeg de voorzitter de meening van den raad in dezen, ook al was er geen gelegenheid praeadvies uit te brengen. De heer Spierenburg vroeg den voor zitter 'n overzicht van deze zaak. De voor zitter: Er was sprake van versiering bii den ingang van het dorp. Het oog viel op het gunstig gelegen terrein van den heer van der Hulst en B. en W. stelden voor, het te koopen. De raad bood ongeveer f. 3000. De koop is toen niet doorgegaan. Toen werd besloten het terrein te huren en ondertusschen te pogen het te koopen. Drie maal is door den voorzitter voor gesteld om te koopen, waartoe de raad echter niet wenschte over te gaan. De heer Spierenburg is van meening, dat het aldus een dure geschiedenis wordt, een muziektent met steenen voet op een gehuurd land te zetten, hetgeen de voor zitter beaamt. De heer van der Voet becritiseert de voorstelling van den voorzitter; een muz'ek- tent te plaatsen en dan over te gaan tot een poging van kpop is een tactische fout. Op 'n dergelijke wijze wordt de .prijs vap een stuk grond hosger. De heer van Rcisen zag gaarne deze zaak aangehouden en de heer van der Laan stelde voor het aanbod van den heer van der Hulst te aanvaarden. Na eengie discussie, die tot een ietwat scherpe woordenwisseling leidde tusschen den voorzitter en den heer van der Voet, kwam het voorstel van den heer van Reiscn in stemming en werd aangenomen met 8 tegen 2 stemmen. Tegen stemden wethouder van der Laan en het lid Vester. De heer van der Hulst was, als belanghebbende, afwezig. Als punt 3 deed de voorzitter eenlge mededeelingen omtrent den stand van zaken betreffende de verzoeken van eenige pachters van gemeente-eigendommen, om trent toepassing van de crisis-pachtwet; welk verzoek deze pachters na afstemming van den raad v.an het voorstel van B. en W. in de vorige zitting, behelzende een verlaging van 25 pet, bil het Kanton gerecht hebben ingediend. De voorzitter vraagt hoe de raad denkt over een be middelingsvoorstel. Het Kantongerecht heeft de bemiddeling uitgesteld tot 29 Aug. om den raad in de gelegenheid te stellen hiertoe over te kunnen gaan. De heer van Reisen is van meening dat de pachtprijs niet te hoog is en stelt voor dit ter kennis te brengen aan de bevoegde instantie. De voorzitter is van meening, dat, wan neer de Raad geen bemiddelingsvoorstel indient, het kantongerecht de zaak voor de crisis-pachtwet commissie kon brengen, waarvan de uitspraak bindend is en dan zou het wel eens meer kunnen kosten dan het afgewezen voorstel van B. en W. Ook de heer van der Geer voelde voor een bemiddelingsvoorstel. De heer van der Voet kan niet gelooven, dat het de bedoeling van de Crisis-pacht wet is, alle pachters over één kam te scheren. Er zal rekening gehouden moeten worden met den welstand van den pachter en dan nog niet alleen met de productie- uitkomsten over 1932. De heer Spierenburg is van meening, dat hoe de uitspraak valt vooral zal al- hangen van de „advocaten" die de Raad zal afvaardigen. De heer van Reisen blijft bij zijn voor stel, dat de Raad in dezen geen verdere stappen behoeft te doen en gerust de eventueele behandeling voor de crisis pachtwet-commissie kan worden afgewacht. Zeker zal ook rekening gehouden worden met den slechten financieelen toestand der verpachtster; i.e. de gemeente. Daar er geen verdere voorstellen op tafel komen, wordt zonder stemming dat van den heer van Reisen aanvaard. Aangeboden wordt de gemeente begroo ting, dienst 1933. Ontvangsten en uitgaven van den gewonen dienSi bedragen f 136 685.93. De inkomsten en uitgaven van den kapitaalsdienst bedragen f. 8.151.15. Vervolgens wordt de begrootings-coin- missie benoemd. Bij eerste stemming wordt de heer van der Voet met 9 van de 11 uitgebrachte stemmen tot voorzitter ge kozen De hee.ren van Reisen en Spieren burg worden benoemd tot leden der oom missie. De voorzitter verzoekt den leden er voor zorg te dragen, uiterlijk over een maand gereed te zijn met het uit te brengen advies. Aangeboden wordt de begrooting van het Waterbedrijf, dienst 1933; welke onder deel uitmaakt van de geheele gemeente- begrooting. De begrooting van oaten en lasten sluit met een bedrag van f. 20.733.80, nadeelig saldo f.4356. De kapitaalsuitkom sten en uitgaven zijn groot f. 8016.50; het nadeelig saldo f. 2516.38. Vervolgens gaat men over tot de be noeming van een geldophaler van het waterbedrijf, na bespreking van dit punt in geheime vergadering. Benoemd wordt de heer N. van Schaik alhier met 7 st., de heer J. Angevaare verkreeg 3 st„ de heer C. J. van der Laan 1 st. Alvorens tot de rondvraag over te gaan deelt de voorzitter mede, met den heer van der Voet gesproken te hebben en dat er klaarheid gekomen is tusschen hen over eenige uitlatingen en dat deze be schouwd zullen worden a's niet gesproken. In de rondvraag wijst de heer wiiteman op i n slechten toestand van de Boek- horSilaan en de heer van der Voet maakte B. en W. er opmerkzaam op, dat vele boomen door de iepenziekte zjjn aange tast en verzocht aanschrijving van Sta'ats- bosebbeheer hierover. H.e- na slu ting. Fruitdiefstal. Door den tuinder B. Kleyn, wonende aan den Hooge-Rtjndljk werd bij de politie aangifte gedaan van diefstal van 'n partij tuinvruchten en fruit uit zijn tuin. De po litie is de vermoedelijke daders op het spoor. Het Wilhelminafeest begonnen. Hedenmorgen zijn, begunstigd door prachtig weer, de feesten alhier aan den Hooge Rijndijk begonnen. Al zeer vroeg zag men de kinderen getooid met vlag getje en sjerp langs den Hooge Rijndijk naar het feestterrein trekken. Ook van verschillende woningen wapperde de drie kleur. Te ongeveer halftien werden de ruim 300 kinderen voor de commissietent op gesteld. De burgemeester verscheen met mevrouw Wap op het bordes der tent en werd toegesproken door den voorzitter dei- feestcommissie den heer J. P. de Bruijn, waarna de kinderen eenige liederen ten gehoore brachten, toepasselijk op den verjaardag der Koningin, en op het 12'/,-jarig jubileum van den burgemeester. Twee meisjes declameerden en daarna werden de kinderen onthaald op limonade en chocolade en vingen de kinderspelen aan. Het muziekcorps „St. Jan Fanfare" uit Zoeterwoude begeleidde een en ander. Er heerschte reeds een gezellige drukte op het terrein. Morgen hopen we op een en ander terug te komen. ALPHEN. Herdenkingsdienst op Koninginnedag. Zooals reeds destijds door ons gemeld is, zal door de Chr. Oranjevereeniging op 31 Augustus a.s„ des avonds in het kerk gebouw der Ned. Herv. Kerk een herden kingsdienst worden gehouden. Als spreker zal hierbij optreden ds. B. J. v. d. Weerd uit Leimuiden. Verkeersongeval. Gistermiddag had de 32-jarige mej. J. M. V. H. uit Arnhem als berijdster van een motorrijwiel het ongeval nabij de „Laetste Stuyver" aan de Wilhelminastr. in aanraking te komen met den wielrijder R. alhier. Zoowel de motor, als het rijwiel werden hierbij ernstig beschadigd. Boven dien werd een 12-jarige duoberijdster aan haar knie verwond. WARMOND. Vertrek kapelaan Lampe. De kapelaan dezer gemeente, de heer Th. Lampe, is als zoodanig benoemd te 's-Gravenhage. Velen zullen hem noode zien vertrekken, daar hij zich tijdens zijn verblijf in deze gemeente zeer bemind ge maakt heeft. Vooral de jeugd en de sport hadden zijn zeer bijzondere belangstel ling en door zijn onvermoeid werken ls het gelukt de jeugd een schitterend voet balterrein te bezorgen. Mede was hij ad viseur van bijna alle hier bestaande ver- eenigingen. zooals Volksbond, De Hanze, Ziekenhuisfonds enz. Speelplaats. Thans is het speelterrein voor de kin deren van de School met den Bijbel alhier gereed gekomen, waardoor in een groote behoefte is voorzien. Afgezien van het feit dat de kinderen tot heden geen andere gelegenheid hadden om te spelen dan op den openbaren weg, hetgeen vele gevaren met zich bracht, is ook het aspect ter plaatse zeer verbeterd. BOSKOOP. Begin van brand. Doordat een brandend nachtlichtje te dicht bij eenige kleederen was geplaatst, brak op den zolder van het perceel, be woond door de wede. P. Uittenbroek aan de Nieuwstraat een begin van brand uit. Door omwonenden kon het vuur door middel van emmers water gebluscht wor den. De uitgerukte motorspuit behoefde geen dienst te doen. De schade bepaalde zich in hoofdzaak tot enkele verbrande kleedlngstukken. Zondagsdienst doktoren. Voor Zondag 28 Augustus zal de Zon dagsdienst worden waargenomen door ds. A. S. Kater. Gegund. Aan de heeren J. v. d. Kooij, J. H. Motor, gebr. Goudkade, H. Wolleswinkel en M. Macdaniel is respectievelijk het timmer-, metsel-, schilder-, lood-, zink- en smeed werk gegund van een te bouwen woon- en winkelhuis voor rekening van den heer H. de Graaf, aan de Burg Colijnstra-at alhier. LEIDERDORP Burgerlijke Stand. Geboren: Gerrie, d. v. J. Zwanepol en H. Veenstra Cornelia Antonia Maria, d. v. L. J. van der Ing en J. van der Werf. Jasper, z. v. K. van Winkel en M. van Zfjll. Overleden: Dirk van Sandijk 2 j. i Ter Secretarie zijn inlichtingen te be- j komen omtrent een gevonden domme- I kracht (klein model). ZOETERWOUDE Auto-ongelukken. Nabij de Rijnegouwe-brug geraakte een uit Hilversum afkomstig bestuurder van een personen-auto de macht over zijn wa gen kwijt na bijna in botsing te zijn ge komen met een uit de richting Leiden ko mende auto. Het hek en de bloemen voor de woning van den heer De G. werden ver nield, waarna de auto in den kant van de Rlinegouwersloot tot stilstand kwam. De auto werd vernield en proces-verbaal te gen den bestuurder opgemaakt. Een uit de richting Leiden komende auto werd door de achteruitrijdende vracht auto van een kermisreiziger in de flank aangereden en beschadigd. Persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. NIEUWKOOP De Werkloosheid. Het aantal steuntrekkende werkloozen bedraagt momenteel 42, waarvan 3 uit Noorden. Een viertal personen wordt werk verschaft. NIEUWE-WETERING. Auto-ongeval. Gistermorgen is de vracht-auto van de Coóp. Groentenveihng te Roelofarendsveen nabij de woning van den heer M. Los alhier bij het passeeren van een zand- auto, doordat de weg, waaraan op het oogenblik herstellingswerken worden uit gevoerd, gedeeltelijk afschoof, omgekan teld en in het water terecht gekomen. De chauffeur kon zich door het stukslaan van een der ruiten van de cabine in vei ligheid stellen. ZWAMMERDAM. Te water geraakt. Bij het affietsen van de hooge brug over de Ziende geraakte een uit de rich ting Bodegraven komende dame met haar rijwiel te water. De hevig ontstelde dame werd door den jeugdigen groentenhande- laarsknecht H. E.. die zich in de nabijheid bevond, op het droge gebracht. Op het concours te IJsselstein be haalde de Chr. Kinderzangvereeniging alhier met 312 punten in de 4de afdeeling een eersten prijs. J. H. Z. te L. In dezen vorm kunnen wij uw stuk niet plaatsen. Woensdag. Oud-Hortuszicht: Tuincotn bustlipo" en „Sempre Avanti", Prediker: Samenkomst te Donderdag. Prediker: Evangelisatie-sarr,(J 8 uur nam. Noordwijk (Casino)Vet J Hofstad Tooneel „Boefje". 8'/, J Zoeterwoude: WilhelnJ (Ringrijderij nam. 2 uur). Vrijdag. Prediker: Evangelisatie-bij est 8 uur nam. BIOSCOPEN. Casino-Bioscoop Hoogewoerd l „Het Geheim van de 5 Sleutel Zondag n.m. 2 uur en 4 uur S City-Theater Haarlemmstr 8 „De Koning van den Congo", Zaterdag n.m. 2 uur Zondag nj en 4 uur 30. Luxor-Theater Stationsweg. 8 ..De vreemde Moeder." Woensdag en Zaterdag n.m. 2i dag n.m. 2 uur en 4 uur 30. Trianon-Theater Breestraat 8 „Ein Lied, Ein Kuss. Ein Mad Woensdag en Zaterdag n.m. 2 dag n.m. 2 uur en 4 uur 30. DIVERSEN. Zaterdags Inst. v. Praeventievi kunde Consultatiebureau voor kinderen. Halftwee tot 3 uur n. ting tegen dinhterie 45 uur ui Donderdags: Inst. v. Praeven! neeskunde Consultatiebureau to holisten. 7—10 uur nam. De avond-, nacht- en Zor.dar; apotheken wordt van Maandag met Zondag 28 Augustus waai door de apotheek: W. Pelle, Kor burg 12, Telefoon 594. OVERLEDEN: T. van der Woude-van Bura 52 jaar H. van der Weerden, jaar A. Varkevisser, dr., 2 f' le n ei ia GEVESTIGD. A. C. M. Ahaus. apoth. ass., H.i straat 14 J. W. Blöte en fanaj Rijn 83 J. W. M. de Bolster- Noordeinde 22 H. Colpa. wij Breestr. 45 E. Dehaye en fam..| scher, Meloenstr. 3 J. Dormaail luit. kol. N. O. I. leger, Fagelstr. I C. Dekker, J. de Wittstr. 40 Ni stucadoor, Breestr. 119 E. Hr verpleegster. Zoeterw. Singel 99 - de Koff en fam.. kapitein Redd I Binnenvestgr. 72 M. Lepelaal ger. L. Rijndijk 21 A. E. Mol-r Steynstr. 8a J. Chr. Pierlot! juffr.. Leeuwerikstr. 3 M. M C| Ploeg, dienstbode. MusschenbsT 19 B. W. Schaper, Nieuwsteeg I BriejerSegaar, Nieuwe Rijn 58 P P. HennikSpringer, Kraaierstr.J J. van Strien. verpleegster. Mfl 21a G. A. Tuijl, Maresingel l Vogelenzang en fam.. magazia Tollensstr. 28 J. van VreeswijtJ contr. le kl. I.P.T.T., Haarlems» C. J. HansenZweekhorst.| burgerweg 45. o VERTROKKEN. M. S. Andringa, naar Amterdfj Clevelaan 7 J. van Bentum, Haag, v. Stuyvesantstraat Bertel, naar Voorhout, TeyluigerL J R. Bloot en fam., n. Oegtge«'J laan 35 J. P. Braakman, naarj Schevelstraat 16 H. den Brotr Leiderdorp, Hoofdstraat 174 -9 Dijk. Stompwijk, Stompwijkscten S. J. Fanoy, naar Apeldoorn, EW H. Florisson en fam., naar Hekkelaan 27a A. C. G. van» Galen, naar Amsterdam. Hoowl A. J. Gerritse. naar Oegstgef-'l weg 18 J. M. J. GründemaniJ naar Haarlem, Groote Markt 6 f van Houwelingen-van der Heel Zoeterwoude, H. Rijndijk F 7b - teman-Hoek. naar Amsterdam 1 parkstraat 174 J. van Hous Zoeterwoude, H. Rijndijk F 7b H Just de la Paisières, naar Den sauplem 40 P. A. Kieft, nhj foort, Weverssingel 40 3-* naar Alphen a. d. Rijn, Pr. He*| A. G. Korver, naar Den Has, straat 15 G. Kuyper, naar - Chr. Lardé, naar Hillegom. EP'I P. Lodder, naar Hillegers»! Frisostraat 35 H. Lohmann r senheim, Klinkenberg 15 6 raan, naar Soerabaia J- en fam., naar Zoeterwoude, f F 240 J. van Ormondt, naar sm Vossiusstraat 16 G. C. PerKtJT naar Voorhout. Teylingerlaan 'J Rens, naar Delft, Oude Delf' Rossum en fam., naar HaarlM-J vaart 86 J. N. van de Ro'I!, j neker, Academiestraat 10 en fam., naar Oegstgeest, BV 75 M. Tierolf, naar A&fL Oosterparkstraat 163III ,'jJ Wijk-van den Tol. naar f sterd. vaart 86 N. A. Veldbij megen B. v. d. Berghstraaj van Velzen, naar Amsterc' .1 straat 127 - M. C. van Ve«flB burg. Oude Dijk 1 E. v. naar Oegstgeest. De KeniPy-,'.. G. Vrij naar Gorinchen: A Vrijman, naar Amstert^ .y lenstraat. 217 - G. P. W. 'f, 'J naar Zuid Beijerland i I Wallaart naar Noordwijk A. M. Ras-Weckwert. r' n lenweg 251 J. Wessels. r?v,vT lowna P. Zaaijer, naar St--

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 6