zoo fijn afs doch niet duur. NAT. ZWEMKAMPIOENSCHAPPEN VAN NEDERLAND LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Donderdag 7 Juli 1932 VERSCH GEKARND! altijd p&v YlJvcrndS-JiaJyz SPORT. RADIO-PROGRAMMA. Zaterdag 9 Juli a,s. in de Gem, Bronwater Zwem.-lnr. „De Zijl" SLUITING DER ZWEMINRICHTING 10 UUR V.M RECLAME. 2686 BLUE BAHD HET NOORDWIJKSCHE TENNIS-TOURNOOY. OVERWINNINGEN VAN MEVR. MOODY EN MEJ. COUQUERQUE- Timmer in gevaar tegen den Duitscher Menzel. Na regen kwam zonneschijn! Maar vóór het zoover was (omstreeks vier uur in den middag) was er reeds meer dan een halve dag verloren gegaan, en dat beteekent voor een druk bezet tournooi als dit een geweldige handicap. Uit grijze luchten plensde in den ochtend onophoudelijk de regen neer en toen het na den middag eindelijk heel langzaam te klaren begon, was er nog een beduidende tijd mee ge moeid voordat men de speelsters en spelers (diep in hun regenjassen gehuld) bijeen had voor de voortzetting der zoo langdurig onderbroken wedstrijden. De slechte weersomstandigheden druk ten natuurlijk ook hun stempel op de publieke interesse en niettegenstaande mevr. Moody speelde en Timmer en mej. Couquerque, bleef het aantal toeschou wers vrij klein. De wereldkampioene had ditmaal mej. Sander als tegenstandster en dit Duitsche meisje, dat een kwartier tevoren mevr. Joncquiere in twee sets geklopt had, stond in een minimum van tijd met 60 ten achter. Op dat harde, wisselende spel van mevr. Moody, op de steeds voortdurende spreiding naar de hoeken, op die rijke variatie van drives en lobs en vollies had zij geen returns en derhalve ontbrak alle spanning in die eerste set. Maar in de volgende vond mej. Sander toch wat van haar zelfvertrouwen terug; haar sterkste wapen: de forehand-drive, kwam meer en meer ln actie en dat bracht haar tegen standster soms in moeilijkheden. Op 30 won de Duitsche tot haar eigen uitbundige vreugde een game, en daarna was het bombardement der kampioene op haar backhand wel te zwaar om er met succes weerstand aan te kunnen bieden, maar er waren nu toch herhaaldelijk lange rallies, er was leven en actie en dat veroorzaakte voor beide speelsters bij het publiek zoo nu en dan warmen bijval. Mevr. Moody won met 60. 61. Mej. Rollin Couquerque, plaatste zich bij de laatste acht door een twee sets-zege op frl. von Ende Pflügner en zij startte daar bij zoo voortreffelijk, met zulk een tempo en zooveel vaart, dat de Duitsche bij wijze van spreken geen voet aan den grond kreeg. (62). Toen was het echter voor- loopig met het overwicht gedaan. De te genstandster vond met lange schoten openingen langs de lijnen, werd vaster en kwam zelfs op 52. Dat zag er op dat moment voor onze landgenoote niet gun stig uit, doch gelukkig volgde toen de ommekeer, die het tempo geleidelijk terug bracht ,de smash met succes deed toepas sen en van 66 tenslotte tot een 86 overwinning voerde! Waar miss Scriven niet is opgekomen en mej. Kawilarang (die Frau Camphausen klopte) heden naar Indië vertrekt, heeft mej. Couquer que in de tweede ronde een walk over, zoo dat zij thans tot de laatste vier behoort. Mile. Barbier, die gisteren toch gekomen is, triomfeerde in twee sets over mej. de Joselin de Jong. In het heeren-enkelspel is de Duitscher Menzel (die men niet met den bekenden Tsjech verwarre!) een uitstekend speler gebleken, die Wetselaar zonder veel moeite in drie sets versloeg en in den laten avond toen er vrijwel geen toeschouwers meer waren. Timmer's opmarsch zoo ernstig vertraagde dat menigeen niet ten onrechte reeds aan een nederlaag van onzen land genoot begon te denken Timmer begon trouwens zeer lauw. blijkbaar wat be vreesd voor Menzel's sterke forehand, die met zulk een succes tegen Wetselaar was toegepast. Na eindelooze rallies, waarbij alleen de Duitscher zoo nu en dan zorgde voor het verrassende element, won Menzel met 64. en ook in de tweede set wist hij nog gerulmen tijd stand te houden, zoo lang dat men Timmer's positie waarlijk zeer ernstig bedreigd achtte. Het werd 44, maar een lichte opleving bracht toen de zege aan Holland (64) en eindelijk kwam onze landgenoot daarna weer eeni- germate in zijn oude doen. Zijn spel werd agressiever, gevarieerder, hij dwong den Duitscher al meer tot missen en met 61 64 sleepte hij ook de volgende twee sets uit het vuur! Timmer komt thans tegen Koopman. In de eerste ronde had Van Riemsdijk bijna voor een verrassing gezorgd door den bekenden Italiaan Del Bono te kloppen. Door voortreffelijk spel won hij twee sets en alleen de veel grootere routine van den Italiaan heeft laatstgenoemde daarop kunnen redden. Door sterke wisseling van lengte en richting wist hij Van Riemsdijk af te matten en een 5-sets-overwlnnlng was per saldo het resultaat van een match die geruimen tijd voor den Itallaanschen speler noodlottig dreigde te worden. En zulks dan door eigen schuld! Want Del Bono was (een dag te laat) pas ln den laten middag per auto uit Berliin gekomen en de practljk zal hem geleerd hebben dat men zooiets niet straffeloos kan onderne men vlak voor een internationaal tour nooiIntusschen behooren tot de laat ste acht: Timmer. Koopman, Weber, Nour- ney en von Kehrling. De rest is nog niet aangewezen. J. Knottenbelt zal in leder geval aan dit tournooi niet meer deelne men. Van het heeren-dubbel is de eerste ronde afgewerkt .terwijl men het in het dames- en gemengd-dubbelspel zelfs zóó ver nog niet gebracht heeft. De uitslagen lulden: Damesenkelspel, 3e voorronde: mej. S. Josselin de Jong si. A. Kerckhoff 16, 64, 75; mej. T. de Jong sl. mej. A. Groenewegen 64, 63; mej. T. Kawila rang si. Frau Camphausen 61, 63. Ie ronde: mej. E. Sander sl. mevr. M. Jonqulere 63, 61; mej. S. Barbier sl. mej. S Josselin de Jong 75. 63; mej. M. Rollin Couquerque sl. mej. Von Ende Pflügner 62, 86. 2e ronde: mevr. H. Moody-Wills sl. mej. E. Sander 60, 61; mej. Couquerque w.o. Heerenenkelspel le ronde: A. Bernard sl. G. Leembruggen 64, 61, 64; J. v. Zuylen sl. D. Rinkel 61. 61, 61; L. de Borman sl. D. Tinling 86, 61, 61; W. Menzel sl. M. Wetselaar 64, 63. 6—4; A. del Bono sl. jhr. H. A. C. van Riemsdijk 5—7, 3—6. 6—2, 6—3, 6—2. 2e ronde: Nourney sL Mohal Lal 60. 6—3, 6—3: W. F. Weber sl. W. J. Heynen 6—1, 7—5, 6—2: Von Kehrling sl. S. K. Kapoor 61, 61, 62; Timmer sl. Men zel 36, 64, 61, 64; Koopman sl. Van Olst 3—6. 6—8, 6—4, 6—2, 6—3. Heerendubbelspel le ronde: M. Wetse laar en jhr. H A. C. van Riemsdijk sl. Mohal Lal en S. K. Kapoor 26. 97, 64, 64; Tjoa en Tönjes sl. Tolly en Van Herwijnen 63. 3—6, 63, 46, 6—3: B. von Zltzewitz en H. van Berkel sl. C. J. van der Hagen en W. H. Verloop 36,63, 64, 6—2; Noumey en Meffert w.o.; Van TUI en Adamek w.o.; Rasmussen en Hey nen sl. Townsend en Nelwan 62, 63, 6—0; Bernard en Leembruggen w.o.; Van Zuylen en De Borman sl. .Hermans" en Hoeken 62, 6—2, 64. Damesdubbelspel le ronde: mej. E. Bel- zer en mevr. J. Boutmy sl. mej. H. Leeks- ma en mej. N. van Vliet 61, 60; mej. Barbier en mej. Belliard sl. mevr. M. van der Well en mej. Z. van Hasselt 60, 60; mej. S. de Josselin de Jong en mej. H. Groenewegen sl. mej. M. A. de Wal en mej. Z. Kerkckhoff 61, 64: mevr. De Bruyn Kops en mrs. Burkhe sl. mevr. Hartkamp en mevr. Roos 63, 60. Gemengd dubbelspel le ronde: frl. von Ende Pflügner en Nourney sl. mej. Z. van Hasselt en R. v. d. Wel 64, 63: mevr. Boutmy en Karsten sl. mej. Pabst en Haas 61, 61; mile Barbier en Del Bono sl. mej. A. Moolenburgh en Wisselink 61, 62; mej. A. Kerckhoff en Van Zuylen sl. mevr. Wetselaar en Wetselaar 62, 63; mevr. Van Herwijncn en Van Her- wijnen w.o. 2e ronde: mrs. Burkhe en Von Kehrling sl. mej. M. Roos en Tönjes 64, 6—2. WATERPOLO. A.Z.C. I—S.Z. en P.Z. (SCHOONHOVEN) II 1—5. Deze wedstrijd is gespeeld voor de le klasse G.Z.C. A.Z.C, komt direct in den aanval, doch Schoonhoven blijkt spoedig sterker. Eenige schoten van v. d. Zwaard en Bonte gaan naast Reeds spoedig weet de linksvoor uit een strafworp voor Schoonhoven de leiding te nemen 0—1 Langen tijd wordt dan aan belde zijden hard gewerkt doch zonder eenig resultaat. Uit een strafworp wordt de score door de bezoekers andermaal op gevoerd (02), terwijl de midvoor van Schoonhoven den stand weldra op 0—3 brengt, Na de rust komen de bezoekers ook weer direct in den aanval. Als een speler van Schoonhoven keeper Weyers uit zijn doel weet te lokken ontstaat het 4e doelpunt. Als Weyers spoedig daarna schitterend weet te redden en een speler van Schoon hoven het leder te pakken krijgt, weet deze den voorsprong voor zijn club te vergroo- ten tot 05. Het wordt A.Z.C. nu wel wat al te bar en alle zeilen worden bijgezet. Aanvankelijk heeft men pech totdat Bonte den bal krijgt toegespeeld en deze prachtig weet te plaatsen 1—5. Spoedig breekt dan ook met dezen stand het einde aan. A.Z.C. I—R.Z.C. I (ROTTERDAM) 1—8. In dezen wedstrijd voor de 2e klasse N. Z.B. waarvoor van de zijde van het publiek groote belangstelling bestond heeft A.Z.C. de Rotterdammers verreweg als hun meer deren moeten erkennen. Over het geheel stond het spel der bezoekers technisch op beter peil, terwijl tegen het snelle zwem men de Alphenaren noè niet bleken opge wassen. Een geluk was dat de bezoekers bij den aanvang nog al eens overschoten, anders was het puntenaantal nog belang rijk gestegen. Over het geheel had de wed strijd echter een sportief verloop, waarbij de gastheeren ook wel menigen gevaarlij ken aanval ondernamen, maar vrouwe For- tuna nu direct niet ln de zeilen hadden. Keeper Ydens voldeed zeer goed en wist meerdere malen reddend op te treden. Om trent het spelverloop het volgende. Reeds de eerste minuut weet R Z.C. de leiding te nemen 01. De Rotterdammers, die dan aanval op aanval doen en het doel menig maal bestoken schieten echter nog al eens over. terwijl keeper Ydens menig gevaarlijk schot stopt. Als Jongeleen het leder te pak ken krijgt, heeft hij pech en schiet hij juist in de handen van den doelman. Zoo gaat het ook Thlm als hij keurig achter waarts juist naast schiet. Een der bezoe kers moet dan het water verlaten. Dit geeft even verademing. Uit een voorzet van rechts via C. v. Leeuwen weet Jongeleen dan goed geplaatst den gelijkmaker te sco ren 11. Aanvankelijk denken wij dan een oogenblik dat Alphen de leiding zal nemen doch weldra breekt de rust aan. Na de rust komt Rotterdam nog meer opzet ten. Als C. v. Leeuwen het water moet ver laten weet een der bezoekers uit een strafworp de leiding te hernemen 12. Spoedig daarna scoort de rechtsbuiten van Rotterdam het 3e doelpunt 13 gevolgd door een doelpunt van den linksbuiten, die er weldra 14 van weet te maken. Hoe de gastheeren ook werken tevergeefs trachten zij het net te vinden, terwijl met de verde diging der bezoekers ook niet blijkt te spot ten. Weldra scoort de midvoor van R.Z.C. het 5e doelpunt 15. Alphen heeft nu niet veel meer ln te brengen en achtereenvol gens weten de Rotterdammers de score nog op te voeren tot 18 waarmede verdiend voor de bezoekers het einde aanbreekt. HET Y I IS KAMPIOEN. Gisteravond heeft Het Y I te Heemstede met 21 gewonnen van H.P.C. I (rust 0-1) Hierdoor Is Het IJ kampioen der le klasse A. De stand luidt: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.t. Het IJ 5 5 0 0 10 22—11 H. P. C. 5 2 1 2 5 8—11 L. Z. C. 4 1 1 2 3 9—8 S. V. H. 4 0 0 0 0 8—17 Morgenavond speelt L.Z.C. te Hillegers- berg tegen S.V.H. H. Z. P. C. II—L. Z. C. IV. Gisteravond won L.Z.C. IV te 's-Graven- hage voor de res. 3e klasse tegen H.Z.P.C. II met 80. o ATHLETIEK. ESTAFETTE „DWARS DOOR LEEUWEND AAL." U. V. S. wint een 2den prijs. De Haagsche Athletiekkring organiseer de gisteren de jaarlijksche estafette „Dwars door Leeuwendaal" te Rijswijk, waaraan ook door U.V.S werd deelgenomen. De blauw-wltten boekten een aardig succes met de ploeg bestaande uit de loopers P. v. d. Steen (800 M.) C. de Lange (500 M.), F Hakkaart (400 M.). J. Annokkee (300 M.), G. Annokkee (200 M.), P. Teske (200 M.) Zij behaalden een 2den prijs in de afd. Voetbalvereenlgingen achter Feyenoord en voor D.H.C. In het algemeen klassement bezette U. V.S. de 7de plaats Er waren 14 ploegen aan den start verschenen. WIELRENNEN. DE TOUR DE FRANCE. Gisteren is, gelijk gemeld, de Tour de France begonnen met het afleggen van de eerste étappe van Parijs naar Caen, een afstand van 266 KM. Als eerste arriveerde de Belg Aerts in den tijd van 6 uur 6 min. 14 sec., onmid dellijk gevolgd door zijn landgenoot De- muysere. Derde werd Sieronski (Duitsch- land) in 6 uur 6 min. 28 sec. Hierna kwam den Franschman Speicher in 6 uur 6 min. 39 sec., de Belg Schepers in 6 uur 8 min. 27 sec., Lemaire (België) en als zevende Loncke (België). Van de toeristen werd eerste de Duit scher Altenburger, 2. Francois Alexander, 3. Di Pacco (Italië). 4. Horemans (Belgie). Vervolgens arriveerde een groep van veer tig renners met de Belgen Ronsse, Bon duel, Rebry en de drie Duitschers, Thier- bach. Geyer, Stoepel. In een volgende groep bevond zich de aanvoerder van de Duitsche ploeg Max Bulla. Tot dusver heb ben opgegeven Hofer (Zwitserland) en Catakini (Italië). Na de eerste étappe luidt het landen- klassement als volgt: 1. België 18 uur 14 min. 55 sec., 2. Dultschland 18 uur 26 min. 20 sec., 3. Frankrijk 18 uur 27 min. 31 sec., 4. Italië en Zwitserland beide met denzelfden tijd: 18 uur 31 min. 18 sec. ZWEEFVLIEGEN. LEIDSCHE ZWEEFVLIEGCLUB. Demonstratie te Noordwijkerhout. Langdurige besprekingen hebben een gunstig resultaat gehad! Woensdag 22 Juni zou een Zweefvliegdemonstratie ge houden worden, die echter door breuk van het toestel niet door kon gaan. De teleur stelling was groot; maar nu zal toch de demonstratie, waaraan men al wanhoopte door kunnen gaan; mits het weer gunstig is. Zondag as., dus 10 Juli zal te Noord wijkerhout een propaganda-zweefvllegdag gehouden worden, met een daaraan ver bonden gezamenlijke pic-nic. Op dien dag zullen te Noordwijkerhout samen komen, de EN.Z.C., de Zoetermeer- sche Z.V.C., de Haagsche Z.V.C. en onze Leidsche Z.V.C. Er zal gedemonstreerd worden, hoe de lessen gaan, en één der instructeurs zal een vliegdemonstratie houden. VOETBAL L. F C.—QUICK BOYS. Hedenavond te halfacht speelt L.F.C. I tegen Quick Boys 1 een medaillewedstrijd. L.F.C. is volledig. Gespeeld wordt op het terrein aan den Haagweg. OM DEN DOBBELMAN-BEKER. Hedenavond te 7 uur spelen N.RM. en L.D. op het L.P.S.V.-terrein beide hun laatsten wedstrijd om bovengenoemden beker. Reeds bij een gelijk spel komt N.R.M. ln het bezit van den beker. Daar door verhindering van verschil lende zijner spelers het L.D.-elftal niet op volle sterkte kan uitkomen, ligt een NR.M.-overwinning in de lijn der ver wachting. o WEDSTRIJD TE BENTHUIZEN. Gisteravond speelde D.V.V. Hl (Bent huizen) een vriendschappelijken wedstrijd te Hazerswoude tegen N.A.S. I met als uitslag 20 voor D.V.V. WEDSTRIJDEN TE BOSKOOP. Door den heer Jac. Brouwer, oud- Boskoopsch-voetballer, die reeds eenige jaren in Amerika woont, doch nu enkele weken met vacantie in Boskoop verblijft, is aan de Boys een fraaie beker geschon ken. Morgenavond te 7'/i uur zal het eerste elftal van de Boys om dezen beker spelen tegen den kampioen van den Goudschen Voetbalbond Gouderak I, welke club het volgende seizoen ln de 4e klasse van den K.N.V.B. uit zal komen. Hedenavond zullen de Boskoopsche Veteranen een vriendschappelijken wed strijd spelen tegen Waddinxveensche Veteranen. In Waddinxveen wisten de Boskoopsche oudjes te winnen. DAMMEN. S1MULTAAN-SEANCE C. GASTELAARS. Gisteravond had in Hortuszicht aan den Witte Singel alhier de prijsuitreiking plaats van de wedstrijden om het kam pioenschap van Leiden 1932. Door verhindering van den heer de Nfe, geschiedde deze door den heer Slegten- horst, die de prijswinnaars complimen teerde. Verder gaf de heer Gastelaars een simultaan-seance waaraan 26 spelers deel namen. Na ruim 3 uur gespeeld te hebben was het resultaat voor den heer Gastelaars; 13 gewonnen, 5 remise, 8 verloren, tegen de heeren P. v. d. Stel, G. Geerlings, G. v. Zwieten Sr., G. v. Zwieten Jr.. N. Verwer, N .Wassenaar, C. Teunisse, H. G. Rump. Remise maakte de heeren A. Ter Haar, H. B. Stipdonk, J. W. Schüss, H. J. Ding jan, A. H. Jansen. De tijdsduur per partij was 7 minuten. Er is met veel animo gespeeld, zoodat uit propagandistisch oogpunt dezen avond geslaagd genoemd mag worden. VOOR VRIJDAG 8 JULI. Hilversum 1875 M. 6.4512.00 VARA. 12.00 AVRO. 4.00—8.00 VARA. 8.00—11.00 AVRO en VPRO. 11.00—12.00 VARA. C.45—7.00 en 7.30—7.45: Gymnastiekles 8.00: Gramofoonpl. 9.00: VARA-septet o.l.v. Is. Eyl 10.00: Morgenwijding VPRO 10.15: Voordracht door K. Bakker 10.30: Vervolg concert 11.00: Voor de Vrouw 11.15: Vervolg Concert 12.00: A VRO-Klein-orkest o.l.v. N. Treep en Gramofoonpl. 2.00: Voor scholen: Drs. J. O. M. Broek: Natuurparken in Amerika. 2.304.00: AVRO-Kamer-orkest o.l.v. L. Schmidt en in de pauze: mevr. I. de Leeuw-van Rees: Strand-pyama's 4.00: Gramofoonplaten 4.30: Voor de kinde ren 5.00: VARA-orkest oJ.v. H. de Groot m.m.v. Joh. Jong orgel) en Gramofoon platen 6.45: A. J. Abels: Navordering van belasting 7.00: Vervolg concert 8.00: VPRO-nieuws 8.15: Uit het Kur-I haus, Scheveningen: Residentie-orkesll o.l.v. C. Schuricht. Beethoven-cyclus. 1st»! Symphonie in C. gr. t. en 5e symphonie i in C kl. t. op 67. In de pauze om ca. 9 00: dr. G. Horreus de Haas: De waarheid derI religie. Na afloop ca. 10.00: Vrijz. Godsd, Persbureau 10.05: Vaz Dias 10.15 ds. W. Koekebakker: Oud-Testamentische figuren 11.0012.00: Gramofoonplaten! (Vara). Huizen. 296 M. Algemeen Programma,1 verzorgd door de NCRV 8.00: Schrift, lezing 8.159.30: Gramofoonplaten -. 10.30! Ziekendienst 11.00—12.00: Gra-I mofoonplaten 12.15—2.00: Concert. H.I Hermann (viool), T. G. v. d. Haar (vioolü H. v. d. Horst Jr. (cello) en mevr. R. A, v. d. Horst-Bleekrode (piano) 2.30:1 Concert. Mevr. I. Mulder-Belser (alt-! mezzo), J. H. E. Wittpen (fluit), G. Hen-1 geveld Jr. (vlooi), G. Scager (cello) en G. Hengeveld (plano) 4.30: Gedeelten uitl „Elias", Mendelssohn (Gramofoonplaten)i 5.30: Voor amateur-fotografen 6.00 Causerie door H. J. Steinvoort 6.30: Radio-dokter 7.00: Causerie door A. J,l Herwig 7.45: F.T.T.-kwartiertje 8.001 10.45: Concert door symphonie-orkes'. oJ.v. P. v. d. Hurk m.m.v. het NCRV-' dameskoor, o.a. ouverture „Raymond", Thomas en fant. „Traviata", Verdi 9.00:: Causerie door dr. J. Sanders, ca. 10.00: Vaz Dias 10.4511.30: Gramofooii- platenconcert. Daventry. 1554 M. 10.35: Morgen-j wijding 10.50: Tijdsein, berichten 11.05: Lezing 12.20: Shepherd's Bushl Paviljoen-orkest o.l.v. H. Fryer 1.05:5 Orgelconcert Helen Hogan 1.502.50: Gramofoonplaten - 4.20: Schotsch Studio- orkest o.l.v. G. Daines 5.35: Kinderuu 6.20: Berichten 6.50: Mendelssohn) Cello- en Piano-sonates 7.10; 7.30 e: 7.50: Lezingen 8.20: Radio-Militair- orkest o.l.v. B. Walton O'Donnel Coates] m.m.v. T. Reiss-Smith cello), o.a. Trau-J merei, Schumann en Suite „Four Ways", Coates 9.20: Berichten en lezing 9.55: Cello-recital door W. H. Squire, o.a. Mazurka, g. kl. t. Poppen en Wals, Tschai- kowsky 10.25: Colombo en Rigo's Hon- gaarsch Zigeuner-orkest 11.2012.20: De Savoy Hotel Orpheans. Parijs. „Radio Paris". 1725 M. 8.05 en 12.50: Gramofoonplaten 7.20: dito 9.05: Radio-tooneel „Le souvenir" d'André Rivoire" (Gedichten) 9.50: Concert Leerlingen v. h. Blindeninstituut, cert u. Rest „Wivexx 3.205.20: Concert uit Rest. „Ritz" 8.4010.40: Populaü- programma „Hvem er De" van Fl. Geill- Helmuth-Müller. Muziek van Rosenberg- Thingsted, Thomsen en Willum 10.55- 12.50: Dansmuziek. Langenberg, 473 M. 7è258.20: Cor eert uit Bad Salzschlrrf 12.201.10 Marschenconcert uit Frankfurt 1.20-, 2.50: Concert o.l.v. Eysoldt 5.206.20 Concert o.l.v. Wolf 8.50: Brahmsconcer, uit het Kurhaus Bad Aken. Sted. orkest ec: zangvereeniging o.l.v. prof. dr. Raabe, o.s. Akademische Festouverture en 2e sym phonie D gr. t. 10.5012.20: Populair avondconcert uit Stutgart. Rome. 441 M. 9.05: „La fanteria dell'l amore", comedie van L. D'Ambra 10.35: ij Populair concert, o.a. uit „Lohengrin", Wagner en Marche Hongroise, Berlioz. Brussel. 508 en 338 M. 508 M.: 12.20: Gramofoonplaten 5.20: Concert o.l.v. A. Meulemans 6.20 en 6.50: Gramofoon platen 8.20: Concert o.l.v. Fr. André 9.20: Concert uit de Kurzaal Ostende 11.00—11.20: Gramofoonplaten 338 M.: 12.20: Gramofoonplaten 5.20: Concert 0.1 .v. F. André 6.50: Gramofoonplaten 8.20: Vlaamsche muziek o.l.v. A. Meu lemans 8.50: Concertuit het Rubens paleis m.m.v. solisten koor en orkest. Zeesen, 1635 M. 8.20: „Euryanthe". I opera in 3 acten van Carl Maria von We ber. Hierna berichten enn om 10.20: K. G. Sell: Worueber man in Amerika spricht. Vervolgens tot 12.50: Dansmuziek door de kapel Geza Komor. RECLAME. 6842 VAN DEN NEDERLANDSCHEN POLITIE-SPORTBOND TE HOUDEN OP AANVANG 2 UUR - NA AFLOOP WATERPOLO-WEOSTRI1DEN DEELNAME VAN DE KAMPIOENEN VAN NEDERLAND Toegangsprijzen L 0.50 per persoon, beneden 14 Jaar 1.0.25 - Leden van „DB ZUL" en L. P. 8. V. vrije toegang. - RIJWIELSTALLING 5 CENT PER RIJWIEL. 2691 2-3

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10