Zwanenberg is Uw garanfievoor^ Wat wil «lat ze het allerbeste Vraagt onze Prijscourant Kookt op gas! t Gaat rein en ras! CORRESPONDENTIE. N V. DE LANDBOÜWB ANK TE UTRECHT De beste kwalite vleeschzorgvu dig en volmaak toebereid. ZWANENBERG HAI LEGKAART. u staat van dit alles verrast nietwaar? En daarom, mevrouw: Vraagt inlichtingen bij een gasinstallatcur of in den Toonwinkel der LichtfabriekenHooigrachlM, Leiden* Als jullie dit lezen, ben ik naar ik hoop, goed en wel in Zeeland aangekomen. Dus nu voor onbepaalden tijd moeten de brie ven, die over de post worden verzonden, bijtijds naar Kloosterzande (Zeeland) en alsjeblieft niet op het laatste oogenblik, ze moeten op zijn laatst Maandagsmorgcns gepost worden. De volgende week geef ik prijsraadsels, een soort dat erg in den smaak valt. Een vers zal ik opschrijven en van ieder woord de letters in verkeerde volgorde, jullie hebt het al meer gedaan en vond het toen heel prettig. In een oude Kindercourant, ruim 80 jaar oud, vond ik een grappig vers: „De Papegaai", daar zal ik het eerste ge deelte van opschrijven, en de week daarna krüg je dan het heele vers met alle woor den goed geschreven, te lezen. Is dat nu niet goed? Hoeveel prijzen? dat weet ik nu nog niet. dat zal ik a.s. week wel me- dedeelen. Johanna Guldemond alweer kwam er een verrassing uit je brief, wel bedankt. Nelly Wagemans zoo, kom je in de va- cantie in Marlot logeeren? neen dan ben ik niet in Den Haag. want als er niets bij zonders gebeurd blijf ik eenige maanden in Kloosterzande. Johannus Jacobus Planje nu hoop ik toch dat je tevreden kunt zijn en dat je naam precies zoo staat als jij het graag hebt. Jo en Tleleman van der Linden, wat is dat toch aardig zoo'n schoolreisje, wat ge niet de jeugd veel zoo'n dag. Nu Jo. je hebt meer gezien dan ik, ik kan onmogelijk naar de Indische tentoonstelling, veel te vermoeiend. Agnes Planje ik neem het niets kwalijk hoor met al die verjaardagen en zoo'n lief klein nichtje op visite, dat je dan niet kan schrijven. Natuurlijk mag je nog mee blij ven doen, tot 16 iaar mag het, Mientje Zeegers het is best hoor. wordt jij maar een raadselnichtje van mij. Is Connie je vriendin dan mag je wel in één couvert samen inzenden. Iteke Verkoren je bent toch geloof ik geen vreemde voor mij, je hebt toch wel al weer meegedaan. Je behoorte al tot de grooteren. Marjanna en Marius v. d. Anker ja het is nog een heele reis. Kloosterzande ligt in Zeeuwsch Vlaanderen, ik ga met een boot de Schelde over van Hansweert naar Wals oorden. Adriana Struik lees maar het begin der correspondentie. Jo Beumer ik zal je nu maar vast feli- citeeren met je verjaardag en je een vroo- lijken dag. toewenschen. Willy Heyl je gaat zeker a.s. Zondag wel naar je jarige vriendin toe. Krijn Haasnoot nu was je brief mooi op tijd, doe dat naar Zeeland ook maar zoo goed bijtijds. Ja dat lijken mij moeilijke gevaarlijke toeren boven op zoo'n rare fiets doe het maar niet na. Gerda Spiecker ga maar gerust meedoen en noem mij maar Tante. Gerard, Dorus. Keesje de Geus. dank voor de mooie ansicht met jullie huis er op. nu kan ik zien. waar jullie wonen. Neen bosschen zijn er niet in Kloosterzan de zooals bij jullie in Wassenaar, maar het is echt vrij buiten waar ik ga logeeren. er is een heel groote mooie tuin met bloemen en vruchten. Jan, Eempien, Jopie Wassenaar, wel Eempien wat een goeden verjaardag heb jij gehad, nog wel gefeliciteerd hoor. Ik miste jullie wel bij de prijsraadsels: jammer, dat de brief was vergeten nadat je de raadsels wel had opgelost. Zorg maar dat bij de volgende prijsraadsels de krant en de brief niet verloren raken. Annie Zaalberg ia ik vind het zelf ook heel erg fijn dat ik nu naar Zeeland kan gaan. Neen ik ga niet per auto. maar per trein, dat is nog minder vermoeiend, een trein gaat over rails en schokt dus min der. En dan moet ik ook nog met de boot de Schelde over. het is een heele reis. Matthijs van Dijk, zoo. ga ie in Leiden op school, ja dan kon ie je prijs zelf gaan halen. Wim Kruit ik zie wel uit je brief dat je erg hebt genoten en je oogen en ooren goed hebt gebruikt op de tentoonstelling. Jo de Wekker wel wel wat heb jij het druk tegenwoordig, maar veel prettige druktes, met die club en die wandelingen naar het korfbalterrein en dan weer er op uit om te gaan kieken, alles zoo echt aardig. Henny de l'Ecluse, ga jij in Augustus ook naar Zeeland? maar ik ga niet naar een der eilanden. Kloosterzande ligt in Zeeuwsch Vlaanderen, dus op het vaste land. Ik zal daar echt rustig kalm buiten zijn, dat is het beste voor mij, het is daar een'heerlijke groote tuin. Coba Dexel zit je Donderdags met je vriendin naar de kinderkrant uit te kijken en dan zoeken of je er ook in staart), nu dan kijk je niet tevergeefs deze week. Dat raadsel heeft er al eens ingestaan. Mien Breyer, het spijt mij maar dat raadsel heeft er al ingestaan. Je hoeft bij de gewone raadsels niet alle oplossingen in te zenden, je mag uitkiezen 4 is ge noeg. Julie Franke, naar welke school ga je nu na de vacantie. Heb je nu na het af scheidsfeestje meteen vacantie gekregen? Aardig hè al die jonge kleine vogeltjes, daar houd ik ook zoo van. net zooals jij. Willy v. Wijk, wat heb jij mij een gezel lige lange beschrijving gegeven van het schoolreisje. Jullie hebt heel wat afgedaan op dien dag, veel gezien, veel gehoord, veel genoten ,ik vind het toch zoo aardig en nuttig dat er zoovele duizenden van schoolkinderen naar die tentoonstelling gaan. De vier vriendinnen van de Hoogland- sche Kerkgracht. wat prettig dat jullie allemaal een tuintje hebt gekregen en dat er zooveel in opkomt. Maar nu moeten niet de vogels alles komen opeten, dat zou jammer zijn voor jullie want je hebt alles niet gezaaid voor de vogeltjes, hoe lief die ook kunnen zijn. Tot 16 jaar mag men meedoen, ook al is men van school af. Lena Zemel, ben je aan het feestvieren geweest en is er nu nog een bruiioft in het vooruitzicht? veel plezier hoor. Corre Wesselius. ja hoor ik houd ook heel veel van bloemen, zoowel buiten als in de kamer. Heb je soms ook een eigen tuintje, dan zal je daar wel met plezier voor zorgen. Willy C. Mulder, ik begrijp dat het nu een erg treurige brief van je was en daar zal ik hier ook maar niet veel op antwoor den. Ik ben blij voor je moeder dat je spoedig vacantie krijgt, dan ben jij altijd gezellig bij haar. Arie en Jan de Graaff. het waren nu 2 vroolijke gedichten, vooral dat over Piet de kat vond ik erg vermakelijk. Ja katten kunnen het heel lief en goed meenen maar uit speelschheid dan toch veel pijn doen met hun scherpe nageltjes. En is Arie meegeweest naar een bruiloft en gedanst en gezongen, wel wel wat een pret. Allen hartelijk gegroet door: Mej. A KOOPMANS V. BOEKEREN, Kloosterzande Zeeland).. verleent CREDIET aan LANDBOUWERS en INDUSTRIEELEN onder borgstelling en hypothecair verband. STELT VERKRIJGBAAR: 356 Zeer geschikt voor rustige geldbelegging: hare 4)4 pCt. Obligatiën in bedragen van f. 1000 en f. 500 (met halfjaarl. coupons) tegen den koers v. 100 pCt. AGENT VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN de Heer A. J. DEN HOLLANDER Prinsessekade 3 (ingang Schapensteeg) - Leiden Deze legkaart stelt voor: PA HAAS WEEGT DE KINDERTJES OP EEN WEEGSCHAAL. (Nadruk verboden) STOOMEN - VERVEN Eigen Laboratorium onder leiding van Mej. Dr. Ir. H. J. de Wip, Scheik.-lng. - Die letters L. W. G. op m'n boo Iets geweldigs man: Leidsche V) meer kosten voor nieuwe boorc - Watblief? - Iets nieuws voor ons land. In An Daar vervangt de wasscherij d< handeling krijgt door nieuwe, w tijd versleten zijn. En dat kost j - Niet te gelooven! - Maar waar! De Leidsche Wass heid hier in. - En natuurlijk met succes. Dat zeg voor dat eeuwige gesukkel Ja en een garantie bovendien ling, dat snap je. - Ze zien er dan ook altijd tip-top en gestreken bij De Leidsche V Vraagt onze condities en zendt behandeling toe. Alle overhemde boorden 8 ets. per stuk.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 16