LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Dinsdag 28 Juni 1932 SPORT. TUIMELTJE EN KRUIMELTJE IN HET KABOUTERLAND. WOENSDAGAVOND A.S. Aanvang 7.30 uur, terrein „Pomona" FAILLISSEMENTEN. RADIOPROGRAMMA. WIELRENNEN. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND OP DEN WEG. Valcntijn kampioen. Onder fraai zomerweer zijn gisteren de lndividueele wegkampioenschappen wiel- rijden verreden over het bekende Veluwe- traject: Arnhem, Beekbergen, Ugchelen, Hoenderloo, Otterloo, Harskamp, Wessel, Barneveld, Otterloo, Oud Reemst, Schaars- bergen, Arnhem. Dit traject, dat 88 K.M. lang is moest door de veteranen en nieuwelingen (welke categorieën niet voor het kampioenschap in aanmerking kunnen komen) eenmaal en door de profs, amateurs en onafhan- kelijken tweemaal worden afgelegd. De deelname was ditmaal grooter dan vorige Jaren. Ongeveer 175 renners verschenen aan de start, waaronder vier professionals: C. J. Bogaart (kampioen vorig jaar), M. Valentijn, A. J. Braspenninx en Van Oers. In verband met de groote deelname was het traject vergroot met het gedeelte Otterloo, Harskamp, Barneveld, De Valk, Otterloo. Ook werd ditmaal niet door alle deelnemers tegen het horloge gereden, maar startten de nieuwellgen en vetera nen om 10 u. gezamenliJk.Om lO'/i startten telkens met een minuut tusschenruimte achtereenvolgens de vier professionals, 57 amateurs en 27 onafhankellj ken. Van de nieuwelingen kwam de Eindho- venaar F. v. d. Broek het eerst met ruim 2 K.M. voorsprong binnen. Het achter hem aankomende peleton van ongeveer 10 man voerde een vinnigen strijd voor de bezet ting van de tweede plaats, terwijl de zich daaronder bevindende veteranen verwoed om de eerste plaats kampten. J. J. Sy- brands uit Amsterdam kwam als eerste veteraan over de eindstreep. De uitslagen van de nieuwelingen luiden ais volgt: 1. F. v. d. Broek (Eindhoven) 2.30.45 u.; 2. J. Martens (Tilburg) 2.34.13: 3. H. Bud ding (Amsterdam) 2.36.13; 4. W. Vrooman (Heerlen) 2.36.25; 5. H. Letteboer (Al melo); 7. P. van Dooren (Tilburg); 7. M. van Lent (A'dam). Van de veteranen zijn de uitslagen: 1. J. J. Sybrands (A'dam) 2,36.25 uur; 2. J. Verhagen (R'dam); 3. W. Buitendijk (R'dam); 4. J. W. J. R. Dittman (Den Haag): 5. M. Roos (Breda). Zooals te verwachten was werd door de profs, een verwoeden strijd gevoerd, waarbij het tempo vrij hoog werd opge voerd. Vooral Valentijn heeft een prach- tigen wedstrijd gereden. Spoedig na de start had hij reeds Bogaart, den kampioen van het vorig Jaar, gepasseerd om steeds verder op zijn concurrent uit te loopen.Ook Van Oers had Bogaart spoedig gepasseerd. Braspenning moest in de eerste ronde even voor Barneveld wegens bandenpech uitvallen. Na de eerste ronde was de stand: 1. M. Valentijn, 2 uur 25 min. 57 sec.; 2. Van Oers 2.31.59; 3. C. J. Bogaart 2.35.47. In de tweede ronde moest ook Bogaart wegens bandenpech den strijd opgeven. M. Valentijn uit St. Willebrord werd ten slotte met den fraaien tijd van 5 uur 1 m. 4 sec. kampioen van Nederland. Tweede werd Van Oers uit St. Jansteen in 5 uur 22 min. 44 sec. Wat de amateurs betreft, de tweede ronde werd slechts door 30 renners aan gevangen, daar het eerste traject te veel van de meesten had gevergd. De Ensche- de'er v. d. Bos (kampioen 1930) viel bij Otterloo wegens vermoeidheid uit. De uitslag van de amateurs luidt als volgt: 1. A. Nijssen (Aken) 5.30.24 uur;- 2. L. J. Slaats (Waalwijk) 5.33.5; 3. W. Wil- lems (Sittard) 5.39.13. De Leidenaar D J. Ramp werd negende in 5 u. 50 min. 59 sec. Uitslag onafhankelijken: 1. J. W. de Wolf (A'dam) 5.19 29 uur; 2. C. Wijnberg (A'dam) 5.25.50; 3. A. Polak (Stadschen- dijk) 5.26.45. De uitslag is officieus, aangezien enkele protesten ingekomen zijn, waarover nog niet beslist is. LAWN-TENNIS. HET TOURNOOI TE WIMBLEDON. Een succes voor Knottenbelt en mej. Couqucrque. De uitslag der dames-enkelspelen 4de ;onde is als voigt: Mrs. Moody si. mrs. Round 60, 61; miss Heeley si. mrs. Whlttingstall 36, 64. 60; miss Jacobs sl. frl. Krahwinckel 62, 64; madame Mathieu sl. miss Nuthall 60, 63. Heerendubbelspel, 3e ronde: Alison en y. Rijn sl. Pollins en Gregory 64, 6—1, 6—4; Menzel en Olliff sl. de gebroeders Fletsher 12—10, 7—5, 4—6, 3—6, 6—1; Bo- rotra en Brugnon sl. Gambar Dower en Wilde 6—3. 6—1, 8—6; Lee en Lester sl. David en Peters 26, 57, 61, 62, 62; Wood en Mangin sl. Magrane en Reddall 62, 75, 64; Hughes en Perry sl. Aoki en Rodgers 63, 63, 75; Boussus en Bernard sl. Avory en Ritchie 64, 7—5, 61; Micki en Satoh sl. Crawford en Hop man 64, 1012, 62, 36, 97. In de dames-dubbel -e ronde versloegen melle Metaxa en miss Sigart miss James en mrs. Heeley 26, 64, 7—5. In de 2de ronde sloegen mrs. Shepherd Barron en mrs. Kink, mrs. Feitham en mrs. Scott 64, 62; mrs. Beamish en mrs. A. Mellows sl. mrs. Pons en miss Goldschmldt 63, 62; miss Payot en miss Thomas sl. mrs. Heilt en miss Stammers 64, 9—7; miss. Dix en mrs. Peters sl. mrs. Marriott en miss Slaney 63, 26, 64. Gemengd dubbelspel:: miss Covell en miss York sL mrs. Edwards en miss Jomeson 64. 46, 75; miss Pillman en miss Rudley sl. mrs Harper en miss Polfrey 6—4, 6—2. Knottenbelt en mej. Couquerque be haalden heden een tweede overwinning in de gemengde dubbel en zullen nu in de vierde ronde uitkomen tegen het Ameri- kaansche kampioenspaar miss Moody en Vines. Dit tweetal is voorbestemd het kampioenspaar van deze wedstrijden te worden. Knottenbelt en mej. Couquerque kwa men heden uit tegen den uitstekenden single-speler Kenteler, die tegen den Nieuw Zeelander Andrews de eerste set tot 810 had weten op te voeren en miss Noëll, die van miss Nuthall een set met 64 ge wonnen had. De Engelschen bleken ook uitmuntende samenspelers te zijn. In de eerste drie games lieten ze 'den Hollanders slechts 3 punten, daarna gingen echter de Hollan ders herhaaldelijk tot den aanval over en met succes, waarna ze de volgende game slechts na krachtlgen tegenstand konden winnen. Knottenbelt en mej. Couquerque hadden zich nu echter volkomen aan el kaar aangepast en leverden herhaaldelijk prachtig samenspel, waarmee zij terstond het spel der Engelschen volkomen be- heerschten. De harde, zuiver geplaatste forehanddrives, het prachtig netspel en de weloverwogen slagvariaties van mej. Cou querque, het energieke spel aan het net van Knottenbelt, die vrije netsmashes plaatste en de stevige service-slagen van beiden, rechtvaardigden het nu, stoutmoe dig geworden spel van het Hollandsche paar, dat een welverdiende overwinning behaalde. Dames-enkelspel. De Fransche en de Amerikaansche dameskampioenen gaven hun Engelsche tegenstandsters slechts weinig games prijs. Mrs. Moody nam twaalf games tegen 1 van miss Round, terwijl madame Matthieu. die eveneens een love-set sloeg, miss Nuthall slechts drie games afstond. Miss Heeley aan den anderen kant dankte haar in trede in de laatste vier voornamelijk aan haar volharding. Nadat zij een set en 41 achterstond nam zij elf games achter el kaar. Verleden jaar bleek zij ook een speel ster, waarvan niemand verwachtingen had en die niet tot de seeded-speelsters be hoorde. De laatste Engelsche overlevende, n.m. miss Skriven, zoowel als miss Heeley, dankten die overwinning aan haar trai ning en aan haar onafhankelijkheid van geest, die haar geen aandacht doet schen ken aan de toeschouwers. De zachte ser vice van mrs. Heeley bleek volkomen on schadelijk, vergeleken met de lage, snelle ballen, die mrs. Whittingstall uit haar service afzette. Doch voor de tengere miss Heeley dient de service -lechts als methode om den bal in het spel te brengen. Zij hield haar geest steeds gericht op de laatste stroke van de rally en niet op de eerste. De eerste ernstige tegenstand ontmoette mrs. Whittingstall in de zevende ronde van de tweede set, toen begon haar supe rioriteit in de service te verdwijnen. Zij verloor de negende game van 40 loves, dank zij de stoutmoedigheid van miss Heely. Van dit oogenblik af kon miss Heely al de beste drives van mrs. Whit tingstall houden. In de tweede helft van de match maakte miss Heely gebruik van alle mogelijkheden, die haar door de ineen storting van het spel van mrs. Whit tingstall geboden werden, terwijl zij haar eigen verdediging goed gesloten hield. Miss Nuthall bood betrekkelijk weinig tegen stand aan madame Matthieu. De Fransche kampioene heeft evenals vroeger Suzanne Lenglen geen hoogen, voor haar meer op komenden bal noodig, om haar ballen het maximum effect van haar taktiek te geven. Haar spel wordt niet verstoord door een lagen, weinig opspringenden bal. Miss Nuthall daarentegen kan slechts haar beste slagen geven, wanneer zij met het gezicht naar het net toestaat en de bal hoog genoeg opkomt. De pogingen van miss Nuthall ook andere slagen te maken, faalden heden opmerkeliik. Zij kon al heel weinig uitrichten met eiken lagen bal, die in het voor-court aan haar backhandzijde neerkwam. Naast deze fundamenteele vergissingen waarvan madame Matthieu natuurliik een uitstekend gebruik maakte, staat ook nog, dat miss Nuthall niet meer haar voorma lige kracht aan de drives weet te geven en haar vroegere snelheid heeft verloren, terwiil zij herhaaldelijk doublefaults ser veerde. Mrs. Moody tegen miss Round. Mrs. Moody Wills heeft nu de voorzich tigheid geheel laten varen, waaraan zij de vorige week haar spel nog onderwierp. Het vaste oppervlak van (de baan van het court no. 1, waaraan zij de voorkeur geeft boven de centreeourt geeft aan haar su perbe slagen een extra glans. Wat haar wedstrijd tegen miss Round aangaat, be hoeft nog slechts vermelding, dat miss Round niet met zooveel vertrouwen speelde als zij in de Whiteman cup tegen miss Moody Wills deed. „Msbde" ALPHENSCHE TENNISCLUB. De Alphensche Tennisclub „T.E.A.N." speelde een wedstrijd tegen de Boskoop- sche Tennisvereeniging. De uitslagen wa ren als volgt: Dames enkelspel: mej. B. v. d. Boom (Alphen)—mevr. C. L. Ignatius Weissman (Boskoop) 16, 16. Heeren dubbelspel: Ph. J. G. Roest en H. L. v. d. Boom (Alphen)J. en W. Vol- kert (Boskoop) 3—6, 36; B. Lam en A. v. d. Bosch (Alphen)H. G. Dekens en W Nieuwendijk (Boskoop) 06, 36. Dames dubbelspel: mej. B. en mej. A. v. d. Boom (Alphen) sl. mej. N. Bongers en mej A. Mac Daniël (Boskoop) 60, 2—6, 6—4. Heeren enkelspel: L. J. Schouten (Alnhen)W. Volkert (Boskoop) 06. 16; Ph. J. G. Roest (Alphen)J. Volkert (Boskoop) 16. 36. Gemengd dubbelspel: mej. I. Hildemisse en H. L. v. d. Boom (Alphen) sl. mej. N. Bongers en J. G. W. Ignatius (Boskoop) 2—6. 10—8, 6—1 De totaal uitslag was 52 in het voor deel van de Boskoopsche Tennisvereen. ATHLETIEK. NURMI ALS MARATHON-LOOPER. Op een te Helsingfors gehouden athle- tiekwedstrijd ter voorbereiding van de Olympische Spelen liep Nurmi den Mara thon van 40.2 K.M. in den tijd van 2 uur 22 min. 3.8 sec. De marathon over een afstand van 42 194 K.M. werd gewonnen door den Fin Toyn in 2 uur 35 min. 50.2 sec. WATERPOLO. L. Z. C. V—DE ZIJL IH. Morgenavond te 8 uur speelt L.Z.C. V tegen De Zijl III voor de competitie van den H.Z.B. in de Zwem-Inr. aan den Hooge Rijndijk. 181. Toen de kok van zijn booze bul genezen was ging ie weer rustig door met koken en zoodra de klok voor het eten had geluid haastte hij zich naar het vertrek waar de koning at om de doos-ooievaar-puree te brengen, die de arme kok met zooveel zorg had klaargemaakt. 182. Toen de koning het bevel gaf de ooievaar-puree op de borden te doen, ging de deksel ineens van zelf open en daar stond Tuimelt] e tot verbazing van den koning en zijn ministers midden op de tafel. Onbeschaamd, riep de koning uit, en Tuimelt je die er niets voor voelde ge straft te worden, vluchtte de kamer uit. CRICKET. DE FLAMINGO'S NAAR ENGELAND. Evenals vorige jaren zullen twee Fla mingo-elftallen in Juli wederom een toer naar Engeland maken. Het A-elftal gaat van 617 Juli en bestaat uit de heeren mr. G. Hamburger (aanvoerder); jhr. J. v. d. Bosch (toer- leider); jhr. W. v. d. Bosch; H. W. Glerum; M. Hartog; dr. M. Jansen; mr. J. J. Koele- man; mr. H. van Manen; E. J. A. Schill; R. F. Schill en mr. B. Davidson. Zij spelen wedstrijden tegen de Becken- ham C.C., Sutton C.C., Thespids C.C.. Free Foresters, mr. C. R. Anderson's XI en de M.C.C. (op Lord's). Het B-elftal gaat van 1222 Juli en be staat uit de heeren: mr. F. A. Davidson (aanvoerder); mr. A. F. v. Manen (toer- leider); C. W. V. Bakker; F. J. Bok; J. van Eeghen; Jhr. B. Th. Elias; ir. A. Fok ker; Th. Gibb; H. Klink; P. C. G. Labou- chère; K. J. Leeser; H. Schnitger. Zij spelen wedstrijden tegen de Wimble don C.C., Bickley Park C.C., mr. A. N. Watney's XI, St. Lawrence C.C. en The Buffs C.C. GYMNASTIEK. TURNKRING LEIDEN EN OMSTREKEN. Competitie heeren-turnen. De 1ste gymnastiek-competitie voor heeren 1ste en 2de graad van den Turn kring L. en O. had gisteren plaats in de zaal aan de Pieterskerkgracht. Als jury leden fungeerden de heeren Metz en Renee uit Leiden en de heeren De Wilde en Hendriks uit Utrecht. De Ver. „Excel sior", „Wilskracht en Genie" te Lelden en „Hou-Vast" te Alphen dongen mee in de iste graad. De ver. „Aspasia" Koudekerk, „D. O. S." Noordwijk, „Excelsior" Leiden, „Hou-Vast" Alphen, „R. O. D. A." Lisse, „W. en Genie" Leiden in de 2de graad, totaal 49 deelne mers De uitslag van de beste drie van elke Vereeniging luidt aldus: lste graad: „Hou-Vast" Alphen, 211'/! pnt.; „Wilskracht en Genie" Lelden, 200 p.; „Excelsior" Leiden, 195Vs p. 2e graad: „Hou-Vast" 85'/j p.; „R.O.D.A" 781/! p.; „Excelsior" 77'/s p.; „Wilskr. en Genie" 77 p.; „D.O.S." 70'/s p.; „Aspasia" 69'/i p. De 2de competitie voor dames en heeren 2de graad heeft plaats Maandag 18 Juli, terwijl Woensdag 20 Juli lste graad dames en heeren wordt verwerkt, waaraan te vens de prijsuitreiking is verbonden. VOETBAL. V. U. C.—WIENER S.C. De gisteravond in Den Haag gespeelde wedstrijd V. U. C.Wiener Sportclub is in een 32 overwinning van de gasten ge ëindigd. o LUGDUNUM—EDO-COMBINATIE. Woensdagavond a.s. aanvang Th uur speelt Lugdunum I op haar terrein achter Pomona een wedstrijd tegen een Edo-com- binatie, bestaande uit zes eerste elftal spelers en vijf tweede elftal-spelers. Edo komt in de volgende opstelling uit: Doel: J. v. Roon; achter: H. v. Weeren, H Boeree; midden: H. Oomen, C. Dreyer, H. Kuipers; voor: H. Koene. J. Koene, E. Swart, J. Koppen, A v. Norden Lugdunum: Doel: D. v. d. Berg; achter: J. Kuipers, B. Bekkering; midden: W. Lan- desbergen, J. Bekkering, P. de Graaf; voor: Commeseel, P. Ouwerkerk, A. v. d. Laan, P. de Roo en T. de Roo. OM DEN DOBBELMAN-WISSELBEKER. Voor een vrij talrijk publiek speelde de L. P. S. V. gisteravond op haar terrein den eersten wedstrijd om den Louis Dobbel- man-wisselbeker tegen het Leldsch Dag blad-elftal, welke wedstrijd in een 42 overwinning van de polltie-mannen ein digde. Ongeveer 10 minuten na den aftrap neemt het Leidsch Dagblad met een har den schuiver de leiding, doch kort daarna is de stand reeds gelijk, als een der L.D.- backs uit een voorzet van rechts in eigen doel trapt. Eenige oogenblikken daarna neemt de L. P. S. V. de leiding (21). De rust gaat in met dezen stand. Na de rust is het L. D in de meerderheid, doch doel punten blijven uit. Bij een tegen-aanval scoort de L. P. S. V. midvoor van verren afstand onhoudbaar. (31). De politie mannen komen nu meer en meer opzetten en via een been van een der L. D.-backs maakt de rechtsbinnen er 41 van. Het L. D.-elftal wijzigt nu de opstelling, het geen een goede maatregel bleek. Immers de verdediging won nu aan kracht, terwijl even later de voorhoede er 42 van maakt Met dezen stand komt het einde. De leiding van scheidsrechter Honsbeek waa lang niet onberispelijk. RECLAME. L ENTREE 15 CENT 2192 HILLINEN I—ZEEBURGLA II. De wedstrijd Hllllnen I—Zeeburgia II werd door laatstgenoemde ploeg met 3—2 gewonnen. L.F.C.-VETERANEN—BRISTOL ROOVERS De L.F.C.-veteranen spelen hedenavond een vrlendschappelljken wedstrijd tegen de Bristol Roovers, waarvoor door den caféhouder van „Bristol" een medaille is beschikbaar gesteld. N. R. C—L. D. XI. Door de directies van het Haarlem's Dagblad, de Nieuwe Rotterdammer Cou rant en 't Leidsch Dagblad is eenbeker be schikbaar gesteld voor den winnaar der wedstrijden tusschen de elftallen van bovengenoemde dagbladen. Het Leidsch Dagblad-elftal speelt hier voor morgenavond zijn eersten wedstrijd in Rotterdam tegen de N. R. C. SLAGERSELFTAL—N.S.E. 4—3. Op het terren van Meerburg speelde het slagerselftal een wedstrijd tegen N.S.E. eveneens bestaande uit Slagerspersoneel. Het eerste slagerselftal was veel sterker en veroverde reeds spoedig een 20 voor sprong welke de N.S.E. nog voor de rust tot 21 terugbracht. Na de hervatting maakte N.S.E. ondanks groot overwicht van het slagerselftal ge lijk. Met goede schoten bracht het sla gerselftal den stand op 42 waarna N.S.E. even voor tijd nogmaals tegen- scoorde. Einde 43. WEDSTRIJDEN TE BOSKOOP. De te Boskoop gehouden voetbalwed strijd tusschen Boskoopsche Boys 2 en A. R. C. 2 van Alphen eindigde in een overwinning van „De Boys" met 43. Vervolgens werd een wedstrijd gespeeld tusschen Boskoopsche Boys 5 en G. S. V. 5, welke tot resultaat had, dat G. S. V. won met 50. En tot slot op Boskoops terrein een wed strijd tusschen Moercapelle 1 en Gouden rak 1, waarvan de uitslag was 04 voor Goudenrak. WEDSTRIJD TE LISSE. Hedenavond om 8 uur speelt een gecom bineerd elftal van het personeel van de R.K. Coöperatie een wedstrijd tegen Lisse I op het sportterrein aan den Broekweg te Lisse. DUIVENSPORT. P.-V. „DE BLAUWBAND". Wedvlucht vanaf Chateauroux (Frank rijk) (638 K.M.). In concours 56 duiven, welke om 6 uur 20 in vrijheid werden ge steld en hun hokken als volgt bereikten: C. van Of wegen 1; H. M. Halsker 2, 13, 16; J. Lagerwey 3, 6, 7, 9, 14; H. W. Mar tens 4, 5, 8, 10; C. Geel 11, 17, 18; J. Ver nes 12; R. K. W. Kuipers 15; J. de Jager 19,20. Eerste duif 4 uur 28 min.; laatste 5 uur 38 min. 5 sec. Uitgesproken: A. van Berkel, caféhouder. Leiden, Watersteeg 2. R.c. Mr. A. B. Bommezijn. Cur. Mr. J. A. Hannivoort, Leiden. Opgeheven wegens gebrek aan actief: J. v. Niekerk, Oegstgeest; A. Krol Rijnsburg. In de week van 20—25 Juni 1932 zijn fn Nederland 82 faillissementen uitge sproken. VOOR WOENSDAG 29 JUNI. Hilversum, 296 M. Uitsl. VARA-Ult- zending 10.00 v.m. VPRO. 6 45—7 00 en 7.307.45: Gymnastiekles 8.00: Gra- njofoonupl. 9.00: Trio L. Cohen 10.00: Morgenwijding 10.15: Voor Arb. 1. d. Continubedrijven: Trio Cohen, K. Bakker (voordracht), VARA-tooneel o.l.v. W. v. Capellen, en gramofoonpl. 12.001.45: VARA-Septet o.l.v. Is. Eyl en gramofoonpl. 2.15: P. J. Kers Jr.: Onze Keuken 3.00: Voor de kinderen 5:30: VARA-sep- tet o.l.v. Is Eyl en gramofoonpl. 6.40: Mr. A. J. Herzberg: Het Joodsche vraag stuk 7.00: VARA-orkest o.l.v. H. Wigge- laar. O.a. Valse poudrée. Popy en Extase, Ganne 7.45: „Zoo is het leven" hoor spel van Fritz Nagl. Bewerking: D. v. d. Linden. (Groot Volkstooneel) 8.30: Or gelspel door Joh. Jong. 0.a. Ungarische Lustspielouverture, Keler Bela en Zigeu- nerliebe, wals. Lehar 9.00: „Wakker en Tropendult" 9.15: Vervolg VARA-orkest. O.a. Ouv. „Tancred". Rossini en Rosen aus dem Süden, wals, Strauss 10.00: Vaz Dias 10.15: VARA-orkest met refrein zang door Leo Fuld. Populair programma 11.0012.00: Gramofoonpl Huizen. 1875 M. Uitsl. NCRV-Uitzen- ding 8.00: Schriftlezing 8.15—930: Gramofoonpl. 10.00: NCRV-Dameskoor 10.30: Ziekendienst 11.00: Concert. M. F. Jurjaanz (harmonium) en mej. G. Koeman (scopraan) 12.152.00: Con cert. Rie DysOchel (alt). H. Hermann (viool). H. v. d. Horst Jr. (cello) en Mevr. R. A. v. d. HorstBleekrode (piano) 2.30: Chr. lectuur door mej. Wentlnk 3.00: Concert. H. v. Maanen (viool), L. v. Maanen (cello) en J. Rosekrans (piano). 5.00: Kinderuur 6.00: Voor de Land bouwers 7.00: Causerie door Stafkapi tein P W. Cohen 7.15: Causerie door A. Stapelkamp 7.45: Ned. Chr. Persbureau 8.00: Concert door de H O.V. o.l.v. F. Schuurman. O.a. Eine kleine Nachtmusik, Mozart. 8.45: Causerie door Mej. Dra. S. K. Bakker 9.15: Carillonbespeling door J. Vincent 10.00: Vervolg Concert o.l.v FR. Schuurman. O.a. Abschieds-Sym- phonie. Haydn. Ca. 10.30: Vaz Dias - 11 00—11.30: Gramofoonpl. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 10.50: Tijdsein, berichten 12 20: Orgelconcert Q. MacLean 1.05: Gramo foonpl. 1.50: Jack Martin's Hotel-orkest 2.50—3.20: Northern Studio Orkest o.l.v. J. Bridge 3.50: Sted. Orkest Bourne mouth o.l.v. Sir Dan Godfrey. M m.v. Mau rice Cole (piano). O.a. 2de Pianoconcert in g kl. t„ Saint Saens en 4de Symphonie in G Dvorak 5 05: Orgelconcert Norah Mine 5 35: Kinderuur 6.20: Berichten 6 50: Engelsche kerkmuziek. Radio-koor o.l.v. S. Robinson 7.10. 7.30 en 7.50: Le zingen 8.20: Jack Payne en zijn Band. 9.20: Berichten en lezing 9.55: Mo- zart-Programma. Helen Perkin (piano). BBC-orkest o.l.v. Percy Pitt. O.a. Ouv. Zauberflöte; Alia turca (plano), en Con certsuite uit „Idomeneo". arr. Busoni. 11.20—12.20: Dansmuziek door Roy Foxen zijn Band. Parijs „Radio-Paris". 1725 M. 8.05 en 12.50: Gramofoonpl. 9.05: Concert door orkest o.l.v. Henri Defosse. O.a. Soirs. Flo- rent Schmitt 9.50: .Ra légende du po nt d'Argentan" van Fourdrain. M.m.v. sous ten en orkest o.l.v. H. Defosse. Kalundborg. 1153 M. 12.20—2.20: Con cert uit Rest. Wivex 3.20—5.20: Concert o.l.v. W. MeyerRadon 5.205.50: Gra mofoonpl. 8.20: Russische balletmuziek o.l.v. W. MeyerRadon o.a. uit Casse noi sette". Tschaikowsky. en Polowetzer Tanz. Borodin 9.15: Vervolg concert. Moderne Operettemuziek 9.40: Radio-tooneel 10.35—11.10: lste Symphonie D gr. t up 4. Svendsen (Radio-orkest) 11.10—12.M- Dansmuziek. Langenbcrg, 473 M. 7.258.20: Con eert uit Bad Salzuflen 1.20-2.50: Con cert o.l.v. Wolf - 4.50—6.20: Militaire mu ziek o.l.v. P. Möller 8.20: Musikalisches Durcheinander M.m.v. Werag-orkest, we- rag-Kleinorkest. koor en solisten i1U3- Concert uit München. Rome, 441 M. 8.20: Gramofoonpl. - 9.05: ..Dejanice", lyrisch drama in 4 acies van Alfredo Catalan! Orkest oJ.v. «m- cardo Santarelli. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.. 12f- Max Alexys' orkest 5.20: Belg!ScheS natencyclus. (Viool en piano). 6.50: Gramofoonpl 8.20: Wagner-co eert o.l.v. K. Elmendorf O.a. Ouv. Rlenz' en uit Lohengrin. 10 30: Concert Antwerpen. 338 M.: 12.20: Max Alexys or kest 5.20: Dausmuziek uit St. Sauveiu 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Zie 508 M. 1 „Op het Bureau", vroolijke schets van Lazeesen, 1635 M. 8.20: Zie Langenberg 10.50: Berichten. Hierna Concert doo de Berlijnsche Orkestvereeniging o.l.v. mens Schmalistich. Denkt morgen om de V/oensdag- collecte van het Crisis-Comité !i 2-3

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10