HET LEIDSCHE TENNIS-TOURNOOI. LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 20 Juni I93; N. BAARS STEINEMANN OVERLEDEN. Op 34-jarigen leeftijd. N. Baars-Steinemann. De bekende lange afstandlooper N. Baars- (zich noemende Baars-Steinemann) is Zaterdagavond in het Wilhelmina-Gast- huis te Amsterdam overleden. Baars was een van onze beste athleten, die betrek kelijk laat de sport is gaan beoefenen, doch toen direct verrassende resultaten boekte. In Mei 1929 kwam hij voor het eerst uit op de wedstrijden van. den Z. H. A. B„ en vervolgens boekte hij o.m. fraaie successen te Leiden en Utrecht. Op den 14en Juli van dat jaar verbeterde hij het Ned. record 5 K.M. hardloopen. Nog kort geleden won hij op besliste wijze den utrechtschen Singelloop. Verleden week had hij er alles op gezet om bij de inter nationale wedstrijden in het Stadion te Amsterdam het 10 K.M. record te verbete ren. Tegen het einde is hij toen ineenge zakt. Men dacht dat hij een zonnesteek gekregen had, doch het Handelsblad meent te weten, dat bij den thans overledene, die 34 jaar oud was, een acute nierver giftiging is geconstateerd. Waarmede dan tevens het nut van geregelde medische controle nog eens ten duidelijkste in het licht is gesteld! Baars-Steinemann was gehuwd en va der van twee kinderen. WIM PETERS EN LOS ANGELES. De laatste kans. Naar de „Tel." verneemt hebben de leden van den gemeenteraad te Zwolle, de hee- ren Houtsma en Oosterwijk, een voorstel ingediend om van gemeentewege duizend gulden beschikbaar te stellen teneinde den hink-stap-sprong-kampioen van Ne derland. den stadgenoot Wim Peters, als nog naar de Olympische Spelen te Los Angeles te kunnen afvaardigen. NEDERL. RECORD KOGELSTOOTEN VOOR DAMES VERBETERD. Bij de gisteren te Amsterdam gehouden wedstrijden van den Amst. Athletiek-Bond heeft Mej. Munnikes het Ned. record kogelstooten voor dames, dat op haar eigen naam stond, gebracht van 10.33 op 10.45 M. SPORTMIDDAG TE LISSE. Zaterdag is te Lisse de aangekondigde Sportmiddag gehouden. Even over tweeën wordt, de optocht op gesteld onder leiding van den heer de Jong, dir. der gymnastiekvereeniging R. O. D, A. Als le liep de muziek, waarachter R. O. D. A volgde, daarna Animo en L. R. C. Op het terrein werd een rondgang ge maakt waarna R. O. D. A. het programma begon met een vrije oefening. Het 2e num mer was een estafette 4 x 100 Meter. Hier aan werd deelgenomen door 6 ploegen van 4 van L. R. C., 1 van Animo en 1 van Roda. Als le kwam uit den strijd ploeg III L. R. C. in 53.2 sec. Deze ploeg was samenge steld als volgt: C. de Vrint, C. d. Vries, M Paardekooper en J. v. d .Spruit; 2e was Animo met 50 8 sec.,; 3e ploeg III L. R. C. met 57.0. Hierna kregen wij een korfbalwedstrijd tusschen Animo IOranje Zwart welke gewonnen werd door Oranje Zwart met 21. Deze wedstrijd werd in de beste ver standhouding gespeeld. Helaas had men nog al last van den wind. Als nummer 4 stond hardloopen voor juniores op het program. Hierbij werden B. Bouma le. W. Montague 2e, G. Buurman 3e prijswin naars. Thans werd een voetbalwedstrijd gespeeld door L. R. C. I tegen V. V. IJ. I welke gewonnen werd door V. V. IJ. I met 2—0. Na afloop werd er een marsch ge maakt naar liet clubgebouw van L R. C., waar de prijzen werden uitgereikt GOLF. WEDSTRIJD TE NOORDWIJK. Voor de handicap-competitie speelde gisteren het team van de Noordwijksche Golfclub zijn laatsten wedstrijd tegen de Kennemer op de banen te Zandvoort. De Kennemer ploeg wist met 6—3 van de Noordwijkers te winnen, waardoor de kampioenskansen voor de laatste vrijwel jrerkeken zijn. LAWN-TENNIS. HET TOURNOOI DER LEIDSCHE L. T. C. SUCCESSEN VOOR HARSTEN EN MEJ. A. KERCKHOFF. Dit jaarlijksche tournooi in het tennis park aan den Hoogen Morschweg is een succes geworden over de gansche linie: door goed spel en spannende partijen, door een vlotte regeling en vrij groote publieke interesse' Dat de leden der ..Leidsehe" zelf daarbij geen overwinningen te boeken zou den krijgen was te voorzien en de resulta ten wijzen dat uit. Niettemin heeft mej. A. Moolenburgh het nog een heel eind ge bracht. Zij klopte in het dames-enkelspel achtereenvolgens mej. Van Weel, mevr. Ernst en mevr. Van Lindonk en zij demon streerde speciaal in die laatste partij een goeden vorm. De halve eindstrijd bracht haar evenwel in het strijdperk tegen mej At Kerckhoff en deze speelster was voor haar te veelzijdig, te geroutineerd, te be weeglijk. Met haar fore-hand had onze stadgenoote eenige malen succes, doch eigenlijk was dit ook haar eenige wapen, terwijl speciaal haar onderhandsche ser vice heel zwak was De uitslag was 6—1, 60. Mej. Los boekte twee overwinningen, doch moest in de derde ronde haar meer dere erkennen in mej. L, van Lindonk (62, 63). Met mej. Sluis kwam mej. A. Moolenburgh in het dubbelspel in de tweede ronde, waar zij tegen de dames Kerckhoff in een eerste set van twintig games ten on'dergingen, en daarna de vol gende met 63 verloren. Eenige Leidsehe speelsters bereikten tenslotte de derde ronde van het gemengd dubbelspel om daar echter alle het onderspit te delven met cijfers die aan duidelijkheid niets te wenschen overlieten; dat waren de dub bels; mej. A. Moolenburgh-Ten Cate en mej. M. H. Boekwijt-Verwey. wier resulta ten hierachter volledig worden vermeld. De meeste overwinningen in dit tournooi van de „Leidsehe" zijn behaald door Kars- ten, die triomfeerde in het heeren-enkel, heeren-dubbel-, en gemengd dubbelspel, respectievelijk tezamen met Weber en mej. A. Kerckhoff. Zijn single-finale tegen We ber (die bijkans zeven kwartier heeft ge duurd) was daarbij van bijzondere betee- kenis, omdat deze partij hoogstwaarschijn lijk zou beslissen wie van deze twee spe lers deel zou mogen uitmaken van het Hollandsche team voor den wedstrijd tegen België! Karsten won in vijf sets en hij verdiende die zege door zijn grootere vast heid, maar men verlieze daarbij echter niet uit het oog dat Weber reeds tal van par tijen in successie had afgewerkt en op de zen eenen dag niet minder dan 224 games heeft gespeeldHet pleit voor laatst genoemde dat hij niettemin zoo kranig partij heeft gegeven, ja zelfs een nog fris scheren indruk maakte dan Karsten aan het einde der match! Aanvankelijk scheen Karsten een vrij snelle zege te gaan be halen, maar nadat hij de eerste set met 63 gewonnen had veranderde Weber van tactiek. Hij nam meer risico, kwam her haaldelijk naar voren en sleepte aldus de tweede set met 86 uit het vuur. Een sterke inzinking kostte hem met 60 de derde, doch zijn meer aanvallende optre den bleek daarna toch bestand tegen Karsten's base-line-spel. Een 9—7 zege in de vierde set voor Weber maakte de stand weer gelijk en pas na zwaren kamp. waar bij Karsten tegen het slot even een meer agressieve houding ging aannemen, triom feerde laatstgenoemde met 75 in de fn- nal-set. Met Weber als partner had hij weinig moeite om het heeren-dubbelspel te winnen van Van Rijk en Linck, terwijl hij met mej. A. Kerckhoff aanzienlijk sterker bleek te zijn dan mej. De Jong en Weber. De winnaars vormden een uitstekend slui tende combinatie, waarbij de voortreffelijk in vorm zijnde Karsten (wiens cross-vol- lies aan het net niet te houden waren) geenszins al het moeilijke werk behoefde te doen. Met 62, 62-was de overwinning in record-tijd bezegeld. Mej. Kerckhoff won eveneens het dames enkelspel. Mej. Kawilarang gaf haar in de eerste set pittigen tegenstand, maar het hardere en scherpere spel van mej. Kerck hoff. dat bovendien voortdurend in lengte wisselde, gaf toen spoedig den doorslag (75, 6—0). De slotpartij van het tour nooi leidde tot een overwinning (6—1, 61) van mej. Kawilarang en mej. Roos in het dames-dubbelspel tegen mej. De Jong en mej. Hefting, van wie laatstge- genoemde zich te vermoeid gevoelde om behoorlijk strijd te kunnen leveren. Na afloop dev wedstrijden, omstreeks acht uur. heeft de heer G. Schölvinck de prijzen uitgereikt. Voor ieder nummer wa ren dit er twee, behalve voor het heeren enkelspel. waarin een derde prijs werd toegekend aan Lijsen. die daarvoor in een extra-partij met 46. 86, 63 van Nel- wan had gewonnen! De uitslagen zijn: Heeren enkelspel. 1ste ronde: Jhr. v. d. Does si. A. R. Bueno 6—1. 6—1: E. Juta sl. W. Borgerhoff Mulder 62, 64; G. Schol- vink sl. W. Aarts 6—1, 3—6, 6—4; E. Her- weyer sl. v d. Heuvel Rijnders 46, 61, 6—3; w. F. Weber sl. H. ten Cate 6—0, 6-A. 2de ronde: Nieuwhuis Mulder sl. W. van Haaf ten 6—4. 6—3; Nelwan sl. H. J. de Koster 61, 63; v. d. Does sl. Blom 63, 64; Juta sl. Parmentier 61, 63; Van Rijk sl. Boasson 6—3, 6—3; Lyse'n sl. La- gaay 61, 63; Tierie sl. J. Pel 62, 64; Herweyer sl. Schölvinck 62, 61; Weber sl. Vinkesteyn 61, 62. 3de ronde: Karsten sl. Nieuwhuis Mulder 62, 60; Nelwan sl. v. d. Does 61, 26, 7—5; Tjoa sl. Juta 6—3. 7—5; Van Rijk sl. Beynes 11—9, 1—6, 62; Lysen sl. Town- send 75, 60; Herweyer sl. Tierie 64, 7—5; Weber sl. Linck 6—2. 6—1. 4de ronde: Karsten sl. Kaufmann 61, 4—6, 61; Nelwan sl. Tjoa 62, 36, 6—4; Lysen sl. Van Rijk 60, 60; Weber sl. Herweyer 63, 6—2. Halve eindstijd: Karsten sl. Nelwon 62, 2—6, 62; Weber sl. Lysen 6—4, 62. Eindstrijd: Karsten slaat Weber 63, 6—8, 6—0, 7—9, 7—5. Om den derden prijs: Lysen sl. Nelwan 4—6, 8—6, 6—3. Heeren dubbelspel. 1ste ronde: Wisselink en Ten Cate sl. W. Borgerhoff Mulder en H. Leeksma 4—6, 63, 6—3; J. Pel en Le Poola sl. Doedes en F. Goekoop 46, 63, 6—3; P. Noë en Oudshoorn sl. G. Goekoop en C. Goekoop 62. 62; Tierie en Vinke- stein sL Que Keng Lead en Tjoa Sie Idem 63, 64; Blom en Van Buuren sl. Her weyer en Boasson 64, 61. 2de ronde: Lysen en Verwey sl. Parmen tier en Breukelman 63, 62; Wisselink en Ten Cate sl. Pel en Le Poole 62, 'I5; Noë en Oudshoorn sl, v. d. Heuvel Rijnders en Lagaay 64, 62; Nieuwhuis Mulder en Beynes sl. v. d. Does en Veenstra b—4, 16. 64; Tierie en Vinkestein sl. Blom en Van Buuren 64, 62. 3de ronde: Karsten en Weber sl. Lysen en Verwey 6—2, 60; Noë en Oudshoorn sl. Wisselink en Ten Cate 61, 4—6, 64, Tierie en Vinkestein w.o.; Van Rijk en Linck sl. Nelwan en Townsend 64, 64. Halve eindstrijd: Karsten en Weber sl. Noë en Oudshoorn 61, 64; Van Rijk en Lmck sl. Tierie en Vinkestein 61, 64. Eindstrijd Weber en Karsten sL Van Rijk en Linck 6—4, 6—0. Dames enkelspel, 1ste ronde: Mej. Los sl. mej. Stromk 62, 36, 61: mevr. Ernst sl. mej. N. L. Goekoop 75, 64. 2de ronde: Mej. Sluis sl. mej. Soeters 62, 62; mej. Los sl. mej. H. Boekwijt 63, 64: mej. A. Moolenburgh sl. mevr. Emst 26, 119, 63: mevr v. Lindonk sl. mej. T. de Jong 911, 63. 97. 3de ronde: Mej. Kawilarang sl. mej. Sluis 62, 62; mej. L. W. v. Lindonk sl. mej. Los 62, 63mej. A. Moolenburgh sl. mevr. v. Lindonk 46. 63. 86. Halve eindstrijd: Mej. Kawilarang sl. mej. L. van Lindonk 62, 62; mej. A. Kerckhoff sl mej. A. Moolenburgh 61, 6—0. Eindstrijd: Mej Kerckhoff sl. mej. Ka wilarang 75, 60. Dames-dubbelspel, 2e ronde; mej. A. Kerckhoff en mej. Z. Kerckhoff sl. mej. Sluis en mej. A. Moolenburgh 119, 63. Halve eindstrijd: mej. de Jong en mej. Heftink sl. mevr. Linrtnnk en mej. v. Lin donk 7—5, 62; mej. Kawilarang en mej. Roos sl. mej. A. en mej. Z Kerckhoff 63, 3—6. 6—2. Eindstrijd: mej. Kawilarang en mej. Roos sl. mej. De Jong en mej. Heftink 6—1. 6—1. Gemengd dubbelspel, le ronde: mevr. Ernst en Vinkesteyn sla mej. H. Hesselink en Van Heemstra 60, 63: mei. Roos en Herweyer w. o. 2e ronde: mej. Sluis en Lysen sl. mej. Jamin en The Boen Hwan 61, 61; mej. Kawilarang en Lmck sl. mevr. Linck en Van Rijk 62. 6—1; mevr. Ernst en Vin kesteyn sl. Van Vliet en Schölvinck 46. 6—3, 67; mej. A. Moolenburgh en ten Cate sl. mej. Los en Lagaay 64. 63; mej. Roos en Herweyer sl. mej. N. L. Goe koop en E. de Fiellitaz Goethart 75, 4—6, 7—5; mej. M. H. Boekwijt en Verwey sl. mej. Leeksma en Leeksma 86. 62. 3e ronde: mej. A. Kerckhoff en Karsten sl. mej. Sluis en Lysen 64. 75; mej. Kawilarang en Linck sl. mevr Ernst en Vinkestein 6—1. 6—0; mej Roos en Her weyer sl. mej. A. Moolenburgh en ten Cate 61. 61; mej. T. de Jong en Weber sl. mej. M. H. Boekwijt en Verwey 62, 62. Halve eindstrijd: mej. Kerckholff en Karsten sl. mej. Kawilarang en Linck 6—3. 6—8, 62; mej. De Jong en Weber sl. mej. Roos en Herweyer 108, 64. Eindstrijd: mej. Kerckhoff en Karsten sl. mej. de Jong en Weber 62, 62. TIMMER VERLIEST EERVOL IN DEN EINDSTRIJD OP QUEENS CLUB. Timmer heeft, zooals we reeds gemeld hebben, op het internationale tournooi van Queens Club, dat het voorspel van Wimbledon is, na uitstekend spel den eindstrijd bereikt. Hij kwam daar eergis teren uit tegen den sterksten Australi- schen Davis Cup-speler Crawford, die als no. zeven geklasseerd is in Wimbledon. Zooals verwacht kon worden, heeft Tim mer verloren, doch de wedstrijd is er een geweest van zeer hoog peil. Met 16, 6—3, 63, 6—4 heeft Crawford gezege vierd. Het verschil lag vooral in den ser vice. Dat was een handicap voor Timmer, want in de rallies waren de spelers bijna geheel aan elkaar gelijk. Crawford had een iets grooter snelheid in zijn gevaar lijke cross-drive en deze was het ook die telkens onhoudbare returns gaf, wanneer Timmer op, den tweeden service een kans gaf. In de eerste set heeft Timmer zoo goed gespeeld als hij wellicht nimmer gedaan heeft. Zijn baselinespel sloot als een bus. Forehand- en backhanddrives werden in een uiterst snel tempo genomen en keer op keer scoorde hij doordat Crawford den bal niet bereiken kon! In de tweede set werd de verdediging van den Australiër veel beter en geleidelijk kon hij toen ook meer aanval en op nog sneller tempo CRICKET. NEDERLANDSCHE CRICKETBOND. Uitslagen vgn gisteren. lekl.: V.V.V.—H.C.C.II: H.C.C. wint met innings en 18 runs; HaarlemV.R.A.: V.R.A. wint met 17 runs op de eerste in ning; H.C.C. I—R. en W.: H.C.C. I wint met 131 runs op de eerste innings: V.O.C. P.W.: V.O.C. wint met 208 runs op de eerste innings. Overgangs-klasseAjaxH.C.C. III: H.C.C. III wint met 94 runs op de eerste innings; KampongR.C.H.: R.C.H. wint met 68 runs op de eerste inning; Hilv. B.C.—Quick: Hilv. B.C. wint met 4 wickets 3e klasse: L.C.C.—V.U.C.: L.C.C. wint met 12 runs op de eerste innings; H.D.V.S. IV—Ajax II. HD.V.S. IV wint met 8 wic kets. Overzicht. Er is gisteren in de eerste klasse danig op los geklapt. Zoo scoorde bij V.O.C. Tonny Gibb weer een centurie (112) en werd het totaal 288 voor 5. P.W. had eerst 80 gemaakt (Terwiel 523) maar ont kwam met 105 voor 6 daarna aan een inningsnederlaag. Zoo ging het echter niet in Amsterdam, waar V.V.V. geheel onver wacht een drie puntennederlaag kreeg te slikken van H.C.C. II, dat op 206 voor 7 sloot en de Amsterdamsche wickets voor 105 en 83 opruimde. Het was trouwens een goede dag voor de Haagsche, want thuis scoorde H.C.C. I 238 voor 6 (H. van Manen 86, Feith 77) als antwoord op 107 van R. en W.. dat in de tweede innings met 120 voor 2 aan' een inningsnederlaag ont kwam. Wat kalmer ging het in Haarlem waar V.R A. (107) maar net van Maas c.s. (89' won. (Eigeman 538). In de Overgangsklasse leed Ajax de vierde nederlaag in successie op een meer dan overtuigende wijze. Het batten was nog al behoorlijk geweest, al gingen ook nu weer enkele Leidenaars op hopeloos wilde klappen uit. Beheerscht batten mag men toch wel van ouderen verwachten. Met den Leid- schen aanval was het daarna hopeloos mis. De bowlerij van Van der Mey en De Jongh was wel niet slechter dan anders, vrij goed op het wicket maar zonder eenige verrassing echter eenige steun van het veld kregen de Ajax-bowlers niet. En wij wezen er Zaterdag al op zonder dien steun wordt het beste bowlen vermoord. Hoeveel vangen er gemist zijn hebben wij niet onthouden, het aantal cadeau gege ven runs op het Haagsche totaal van 234 was niet te tellen. Er werd geen moeite gedaan om een run te voorkomen, er werd zeer slecht ingegooid en niet „op gedekt", zoodat geheel onnoodig tientallen runs kwamen uit „overthrows". Daaren boven heerschte er tusschen de Ajaxieden in het veld een stemming, welke cricket absoluut vreemd moest zijn. Hier faalde de Ajax-aanvoerder, die niet gelukkig was geweest in het „changen" der bowlerij. Hetgeen ook voor een groot deel oorzaak was van de inzinking der Leidsehe ploeg. Verder was in de Overgangsklasse de over winning van RC.H. (163) op Kampong (95) wat verrassend. Hilv. B.C. (60 en 133' voor 6) had met Quick (122 en 62) meer moeilijkheden dan wij verwachtten. L.C.C. stevent blijkbaar recht op het kampioenschap af. Het krachtverschil spelen. Zoo zagen de vele toeschouwers weliswaar een ietwat eenzijdigen baseline- strijd. doch een strijd van hoog gehalte, met uiterst snelle en afwisselende rallies. Tot volleeren kwam geen der spelers, zoo snel waren de drives en zoo goed was, bij de enkele pogingen die gedaan werden om naar voren te komen, het volleeren. In de vierde set scheen het of Timmer een kans had om two sets all te maken en had hij midden in die set over een sterker service beschikt, dan zou hij cr wellicht in geslaagd zijn. Doch nu greep Crawford zijn kans en legde alles in het winnen van de servicegames van Timmer. Hij ver loor er een van zichzelf door uitstekende returns van den Nederlandschen speler, doch slaagde er in om er twee van Tim mer af te snoepen, zoodat die set met 64 aan hem kwam. Timmer heeft in dit tournooi getoond dat hij momenteel in een vorm is gelijk aan dien van zijn besten tijd. En dat is een gelukkig verschijnsel voor onze ten niswereld! Moge het zoo blijven! Vad. tusschen het elftal van Matsch en v.U.c was zeker grooter dan de cijfers van a eerste innings aanwijzen. Een pogin» 0n] er een driepunten-overwinning van maken mislukte, hoewel de Hagenaars laai genoeg werden uitgesmeten, dank zit a van Goor die met 63 zijn bowlingcapaetl teiten wat buitensporig zag beloond MeJ zie verder het verslag. 0 In de andere afdeeling der derde klas* begon Ajax II met een nederlaag teeP3 H.D.V.S. III. Een goede tweede innirwi van onze stadgenooten was niet voldoend! om een achterstand op de eerste inninJ te neutraliseeren. Een merkwaardig staalj tje van spelregelkennis kwam hier voort toen een volgende Schiedamsche batsmail weigerde in te komen om de laatste twel ballen in de aangekondigde laatste ovel voor de lunch. En nog merkwaardiger het, dat de Schiedamsche aanvoerder n* de pauze het aan zijn Leidschen colle»i' overliet, of die twee ballen alsnog zouden! worden gegooid, of dat er maar direct aan een nieuwe over zou worden begonnen. Dit is toch al te dwaas. AJAX—H.C.C. III De Hagenaars winnen met 94 runs op de eerste innings. De vierde wedstrijd van Ajax heeft opl nieuw een nederldag opgeleverd en difl resulaat was te meer teleurstellend, onidal de Ajax-innings met een totaal van lij ons goede verwachtingen deed koestereif Dank zij twee zessen en twee vieren Van der Meij was de 20 zoo op hetl bord. Van der Putten en Janssen steldeJ wel is waar teleur en toen Van der Meij (24) op een wilden klap verdween wcra liet met 28 om 3 even bedenkelijk, maal De Jongh (67) en Van IJsseldijk (27) zorgT den voor een goede innings en het totaal kwam de 100 dichtbij, voordat het vierdj wicket viel. Daarna verdwenen weer enkela Leidenaars zeer snel, maar Gunning zorgda er met een hardgeslagen 30 (twee zessel en twee vieren) voor, dat het totaal zeel bevredigend werd. Van der Luur 6—5ll Kalis 4-70. No de lunch was er tien minuten gespeel! en de 10 was nog niet op, toen Ajaa op de Hagenaars ai drie vangen had cel mist. Voor niet al te veel runs vielen wel is waar daarna de drie eerste wicket! ai kwamen Kien (21), Elte (12) en Tresj ling (11) allen in de dubbele cijfers maar toen vormde Niks eerst met Edersl heim (14), daarna met Van der Luur (35* het groote struikelblok voor den LeidscheJ aanval. Niks speelde eer zeer goede inl nings en sneuvelde op 58. Met CoebergB 40 en Hoogstraten 11 werd het Haagscha totaal 234, waarvan ten minste een veertij of vijftig runs cadeau waren gegeven dool het zeer slechte en vooral zeer Iauwa veldwerk der Leidenaars, bij wie de steml ming volkomen ontbrak. Dat was geeif cri cket meer! Wij zullen er maar ove| zwijgen. Van der Meij 4—83, De Jongl 2—67, Van IJsseldijk 2—59, Van der Putte! 1-14. De Hagenaars gingen daarna in voor J derde punt cn het was voornamelijk VaJ der Putten (32*), die het volkomen demoraliseerde Ajax door beheerscht batj ten voor een inningsnederlaag wist te I hoeden, daarbij gesteund door 12* val De Vrind en een wilde 17 van Van iel Meij. Van der Luur 3—28, Kalis 1-311 H.D.V.S. Ill—AJAX n H.D.V.S. wint met 8 wickets. De Leidenaars gingen het eerst batte! en brachten het tot een schamele 45, metl alleen Brouwer (11) in de dubbele cijfers.1 Borrani 6—14, Schreuder 4—29. De gastheeren deden het daarna beter! en dank zii Janse en Stolk, beiden mctl 30 en Keuzenkamp 11* werd het iotaaj Ommen 1—21. Ajax probeerde het op een! 101. Van Kuik 4—35, Boezeman 3—35, Vanf tweede innings en klapte nu 120 runsl bijeen, waarin Den Holder (60) precies! voor de helft aandeel had een hedl aantrekkelijke score terwijl voorts Va af Kuik (13), Van der Zanden (11) en| Wempe (14) in de dubbele cijfers kwamen* Kloos 6—41, Schrefider 3—37. Het Schiedamsche batten was Ajax eclitel toch te machtig en voor liet verlies vara twee wickets scoorde H.D.V.S. III 73 run* met Janse 28, Kloos 17 en Borrani l'*j Van Ommen 2—23. Foto Bleuzé. Bij de gisteren in het Leidsehe Tennispark beëindigde wedstrijden nam onze foto graaf bovenstaande foto. In het BJ der zittend: Karsten. die drie finales won. Staande ziet men in de voorste rij o.m.: tweede van links: de secretaire» Leidsehe L. T. C., mej. A. Moolenburgh,derdede wedstrijdleider G. Schölvinck, vijfde: mej. A. Kerkckhoff,*die twee overwinningen boekte, zesde: Weber. Nummer twee van rechts in deze rij: mej. Kawilarang, die met mej. Roos her a dubbelspel won.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12