DE BETUWE Doezastraat 14 Slagersbediende Verkooping I0EMBOLLEN M. A. M. VAN N00RT Lammeren te weiden. H. J. CHRISTIAANSE In deze tijden DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 13 Juni 1932 uatwitk aan den ritn. katwijk aan zee. noordwitk. sassenheim. valkenburg. voorhout. Tc water gereden. wassenaar. zevenhoven. zoeterwoude. RECHTZAKEN. VISSCHERIJBERICHTEN. SCHEEPSVERBINDINGEN. SPORT. KUNST EN LETTEREN. FAILLISSEMENTEN. UIT DE BONTE WAERELD. VRAPFNRi'RRIFK. 11'J MM °P Dinsllaff 1 HUUROVERNAME1 Maatschappij biedt Heerenkleeding aan DOEZASTRAAT 19-21 TELEF. 579 PLOMBIÈRES - CAFÉ GLACÉ VANILLE ROOMIJS l j PÊCHE MELBA - COUPE JACQUES 25-Jarig huwelijks-jubileum. Gisteren vierde het echtpaar H. Grim- Jjn-P. Aarts zijn 25-jarige echtver- Sng. Verschillende deputaties kwamen bruidspaar gelukwenschen, o.a. het •^bestuur, van welk college de heer iVmbergen sinds eenige jaren lid is. ineens het bestuur van het Zangkoor, 'urran de heer Grimbergen sinds 37 m lid is en bijna evenlang organist; ■Lts bracht een deputatie van de Meis- «,gregatie een bezoek als blijk van «ilbaarheid voor het feit dat de heer t steeds bij de zang begeleidt, idem ijft bestuur van do jongenscongregatie, rjspraken werden gehouden en cadeaux rrerhandigd. Het was een mooie dag voor Kt echtpaar Grimbergen. De Crisis-Bazar. In verband met de plannen over de z houden Crisis-bazar kan gemeld wor- «n dat reeds verschillende inwoners zich wétd verklaard hebben, deze te steunen, nieren hebben veel giften in natura toe- •cegd, terwijl door velen nog tal van ijidwerken zullen worden vervaardigd: ie spreien o.a. zijn reeds beschikbaar Kteld. Namens het bestuur van den bids-bazar verzoeken wij dengenen, die hi nuttig of een fraai handwerk wen den te vervaardigen, de materialen iurtoe in onze gemeente te koopen. darmee wordt reeds begonnen de crisis 3 onze gemeente te bestrijden. Voorts zijn nog vele toezeggingen ge- (uii, die doen verwachten, dat alles er jrettig zal uitzien. Mondorgelclub „Concordia". Wegens het groote succes, dat de Kat- vijksche mondorgelclub „Concordia" ge nt heeft met haar uitvoering door de ]dlo, heeft de directeur, de heer D. van louw, van de Chr. Radio-vereeniging de liaoodiging gekregen om binnenkort nog b uitvoering te geven, die dan eveneens ito: den Huizer-zender uitgezonden zat lorden. Het strandleven geheel ontwaakt.! Vu de zomerwarmte de laatste dagen, ~r vooral gisteren zoo krachtig is op- edcn, is ook het strandleven tot al- 'cele ontwapening gekomen. Deo "Oheelen Zondag had de tramweg- Tschappij een 10 minutendienst inge- d. Het parkeerterrein bij de muziektent d vol met auto's. Vooral heerschte «te drukte in en over de Watering, -r door talrijke bezpekcrs gezwommen rd. Over de Watering scheen liet als het volle badseizoen reeds aan den ig was. Eenige honderden strandtentjes ren daar opgeslagen. Ook in zee ver- kten zich velen in het koele water. - Op den hoek Badstraat-Voorstraat had rdagavond een aanrijding plaats tus- een Duitschen motorrijder en een .rijdster; haar rijwiel werd hierbij be- "digd. Wegens de verbouwing op dien wordt door een schutting het uit- I belemmerd. Alleen overdag is politie- cht aanwezig; teneinde ongelukken op drukke punt te voorkomen. - Door leerlingen van de hoogste klas van een paar scholen alhier werd voor Chr. Blinden-instituut „Barthimeüs" prikkaarten een bedrag van f44.69 ameld - De heeren Kuipers en van der Vlis, verleden maand geslaagd zijn voor de ens, afgenomen door den Ned. Bond het Redden van Drenkelingen, slaag- thans ook voor het medisch gedeelte. - Het duinterrein ten Zuiden van de letbanen zal deze week op Maandag erf oensdag van 92 en 79 uur n.m.; op idag, Donderdag en Vrijdag van 92 5-9 uur nm. en op Zaterdag van 28 nm. onveilig zijn, wegens het houden schietoefeningen met scherpe patro- Verg. Mij. van Tuinbouw. In Hotel Royal vergaderde bovenge- nde maatschappij. De belangstelling Stoot. Na een openingswoord van den itter den heer H. de Boer volgden (komen stukken, w.o. een schrijven van hoofdbestuur over de jubileumten- stelling en groote keuring die van 11 September te Dordrecht zal gehou- worden. Voorts een schrijven van de tooiisteUingscommissie der Siebold- 'enking, waarin dank werd gebracht het deelnemen in het garantiefonds, on. gezien de goede uitkomsten ech- pen gebruik gemaakt behoefde te 'en. Daar de kosten voor het plaatsen 4e Sieboldbuste in de Leidsche Hortus geheel gedekt zijn, werd daarvoor f. 5 -ikbaar gesteld. .1 diverse mededeelingen hield de voor st een causerie over volkopvattingen Plinten en het bijgeloof, dat daarmee terband staat. Ook behandelde spr. ■dere aardige volkssagen. Medegedeeld werd, dat de bijeenkomst der maatschappij dit jaar zal plaats heb ben te Doover, waarbij men enkele mooie buitens en kasteelen zal bezoeken. In de Juli-vergadering zal een onder linge Lathyrus-tentoonstelling gehouden worden. De inzendingen zullen in tweeën gesplitst worden: één voor vakmenschen en één voor liefhebbers, waarvoor prijsjes zullen beschikbaar gesteld worden. Deze vergadering zal gehouden worden op 15 Juli de opstelling moet voor 7 uur des avonds gereed zijn en gevraagd worden 8 a 12 bloemen van één soort. De keurings commissie werd samengesteld uit de hee ren A. Rotteveel. J. v. d. Wilden. H. v. Wieringen, P. L. v. d. Meer, L. J. v. d.Meer Nog besloot men onder algemeene in stemming aan den heer Bosman een klein cadeau te geven uit erkentelijkheid voor zijn arbeid in verband met de totstand koming der rotstuinen op de gehouden tentoonstelling van Bloembollencultuur. Na keuring en verloting werd de bijeen komst gesloten. Begrafenis van wijlen de heer P. Le Grand. Zaterdagmiddag werd onder groote be langstelling op het Kerkhof bij het Groene Kerkje te Oegstgeest het stoffelijk over schot van de heer P. le Grand, oud-school opziener in het districht Dordrecht, ter aarde besteld. Op uitdrukkelijk verlangen van den overledene werd alleen het woord gevoerd door ds. P. E. _D. Kuiper, die wees op het verlies dat de kinderen en de gemeente door dit sterfgeval lijden. Do zoon van den overledene, dr. P. le Grand, dankte voor de belangstelling. Geslaagd opcnluchtconcert. Zaterdagavond gaf de Harmonie een welgeslaagd concert op het Eilandje. Het keurig samengestelde programma werd beschaafd en over het algemeen zuiver uitgevoerd. Het publiek heeft rustig kunnen genieten^ mede door hét tactvol optreden van onze politie, die de jeugd rustig en kalm hield. Woensdag 15 Juni, 's namiddags half drie is er ten raadhuize gelegenheid tot kostelooze inenting en herinenting. Zaterdagmiddag kon de i>iotorrjder Wulvenhoff uit Noordvvijk de scnerpe bocht van de Teylingerlaan—Jac. v. Beieremvqg niet halen en tuimelde met motor en al kopje onder in de vaart. De berijder kreeg geen letsel en zette per auto de reis naar huis voort. Met vereende krachten brachten de omwonenden de motorfiets weer op het droge. Opening Bad Wassenaarschc Slag. Zaterdagmiddag werd liet Bad Wasse- nnarsche Slag geopend. Daartoe hield Jhr. W. K. von Weiier een korte rede, want wel werd het Bad verleden jaar reeds officieel geopend, doch van dat eerste maar slechte seizoen, had de exploitant de lieer Lievense zooveel leering getrokken, dat door hem vele groote veranderingen, verbeterin gen en een uitbreiding tot stand werd gebracht. O.a. is het terras vergroot en rondom beschut met gvas; drie zonnebad-cabines en een speciale kinderbewaarplaats zijn aangelegd. Deze feiten, aldus spr. konden z.i. niet onvermeld worden voorbijgegaan. Na beöindiging dezer korte rede luidde spr. het seizoen 1932 in met den wensch dat het èn voor de baders én voor den den heer Lievense een in alle opzichten goed jaar zal mogen zijn. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op Burgemeester J. J. M. Wiegman en het bestuur van „Wassenaar Vooruit". Verkeerstoestand bij de halte Den Deijl. Op drukke Zon- en Feestdagen stelt de H. T. M. een extra-dienst in Den Haag den Deijl, waarvoor aldaar geregeld tram wagens zijn gestationeerd. De wagens zijn dan zoodanig geplaatst, dat de niet breede van Zuylen van Nijeveldtstraat (verkeers weg van Den Haag naar Katwijk en Noordwljk) aldaar is versperd. - waardoor herhaaldel ijk opstopping plaats heeft van het zeer drukke autoverkeer. De A.N. W.B. en de K.N.A.C. hebben aan de Directie der H.T.M. verzocht de tramwagens zoodanig op te stellen, dat het autoverkeer onge hinderd kan passeeren. Zaterdagmiddag werd de brandweer gealarmeerd veer een uitgebroken brand nabij de Hazelaan. Ter plaatse gekomen bleek, dat daar een stuk duin in brand had gestaan, dat inmiddels door middel van zand door de omwonenden was ge- bluscht. Ziekenhuisfonds. In de gehouden vergadering van het Ziekenhuisfonds is tot bestuurslid gekozen de heer C. van Baren, zulks in de vacature van den heer T. Visser. Bij een varken van den veehouder A. Groeneweg alhier is een g'eval van keel-miltvaar geconstateerd. Ten huize van de familie G„ te dezer plaatse (H.R.) werd in de keuken een begin van brand ontdekt, die door huis- genooten met emmers water werd ge- bluscht. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Voor het Leidsche Kantongerecht stond hedenmorgen een vijftal Katwijksche vis- schers terecht, die waren gedagvaard ter zake, dat zij tusschen zondsondergang en zonsopgang op de Noordzee met een schrobnet hadden gevischt, terwijl de wet telijk voorgeschreven zgn. „carnavallan taarn niet was aangebracht. Twee der verdachten waren niet ver schenen. Als getuigen werden drie schip pers uit IJmuiden gehoord. A. Glas, J. Blok en G. Prins, die verklaarden, dat vooral de Katwijksche en Scheveningsche visschers zich hieraan schuldig maken. Vandaar ook hun aanklacht. De drie aanwezige ver dachten erkenden onomwonden het hun ten laste gelegde. Het voeren van een carnavallantaam is hun evenwel om tech nische redenen onmogelijk. Het gaat niet aan om een krachtige IJmuider logger to vergelijken met een motorloger uit Katwijk die is toegerust met een slechts zwakken hulpmotor. De Ambtenaar van het Openbaar Mi nisterie eischte tegen F. v. D.. schipper van de KW. 43 f. 10 of 10 dagen hechtenis: J. van B.. schipper van de KW. 173, 6-maal f. 4 of 6-maal 2 dagen en tegen A. K„ schipper van de KW. 70, 4-maal f. 5 of 4- maal 2 dagen, al naar gelang het aantal nachten, dat de overtreding is begaan. Uitspraak: F. v. D. f.2 of 1 dag; J. van B. 6-maal f. 2 of 6-maal 1 dag en A. K. 4-maal f2 of 4-maal 1 dag. IJMUIDEN, 13 Juni. VISCHPR IJZEN. Tarbot per K.G. F. 0.60-^0.35, Griet per kist van 50 K.G. f.38—12. Tongen per K.G. f. 1,10—0.60, Groote Schol per kist van 50 K.G. f. 29-22. Middelschol f. 27-18.50, Zet- scbol f. 21-13.50, Kleine Schol f. 16.50 5.50. Schar f.6—2.70, Tongschar f. 18 50—13, Pieterman en Poontjes f. 6.50—2, Groote Schelvjsch f. 19-17, Middel Schelvirch f.17 —9, Kleinmiddel Schelvisch f. 10—5.70. Klei ne Schclvisch f. 6 60— 3.50. Kabeljauw per kist van 125 K.G. f. 48—12.50, Gullen per kist van 50 K.G, f. 11—1.10, Lengen per stuk f. 0.33, Heilbot per K.G. f. 1.85-0.70, Wijting per kist van 50 K.G. f. 3.40—1.05. Koólvisch per stuk f. 0.12—0.06, Makreel per kist van 50 K.G. f. 8.50—5, Aangekomen 10 Stoomtrawlers: R.O. 9 met f.2800, IJM. 196 met f.2000, IJM. 59 met f.1800, IJM. 73 met f.1400, IJM. 137 met f.1200, IJM. 39 met f.1700, IJM. 140 met f.1000. IJM. 161 met f. 1000, IJM. 123 met f.1800, O.N. 100 met f.2900 (IJsland). 3 kotters: F.N. 20 met f.700, E. 408 met f.880, SCH. 44 met f.230. 23 loggers K.W. 175 met f.320, KiV. 38 met f.680, K.W. 67 met f.050, K.W. 101 met f.500. K.W. 68 met f.360, K.W. -57 met f.480, K.W. 159 met f.420, K.W. 55 met f.310, K.W. 4 met f.370, K.W. 23 met f.320, K.W. 14 met f. 440, K.W. 147 met f. 470, K.W. 62 met f.410, K.W. 135 met f.520, K.W. 127 met f.340, K.W. 19 met f.640, K.W. 151 met f.630. K.W. 167 met f.370, K.W. 108 met f.309, K.W. 28 met f.240, SCH. 196 met f.480, SCH. 250 met f.640, SCH. 133 met f.740. DAMMEN. OM HET LEEUWIN-SCHILD. De wereldkampioen naar Leiden? Binnenkort vangt deze wedstrijd weer aan. Er kunnen alleen deelnemen zij, die al eens een of meermalen het kampioen schap van Leiden behaald hebben. Uitge- noodigd zullen worden: B. Slegtenhorst, P. v. d Stel, J. Vermeulen. J. Kleer en C. Gastelaars, waarvan reeds eenigen toezeg ging deden. Er wordt gespeeld met een tempo van 25 zetten per uur, terwijl hang- partijen uitgespeeld worden waarschijnlijk op Maandagavond. Kleer en Slegtenhorst hebben de regeling in handen evenals het vorige jaar. Er zal een poging gedaan wor den om den wereldkampioen B. Springer als zesden speler er bij te krijgen. ATHLETIEK. NIEUW WERELDRECORD DAMES SPEERWERPEN. Tijdens wedstrijden te Berlijn, wierp mej. Ellen Braumüller. een zuster van de athlete, die gisteren in het Stadion deel nam aan het hoogspringen, de speer 44.64 Meter ver. Het oude wereldrecord stond op haar eigen naam met een afstand van 42.28 Meter. VOETBAL. HET STRAFSCHOPGEBIED WORDT NIET VERKLEIND. Vergadering der International Board. Zaterdag vergaderde te Londen de In ternational Board ter bespreking van eventueele wijzigingen in de internatio nale spelregels. Het drukbesproken voorstel van Wales om het strafschopgebied te verkleinen, werd door Wales ter vergadering inge trokken. Evenzoo ging het met een resolutie van de zijde van Engeland, waarin aange drongen werd op het niet toestaan van het vervangen tijdens den wedstrijd van spelers, als een of meer der medespelen den geblesseerd geraakte. Stilzwijgend kwam men overeen, dat cp het continent de beide tegen elkaar uit komende landen in deze kwestie zelf een beslissing dienen te nemen. Hoe deze regel in Engeland bij het bezoek van andere landen moet worden uitgelegd, is niet bekend. De scheidsrechter dient voortaan een gekleurde, in ieder geval een opvallende kleeding te dragen. Bij internationale wedstrijden tusschen amateurploegen kun nen de landen zelf een beslissing nemen inzake de keuze van den scheidsrechter. De volgende passagiersschepen zijn morgen in radio-telegrafische verbinding met de daarnaast vermelde kust-stations en via die stations rechtstreeks te berei ken. Medegedeeld door de N.T.M. Radio- Holland. Baloeran, Schev. Radio: Chr. Huygens, idem; Dempo, idem; Crijnssen, Rugby Radio; Cottica. Schev. Radio; Flandria, idem: Houtman, idem- Joh. van Olden- barneveld. idem: Kota Agoeng. id.; Kota Tjandi Cabo Finisterre Radio; Kota Pi nang, Colombo Radio; P. C. Hooft. Schev. Radio; Poeiau Roebiah, Vittoria Radio; v. Rensselaer. Rugby Radio; Rotterdam, Schev. Radio; Tabinta, Massaua Radio; Veendam, Louisburg Radio Vas; Vene zuela, Schev. Radio; Volendam, Portis- head Radio. DR. RENÉ DE CLERCQ OVERLEDEN. Gisteren is te Maartensdijk waar hij lo geerde bij de familie Pleck overleden de bekende dichter en Vlaamsche schrijver dr. René de Clercq. Hij werd 54 jaar. De Clercq logeerde te Maartensdijk om te her stellen van een maagkwaal waarvan hij den laatsten tijd eenige last had. De Clercq werd 14 November 1877 te Deerlijk in West-Vlaanderen geboren, stu deerde Germaansche philologie te Gent en promoveerde in 1902 op een proefschrift over Guldo Gezelle. Hij was achtereenvol gens aan verschillende inrichtingen leeraar Tijdens den oorlog was hij aan de Belgi sche school te Amsterdam verbonden. In October 1915 werd hij door de Belgische regeering om zijn politieke inzichten ont slagen. Van dat oogenblik af heeft hij met een overweldigend enthousiasme zijn ideaal inzake zijn Groot-Nederlandsche overtui ging in Noord-Nederland verbreid. Van zijn hand verschenen een groot aantal dichtbundels, letterkundige en tooneelwer- ken, terwijl hij in woord en geschrift de Vlaamsche zaak op tal van plaatsen ver dedigde. De teraardebestelling is Donderdag te Lage Vuursche. NA DE DÉBACLE DER KON. VEREENIGING. Naar wij vernemen is mr. dr. Benno J. Stokvis, ten dezen optredend voor de N. V. Hollandsche Schouwburg in appèl gegaan van de door de Arr. Rechtbank te Amster dam gewezen afwijzende beschikking on de aanvrage tot faillietverklaring van de hee ren Louis Saalborn. Dirk Verbeek J. W. F. Werumeus Buning en Eduard Verkade, zulks op grond van hun hoofdehike aan sprakelijkheid voor de schulden van de Kon. Vereeniging aan den Hollandschen Schouwburg. In de week van 6—11 Juni 1932 zijn in Nederland uitgesproken 111 faillissemen ten. DE STEUN AAN DE NEDERLANDSCHF. STMPHOME-ORKESTEN. Het te 's-Gravenhage gehouden congres van den Ned. Toonkunstenaarsbond heeft inzake bovengenoemd onderwerp de vol gende resolutie aangenomen: Het congres, enz., overwegende, dat de financieele nood van nagenoeg alle Nederlandsche Sympho- r.ie-orkesten een voortdurende bedreiging vormt voor het bestaan dezer voor de cul tuur van ons volk zoo belangrijke instel lingen dat deze financieele nood reeds heeft ge leid tot het vaststellen en houden van de salarissen der in die orkesten werkzame musici op een peil, dat ver beneden een redelijk inkomen ligt; dat de orkesten thans allerwegen worden getroffen door de gevolgen der heer- schende malaise, terwijl bovendien er- schillende openbare lichamen subsidie verlaging in uitzicht hebben gesteld of daartoe reeds zijn overgegaan; van oordeel: dat instandhouding en bevordering van deze kunst-instellingen, als noodzakelijk element in de harmonische opvoeding des I volks, behoort tot de taak der gemeen schap; dat de bijdragen, door overheidslichamen voor dit doel tot dusver beschikbaar ge steld, niet beantwoorden aan het cultureel belang van dit gedeelte der overheidstaak en evenmin den toets der vergelijking kun nen doorstaan met de bedragen, die in andere beschaafde landen daarvoor wor den besteed; doet een beroep op het Nederlandsche volk en op alle betrokken overheidsinstan ties van Rijk, Provinciën en Gemeenten, om door het verleenen van ruimer steun aan de Nederlandsche orkesten, deze voor den ondergang te bewaren en het kunst leven in ons land voor zware schade te behoeden. HET AANLEGGEN VAN TELEFOONDRADEN IN OOST-AFRIKA. Al heeft men bij het aanleggen van telefoondraden in Oost-Afrika geen last van sneeuwstormen, men heeft er mes een andere moeilijkheid te kampen, die in onze streken onbekend is. De draden moeten namelijk zóó hoog gespannen worden, dat de langhalzige giraffen er ongehinderd onderdoor kunnen wandelen. Met te lange draden heeft men al de onaangenaamste ervaringen gehad. On langs werd in Kenya een .traject" van 600 mijl telefoondraad ingewijd. De arbei ders. die de duizenden palen hebben opge richt, moesten zich daarbij letterlijk ®cn weg door de jungle banen. Groote rollen oraad moesten op de ruggen van inboor lingen door het land vervoerd worden daar het gebruik van waeens niet mogelijk was. In de gloeiende hitte was de draad over de palen gespannen en alles was gereed voor de plechtige opening. De autoriteiten hadden aan beide einden van de verbinding plaats genomen om elkaar hun gelukwenschen te doen toe komen. Ze brachten het echter niet ver der dan een paar „hallo's", want plotse ling werd de verbinding verbroken. Gedu rende verscheidene uren werden de scha kelborden nagezien en nog eens nagezien, totdat bleek, dat de draden ergens waren gebroken. De uitgezonden arbeiders reis den 'n geheelen dag door de heete streek en toen de nacht was gevallen, stootten zij op het lichaam van een giraffe, wiens lange nek door de telefoondraden flink was toegetakeld. Het dier was in volle vaart tegen den draad opgeloopen, en noch giraffe noch draad had de botsing overleefd. De mannen, die van den anderen kant op onderzoek waren uitgegaan, bemerkten op twee plaatsen een breuk in de ver binding. Op één plaats vonden zij de cada vers van twee volwassen giraffes; bli de andere breuk lag een, nog levend, maar toch snel doodbloedend exemplaar. Welk van deze slachtoffers nu de ope ningsplechtigheid had verstoord, kon niet worden uitgemaakt, maar wel was het den autoriteiten duidelijk geworden, dat een goede telefoonverbinding niet was ver zekerd, zoolang geen verandering was ge bracht in de hoogte der draden. En zoo is besloten dat voortaan in donker Afrika de draden in hoogte van 30 voet boven den grond zullen worden gespannen. V. te L. Inderdaad moet u nog een week betalen. M. B„ te L. De rekening van den ad vocaat (procureur) moet toch door u vol daan worden. H„ te L. Ondertoezichtstelling zou in dat geval de aangewezen maatregel zijn. Cn»aid: een aankomende SCHILD, Hoogewoerd 42. 1406 'an een partij Uit Darwin-, -Tph- cn Parkiettulpen, C vb" tuln van den heer J8A0N te Katwijk a. d. te 3 uur nam., *s iVe?aan van den Nota- Hfirt' VIJGH» te Leiden, gjfcette der N.V. Hol- Bloembollenhuis. 1400 cent Versche Roomboter 65 Emmers Jam. 5 pond 95 cent Potten Jam 1 pond 27 cent 1395 2 cent vcor pot terug. Heele flesch Slaolie, prima 45 cent 1 kilobus Appelstroop 35 cent Gras Edammer. Zure Zult. 10 versche Eieren 28 cent 30 cent £rnri 12 cent naar maat vanaf f. 5.— per maand. Vraagt eens inzage stalen- eotlectie betere genre. Coupeurs bezoeken U door het geb iele land. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 455. 1379 van een goed onderhouden HEERENHUIS. Aangeboden een gerieflijk Heerenhuls aan de Fagel- straat alhier, bev.: kamers en suite, vestibule, gang, keuken, W.C., voor- en ach tertuin, 4 slaapkamers, groote zolder, enz. Huurprijs f. 45.- per maand. Te bevragen: Woningbureau Fagelstraat 5. 1378 INSTELLING vraagt gele genheid om Opgave prijs per stuk en waar gelegen. Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 1402. IJ*- Citronel, Kajoepoetih- en Kruidnagelolie, Kronoline, In sectenpoeder en -spuiten, Zacher- lin. Helios, Vliegensangors, Flytox. 1410 DROGIST Haarl.straat 6, Tel. 788 (bjj de Prinse3sakade). De patroon van Plet behoeft niet te treuren. H. VAN ZANTEN HAARLEMMERWEG No. 11 maakt oude hoeden als nieuw Tanaf f. 1.50. 3—2

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 7