Om het kampioenschap van Nederland. Dimda? 17 Mei 1932 No. 18 athletiek. ■idsche wandelsport. vereeniging. Het voornaamste Nieuws van heden. Jaargang JAFSTANDSMARSCH DER llEL DEELNEMERS EN WEINIG UITVALLERS. Ldagmiddag heeft de Leidsche Wan- llfereeniglng haar eerste afstands- b gehouden. En het dient te worden dat de eerste marsch, uitgeschre id de jonge vereeniging. uitstekend jd en geregeld was. Mooi weer jór het welslagen onmisbare factor bigde den tocht. licht was het in den voormiddag, |ïer minder schaduwrijke wegen werd beid, iets te warm, later toen het jrnlke Wassenaar was bereikt, koelde Ipeiatuur wat af. Dat dit geschiedde |e wandelaars wat vermoeid geraak- een onvoorzien en belangrijk voor- (ngeveer 2 uur toen de deelnemers 1 in getal zich op het Burcht- i opgesteld, sprak de heer R. Ie;, bij ontstentenis van den burge- k, een kort woord. Spr. herinnerde L de goed verloopen marsch, verle- Cidoor de Leidsche Politie Sportver- I;uitgeschreven. Van de kleine fout- ï'toen nog aan de organisatie kleef- erden de menschen, die dezen tocht Jteldden, zoodat nu wanneer allen fcrken. alles een vlot verloop kan Tja allen een prettige wandeling te [toegewenscht, gaf de heer Meyers tot vertrek. Onmiddellijk zette Bid-peloton onder leiding van den iielder. den heer J. Zwart, er een aipo in en begaf de stoet zich op groote belangstelling van stad- i. waarvoor die in de dorpen, welke brtrok, allerminst onderdeed, p de reeds door ons gepubliceerde Iseid via Oegstgeest. Rijnsburg en pan den Rijn. naar Wassenaar ge- 1 Hoe juist het tempo werd ingezet Inden blijkt wel uit het feit. dat ndpeloton precies 3 uur'na het ver- rustplaats, café Meyendell, bereik- zelfsprekend was de stoet toen niet aaneengesloten als in den be urder evenwel al te groote tusschen lie vertoonen. malen lieten wij de deelnemers ons voorbij trekken en dan trad het verschil in wandelen tus- goed geoefenden en de onvoor- sommlge ploegen en vele indivi- ipers naar voren. Regelmatig als er van een klok was de beweging ►ten. steeds dezelfde afmeting van soepele armbeweging, de tweede het waren er gelukkig niet velen zich zichtbaar inspannen en nam genheid om te drinken te baat. irdeel der vereenigingsploegen bo- persoonlijke deelnemers moet wel worden in het geordend marchee- ls in de pas waarbij de personen soms zelf te weten elkaar tot ijn en soms tot een oogenschijnlijk het bereik liggende prestaties in stellen Soms in kleine groepjes, reel vaak alleen wandelende indivi- teelnemers, bezield met den vasten eindpunt te bereiken de vaak goed 'te maar niet altijd even prettige luien van het belangstellend pu- n spijt. De prestatie van deze cate- zonder aan die van de andere iets ie willen doen, toch wel grooter! •en verblijf van ongeveer een half I te rustplaats, werd gestart voor de |te legeen 18 K.M. Werden soms de Je laatste loodjes wat erg zwaar- de fhap. dat het Leidsche Politie Mu- pschap wachtte om het laatste ge- jzn den molen van Noordman tot hrcht", op te vroolijken, schonk weer Behalve het muziekgezelschap i ook vele stadgenooten de wande- 'P om het laatste stukje mede te ra ot om de koene groepen aan te en gade te slaan. e 422 deelnemers bereikten 404 het zoodat het aantal uitvallers wel ®i| is. De prijs voor den oudsten «er werd toegekend aan den heer wzsema. terwijl J. Zwart den prijs i nJi?ngsten deelnemer kreeg toege- fcv i Sve taatstgenoemde volbrach- Ereke en D. Beekman eveneens Tdnniores den tocht. voor de grootste deelnemende r-^plroep werd toegekend aan L''"f 'oreenlglng tevens de gewone "ffiismedaille ontving voor het vol- P !>n de marsch zonder uitvallers '.«Wen (23 leden). N.R.M. (14 le- ■klw Burgerwacht (14 leden), ."Wdelsportvereeniglng (12 le- <14 leden). 6de Regiment r? (12 leden), D.O.S. (12 leden) hi''b3 leden). De andere ver- f'"*oen telden een of meer uit- mededinging deelnemende le- [n; Jeidsche Wandelsportvereeni- •- totaal) volbrachten allen den Beide candidaten handhaven zich. P. S. V.—AJAX 1—4. EEN VERDIENDE AMSTERDAMSCIIE OVERWINNING. Ajax heeft met 41 gewonnen. Haar overwinning is verdiend geweest, al zijn de cijfers wel wat geflatteerd. In de eer ste, maar vooral in de tweede helft heeft P. S. V. krachtigen tegenstand geboden. De achterhoede van P .S. V. bleek ditmaal niet zoo goed als anders. Zij deed af en toe onzeker en ook van Run bleek lang niet in normale vorm te zijn. De scheids rechter, de heer Israels, werd meermalen op geheel ongemotiveerde wijze uitgeflo ten. De volgende elftallen verschenen in het veld: P. S. V.: Doel: Boumans. Achter: Van Run, Lanegger. Midden: van Eerd, Hermens, Paulissen Voor: van Strien, de Graaff, Dijkers, v. d. Broek, Huntmk. Ajax: Doel. De Boer. Achter: Diepenbeek, van Kol. Midden: van Dijk, Anderiessen, StriJ- bosch. Voor: Volkers, Jurriaans, van Reenen, Schubert, Mulders. Ten aanschouwe van 12.000 toeschou wers doet Ajax den aftrap. Reeds onmid dellijk na den aftrap zette Ajax een prachtig offensief in, zoodat van Run en Lanegger telkens moeten ingrijpen om weerstand te bieden aan de aanvallen der Amsterdammers. Van Reenen krijgt na enkele minuten een opgelegde kans om de score te .openen, als Boumans de bal van Jurriaans onvoldoende heeft weggewerkt, doch het schot gaat naast. P. S. V. brengt het aanvankelijk niet verder dan de ver dediging, doch allengs verbetert haar spel, en ook haar aanval, ofschoon alleen van den Broek in de voorhoede der Eindho- venaren gevaarlijk is en hij alleen be hoorlijke doelschoten geeft, terwijl de an dere voorhoede-spelers van P. S. V. er dikwijls weinig van terecht brengen. Het verband in de voorhoede van Ajax is on berispelijk. Het spel had echter in de eerste nelft iets meer open kunnen zijn, waardoor wellicht meer resultaat zou be reikt zijn. Na 18 minuten zendt Jurriaans een hard schot in, dat door van Run van richting verandert wordt, met het gevolg, dat het buiten bereik en berekening van den P.S.V.-keeper in doel verdwijnt, zoo dat Ajax de leiding heeft. P. S V. beantwoord dit succes met een reeks aanvallen, die door van Kol en Die penbeek niet goed resultaat worden afge slagen. Af en toe ontkomt het Ajax-doel echter nauwelijks aan een doorboring. Even voor rust rent van Reenen op het P.S.V.-doel toe, doch wordt door Laneg ger op zij gezet, waarvoor de scheidsrech ter een strafschop toekende. Deze straf schop wordt door Van Kol in een doel punt omgezet. De rust gaat dan in met een voorsprong van 20 voor de Amster dammers, Na de hervatting toont zich P. S. V. krachtiger, doch het schieten is dikwijls onzuiver. Dan volgt een felle aanval van Ajax, waarbij het P. S. V.-doel ternau wernood aan doorboring ontsnapt. Na eenige wederzijdsche aanvallen, waarbij P. S. V. min of meer sterker lijkt, weet van Dijk een aantal P. S. V.'ers te pas- seeren om dan een keurige pass te geven naar Volkers, die met een pijlsnelle ren op het P.S.V.-doel toestormt en tenslotte den bal overgeeft aan Schubert, die via de lat den stand op 3—0 brengt. Een mi nuut later kreeg van den Broek een kans, waarvan hij profiteerde en met een schui ver uit een voorzet van Hunting De Boer het nakijken geeft, zoodat de stand 1—3 is. Even blijft P. S. V. in den aanval, doch na een half uur is Ajax weer aan het woord. En als van Reenen een goed sa menspel levert met den linkervleugel be sluit hij dit met een onhoudbaar schot, waardoor hij den stand op 14 brengt. Hierin komt geen verandering meer, zoodat de Amsterdammers met deze cij fers winnen. VEENDAMFEIJENOORD 2—5. DE KANSEN BEHOUDEN. Ook in den laatsten thuis-wedstrijd om de hoogste voetbal-eer, is het den geel-zwarten niet mogen gelukken de overwinning te behalen. Doch wel mag gezegd worden dat de 5000 a 6000 toe schouwers hebben kunnen genieten van een wedstrijd welke het aanschouwen waard was. De gasten hebben de over winning wel verdiend. Immers, hun spel stond op hooger peil dan dat der gast- heeren. Vooral de middenlinie, met den Internationaal van Heel als spil. heeft veel tot het behalen van de overwinning bijgedragen. Minder goed waren Pauwe en Van Ooyen, doch als geheel sloot deze Unie zich steeds aan bij den aanval hun- nër club, terwijl vaak verdedigend werk werd verricht van uitnemende kwaliteit. Het Veendammer aanvalsspel was zwak Weliswaar vlotte het combineeren uitste kend, doch eenmaal voor het vijandelijk doel genaderd, ontbrak toch de juiste af werking. De Feijenoord-verdediging kon steeds het gevaar keeren. terwijl van Male in het rood-witte doel in topvorm was. Over den wedstrijd die bij zonnig, zelfs heet weer, werd gehouden, het na volgende. Toen de scheidsrechter van Moorssel, wiens beslissingen geheel den namiddag konden worden gewaardeerd, liet aantreden, was de opstelling aldus: Veendam: Doel: Roossies. Achter: Schot en Veeman. Midden: Snijders, Woltjes Sr. en Tim mer Sr. Voor: Gort, v. d. Werf, Boomsma, Woltjes Jr en Timmer Jr. Feijenoord: Doel: van Male. Achter: van Dijke en Bul. Midden: v. Ooyen, van Heel en Pauwe. Voor: van Heijzen, Burg, Groenendijk, Barendregt en Hendriks. Veendam speelde eerst in de wind, doch voordeel leverde dit niet op. Nadat van weerszijden eenige aanvallen waren ondernomen, kwam Feijenoord iets meer in den aanval. Het was ook na 5 mi nuten spelen reeds, dat Burg, door toe doen van een hoekschop Roossies met een kopbal het nakijken gaf (01), ter wijl 2 minuten later, bij een gewirwar voor het doel, Barendregt de voorsprong reeds kon vergrooten. (02.) Steeds weer kwa men de gastheeren voor het Feijenoord- doel en het was gelukkig voor van Male, dat er geen schutter in de Veendam-aan- val aanwezig was. Een tweetal schoten had een beter lot verdiend. Ook een hoek schop bracht geen resultaat. Aan de zijde der gasten was Groenendijk echter geluk kiger en bracht na 20 minuten spelen, den stand op 03. De geelzwarten begonnen, ondanks dit voor hun gevaarlijke resultaat, nog har der te werken en het gelukte Gort inder daad om den achterstand te verminderen (13), terwijl dezelfde speler direct er op. een opgelegde kans verknoeide. Tot de rust ging verder het spel gelijk op en ont snapten beider doelen vaak op het nip pertje aan doorboring, zoodat er spanning was onder de menigte der bezoekers. Na de thee werd door beide partijen kalm begonnen. Het "Wat-me weer scheen blijkbaar invloed op de spelers uit te oefe nen. Nadat eerst Roossies handelend moest optreden, was het aan de andere zijde v. Male, die een paar maal, zij het ten koste van hoekschoppen, het gevaar op het laatste oogenblik wist te keeren. Veendam werd vervolgens meer op eigen helft teruggedrongen en het gelukte Roossies enkele keeren, een zeker schij nend doelpunt te keeren. Een vrije trap, op den rand van het strafschopgebied, werd evenwel noodlottig voor de Veen- dammers, want het keiharde schot van van Dijke, verrastte den keeper totaal (14.) Nog gaven de gastheeren zich niet gewonnen. Enkele uitstekende aanvallen bleven zonder resultaat, terwijl Roosies van zijn kant een vrije trap op uitste kende wijze wist te keeren. Een keihard schot van v. Burg. via de doelpaal, kwam in het Veendamsche net terecht, (1—5.) Even voor het einde gelukte het Booms- ma echter, na goed doorloopen op den ingeschoten bal. den achterstand te ver kleinen tot 25. Spoedig daarna werd einde gefloten. HET VEERTIG-JARIG BESTAAN VAN A. S. C. EEN ZEER GESLAAGDE FEESTVIERING. KON. NED. VOETBALBOND. DE UITSLAGEN. De gisteren en Zondag verkregen uit slagen luiden als volgt: Kampioenschap van Nederland: Veen damFeyenoord 25; P. S. V.Ajax 14. Promotie en degradatie: Afd. III: En- schedesche BoysZ. A. C. 21; afd. IV: De ValkHelmond 01; Middelburg Juliana 32. Om den K. N. V. B.-beker, (5de ronde) Hilversum—P. S. V 3—6: Velocitas—D.J K 43 Hermes D V. S.Dongen 41 Vriendschappelijke wedstrijden: Gro ningenNoord Holland 1—1; H. B. S. Sheffield Wednesday 1—8; Ujpest-Nichol- son 32; Sheffield WednesdayNicholson 22; WilhelmlnaUjpest; Vitesse- Middlesex Wanderers 36. o Overzicht. De strijd om het kampioenschap van Nederland blijft vol spanning, aangezien de beide pretendenten Ajax en Feyenoord geen fout maakten en wonnen. De laatste wedstrijden zullen dus de beslissing moe ten brengen. De stand is nu: Ajax 7 5 1 1 11 28—10 Feyenoord 7 4 2 1 10 2211 Enschedé G 2 3 1 7 1411 P. S. V7 1 2 4 4 10—16 Veendam 7 1 0 6 2 632 De resteerende promotiewedstrijden hadden tot resultaat, dat de beide eerste klassers, zoowel in het Zuiden als in het Oosten, De Valk en Z. A, C„ moeten degra- deeren om plaats te maken voor Middel burg en de Enschedesche Boys. In het Zuiden is de eindstand: Middelburg 6 4 0 2 8 1615 De Valk6 3 1 2 7 10—7 Helmond 6 3 1 2 7 1411 Juliana 6 1 0 5 2 1017 In 't Oosten ziet de lijst er als volgt uit: Ensched. Boys 4 3 1 0 7 107 Quick 3 1 0 2 2 6—7 Z. A. C3 0 12 1 6—8 Groote belangstelling bij oud en jong. De herdenking van het veertig-jarig bestaan van A. S. C. is thans ten einde. De laatste dagen zijn wel de voornaam ste en meestgeslaagde geweest en vormen een waardig slot van de feestweek. De Zaterdagmiddag begon met de ont vangst der Reünisten, die in flinken ge tale waren opgekomen en daarmee het bewijs leverden, dat inderdaad nog wel iets leeft in de harten van de oud-leden, 't Was in Zomerzorg een gezellige drukte en zooals bij dergelijke festiviteiten het geval is, werden tal van oude herinne ringen opgehaald. De receptie. In „Huize Bruyns" hield het A.S.C.- bestuur van drie tot half vijf uur receptie en velen kwamen daar van hun belang stelling en sympathie blijk geven. Het bestuur van den K.N.V.B. was vei- tegenwoordigd door den heer Koolhaas, die onder de gebruikelijke gelukwenschen de bondsvlag aanbood Namens het be stuur van den Ned. Cricketbond kwam, bij ontstentenis van den voorzitter, jhr. Feith, de heer ir. de Beus zijn gelukwen schen aanbieden, die als geschenk van den bond aanbood zes ligstoelen, te ge bruiken bij het clubhuis. De navolgende vereeniglngen hadden bloemen gezonden: de voetbalverenigin gen Olympia, TONA, Rijswijk, L.F.C., Alphen, U.V.S.. V.O.C, Lugdunum, R..C.L., Leidsche Boys, de Chineesche voetbalver. Chung Hua, de Leidsche Studenten-voet- balvereen. en de Leidsche Voetbalbond: verder zonden bloemen het supporters comité van A.S.C., de Amsterdamsche Cricketclub, de Gymnastiekvereên. Brun- hilde, Nieuw Brunhilde en Donar. veraer het Collegium van het L. S. C., de korf balclubs Vitesse en Fluks, de Leidsche Ren- en Touristver. Swift, de afd. Leiden I va nden Ned. Bond voor Lich. Opvoeding, de directie van De Harmonie, de scheids rechters Hoek en Lissauer, en nog enkele particulieren. Het Haagsche H B S. schonk een presse papier en een vloeiblad, de Ned. Corinthians en H.V.V. een herinne- 1 ringsplaquet, Quick (Den Haag) een zil veren voetbalier, terwijl de ver. V.O.C., Kampong en Concordia een nieuwen wisselbeker schonken, wijl V.O.C. vorige week definitief beslag had gelegd op dc Harmoniebeker. De A.S.C.-praeses, de heer Planjer, had voor iederen spreker een toepasselijk woord. Voorts zagen we op de receptie nog mr. H. R. Goudsmit, voorzitter van de L. Z. C., en de heeren A. van der Lijke, eere-voorz. van De Sport man en van Pareren, oud-voorzitter van De Sportman De burgemeester had be richt van verhindering gezonden. Het officiceic diner. Terwijl de reünisten na de receptie zich verzamelden in De Harmonie, waar zij te half zes aanzaten aan een gemeenschap- pelljken maaltijd, vereenigde het bestuur van A.S.C. zich met genoodigden aan een diner in cafe-restaurant „ln den Ver gulden Turk." Hier zaten aan de burge meester, mr. A. van de Sanüe Bakiiuyzen, de heer van Boven namens den Nederl. Cricketbond, de heer Meerum Tenvogt en verder verscheidene afgevaardigden van bevriende vereeniglngen. De voorzitter van A.S.C., de heer J. J. Planjer, opende de rij van sprekers met een woord van welkom tot de aanwezigen, waarbij hij een bijzonder dankwoord richtte tot den burgemeester, in wiens I aanwezigheid spr. een bewijs van meae- leven van het gemeentebestuur zag in 'L werk, dat A.S.C. voor de lichamelijke op voeding der jeugd verricht. In de aanwe zigheid van den burgemeester zag spr. een bewijs van waardeering en goeden burgerzin en hij hoopte niet anders dan ook in. de toekomst op den steun van de gemeente te mogen rekenen. Na verder een wooid van welkom tot de overige aanwezigen te hebben gericht besloot spt. niet de voorlezing van een telegram van ar. Jan de Goeje, die in enkele woorden de hartelijke gevoelens van medelevep met A.S.C. vertolkte. Tweede woordvoerder was burgemeester van de Sande Bakhuyzen, die in een geestige toespraak het ontstaan van voet bal en cricket in de Sleutelstad schetste en waarbij hij de voor ons verrassende mededeeling deed. dat ook hij in de tach tiger jaren reeds een bewonderaar en be oefenaar van voetbal en bat was. Namens het gemeentebestuur bood spr. zijn hartelijke gelukwenschen aan de ju- bileerende vereeniging aan, waarbij hij er de aandacht op vestigde, dat het gemeen tebestuur te weinig aandacht schonk aan het sportleven, een gevolg waarschijnlijk van het feit, dat er teveel en dringender zaken de aandacht van het gemeentebe stuur in beslagnemen. Heeft spr. grieven tegen de voetbalsport in het algemeen, omdat Leiden niet in het bezit is van een lste klas vereeniging, de hoop bestaat, dat het eerlang weer zoover zal komen. Grie ven heeft spr. eveneens tegen het gemeen tebestuur, dat qua gemeente zoo bitter weinig doet voor het sportleven. De plan nen voor een goed ingericht sportpark, waarvan spr. het beheer in goede handen had gedacht bij A.S.C., moesten worden opgeheven, doch zij zijn desniettemin nog niet definitief opgeheven. Hierna uitwijdend over de pioniers in de Leidsche voetbal- en cricketbewe ging, zeide spr.. dat A.S.C. door haar ijveren voor de beoefening der sport on der de jeugd in denzelfden geest als de D» 10-K.M.-afstandsmarsch der Leid- sc.ie vVandelsportvereeniging. Het veertig-jarig bestaan der Leidsche Cricket- en Voetbalver. A. S. C. De samenstelling der Leidsche roeiploe- gen. Ajax en Feyenoord handhaven zich voor het voetbalkampioenschap van Nederland. Nederland wint den hockeywedstrijd tegen Denemarken met 54. eerste beoefenaren blijk geeft van goeden burgerzin. Daarom wenschte spr. de ver eeniging, dat het haar in lengte van da gen goed moge gaan Achtereenvolgens werd daarna nog het woord gevoerd door de heeren van Boven, namens den Ned. Cricketbond, den heer Lamey, namens H.B.Sdie nog een sou venir aanbood den heer Meerum Terwogt. persoonlijk en namens de pers, den heer A. van der Wildt, namens de Ned. Corin thians de heer Keulen, namens de Leid sche Studentenvoetbalver., de heer A. v. d. Lijke, als oud-voorzitter van De Sport man en de heer te Winkel, namens Con cordia. die in dichtvorm hulde bracht aan het jubileerende bestuur en zijn ver eeniging waarna de heer Planjer een slotwoord sprak. Hierna begaf men zich naar de Stads gehoorzaal, waar inmiddels een begin was gemaakt met den bal-avond. Tijdens de zen avond werd aan het jubileerende be stuur door mevr. Vreeken, namens een dames-comité, een mooie clubvlag aan geboden. waarvoor de voorzitter hartelijk dankzegde, Op den Eersten Pinksterdag speelde een oud Ajax-elftal tegen een meer mo derne combinatie, een zeer geanimeerden cricketwedstrijd. Ajax 1932 ging het eerst batten en scoorde 105 runs, waarvan H. d. Vrind 55, Eigeman 546. van der Mei 435. Ajax 1892 speelde het daarop klaar 107 runs te scoren, dank zij vooral v. d. Mey met 52 en Eigeman met 33, De Jongh 521, Meyer 423. De veteranen wonnen dus met 2 runs. Na afloop waren de overwin naars nog eenigen tijd de gasten van A.S.C. Tot besluit der zonder uitzonde ring uitnemend geslaagde feestelijkheden werd gisteren door reünisten, leden en genoodigden een boottocht gehouden ge volgd door het gebruikelijke club-diner. A.S.C heeft alle reden om met groote voldoening op deze feestweek terug te zien. TONA I—LUGDUNUM III 3—10. Deze belangrijke wedstrijd om de be zetting der eerste plaats in de extra com petitie der 2e kl. A. bracht een groote Lugd.zege. Typeerend is het dat de Tona- menschen in de vrijwel beslissende mo menten steeds over de geheele linie falen. Tona nam alras de leiding 10, doch twee minuten later had gr.-wit reeds een 21 voorsprong. Er speelde toen slechts één elftal en met de rust leidde dit elftal, Lugdunum, met 81. Na de rust was het een meer gelijk opgaande strijd en beide partijen scoorden nog tweemaal. Einde 3—10 voor Lugd. 3, Verdere L. V. B.-uitslagen: Alphen 3 Lugdunum 2 22; Juniores Lugdunum A L. F. C. A 0—0. HET F.I.F.A.-CONGRES TE STOCKHOLM De heer Lotsy als bestuurslid gekozen. Zaterdag werd het F.I.F.A.-congres te Stockholm voortgezet, waarbij de be stuursverkiezingen aan de orde waren. De heer J. Rimet werd tot president herko zen. Vice-voorzitters werden de heeren Mauro (Italië) en Speeldrayers (België), terwijl tot leden van het bestuur werden gekozen de heeren K. J. J. Lotsy (Neder land), dr. Bauwens (Duitschland)Buero (Uruguay), Fischer (Hongarije), prof. Pelikan (Tsjecho Slowakije) en Johann- sen (Zweden). Tot secretaris werd benoemd dr. Schrlcker (Duitschland). die reeds gedu rende de laatste maanden de zaken der F.I.F.A. betreffende beheerde. In de toe komst zal de zetel van de F.I.F.A. in Zwitserland gevestigd zijn, waarschijnlijk te Bern. Met betrekking tot de voetbalwereld kampioenschappen werd nog geen beslis sing genomen. Hoogstwaarschijnlijk zullen in 1934 de eindspelen in Italië worden ge houden. Het eerst volgende congres wordt in dat geval te Rome gehouden, anders is Brussel als congresplaats aangewezen. De besprekingen inzake het amateurs- vraagstuk waren zeer ingewikkeld. Het congres machtigde eiken landeüiken bond zijn eigen amateursbepalingen vast te stellen. De F.I.F.A. zal deze bepalingen voor kennisgeving aannemen.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 13