I T:r IT F-TH EATER ZEEGIE SENK A. VLASVELD Jrl - LUP1NO L; NORMA f.63 HAARLEMMERSTR. 52 - LEIDEN E I EEN OVERWELDIGEND SENSATIONEEL FILMWERK j illllüSS!lll!EiS!!!llll!ll!ill!ililll!i!!EII!iSII jilüüilül =5 Zondag 2 voorstellingen: ij; li! Zoo fraai als CORRESPONDENTIE. 1 DOEZASTRAAT 22 - TELEFOON 2825 LEIDEN \hbbmmhmbbmhimmbmbmm 1 ^■lllllllllHllllllflillilllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllliA Van Vrijdag 15 April tot en met Donderdag 21 April 1932 IUDUIIKty AVOND 8 UUR: GETITELD De curator in het faillisse ment van W. F. H. LOTTE, wonende te Katwijk aan Zee, heeft op heden ter Griffie der Arrondissements-Recht- bank te 's-Gravenhage en van het Kantongerecht te Leiden nedergelegd de eenige (slot)-uitdeelingslijst in be doeld faillissement, welke al daar gedurende tien dagen kosteloos voor de schuld- eischers ter inzage zal liggen. De Curator: VERTOLKT DOOK EEN KEUR VAN DER Een fi mwerk vol avonturen, emotie, sensatie, imr In ons voorprogramma brengei geestigste filmkluchten van dt lfctc VOO 2ile vooi lil KT VOLLLD1G PKOUK Toegang alleen boven 18 jaar. WAT „Cl ■«■■N.:oaignioiiiiooa ■•■liiaHiiagaiiuiiaD «•■«■•tntiniiHoiiaiia aiiiinsj'.jtjurca.se ■■■osDaHuoaaaaaaBaro aaaaaaaaaavjataaaaua asaaaaaRiiaaasaatsoGB aaaaaaaaaaaaanaaasa a brandt de Norr van het Senking Prijzen in geheel g de uitvoering re Hoofdagent: N.V. Hc Joh. H. v. d. Meiden Een Horma sigaar is opwek kend en kalmeerend tege lijk. Juist wat U noodig hebt in dezen tijd. Licht en toch pittigeen sigaar dus voor den zakenman I 7718 En om nu te foonen dat het waar is wat Kof a beweert: Van 15 tot 22 April offreert Kof a U dameskousen, zijde met Fil d'Ecosse, zeer solide in de nieuwe metaoltinten, voor slechts 90 ets. Maar ook de kindere Kofa. Moer vinding dat ze kan. Dat alles absoluut betrou liteit niet alleen, luut het billijkst is in prijs I Spoedig zal ik weer prijsraadsels geven, weest gerust hoor, ik vergeet het niet, sommigen vragen er zoo om die denken misschien, dat ik het vergeet maar dat Ls volstrekt niet het geval, maar de laatste weken deed ik het met opzet niet, omdat het Paaschvacantie was en in vacantie- tijden zijn er velen weg, velen gaan uit, alles is dan anders. Maar zoodra jullie nu weer goed gewend zijn op school, komen de prijsraadsels weer eens. Dank voor alle nieuwe raadsels en anecdotes, die mij deze week werden toe gezonden, ik zal ze nazien en die geschikt zijn, zal ik plaatsen. Er zijn veel raadsels bij, die er al eens in hebben gestaan, dus die kan ik niet weer plaatsen. Nu begin ik maar gauw aan de vele aparte antwoorden die er deze week weer zullen zijn. Nelly Wagemans, zoo lig jij altijd zoo te woelen, dus heb jij ook geen rust in je bed. Zoo prettig in Haarlem geweest? neen toen hoefde je niet te schrijven, hoor. Mar janna en Marius van den Anker, gaat maar samen meedoen. Tot elf jaar behoort men tot de kleineren. Jullie mogen gerust samen op hetzelfde papier behalve bi] prijsraadsels, dan ieder op een apart velletje. Gerard, Dorus en Keesje de Geus, erg Jammer voor Keesje dat hij zoo hoestte dat hij met Paschen niet uit heeft mogen gaan. Wat een grappig verhaal over dien jongen, die zijn bal achterna ging In de modder. Ik heb verleden week toch al duidelijk geschreven dat men nieuwe raad sels en anecdotes mag sturen. Dorus had je dat lieve kleine nichtje wel mee willen nemen naar huis. Marie en Jan Spaargaren, zoo, hebben jullie zoo'n mooie schemerlamp en zitten jullie daar in bet schemeruurtje dan bij. Neen ik ken die juffrouw niet, er zijn zóó veel menschen in den Haag daar ken ik heusch maar een klein gedeelte van. Och ik vond het volstrekt niet naar om naar school te gaan, maar ik was dolblij als het vacantie was. Pauline Siere, je raadsel zal ik zeker eens plaatsen. Henk Beets, het is dus altijd een heel reisje voor je, van en naar school. Dat raadsel over die knoopen zal men niet raden, vrees ik. Corry en Jan van Driel, jullie raadsel Ls goed en krijgt eens een beurt. Paultje Burgerjon, o dan zal je raadsel gestaan hebben In je brief, die wegraakte. Dit zal ik gebruiken, hoor. Marietje Kolderman, heb je heelemaal geen broertjes of zusies, nu dan begrijp ik, dat je het dol gezellig vindt, als Je een logeetje hebt in de vacantie en natuurlijk komt er dan niet van schrijven. Jo Beumer en Willy Beumer, ik zal, het geen jullie stuurde, voor en na eens plaat sen, het is goed. Kootje de Wit, het is best hoor, ga voortaan maar trouw meedoen. Je behoort natuurliik nog tot de kleineren. Jood Schouten, het is hier in den Haag ook afschuwelijk weer geweest vooral Za terdag en Zondag, steeds maar regen, ik heb mijn neus niet buiten de deur gesto ken. Klaas en Henk Vonk, ja dat was lang geleden dat ik van jullie hoorde, ik begrijp wel dat het kwam door de vacantie. Hier ook veel slecht weer net zooals bij jullie. Hester Lancel als je raadsels goed zijn, zal ik ze eens plaatsen. Annie Brouwer en Clazina van Duuren, jullie hebt zóóveel geschreven van nieuwe raadsels en anecdotes, dat heb ik nu van daag nog niet kunnen nakijken. Als er goeds bit is, nlaats ik het. Willy van Wiik. wat geschikt is van het geen ie mij stuurt, krijgt een beurt. Heb je zoo gelachen bij de DODpenkast. Houdt je zoo veel van gymnastiek, dan verheug je je zeker ook erg op de uitvoering. Het beste met Freddy's arm. Julie Franke, wat ben je ijverig in je tuintje aan het zaaien. Natuurlijk krijg je daar vuile handen van als je in de aarde werkt. Wat ls dat voor een aardig vogeltje waar je voor zorgt en dat je begroet met pien. Dien. Willy c. Mulder, ik kan je niet anders antwoorden dan dat ik mijne allerbeste wenschen voor herstel zend. Johannes Planje, zeker mag je meegaan doen met de raadsels. Nellie en Clara Ouwersloot, dank voor de raadsels, Jo Rietveld, zoo dus je bent al Tante, alleen over dat naamgenootje of zijn er al meer? Krijntje, Martha en Jan de Jong, hoe heet dat lieve hondje, ik heb dien naam niet goed kunnen lezen. Hij is zeker nog erg Jong en daardoor zoo speelsch. Wat heeft Jan veel knikkers. Jan van Hemert, dat raadsel over het vlas heeft er al Ingestaan. Franclna de Wit, je mag gerust meedoen en mij dan ook Tante noemen. Robbert van Omrnering, natuurlijk mag je nichtje Maartje bij jou insluiten, dan is het maar 1 postzegel. Neen voor die kleine kuikentjes is het nu nog erg koud. Of ik je kuikens en konijntjes eens kom bekij- ken? neen dat kan ik heusch niet doen, het spijt mij wel. Anneke Caro, het spijt mij voor jou, maar die twee raadsels hebben er al eens ingestaan. Annie van Woudenberg, ik vond het een heel aardig portretje van jou met de kleine Bep, of moet ik nu zeggen groote Bep nu ze al naar een fröbelschooltje gaat en daar allerlei aardigs leert. Mientje Hakker, dat raadsel Ls niet erg duidelijk opgeschreven, dat zal de jeugd niet raden. Zoo, heb je dat aardige post papier van Ploon gekregen' Geertje Brassen, kan kleine zus al lachen tegen jullie? Hoe vindt je broertje het om met Mei naar school te gaan, en dan naar dezelfde school als jij? Rita Verhoog er stond geen naam op je brief of enveloppe, ik begTeep het doordat je over Je vinger schreef, van wie de brief kwam. Dirkje Hopman, als je Adrle weer gaat bezoeken, zeg haar dan, dat ik heel aardig vond dat zij er aan dacht om de groeten voor mij te geven. Heeft ze veel pijn gehad voor en na de operatie. Maurits en Johan van Nood, zooals je ziet, heeft Dirkje mij ook over Adrie ge schreven en mij haar groeten gedaan. Zijn jullie ook al in het ziekenhuis geweest, zeker wel hè. Ru, Annie, Bas van Dijk, dat was nog een heele toer om zóóveel op het velletje postpapier te schrijven. Het raadsel van de boeren heeft er al ingestaan. Arend mag zeker nog niet naar school hè met dit leelijke natte weer. Thijs van der Horst, ik ben het geheel eens met je moeder en ik ben blij dat die sigaret op de kiek maar een grap was. Ik vind dat je moeder je mooi postpapier heeft gegeven om aan mij te schrijven. Greet v. d. Biezen, dat raadsel heeft er al ingestaan Jo de Wekker, neen hoor, dat begrijp ik, dat je mij vóór je verjaardag nog niets kon vertellen over de cadeautjes, dat hoor ik dan later wel, Stientje Griffioen, je bent mij welkom als raadselnichtje. Nellie en Jannie van Groeningen, erg jammer hoor, de meeste van de mij toe gezonden raadsels door jullie, hebben er al ingestaan. Drietal Kret, het beste met Hans, erg vervelend dat hij nog verhooging heeft en te bed moet blijven. Marietje Laterveer, ja alle begin is moeilijk, dat is met alles zoo. maar als je flink je best doet en er plezier in hebt, zal het best gaan. Ik vind al die regen dagen ook akelig, dan heb ik veel huis arrest. John Delfos, bij jou raadsels zijn ook vele bekende, dus ik kan ze niet alle ge bruiken. Hennie de l'Ecluse, dat zal dan een vroolijke Paschen zijn geweest bij jullie thuis, toen het ook je moeders verjaardag was. Hendrik en Karei West, groot gelijk het was net een Zondag om in huis te spe len. fijn hoor met zoo'n mooien trein. Miesje van der Bent, gelukkig dat Rietje zooveel beter ls, mag ze al weer uit? Ge zellig hè als Opa zoo lang bij jullie lo geert. Aaltje Nieuwenhuis, dus je kleine neefje houdt er niet van om alleen in een ka mer te zijn gaat hij dan dadelijk huilen? Dan zou hij wel een apart kindermeisje moeten hebben dat hem altijd gezelschap houdt. Dat raadsel heeft er al ingestaan. Jo en Tleleman van der Linden, met Pinksteren krijgen Jullie toch zeker maar heel kort vacantie. Gelukkig dat de knie geheel beter is. Annie Guldemond, vreeselijk slecht weer ls het hier ook al dagen lang net zooals ln Leiden. Verlang je erg naar je moeders verjaardag, krijgt ze wat moois van je. Zijn er zooveel kinderen van je klasse ziek? Agnes Planje, ja hoor, daar had ik wel over gehoord en gelezen over die uitvoe ring, dat die zoo mooi is geweest. Ik moet nog eens nakijken of die heel lange raad sels geplaatst kunnen worden, want de Leldsche jeugd kent de gebouwen in Den Haag niet goed. SO wa ani uit bil Ine bri Hint I ii lei Bui ab n M Ho iel he ctii S n ne: Th >ctli Neeltje en Annie Bervoets, a jullie al een poosje. Dus Neeltje ijl school en helpt haar moeder fM je wel van het huishouden do mag tot 16 jaar meedoen met de Annie Dorrepaal, o wat aardig" mij schrijft over dat klok leeren Heeft de kleine broer nu de E vindt hij naar dat hij nu niet nau kan. Bij je raadsels is wel wat goedj Ria en Stieni Vorst, ja hoor it [J mooie vlinders gevonden in den Voor wie was dat mooie taschje maakte. Och heeft kleine bit, handje zoo gebrand, hij is flink fa B hij niet huilt als het wordt verbojB het nu hinkeltijd? Maar het is t] B mooi weer om te hinkelen. An je de Gelder, je had groot gJ mij op zoo'n regen Zondag eens gen brief te schrijven, ik vond gezellig. Zeker heb ik dat plaatje I van die vier geslachten. Rijdt jij dj ste geslacht wel in zijn wagen, beide operettes heb ik dikwijls g. gelezen, ik weet dat ze heel aard Weet je dat die duiven ook wel ban duiven worden genoemd, o, die zoo te keer gaan als er storm t slecht weer in aantocht is. Aardi die kruidenierswinkel om die maken, leuk knutselwerk. Drietal Wassenaar, een flink raadsel hoor, ik zal het eens p| Maakt Hanna al goede vordering het loopen? Krijn Haasnoot, je schreef, dat had gespeeld tenminste op droge Maar je kan toch in huis ook wel als het regent en dat doet het na den laatsten tijd. Marietje van der Mey, Ik zal seis plaatsen, die er nog niet in gestaan. Lena en Willie Schilp. ja dat is B heel eind van mij vandaan, waar B maal hebt gewandeld, de Reeent B zal twintig minuten loopen zijn toe. Johan de Looff, het raadsel ovei is mij al dikwijls toegezonden van het hoed afnemen. Maar err nog wel geschikte raadsels bij. dat de prijsraadsels zoo lang lees dan het begin der corresDoni Corry v. d. Kerkhof, hier heelt geonweerd en gehageld en strak er zelfs eenige sneeuwvlokken mi veel gelukkie. Ik zal van je raadsl sen wat nog nieuw is. Hendrina de Ren. vervelend hl je zoo erg de kinkhoest hebt en ging er bii. zoodat je in bed moei Beterschan I Ploon de Kort, ja ik zal wel dert van alles wat je hebt opgeschittauI ik kan gebruiken, er is mij nu weer zoo van alles gestuurd, d. lïe®1 loopig genoeg heb om uit te zl^B houd ook veel van bloemen, ik^H nu nog twee mooie azalea's van #0U( jaardag, ze bloeien nog goed. II omstreken van Velsen wel, heb cil gereden, als ik in die buurt logee: kind. wou ie zoo graag een voor je verlaardag. maar daar zon ook veel last van kunnen hebb poes is gemakkelijker. Nu heeft Brassen de groeten voor jou gege men Mientje en Geertje wel eens derdorp bij je? Arie en Jan de Graaff, wat eet enveloppe! Ik dacht: wat zal das voorschijn komen? En jawel eeni vel met teekening en vers en ee vroolijk vers van Arie over zijn sa den veriaardag waarmee harte feliciteer. Viert vroolijk de hond van Jan mag zeker vieren en tracteer lekker Nu nog de zeven vriendinnen ij muiden, hoe gezellig zeven briefjes enveloppe. Toos Drost en Corrie Wf twee nieuwelingen die mij van h: kom zijn en mij gerust Tante mi men, vertel mti maar over alles altijd. Nellie Vis, dat raadsel ovfl worst heeft er al ingestaan. Mar? Heyningen, zie je wel dat ik mi" gered had met je raadsel. Bertha jou raadsel heeft er ook al eens Ina Margo Müller, als er geen tege komt en mijn gezondheid het toet ik de zomermaanden naar buitel Zeeland, vandaar uit schrijf ik ooi geld iedere week. Nu allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOE Den Haag v. Beuningenst Le Al Vat Aa Ge kern art 7787 Westeindschen weg C. 108 en div. perceelen Wei- en Hooi land te Zoeterwoude, samen ter grootte van 20-67-82 hek- taren, geveild in tien per ceelen, in bod 1. f.9200.—; 3 f. 2800.—; 5 f 1500.—; 7. f. 4200.—; 9. f.2200.—; gebracht op: 2. f.2500.-; 4. f. 2800.—; 6. f. 1600.—; 8. f2500.—; 10. f. 2600.—. Notaris COEBERGH. 7520 Hl Deze soorten zijn zonder eenig afval. jjg Thuisbezorging in leiden, Oegstgeest, Voorschoten enz., zonder prijsverh in papieren nh "i 4-J

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 4