Eén proef bij C A zou iedere Vrouw, die meent, datzijhaar Japon nietklaarkan koopen, aanstonds van 't tegen deel overtuigen. U kunt het bij ons nml. zeer gemakkelijk! U vindt zelfs keuze te kust en te 'keur; U kunt aanstonds zien, niet" alleen, welke Japon U 't beste past, maar ook, welke U 't beste staat; U zult zien, dat U veel beter en veel voordeeliger uit is en U zult verrast zijn hoeveel chiquer U dan gekleed bent! Zuiver Wollen Afgalaine Damesjapon met fraaie schulpgarn. aan moderne revers, manchet en' in de taille. Leuk vest v. kanten rOches. Rok m. diepe plooien. 4 C50 (42-52). Snoezige Wol Mousseline Impr. Japon, in nieuwste noppen-dessins, Bolero model, afgezet m. Uni bie zen en m. Uni-zijde blouse. Ledercorsage en lakceintuur. In div. Q5Q tinten, slechts Fleurige, zuiver wollen ro- peline Japon, overgooien model m. Uni blouse, ge garneerd m.zijden noppen. Rok m.garn. v. diepe plooi en. In Bleu, Rood, Korenblauw, Bleu /L 7O Royal, Marine enz. Elegante pr. Zijden Crêpe Maroc Avondjaponinmille fleurs dessins, gesmockt in de taille, aan mouw en rok. gegarn. m. klokkende vo lants. Let op 't snoezigemouw- *1 DU tjel Div. tinten I Keurig Zijde Impr. Wan- deltoiletje in div. tinten en aparte blokjes-dessins, bo lero-model m. Uni-blouse, mouw en garn. Vlug rokje m. laag-aange- brachte plooien. 4 O Prijs slechts I v/ Aparte Zijden Georgette Damesjapon; mod. revêrs, waarlangs plissé-rOches en dubbel Georg. vest m.garn. van lersche kant. Chiaue ballon mouw; rok met volant O /L DU (42-52) Z.U» Voorname Zijden Flamin- ga Japon, apart model m. dubbel-Georg., m. zijde ge- bord. vest, moderne mouw en chique rok m. laag-aan- gezette, klok- 75 strook. kende 52) (42

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12