73ste Jaargang DONDERDAG 17 MAART 1932 No. 22084 jFFlCIEELE KENNISGEVING VERKEEBSLESSEN VAN DEN A. N. W. B. Het voornaamste Nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENTIEN: go Cts. per regel voor advertentiën uit Lelden en plaatsen waar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn. Voor alle andere advertentiën 35 Cts. per regeL Kleine Advertentiën uitsluitend bi) vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT;:] Voor Leiden per 3 maanden f.2.35, per weekf. 0.18 Bulten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week „0.18 Franco per post 1.2.35 4- portokosten. I nummer bestaat uit VIER Bladen EERSTE BLAD. DRANKWET. rgemeester en Wethouders van Lei- brengen ter algemeene kennis, dat de manditaire Vennootschap E. S. Prins Co.. te Leiden, een verzoek heeft inge vend ter bekoming van verlof voor den toop van alcoholhoudenden drank, leren dan sterken drank, voor gebruik plaatse van verkoop in het perceel lesteeg no. 2, alhier. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris, eiden, 17 Maart 1932. 5934 N.V. LEIDSCHE DUINWATER MAATSCHAPPIJ. i de hedenmorgen alhier, onder voor- [terschap van den heer N. C. F. van kel gehouden buitengewone algemeene rgadering van aandeelhouders der N.V. (idsche Duinwater Maatschappij, waren rtegenwoordigd 12 aandeelen, uitbren- |nde 12 stemmen. eenig punt van behandeling stond [de agenda: benoeming van 2 commis- ;en. i de vacatures, ontstaan door het af- iden van de heeren jhr. Ir. J. A. van Ktschmar van Veen en W. F. Verhey van lit, werden resp. gekozen de heeren T. |Goslinga en mr. H. F. A. Donders, bei- i alhier woonachtig. DSCHE CHR. ORANJE-VEREENIGING De jaarvergadering. eravond is in het gebouw „Prediker" [Jaarvergadering gehouden van de Leid- Chr. Oranjevereeniging onder voor terschap van ds. H. Thomas. [5a lezing der notulen en de afhandeling Ti enkele ingekomen stukken, bracht de tretaris, de heer L. Boekkooi zijn jaar- rslag uit, waarin een overzicht werd ge pen van de gehouden festiviteiten en igaderingen. Het ledental bleef sta- bair. Gememoreerd werd het overlijden ds, H. J. Kouwenhoven, die steeds een en vurig lid der vereeniging is ge pit het verslag van den penningmeester kek, dat de uitgaven hebben bedragen [517.30 en de ontvangsten f. 847, zoodat (een nadeelig slot is van f. 70.30. De kas- pimissie had alles in de beste orde be leden In de nieuwe commissie werden fcoemd de heeren Plu en Laman. pj de bestuursverkiezing werden de af wende heeren C. Th. Breebaart, H. van itert en P. J. Jansen herkozen. «sloten werd tot het instellen van een ppaganda-commissie, waarvoor het be- verschillende leden zal uitnoodigen. Tenslotte werd nog medegedeeld, dat op April a.s., ter gelegenheid van den ver- vdag van H.K. H. Prinses Juliana een ïstavond zal worden gehouden in de fadsgehoorzaal, waar de heer Arnold iel met zijn koor zal optreden, terwijl p A. de Bondt de feestrede zal ult- Jüeken. [Ds. Thomas sloot de vergadering met rkgebed. I ntOPAG ANDA-FEESTVERGADERING „ONS BELANG". |Aid. Leiden v. d. Ned. Kappcrsbond. |0m even 9 uur opende de heer Kouwen- '6 in de uitstekend bezette Oranje-zaal 1 de „Harmonie" deze bijeenkomst. Spr. pk zijn groote vreugde uit over den F' der af deeling. In het af geloopen j aar poen weer 15 patroons als leden toe. Was |0e laatste jaren een terugslag geweest, P is het steeds excelsior. Met zijn mede- ptuursleden hoopt hij nog veel voor zijn PSa's langs organisatorischen weg te Feiken. Dank werd gebracht aan den pr Vos, lid van het hoofdbestuur, die FeJ> avond een enkel woord hoopte te Fken. Tenslotte werd allen aanwezigen «zocht mede te werken tot het welsla- van dezen avond, waarna hij 't woord Pj aan den heer Vos. Deze sprak namens ph Bondsbestuur zijn dank uit over den gang van zaken en voor de oprich- 5 van een afd. in Noordwijk-Binnen -Zee. Spr. was er van overtuigd, dat van afdeeling „Ons Belang" nog veel te [?™chten js onder leiding van zoo'n Rcntig bestuur moet het wel steeds voor tra,, het afgeloopen jaar werd een be- 'an f54.000 uitgekeerd bij ziekte van ten van den bond. Spr. wekte de aanwe- .Patroons op lid te worden van den Ier?'b0m als de donkere tijden komen, Lfp[®d te zijn bij ziekte van een flinke b,. Ike uitkeering en wenschte tenslotte aanwezigen een genoeglijken avond ^wee patroons gaven zich weer als B arti0p kwam de Jazzband „Aufgepast" acne, die de stemming er spoedig in uiverse spelen als kienen, schfjfschie- kkPNlsjassen, dansen enz., alles om "erende prijzen, wisselden elkaar af. 1 "pSeaellig bal onder leiding van den i jarfPfeber besloot dezen avond, waar deer voldaan huiswaarts ging. FUSIE—TOONKUNST. Een hernieuwd beroep op de Leidsche Muziekliefhebbers. In October 1931 waren de besturen van de Mij. voor Toonkunst en van de afd. Leiden van de Mij. tot Bev. der Toonkunst genoodzaakt aan de inteekenaren op het Fusie-plan per circulaire mede te deelen, dat niet in voldoende mate was ingeschre ven en het seizoen daarenboven te ver was gevorderd om de Fusie tot uitvoering te brengen, maar dat het voornemen om tot fusie te geraken geenszins was opgege ven. Thans vernemen wij, dat de besturen der beide Mijen onder voorzitterschap van den Burgemeester wederom bijeen zijn ge komen om een hernieuwde poging voor een fusie nader te bespreken. Het resultaat van deze bespreking is, dat binnenkort aan de leden der beide Maatschappijen, alsmede aan inteekena ren op het vorige fusieplan Cniet-leden van een der beide Mijen) een circulaire zal worden toegezonden, waarin een tweede fusiepoging zal worden aangekondigd, op de basis van minstens 1 concert van het Concertgebouw-orkest te Amsterdam onder leiding van dr. Willem Mengelberg, 2 kooruitvoeringen van het koor der Mij. t.b.d. T. met orkestbegeleiding onder lei ding van Richard Boer en 1 recital-con cert (waarvoor door de Mij voor Toonkunst voor het komende concertseizoen reeds werd geëngageerd 't Nederlandsch Kamer orkest onder leiding van den heer Glastra van Loon, bestaande uit plm. 25 personen) en tegen een lidmaatschapsbedrag van f. 6.per persoon (toegangsbewijzen zul len onpersoonlijk zijn). Mocht een voldoend aantal inschrijvin gen binnenkomen, hetgeen wij van harte hopen, gezien het groote belang dat deze fusie voor het muziekleven in Leiden, als ook voor beide Mijen meebrengt, dan kan de fusie voor het a.s. concertseizoen tot stand komen; mocht onverhoopt geen voldoende instemming met deze plannen blijken, dan zullen beide Mijen op de oude basis verder werken en betere tijden afwachten om opnieuw een poging te wagen. o DE LEIDSCHE HOUT. Helpt mede aan de bescherming der gewassen! Het is het bestuur van den Leidschen Hout gebleken, dat zoowel volwassenen als kinderen, zich niet ontzien, katjes van boomen en struiken te snijden of af te trekken; crocussen en andere reeds bloeiende bolgewassen af te plukken en zelfs uit te rukken. Het bestuur, deze vernielzucht ten zeerste betreurende heeft besloten streng daartegen op te treden. Het doet daarbij allereerst een beroep op de medewerking van alle vrienden van den Leidschen Hout. Hun aller medewer king is dringend noodig. Laten wij allen trachten ons plantsoen te beschermen! Ziet gij dat men planten of gewassen beschadigt, schroom dan niet hun te zeg gen, het na te laten. Kent gij hen. geef hun naam en adres op aan een der be stuursleden; daardoor zult ge krachtig medewerken aan het ongeschonden be houd van ons aller park. Het bestuur vestigt er tevens met na druk de aandacht op. dat het verboden is om met losloopende honden in den Leid schen Hout zich te bevinden. „H. O. R. A." Algemeene ledenvergadering der Afd. Leiden en Omstreken. De afd. Leiden van bovengenoemde vereeniging hield haar algemeene leden vergadering in „Huize Feenstra" alhier, onder Voorzitterschap van den heer Dries- sen. Deze heette allen hartelijk welkom en hoopte dat de merkbaar betere op komst der leden moge blijven toenemen De secretaris, de heer Jac. Oudshoorn, las hierna zijn goedverzorgde notulen en jaar verslag. Uit dit laatste bleek, dat het le dental was gestegen tot 153 en het aantal donateurs tot 13. Bij de rekening en verantwoording van den penningmeester, werd bij monde van den heer de Kievit, namens de Kascom- missie, verklaard dat de boeken en be scheiden in volmaakte orde waren bevon den en door den voorzitter den desbetref- fenden functionarissen een woord van dank gebracht. De voorzitter bracht als afgevaardigde naar den bestuursraad onder verwijzing naar het Stenografisch verslag in het H.O.R.A.-Orgaan, nader verslag uit. In den Raad van Commissarissen werd door het bedanken van Mr. J. A. N. Pa rijn, bij acclamatie benoemd de heer W. IJzerman, lid der Tweede Kamer der Sta- ten-Generaal. Als afgevaardigden naar den Bestuursraad werden de Voorzitter en secretaris aangewezen. Diverse punten werden breedvoerig be sproken en de meeste aandacht geschon ken aan het houden van een Bloempjesdag vermoedelijk in de maand Juni a.s. waar voor ook een Commissie in het leven werd geroepen. Nadat bij de rondvraag nog eenige pun ten van ondergeschikt belang naar voren waren gebracht sloot de voorzitter met een woord van dank voor de opkomst, deze geanimeerde Vergadering. INAUGUREELE REDE VAN DEN PRAESES-COLLEGII. Gistermiddag heeft de nieuwbenoemde praeses-collegii van 't Leidsche Studenten corps, de heer M. B. van de Werk in het groot-auditorium der Universiteit zijn inaugureele rede gehouden. Hij heeft daar bij uitvoerig de verhouding geschetst tus- schen de Academie en het L. S. C. en de leden aangespoord om in deze moeilijke tijden, meer nog dan anders, metterdaad te toonen zich hun plichten als Corpslid bewust te zijn. CONCERT „DE STEM DES VOLKS." Het Haagsch Toonkunstenaarsorkest werkt mee. „De Stem des Volks" ontwikkelt zich onder leiding van Otto de Nobel's muzikale en gelukkig daarbij zangtechnisch kundige leiding, meer en meer Het koor is nu zóó ver gekomen dat het zelfs naar grootere werken durft grijpen, met orkestbegelei ding. Voorwaar een durf. doch die voor de eerste maal reeds met succes kon worden bekroond! De uitvoering is daarmee direct op hooger plan gekomen, natuurlijk met de daaraan verbonden grootere moeilijk heden en zwaardere eischen! De belang rijkste „worp" van dezen avond was wel de zelden gehoorde Finale uit de eerste acte der door Mendelssohn onvoltooide opera „Loreley", op tekst van Geibel Men delssohn, een der eerste meesters der ro mantische richting, heeft zich al spoedig na zijn op 18-jarigen leeftijd gecompo neerde „Die Hochzeit des Camacho" van het gebied der opera afgewend: nog een maal scheen hij neiging te gevoelen ook in deze richting zijn krachten te beproeven en voltooide toen eenige fragmenten der „Loreley" w.o. ook het z.g. „Wlnzerchor". Toch valt het in zekeren zin te betreu ren dat hij zich van het operagenre af wendde. want „Loreley" heeft stellig groo te kwaliteiten. Wel sterk speurt men den Weber-invloed, maar hij toont zich ook hier den voornamen fijnbesnaarde!! kun stenaar, wiens gevoel voor klankschoon heid zich weer buitengewoon demonstreert. Stellig ligt Mendelssohn's grootste beteeke- nis op ander gebied (Oratorium, Bach-ver- eering en invloed op de gansche muzikale ontwikkeling), doch dat neemt niet weg, dat dit Loreley-fragment, al is deze mu ziek wat verbleekt, nog in verschillend opzicht weet te boeien. Daarbij is het een werk. juist geschikt voor een koor. dat nog niet te hoog wil grijpen „De Stem des Volks" heeft er een mooie, waardige vertolking van gegeven: de zang klonk zuiver, gedisciplineerd en veelal reeds prachtig van klank. Over het alge meen moet dit zingen nog aan nuancee ring winnen, het geheel bloeiender, weel deriger worden. Jammer dat het koor in verschillende nummers te veel in de nis van het podium stond, waarvoor nog het orkest was opgesteld, zoodat de zang niet volkomen tot haar recht kwam. Een bij zonder woord van lof voor de verzorgde uitspraak van het Duitsch. al klinkt de „Sch" helaas nog hinderlijk als „S". De heer De Nobel, dien wij tot nu toe slechts als koordirigent leerden waardee- ren, hield ook als orkestleider, evenals in Gounod's minder geslaagde compositie ..Gallia" de teugels strak in handen. Hij toonde zich weer een dirigent vol bezieling en toewijding, die ook zijn aandacht wijdt aan talrijke détails, die zoo licht over het hoofd worden gezien. Stellig zal het hem op den duur gelukken de klank van het stemmenmateriaal nog meer te veredelen! Als soliste deed zich in deze beide num mers hooren mevr. OskamRangelrooy, wier stem niet geheel tegen de zware dra matische sopraanpartij in „Loreley" was opgewassen. Haar stem heeft in de hoogte ongetwijfeld mooie kwaliteiten, helaas klinkt het middenregister onvoldoende. In diverse a capella-nummers toonde „De Stem des Volks" weer een opmerkelijke zuiverheid; soms is de voordracht nog voor meer uitwerking vatbaar. Het succes was zeer groot en zeker wel verdiend. Wat de heer De Nobel voor de zang en dus voor de cultureele ontwikke ling van ons volk doet. is van hoog te schatten beteekenis! Henri Zeldenrust. de bekende, gerouti neerde operadirigent voerde het ongeveer een half jaar geleden opgerichte „Haagsch Toonkunstenaarsorkest" aan. waarmee de kennismaking een ware en onverdeelde voldoening schonk. Dit uit helaas!! werklooze vakmusici samengestelde niet groote ensemble, blijkt reeds uitstekend te zijn ingespeeld: men merkt dat hier een vaardig, markant dirigeerend leider zijn spelers tot enthousiasme en een groote technische beheersching ODvoert De ouver ture „Oberon". een fantaiste uit Schubert's heerlijke operette „Das Dreimaderlhaus", de ouverture .Guillaume Tell" van Ros sini en Gounod's Balletmuziek uit Faust waren evenzoovele welgekozen succesnum mers. voor de punctueele uitvoering waar van onder Zeldenrust's zwierige leiding, een woord van hulde past! Het concert werd door de V.A.R.A. uit gezonden, zoodat ook velen buiten de goed- bezette zaal ervan konden genieten. .De Stem des Volks" krijgt steeds grooter be teekenis in het muzikale leven onzer stad, hetgeen tot verheugenis stemt! ARBEIDSBEURS. Op den 16en Maart 1932 waren 2669 (v.i. 1364) werkzoekenden ingeschreven. TIENDE LES. VERKEER VAN RECHTS GAAT VOOR! ANWB TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND In de achtste les hebben we al geleerd, dat het verkeer van rechts den voorrang heeft. Die regel is gemaakt, omdat op een kruispunt voertuigen of fietsen, die van verschillende kanten komen niet tegelijk kunnen passeeren. De wielrijder op het linker plaatje doet 't dus goed; hij laat de groentenkar, die van rechts komt passeeren en hij Is daar voor van zijn fiets gestapt. Dat kan nie mand anders zijn dan slimme Jantje er. het meisje, dat op het trottoir staat te wachten tot ze veilig kan oversteken, is natuurlijk weer zijn verstandige zusje Eulalia. Op het rechter plaatje doet Piet op zijn fiets het verkeerd en hij komt ieelijk in gevaar. Zijn voorwiel heeft al een trap van het paard beet en het is zijn eiger, schuld als hij een ongeluk krijgt, want hij had den ander moeten laten voorgaan. Soms zijn de straten of wegen bij een kruispunt of hoek zoo smal, dat het moei lijk is bijtijds te zien. of er van den ande ren kant ook iets aankomt. Daarom zal een voorzichtige en verstandige fietser, chauffeur of voerman in zoo'n geval zijn vaart minderen en het kruispunt lang zaam naderen, zoodat hij dadelijk kan stoppen als dat noodig is. Sommige menschen laten het verkeer rechts wel voorgaan, maar blijven op hun fiets zitten, hoewel ze bijna stil staan. Dat kan gevaar opleveren, want met het voor wiel moeten dan allerlei bewegingen wor den gemaakt om het evenwicht te bewa ren en daardoor worden dan weer anderen gehinderd. Acrobatiek op de fiets is altijd gevaarlijk. Menschen met lange beenen kunnen met één voet op den grond stil staan en toch op het zadel blijven zitten en kunnen dan dadelijk weer doorrijden als de verkeersagent het teeken geeft, maar wie niet zulke lange beenen heeft, doet beter af te stappen. Je zit er gauw genoeg weer op! KON. NEDERL. MAATSCHAPPIJ VOOR TUINBOUW EN PLANTKUNDE. Maandelijksche bijeenkomst der Leidsche afdeeling. In het café-restaurant „In den Vergul den Turk" hield de afd. Leiden en Omstre ken gisteravond de maandelijksche bijeen komst. Bij de opening betreurde de voor zitter het dat de opkomst slechts matig was en dat er zoo slecht is ingezonden voor het puntenstelsel. De notulen der voorgaande vergadering werden zonder wijziging vastgesteld. Na ballotage van eenige nieuwe leden deelde de heer J. G. Ballego mede dat de voorbereiding der Von Siebold-herdenking in goede banen loopt en dat van alle kan ten veel medewerking wordt ondervonden. De door den heer Cunaeus te Boskoop hierover gehouden lezing was een groot succes, hetgeen aan de onderneming veel steun heeft gegeven. Het Belgische comité werkt hard, m.a.w. er zit gang in. Op den openingsdag der tentoonstelling zijn reeds twee excursies aangekondigd, nl door de Ned. Dendrologische Vereeniging en de Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Nog deelde de voorzitter mede dat de excursie naar de N.V. Kon. Begeer te Voor schoten goed geslaagd is en dat dank zij de leiding van den directeur, den heei Von Weiier, het een genotvolle en leerzame middag is geworden. Het vervaardigen van de Von Siebold-medaille wekte aller be langstelling. Hierna werd aan den heer M. Galjaard de eere-medaille der Maatschappij uitge reikt voor 40-jarigen trouwen dienst bij de Gemeente. Met een hartelijke toespraak schetste de heer Ballego de verdiensten van den heer Galjaard. „Tuinbouw" wenschte gaarne de eerste te zijn om hem wegens zijn vele werk, het eere-metaal uit te reiken. Veel is er van den heer Galjaard te zeggen en veel is er van hem te zien. Met veel liefde voor het vak en veel ijver heeft hij steeds medegeholpen aan de ver siering van Leidens parken en plantsoe nen. Doch ook daarbuiten heeft de heer Galjaard veel maatschappelijk werk ver richt en was hij steeds bereid om hulp te verleenen waar zulks gewenscht was. Daarom beschouwt de Kon. Ned. Mij van Tuinb. en Plantk. het een eer aan zulke nauwkeurige werkers de zilveren medaille met bfjbehoorend diploma te mogen uit reiken. BINNENLAND. Minister De Graaff stelt de portefeuille kwestie (Parlementair Overzicht, 3de Blad) Het textiel-conflict; de arbeidersorgani saties gaan confereeren in Den Haag. (Binnenland, 2de Blad). BUITENLAND. Dc besprekingen over de Donau-kwestie (Buitenland, 1ste Blad). Lloyd George terug in de politiek (Bui tenland, 1ste Blad). Nationaai-socialistische plannen in Prui sen ontdekt (Tel., 1ste Blad). Met een geestige speech bedankte de heer Galjaard voor de hem gebrachte hulde en verzekerde steeds de belangen van Tuinbouw hoog te zullen houden zoo lang hij kan. Vervolgens deelde de heer H. Veendorp het een en ander mede over Sedum den- droideum, die volgens beschrijving niet hooger wordt dan 1030 c.M. doch door sommigen tot op meer dan 1 M. hoogte gekweekt wordt. Breedvoerig zette hierna de heer E. Th. Witte uiteen wat een Doryanthus is. Het geslacht bevat slechts twee soorten nl. D excelsa en D. Palmeri. Zij komt voor in Nieuw Holland en Queensland. Zij behoort bij de familie der Amaryllusachtigen, werd in 1873 te Engeland ingevoerd en bloeide hier te lande in 1899 bij Baron van Pal- landt te Wassenaar. Als solitairplant ver dient zij aller aanbeveling. Na de pauze hield de heer J. G. Balle go een zakelijk betoog over een aantal planten die loonend zijn om in de toe komst te worden gekweekt. Deze lijst werd door verschillende leden zoodanig aange vuld, dat bleek, dat er tientallen van soor ten zijn die waardig werden beschouwd om in cultuur te worden gebracht en dan zeer zeker een afzetgebied zullen vinden. Een in de bus gevonden vraag over Von Siebold en zijn belangrijke Importen gaf als resultaat, dat de heer Cunaeus zich bereid verklaarde op een nader te bepalen plaats en tijd een lezing met lichtbeelden over dit onderwerp te houden. Na de rondvraag sloot de voorzitter met dank voor de opkomst. De Von Siebold-herdenking. Wij schreven hierboven reeds, dat het Belgische comité hard werkt. Dit comité is gevormd op initiatief van den heer Ch. de Boissevain, die het voorzitterschao be kleedt; secretaris ;s de heer Em. Vcrieyen, bestuurder van den stadsaanrfantings- dienst te Antwerpen; terwijl voorts zitting hebben mr. Jan Reuter en jhr. J. van Vre- denburch. In het eerecomité hebben zitting de heeren Petitjean, minister van Schoone Kunsten, Van Dierset, minister van Land bouw, Maskers, Belgisch gezant in Den Haag. jhr. Van Nispen tot Zevenaar, Ne derlandsch gezant te Brussel, baron De Kerchove de Denterghem, Belgisch gezant te Berlijn en Sato ambassadeur van Japan. De dezer dagen gehouden eerste bijeen komst werd o.m. bijgewoond door de hee ren De Bosschere. voorzitter, prof. Lonay van Luik, prof. Dumon van Leuven, Hen- rotin, bestuurder der provinciale tuin bouwschool te Mariëmont; Robellers. be stuurder van den Gentschen Kruidtuin, De Hove, bestuurder van den dienst van plan tenziekten te Antwerpen, De Meyere, af gevaardigde van den minister ,en Laude, bestuurder der Koloniale Hoogeschool. In den loop der vergadering heeft de voorzit ter, de heer De Bosschere opgewekt om met een Belgische inzending, eventueel in samenwerking met Frankrijk, aan deze tentoonstelling deel te nemen. Nadat de secretaris, de heer Em. Ver- leynen een rede had gehouden over den persoon van Von Siebold, zegde prof. Lo nay namens het Waalsche gedeelte van het land volledigen steun en medewerking toe. „De Gazet van Antwerpen", waaraan wij het bovenstaande ontleenen, eindigt aldus: „Wij zijn ervan overtuigd, dat de Belgi sche deelname aan de herdenkings-ten- toonstelling te Leiden in alle opzichten zal slagen, daar ze in goede handen berust en met enthousiasme in de ervoor in aan merking komende kringen ontvangen is. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd voor het candidaats-examen Indisch recht de heeren J. L. Broekveldt (Den Haag) en W. J. A. Th. Hendriks (Ryswijk); voor het candidaats-examen klassieke letteren mej. M. J. Vorrink (Den Haag.)

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 1