CORRESPONDENTIE. O Tante, wat een aardige verrassing, net op 10 Maart op uw verjaardag, uw portret in de kindercourant! Zoo lees Ik in zeer vele brieven. Nu voor mij was het ook een heele verrassing, want zooals jullie onder mijn portret hebt kunnen lezen, wist ik er niets van. Wel, wel wat een massa's ge- lukwenschen ontving ik van alle kanten, de post belde 's morges vroeg aan, om het af te geven, want het kon onmogelijk alles in de brievenbus, grappig hè! O, lieve jeugd, het is zulk een mooie, goede, heer lijke feestdag voor mij geweest, men heeft mij overladen met bewijzen van hartelijke vriendschap en daar genoot ik van, ik zat te midden van vele mooie bloemen, en den geheelen dag kwamen er familie, vrienden en kennissen om mij te begroe ten, het werd een tafel vol cadeaux, nut tige en prettige, o, ik kan dat onmogelijk nu allemaal opnoemen, heusch niet, al vragen ook velen mij: Tante, wat hebt u al zoo gekregen? Ik kan jullie wel vertel len dat ik o zoo dankbaar ben voor alles wat ik heb ontvangen en dat 10 Maart 1932 een onvergetelijke dag voor mij zal blijven. Ik wil toch graag alle brieven, brief kaarten, ansichten, kaartjes hier vermel den. die ik over de post ontving, want iedereen die mij gelukwenschen zond. wil toch wel graag weten of die in mijn bezit zijn gekomen. Hartelijk dank voor alle gelukwenschen. Ik laat hier nu de lijst der namen volgen van degenen, die mij over de post geluk wenschen toezonden: Dick Pellanders, Tieleman van der Lin den, Jo van der Linden, Gerrit van Omme- ring, Johan van Ommering, Jan van Om- mering, familie Wassenaar, Johan, Nellie en Clara Ouwersloot, Marie Spaargaren, Leni Prins, Bert van Reenen, Tonny en Corrie Wit en familie, Antoine van Eg- mond, Annie van Egmond, Martha de Jong. Mien Doet, Henk Beets en ouders, Adrie, Johan en Maurits van Nood, Sophia de Roode Greta en Annie Demmenie, Ma- rietje Laterveer. Willy C. Mulder, Riet van Berkel, Annie en Reinier den Hertog, Dirkje Hopman, Agnes Planje, Ali Krassen- burg Marietje Kolderman, Willy de Neys en ouders, Ria en Stieni Vorst, Nelly Wage- mans, Jo Beumer, Willy Heyl, Gerard, Dorus. Keesje de Geus en ouders, Johan de Jongh, Annie Zaalberg, Corrie Roden burg, Aaltje Nieuwenhuis, Bep Looman, Helena Krispijn, Marie van der Wolf, Gre- tha de Vries, Nellie en Jannie van Groenhi- gen. Hennie de l"Ecluse en familie. Mini Metselaar, Nico, Celia en Hans Kret en familie. Joop Schouten, Truusje van der Ster, Marietje van der Mey, Annie en Gerrit Dorrepaal, Annie de Vries, Corrie en Jan van Driel, Heiltje en Bertus Dorre- paal Neeltje en Annie Bervoets, Martha Schimmel, Rikie Singerling, Krijna en Henk Wesselius, Juup, Marticn en Dickie Offringa, Ploon de Kort, Lena en Willie Schilp Adrie Bavelaar, Gerard de Geus (Oegstgeest), Ruwaard, Bastiaan en Annie van Dijk, Robbert, Geertje en Maartje van Ommering. Jo de Wekker en ouders, Bep van der Hoogt, Bertha Draaisma, Krijn Haasnoot. Jannie, Frans en Mientje de Water, Anneke Caro. Johannes Verhart, Jan en Henk van der Voet Arte Perfors Arie den Daas, Margje en Tonnie van Tuil en ouders. Neeltje Haasnoot, Marietje Haasnoot, Jan den Hertog Nellie den Hertog. Willen dus allen die mij 10 Maart apart over 1e oost brieven, ansichten, kaartjes enz. zonden met gelukwenschen kijken naar de lange lijst hiervoor, dan kan ieder zien of ik het heb ontvangen. Nu vandaag in de brieven met de oplos singen nog massa's gelukwenschen. Allen hartelijk dank daarvoor, ik kan nu niet weer al die namen afzonderlijk vermelden. Nog wil ik even aan zeer velen hetzelfde antwoorden: Erg lief en hartelijk van jul lie om mijn portret uit te knippen en in een lijstje te zetten en op te hangen of ergens neer te zetten. Wel wel wat zal nu mijn portret in vele kamers aan vele mu ren te zien zijn. Ik dank jullie voor alle hartelijkheid. Marietje van der Mey als ik je juiste adres had geweten, zou ik je al eerder hebben bedankt voor je doos met beeldige bloemen erg lief van je om zoo aan mij te denken, zeker hoor ik was er blij mee. Nelly Wagemans jou adres wist ik ook niet precies, anders zou ik je wel hebben bedankt voor het aardige schilderijtje dat je voor mij hebt geborduurd. Lief van je om iets voor mij te werken. Aaltje Nieuwenhuis wat een aardig por tret! dus dat was de verrassing die je mij al telkens had aangekondigd, Ik weet niet of het goed lijkt, want ik heb je nog nooit gezien. Wel bedankt hoor. Dirkje Hopman jou adres stond op het pakje met je mooie handwerk, daarom kon ik je reeds een kort woordje zenden om je te bedanken. Ik wou je nogmaals zeg gen, dat ik het erg hartelijk van je vind dat je zooveel werk voor mij over had. Ik zal het trouw gebruiken. Jo de Wekker nogmaals hartelijk dank voor je aardige handwerk en voor de heer lijke flesch eau de cologne, je hebt mij erg bedorven hoor. Je hebt mijn ansicht zeker al ontvangen. Willy C. Mulder wat ik je al op die an sicht schreef, herhaal ik hier nog eens, dat ik vriendelijk dank zeg voor het heer lijke gebak door je moeder zelf voor mij gemaakt en voor het mooie zijden kleedje, je hebt mij erg verwend. En nu lieve raadseljeugd. luister nu eens even, het is mij onmogelijk nu ook nog op alle brieven van vandaag bij de oplos singen uitvoerig te antwoorden, zooals ik anders altijd doe. Ik heb hier deze keer een dubbele portie bij mij liggen, le, al die stapels gelukwenschen van 10 Maart die wilde ik toch nauwkeurig allemaal ver melden en 2e. nu de massa brieven met oplossingen en ook nog ontelbare geluk wenschen. Hartelijk dank voor alle goede wenschen die vandaag bij de oplossingen stonden. Ik zal probeeren met een kort woordje nog aan velen te antwoorden, maar ik verzoek dringend aan allen om het groote stuk correspondentie aan allen te zamen gericht te lezen; ik kan heusch deze week niet aan allen veel antwoorden. Dank aan alle oud raadselnichtjes voor haar gelukwenschen. Lucas en Willy Klinkhamer dank voor de mooie kaart in den brief. Alle nieuwelingen zijn mij welkom. Familie Mulder dank voor de mooie kaart. Aardig dat ik al aan de wand hang Martha en Jan de Jong mogen samen Inzenden. Bep Looman kijk maar naar de lijst met namen van kaarten enz. Hester Lancel koop maar wat moois voor je moeder. Drietal Kret de wenschen waren nog niet te laat. Marietje, Willy en Mimi Favier, alle drie bedankt voor de wenschen. Annie Brouwer en CLazina v. Duuren, het was nu ook nog welkom, hoor. Jo en Tieleman v. d. Linde van harte beterschap met het gewonde been. Margo v. Heyningen je nichtje mag ook gerust meedoen. Dik Bakhuyzen dank voor-je langen brief, later antwoord ik wel eens langer. Pautje Bttrgerjon, de brieven moeten Maandagsmorgens vóór 9 uur aan het „L. D." zijn. Maartje van Wieringen ik hoop dat je een heel prettigen verjaardag zal hebben. Henk Boom leuk hoor dat ie mijn por tret al ophing. Marietje Kolderman ja voor mij was het ook een verrassing, het portret. Gerrit Joh Jan v. Ommering een groot compliment hoor. dat ik er uitzie als 40 jaar. Flora v, Egmond. ik had o. zoo'n mooien feestdag. Neeltje en Annie Bervoets sta ik bij Jul lie al in een mooi lijstje. Wim Kruit dank aan de heele familie voor de gelukwenschen. Annle. Ru en Bas v. Dijk, was Ru tegelijk met mij jarig, nog wel gefeliciteerd. Johan de Jong ik doe mijn werk voor jullie nog met veel plezier. AU Verschoor, o, ik kreeg groote stapels brieven, kaarten enz. Matthijs v. Dijk je wenschen waren nu nog welkom. John Delfos is het zoo'n mooi boek, dat wist ik wel. Ria en Stieni Vorst, aardig hoor dat jullie het portret goed bewaart. Thijs v. d. Horst, gezellig dat weer een van jullie meedoet. Bertha Draaisma, kijk maar naar de lijst van alle namen. Huibert Tiynenbuik, plezier gehad met den verjaardag? Koos en Tom Nieboer, dank voor de ge lukwenschen. Francina Brussee, ja nu weet je hoe ik er uitzie. Frans en Joop Schouten, beiden dank voor de gelukwenschen. WiUy van Wijk en Julie Franke, beiden welkom. Annie Boekestein, akelig dat je rood vonk hebt gehad. Groot gelijk dat je mij toen niet schreef. Marietje Laterveer, mijn portret stond er in als raadseltante, maar de jeugd mag niet portretten sturen. Johanna Rietveld, ik krijg het pakket van het L. D. Maandags om 1 uur. Hennis de l'Ecluse, hang ik al boven je bed? Jan van Hemert, je broertje wel meedoen. Anneke Cara, ik heb zóóveel i dat kan ik niet alles schrijven. Bep v. d. Hoogt, die straat is van mij vandaan. Robbert van Ommering, dat hooj voor je, dat je je moeder nog lal behouden. Drietal Wassenaar, ja jullie kena dus weten of het portret goed lijl Corry v. d. Kerkhof, je mag geru meedoen. Neeltje en Marietje Haasnoot, dig dat jullie mij nu toch nog lij schreven, al kan je niet meer met de raadsels. Arie Perfors, je schrijft dat ik! heel veel zal beleefd hebben, als L jaar ben. Ja. dat is waar, ik h| veel doorgemaakt in mijn leven, f Nellie Vis, neen, dat was geen| slng, dat was ook nog een brief vorige week. Krijn Haasnot, ja hoor ik vond zonder beleefd en aardig van de 1 om mijn portret er in te zetten. Dick PeUanders, ik hoop dat J| schen vervuld zullen worden. Jan en Nellie den Hertog, jullie) belden gerust gaan meedoen. Antonie van Egmond, zoo, isQ school, heel aardig hoor. Jo Beumer, er hebben versci meisjes O meegedaan, dat weet Ikl WiUy Heyl, ik heb stapels en nij stapels gelukwenschen ontvangen. Marie en Jan Spaargaren, kom! portret bij jullie ook al in een lij Drietal de Geus, van harte beu met Dorus. Is het zoo'n mooi boek, f Gerard de Geus (Oegstgeest), wel eenige albums kunnen vullen i ansichten die ik steeds heb ontval Margje en Fannie van Tuil, ja i den Haag bent en mij eens even l dag wilt komen zeggen, dan mag Gerk en Christiaan Eggink, dal den langen brief. Ja deze weekl ontzettend druk met de correspo| dat heb je goed geraden. Ploon de Kort, deze week kan ik niet lang antwoorden, maar ik helj zelligen babbelbrief toch met plei lezen. Tot 16 jaar mag men mecdl Jannie de Water, wel bedankt f alleraardigste teekening, je hebt 1 rig gedaan. Annie Zaalberg hing mijn vorigel nog op je kamertje, en was dat i worden, dan heb je nu een nieuw Hendrika van Egmond, ik hoop| avond vroolijk en gezellig is gewei Ali Duyverman, ik had o zoo'nl feestdag., waar ik heel dankbaar va Johannes Verhart, ja Maandl Dinsdag en dan nog Woensdags» zit ik ijverig te schrijven voor jullia deze week is het erg veel. Rita Verboog je bent mij welkoi Drietal Ouwersloot, dank voor lukwenschen van het heele gezin Annie en Marie Sierag. heel sail mij zóó uitvoerig over die film te| len, ik houd zooveel van dieren. Hendrik en Karei West, neen wist er vooruit niets van, het was (J eene verrassing. Ik draag een lort lk lees of schrijf. Anje de Gelder, zoo heb jij nu i tret bewaard en Niesje het voria een gelukje dat jij die bon had. I Jo Gussekloo, erg gezellig datl weer eens schreef. Ik moet een getij zeg je met 12. Leni Prins, je kaart ontving ikl begrijp best als je geen tijd meer II daarom vond ik dubbel aardig dat] nu toch nog schreef. Je hebt grooa nen hoor, ik wensch je veel succes.l Gretha de Vries, nog een oud nichtje dat toonde dat ze mij n vergeten. Ik begrijp het goed hooi er nu niet meer toekomt om de r op te lossen. Hartelijk gegroet. Arie en Jan de Graaff. al vod voor de aardige verzen, die mij va dat jullie verheugd zijn met het en het in een lijstje op de kast heb] Geertje Brussen en Mientje I gaat maar samen meedoen, je belli de kleineren, dus 3 goede oplcssi| voldoende. Ziezoo, endelijk klaar, nu moet gauw naar Leiden. Nogmaals hl hartelijk dank voor alles, aan alle| Vele hartelijke groeten van de 1 Raadseltante, A. KOOPMANS VAN BO0 Den Haag. v. Beunlngenstr.il

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 18