VRIJDAG 11 MAART 1932 No. 22079 nummer bestaat uit VIER Bladen ZERSTE BLAD. Jfficieele Kennisgevingen. STADSNIEUWS. VISSCHERIJBERICHTEN. VERKEERSLESSEN VAN DEN N. W. B. Het voornaamste Nieuws van heden. 4EIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENT1EN: I so Cts. per regel voor advertentiën uit Lelden en plaatsen waar agentschappen ran ons Blad gevestigd zijn, Voor alle andere advertentlën 35 Cts. per regeL Kleine Advertentlën uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bU een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT;! Voor Lelden per 3 maanden f. 2.35, per week1.0.18 Buiten Lelden, waar agenten gevestigd zijn, per week „0.18 Franco per post f. 2.35 4- portokosten. drankwet. irgemeester en Wethouders van Lei- i brengen ter algemeene kennis, dat de hm. Venootschap Poels en Co. te Lei- i, een verzoek heeft ingediend ter he ining van verlof voor den verkoop van bholhoudenden drank, anderen dan fken drank, voor gebruik ter plaatse l verkoop in het perceel Lange Mare no. alhier. 5549 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris, den, 11 Maart 1932. Jfslüiting passage oude rijn bij de middelstegracht. purgemeester en Wethouders van Leiden ngen ter algemeene kennis, dat in ver bid met het vernieuwen van de Middel- ;rachtbrug en het in de omgeving daar- uitvoeren van andere werken, de jde Rijn aldaar (zuidzijde) met ingang i Maandag 14 Maart a.s. voor alle door- knd rijverkeer, ook voor voetgangers, |elijk zal zijn afgesloten. 5548 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris, den, 11 Maart 1932. eierenbesluit. be Burgemeester van Lelden brengt ter pnis van belanghebbenden dat, krach- artikel 10 van het Koninklijk Besluit 17 Augustus 1931 Staatsblad No. 375 lerenbeslnit) het bewaren ran eieren der wering van bederf door koeling, egging in eenige vloeistof of op eenige dere wijze, anders dan voor gebruik in t bedrijf van hem, die de eieren bewaart, |chts mag geschieden na schriftelijke nisgeving van den Burgemeester der neente, waarin de inrichting voor be lting is gelegen. 5547 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 11 Maart 1932. militaria. Aan den adjudant-onderofficier J, Bak ker van het 6e reg. veld-artillerie alhier, zal op 18 Maart as. de gouden medaille worden uitgereikt voor 36-jarigen trouwen dienst. 9 Het ligt in het voornemen wederom deel te nemen aan de vierdaagsche afstands- marsch te Nijmegen op 26, 27. 28 en 29 'Juni as. door een detachement van het 6e reg. veld-artillerie alhier, onder leiding van kapitein J. v. d. Meulen. OPLEIDINGSCHOOL VOOR U. L. O. AAN DE 3 OCTOBERSTRAAT. CONSUMPTIE-IJS-BESLUIT. Ondergeteekende brengt belanghebben- in herinering dat, krachtens artikel van het Consumptie-ijs-besluit (K. B. Q 15 Juni 1929 Staatsblad No. 321, gewij ld bij K. B. van 17 December 1930 Staats No. 476 en van 13 Juni 1931 Staats- fcd No. 252), li. de ruimten waarin consumptie-ijs prdt bereid, behandeld of in voorraad houden van 15 Maart tot 15 October ior geen ander doel mogen worden ge- uikt; de bereiding, het vervoer, de behande ld en het in voorraad houden van con- iiptie-ijs alléén mag plaats hebben wan- per dit ijs wordt of is bereid In een jimte, die aan de in bovengenoemd bninklijk Besluit gestelde eischen vol- bet: |3. zij, die consumptie-ijs bereiden, ver- Teren, behandelen of in voorraad hebben het bezit moeten zijn van een verkla- g afgegeven door of namens den Bur- neester van de gemeente waarin de keidplaats Is gelegen, waaruit blijkt dat fcze aan de gestelde eischen voldoet. Bereiders van consumptie-ijs. die nog Iet in het bezit zijn van een zoodanige prklaring worden uitgenoodigd aan on- [Tgeteekende schriftelijk opgave te ver trekken van hun naam en woonplaats en pn de ligging van het perceel, waarin in ft komende seizoen de bereiding van isumptie-ijs zal plaats hebben. De Directeur Scheikundige van den Keuringsdienst van Waren in het district Leiden, '46 J, J. VAN ECK. I Leden, 11 Maart 1932. IJMUIDEN, 11 Maart. VISCHPRIJZEN. fcrbct per k.G. f. 1.35-1.30, Tongen per I-b. f. 2.851.65, Groote Schol per kist |an 50 K.G. f. 16-15. M'ri lsc'-.ol f.21- TiVkZetschol f. 22.50-17, Kleine Schol KL50-6.50, Bot f. 3.60-3.30, Schar f. 7.50 ti,ir ,£?en Per 20 stuks f. 13, Vleeten per L ■'■50 -1.15, Kleine Schelvisch per kist 50 K.G. f. 21—13.50, Kabeljauw per (GrV.a" '25 K.G. f.40—21.50, Lengen per 16—4 40 P^1" kist van 50 K.G. Lliuan?kltomcn 3 Stoomtrawlers: Im' f-1420, IJM 185 met f. 1734. 1 ,106 met f-1244. «S ioggers: w' 96 met f.387, K.W. 108 met f.389. Ouderavond. Onder leiding van het schoollioofd, den heer C, W. Huibregtsen, is gisteravond de winterbij eenkomst gehouden in het gym nastieklokaal van de nieuwe school. In zijn openingswoord sprak de voorzitter er zijn leedwezen over uit dat de opkomst niet grooter was. temeer waar deze avond bedoeld was ale een eenigszins feeste lijke inwijding van de nieuwe school. Hij heette de aanwezigen van harte welkom, in het bijzonder den spreker van den avond, den heer H. van Slooten, directeur der Kweekschool voor onderwijzers. Dat het onderwijzend personeel in z'n nopjes is met dit ruime schoolgebouw behoeft geen betoog. In alle opzichten is dit een enorme verbetering in vergelijking met de oude school aan de Heerenstraat. Aan de aanwezige zoowel als aan de niet-aanwezige schoolouders zegt hij hartelijk dank voor de mooie cadeaux aan de school geschonken. Het mooiste ge schenk, een keurig meubilair in den gang, bestaande uit een tafel, twee banken en een bloemtafel vervaardigd naar een ont werp van den binnenarchitect Lukas dwingt ieders bewondering af. 't Is dan ook een mooie vulling van de leege hoek, ontstaan door de vertimmering van den gang en noodigt „de wachtenden" tot „zitten" uit. Na voorlezing der notulen van de vorige bijeenkomst, die onder dankzegging on veranderd werden goedgekeurd, werd het woord gegeven aan den heer Van Slooten voor het behandelen van zijn onderwerp: Esperanto. Alvorens met de lezing te beginnen, dankt spreker de Oudercommissie, die hem in de gelegenheid stelde een onder werp te behandelen, wat hem zoo na aan 't harte ligt. Esperanto, zegt spreker staat in deze tijden in het brandpunt van ieders belangstelling, 't Ligt niet in de be doeling het Esperanto een eerste plaats te doen innemen; 't vraagt slechts een tweede plaats naast de bestaande mo derne talen. Niet alleen om de taal zelf is spreker een ijverig en enthousiast pro pagandist voor het Esperanto, maar het is het middel om te komen tot het groote doel, een betere verstandhouding te bren gen tusschen de naties onderling en zoo te komen tot den Vrede. Spreker brengt warme hulde aan de na gedachtenis van den grooten voorvechter van den vrede, Briand, die een dezer da gen het tijdelijke met het eeuwige heeft verwisseld. Reeds lang heeft men be hoefte gevoeld, een taal, een eenheidstaal, in 't leven te roepen, maar alle pogingen daartoe Uleven zonder resultaat. Dr. Za- menhof, een Pool. voelde het als een le vensplicht een eenheidstaal samen te stellen die door ieder volk kon worden ge sproken, verstaan en begrepen. Van zijn hand verscheen in 1887 het eerste boek „Esperanto". HÜ heeft zijn arbeid met succes bekroond gezien. Spreker geeft een uitvoerige levensbeschrijving van Dr. Zamenhof en vertelt hoe indrukwekkend het eerste Congres in Frankrijk, waar de president Dr. Z. zelf in Esperanto de ver tegenwoordigers uit twintig verschillende landen toesprak. Groote ontroering was er onder de aanwezigen toen de president de zitting eindigde met een poëtisch gebed. Al de aanwezigen hadden de taal ver staan. Het groote wonder van Boulogne sur Mer was geschied. Leer Esperanto zegt spreker. Het is het middeft de wereld te redden, de wereld, die verscheurt in jammer en ellende. Na de pauze, waarin gelegenheid werd geboden de school te bezichtigen en het gebruikelijke kopje thee te nuttigen, be gon de practische les in Esperanto. Na deze les. die even amusant als leerrijk was, waren er heel wat harten die warmer klopten voor de taal en het schoone doel daarvan, dan in den aanvang van den avond. Het hartelijk applaus bewees den spreker hoe men het gebodene waar deerde. De voorzitter was dan ook stellig de tolk van allen toen hij den heer Van Slooten dankte voor zijn indrukwekkende lezing. De thuisblijvers mogen spijt heb ben- 't was en leerrijke en gezellige avond. rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor Leiden en zijn bij kantoren werd. in den loop der maand op spaarbankboekjes ingelegd f. 255.295.73, en terugbetaald f. 99.693.72. Derhalve meer in gelegd dan terugbetaald f. 155.602.01. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbankboekjes bedroeg 176. Door tusschenkomst dezer kantoren werd ter Directie op staatsschuld boekjes ingeschreven nominaal f. 1400 en afgeschreven f.9750. Derhalve minder in- dan afgeschreven f. 8350. Het aantal nieuw uitgegeven staatsschuldboekjes bedroeg L kamer van koophandel en fabrieken voor rijnland. De eerstvolgende vergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijn land is vastgesteld op Woensdag 16 Maart des namiddags 2.30 in de vergaderzaal der Kamer. Stationsweg 43. De agenda luidt: I. Opening. 2 Benoeming van een Commissie tot Onderzoek van de Geloofsbrieven van den heer Dr. G C. A. van Dorp. Rapport der Commissie. Installatie van den heer Dr. G. C. A. van Dorp. 3. Notulen. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededeelingen. 6. Vaststelling datum van verkiezing wegens aftreding van den heer Dubbeldam 7. Goedkeuring Rekening en Verant woording over 1931 en decharge van het Bureau (Zie Bijlage.) 8. Bestelling van den ochtendpost te Leiden (Zie Bijlage.) 9. Kosten buitenlandsche telefoonge sprekken. (Zie Bijlage.) 10. Adres terzake tarieven van Staats bedrijven en Staatsdiensten. (Zie Bijlage.) II. Adres terzake tarieven van Gemeen tebedrijven en Gemeentediensten, te Lei den. (Zie Bijlage.) 12. Adres terzake tarieven van Gemeen tebedrijven en Gemeentediensten in de andere gemeenten in het district. (Zie Bijlage.) 13. Beantwoording van de vraag, ge steld door de Ned. Kamer van Koophandel in België, of een Tolunie NederlandBel gië al of niet gewenscht moet worden ge acht. (Zie Bijlage.) 14. Adres inzake contingenteering van vleesch. (Zie Bijlage.) 15. Aanwijzing van een lid uit de Afd. Kleinbedrijf, voor het Bestuur van de Ver. van Kamers van Koophandel en Fabrie ken in Nederland. 16. Rondvraag. 17. Huishoudelijke vergadering. 18. Sluiting. Bij punt 8 der agenda vernemen wij nader, dat de Kamer zich heeft gewend tot den Directeur van het Postkantoor te Leiden, met klachten over te late bestel ling der ochtendpost. Deze bleek zelfs om 9 uur niet overal te zijn afgeloopen, ter wijl de Kamer meent als uiterste grens te moeten aannemen 3.30 met dernalve als normaal tijdstip 8.15. Zij dringt thans weer met klem op vervroegde bestelling aan en doet ook een beroep op den Post- raad. Bij den directeur-generaal der P. T. T. wordt geprotesteerd tegen de hooge kos ten van buitenlandsche telefoongesprek ken. In dit schrijven wordt o.m. gezegd: „Het goedkoopste buitenlandsche ge sprek kost echter, afgezien van het grens verkeer en het nachttarief, minimum f. 1.50 ook als het minder ver is dan een gesprek in het binnenland. Een dergelijk zeer hoog tarief belem mert ten zeerste het internationaal tele foonverkeer en de Kamer verzoekt beleefd de aangelegenheid der internationale ta rieven op het a.s. Postcongres ter sprake te brengen teneinde algemeene verlaging te verkrijgen." Tenslotte richt de Kamer zich in een adres tot den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid, waarin zij erop wijst, dat, de export van bloembollen naar Denemarken ernstig nadeel ondervindt, als gevolg van de ontstemming in dat land over de con tingenteering van vleesch hier te lande. Ook de Leidsche Kamer heeft zich. als zeer sterk bij den export van bloembollen, betrokken, te dezer zake rekenschap ge geven van wat haar te doen stond. Zij heeft daartoe allereerst overwogen dat het Deensch vleesch in abnormaal groote kwantiteiten ingevoerd werd. tegen prij zen die ver beneden kostprijs liggen, welke invoer voor een zeer groot gedeelte moet worden verklaard uit het feit. dat de lan den waarheen in normale tijden het vleesch werd uitgevoerd, de grenzen daar voor geheel of gedeeltelijk toesloten. Een tweede punt van overweging ls ge weest. dat Denemarken opzettelijk zijn valuta heeft verlaagd en welbewust, het pond in zijn fluctuaties heeft gevolgd.. Ten derde staat vast, dat zeer vele be drijven hier te lande in deze critieke tijden spoedig een wissen ondergang zouden hebben gevonden, indien niet op straffe wijze aan den invoer van de groote kwan titeiten tegen afbraakprijzen paal en perk was gesteld. De Kamer kan dan ook geen vrijheid vinden om tegen de contingenteering van vleesch te protesteeren. Behalve behoud van de binnenlandsche markt is echter daarnaast ook een aller eerste levensvoorwaarde voor ons land, het behoud van onzen export, waarbij die der bloembollen een voorname plaats be kleedt. Tot behoud van de binnenland sche markt is het middel der contingen teering gekozen en dit schijnt, zij het met groote bezwaren, daarvoor wel bruikbaar. Tot behoud en vergrooting van onzen export blijkt dit middel evenwel moeilijk te hanteeren. Het komt de Kamer dan ook voor. dat andere minder ingewikkelde mid delen dan contingenteering dienen te worden toegepast. Daardoor wordt eveneens de buiten landsche concurrentie in belangrijke mate bedwongen, kunnen naar de meening der Kamer gemakkelijker voordeelen van an dere landen verkregen worden, wordt de handel in het binnenland niet met allerlei voorschriften gehinderd, die veel kans op ontduiking bieden en wordt tenslotte d» schatkist niet onaanzienlijk bevoordeeld. Dat bij de leveranties beneden kostprijs, welke thans zooveel voorkomen, een in- yoerrecht een te zwaren last op de con- VIJFDE LES. SPEEL OP EEN VEILIGE PLAATS! ANWB TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND Heel vroeger toen de vaders van tegen woordig zelf nog kleine jongens waren, was het spelen op den rijweg niet zoo ge vaarlijk als nu. Toen was er nog geen snel verkeer op den weg, waren er geen auto's en motorfietsen, die zóó snel naderden, dat ze bij Je zijn vóór Je het weet. Daarom is het spelen op straat zoo ge vaarlijk geworden. Speel dus, als dat eenigszins mogelijk is, op een speelterrein, of in een park of rustig plantsoen, maar nooit op den rij weg, ook niet in stille straten op den rijweg, want ook in een stille straat komt soms onverwacht een auto en die zal daar allicht snel rijden, juist omdat het een stille straat is. Weet je wel waarom spelen op straat nog gevaarlijker is dan loopen? Omdat onder het spelen de kinderen alleen maar denken aan hun spel en ner gens anders op letten. Kijk maar eens naar het linker plaatje, waar de jongens het zóó druk hebben met hun voetbal, dat ze niet letten op de auto die aan komt en zelfs niet eens merken, dat de chauf feur, die zoo ineens voor hen moest uit wijken, tegen eeD paal langs den weg hotst, met zoo'n geweld, dat de paal in tweeën breekt en de auto waarschijnlijk erg beschadigd wordt. Kies dus om te spelen een veilige plaats zooals de jongens op het andere plaatje, die van den rijweg afblijven. Gevaarlijke „spelletjes" zijn: op auto's wagens of trams springen om een eindje mee te rijden, want hoe licht kom je dan te vallen en hoe groot is de kans om over reden te worden als je er af springt, en er net op dat oogenblik een ander voer tuig passeert. Hou je ook nooit aan een wagen of auto vast, als je op een fiets of vliegenden hollander zit. Dat is oók een gevaarlijk spelletje, evenals krijgertje spelen om een reclamezuil om een kiosk op een strottoir dicht bij den rijweg. Hol ook nooit ineens een bal of tol na. als die op den rijweg rolt; je komt daardoor zelf in gevaar, of je brengt een ander in ge vaar. sumenten zou leggen, acht de Kamer niet juist. De fictie, dat door contingenteering het beginsel van den vrijhandel niet en door verhooging van invoerrechten wel zou worden aangetast, is niet op serieuze wijze vol te houden. Daarbij overwegende, dat zij het regee- ringsbeleid in deze critieke tijden zooveel mogelijk zal moeten volgen, omdat alleen de regeering in staat is het voor en tegen van eiken maatregel voldoende te kun nen beoordeelen, meent de Kamer niet tegen de contingenteering van vleesch te mogen protesteeren. Tevens veroorlooft zij zich echter de aandacht van Uwe Excel lentie te vestigen op de groote bezwaren welke bij de toepassing van dit middel zich openbaren, terwijl zij tevens in over weging geeft die maatregelen tot bescher ming van onze economie te nemen, die niet alleen onze binnenlandsche markt beschermen, maar ook op niet al te be zwaarlijke wijze aan onzen export kunnen worden dienstbaar gemaakt. Dat daarbij in de allereerste plaats ge dacht zal moeten worden aan die artikelen zooals bloembollen, wier export indirect door de maatregelen tot bescherming van de binnenlandsche markt ernstig wordt bedreigd, zal geen nader betoog behoeven. DERDE ONTWIKKELINGSAVOND VOOR WERKLOOZEN. Een tocht langs den Rijn. In de groote zaal van het Leidsche Volkshuis vond gisteravond onder auspi ciën van de sub-commissie voor Ontwik keling en Ontspanning van het Leidsche Crisis-Comité de derde ontwikkelings avond plaats. Ditmaal hield de heer Ver- cruysse een lezing met lichtbeelden over het onderwerp: „Een tocht langs den Rijn" Zoowel de interessante voordracht van den spreker als van de lichtbeelden met iliustratievfe kijkjes op den Rijn en de aanliggende steden, werden met groote aandacht beluisterd en gadegeslagen. Ter afwisseling zong mevr. Floor enkele pas sende Rijnland-liederen. Zonder eenig voorbehoud kan deze derde avond als een goedgeslaagde worden be schouwd. BINNENLAND. Minister Beelaerts van Blokland over de Nederlandsch-Belgische besprekingen. (Binnenland, 3e Blad.) Bezwaren der Eerste Kamer tegen het Kortingswetje. (Binnenland, 3e Blad.) Het conflict in Twenthe; de arbeiders organisaties willen met de werkgevers confereeren. (Binnenland, 3e Blad.) De samenstelling der voetbalelftallen van Nederland en België. (Sport, 3e Blad) De vermoedelijke dader van den te Am sterdam op een oude vrouw geplecgden moordaanslag is gearresteerd. (Laatste Berichten, le Blad.) BUITENLAND. Radio-rede van president Hindenburg. (Buitenland, le Blad.) Besluiten te Geneve inzake het conflict in het Verre Oosten. (Buitenland, le BI.) De Valera's eerste regeeringsdaad op Ierland is amnestie. (Buitenland, le BI.) De Italiaansche oud-premier Bosclli is overleden. (Buitenland, le Blad.) Het Hoogverraad onder de Berlijnschc politie. (Buitenland, le Blad.) kon. ned. fabr. van wollen dekens v.h. J. C. zaalberg zoon. Voorstel tot wijziging der aflossings bepalingen 6 obligatie-leétiing. Naar wij vernemen zal op de a.s. verga dering van houders der 6 °/o le hyp.obl. van bovengenoemde mij. een voorstel aan de orde komen tot wijziging in de bepalingen van aflossing en van eenige andere bepa lingen der obligatie-leening. Aan de des betreffende circulaire aan obligatie-hou ders, opgenomen in het „Fin. Weekbl. v. d. Fondsenh.", ontleenen wij het volgende: Door gebrek aan liquide middelen hebben wij ons genoodzaakt gezien, het bedrijf op 29 Jan. 1932 tijdelijk stil te leggen. Er is toen contact gezocht en gevonden met een groep, die zich bereid verklaard heeft op na te noemen voorwaarden nieuw kapitaal te verstrekken. In overleg met deze nieuwe geld-gevers zal het bedrijf grondig herzien worden en aanzienlijke besparingen zullen worden toegepast. Aan gezien in het verleden is gebleken, dat de verplichte jaarlijksche aflossing ten be- loope van f. 25.000 nom. op de obligatie- leening een te zware belasting van de liquiditeit onzer vennootschap beteekent, verlangen de nieuwe geldgevers, dat de eerstvolgende periodieke aflossing per 1 Febr. 1933 zal komen te vervallen en dat voor de daarop volgende jaren bepaald zal worden, dat jaarlijks minstens f. 15.000 gebruikt zal worden, hetzij voor inkoop van obligatiën bij openbare inschrijving hetzij voor uitloting a pari (de premie a 10 bij aflossing zou komen te vervallen) zulks ter beoordeeling van den raad van commissarissen. Het ligt echter niet in de bedoeling, dat de uiteindelijke datum van aflossing der leening zijnde 1 Febr. 1946, door deze ver andering van aflossing uitgesteld zal wor den. De nieuwe geldgevers en het bestuui onzer vennootschap zouden het bovendien op prijs stellen, indien de trustee een ver tegenwoordiger zou kunnen aanwijzen in den raad van commissarissen. Indien deze voorstellen door obligatie houders worden aangenomen, zijn de nieuwe geldschieters bereid f. 75.000 in contanten te storten, hetwelk onze ven nootschap in de gelegenheid zal stellen, haar zaken verder te drijven. Hiervoor zullen dan gewone aandeelen uitgereikt worden, in het onder den nieuwen toe stand tot f. 150.000 gereduceerd gewoon kapitaal. De balans zal, bij aanneming der reor ganisatie-voorstellen, ongeveer het volgen de beeld toonen: Activa: kasmiddelen f. 83.300, debiteuren f. 22.000, voorr. f. 121.500. gëb. en mach. f. 355.000. totaal f. 581.800: passiva: kap. f. 150.000, obl.leening f. 330.000, deposito f. 10 000, div. crediteuren f. 62.800, te bet. loonen intrest, reorganisatiekosten, etc. f. 14.000, reserve verlies op loopende orders f. 15.000. Voorloopige berekeningen hebben aan nemelijk gemaakt, 'dat na de voorgenomen ingrijpende bezuinigen, zelfs onder de tegenwoordige moeilijke omstandigheden, nog een. zij het dan ook gering, batig saldo, na afschrijvingen, verwacht mag worden een fraai resultaat. De afd. Leiden van het Centraal Ge nootschap voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonie» deelt mede dat de op brengst van de Liefdadigheidsvoorstelling, gegeven 4 Maart is, netto f.680, w.o. f.75 berekend is voor den verkoop der bonbons en programma's.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 1