SPORT. H. P. H. KEEREWEEri INGEZONDEN. RECHTZAKEN. UIT DE RIJNSTREEK. HU1SH0UDSCH0RTEN EN JASSEN HUISH0UDSCH0RTEN BURGERL. STAND V. LEIDEI VOETBAL. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Zondag de eerste wedstrijden. De Sportkroniek meldt: In een gisteren gehouden vergadering is het programma voor de competitie om het landskampioenschap als volgt vastge steld. 13 Maart: AjaxVeendam en Enschede Feijenoord. 20 Maart: VeendamEnschede. 27 Maart: FeijenoordVeendam. 28 Maart: EnschedeKamp. afd. TV. 3 April: Kamp. afd. IVFeijenoord en Veendam—Ajax. 10 April: AjaxKamp, afd. IV en Feijen oordEnschede. 24 April: EnschedeAjax en Kamp. afd. IVVeendam. 1 Mei: FeijenoordAjax en Veendam Kamp. afd. IV. 5 Mei: AjaxFeijenoord en Kamp. afd. IVEnschede. 15 Mei: Veendam—Feijenoord. 16 Mei: Kamp. afd. IVAjax. 22 Mei: EnschedeVeendam en Feijen oordKamp. afd. IV. 5 Juni: AjaxEnschede. Zaterdagavond zal het protest van N. A. C. inzake den wedstrijd tegen Eindhoven behandeld worden. NEDERLANDSCH PROEFELFTAL— SOUTHAMPTON. Voor dezen morgen te Rotterdam op het Sparta-terrein te spelen wedstrijd moet 't Nederiandsche proefelftal weer gewijzigd worden. Tot dusver hebben Van Nellen, Ditmars en Simons bedankt. u.v.s. n—B.E.C. n 1—5. De sterkste ploeg won. Men mag den wedstrijd bekijken zooals men wil, steeds zal men echter tot de con clusie komen dat de Delftenaren door beter spel absoluut verdiend hebben gewonnen. Jammer dat de gasten soms, door te ruw spel den strijd trachtten te forceeren, want dat de heeren bij alle forschheid en kracht in hun spelwijze toch den bal nog steeds goed plaatsten wijst er op dat de kam pioenen dit beslist te hard optreden zonder dat hun capaciteiten daardoor zou den lijden achterwege kunnen laten. Met de blauw-witten was het ditmaal hopeloos mis en slechts zelden zagen wij een goed opgezetten aanval. Het ging alles veel te langzaam, en de BE.C. verdediging wist met dit trage en daardoor doorzichtige spelletje wel raad. Reeds voor de rust verzekerden de gasten zich van een 20 voorsprong. Het eerste doelpunt werd met vereende krachten over de lijn gewerkt, en nummer twee ont stond op fraaie wijze, toen uit een cor ner de bal ineens werd ingeschoten, 'n Juweeltje van een doelpunt 02. Met wind in den rug was de kans van U.V.S. na de rust nog niet verkeken, voor al niet toen de blauw-witten na enkele minuten den achterstand verkleinden. Maar juist toen elk oogenblik de gelijk maker verwacht kon worden, keerden de kansen. Een slecht weggewerkten bal plaatste de B.E.C.-linksbinnen onhoudbaar in het U.V.S.-net en dit beteekende voor de thuis club niet veel minder dan de genadeslag. Zwakke pogingen van de U.V.S.-voorhoede bleven zonder resultaat en toen de rechts binnen der gasten handig langs de backs glipte en scoorde was er weinig gevaar meer voor de Delftenaars, die nog éénmaal het net vonden. Tenslotte werd even voor tijd de B.E.C.- rechtsbinnen die zich al meerdere ma len aan unfaire praktijken had schuldig gemaakt wegens natrappen van het veld gezonden. Deze vrii moeilijke wedstrijd werd door den heer Brandei correct geleid. NIEUWE TERREIN N. Z. H. T. B. Zaterdag a.s. te kwart over twee zal de officleele opening plaats hebben van het nieuwe terrein der sportvereeniging N. Z. H. T. B. aan den Kanaalweg. Na afloop daarvan wordt een wedstrijd gespeeld tus- schen N. Z. H. T. B. I en R. E. T. I (R'dam) voor de Spoor- en Tramcompetitie, aan welke competitie met 2 elftallen door N. Z. H. T. B. wordt deelgenomen. Het ligt in de bedoeling de opening gepaard te doen gaan met muziek der muziekvereeniging N Z. H. T. M., welke hiervoor welwillend haar medewerking zal verleenen. BOSKOOPSCHE BOYS. Zondag speelde Bosk. Boys 5 tegen Ona 6 met als uitslag 04. Verder speelde Bosk. Boys 3 tegen Schoonhoven 3 waar van de uitslag was 05. ATHLETIEK. LEIDSCHE WANDELSPORT-VEREEN. Vier leden der L. W. S. V. namen deel aan den 25 K.M.-marsch (nationaal! van de A. V. A. C. te Amsterdam. Deze tocht werd door hen in de beste conditie afgelegd. De namen der deelne mers zijn W. Broeksema, G. v. Duysen. W. B. Roman en S. v. Weesel Jr. Tevens namen zij deel aan de vliegtoch ten boven Amsterdam, eveneens georgani seerd door de A. V. A. C. en zij verwierven hiermede het K. L. M.-schildje en diploma. Door de A. V. A. C. werd voor de prestatie van den marsch een herinnering aange boden. RECLAME. BEGRAFENISSEN Tel. 861 AUTO-TRANSPORT Aalmapkl 16. CREMATIE SCHERMEN. NEDERLAND—BELGIË VOOR PROFS. De wedstrijd NederlandBelgië voor profs wordt gehouden op 30 April in zaal Aerts, te Amsterdam. Er zal geschermd worden op floret om 8 treffers, terwijl de equipe's zullen be staan uit drie professeurs van genoemde landen. Voor den aanvang van den landenwed- strijd, tusschen enkele ronden hiervan en na afloop zullen er assauts getrokken wor den op verschillende wapens door de sterkste amateurs van ons land. INTERACADEMIALE WEDSTRMDEN VOOR VROUWELIJKE STUDENTEN. Gistermiddag werden te Amsterdam, in zaal Aertsz bovengenoemde wedstrijden verschermd. Ingeschreven hadden Amster dam. Utrecht, Leiden, die elk door een equipe van drie dames waren vertegen woordigd. De belangstelling was buiten gewoon groot. Na loting, werd onder lei ding van den heer W. Brouwer, de le serie aangevangen tusschen Leiden en Utrecht. De Utrechtsche equipe, met de dames Boks, Oostlnga en Weevers won deze match met 6 gew. p. 23 ontv, en 38 geg. treffers. De Leidsche equiDe bestond uit de da mes H. Heringa, W. Wlttkamp en G. M. Peereboom Voller, van wie mej. Heringa 2 part. en Peereboom Voller, één partij won, totaal 3 gew. p., 38 ont. 23 g. In de 2e serie trok „Diana" Leiden te gen „Thor" (A'dam). Deze ontmoeting werd door A'dam met 90 gew. 11 ontv. en 45 geg. tr. Amsterdam werd vertegenwoordigd door de dames Stegeman, Weiter en Tjeenk Willink. In de 3e serie trok Amsterdam tegen Utrecht. In deze ontmoeting bood de Utrechtsche equipe hardnekkig tegenstand en wist mej. Boks 2 partijen te winnen. Ten slotte moesten ook zij de meerder heid der „Thor"-dames erkennen, die de ontmoeting met 63, 28 ontv. 36 geg. tr. wonnen. De totaal uitslag luidt: 1. Amsterdam: 2 gew. matches, 15 gew. p. 39 ontv. 81 geg. tr. 2. Utrecht: 1 gew. matches, 9 gew. p. 59 ontv. 66 geg. tr. 3. Leiden: 0 gew. matches. 3 gew. p. 83 ontv. 34 geg. tr. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.! Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. KINDERHUIS „JERUËL", MIDDELSTEGR. Geëerde Redactie. Mogen we een klein plaatsje in Uw veel gelezen Blad in beslag nemen voor ons kinderwerk? We zeggen U bij voorbaat hartelijk dank. We ontvingen in de afgeloopen maanden wel enkele bewijzen, dat de Leidsche bur gerij een warm hart bezit voor een kind. dat lijdt of misdeeld is. N. N. zond ons twee balen havermout en een andere N. N. een kwantum bruine boonen, om niet te spreken van gedragen kinderkleeding en andere blijken van be langstelling. Toch moeten we helaas een noodkreet slaken. Het ziet er in onze kas benauwen der uit dan ooit. te voren. Zullen we het mooie werk moeten opgeven? We gingen niet verder dan voor de morgenvoeding 70 arme kleuren in te schrijven. En met de verpleging durfden we dezen winter niet verder te gaan dan een zevental. Hiervan gingen er verleden week een viertal naar huis. Heerlijk aangesterkt, 't was een lust het resultaat, bereikt in den tijd tusschen komen en gaan te aanschouwen en het zijn juist die resultaten, die ons weer op nieuw inspireeren. trots alle moeite en zorg voort te gaan. Zuilen we die vier leeggekomen bedjes weer opnieuw bezetten? Nu nog niet. we durven niet. We komen ternauwernood rond op het oogenblik. We hebben nog ruim 250 gulden schuld. Wie wil ons daar vanaf helpen? 'tWas voor brandstoffen, melk en ligging Uwer arme kleinen. Waar zijn degenen, die ons anders met iets extra's hielpen bii den aanvang van h et nieuwe jaar en die tot heden nog niets zonden? Moet ons werk, waarmee tal van verzwakten reeds gebaat werden, in de malaisedraaikolk ten gronde geboord wor den. daarvoor hebben we toch te veel vrienden. Verscheidenen kwamen des mor gens acht uur kijken, doch velen Uwer nog niet. Deed ge dit nu maar, dan zou een aanblik uw gevoel beroeren, om ons niet hulpeloos te laten. Voor een net gezin, waar met enkele weken een vijfde kindje verwacht wordt, vraag ik dringend wat kleeren. Dit gezin moest tot heden van negen gulden steun rondkomen Daar is natuurlijk schreeu wende behoefde aan 't hoogst noodige. De man is thans te werk gesteld, doch heeft geen werkpak. Zijn vakvereeniging trachtte tevergeefs hem voor crisishulp in aanmerking te doen komen. Bij nadere in lichtingen zoudt ge overtuigd zijn. dat het hier een geval van een net burgergezin be treft, menschen, die absoluut nooit ge vraagd hebben en nog niet vragen, doch .werken" willen. Wie helpt spoedig aan een pak of broek, die bestand is tegen grond- werk' F H. VAN DER HORST, Middelstegracht 3. HET DRAMA OP DEN MAJELLATOREN. 4762 Onderzoek is niet volledig geweest. Het Gerechtshof te Amsterdam over woog heden in zijn arrest, dat het getui genverhoor bij de behandeling in hooger beroep van het drama op de Majella- kerk te Amsterdam, waarbij de leidekker patroon Maring zijn compagnon Arken bout zou hebben vermoord, niet volledig is geweest en besloot dat op 18 Maart a.s. het verhoor zal worden vervolgd. Behalve de reeds gehoorde vroegere knecht van Maring Wessendorp zullen de beheerder van de Bank van Leening te s-Graven- hage, de ontvanger der Registratie te 's-Gravenhage, en de ontvanger der Di recte Belastingen te Amsterdam worden gehoord, zulks ter bepaling van de finan- cleele gedragingen van Maring en Wes sendorp. ALPHEN. Met pensioen. De heer W. v. d. Helm. wisselwachter bij de Ned. Spoorwegen alhier heeft der. dienst met pensioen verlaten. Na een diensttijd van 33 jaar is aan hem tegen 5 April eervol ontslag verleend. Bij het afscheid in tegenwoordigheid van het sta- tionspersoneel en collega's werd de heer v. d. Helm met waardeerende wooraen toe gesproken door den stationschef, onder aanbieding van een stoffelijk blijk van waardeering. Aanrijding. Blijkbaar door het verkeerd uitwijken bij het inrijden van de Brugstraat kwam de wielrijder de Gr. in aanrijding met de driewielige motor-bakfiets van v. D.. waar bij het rijwiel van De Gr. het kwaad kreeg te verantwoorden. De schade zal echter door v. D. worden vergoed. Uitvoering „Sursum Corda". Onder leiding van den directeur, der. heer J. van Beek uit Woerden, gaf de Chr. Gem. Zangvereen. „Sursum Corda" gister avond haar 17e jaarliiksche openbare uit voering. Over het geheel werd door het koor en solisten ook dit jaar goed gezon gen. Vooral de sopraan en altsolisten wis ten met groote muzikaliteit haar partij te vertolken. De avond werd geopend en gesloten door den voorzitter, de "heer v. d. Laken, die aan het eind van den avond koor. solisten, directeur en den pianist, den heer Fr. de Jong uit Gouda, bijzondere woorden van dank bracht. In de Wilhelminastraat kwam de bode B. in aanrijding met een personen auto van V. uit Schiedam. Beide wagen* werden hierbij belangrijk beschadigd. Om trent de schuld waarover de bestuurders het niet eens waren, stelt de politie een onderzoek in. Mej. M. Snel, leerlinge van mej. L v. d. Pol slaagde te Den Haag voor het vakexamen coupeuse. Door den bestuurder van een vracht auto uit Ter Aar werd langs de Aarkade een telefoonpaal stuk gereden. Het tech nisch nersoneel van den telefoondienst en de politie, die van het ongeval in kennis waren gesteld kwamen spoedig ter plaatse, waarbij onmiddellijk voor de noodige her stelling werd zorg gedragen. BOSKOOP. Drenkeling. Een wielriidende werkman had aan de Zuidkade het ongeluk toen hij wilde uit wijken voor een stilstaande auto, in de wetering te rijden. Gelukkig werd het on geval spoedig opgemerkt en kon de man behouden op het droge worden gebracht. Het rijwiel werd later opgevïscht. Aanbesteding. Bij de alhier gehouden aanbesteding van een woon- en winkelhuls voor de tuinier J. C. Raateland en A. Nederhof aan de Nieuwstraat. architect de heer J. H. van Osnabrugge, werd ingeschreven als volgt: J. D. Kranenburg f. 13.232, Joh. Meijer f. 13.000, J. Verwoerdt f. 12.990. firma Keijzer en Boor f. 12.500. J. v. Gee- len f. 12.400, firma v. Bodegraven f. 12.000, firma D v. Leeuwen f. 11.900 Joh. v. d. Vliet f. 11.250 en C. Verweij f. 11.235, allen wonende alhier. HAZERSWOUDE. ERNSTIGE BRAND. Diverse woningen verbrand. Hedennacht omstreeks half twee is brand uitgebroken bij den timmerman den heer C. A. van der Wiel. In twee uur tijds waren het woonhuis met timmermanswin kel en de hout-opslagplaatsen, zoomede een drietal belendende arbeiderswoningen in de asch gelegd. Bijna niets kon gered worden. De oorzaak is onbekend. De men schen konden zich ternauwernood red den. De nieuwe motorbrandspuit van deze gemeente betoonde bij het blusschings- werk goede diensten. De heer van der Wiel was verzekerd. RIÏNSATERWOUDE. DE RAADSKWESTIE. Hel beroep van den heer Dorrepaal. In een openbare vergadering van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland is gistermiddag behandeld het beroep van den heer W. Dorrepaal. lid van den Raad dezer gemeente, tegen het besluit van den Raad tot toelating van J. A. de Bruyn, P. Jansen en R. Kroon als leden van dien Raad. Voor de Raadsverkiezing, waarvan de uitslag van 10 Juni 1931 dateert, bevat lijst 3 de namen van de volgende candi dates 1. J. A. de Bruyn, 2. P. Jansen, 3. C. van Tol, 4. W. Dorrepaal, 5. R. Kroo, 6. E. Geertsema, 7. Joh. van Iperen en 8. P. E. Donker. Van dezen werden de eer ste vier gekozen. De eerste drie echter hebben niet tijdig hun geloofsbrieven in gezonden, zoodat hun plaatsen opnieuw zijn opengevallen. Toen zijn benoemd de nummers 5, 6 en 7. Van deze drie nam R. Kroon nr. 5. zijn benoeming aan, 6 en 7 niet. Op 10 Augustus 1931 besloot de Raad tot toelating van R. Kroon. Reeds had de voorzitter van het cen traal stembureau in de vacaturen Geert sema (6) en van Iperen (7) bij zijn be sluit d.d. 6 Augustus 1931 benoemd Donker (8i en de Bruyn (1), den laatste voor de tweede maal. Tegen de toelating van Kroon kwamen eenige heeren in beroep bij Gedeputeer den, bij wier besluit d.d. 2427 Augustus 1931 het raadsbesluit vernietigd en Kroon niet als raadslid toegelaten werd. daar de wijze van benoeming in strijd was met art. 17 der Gemeentewet. Bij Koninklijk besluit d.d. 11 December 1931 ts het beroep van den gemeenteraad tegen het besluit van Gedeputeerden on gegrond verklaard, o.a. op grond hiervan dat niet heeft plaats gehad de loting als bedoeld in art. 42 der gemeentewet. Door de uitspraak van Gedeputeerden, bevestigd door de Kroon, zijn alle hande lingen, gepleegd door den voorzitter van het Centraal Stembureau van 10 Juli tot en met 6 Augustus 1931, vernietigd of on gedaan gemaakt, waardoor wederom in den Raad ontstonden de volgende vacatu ren: De Bruyn (1), Jansen (2) en van Tol (3). Ook werd bij besluit van Gedeputeerden d.d. 21—22 September 1931 ambtshalve uit spraak gedaan inzake toelating van de Bruyn, die voor de tweede maal was be noemd. en het desbetreffende raadsbesluit d.d. 1 September '31 vernietigd. Na de uitspraak van de Kroon heeft de voorzitter een zitting uitgeschreven van het hoofdstembureau, op 18 Januari '32, in welke zitting Ue loting werd gehouden, als bedoeld in art. 42 der gemeentewet, waar van de uitslag was als volgt: 2, 1 en 3. In de vacature Jansen 12) waren be noemd de Bruyn (1), in de vacature-De Bruyn (1), Jansen (2) en in de vacature van Tol (3). Kroon (5), daar nr. 4 reeds lid van den raad was. De heer H van Boeijen, lid van Gedepu teerde Staten, bracht over deze zaak rap port uit, in het licht stellende, dat de be slissingen van Gedeputeerde Staten en van den raad onherroepelijk waren, voor dat het Koninklijk Besluit bekend was, en dat in den gedachtcngang van appellant Dorrepaal het stembureau ertoe had moe ten overgaan om te voorzien in de vaca tures, waarop die beslissingen betrekking hadden. Het hoofdstembureau wachtte echter op het K.B., omdat dit zou leeren, hoe de juiste wetstoepassing moest zijn. De gemeenteraad acht de opvatting van appellant, volgens welke met benoemin gen had moeten worden doorgegaan, voor dat het K. B. was afgekomen, weinig steekhoudend, omdat de benoemingen In strijd waren met de wet en op den inge slagen weg niet moest worden voortge gaan. De Kroon heeft den raad in het ongelijk gesteld, maar het was evengoed mogelijk geweest, dat Gedeputeerden in het ongelijk waren gesteld. Voor appellant Dorrepaal trad op mr. A. Korver, advocaat te Alphen aan den Rijn. Pleiter merkte op, dat de verhoudingen te Rijnsaterwoude heel scherp zijn tusschen katholieken en protestanten in den raad en dat de strijd soms fel wordt gevoerd, maar verklaarde, zelf buiten dien strijd te staan. Hij ging het gebeurde na en deed uitkomen dat. toen 5. 6 en 7 waren be noemd. Rijnsaterwoude te hoop liep en afgesproken werd, dat allen bedanken zou den, waardoor het alsnog mogelijk zou worden, dat vervuld werd de wensch der kiezers, die immers eerst 1 ,2 en 2 hadden gekozen. Nr 5 hield zich echter niet aan den uitslag van de. bespreking. PI. merkte voorts op, dat, doordat ge wacht is op het K. B. ten opzichte van nr. 5 van de lijst, de raad eenige maanden onvoltallig is geweest. Toen het K. B. af kwam. waren er 3 vacaturen, maar dat waren geen gelijktijdig opengevallen plaatsen als waarop art. 42 der gemeente wet betrekking heeft. Daarom had geen loting moeten plaats hebben. Met de lo ting zou pl. zich nog wel hebben kunnen verzoenen, maar vergeten is, dat alleen de volgorde door het lot wordt aangewezen. Volgens het stembureau kon nr. 3 niet worden aangewezen, omdat hij dan in zijn eigen plaats kwam. maar aldus pl.. er was geen bezwaar om 1, 2 en 3 In de openge vallen plaatsen te benoemen, aangezien het lot alleen de volgorde bepaalt. Volgens pl. was zeer eenvoudig deze oplossing: 1, 2 en 3 moesten komen in hun eigen vaca tures en nu wijst het lot de volgorde aan. Op deze wijze waren te voldoen aan den eisch der wet en aan den wensch der kie zers. B. en W. zeggen wel, dat gewacht werd. omdat het KB. nog niet was afge komen, maar de wet schrijft voor. welke houding de voorzitter van het hoofdstem bureau heeft aan te nemen. De burgemeester aan 't woord. De burgemeester de heer J. A. Bakhui zen, optredende als gemachtigde namens den Raad, wees erop, dat volgens appel lant Dorrepaal de benoeming van De Bruyn, Jansen en Kroon bij raadsbesluit van 18 Februari onwettig is op grond van het feit, dat voor hun benoeming hebben bedankt Geertsema (6) en van Iperen (71 I in wier plaatsen Donker (8) en De Bruyn (1) werden benoemd en tot op heden in I deze beide vacaturen nog niet werd voor- i zien. Ook maakte appellant den voorzitter I van het Centraal Stembureau er een grief I van. dat deze begin Augustus de benoe- I mingen heeft gestaakt en eerst in Januari j de loting, bedoeld in art. 42 der gemeente wet, ging toepassen, welke volgens hem I plaats had kunnen hebben van 8 tot i 22 Juli. I Spr. gaf een opsomming van de hier boven reeds vermelde gebeurtenissen en merkte op, dat het zeer verklaarbaar is, dat gedurende den tijd, dat de Kroon nog geen uitspraak had gedaan, geen verdere benoemingen door den voorzitter van het Centraal Stembureau geschied zijn, cl aar eerst afgewacht moest worden, hoe de Kroon uitspraak zou doen. en eerst moest vaststaan, of de Kroon al dan niet zou worden toegelaten, voordat met benoe mingen kon worden doorgegaan. Daarom verzocht spr aan Gedenuteerden. Dorre- paal's beroep ongegrond te verklaren. Mr. Korver repliceerde. De beslissing van Gedeputeerden Volgt later. RECLAME. TER-AAR. Jaarvergadering „Jonathan". De Ned. Herv. Jongelingsvereeniging „Jonathan" hield in haar vereenigings- gebouw haar jaarlijksche bijeenkomst met de ouders en leden en genoodigden. Er was ternauwernood voldoende ruimte om allen te bevatten. De voorzitter, de heer E. J. Kerkhoven opende op de gebruikelijke wijze met gebed en Schriftlezing (Luc. 19: 110) en zette in zijn openingswoord duidelijk en uitvoe rig uiteen het goede recht en de noodzaak van het werk onder de rijpere jeugd, ook onder de Ned. Hervormde. De secretaris, de heer Joh. Lankhaar, bracht een uitvoerig jaarverslag, geheel in dichtvorm uit. waarnaar en dit kan zeker niet van alle jaarverslagen gezegd worden met aandacht werd geluisterd. Vervolgens gaf de penningmeester, de heer W. Lankhaar een overzicht van den finantiëelen toestand der vereeniging. Er bleek In kas te zijn een batig saldo van f.11851. De heer C. Mulder, bibliothecaris, rap porteerde o.m. dat er 341 boeken tot de bibliotheek der vereeniging behooren. Er volgde nu tijdens het overblijvende deel van den avond een reeks Inleidingen voordrachten enz., terwijl verscheidene af gevaardigden van zustervereeniglngen het woord voerden. Degenen, die een bepaald onderwerp in leidden stelden de aanwezigen in de gele genheid vragen te stellen, waarop meer- ONZE Gelria-Linnen in alle maten en kleuren 1 yir kosten slechts1.4J in prima gebl. waschechte satinet of cretonne ook in zwart-nit, ge- j r keel rondom gesloten, slechts L4ï) Extra, extra wijd1.75 Haarl.straat hoek Donkersteeg 2-4-6 malen een geanimeerde gedachtenwis ling volgde. Over het geheel genomen mag het L stuur der vereeniging op een welgeslaagd] avond terugzien. Wit-Gele Kruis. In de gehouden ledenvergadering het Wit-Gele Kruis koos men in de plad van den afgetreden voorzitter, den heer| Hogenboom, na eenige stemmingen voorzitter de heer P. A. Post. Aan den „Stillen Omgang" werd j deze gemeente deelgenomen door plm 1 personen. Voor het vervoer naar Amsterdam wad twee booten gehuurd. o WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Geboren: Jannetje, d. van P. Roose C. Schijf Hillegonda Berendina, d. i W. de Graaf en J. den Hertog Johai Adrianus, z. van G. P. Marse en E. Rijn Pieter Maarten, z. van M. va mond en P. de Wit. GehuwdCornells van der Zwan i en Trijntje Groeneveld 24 j. Overleden: Kornelia van der Meij et| genoote van J. P. Strijk 72 j. Autobotsing. Op de Baan kwam gistermiddag i tweepersoons Fordauto in botsing meil vrachtauto van de Gebrs. B. alhiei.S Fordauto, bestuurd door den heer v. d l uit Oudewetering reed de vrachtauto] de flank, doch moest het onderspit delvj voor den sterkere op den weg. Het c bleef bij materieele schade, die ondert werd geregeld. GEBOREN. Cornelia, dr. van B. van Dijk en Schaaf Antonius Franciscus Johanni zn. van G. J. Huijzenveld en W. A. J] Rossum Catharina. dr. van J. Crispif en S. M. Schreuder Lucas Petrus, van W. Hemerik en J. H. Langerak I lem, zn. van W. Ossevoort en M. van d Voord Jacoba, dr. van J. van Rijn en Laman Willem, zn. van J. Neuteboo en C. Colpa Jan, zn. van G. Markus T. M. Leenhouts Petronella, dr. van P. K. van El en G. J. Meijer Maria Cathi rina, dr. van H. Th. van der Jagt en W. Maijenburg Johannes, zn. van J. ri Veen en M. van der Vlist Geertrui Sa) Johanna dr. van B. Batelaan en J. H. Don burg Pieternella, dr. van H. N. Smit M. van Eijgen Johannes, zn. van P Muijs en G. Stolk Cornells Joseph Mar zn. van J. J. H. van Alphen en W. O. I Pieck Neeltje Elsje, dr. van A. Eikelet boom en M. Kroon. ONDERTROUWD. Ph. van der Lof, jm., 31 j. en E. F. 1 MöIIer, jd. 27 j. GEHUWD: B. Sollie, jm. en A. van Kalkeren, jd OVERLEDEN: E. C. Laterveer, dr., 4 mnd. M. E. fai Putten, dr. 22 j. J. de Boer. dr.. Si F. Heus wedn. 86 j. J. H. Veenstra-« Mooij, vr.. 50 j. H. J. Scholte, ongel) m 56 j. M. de Feil— Melet. vr. 80 j. Mieremet wedn. 82 j. P. H. Bonnet 57 j. M. Radder, ongeh. vr., 57 j. Steunt, bij gelijken prijs en hiutiliteit De Nederiandsche Industrie Hiermede dient gij Uw lond En bestrijdt gij de werkloos i/ieii 2-1

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 6