LEGKAART. CORRESPONDENTIE. ANEKDOTE. (Nadruk verboden). Deze legkaart stelt voor: Konijnen-W aschdag. Er is uitstekend gewerkt, ik ben heel erg tevreden hoor; veel meer dan 100 brieven, ik geloof wel ongeveer 130, en allen ,JSen Poesenfamilie", dus er was goed opgelet, dat men de Kinderkrant moest bewaren. Ik gunde allen wel een prijs voor het goede werken, maar het lot moest beslissen, 4 gelukkigen en veel meer dan 100 teleurgestelden. Wat is er aan te doen, zoo gaat het in het leven! Moed houden, hopen op een volgende keer. Het was veel werk, dat stem ik toe, dat merkte ik ook heel erg bij het nakijken. Daarom ben ik heel blij dat velen aan mijn verzoek voldeden en er geen langen brief bijschreven, ik zou nu niet een reu- zenlange correspondentie by kunnen schrüven. daartoe ontbreekt de tyd. De vorige keeren was het steeds een ellen lange correspondentie, nu niet hoor, dat begrijpt iedereen wel. Ik geloof dat de vier die nu een prijs hebben, nog nooit gelukkig hebben geloot. Willy C. Mulder, ben je niet blij met je prijs? Ik hoop dat je nu weer heele- maal beter bent. Lena Schilp, voor jou ook de eerste prijs, niet waar? Je zusje had er wel eens een, meen ik. Johan van Nood, nu jü verdient het ook ten volle, je stuurde al zóó dikwyis goede oplossingen in. Dat was een ver gissing, want ik weet zeker dat ik je brief ontving en heb opgeschreven, verleden week. Henk Beets, je bent ook al een trouwe inzender geworden. Biyft maar allen trouw meedoen. Heiltje en Bertus Dorrepaal, ja ik merkte dadeiyk dat Heiltje er niet by was, wat is er? Ik wensch je van harte beterschap. Jan de Graaff, vond je het wat moeilijk en te veel werk? De volgende keer zal ik minder werk geven, met de prysraadsels. Nanny Bierman, jammer dat Kees niet kon meedoen, wensch hem beterschap. Karei West, wat had je mooi geteekend en den brief versierd, Gerard de Geus (Oegstgeest), de groeten aan de blonde krullebol Antje,- Dorus de Geus, dus ben je aanstaanden Zondag 7 Februari jarig? Nu dan wel gefeliciteerd hoor! Prettig hè, dat het net op Zondag is, dan is het een dubbele feestdag. Miesje Bent, groot geiyk hoor, om het deze keer eens over de post te doen, ik kreeg het nu zoo bytyds, je hebt heel flink gewerkt, maar je was niet gelukkig by het loten. Ik hoop dat je grootmoeder V. weer beter is. Alida Duyverman, zeker mag je meedoen en my Tante noemen. Nog geen nieuwe raadsels sturen ik heb nog genoeg. Van de acht raadsels die ik inzend zullen er toch altyd eenige zyn die je kent. Aardig postpapier! Arie Perfors je schreef zoo: hè hè, dat is gelukkig klaar; vond je het veel werk? Carla Kromhout, hoe is het er nu mee, toch niet meer te bed hoop ik? Wat scheel de er aan? Krijn Haasnoot, hebben je zusjes vroe ger ook meegedaan aan de raadsels? Er waren twee meisjes Haasnoot, die een tijdlang meededen. Dick Pellanders, wel wel hoe gewichtig om mij je brief per expresse te sturen. Juup en Martinus Olfringa, wat een kar weitje! roepen jullie. Bij de volgende prys raadsels zal ik veel minder te doen geven. Marie v. d. Wolf, je schryft niets meer over zieken, dus iedereen is, hoop ik, weer springlevend en welvarend, hoor. 14 jaren oud of jong? heel jong. Corrie en Tonnie Wit, ik vernam van niemand, dat ze de courant niet hadden bewaard, dat vind ik prachtig. Er ont braken wel getrouwen, misschien hadden die de krant niet meer. Marie Favier, gelukkig dat je weer beter bent en naar school gaat. Maartje v. Wieringen, je hebt groot ge lijk, dat ik nu geen tijd had om lange brieven te lezen. Stiena Barten, je mag altyd samen met A. v. W. inzenden. Zoodra je elf jaar bent, behoor je tot de grooteren. Johan en Hendrik Mulder, jullie behoor den niet tot de gelukkigen, zooals nog wel ruim 120 anderen, die ook zyn teleurge steld. Johannes Verhart, het is een groot won der dat ik je brief hebt ontvangen, want je had vergeten: Den Haag er by te schrijven, alleen v. Beuningenstraat 42, en achter op de enveloppe ook niet den naam van den afzender. Pauline Siere, je schreef onder aan het vers: Nadruk verboden. Heel grappig hoor, ik verzeker je, dat ze het niet zullen na drukken. Aaltje Nleuwenhuis, heb je er zóóveel avonden over geschreven; ik beloof je, dat ik by de volgende prysraadsels veel min der werk zal geven. Bert van Reenen, natuurlyk heb jy mee mogen loten, al had je met potlood ge schreven, omdat je op bed lag. Je bent een trouw neefje van mij en ik wensch je van ganscher harte beterschap. Willy de Neys, ja hoor de tyd vliegt, een jaar is voorby, voordat men het weet. Drietal Kret, ik ben biy, dat Celia en Hans al mooi opknappen. Het is nu zacht weer, dus misschien mogen jullie spoedig naar bulten. Marietje Monteba, de kindercoun zorgvuldig bewaard? Nu gelukkig 1 zeer velen het gedaan. Jacobus Laurier, ik wou ook voor je moeite beloond was geworden; heeft het anders gewild. Marietje v. d. Mey, gelukkig dat j der de krant nog vond. Had je het da gelezen verleden week? Gerda Verbey, vertel my eens, wi nichtje is; dat is geen Hollandscher logeert ze of woont ze nu in Leiden! Annie Brouwer, hoe is het met de hand? Erg lief van Jaantje, dat zii jou wou schrijven. Agnes Planje, ik heb nog allerlei seis liggen, misschien ook wel van ji bewaar ze nog maar Aaltje en Johannes van der Meydi lukkig dat de kleine broer wat beter ik begrijp dat jullie er allen heel bi bent. Neeltje Bervoets, de 2 velletjes zal netjes aan elkaar genaaid; ik begre dat ze allebei van jou waren, war Annie was er niets bij. Marie SDaargaren, er waren a prysraadsels, waarom probeerde je d eens; vond je het te moeiiyk? Ria en Stien Vorst, heel aardig hix je over kleinen Joop vertelt. Soeell zoo gTaag met de pop; ik ook b jeugd. Is jou verjaardag net op Sin! laas, dus dubbel feest. Wanneer der Den lOden van de volgende maand Truusje van der Ster, aardig dat j eens even schreef, al stuur je mij meer de raadsels. Ik zie dus, dat raadseltante nog niet hebt vergeten Johan en Hendrik Mulder, ik zie d in antwoord aan iullie niet bedankt* de mooie kaart, die in de enveloppé Allen harteiyk gegroet door Mej. A. KOOPMANS v. BOEKERS Den Haag, v. Beuningenstra Ingezonden door eenlgen. Een jongen komt by een apoti'.ei vraagt voor 5 cent drop voor de hot apotheker kent den kleinen jongen, hem de drop en zegt: „ziedaar w hoest, houdt je centen maar hoor"' op de schalk zegt: „Hè, meneer r" dan nog voor 5 centen."

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 16