ZONDAG A.S. DE GROOTE STRIJD L. F. C. - Lugdunum DE LEIDSCHE KORFBALCLUBS. Fluks behield haar kans om aan de laatste plaats en de degradatiewedstrijden te ontsnappen, door de overwinning, die zij gisteren met 32 op Velox bevocht. Op onze foto (links naar rechts) de heeren: Meylink (aanv.). de Wolf, Van Bemmel, Ressenaar, Van Weesel en Horrée. En de dames: van Bemmel en de Haas (staand) v. d. Steen, Buys, Arnold en Meyer (zittend) RECLAME. 3600a LÜGDUNUM—R. V. C. 2—1 Étn moeilijk behaalde overwinning. De laatste loodjes wegen het zwaarst! Dat heeft Lugdunum gisteren weer onder vonden. toen zij op haar terrein den wed strijd tegen R.V.C. speelde. Een vrij talrijk publiek is aanwezig als de R.V.C.-middenvoor den bal aan het rol len brengt en de Hagenaars tegen wind en zon in den eersten aanval ondernemen. Verder dan de backs brengen zij het de eerste maal niet. Bij het eerste offensief van Lugdunum grijpt de scheidsrechter, die den wedstrijd uitstekend heeft geleid, al direct in voor freekick. Nigtevegte knalt hieruit naast. De snelle en gevaar lijke R.V.C.-voorhoede brengt dan een be zoek aan Van der Bergh's heiligdom. Deze weet echter het eerste schot zonder veel moeite te keeren. Dan komen de Lugdu- nummers die voor deze match in het wit zijn gestoken, gevaarlijk opzetten. Een kei van Nigtevegte suist rakelings over de deklat. Een corner door Vermond ge nomen, wordt ineens door Commeseel ingeschoten. De uitstekend spelende R.V. C.-keeper staat echter op zijn plaats. Bij een R.V.C.-aanval ontplooit haar voor hoede een keurig open aanvalsspel, be sloten met een schot van den rechtsbin nen, dat echter naast gaat. Na wat heen en weer getrap op het middenveld, lost J. Bekkering van het midden van het veld een hoog schot op het doel, dat met moeite door den R.V.C.-keeper corner wordt gestompt. Deze levert voor Lugd. ook niet het gewenschte resultaat op. Bij een ingooi kopt Van der Laan keurig naar den vrijstaanden Vermond, doch diens voorzet wordt subliem door den kee per onderschept. Enkele goede en gevaarlijke aanvallen der gasten volgen dan, waarbij door het vlugge open spel nog al eenige verwarring in de Lugdunum-verdediging ontstaat. Van den Berg weet echter ook nu zijn doel schoon te houden. Lugdunum houdt het spel te kort en vooral Vermond krijgt wei nig werk. Wel krijgen De Roo en Nigtevegt den bal meermalen goed voor de voeten, doch zij worden te veel gedekt om succes te hebben, zoodat het resultaat ook tel kens naast of over is. Hoe talrijk ook de aanvallen der groen-witten in deze pe riode zijn. veel gevaar voor de gasten ont staat. er niet. Als Nigtevegt nog een schot heeft gelost, zóó hard, dat wij onmogelijk kunnen constateeren of de bal naast of over suist, trekt R.V.C. er op uit. Weer is het een aanval zoo mooi van opzet, zoo snel en verrassend, dat het ons een raad sel is hoe Lugd. daar zonder kleerscheu ren vanaf komt. Een schot van den rechts binnen knalt voor het doel langs, juist aan den buitenkant van den paal achter. Lugdunum „rolde er door!" Juist na dien aanval der gasten komt het geluk aan Lugdunum's zijde. De Roo loopt goed door de verdediging heen. Zijn schot wordt door den keeper teruggestompt jjiist weer voor de voeten van De Roo. die nu zonder moeite zijn club de leiding geeft. 10. Dit succes geeft de groenwitten moed. Een corner voor Lugdunum wordt door Nigte vegt ingekopt. De keeper is er echter een die er wezen mag en weet er raad mee. Bij een R.V.C.-aanval redt Van den Berg door uitloopen. Na enkele vergeefsche aanvallen aan beide zijden krijgt Van der Laan den bal keurig aangegeven. Handig weet hij den back te passeeren en zonder dat iemand er iets meer aan doen kon plaatst hij kalm in het doel. 20. Na de hervatting onderneemt Lugdu num den eersten aanval. Een afgemeten voorzet van Commeseel belandt op het hoofd van Nigtevegt. Mooi weet de keeper dit voor zijn doel gevaarlijk staaltje voet bal te onderscheppen en corner te werken. R.V.C geeft het nog lang niet gewonnen en komt thans verwoed opzetten. Weer denkt Van d. Berg door uitloopen redding te brengen doch deze maal is de midden voor hem te vlug af en verkjeint deze den achterstand met een welverdiend doel punt 2—1 Lugdunum beleeft dan enkele angstige oogenblikken. Fel zitten de gas ten er op. Tot drie maal toe krijgen zij een corner te nemen. Alles verdedigt nu en een zucht van verlichting wordt ge slaakt als B. Bekkering eindelijk met een verren trap den bal naar de andeTe helft van het veld doet verhuizen, waar Lugdu num nu ook meer open. meerdere malen de R.V.C.-veste bestookt. De keeper is ech ter uitstekend en retourneert alles. Jam mer is het dat zich in dezen, in prettige verstandhouding gespeelden wedstrijd, 'n ongeval moest voordoen. Als Landesbergen een bal wil wegtrappen, springt de R.V. C.-linksbinnen Calune er met zijn been voor. waardoor hij dermate wordt geraakt dat hij met een gekneusd been van het veld moet worden gedragen. Met een in valler wordt verder gespeeld. Nog wordt er alles op gezet om gelijk te maken, doch de Lugdunum verdediging weet nu van geen wijken meer Nog enkele Lugdunum- aanvallen en een freekick voor Lugd. op den rand van'het strafschopgebied, welke door Nigtevegt naast wordt geschoten en het einde wordt onder gejuich van den Lugdunum-aanhang aangekondigd. Een gelijk spel had R.V.C wel verdiend. Nader vernemen wij dat het ongeluk, den R.V.C.-speler Calune overkomen, ge lukkig niet van ernstigen aard is geweest. Het betreft hier een hiel-verrekking. welke door een aanwezig zijnd oud Lugdunum- bestuurslid, zoo goed is behandeld, dat de ontboden geneesheer van den E.HD. slechts zijn compliment kon maken, over de vlotte hulp, in dit geval verleend. SCHEVENINGEN—ALPHIA 6—1. Slechts 9 Alphia-spelers. Het zijn wel rare omstandigheden ge weest waaronder Alphia met 61 van de stoere Scheveningers heeft verloren. De oranje-witten verschenen bij den aanvang slechts met 9 man in het veld. doordat twee van haar spelers op onverklaarbare wijze op het appel ontbraken. Dit was reeds voldoende om Alphia een zekere nederlaag voor oogen te stellen en dus een weinig bemoedigend begin. Met drie spelers in de voorhoede en zonder Vleugel spelers werd er desniettemin flink aange-l pakt. Scheveningen kon haar vorm maar niet vinden en had het erg te kwaad met de Alphia-achterhoede, die de voorhoede der groenen telkens te vlug af was. Aan den anderen kant maakte het Alphia-trio het de Schev.-achterhoede danig lastig. Door hun groote bewegelijkheid en hun kort en zuiver plaatsen, zooals dit nu ge boden was. was dit trio een doorloopend gevaar en het was de midvoor die den Schev. keeper uit zijn doel wist te lok ken en met een schot in den hoek Alphia de leiding bezorgde 01. Hierdoor ge ïnspireerd gooiden de gasten er nog een schepje op in welke periode hun midvoor een keer rakelings over de lat schoot en de rechtsbinnen er tegen. Scheveningen zat intusschen ook lang niet stil en juist toen een 5e elftalspeler de Alphia-gele- deren tot tien had aangevuld, kwam kort voor de rust de Scheveningsche gelijkma ker 11. Na de rust wist Alphia zich nog een kwartier staande te houden, maar toen raakten de spelers vermoeid en kwam Scheveningen overdonderend opzetten. Met harde en eenige keurige schoten werd het Alphia-doel doorboord zoodat het bin nen het kwartier 41 voor Scheveningen was. Wel trachtten de oranje-witten zich nog zoo goed mogelijk staande te houden doch toen de rechtsbinnen in het laatste kwartier wegens een botsing het veld moest verlaten, waren zij uitgespeeld. Be houdens een enkele aanval was Scheve ningen voortdurend aan het woord en de stand werd nog tot 61 opgevoerd, waar mede het einde kwam Alphia heeft, voor al in de eerste helft, goed partij gegeven en het was zeker jammer dat zij juist in dezen wedstrijd onvoltallig moest op komen. o ALPHIA U—O. N. A. U 5— Voor de in Gouda geleden nederlaag heeft Alphia II zich schitterend gewroken. Met niet minder dan 50 kreeg O. N. A. II klop. Van den aftrap onderneemt Alphia een snellen aanval welke echter afgesla gen wordt. Het spel golft geruimen tijd op en neer, totdat v. Egmond den bal vrij krijgt en met een hard schot Oranje de leiding geeft. Van pu af zijn de gastheeren het meest aanvallend en weer is het van Egmond die met een prachtschot no. 2 scoort. Tot rust blijft Alphia sterker en Jansen maakt no. 3, zoodat halftime in gaat met 30. Na de thee is aanvankelijk O.N.A. ster ker doch geleidelijk komt Alphia opzetten Verschillende goede schoten stopt de Goudsche keeper keurig, doch een kanjer van v. Egmond is hem te machtig. 4—9. O.N.A. doet alle moeite om tenminste de eer te redden en de gastheeren worden teruggedrongen. Radstock in het Oranje- doel redt in deze periode enkele keeren schitterend zoodat O.N.A. geen kans krijgt. Koopmans maakte aan den anderen kant no. 5 en de gasten geven nu op. Tot doel punten komt het niet meer zoodat met een groote Alphensche zege het einde komt. Alphia 2 speelde een uitstekenden wed strijd. Vooral de Jager en v. Egmond werk ten keurig. Bij O.N.A. waren midhalf en 1 keeper de besten, S.L.T.O. I—HILLEGOM I 7—9. Hillegom heeft in de Amsterdamsche klei een smadelijke nederlaag geleden. Al dient het totaal onbespeelbare terrein als een excuus, toch moet gezegd worden dat er een groote matheid en een luste loosheid op de Hillegommers lag. Toen de scheidsrechter eenige vergissingen had gemaakt door 2 goals, in zuiver bui tenspel gemaakt, toe te kennen, geloof den de Hillegom-spelers het wel en bo den weinig tegenstand meer. Wij merken op dat dit onsportief is. Ook in gevallen als deze moet men altijd partij geven tot aan 't einde. Dan was 't bovendien zeker niet 70 geworden, al was een nederlaag in, deze omstandigheden niet te vermijden Over het spelverloop kunnen we kort zijn. De scheidsrechter laat precies om 2 uur aanvangen op een haast niet te be spelen terrein. Het is dadelijk te zien, dat Hillegom zich niet kan aanpassen. De gastheeren raken gaandeweg beter inge speeld en is het meest aanvallend. Hil legom probeert de buitenspelval en tel kens staat de geheele voorhoede van S.LT.O off-side, doch de scheidsrechter heeft daar een slechten kijk op en spoe dig hebben de gastheeren de leiding. Kort hierop maken zij met een mooien aanval de stand op 29. Wederom staat de ge heele voorhoede buiten spel, de scheids rechter laat echter doorspelen en 't is 30. gevolgd door een strafschop die wordt benut. 49. Het is maar één partij die. voetbalt, want de fut is er bij Hille gom uit. De gastheeren voeren na rust den stand geleidelijk tot 79 op. Rest nog te vermelden dat Hillegom na rust met 19 man speelde. Hillegom Jun.Bloemendaal Jun. B. 12 RECLAME. 3599a U.V.S. II—D.H.C. m 4—3. Zenuwachtig spel van II. V. S. Dank zij goed en verrassend spel van de blauw-witte voorhoede is ook deze wed strijd in een kleine doch zeer verdiende overwinning geëindigd. D. H. C.. dat over een goed sluitend elf tal beschikt, heeft het de thuisclub ech ter verre van gemakkelijk gemaakt en de drie tegenpunten, hoewel niet van het fraaiste soort wijzen daar voldoende op. U.V.S. begon goed en er was nauwelijks tien minuten gespeeld toen Onvlee, na keurig aangeven van Van Deursen on houdbaar scoorde, dadelijk gevolgd door een nog mooier doelpunt van denzelfden speler na fraai werk van rechtsbuiten Schilthuizen. D. H. C. liet zich door dezen achterstand allerminst ontmoedigen en toen Fasel een grove blunder beging, profiteerde de D.H.C.-linksbinnen handig van de geboden kans. 2—1. Dit doelpunt bracht de U. V. S.-verdedi- ging blijkbaar zoo van streek dat even later de Lange ongelukkigerwijs in eigen doel speelde. 2—2. D.H.C. bleef nog sterker, doch eerst de paal en dadelijk hierop de rust verijdel den de pogingen der Delftenaars om de leiding te nemen. Enthousiast begonnen de blauw-witten aan de tweede helft en D. H. C. werd ge- ruimen tijd op eigen helft teruggedrongen zonder dat dit evenwel voor de thuisclub succes opleverde. De weinige, maar gevaarlijker aanvallen van D.H.C.. vereischten de volle aandacht van de blauw-witte-verdediglng waarin doelman Hakkaart door uitloopen op het juiste moment een paar maal uitstekend ingreep. Ondanks goede aanvallen van U.V.S. zag het er toch niet naar uit dat de blauw witte aanval de Deutsche verdediging, die geweldig op dreef was, nog tweemaal zou passeeren. Het doelpunt waarmede U.V.S. de lei ding nam ontstond uit een penalty wegens hands, toen een der backs den bal toen de keeper reeds was gepasseerd uit het doel sloeg en Kantebeen uit de toegekende strafschop onhoudbaar doelpuntte. U.V.S. bleef aanvallen en uit een voorzet van Schilthuizen bracht Onvlee den stand op 42. D.H.C. trachtte tegen het einde den uit slag zoo eervol mogelijk te doen zijn, en haar harde werken werd met nog een doelpunt beloond, toen een der U.V.S.- verdedigers in het beruchte gebied hands maakte en uit de toegekende penalty den achterstand op 4—3 werd teruggebracht, waarbij het, ondanks D.H.C. overwicht, jaleef. VOGEL—D.V.S. 10—2. Als de scheidsrechter beginnen blaast, ontwikkelt zich direct al een gooi en smijtpartij. Vogel weet het eerst te doel punten, maar een minuut later is de stand gelijk. Nu neemt Vogel het spel geheel in handen, en doordat het D.V.S -achtertrio demonstreert hoe of er niet gevoetbald moet worden voert Vogel den stand ge makkelijk op tot 51. Na de rust wordt het spel steeds ruwer van de zijde van Vogel. En aangezien de scheidsrechter niet voor een overtreding fluit of een waarschuwing geeft wordt het er niet beter op. In deze periode weet Vogel 5 maal en D.VB. een maal het net te vinden. D. V. S. n—ALPHEN III 4—1. Direct ontwikkelt zich een vlug spel met D.V.S. in de meerderheid, maar door slecht schieten gaan de mooiste kansen verloren. Er wordt met blanken stand ge draaid. De thee heeft D.V.S. goed gedaan want als er 7 minuten gespeeld is neemt D.V.S. door haar midvoor de leiding. Dat wordt Alphen te bar en zij maakt spoedig gelijk, zij het door een blunder van den D.V.S. linksback. Nu pakken de groen zwarten aan en het is haar midvoor die tweemaal doelpunt. Nu komt er een inci dent. De D.V.S.-rechtsbinnen wordt door twee tegenstanders zoodanig genomen dat de arbiter strafschop geeft. De Al- phen-keeper wil zijn doel niet verdedigen en gaat met zijn handen op zijn rug te gen den doelpunt staan, en de D.V.S.- midvoor heeft geen moeite om in te schieten. De scheidsrechter stuurt daarop zeer terecht den keeper naar het kleed lokaal wegens wangedrag en zoo komt het einde van dezen wedstrijd, door D.V.S. verdiend gewonnen. De leiding was goed. ALPHEN—CULEMBORG 10—1. Naar het kampioenschap. Alphen ging op het pad der overwin ningen voort en bracht Culemborg een verpletterende nederlaag toe. Tien maal werd door haar voorhoede het doel der bezoekers gevonden, waartegen dezen slechts éénmaal wlsten te doelpunten. Hieruit valt te besluiten, dat de voorhoede van Alphen over goede schutters beschikt. De Rijnbewoners hebben zich dus van hun beste zijde laten zien. In de voorhoede waren het vooral H. v. Kooijk en Blnnen- kamp, die door hun technisch combinee ren bijzonder opvielen. In de middenlinie was Dijkman de stoere werker; bovendien bleek de achterhoede van Alphen waarin Hesseling keurig werk verrichtte, alleszins betrouwbaar. De Culemborgsche ploeg speelde een goede partij, maar de voor hoede bracht er weinig van terecht, onge twijfeld ontbrak het daarin aan goede schutters, waardoor menige kans om te scoren om hals werd gebracht. Even twee uur wordt onder leiding van scheidsrechter Honsbeek afgetrapt. Alphen neemt het spel dadelijk in handen en krijgt de eerste minuten reeds de kansom te scoren, doch deze voorzet van rechts wordt niet benut. Als Broer dan naar H. v. Kooyk plaatst schiet deze keurig in. 19. Bij een nieuwen aanval der thuisclub plaatst de rechtsbuiten goed voor doel, waarop H. v. Kooyk deze kans benut. 2—9. Culemborg komt daarna in den aanval. De achterhoede van Alphen weet echter steeds tijdig daarbij in te grijpen, en dra is het weer de thuisclub, die door van Kooyk den voorsprong vergroot. 39. Alphen be gint dan eenlgermate te verslappen, waar van Culemborg gebruik maakt om het spel in handen te nemen. De voorhoede der be zoekers weet door slecht schieten de ge boden kansen evenwel niet te benutten. Even voor rust is het integendeel de thuis club. die door H. v. Kooyk nogmaals het net. weet te vinden. 49. In de tweede helft komt de thuisclub dadelijk in het offensief en het duurt dan ook niet lang. of de doelman der bezoekers moet voor een schot van den Alphen-rechtsbuiten zwich ten. Een snelle ren van H. v. Kooyk, besluit deze speler met het zesde doelpunt. De aanvallen der thuisclub blijven voortduren. De bezoekers verdedigen zich met hand en tand, doch kunnen niet verhinderen, dat v. Kooyk uit een voorzet van rechts ander maal scoort. Achtereenvolgens weet Al phen resp. door haar midvoor, links- en rechtsbuiten het doel der bezoekers te vinden 19—0, waarna Culemborg even voor het einde, haar zwoegen om de eer te redden, beloond ziet, 19—1, waarmede het einde komt met een alleszins verdiende overwinning der thuisclub. Scheidsrechter Honsbeek leidde zeer goed. LEIDSCHE GYMNASTIEK- SCHERMVEREENIGING „EXCELSlfi De 31ste uitvoering. EN m. ■Ulo i „Excelsior", dat op den eersten Jurs haar dertigsten geboortedag zal fcJ herdenken, gaf Zaterdagavond reeds 31ste uitvoering en er was. als groote interesse van de zijde der donateurs en afgevaardigden van vereenigingen. Excelsior's jaarfeest l/i vast nummer op het uitgebreide promma en het is gewoonlijk een genoeglijkste. Daar recipieeren voor] aanvang de „drie musketiers", de hel Galjaard, Plu en Kettenis, die vanaf dtl richting het bewind in handen hebben! had, daar is goede sport en prettige T ziek (ditmaal van de Populair Jazzi,, is in het kort een vroolijk gest gezelschap, dat bereid is fouten te ra schuldigen en goede kwaliteiten, te deeren Voorzitter Galjaard heeft een openi woord gesproken en zich daarbij gerd tot een eere-voorzitter (den heer il Metz), tot de afgevaardigden van aril clubs, tot donateurs, en donatrices, toil mnziekgezelschap en de tooneelvereT ging „Tot Ieder's genoegen" en zeer in] bijzonder tot den heer l'Ecluse, die] geheele jaar volkomen belangeloos del ding op zich heeft genomen en duf z'n beste krachten heeft gegeven De heer de l'Ecluse. applaus der aanwezigen hem daarvoor warmen danil GYMNASTIEK. KON. NEDERL. GïMNASTIEKVERBOND In de gisteren te Den Haag gehouden vergadering van het Bondsbestuur van het Koninklijk Nederlandsch Gymnastiek Verbond is besloten, dat de centrale de monstraties der algemeene vrije oefenin gen voor het Bondsfeest 1933 op 14 Febr. a.s. te Utrecht zullen worden gehouden voor diverse vereenigings-leiders. De Com missaris der Koningin in Zuid-Holland heeft het voorzitterschap aanvaard van het Eerecomité voor het te Rotterdam in 1933 te houden Bondsfeest. De K.NA.U. heeft besloten, de leiding en regeling van het handbalspel aan het K.N.G.V. over te laten. De onderhandelingen inzake het weder toetreden van de bij den Amsterdamschen Turnbond aangesloten gymnastiekveree- nigingen werden besproken. Het Bonds bestuur staat zeer tegemoetkomend ten aanzien van de wenschen van den A.TB. en verklaard werd, dat deze onderhande lingen op vriendschappelijke wijze zul len worden voortgezet. Het Bondsbestuur hoopt op de a.s. Bondsvergadering, welke op Zondag 13 Maart te Utrecht zal wor den gehouden, nadere mededeelingen te doen. Dr. J. H. O. Reys, de voorzitter van het K.N.G.V. zal een serie lezingen houden voor de A.VR.O. Tenslotte kan nog wor den medegedeeld, dat het K.N.G.V. is toegetreden tot de Nederlandsche Jeugd- i herberg Centrale te Amsterdam. Onder spreker hoop uittend dat onder de l'Ecluse.:! ding de vereeniging Excelsior spoediir grooten bloei zal mogen komen. Hijt er overigens op dat er ook in het loopen jaar reeds mooie resultaten zijn* reikt. De A-adspiranten kregen een tl sten prijs „gymnastiek" en een ded| prijs „marschwedstrijd", terwijl de i kende leden zorgden voor een 3enpl „gymnastiek" en een 2en prijs „aïïf tiek". Excelsior heeft voor deze jaarlijkth uitvoering met ziekte te kampen gehad 6 het clubje was daardoor kleiner dan hl in normale omstandigheden zou zijn a weest. In hoeverre de voorbereiding d»j onder geleden heeft valt natuurlijk ai uit te maken, doch hoe het zij: de indruk is er ook nu weer een van stugtj gehouden training, van mateloozer a en van groeiende capaciteiten. Bij de vH oefeningen, als aanvangsnummer, ssöl de leider zelf mede in het voorste geL.';l onwillekeurig verstoorde dat de rus! geacht diens goede werk), maar dejl standigheden lieten hier waarschp'l geen andere keus. Het ging trouwens vlot, kracht :l kwiek, evenals bij de meeste andere'Jl mers. Interessant waren de oefeniiigf jl A-adspiranten („ons keurcorps", zei®] jaard!) aan de brug en ditzelfde K] maakte later ook bij de levendige e:f| gevarieerde stok-oefeningen en de Bukh-gymnastiek een zeer bevredigt:4 indruk. Van dat laatste nummer wis' inzet stellig zwakjes, doch het werd3| beter en het uitstekende slot verf» veel. De B-adspiranten brachten niet® overdienstelijke vrije oefeningen (ha* waren ook hier de gelederen door at* gedund), terwijl de werkende leden w nummers voor hun rekening namen w gezien dan van de standen). Het eerstel® vrije oefeningen) noemden wij reeds' den aanvang dezer beschouwing Zij to- den verder aan paard, brug en rek en vestigden daarbij onze, verleden jaar f uite, veronderstelling dat Excelsior IB op weg is kwalitatief haar eens vooras staande plaats onder de Leldsche clubs heroveren. Toegegeven: voorloopig Hl zoovér nog niet, maar haar werk is w in ieder opzicht aantrekkelijker gewon» Het is meer af en vooral soepeler. w» door het cachet der Excelsior-uitvoera geleidelijk geheel gaat veranderen Van het toestelturnen was ovengt dat aan het hoog-rek minder goed aan' rest. Eenige standen vormden het w* van het gymnastiek-programma, onder de l"Ecluse's goede leiding toen w doening stemmende resultaten heeft worpen Sport en tooneel hooren niet thins - dezelfde rubriek en wij zullen dernai geen lange beschouwingen wijden aan» optreden van de tooneel-vereeniging Ieder's Genoegen", die een tweetal ko»» sche duetten bracht, benevens een spel in één bedrijf, getiteld Rustige luié jes". Laat ons volstaan met te constat ren dat speelsters en spelers hun deden met groote animo en volledige i wijding en dat de toeschouwers zich telfjk hebben vermaakt! Na afloop was er bal onder leiding dén heer A. N. van Wijk. RECLAME. 3601'

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12