GOEDE OPLOSSINGEN. RAADSELS. OPLOSSINGEN. ANEKDOTES. Annie Sierag zoo. moest ik met een vul pen schrijven, dat was vreemd voor je als je dat nooit doet. Annie de Vries ik zal je voortaan ook bij mijn raadselnichtjes rekenen. Martha Schimmel de raadsels die ge schikt zijn, zal ik eens gebruiken. Jood Schouten 6 is overvloed genoeg je behoeft ze toch niet allemaal op te lossen. Annie Dorrepaal blijf jij maar meedoen met Gerrit. al wil een ander niet, die heeft er misschien geen lust meer in, nu ze al een prijs heeft. Johan en Hendrik Mulder waar was Kees K„ toch niet ziek. hoop ik. Marie Monteba, je anecdote zal ik eens plaatsen. Jannie de Water, zoodra je elf jaar bent behoor je tot de grooteren, dus vanaf 18 Febr. Ik zal van Jullie raadsels wel een paar kunnen plaatsen. Anna de Mooy, heb je zooveel plezier gehad op je moeders verjaardag, dat is heerlijk hoor. Bep Looman, woont die eene zuster in dezelfde straat, dan zal je zeker wel heel dikwijls even bij haar binnenloopen om het kleintje te zien. En ben je ook al naar Schiedam geweest om de kleine te zien. Willy de Neys, je verheugt je zeker heel erg op die uitvoering met bal na, en dan een mooie nieuwe baljurk.wat 'n feest! Nelly Wagemans, vond je dat zoo heer lijk toen er zooveel werd voorgelezen, o dat vond ik vroeger op school ook altijd zoo'n pretje, dan genoot ik. Hendrika van Egmond, zoo was die brief van jou? Als je al jaren lang geregeld mee deed, dan zou ik je schrift wel hebben herkend, maar als ik zooals den laatsten tijd wel meer dan 100 brieven krijg, dan kan ik dat niet allemaal herkennen, dus vooral je naam er bij. Arie Perfors, wat jammer voor je dat je eene goudvisch is gestorven, ik hoop heel erg voor je dat je er weer een bijkrijgt. Marietje van der Mey, ja het is heele- maal niet koud voor den tijd van het jaar maar lente is het nog niet, er kan nog best heel veel vorst komen eer het echte voorjaar er is. Francina Brussee, ik heb weer zóóveel papieren liggen met raadsels, zoodra ik dat van jou in handen krijg, zal ik wat plaatsen als 't geschikt is, dat beloof ik je. Corrie en Tonnie Wit, ja zeker is dat goed als je er om de 14 dagen wat bij schrijft en doet het dan om beurten, als je dat wilt. Zoodra ik jullie raadsels tegenkom in mijn voorraad, zal ik zien er van te plaatsen. Marie v. d. Woli, aardig dat je het ver slag van de uitvoering er bi] deed, ik zag nu, wat een mooie avond het is geweest. Als het droog is, ga ik iederen dag van 11 tot 12 uur uit, maar zie je, niet een uur wandelen, ik word gereden, omdat ik iets aan mijn been heb. Annie, Ru, Bas van Dijk, wat akelig die zwerende vingers, want dat doet vreeselijk veel pijn. Ik hoop dat het nu spoedig ge heel beter zal zijn. Alleraardigst postpapiei heeft Annie. Abram Wijnnobel, ja zeker mijn vader was dominee in Leiden en is ook de schrij ver van vele kinderboeken, waaronder Jan Koster, lk ben blij dat je het mooi vindt, ik vind het ook heel mooi. Aaltje en Johannes van der Meyden mogen beiden meedoen, Aaltje behoort al tot de grooteren. Jo de Wekker, ik hoop dat je niet be paald ziek bent geworden zoodat je in bed moest blijven, maar zooals altijd met ple zier aan je werk kon blijven. Jacobus Laurier, ik zal je raadsel eens plaatsen. Ik wist niet eens dat die straat bestond in Leiden. Hester Lancel, je had voldoende raadsels opgelost, meer behoeft niet. Jo en Tieleman v. d. Linden, zoo dus T. 4 dagen vóór mij. O, heeft je grootmoeder een kanarie en zingt die mooi. Willy C. Mulder, ik vond heel vriendelijk wat je schreef over 10 Maart, maar dat is een gewone schooldag, dus dan zal je wel niet naar Den Haag komen, denk je wel? Drietal Kret, bij die 15 nieuwe raadsels zullen er toch stellig wel éenige zijn, die lk kan gebruiken, ze zullen er hoop ik nog niet alle hebben ingestaan, ik zag al wel wat bekends, ik zal later beter na zien, nu vandaag te druk met zóóveel brie ven. Gerda Verbij, zoo is PI. N. een vriendin van je, dan hoop ik dat jullie samen dik wijls zullen inzenden. Komen jullie wel eens bij elkaar, dan kan je de raadsels samen oplossen. Miesje v. d. Bent, lk vind dat je nog heel flink een brief hebt geschreven toen Aaltje al met den haren klaar was. Neen aan je kleine broertje zou je geen hulp GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Johannes Verhart, Anneke Caro, Gerda Souverein ,Henk Beets. Dick Pellanders, Jan van der Voet, Henk van der Voet, Antolne van Egmond, Cornells Kromhout, Margaretha Demmenie, Annie Demmenie, Krijn Haasnoot, Gerard de Geus, (Oegst- geest), Carla Kromhout, Heiltje Dorrepaal, Bertus Dorrepaal, Gerard de Geus (Was senaar), Dorus de Geus, Keesje de Geus, Arie de Graaff, Jan de Graaff, Klaas Vonk, Henk Vonk, Annie Dorrepaal, Ger rit Dorrepaal, Johan van Nood, Maurits van Nood, Adrie Bavelaar, Hennie de l'Ecluse, Willy Constance Mulder, Corne lls Kret, Tonnie Wit, Corrie Wit, Annie de Haas, Lottie de Haas, Jaantje van der Laken, Annie Brouwer, Clazina van Duu- ren, Gerrit van Ommering, Jan van Om- mering, Jo van Ommering, Neeltje van der Bijl, Flora van Egmond, Marie van Vliet, Heiltje van Gaaien, Gerda de Bruin, Johan Ouwersloot, Nellie Ouwersloot, Clara Ouwersloot, All Krassenburg, John Delfos, Bep van der Hoogt, Reinier den Hertog, Annie den Hertog. Karei West. Hendrik West. Marietje van der Mey, Riet van Berkel. Francina Brussee, All Ver schoor. Annie van Dijk, Ru van Dijk. Bas van Dijk, Agnes Louise Planje, Miesje Bent, Aaltje Nieuwenhuis, Greet van der Biezen. Johan Mulder, Hendrik Mulder, Abraham Nicolaas Wijnnobel, Arie den Daas (zie mijn adres onder de correspon dentie, zend het maar daarheen), Gerda Verbij, Jan Rührwiem, Robert van Omme ring, Jo de Wekker, Willy de Neys, Adrie van Nood, Dirkje Hopman, Nico van der Voort, Dibbie van der Voort, Aaltje van der Meyden Johannes van der Meyden, Jacobus Laurier, Joop Schouten, Henk Boom, Jannie Hagoort. Maartje van Wie- ringen, Marietje Laterveer, Nico Kret, Celia Kret, Hans Kret, Hester Lancel, Tieleman van der Linden, Jo van der Lin den, Marietje Monteba, Nellie van Groe ningen, Martha Schimmel. Pauline Siere, Marietje Kolderman, Anny Boekestein, Annie Sierag, Annie de Vries, Nelly Wage mans, Bep Loomans, Lena Schilp, Willie Schilp. Karei den Os, Hendrika Hermina van Egmond, Abraham van Es. Huibert Feynenbuik, Corry van Driel, Jan van Driel (2 brieven ook de brief der vorige week), Arie Perfors. Jan Wassenaar, Eem- pien Wassenaar, Jopie Wassenaar, Marie van der Wolf, Koos Nieboer, Tom Nieboer. Jannie de Water, Frans de Water, Marie Vet, Geertje Vet, Piet Vet, Anna de Mooy, Gerharda Eggink, Christiaan Eggink. Bewaart allen deze Kindercourant, die is misschien noodlg voor prijsraadsels. Ziezoo nu heb ik het 2 maal gewaar schuwd ook onder de correspondentie, nu zullen jullie het hoop ik wel weten. hebben. Dat raadsel van op 3 pooten heeft er al ingestaan. Aaltje Nieuwenhuis, vonden ze het zoo aardig dat er een raadsel van je instond. Ik heb nu weer veel raadsels liggen, dus dan moeten sommigen wel eens lang wachten eer ze him raadsels geplaatst zien Robert v. Ommering, nog wel gefelici teerd met je verjaardag, veel plezier ge had? Heb Je een heele doos van dat blau we papier of verschillende kleuren? Agnes Planje, ik hoop dat je nu spoedig weer geheel beter zal zijn en weer geregeld naar school mag gaan en dan maar erg voorzichtig hoor! Neen, je moet geen brief schrijven met dat drukpersje. dat neemt veel te veel tijd. Lottie en Annie de Haas, zie je dat raadsel van rood enz. werd mij juist ook door een ander toegezonden, wel toevallig hè. En van die sigaar heeft er al ingestaan maar dat andere zal ik eens plaatsen. Nu L heeft een goeden verjaardag en mooie cadeaux gehad, aardig postpapier hoor. John Delfos, je hebt heel wat ingezon den, ik zal alles nazien en er van plaat sen wat goed is. Wat scheelt er aan, waar om moest je te bed liggen? Ben je nu weer beter? Tootje Colpa, wel arm kind ben je zoo leelijk aangereden door een auto, lig Je daar nu in het ziekenhuis, ik heb heel veel medelijden met je en ik wensch je van ganscher harte beterschap. Erg vriendelijk van je moeder om mij te schrijven. Hartelijk gegroet door MEJ. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag Van Beuningenstraat 42 Bewaart allen deze kindercourant mis schien is die noodig voor prijsraadsels. RAADSELS VOOR ALLEN, OM ÜIT KIEZEN, DE GROOTEREN 4, DE KLEINEREN 3. I. Ingezonden door Bram Wijn nu!* Wat kan een vat het slechtste rai n. Ingezonden door Agnes Planje. Welk spreekwoord staat hier: Db tsrls...n m. Ingezonden door Marietje Montci In welk geval is 2 x 3 gelijk IV. Ingezonden door Nellie van Groenic Ik ben wie ik ben, en toch al gij 6 dagen en 6 nachten lang, dan 2 mij in die 6 dagen en 6 nachteo vinden, maar wie het niet te veel t is, om het in zooveel uren te zoeke; misschien gelukkiger zijn. V. Ingezonden door Jan de Graaf Dc jeugd gaat naar 1, 2, 3, 4. de kippen zijn in het 3, 8, 9; 10, 1 is een visch9, 8, 5, 6 is een gn aan tafel gebruikt men een 12, 3, 10,1 't Geheel vriendinnen en vrinden, Is iets waar ge u dikwijls zult ben VI. Ingezonden door Lena en Willie Sc! Het geheel is iemand van 12 lette allen wel bekend, 6, 7 is een maa 11, 10, 9 een vulkaan op Sicilië, 1, is niet alles, 2, 4, 3, is een m naam. VII. nlgezonden door Elly Bloot. Een hondje geraakt onder een aui hij verliest één pootje. Hoeveel houdt hij dan over? VIII. Ingezonden door Henk Beefe Een rivier in Italië. Zet daar 2 J klinkers achter dan krijg je een jOD OPLOSSINGEN DER RAADSEL UIT HET VORIGE NUMMER: 1 Neus 2 Kindercourant, kin, tanden, Cor, turen. 3. Roodeschool, rood, school. 4 Geen rozen zonder doornen. 5. etalage 0 theepot. <t> Amerika r!" latafel - algebra o gedurig 0 etalage 6. Een pianokrukje. 7. Een meer is om op te varen te visschen. Ingezonden door John Delfos. „Je bent een echte nare jongen. J je hebt nog nooit je zusjes een plezl8 gedaan'. Wim: „Nou en óf. Laatst kreeg ikj vonk en toen hoefden ze niet naar sci dus toen had ik ze toch lekker die vafl bezorgd". Ingezonden door Bram Wijnnobel. Moeder: „En Frits wat zeg je nu tegen dien meneer die je een dubbeltje gegeven?" frits: „Och meneer, geef me er u blieft nog een".

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 14