Nederland slaat Frankrijk (4-3) De voetbalwedstrijden van gisteren. ]2sle Jaargang Maandag 30 November 1931 No. 43 Grootsche strijd in 't Olympisch Stadion te Parijs. Lagendaal scoorde drie doelpunten. H.V.V. komt steeds meer in gevaar! Het voornaamste Nieuws van henen. (Van een specialen verslaggever). Ka een voorspoedige reis was het Neder- lancische gezelschap Zaterdag te Parijs sangekomen. De spelers waren vergezeld door den Bondsvoorzitter Dr. D. van Prooye, voorts door het bestuurslid Karei lotsy, en de heeren C. H. Poen, lid van de Technische Commissie, Hoofdconsul L. Boeljon en natuurlijk den Bondsoeien- oeester Glendenning. Op het station heeft te Nederlandsche Vereeniging den Neder - bndscfien spelers en officials een iiarre- Ljke ontvangst bereid. Een gloednieuw tonijn werd aangeboden, het oude was in Holland achtergelaten, dat bracht toch teen geluk meer aan! Hierna werd naar Grand Hotel Terminus jereden, waar spelers en officials logeer- «n. De avond werd doorgebracht in rus tige stemming en een bezoek aan een Varlete. Voor den wedstrijd. Zondagochtend. Voor velen is het al noeg dag. Een tamelijk groot gezelscnap it zich naar het Graf van den On tkenden Solaaat, waar Dr. van Prooye en dt heer K. Lotsy een krans leggen op het paf. Tal van spelers en een groot aantal «egekomen supporters zijn aanwezig bij iae plechtigheid. Voorts merken wij vele hen op van de Nederlandsche Vereeni- p.g te Parijs. Het weer valt nog al mee. Het is vrij aker. nogal mistig, maar in ieder geval rtg. Tal van Hollandsche supporters met «nationale kleuren getooid, begeven zich, sarmate het aanvangsuur naderde, naar lil Stadion te Colombes, waar ook in 1924 (e Olympische Spelen van Parijs zijn ge- iouden. In het Hollandsche gezelschap serscht een opgewekte, iacomeke stern- ring. Een laatste woord van aanmoedi- iiiig en vertrouwen wordt door Lotsy tot ti spelers gericht. Dan kan het spel begin- ren. Voor den aanvang wordt den Fran- tchen aanvoerder, keeper Thepot, een urn overhandigd, waar natuurlijk ook üoemen bij te pas komen. Dan gaan wij tin kijkje nemen op het veld. De Neder- sndsche supporters maken een drukte van tilang, gewapend als zij zijn met vlaggetjes n toeters. Een militair muziekcorps houdt er met roolljke wijsjes den moed in. De regeling hier overigens lang zoo goed niet, als •IJ dat gewend zijn te Amsterdam. Juniores van de Racing Club de France lellen zich op. Om 2.07 komen de Oranje- lemden onder de tonen van het Wilhelmus »t terrein op, hartelijk begroet door de hanschen, en toegejuicht door de bijkans WO Hollandsche supporters. De Marseillaise weerklinkt en geestdrif tig toegejuicht verschijnen de Franschen, dtleed in blauw shirt en witte broek, 'otograven en filmoperateurs doen hun rok, waarna scheidsrechter Ruoff (Zwlt- erlandde beide aanvoerders tot zich tapt voor den opgooi. Thepot is geluk kiger dan van der Meulen. doch bepaald oordeel hebben de Franschen er niet van. Zeker 25.000 toeschouwers zijn aanwezig, 'k Lagendaal om 2.15 aftrapt. De opstelling ls als volgt: Na een verkenning aan weerszijden over aan van Nellen en uit zijn voorzet weet Lagendaal onhoudbaar in den rech- terbovennoek te doelpunten. 11. Groot enthousiasme bij de Hollanders. Maar niemand had op dat oogenblik ver vracht, dat binnen eenige minuten Hol land een grooten voorsprong zou nemen. Na eenige Hollandsche aanvallen weet van der Meulen eenige gevaarlijke Fran- sche aanvallen te breken. De f ranschen zijn veel vlugger dan de Oranjehemden, vooral de vleugelspelers zijn razend snel. Het spel verplaatst zich van doel tot doel. Een fluitconcert weer klinkt, als de scheidsrechter zeer terecht de Hollanders een vrijen trap laat nemen wegens buitenspel. Inmiddels is het voller geworden in het Stadion. Tegen Paauwe wordt een vrije schop gegeven even buiten het strafschop gebied. Een hoekschop is er het gevolg van, doch de Franschen kunnen deze niet benutten. Dan komt het groote moment. Een prachtige ren van van Nellen langs de lijn volgt, hij plaatst scherp naar bin nen en de KF.C.'er Mol scoort op fraaie wijze 12. Een minuut later geeft Paauwe den bal aan Adam. De H.V.V.'er geeft hoog door naar Lagendaal, deze draait zich om en met een hoog onhoudbaar schot is keeper Thepot gepasseerd. 13. Na den aftrap nemen de Hollanders wederom den bal mee, via den linker vleugel belandt het leer bij onzen midvoor, die met een schitterend schot Thepot voor de vierde maal het nakijken geeft. 14. In drie minuten drie doelpunten. De geest drift bij de Hollanders is enorm. De Franschen geven den moed niet op' en zij krijgen meerdere corners te nemen. Van der Meulen is bijzonder in actie en redt veel. De blauwhemden missen een kans als de linksbinnen Laurent scherp voorzet, maar Mercier tot groote teleurstelling van het publiek over den bal heen loopt. Onze verdediging is intusschen voort durend paraat. De Franschen forceeren eenige corners, die echter steeds, hoewel goed genomen, geen resultaat opleveren. De laatste minuten voor de rust vermin dert het tempo even en blijft het spel op het middenveld. De rust breekt aan met een geflatteer- den 41 voorsprong voor Nederland. Be tweede helft. Om 3.08 wordt weer begonnen. Het is donkerder geworden. Weber zuivert het terrein bij enkele Fransche aanvallen. Een verraderlijk lage bal wordt door van der Meulen goed gehouden. Even later redt Anderiessen mooi als hij op het juiste mo ment een tegenstander afhoudt. Eenmaal kopt van Nellen over, terwijl een aanval der Franschen door van Run wordt on schadelijk gemaakt. In deze periode zijn de Hollanders weer iets in de meerderheid. Een snelle ren van Adam heeft een doel- worsteling tot resultaat, maar van Nellen schiet naast. frankrijk The pot Mattier Chardar Finot Kaucsar Hornus itauimann Veinante Mercier Laurent O fan Nellen J. Mol Lagen daal Adam Van Heel Anderiessen J. Paauwe Van Run Weber Moerland Van der Meulen Langiller Wels i^ngt Wels op, zet over naar Mol die weer Morgeeft aan van Nellen. De D. H. C.'er ™)?t een kans doch schiet naast. De Jv™ aanval der Franschen volgt dan, de ™ks-buiten Langiller schiet net over het Nallandsche doel. Frankrijk leidt. >»Ej recht®rvleugel van Frankrijk zet een mooien aanval op, het leder belandt bij m» °n§bdekt staanden Mercier, die zich kt eh onhoudbaar voor van der 1 kogelt de Fransche midvoor in (Wh 1 trachtte onze aanvoerder nog ÏÏL>al ,te bereiken, doch via zijn toppen ón»ihÜ scllot in de touwen. Een fraai Dt f, 5r ls dan 7 minuten gespeeld, fc rechterwing is zeer gevaar- KhBr,t0ura haar snelheid is groot en staX mertto°r kansen voor onze tegen- etn orS Maar van der Meulen heeft er ïnai,,! °P' en onderbreekt eenige anrió? i fransche aanvallen. Aan den |3® kant schiet Wels hard in de "•Men van Thepot. Hoe Holland driemaal in drie minuten scoorde. fransehL"an!ders 2iin door het punt der slaetn vP 7? het geheel met. teneerge- H min.o zetten zij door en zoowaar halter minP het Legio komt de gelijk- Mol bemachtigt den bal, geeft De Franschen halen op. Als er 14 minuten gespeeld zijn volgt wederom een doelworsteling voor van der Meulen. waaruit Veinante.voor Frankrijk scoort. 24. Nu zijn de Franschen niet meer van de Hollandsche helft weg te krijgen. In de 22ste minuut een algemeen op gezette aanval der Franschen. Het samen spel is kort en ver doorgevoerd. Veinante krijgt het leder tenslotte en met een mag nifiek doelpunt, onhoudbaar voor onzen keeper, bezegelt hij een fraai spelmoment. 34, Even te voren had van der Meulen tot driemaal toe een schot uit zijn doel ge houden. De Franschen zetten er nu alles op om gelijk te maken. De wedstrijd wordt for- scher, vooral van Fransche zijde. Lagen daal raakt enkele malen bekneld tusschen zijn tegenstanders, doch hij slaat zich er flink doorheen. Bij een Hollandschen aan val schiet Mol keihard tegen den paal. De bal stuit terug maar Adam schiet in het zijnet. Een gevaarlijke Fransche aanval geeft den Franschen linksbinnen Laurent een kans voor open doel. Hij schiet echter hoog over. De Franschen willen den gelijkmaker forceeren, maar moedig houden de onzen stand. Van Nellen zorgt voor opluchting, zijn voorzet belandt bij Wels. die ook al geen geluk heeft; zijn schot komt in het zijnet terecht. Een schitterend opgezette aanval der Franschen wordt door van Run magnifiek onderbroken. Het spel golft op en neer. Van der Meulen is bui tengewoon op dreef, maar Weber en van Run staan als een rots In de branding. De laatste minuten brengen groote span ning. De toeschouwers smeken als het ware om den gelijkmaker. Adam en Wels werken zich vrij doch zij hebben geen suc ces. Weber is onophoudelijk in actie. Een ?chot van Langiller gaat nog juist over de lat. In de laatste minuut een krachtige aanval der Franschen, maar ook deze stuiptrekking heeft geen gevolg. En als scheidsrechter Ruoff het einde aankon digt, heeft Nederland, onder uitbundige toejuichingen der Hollandsche supporters, in een zeer zwaren wedstrijd een 43 over winning behaald. NABESCHOUWING. Het is dan een zwaar bevochten 4—3 overwinning geworden. Doch de overwin ning is toch wel verdiend. Ons elftal stond voor een zeer zware taak. De Franschen vormden een ploeg, waarvan men reeds van te voren zeide dat ,zij zeer snel was Had zij niet Duitschland geslagen en ook een sterk Engelsch elftal? Hoewel Lagen daal en Mol de doelpunten hebben ge maakt, hadden de andere voorhoedespelers een even groot aandeel in de zege. Door de doelpunten van Holland, zoo snel achter een. werd de Fransche verdediging zeer gedeprimeerd. Het leek een groote neder laag te worden, doch daarvoor was het Fransche voetbal te goed. De ster bij de Franschen was de buitenspeler Langiller. Paauwe werd nog al eens door hem ge passeerd door diens razende snelheid, doch na de rust heeft hij zich hersteld. De 41 voorsprong van Holland bij de rust was geflateerd' Na de rust hadden wij door het vertoonde spel zeker nog een punt ver diend. Onze verdediging was in de eerste helft subliem, daarna speelde zij eveneens goed. Van der Meulen, van Run en Weber dienen in één adem genoemd te worden. Anderiessen begon goed, zakte later echter af. Vooral het plaatsên was onvoldoende. Het' spel van van Heel was heel goed, ter wijl Pauwe eveneens voldeed. De wedstrijd vooral na de rust was nog al forsch, We ber werd gewond aan den enkel, terwijl Lagendaal en Adam flinke trappen kregen. Na de rust was onze voorhoede de min ste der linies. Adam bleef te ver achter en Lagendaal werd nu geweldig bewaakt. Wels plaatste zijn corners steeds achter. Van Nellen en Moll speelden uiterst tactisch. Het eerste kwartier na de rust liet onze ploeg overigens voortreffelijk voetbal zien De Fransche officials en spelers waren van meening, dat Holland meer gekregen had, dan zij verdiende. Nogal schamper merk ten zij op, dat drie goals van Holland in drie minuten veroorzaakt waren door even veel stommiteiten in de Fransche verde diging. Scheidsrechter Ruoff, die voortreffelijk leidde, zeide dat hij niet verwacht had, dat Holland zoo goed zou spelen. Over van der Meulen geraakte hij niet uitgepraat. Dat Holland het Fransche tempo kon bij houden, is vooral te danken aan de inten sieve training en voorbereiding. Volgens de meening der Fransche officials had de wedstrijd te vroeg in het seizoen plaats ge vonden. Beter ware het geweest, dat de ontmoeting tusschen Maart en April was gespeeld. Zeer enthousiast was vooral onze gezant Jhr Loudon, die na afloop alle spelers persoonlijk in de kleedkamers kwam ge- lukwenschen. Dit gebeurde bij een bran dend lucifertje, aangezien het electrisch licht niet wilde branden. De K.N.V.B.-voor- zitter, Dr. van Prooye, zeide ons, dat deze wedstrijd na UruguayNederland de beste wedstrijd was, die onze ploeg in het buitenland gespeeld had. Jan van den Berg. de Stadiondirecteur was vol bewon dering over het tempo en de prachtige reeks van doelpunten, door de onzen ge scoord. Hulde bracht hij aan de Franschen voor hun spel na de rust. De stemming onder de Nederlandsche supporters was natuurlijk uiterst vroolijk. Karei Lotsy zeide, dat de uitmuntende verstandhouding onder de spelers, welke tot vriendschap was uitgegroeid dit mooie resultaat had bewerkt. Van der Meulen, onze aanvoerder, vond het Fransche spel uitmuntend, beter dan dat der Belgen De Nederlandsche of ficials en spelers roemden om het hardst de schitterende regeling voor hen gemaakt door het toedoen van den K.N.V.B.-consul te Parijs. De stand is thans: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. Nederland 4 4 8 v.-t. Frankrijk 4 4 5-21 Hillinen komt opzetten in de 3e klasse A. Voor den K. N. V. B. zijn gisteren de volgende uitslagen verkregen: Afdeeling I, lote klasse: Stormvogels— H. V. V. 53; West-Frisia—'t Gooi 3—2. 2de klasse A: Ale. Victr.W.F.C. 43; j HaarlemZ. V. V. 104; Bloemendaal H.R.C. 31; V.V.A.De Spartaan 23; D.W.S.—Kinheim 4—1. 2de klasse B: HerculesT.O.G. 43; D.E.C.Velox 33; ZeeburgiaBF.C. 3—2: ED.O.A.F.C. 7—3. 3de klasse D: D.O.S.Elinckwijk 91; Z.N.C.—U.V.V. 1—3; Alphen—Utrecht 2—3. 4de klasse C: T.H.B.—Avanti 2—1: Wilh. Vooruit^—Rivalen 21; SwiftS.L.T.O. 2—1; R.O.D.I.S.D.S. 0—0. Afdeeling n, 2de klasse A: St. Hooger— O.N.A. 34; ExcelsiorV.I.O.S. 51: RF.C. S.V.V. 1—2 2e klasse B: B.E.C.V.O.C. 45: Fortuna —Quick 3—4; C.V.V.BM.T. 4—1; Gouda -V.D1. 4—2. 3de klasse A: A.S.C.Sclieveningen 2—2 BodegravenLugdunum 41; G.S.V. L.F.C. 1—1; U.V.S.—R.V.C. 3—1; Hillinen Alphia 3—0. 4de klasse A: B.T.C.Archipel 11; Zwart BlauwVogel 17; Leidsche B. Ooievaars 42; V.C.S.T.—D.V.S. 75; D.V.V.—R.C.L. 0—5 4de klasse B; O.B.Tonegido 54; HD. V.Celeritas 0—6; W.I.K.—Waddinxveen 31; TerlaakDe Jagers 8—1. Res. 3de klasse A: H.V.V. 4A.S.C. 2 33 RV.C. 2—B.E.C. 2 16; Delft 2Laak- kwart. 2 0—1; A.D.O. 3—D.H.C 3 4—2. Res. 3e klasse D: O.NA. 2—Bodegraven 2 2—3. Res. 3e klasse E: Hercules 3—Kam pong 2 35; U.V.V. 3Vriendensch. 3 41 Afdeeling III, 1ste klasse: Heracles— P.E.C. 20; VitesseWagenlngen 10: Rob. et Vel.—A.G.O.V.V. 1—2: Tubantia— Enschedé 1—3; Z.A.C.— Go Ahead 0—7. Afdeeling IV, 1ste klasse B.V.V.Wil lem H 3—2; LongaNoad 13; De Valk— Bleijerheide 41. Afdeeling V, le klasse: G. V. A. V. Veendam 21. LEIDSCHE VOETBALBOND. le klasse' Lugdunum H—Alphen m 3—2; U.V.S III—D.V.S. II 3- 2. 2e klasse A: Tona I -U.V.S. TV 4—1. 3e klasse A. K.C.L. III—Lugdunum IV, afgekeurd. 3e klasse B: Lugdunum V—A.S.C. TV 5-0. 4e klasse A: Sportman IIU.V.S. VI 1-6. 4e klasse B: U.VS. VII—D.S.O. III 2—3; Lugdunum VIIIL.F.C. VII 15. Juniores: L.F.C.R.C.L. 41; A.S.C. Lugdunum (a) 11. Juniores B: Lugdunum (b)Sportman 0—2; U.V.S. ia)—LF.C. (bl 17—0. Zaterdagmiddagcompetitie: le klasse: Rijnsb. Boys IQuick Boys I 04: Fldes Pacta IS.LF. I 1—5. 2e klasse: SL.F. IIFides Pacta II 41; Quick Boys IIRijnsb. Boys II 50. 3e klasse: L. R. C. IllTerleede III 41. Van Overal. Te IJmuiden heeft H.V.V. gisteren na tuurlijk het onderspit moeten delven tegen Stormvogels dat veel gevaarlijker was en met 53 triomfeerde. H.V.V. staat nu in gevaarlijke positie onder aan de ranglijst met een achterstand van drie punten op Sparta, 't Lijkt ons zeer onwaarschijnlijk dat H.V.V. haar concurrenten nog zal we ten In te halen't Gooi verloor met 32 van West Frisia in een tot het einde spannenden wedstrijd, waarin 't Gooi een 20 voorsprong heeft gehad. gsp. gew. gel. vrl. v.t. pnt. Ajax 9 7 2 0 23—15 16 Stormvogels 10 6 o 2 31—21 14 West Frisia 10 3 5 2 27—19 11 K. F. C. 9 4 O 3 26—18 10 R. C. H. 9 5 0 4 26—21 10 H. D. V. S. 9 3 3 3 22—22 9 't Gooi 9 O 3 4 20—22 7 H. B. S. 9 2 O 5 27—34 6 Sparta 9 2 2 5 11—26 6 H. V. V. 9 1 1 7 21—44 3 Voor de 3e klasse D stelde Alphen hevig teleur door met 32 in eigen huis te verliezen van Utrecht. Nóg heeft Alphen de leldine, maar het verschil bedraagt nu maar één punt meer. Merkwaardig ove rigens dat Utrecht beide malen met pre cies dezelfde cijfers (32) van Alphen ge wonnen heeft! Alphen 10 8 2 37—21 16 U. V. V. 10 7 1 2 24—16 1.5 Utrecht 10 7 1 2 21—16 15 D. O. S. 10 3 3 4 21—14 9 Amsvorde 8 2 3 3 14—16 7 Z. N C. 10 2 3 5 16—21 7 Elinckwijk 10 3 1 6 14—27 7 Holland 8 2 2 4 1320 6 Culemborg 9 2 2 5 18—22 6 Zeist 9 O 2 5 13—18 6 In de 4e klasse had Hillegom rust, Nederland won den interlandwedstrijd te Parijs met 43. De K.N.V.B.-coinpetitie: Lugdunum ge slagen, Scheveningen speelde gelijk; stij gende kansen van Hillinen. Alphen verloor met 32 van Utrecht maar behoudt di leiding. Een gelijk spel van de Leidsche korfbal club Vitesse. In de tweede afdeeling (3e klasse A) hield A.S.C. zich kranig door gelijk te spe len tegen Scheveningen. Zij nam door Brakel zelfs een 20 voorsprong, maar was tenslotte toch blij met een puntenver- deeling nadat de ploeg verzwakt was door het uitvallen van Van Goor en Brouwer. Lugdunum verspeelde de kans om weer met Scheveningen gelijk te komen door zich met 41 door Bodegraven te laten slaan. Zou het nu ineens uit zijn met de glorie? U.V.S. won gelukkig eens weer imet 31 van R.V.C.) en er bestaat goede hoop dat er nu meerdere successen volgen zullen. Terwijl LF.C., ondanks groote meerderheid, met een gelijk spel (11) tegen G.S.V. genoegen moest nemen, ver beterde Hillinen haar positie door Alphia met 3—0 te slaan. Zij heeft thans evenveel verliespunten als Lugdunum en twee meer dan Scheve ningen. Scheveningen 10 6 4 35—13 16 Lugdunum 10 7 3 32—13 14 Hillinen 9 6 3 23—18 12 Alphia 10 3 4 3 22—26 10 U. V. S. 10 2 5 3 13—19 9 R. V. C. 10 3 3 4 23—27 9 A. S. C. 10 2 4 4 13—16 8 L. F. C. 11 2 4 5 10—18 8 Bodegraven 10 2 3 5 20—27 7 G. S. V. 30 2 3 5 13—27 7 In de 4e klasse A kon D.V.S. geen stand houden tegen V.C.S.T., dat met 75 triom feerde. Leidsche Boys daarentegen deed keurig werk door Ooievaars met een 42 nederlaag huistoe te zenden. R.C.L. won met 50 van D.V.V.. dank zij groote schot vaardigheid der voorhoede. V. C. S. T. 9 6 2 1 32—19 14 Archipel 9 4 4 1 25—21 12 Leidsche Boys 9 5 1 3 26—21 11 Ooievaars 6 4 1 1 19—20 9 B. F. C. 8 2 4 2 14—12 8 R C. L. 9 3 2 4 27—25 8 Zwart Blauw 6 3 1 2 16—15 7 Vogel 8 2 3 3 20—19 7 D. V. S. 10 2 2 6 24—36 6 D. V. V. 9 1 8 14—38 2 In 4B leed Waddinxveen een 31 neder laag tegen W.I.K. Voor de res. 3e klasse A deelde A.S.C. II de punten (3—3) met het vierde elftal van H.V.V. De roodzwarten staan nu op de zesde plaats, direct na U.V.S. II. B. E. c. n 9 8 1 35—9 16 A D. O. II 9 5 3 1 38—24 13 D. H. C. III 9 6 1 2 28—17 13 Laakkwartier II 8 4 2 2 28—22 10 U. V. S. II 6 4 1 1 18—10 9 A. S. C. II 8 2 1 5 22—30 5 Delft II 9 2 7 15—31 4 R. V. C. II 9 2 7 21—39 4 H. V. V. IV 9 2 7 22—45 2 In de res. 3e klasse D boekte Bodegra ven II een 32 overwinning op O.NA. II. In het Oosten trok de 2Ooverwinning van Heracles op P.E.C. de aandacht, maar zij heeft ons allerminst verbaasd. P.E.C. is dit seizoen trouwens geen kampioenscan- didaat. De rest was vrij normaal, evenals in het Zuiden. In het Noorden sneuvelde Veendam met 21 tegen G. V. A. V. en evenals P. E. C.'s nederlaag hebben wij Zaterdag ook deze voorspeld. Veendam is haar goeden vorm kwijt en zij zal die niet. tijdig genoeg terug krijgen om Velocitas den kampioenstitel te onthouden. H. V. V. IV—A. S. C. II 3—3. De uitslag geeft de verhouding tusschen de partijen niet geheel juist weer; hoewel ze tamelijk tegen elkaar opgewassen wa ren, was toch A.S.C. iets sterker. De kan sen welke de A.S.C.-voorhoede kreeg, wa ren zeer talrijk en het was dan ook een pover resultaat, dat hiervan slechts drie benut zijn. Ook H.V.V. heeft echter enkele goede kansen onbenut gelaten. Reeds spoedig na den aanvang maakt A.S.C. een goal. maar even later scoort H.V.V. heel gelukkig uit een als voorzet bedoeld schot, dat door den AS.C.-keeper verkeerd beoordeeld werd. Beide elftallen zijn zeer actief en het spel gaat vrijwel gelijk op. Voor de rust scoort de thuisclub nog een keurige goal na een scrimmage. Na de rust Is A.S.C. aanvankelijk sterk in de meerderheid. De halflinie van A.S.C. steunt echter de achterhoede te weinig, waardoor groote gapingen ontstaan. Bij een der uitvallen van H.V.V. wreekt zich dit; een vrij staande H.V.V.'er profiteert van een goede kans met een mooien kop bal. 3—1. A.S.C. geeft zich niet gewonnen en speelt enthousiast verder. Menige kans wordt verknoeid maar eindelijk scoort de A.S.C. rechtbinnen na een scrimmage (32). Kort daarna maakt dezelfde spe ler den gelijkmaker. In dezen stand komt geen verandering meer.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 15