MANTELSTOFFEN- RECLAME 15% vijftien procent ONZE MANTELSTOFFEN 94 ct. tot 4.25 UIT DE RIJNSTREEK. RECHTZAKEN. ALPHEN. Wcgverbreeding. Dezer dagen werd in de Hoorn t.o. 'a Molenaarsbrug een aanvang gemaakt met de verbreeding van den Rijksstraat weg, alwaar ter plaatse deze weg voor- loopig zal worden verbreed tot een breedte van 6 Meter. Aanbesteed. Vanwege den Rijkswaterstaat werd gisteren aanbesteed de bouw van een dul- kerbrug in gewapend beton met bijbe- hoorende werken ter vervanging van de Postbrug in de Julianastraat alhier. Laag ste inschrijlster was de N.V. Aannemings bedrijf vh B. Godschalk te Eindhoven voor f. 13.245. Naar wij vernemen zal het nieuwe wijkgebouw voor Chr. belangen in wijk „Hoorn" genaamd „Jonathan" Maandag 16 Nov. a.s. offiiceel in gebruik worden genomen en geopend. Door C. Sp. in de Leliestraat werd gisteren bij de politie aangifte gedaan van het feit dat hij zou zijn mishandeld door zekeren J. Vr. De politie stelt een onderzoek in. Door den heer G. C. Sch. aan Gouw- sluis werd gisteren bij de politie aangifte gedaan dat in den nacht van Woensdag op Donderdag van een z.g. taanmast staande op zijn erf pl.m. 20—25 M. ma nilla-touw is ontvreemd. Een onderzoek wordt ingesteld. -o- BODEGRAVEN. Loop der bevolking. Vertrokken: m. m. Grijpma, huishoud ster naar Enschedé G. Slappendel, boerenknecht naar Zegveld J. Klem- veld, boerenknecht naar Alphen a. d. Rijn. Arbeidsbemiddeling. Bij de gemeentelijke arbeidsbeurs al hier staan heden als werkloos ingeschre ven: 8 timmerlieden, 29 losse werklieden, 5 opperlieden, 5 grondwerkers. 3 pakhuis knechts. 2 chauffeurs, 2 fabrieksarbeiders, 1 machinist, 6 metselaars. 1 bankwerker, 1 smid, 2 kantoorbedienden, en 4 land arbeiders. Inlichtingen aan werkgevers worden gaarne verstrekt. Dankstond voor het gewas. De jaarlijksche Dankstond voor het ge was in de Geref. Kerk werd geleid door ds. Dam, die voorafgaande aan het dank gebed een predikatie hield over het Bij belwoord „Wat baat het u zoo ge de ge- heele wereld zoudt gewinnen en schade lijdt aan uw ziel". De predikant stond uit voerig stil bij de heerschende crisis, maar legde er den nadruk op, dat het welzijn der ziel niet is te vergelijken met aard- sche voorspoed. Het kerkgebouw was ditmaal wel zeer bijzonder goed bezet. Door een schooljongen werd een spiegelruit ingeworpen in het manufactu- renmagazijn der fa. wed. Batelaan. De ruit was verzekerd. Gevonden voorwerpen: 1 rijwiel, 1 herinneringsmedaille 18131913, 1 arm bandhorloge, 1 bruin lederen kinderpor- temonnaie, 1 bruine portemonnaie, 1 sleu tel, 1 insigne schietvereen., een paar zoo goed als nieuwe dameshandschoenen Inlichtingen bij de politie. -o- BOSKOOP. De komende „Winkelweek". In de gehouden vergadering van het comité Winkelweek, met de winkeliers, is besloten den termijn van de te houden winkelweek te verlengen tot 2 December, zoodat deze thans gehouden wordt van 28 November tot en met 2 December. Wegens het bedanken van den heer J. Koetsier, werd tot bestuurslid (secretaris) in het comité gekozen de heer W. Vos. Verder werd besloten om gedurende de winkelweek een soort bonnenstelsel in te voeren, met dien verstande, dat wanneer iemand bij een der winkeliers voor f. 1 be steed, hij een genummerden bon ontvangt. Wanneer het nummer van den bon voor komt op een der prijzen, geëtaleerd in de étalage van den heer Valkhof, dan is men winnaar van dat voorwerp. Staande de vergadering gaven 50 winkeliers zich hier voor op. Zondagsdienst doktoren. De Zondagsdienst voor 8 November zal \vorden waargenomen door dr. A, S. Koter. Ons Jeugdhuis. 'Gisteravond werd in „Ons Jeugdhuis" aan de Julianastraat de eerste lichtbeel denavond gegeven. Dezen avond gaf men een „Noordpoolreis" en „Jessiea's eerste gebed". Het doel van deze jeugdavonden is de jeugd geestelijk en maatschappelijk te dienen, evenals de jeugdavonden waar de jongens en meisjes de Blijde Boodschap des Evangelies gebracht wordt, en waar zij zich kunnen oefenen in handenarbeid. Het doel is de lichtbeeldenavond om de 14 dagen te doen plaats hebben. O.a. zal ook de „Zuidpoolreis" en het „Mijnwezen" getoond worden. Het bestuur zou het zeer op prijs stel len, wanneer ouders en belangstellenden eens een bezoek brachten aan deze werk- avonden. Ontspanning voor werkloozen. Naar wij vernemen, heeft het comité tot ontspanning voor werklpozen, de be schikking gekregen over het woonhuis, bewoond geweest door dr. Den Burg aan de Dorpstraat. Het geheel zal gezellig worden inge richt, terwijl getracht zal worden een voldoend aantal boeken ter beschikking te krijgen. Verder zal gezorgd worden, dat men zich zal kunnen bezighouden met ver schillende spelen. NIEUWKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Aaltje, d. van A. Blijleven en M. Vonk. Ondertrouwd: M. J. Schutter 38 j. en W. Wahle 22 j„ wonende te Zevenhoven Th. van der Weijden 23 j. en E. M. van Leeuwen 22 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: C Hoogeveen, zonder beroep, uit Alphen a. d. Rijn E. J. M. A. Ottes, winkeljuffrouw, uit Hillegersberg M. C. Lans, onderwijzeres, uit Amsterdam J. C. van der Lans, uit Stompwijk L. van Limmen, zonder beroep, uit Nieuwveen. Vertrokken: F. J. J. Kuipers, boeren arbeider, naar Barwoutswaarder, N. G. Bon. smid, naar 's-Gravenhage C. de Jong en gezin, rijksveldwachter, naar Hil versum C. P. Langeslag, zonder beroep, naar Vinkeveen N. B. de Pater, zonder beroep, naar Utrecht A. Machielse en echtgenoote, zonder beroep, naar Bergen op Zoom J. Slingerland en gezin, fa brieksarbeider, naar Mijdrecht J. M. C. Swinkels, winkeljuffrouw, naar Eindho ven J. Kelder en gezin, schipper, naar Rotterdam H. de Graaf, tuinder, naar Rotterdam G. Reizevoort, zonder be roep, naar Boskoop T. Bekkema, boe renknecht, naar Kamerik. WADDINXVEEN. GEMEENTERAAD, Verkeerstelling. - De steunregeling. De Raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Voorzitter: burgemeester P. A. Troost. Secretaris: de heer A. Kreupeling. Alle leden aanwezig. De voorzitter opende de vergadering met het uitspreken van het ambtsgebed en stelde daarna aan de orde de vaststel ling van het verslag van de vorige ver gadering, die van 1 October j.l. Aangezien hierover niemand het woord verlangt, wordt dit verslag zonder discussie of h. st. onveranderd vastgesteld. Mededeelingen, ingekomen stukken enz. De voorzitter stelt hierop den raad in kennis met de ingekomen stukken, o.a.: Een tweetal brieven, die van de plaatse lijke doctoren, vermeldende gegevens om trent het plaats gehad hebben school onderzoek. Deze stukken worden voor de raadsle den ter secretarie ter inzage nedergelegd. Een tweetal brieven van Gedeputeerde Staten, waarbij goedgekeurd werden te ruggezonden de raadsbesluiten d.d. 1 Oct. j.l. tot conversie van geldleeningen. De voorzitter doet hierbij de mededeeling dat de gemeente door dit converteeren een voordeel heeft bekomen van bijna f.25000 zulks gedurende den tijd dat de leening nog loopende is. Een brief van Ged. Staten, waarbij goedgekeurd wordt teruggezonden het raadsbesluit d.d. 1 Oct. j.l., waarbij aan den heer A. Vermeulen alhier vergunning is verleend tot het leggen van een twee tal bruggen die toegang zullen verleenen tot zijn terrein aan den Brugweg, waarop woningen zijn gebouwd. Een schrijven van L. Rip, waarbij deze verhooging vraagt wegens uitbreiding van het aantal huizen voor het ophalen van haardasch en vuilnis. Dit schrijven wordt aangehouden tot de behandeling van de begrooting. Een schrijven van J. P. de Zwart, waar bij deze verzoekt een vermindering van 40 pet. van de pacht van een perceel grond gelegen aan den Sniepweg. Dit ver zoek wordt verwezen naar B. en W. om advies. De voorzitter deelt mede dat tot volon tair ter secretarie door B. en W. is toege laten de'heer mr. G. A. Vos. Spr. deelt vervolgens mede, dat de heer A. van Sprang, gemeente-opzichter, in het tijdvak 1 Nov. 19301 Nov. 1931, met de ziekenauto heeft vervoerd 290 patiënten. Dat B. en W. aan de Ver. van Neder- landsche gemeenten hebben verzocht te overwegen om een besluit uit te lokken, waarbij wordt bevolen, dat de uitvoering van eventueele plannen tot stichting van centrale barakken voor lijders aan be smettelijke ziekten, worden opgeschort, aangezien met het stichten een belangrijk bedrag zal zijn gemoeid Spr. doet daarna mededeeling van het resultaat der in de week van 18 t.m. 24 October j.l. gehouden telling van voet gangers. wielrijders, motorrijders, auto's enz., die de Hooge Waddinxveensche brug over de Gouwe hebben gepasseerd, zulks omtrent de. vraag of tijdens den brugbouw bet verkeer zal moeten plaats hebben over een hulpbrug of per pontje. Gezien de cijfers vindt de vergadering het gewenscht, dat bij Ged. Staten op een hulpbrug wordt aangedrongen. Het voorstel van B. en W. tot wijziging der rekening-courant overeenkomst met de Coöperatieve boerenleenbank, wordt hierna aangenomen. Evenzoo het voorstel van B. en W. tot wijziging van de verordening, regelende de volkshuisvesting in deze gemeente, zulks in verband met het bepaalde bij art. XXXVIII van de wijzigingswet 1931. Het voorstel van B. en W. tot aanplem ping van grond in de nabijheid van het emplacement van den spoorweg, mocht eveneens de goedkeuring van den raad bekomen. Op het verzoek van de firma E. Sanders en Co. te Gouda, inzake het aanbrengen van verlichting voor enkele particuliere woningen in Bloemendaal, werd eveneens gunstig beschikt. Deze verlichting vorderde een jaarlijksche uitgaaf van f. 1186.28. De kosten zoowel van den aanleg als van het onderhoud zullen gezamenlijk door de ge meente en de firma E. Sanders en Co., worden gedragen. Bij den raad is ingekomen de balans en winst- en verliesrekening van de woning- bouwvereeniging „Waddinxveen" over 1930 Deze rekening sluit met een winstsaldo van f. 1017.55 en wordt vervolgens onver anderd goedgekeurd. Bij raadsbesluit van 24 September 1930 werd tot gemeentebode tevens concierge van het raadhuis, zulks voor den tijd van een jaar, benoemd de heer J. Hogebrug. B. en W. stellen voor aan dezen ambte naar thans een vaste aanstelling te ver leenen. Hiertoe wordt met algemeene stem- jnen besloten. De verordening tot heffing van rechten voor ontsmetting, door den raad vastge steld in zijn vergadering van 16 Juli 1930, is door de Kroon slechts goedgekeurd tot 1 Januari 1932. In verband hiermede stel len. B. en W. voor de verordening, met die op de invordering die rechten, wederom onveranderd vast te stellen en ter goed keuring aan H.M. de Koningin op te zen den. Aldus besloten. In verband met de op 15 April 1931 in werking getreden wijziging der gemeente wet met betrekking tot de bedrijven en de gemeentelijke voorschriften Inzake de be drijven, stellen B. en W. voor de verorde ning op het beheer der gemeentebedrijven, dien overeenkomstig te wijzigen en aan te vullen. Hiermede wordt accoord gegaan. Vervolgens doet de voorzitter lezing van een van het ministerie van Binnenland- sche zaken en Landbouw ingekomen schrijven, betreffende de door den raad in zijn vergadering van 1 October j.l. aange nomen steunregeling. De minister is van oordeel, dat er in de steunregeling onder scheid behoort te worden gemaakt tus- schen uitgetrokkenen eenerzijds en de nog niet rechthebbenden, de dubbeluitgetrok- kenen en de ongeorganiseerden anderzijds. Voorts vestigt de minister er de aandacht van den raad op, dat aangezien de steun- verleening uitsluitend met gelden van Rijk en gemeente geschiedt het wensche- lijk is, dat de meerderheid van de leden van de commissie, die met de uitvoering der steunregeling zal worden belast, uit vertegenwoordigers van het gemeentebe stuur bestaat. Naar aanleiding hiervan stelt de minister voor in plaats van 2, één lid van elk der 3 genoemde organisaties in deze commissie te doen zitting hebben en het aantal door den raad aan te wijzen leden met één te vermeerderen. Teneinde aan het verlangen van genoemden minis ter tegemoet te komen, worden als ver tegenwoordigers der organisatie's be noemd de heeren G. v. d. Meer (Ned. R.K. Bond van houtbewerkers enz.)H. Rupke (Waddinxveensche Bestuurdersbond) en H. Oomkens (Bond van Ned. Chr. Hout bewerkers enz.) Tot vertegenwoordigers van het ge meentebestuur werden benoemd de heeren J. Th. van Ardenne; A. P. Bakker en A. Vis. Als voorzitter is aangewezen de heer J. G. Herfst. Vervolgens werd overgegaan tot be handeling van het Ambtenarenreglement bedoeld in art. 125 der Ambtenarenwet 1929. De amendementen Bremmer op het ont werp betrekking hebbende, werden daarbij eerst behandeld. Aangezien de behandeling van dit regle ment veel tijd zal vorderen en het reeds laat is geworden, wordt op voorstel van den voorzitter besloten Donderdag a.s. opnieuw ten raadhuize samen te komen. Hierna sluiting. Gevonden voorwerpen. Een dameshandschoen, een damesfiets en een oliekan. Inlichtingen ter secretarie. Arbeidsongeval. De fabrieksarbeider N. G. kreeg in de fabriek van van L. terwijl hij een ma chine smeerde een slag tegen het hoofd van een riem die om een schijf liep. Hem werd een bloedende wond in zijn hoofd ge slagen, welke door den geneesheer met twee krammen moest worden gehecht. Burgerlijke stand. Geboren: Arnoldus Wijnandus en Leo- nardus Petrus, zoons van J. M. Moons en A. M. van Leeuwen; Maaike, d. van J. Hoogerbrugge en J. Metselaar. Ondertrouwd: Albert Noteboom en Jo hanna Margartha van 't Slot. Overleden: Jacobus van der Meer, 67 j. Het bouwen van een woonhuis met winkel en werkplaats voor rekening van den heer Overvliet is opgedragen aan den heer van Vliet, aannemer alhier. o WOUBRUGGE. GEMEENTERAAD. De begrooting aangenomen. De raad der gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. De heer Anker was met kennisgeving aanwezig. Nadat de voorzitter, burgemeester Boddens Hosang. de vergadering op de gebruikelijke wijze heeft geopend, werden de notulen van de vorige vergadering onveranderd vastge steld. Bij het punt behandeling gemeentebe- grooting is een rapport ingekomen van de commissie tot controle dezer begrooting. In het algemeen konden de rapporteurs zich zeer wel met de door B. en W. aan gegeven lijnen vereenigen, met genoegen werd geconstateerd dat het uitgestippeld beleid zuinigheid tot hoofdlijn kiest en in verband met de algemeen heerschende malaise en de onzekere uitkomsten van de verhouding tusschen Rijk en Gemeen ten, de inkomsten niet te hoog en de uit gaven niet te laag werden geraamd, zoo dat aan het houden van algemeene be schouwingen geen behoefte wordt gevoeld. Wel werd de vraag gesteld of in deze be grooting de inkomsten, hetzij door lage ramingen dan wel door memorieposten, niet te laag werden gesteld, waardoor mogelijk grootere bedragen voor crisis- werken beschikbaar zouden zijn. Intus- schen wordt de verzorging dezer belangen in aansluiting van hetgeen in de raads vergadering van 24 September j.l. werd besloten, met goede verwachtng aan het beleid van B. en W. overgelaten. Mitsdien stellen zij den Raad voor de aangeboden begrooting van inkomsten en uitgaven voor 1932 aan te nemen. In deze commissie hadden zitting de heeren Anker, Van Rui ten en Tondu. De heer Noordam wenschte eveneens geen algemeene beschouwingen, doch wil de uit zuinigheids-overwegingen het lid maatschap van den A.N.W.B. opzeggen, waarvoor f. 25 op de begrooting is ge plaatst. De heer Boot ontraadt dit voor stel en wijst op de uitgebreide werkzaam heden van dezen Bond in het algemeen belang. De voorz. sluit zich hierbij aan, omdat het vreemdelingenverkeer in deze gemeente steeds toeneemt, hierbij niet te vergeten de sterk toenemende watersport, hetgeen toch den ingezetenen ten goede komt. Het voorstel werd niet ondersteund. De heer Tondu merkt op dat het sub sidie B.VXj. en B.W. in één post op de begrooting is samengesteld. Spr. heeft hiertegen bezwaar omdat de B.VL, en B. W. in wezen verschillen. De post sub sidie B.VI. wil spr. schrappen en maakt hiervan een voorstel. De heer Van Ruiten vraagt inlichtingen over de werking van deze organisaties, waarop de voorz. een en ander uitvoerig uiteenzet. Het voorstel van den heer Tondu wordt niet gesteund. Zonder verdere discussies wordt de be grooting vastgesteld aan inkomsten en uit gaven tot een gelijk bedrag van f. 48.849.77 voor den gewonen dienst en voor den ka- pitaaldienst op f. 9426.08. De heer A. D. H. Heenk, die eenige jaren geleden een lichtkabel heeft doen leggen vanaf het onderstation naar zijn boer derij. had een verzoek aan den Raad ge richt om tegemoetkoming ln de kosten daarvoor. Waar intusschen meerdere aan sluitingen aan dezen kabel hebben plaats gevonden, waarvan de gemeente de voor deden geniet, achten B. en W. uit billijk heidsoverwegingen het verzoek aanneem baar. Op voorstel van B. en W. wordt be sloten aan genoemden Heenk een bedrag uit te betalen gelijk aan een derde van de kosten en de kabel in eigendom te aan vaarden. Eenige Technische wijzigingen in de Beheersverordening en de Bouw- en Wo ningverordening worden nog aangenomen waarna de Raad overgaat in geheime zit ting ter behandeling van het voorstel tot het uitleenen van geld. gedekt door hypo theek aan twee ingezetenen. Na herope ning wordt z.h.st. het voorstel aangeno men. Tot slot stelden B. en W. nog voor geleend kasgeld versterkt af te lossen met een bedrag van f. 16.000, welk voorstel met een algemeen „bravo" z.h.st. den hamer passeert. Niets meer aan de orde zijnde, sloot de voorz. de vergadering. OPLICHTING EN VALSCIIHEID IN GESCHRIFTE. Gisteren zou de Vijfde Kamer der Am- sterdamsche Rechtbank uitspraak doen in de zaak tegen jhr. C. A. H. C. E., employé eener te Amsterdam gevestigde N.V., die terecht had gestaan wegens oplichting en valschheid in geschrifte. De verdachte had onder allerlei ver dichtsels en met behulp van door hem ge maakte valsche papieren verschillende par ticulieren bewogen, tot afgifte van geld of geldswaardig papier en wel tot een zeer hoog bedrag, dat. wat betreft de feiten in de dagvaarding ten laste gelegd, de twee honderdduizend gulden benaderde. Het O.M. had vier jaar gevangenisstraf met aftrek van de voorloopige hechtenis geëischt. Gisteren wees de Rechtbank interlocutoir vonnis en verwees de zaak terug naar den rechter-commissaris om een onderzoek te doen instellen naar de leefwijze en den persoon van den verdachte en een onder zoek naar eventueel overgebleven gelden te doen houden. o KANTONGERECHT TE LEIDEN. Volgende vonnissen zijn geveld: A. B., overtreding der leerplichtwet, f. 6, 3 d.; J. D. idem f. 10. 5 d.; E. G. idem f. 8, 4 d.: P. J. H., idem f. 6, 3 d; P. v. H., idem, idem; J. J. J. idem, idem; J. K., idem, 2 x f. 6, 2 x 3 d.; P. K. idem f. 6. 3 d.; I. K., idem f. 10, 5 d.; G. K., idem f. 6, 3 d.; N. R.K., Idem, idem; W. v. d. L.. idem, f. 8, 4 d.; G. L., idem idem; L. N„ idem, f. 6, 3 d.; J.O.. idem f. 8, 4 d,; C. W. P., idem f. 6, 3 d.; H. F. P., idem f. 10, 5 d.; C. v. R„ idem f. 6, 3 d.; H. R„ idem f. 8, 4 d.; E. J. R, idem f 10, 5 d.; J. S„ idem f. 6, 3 d.:P.S. idem f. 8, 4 d C. S. idem f 6. 3 d.; W. S„ idem, idem; A. S., idem, idem; D. v. S„ idem, idem; A. v. S. den B„ idem, idem; P. S„ idem f. 10. 5 d.; P. S., idem, idem; D. T., idem f. 6. 3 d.; G. V. idem. f. 8, 4 d.; Th. V., idem f. 6, 3 d.; J. de W„ idem f. 8. 4 d.; W. W., idem idem: Chr. W.. idem idem; C. v. Z., idem, 2x f. 6, 2 x 3 d.; J. de B., Noordwijk idem f. 6, 3 d.; W. L. idem, idem f. 6, 3d., W. Chr. E. O., idem, idem f. 6,. 3 d.J. P., idem idem f. 6. 3 d.; J. H. Oegstgeest f. 10, 5 d.; P. H„ idem, idem f. 10, 5 d.; W. de M., idem idem f. 10, 5 d.; S. P., idem, idem f. 10, 5 d.; J. v. M fiet sen zonder licht f. 3, 2 d.; W.F. S., te Leiden fietsen van de helling van de Vischbrug f. 2, 1 d.; C. S. wed. J. Th. C., overtreding der leerplichtwet f. 10. 5 d.; H. F. S., idem f. 5, 3 d.; C. M., Noord- wijk, idem f. 10, 5 d.; P. I. A. W., over treding der arbeidswet f. 3, 2 d.: W.J. J W., Noordwijk, idem 3 x f. 3, 3 x f. 2 d.; H. W. en G. A. v.P., Hillegom, loopen op verboden grond, ieder f. 3, 2 d.: J. v. D„ Katwijk, overtreding van het motor- en rijwielreglement f. 3. 2 d.; F. J.K., Den Haag, overtreding der arbeidswet f. 5. 3 d.; J. C. O., Rijnsburg, idem f. 10, 5 d.; J. J M. M.. idem, 4xf. 2. 4x 1 d.; J. S., Oegstgeest, idem f. 5. 3 d.: G. v. L.. Zoe- terwoude, idem f. 5. 3 d.; P. S. Amster dam. te Noordwijkerhout rooken in een autobus, f. 3, 2 d.; A. v. O., Noordwijk, overtreding der jachtwet f. 6, 3 d.: J. C. en W. B„ Haarlem, idem. ieder f. 10. 5 d. met verbeurdverklaring der inbeslaggeno- men voorwerpen; H. O., Katwijk, fietsen Zonder rem, f. 3. 2 d.; J. B., Scheveningen autorijden zonder verlicht nummer met letter en zonder rood achterlicht 2x f. 4 2x2 d.; G. A. S„ Abbenes, overtreding van het motor- en rijwielreglement f. 3, 2 d.: C. R., Nieuwveen, idem f. 3. 2 d.: L. K. en W. M., Haarlem, overtreding der jachtwet, ieder f. 5. 3 d. met verbeurd verklaring van de ln beslag genomen wildstrikken; C. L. v. d V., Hillegom. te Noordwijkerhout zonder vergunning van B. en W. iets op den openbaren weg plaat sen f. 3. 2 d.; L. v. A„ overtreding der leerplichtwet f. 3, 2 d.; J. A„ idem f. 10. 5 d.; K. B„ idem f. 10, 5 d.; W. B„ idem f. 8, 4 d.; H. B., idem f. 10, 5'd.: G. de B.. Katwijk, overtreding der leerplichtwet f. 10, 5 d.: W. B. idem idem f. 10. 5 d.; P. v. D. idem idem f. 10, 5 d.: A. v. D. idem idem f. 10, 5 d.; C. H.idem idem f. 10 5 d.; H. K. idem idem f. 8. 4 d.: A. N. idem idem f. 10. 5 d.; N. N. idem idem f. 10, 5 d.; T. O. idem idem f. 10, 5 d.; P. v. d. P. idem idem f. 10, 5 d.; M. P. idem idem f. 10, 5 d.; M. P. idem idem f. 10, 5 d.: G. v. d. P.. wed. A. O., idem idem f, 3. 4 d A. v. D. vr. v. J. H. idem idem f 10. 5 d.; A. v. d. M., vr. v. W. R. idem idem f. 10, 5 d.; P. S.. vr. v. G. S. idem idem f. 10, 5 d.; F. v. d. P., vr. v. G. v. D. idem idem f. 10, 5 d.; J. v. d. P., vr. v. C. v D. idem idem f. 10, 5 d.; W. G. f. 8, 4 d.; C. K. idem idem f. 10, 5 d.; D. K., idem idem f. 8, 4 d.; C. O., idem idem f. 10. 5 d.: C. O., idem idem f. 2, 1 d.: D. v. d. P., idem idem f. 6. 3 d.; C. v. d. P. idem idem f. 8, 4 d.: W. v. D., idem idem f. 8, 4 d.; J. de Z., idem idem f. 5, 3 d.; F. S., Den Haag, openbare dronkenschap f. 5 3 d.; G. B„ fietsen zonder reflector f. 3, 2 d.: A. v. H., overtreding der kieswet f.1, 1 d.; H. J.S., idem idem f. 1, 1 d.; A. Ie M.. idem f. 1. 1 d.; Chr. J. A., idem f. 1, 1 d.; S. A.. geb. v. D„ idem f. l, 1 d.; A. T. O. geb. S. idem f. 1, 1 d.; C. L. id. vrijspraak; A. v. H„ idem f. 1, 1 d.; H. J. S, idem f. 1, 1 d.; A. Ie M. idem f. 1, 1 d.: F. H. v. d.H. idem f. 1, 1 d.; J. P. v. d. H. geb. H. idem f. 1, 1 d.; Chr. J. A. idem I. 1, 1 d.; S. A. geb. v. D. idem f. 1, 1 d.: RECLAME. Tot en met 10 November a.s. geven wij op al korting, ondanks de enorm verlaagde prijzen ZIET ONZE H.TA LAGE Buitengew. Fraaie keuze van Da NIEUWSTE GENRES EN KLEUREN Haarlemmerstr. hoek Donkerst 2-4-6 A. H. idem f. 1, 1 d.; H. S. T. idem f. 1, 1 d.; Chr. J. v. G. idem vrijspraak; A.'t' O. geb. S. idem f. 1, 1 d.; J. H. B., fietsen zonder bel f. 3, 2 d.; A. J. K. zwervende, te Oegstgeest zonder vergunning venten f. 1, 1 d.; G. S., Rijnsburg, overtreding der wet spoorwegen f. 3, 2 d.; A, R„ Lei! derdorp, overtreding der visscherijwet f. 2, 'I 1 d. niet verbeurdverklaring van het in' 1 beslag genomen vischtuig; C. H. zwerven de, openbare dronkenschap f. 5, 3 d.; A de R. idem idem f. 5, 3 d.; J. G. Groes- beek, idem f. 5, 3 d.; L. de B., zwervende, idem f. 5, 3 d.; C. H. J. de V., geen gevolg geven aan het bevel van een verkeersagent f. 3, 2 d.; M. K., zwervende, geen geldig nummer en rijbewijs vertoonen 2x f. io, 2x5 d.; P.E., met een handwagen rijden zonder licht f. 3, 2 d.; D. de J. Den Haag, i fietsen zonder licht f. 3, 2 d.; Th, v. d. O, Heemstede, fietsen zonder bel, f. 3,2d.; G. K., Den Helder, te Leiden te snel auto rijden f. 6, 3 d.; L. W., openbare dronken schap f„ 5, 3 d.; L. N. den O. te Leiden te snel autorijden f. 6, 3 d.; G. den E idem f. 6, 3 d.; C. G. te Leiden fietsen over een trottoir f. 2, 1 d.; J. O. te Leiden I fietsen over de Karnemelksbrug f. 2,1 i I D. K. overtreding der verord. Leiden op I straatpolitie f. 2, 1 d.; A. v. d. G„ Ka:- wijk. autorijden zonder verlicht nummi' met letter en zonder rood achterlicht 21 t. 4, 2 x 2 d. C. P. v. H., IJmuiden, geen rijbervj vertoonen, f. 10 of 5 d.; J. S., Amsterdr; geen gevolg geven aan het bevel vans verkeersagent, f. 3 of 2 d.; A. P., idn autorijden zonder licht en geen rijber, vertoonen, 2-maal f10 of 2-maal 51 A. H.. zwervende, autorijden zonder spü- gel, f. 5 of 3 d.; A. S. B., Overschie, fiets: zonder licht, f.3 of 2 d.; G. V., idem, 1.3 of 2 d.; B. C. M. te Leiden, te snel auto rijden, f.6 of 3 d.; A. A. M. M., Oosterbeei te Leiden te snel motorrijden, f.6 of 3d; W. M. te Leiden, fietsen naast 2 andere wielrijders, f.2 of 1 d.; W. v. S., Haarlem, te Leiden met een auto de passage belem meren, f.3 of 2 d.; M. M. H., Boskoop, idem, f.3 of 2 d.; H. B., overtrding der verord. Leiden op de straatpolitie, f.2 of 1 d.; D. C. v. d. S., zwervende, varen zonder vergunning, f. 10 of 5 d.; C. v. D., Katwijk, openbare dronkenschap, f. 5 of 3 d.; J. L M. de W., Den Haag, te Katwijk zonder schriftelijke vergunning van B. en W op den openbaren weg met een vervoermiddel een standplaats innemen, f. 3 of 2 d.; J.H., Katwijk, fietsen zonder licht, f.3 of 2d.; J. Z., Rijnsburg, fietsen zonder bel, f.3 of 2d.; J. J., met een auto rijden over een gesloten verklaarden weg, f. 6 of 3 d.; N. v. d. B., Noordwijkerhout, f. 3 of 2 d.; W, v. d. Z. en H. den O., Haarlem, loopen o verboden grond, ieder f. 5 of 3 d.; Th. v.c M., Rijnsburg, fietsen zonder licht, f.3 oj 2d.; J. C. Z., Oude-Wetering, fietsen zen der reflector, f. 3 of 2 d.; C. J. Z. te Oegst- geest, zonder toezicht een paard op den openbaren weg laten loopen, f5 of 3 d.; G. S., Noordwijk. loopen op verboden grond, f. 5 of 3 d.; J. W., openbare dron kenschap, f.5 of 3 d.; C. v. Z., idem. f 5 of 3 d.; A. T., idem, f.5 of 3 d.; D. S. te Leiden met een handwagen rijden over de Mare O.-Z. in verboden richting, f.2 of 1 d.; J. K., Noordwijk, te Noordwijk een 2de persoon per rijwiel vervoeren, f. 2 of 1 0-ï C. B., idem, overtreding der leerplicht 2-maal f. 6 of 2-maal 3 d.; M. J. G., Idea idem, f.8 of 4 d.; P. A. G., idem. idem.U of 4 d.; N. de R., idem, idem, f. 10 of 5 d.. L. IT. S., idem, idem, f.5 of 3 d.; N. A. L V,. idem, idem, f. 5 of 3 d.; G. v. 'tW., idem idem, 3-maal f.5 of 3-maal 3 d.: Th. K, Noordwijkerhout, idem f8 of 4 d.; C. L idem, idem, f8 of 4 d.; J. Z., idem idem f. 8 of 4 d.; C. I. vr. v. J. v. d. D., Valken burg, Z.-H., idem, f.6 of 3 d.; H. v. d. M? wed. A. H., Rijnsburg, idem, f. 8 of 4 d., E. B.. idem idem, 2-maal f.6 of 2-maal 3 i d.; M. v. D., idem idem, f8 of 4 d.; W. Valkenburg, Z.-H., idem, f8 of 4 d.; A. J- E., Rijnsburg, idem. f. 5 of 3 d.; D. v. E- idem idem, f. 10 of 5 d.; C. I., Valkenburg. Z.-H., idem, f8 of 4 d.; D. de K.. Rijns burg, idem. f.8 of 4 d.; W. K., idem, idem. f.10 of 5 d.; A. v. d. M., idem idem.l* of 3 d.; C. de M., idem idem, f.6 of 31- A. de M., idem idem, f. 6 of 3 d.; D- de7 idem idem, f 8 of 4 d.; G. v. d. M.. Oegsj- geest, idem, f8 of 4 d.; J. v. d. N., Vjj* kenburg, Z.-H., idem, f. 10 of 5 d.: L y Rijnsburg, idem, f.8 of 4 d.; G. R, kenburg. Z.-H., idem, f.8 of 4 d J-y Rijnsburg, idem, f. 10 of 5 d.; J. S., val kenburg, Z.-H., idem, f. 5 of 3 cl; A Lisse, idem, f. 10 of 5 d.; J. S.. Rijnsburg. idem, f.6 of 3 d W. v. V.. idem idem, i.» of 4 d.; G. Z., idem idem, f.8 of 4 d.; M., Oegstgeest, idem, f. 10 of 5 d.; B. Sassenheim, idem. f. 8 of 4 d.; A. S.. open bare dronkenschap, f.5 of 3 d.; J. v. d. U; idem. f5 of 3 d.; C. v. R.. idem, J-5 oi 3d.; J. V., fietsen zonder licht, f-3 of 2^ W. v. d. Z., Noordwijkerhout, overtreding der' leerplichtwet, f. 10 of 5 d.; Chre y Sassenheim, idem, f. 8 of 4 d.; C. W Katwijk, fietsen zonder reflector f.3oi<

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 14