A A HUISHOUDSTER Energiek Boekhouder 9 P UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. HAARL. STR. 130-136 VOOR UW VERHUIZING f. 5.- Blijvende Haargolving f. 5.-Nette Loopjongen HET KAPPERSHUIS RIJNBENDE, Doezastraat 37, Tel. 1986 SCHIP GEZONKEN. Men meldt uit Kampen aan de N.R.Ct. Donderdag voer uit Amsterdam naar hier een sleepboot van de N.V. Waterboot Weptunus, met een duiker aan boord, die herstellingen aan de IJsselbrug moest verrichten, benevens vier andere perso nen. Het schip was erg overladen met bunkerkolen en dreigde, nog buiten het Keteldiep, te zinken. Nog bij tijds kon men het op het zgn. Roggebot aan den grond zetten, waarna men trachtte door fluitsignalen de aandacht te trekken. Door bemiddeling van de politie ging de heer P. Reumer er met zijn botter heen. Hij kon de menschen, die reeds half in het water stonden, in vei ligheid brengen. Het schip is daarna gezonken. De opvarenden zijn naar Am sterdam teruggekeerd. VUURGEVECHT AAN DE NEDERL. GRENS. De douanebeambten te Goch iLimburg) ontmoetten op den veldweg aan de Has- summerstraat een smokkelaarsbende. Op den aanroep om halt te houden, gaven de smokkelaars geen gehoor, doch openden het vuur op de beambten, die in allerijl dekking zochten en met hun vuurwapens den aanval der smokkelaars beantwoord den. Bij dit nachtelijk vuurgevecht werden ongeveer 40 schoten gelost. Het gelukte de bende, kruipende door het veld en onder beschutting van den donkeren nacht, te ontkomen. Dit is reeds de derde maal in korten tijd, dat in deze omgeving een dergelijk vuurgevecht tusschen Duitsche grens beambten en smokkelaars plaats vindt. Onder de naburige gemeente Boeckelt betrapten Duitsche kommiezen eveneens een bende smokkelaars, welke toen zij zich ontdekt zag, over de Nederlandsche grens de vlucht nam. Een groot gedeelte van den smokkelbuit viel echter in handen der Zollbeambten. die op 1500 pond tarwe en 5 rijwielen beslag legden. Tel. OVERREDEN. In de Terheydenstraat te Breda kwam het zesjarig zoontje van P., dat achter een melkwagen hing, bij het loslaten daar van juist voor een auto terecht, waardoor hij overreden werd. Ernstig gewond werd het ventje naar het Sint Ignatiuszieken- huis vervoerd. Zijn toestand is zorgwek kend. De chauffeur gaat vrij uit. Te Volkel bij Uden (N.Br.) sprong de arbeider M. de Groot van een nog in be weging zijnde vrachtauto en kwam onder de wielen terecht. Hij werd bewusteloos en in levensgevaarlijken toestand opgenomen en voorzien van de laatste H.H. Sacra menten. EEN KAT MET POSTDUIVEN-ZINTUIG. De vorige week zond een veehouder te Wijckel (Fr.) een kat, in een kartonnen doos gepakt, per vrachtauto naar een familielid te Boxum bij Leeuwarden. Een afstand van 40 K.M. Het dier werd te bestemder plaatse be zorgd, doch bleek met deze uitbesteding niet accoord te gaan; het slaagde er ten minste in te ontsnappen. Na een zwerftocht van acht dagen, keerde poes, geheel uitgehongerd, terug naar haar oude „home" te Wijckel. Tel. o INBRAAK. Bij den landbouwer B. Konstapel onder Wekeron, gem. Ede, is ingebroken. Be halve een paar jassen en en horloge, wordt een portefeuille met ongeveer f. 500 vermist. Door de politie wordt een uitge breid onderzoek ingesteld. BRAND. Gistermorgen te halftwaalf is door ont branding van den motor te Winschoten brand uitgebroken in de kapokfabriek van N.V. v/h. firma Nicolaas Droge. Het vuur greep snel om zich heen. maar de brand weer slaagde er in het te beperken tot de kapokfabriek. waarin vrij aanzienlijke schade is aangericht. De andere afdee- lir.gen der groote fabriek bleven gespaard. Alles was verzekerd. (Hbld.) DE GESTRANDE LOGGER. De bij Terheijde gestrande motorlogger Scheveningen 189 ls gisteren niet vlotge- komen. Gistermorgen heeft de blazer „Meermin" van L. Smit en Co.'s sleep dienst een anker in zee gebracht, waarna getracht is het schip op eigen kracht af te brengen. Deze poging is mislukt. Assis tentie van een sleepboot is geweigerd. BUITENLANDSCH GEMENGD. IIET VERONGELUKTE KATAPULTVLIEGTUIG. Naar de „Associated Press" uit Parsboro in Nieuw Schotland meldt, is het lijk van den verongelukten piloot van het post vliegtuig van de „Bremen" Frits Simon, gistermiddag gevonden. BLOEDIGE TRAGEDIE IN OOST-PRUISEN. Te Wernstedt in het district Gardelegen in Oost-Pruisen speelde zich een bloedige tragedie af. De landarbeider Muller, die ongeveer 50 jaar oud was, had geruimen tijd betrekkingen onderhouden met de dochter van den landbouwer Holle, doch de vader van het meisje had hieraan een einde gemaakt, waardoor een veete tus schen beide mannen was ontstaan en het herhaaldelijk tot twist tusschen hen kwam Tenslotte had Holle een aanklacht wegens beleediging tegen Müller ingediend en deze was tot 150 Mark boete veroordeeld Naar huis terugkeerende had Müller zijn geweer gehaald en bij zijn huis blijven loeren tot Holle voorbijkwam. Toen de landbouwer passeerde schoot Müller hem met zijn geweer in den rug. Toen de doch ten van Holle op het geluid der schoten uit het huis kwam schoot Müller ook haar neer, waarna hij het wapen tegen zich zelf keerde. Zoowel de vader als de doch ter waren reeds overleden toen geneeskun dige hulp arriveerde. Müller zelf had zich door een schot in den mond op slag ge dood. DE RAMP TE GDINGEN. Tijdens de bergingswerkzaamheden te Gdingen werden nog drie lijken geborgen zoodat het totaal aantal dooden dat ge borgen is thans 12 bedraagt. Het aantal gewonden bedraagt zeven. Uit Warschau is in den loop van den dag een ministerieele commissie aange komen, welke in samenwerking met des kundigen het onderzoek heeft aangevan gen. De drie directeuren der maatschappij „Gasolina" zijn voorloopig in verzekerde bewaring gesteld. De bergingswerkzaam heden zijn nog niet beëindigd. Men ver moedt dat zich onder het puin nog eenige dooden zullen bevinden. DE GESTOLEN SCHILDERIJEN TERECHT De uit de staatsschilderijengalerij in het slot te Mannheim gestolen twaalf kostbare schilderijen (niet gelijk eerst gemeld) zijn gistermorgen reeds te Frank fort ten verkoop aangeboden. De politie werd direct op de hoogte gesteld en het gelukte twee ambtenaren der crimineele politie den inbreker in den loop van den middag te arresteeren. Het is de 27-jarige Russische ingenieur Iwan Maslanka. De man heeft bij zijn arrestatie moeten bekennen dat alle schilderijen zich in zijn bezit bevinden, doch zeide dat hij ze van een onbekende heeft ontvangen. Men heeft echter op hem een glassnij apparaat gevonden, dat hij, naar het schijnt, bij zijn misdaad heeft gebruikt. Elf der gestolen schilde rijen konden worden opgespoord en in beslag genomen worden. Het ontbreken de, twaafde, schilderij, werd bij een nog onbekenden kunsthandelaar ten verkoop aangeboden, die het, volgens verdachte, heeft aangenomen, om de echtheid van het schilderij na te kunnen gaan. DE TREIN -AANSLAG BIJ JUETERBORG De te Hohenseefeld bij Görlitz gear resteerde knecht Kurt Bartels, die men verdenkt van medeplichtigheid aan den spoorwegaanslag bij Jueterbog, ls afkom stig uit Petershain, waar in December van het vorig jaar uit een steengroeve 25 K.G. ontplofbaar materiaal is gestolen. De officier van justitie te Görlitz heeft te Petershain de ouders, broers en zusters van verdachte doen arresteeren. Daarna is huiszoeking gedaan in hun woning. Er moeten niet alleen groote hoeveelheden ontplofbaar materiaal, doch ook bezwa rende geschriften en andere zaken ge vonden zijn. Eenige dagen geleden vonden menschen, die paddestoelen zochten in een bosch nabij Muecka in Oberlausitz een grooten voorraad springstoffen van welke ontdek king zij de politie mededeeling deden. Gisternacht heeft de politie met behulp van schijnwerpers een razzia in het bosch gehouden. Naar verluidt, werden verschil lende personen, meest leden der com munistische party, gearresteerd. De springstoffen zouden ook afkomstig zijn van een diefstal, die verleden jaar werd gepleegd in een steengroeve. Van officicele zijde wordt elke inlichting geweigerd. NOORDWITK-BINNEN. Uitvoering „Zangkoor Neerbosch". In de Ned. Herv. Kerk alhier gaf het zangkoor der weesinrichting te Neerbosch een succesvolle uitvoering. Nadat Ds. W. W. Siddré het koor, de directeur en de leiders hartelijk welkom had geheeten, gaf de predikant de verdere leiding van den avond over aan Ds. H. Kluin predikant directeur der inrichting. Nadat door het koor enkele nummers waren gezongen werd door Ds. Kluln een uiteenzetting gegeven aan het intieme leven der weesinrichting en de opleiding der oudere weezen, alsmede over de indee ling der verschillende gebouwen. Eerbiedig werden door spr. de oprichters der stich ting, de heer van 't Lindenhout en diens echtgenoote herdacht, waarna met de af werking van het programma werd begon nen. Koe viel ons op de zuivere stem van de sopraan, deze bezit een stem van een klankkleur, die in alle lagen even mooi is. Het geheel was uiterst verzorgd. Onder de bekwame leiding van den directeur den heer J. S. de Vries is deze uitvoering schit terend geslaagd. De aanwezigen hebben genoten. Aan het einde van het concert bracht Ds. Kluin hartelijk dank aan Ds. Siddré, Heeren Kerkvoogden, organist en de koster alsook aan de families welke de jongens en meisjes tijdens het verblijf alhier een vriendelijk tehuis bezorgen. Na het uitspreken van het dankgebed en ge meenschappelijk zingen behoorde deze mooie zangavond tot het verleden. WARMOND. De heer G. J. Pijnacker Hordijk al hier, die bij de laatst gehouden stemming voor lid van den Gemeenteraad als zoo danig was gekozen, heeft voor het raads lidmaatschap bedankt. In zijn plaats komt tlians No. 3 van de vrije lijst, n.l. de heer J. Heitlager. WASSENAAR. Examen krankzinnigenverpleging. Door de examencommissie van de R.K. Gestichtsartsenvereeniging werden de overgangsexamens afgenomen in de St. Jacobusstichting alhier. De uitslag luidt: eerste overgangsexamen 5 cand. Geslaagd de Eerw. Zusters: M. Lubentia, M. Ouesima M. Sigoberta, M. Siviarda, M. Friedbalda. „Wat een schitterend uitzicht! Waar zijn we nu?" „Op bladzij honderdachttien." (Passing Show). ZEVENHOVEN. De waterleiding. De buizenaanleg voor de waterleiding in deze gemeente is gereed gekomen. Thans is de ploeg naar Nieuwveen vertrokken om daar het werk te beginnen. De Aardappeloogst. De aardappeloogst ^alhier valt niet mede. Het beschot is niet groot, en klein van stuk. ALPHEN. JUBILEUM AFD. ALPHEN CHRISTEL. METAALBEVVERKERSBOND. Door de leden en genoodigden van de afd. van den Chr. Metaalbewerkersbond werd gisteravond op zeer geanimeerde wijze het 15-jarig bestaan der afd. her dacht. Onder de talrijke aanwezigen za gen wij o.m. den hoofdbestuurder den heer F. Eikerbout en verschillende afge vaardigden van de plaatselijke bonden, aangesloten bij den Chr. Besturenbond. Na de opening van den voorzitter gaf de secretaris een algemeen historisch ver slag over het wel en wee der afdeeling gedurende deze 15 jaren, waarbij hij o.a. releveerde, dat de afd. aanvankelijk werd opgericht met 7 leden, welk aantal in 1920 138 bedroeg, doch toen plotseling terugliep tot 128, terwijl nu de afd. weer ruim 100 leden telt. Uit het door den penningmeester uitgebrachte verslag over het tijdvak Januari-September bleek, dat het tekort der afd. f. 1000 bedroeg, zulks door de groote werkloosheid In dit vak. De afgevaardigde van het hoofdbestuur de. heer F. Eikerbout sprak een algemeen opwekkend woord, waarbij hij de leden vooral aanspoorde tot samenwerking en saamhoorigheid in onzen tijd. Nadat ver volgens de verschillende afgevaardigden der plaatselijke bonden, aangesloten bij den Chr. Besturenbond, hun gelukwen- schen hadden overgebracht, werd het geheel afgewisseld met een aardig uitge voerd tooneelstukje getiteld: „Nieuw soort poffen", eenige voordrachten, solo zang en de opvoering van een tableau. Eerst laat in den avond werd deze zeer geslaagde herdenkingsavond gesloten met het gemeenschappelijk zingen van Gez. 180 1. Einddiploma's Lagere Landbouwschool. Voor het eindexamen aan de Chr. lagere landbouwschool alhier slaagden alle leer lingen der 4e klas, t.w. W. v. Marei, I. van Geer, J. L. Nell. J. H. van Dieyen en M. Vergunst uit Bodegraven; J. Burggraaff, B. W. Uiterlinde, J. Verburg, H. Verburg en G. van Dommelen uit Zegveld; D. van Straalen, Woubrugge; J, W. Groeneweg en D. van Leeuwen, Nieuwveen; W. Brak, Alphen; T. Roest, Leiderdorp; J. D. de Wit en W. van Dam, Hazerswoude (met uitge steld diploma wegens ziekteverzuim). Onze plaatsgenoot de heer P. Belgra- ver, alhier, slaagde te Utrecht aan de Rijksuniversiteit voor het candidaats- examen geneeskunde. Woensdag a.s. zal alhier de jaarlljk- sche Zonnestraalcollecte worden gehou den. Gevonden voorwerpen: I lederen tasch met gereedschappen, 1 regenjas met pet, 2 beiastingplaatjes, 1 portemonnaie met inhoud. 1 geruite pet. Inlichtingen politiebureau Jullanastraat. De opbrengst van de busjes van uit bouw der Ned. Herv. Kerk over de maan den Aug. en Sept. bedraagt resp. f. 152.28'/! en f. 158.55'/!. Uit het verslag van kerkcontrlbutie der Ned. Herv. Kerk over 't boekjaar 1930/'31 blijkt dat gedurende het afgeloopen boek jaar totaal aan kerkcontributle werd ont vangen een bedrag van f5280.10. ALKEMADE. Burgerlijke stand. Geboren: Adrianus Johannes, z. van A. P, van der Poel en A. C. C. van der Geest Henrica Antonia, d. van N. P. Bakker en M. P. Verhaar Hendricus Johannes z. van Th. van der Meer en J Th. Bakker Jacobus Marinus Maria, z. van, H. J. Hogenboom en van J. M. Klein. Getrouwd: Hendrik Schipper jm 32 j. en Antje Los, jd. 28 jaar. BOSKOOP. Veilingsgebouw-markthal. Het bestuur van het veilingsgebouw al hier, heeft in hare vergadering besloten, om het gebouw op Woensdag en Zaterdag middag, resp. van 2 tot 8 en van 2 tot 10 uur 's avonds disponibel te stellen als markthal. Dit zeer ruime gebouw, voorzien van centrale verwarming, alsmede van elec- trisch licht, leent zich daar dan ook bij zonder goed voor. Het is de bedoeling dat kooplieden, in alle branches daar tegen een matige ver goeding een plaats kunnen bekomen. Ook kooplieden uit andere gemeenten zijn wel kom. o HAZERSWOUDE. Verg. der Chr. Jongelingsvereeniging. In de gehouden vergadering van de Christelijke Jongelingsver. „Eere zij God" is in de plaats van den heer S. de Bruin tot voorzitter gekozen, de heer J. W. Fase. Voorts als 2e voorzitter benoemd, de heer H. Laros, tot secr. de heer P. Verheul, tot penningmeester, de heer G. v. d. Vaart, tot alg. secundus, de heer Joh. de Kort, en tot bibliothecaris, de heer J. Kroon. De vergaderingen welke tot dusverre Zaterdagsavonds in het lokaal „Salva- tori" gehouden werden, zullen voortaan des Zondags namiddags om half twee uur plaats hebben in de consistorie der Ned. Herv. gemeente. NIEUWKOOP. Loop der bevolking. Gevestigd: F. van Limmen, schippers knecht, uit Philippine W. Worbts, boe renarbeider. uit Reeuwijk W. Hogen- doorn, zonder beroep, uit Polsbroek S. Osinga, boerenknecht, uit Dantumadeel M. C. Chapel, liefdezuster, uit Eindhoven J. Th. Klein, slager, uit 's-Gravenhage. Vertrokken: T. Teppema, liefdezuster, naar 's-Hertogenbosch, C. C. van Schaa- gen, liefdezuster, naar Berlicum E. C. van Leeuwen, zonder beroep, naar Hil versum W. C. den Hartog, zonder beroep naar Utrecht G. M. van Leeuwen, zon der beroep, naar Ouder-Amstel G. Blij- leven, zonder beroep, naar Alphen a, d. Rijn H. J. Mispelblom Beijer, predikant naar Arnhem J. v. d. Hoek, boeren knecht, naar Abcoude-Baambrugge Th. Voorn, dienstbode, naar Voorschoten N. A. Wijmenga. zonder beroep, naar 's-Gravenhage W. J. C. Koster, dienst bode, naar Woerden M. H. C. Jacobs, onderwijzeres, naar Schimmert. Bekendmaking inzake de waterleiding. De burgemeester dezer gemeente beeft de navolgende bekendmaking geplubliceerd Bij circulaire van 20 Juni j.l. is de tcestemming gevraagd van de eigenaren en bewoners van panden in deze gemeente tot het maken van de dienstleiding voor de waterleiding vanaf de hoofdbuizen naar de huizen, welke toestemming vrijwel van allen is verkregen. Gelijk wij toen mededeelden komt deze dienstleiding voor een lengte van ten hoogste 100 M. gerekend vanaf den hoofd buis, geheel voor rekening van de stichting. Door djeze maak ik thans bekend, dat het Bestuur van #i Waterleiding nader besloten heeft deze kosten te scheiden, door de dienstleiding vanaf den hoofdbuis tot en met een Meter voorbij den voorgevel voor rekening te laten van de Stichting, dus ten laste te brengen van het geheele waterleidingbedrijf, en de verdere leiding. voorzoover deze noodig of gewenscht is, voor iedere aansluiting afzonderlijk te te- rekenen. Deze kosten tegen een zeer billijk tarief worden dan verdeeld over een aan tal jaren en gelegd op het tarief van dezelfde aansluiting, terwijl men desge- wenscht dit bedrag ineens ook kan af betalen. Ontginningsbedrijf. In het café van C. Kelder alhier is door het gemeentebestuur verkocht het bleten- gewas, geteelt op het gemeentelijk ont ginningsbedrijf. Er waren 10 perceelen waarvan kooper werden: Perceel 1, A. J. Verhaar voor f46; 2. P. Huisman f.46; 3. L. Verduijn f.24; 4. W. Verburg f.40; 5. A. J. Verhaar f.44; 6. G. v. d. Arend f.45; 7. P. v. d. Weijden f.41; 3. P. Huisman f.45; 9. A. J. den Hartog f.47; 10. L. Verduijn f.15. NIEUWE-WETERING. Bekneld geraakt. Gistermiddag heeft de zoon van den veehouder W. alhier, toen hij een afge spannen paard vast wilde zetten een duim afgekneld, en wel op een zoodanige wijze, dat een gedeelte der pees uit de hand werd gerukt. Onder hevige pijnen is de onge lukkige naar het Ziekenhuis te Leiden vervoerd. NOORDEN. Morgen zullen eenige jonge meisjes een speldje te koop aanbieden ten bate van de R.K. drankbestrijding. TER-AAR. DE WERKLOOSHEIDSBESTRIJDING, Een voor beide partijen gunstige oplossing! Wegens de ongunstige omstandigheden waarin vele landarbeiders en andere werk- loozen reeds nu verkeeren, heeft de Raad dezer gemeente het noodig geoordeeld een speciale regeling te treffen, voorloopig tot 1 December a.s., welke beoogt verruiming der werkgelegenheid. Landbouwers en tuinders, die werkzaam heden hebben te verrichten, welke anders nj. wanneer door hen het volle loon moet worden betaald, zouden ongedaan blijven, kunnen thans via de gemeentelijke arbeids bemiddeling werkkrachten bekomen. Voor de door hen zelf uitgezochte werk krachten betaalt de gemeente een toeslag aan de werkgevers van f. 1 per dag en per persoon, mits het totaal bedrag aan loon dat aan leien arbeider wordt uitgekeerd minstens f. 2.50 per dag bedraagt. Naast B. en W. is een raadscommissie ingesteld, welke zich speciaal met deze materie heeft bezig te houden. O.m. is deze commissie, bestaande uit de heeren Kroon, Valentijn en de Boer belast met het controleeren der werkzaamheden, het houden van toezicht enz. Reeds vanaf 12 October a.s. kan de toeslag worden verkregen. Er hebben zich bereids al eenige werkgevers aangemeld. Indien van de ontworpen regeling behoor lijk gebruik wordt gemaakt zijn beide par tijen, zoowel de werkgevers als de werk nemers er mede gebaat. WADDINXVEEN. Op voorstel van B. en W. besloot de gemeente de 5 pet. geldleening te con- verteeren tegen een leeniirg ad 4'/i pet. pari. De grintweg Gouda—Waddinxveen, in onderhoud bij den Zuidplaspolder, ver keert in zulk een toestand, dat de Bond van Bedrijfs-auto-houders zich met een adres tot genoemd polderbestuur heeft ge wend, waarin op Zbo spoedig mogelijke verbetering wordt aangedrongen. Wegens de sterke uitbreiding der gemeente is alhier een derde commies bij do rijksbelastingen geplaatst. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Trijntje, d. van Cornells Koster en Johanna Maria Baars; Jaoob, z. van Jacob Boer en Jacoba Kruit. Getrouwd: Engelbertus van Egmond, j.m. 24 jaar. te Alphen a. d. Rijn en Johanna Elizabeth van Kampen, j.d. 22 jaar. Aan den heer S. Mulder, aannemer te Bodegraven, is bij onderhandsche in schrijving opgedragen den bouw van 2 heerenhuizen met auto-garages aan de Buitendorpstraat alhier, voor rekening van den heer J. J. Koning alhier. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. BIJZONDER YOORDEELIGE MEUBEL-AANBIEDINGEN. COMPLETE WOONKAMER, bestaande uit: Eiken Dressoir met spiegelopzet. Garnituur met moquette gestoffeerd ook de ruggen der fauteuils cn stoelen, eiken troktafelcompleet fl. 89.25 COMPLETE WOONKAMER bestaande uit: Modern eiken Dressoir op plaat, prima eiken garnituur met antiek lederdoek gestoffeerd, Salon garnituren in meer dan honderd variaties 2 Crapauds en 4 St ling in 2 kleuren gestoffeerd f. 72.50. Dezelfde samenstelling in 2 2 Groote Crapauds met 4 stoelen met prima moquette gestoffeerd f.11 oelen, geheel met peau de peche gestoffeerd f. 57.50. Dezellde samenstel- kleuren, de buitenzijde velours de binnenzijde peau de peche f. 110.75. 2.75. 2 Grooto Crapauds met 4 stoelen met prima vocbtecht trijp f. 140.00 Burgerheer vraagt bekwame Huishoudster. Br. met voll. inlichtingen bureau van dit BLad onder No. 5547. meubelt ransport-aulo's beschikbaar, van 4 tot 7.75 long, voor vervoer in binnen- en buitenland onder garantie. Aanbevelend. 4500a S. A. v. LEEUWEN. Heerenstraat 5, Telef. 1773. Ook auto's voor laug en zwaar vervoer beschikb. Vraagt inlichtingen hm- 28 laar, zag zich gaarne j belast met bot bijhouden-inrich- 1 en-controleeren administratie. Goede referenties ter inzage voorbanden. J. F. PRINSE Jr. Groene Hilledijk 124, Rotterdam. Dit geldt alleen voor i&ab Doezastraat 5555 gevraagd. Zich te presenlc ion Maandag tusschen 121 uur. BOEKHANDEL DU PON. 5546 Haarlemmerstraat SI. 3—2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 7