I |js g N.V. IJmuider Stores Katwijk a. Zee, Tel. 248 Hallo! Hallo! met PLUG? Katwijk aan Zee. KATWIJKERS Avond-Naai- en Knip-Cursus UIT DE OMSTREKEN. Groote Uitverkoop LEIDSCH DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz. GOUDEN ECHTPAAR TE ALPHEN AAN DEN RIJN. AALSMEER. GEMEENTERAAD. Het gemeentelijk grondbedrijf. Verschenen is het jaarverslag 1930 van het gemeentelijk grondbedrijf. De admi nistrateur, de heer Wentzel, schrijft daar in o.m.: „Het tweede exploitatiejaar mag bevredigend worden genoemd. De gevolgde gedragslijn, om eerst de straten aan te leggen en dan pas de bouwterreinen be schikbaar te stellen, bleek juist gezien, daar vooral hierdoor de bouw werd be vorderd. Ook bouwondernemers gaven van hun interesse blijk; reeds een drietal bouwde middenstandswoningen. Terreinen werden als volgt verkocht: Hadleystraat, 4152 M2„ koopsom f. 26.198 (12 woningen, 3 winkelhuizen); Hortensialaan, 781 Mr., koopsom f.5979 (4 woningen); Ophelia- laan 3007 M2., koopsom f. 21.514 (12 wo ningen). Totaal 7942 M2., koopsom f. 53.691 (28 woningen en 3 winkelhuizen). In 1929 werden totaal verkocht 2010 M2., koopsom f. 14.287. In het jaarverslag 1929 werd reeds gesproken over den aankoop van de gronden langs den toekomstigen provincialen primairen weg Haarlem Utrecht. Het desbetreffend raadsbesluit werd niet geheel uitgevoerd, omdat de Neder- landsche Spoorwegen en de Carmelieten- stichting weigerachtig bleken de voor bouwterrein benoodigde gronden af te staan. Zijn de gronden van de Nederland- sche Spoorwegen niet beslist noodig voor de exploitatie van het uitbreidingsplan, binnen enkele jaren zullen de terreinen van de Carmelietenstichting absoluut noo dig zijn. In Deeember 1927 werd de eerste spade in den grond gestoken voor aanleg van straten en bouw van woningen in Plan Zuid. De eerste ontwikkeling van dit plan heeft veel technischen arbeid ge vraagd. Van 1 Januari 1928 tot December 1930 werd voor het grondbedrijf alleen aan stratenaanleg ongeveer f. 200.000 ver werkt, meestal in eigen beheer, terwijl tevens een rioleeringsplan. bebouwings plan en een herziening van het uitbrei dingsplan tot stand kwamen. De snelle uitvoering der werken en de wijze van aanleg (keuze wegdek enz.) hebben zeer zeker een gunstige exploitatie van het grondbedrijf bevorderd. HAARLEMMERMEER. GEMEENTERAAD. Werkplan tot bestrijding van de werkloosheid vastgesteld. De raad van deze gemeente kwam gis terenmiddag in openbare vergadering bijeen. Voorzitter burgemeester mr. A. Slob. Tegenwoordig alle leden. Tct hoofd van de openbare lagere school no. 6 te Abbenes werd benoemd de heer G. de Boer, oud-hoofd eener school te Nieuwe Niedorp en tot onderwijzer aan de openbare lagere school no. 9 te Zwa nenburg de heer A. van Vuure te Hilversum. Goedgekeurd werd een voorstel tot het aanvragen van rijksvoorschot krachtens de landarbeiderswet, ten behoeve van B. de Waal. wonende aan den Aalsmeerderweg. Verder werden goedgekeurd een voorstel tot wijziging van de legesverordening en tot herziening van de verordening op de heffing van bijdragen wegens kosten van reinigen en ontsmetting bij het heerschen van besmettelijke ziekten, omdat de daarin vermelde tarieven niet meer in overeenstem ming waren met de vergoedingen, welke de ontsmettingsdienst van de Noord-Hol- landsche vereeniging „Het Witte Kruis" gevestigd te Haarlem te dier zake tegen woordig voor zijn diensten vordert. Voor het repareeren en uitbreiden van de c&ntrale verwarming in het raadhuis werd een crediet toegestaan van f. 3700. In behandeling kwam een verzoek van den heer J. van Laren c.s. te Hilversum betreffende den bouw van 40 arbeiders woningen in Zwanenburg. Op voorstel van B. en W. werd besloten aan dit plan niet mede te werken. Hierna kwam aan de orde een voorstel tot vaststelling van een werkplan tot be strijding van de in de komende winter maanden in Haarlemmermeer te verwachten werkloosheid. Na eenige discussie werd een plan goedgekeurd, hetwelk na enkele aangebrachte wijzigingen vermeld dat er in het dorp Nieuw Vennep eenige grond werken o.a. het graven van een zwem bassin, zullen worden uitgevoerd; dat aan alle leiders van land- en tuinbouwbedrijven in Haarlemmermeer een bijslag zal worden verleend van 75 pet. op het door hen te betalen arbeidsloon aan werklooze arbei ders, die boven hun eigen personeel worden belast met het uitdiepen en schoonhouden van slooten en soortgelijke werkzaamheden en dat in het dorp Zwanenburg zal worden overgegaan tot het maken van een vuil nisberging. Terwijl voorts werd besloten om voor de uitvoering van deze werken een bijdrage aan het Rijk en de Provincie aan te vragen. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelis Gijsbertus, z. van P. W. L. Groenveld en A. J. Nederveld. Dieu- wertje, d. van J. Verhulst en G. Verdoes; Jacoba Willemina, d. van L. van Kuyk en A. Terlouw; Maurits. z. van D. van Tol en S. Imanse: Neeltje, d. van C. Boer en N. Verbeek; Arie, z. van P. van der Steeg en N. Quartel; Dirk Hermanus Gernardus, z. van D. H. G. ten Brinke en A. Visser; Hendrikus Hermanus, z. van H. v. Gro ningen en H. Uithol; Johanne Maria, d. van N. Breedijk en J. Lamboo; Johannes Jacobus, z. van J. Hoenderdos en J. C. Dam; Martinus Hendrikus Maria, d. van H. Brouwer en J. M. Weiiers: Helena Maria Agatha, d. van W. Weijers en E. A. van Rooijen; Levenlooze dochter van P. H. Pieters en M. A. Hamelink. Ondertrouwd: M. Turk, 24 jaar en L. J. Zeldenthuis. 18 jaar; A. Groenenberg, berg. 26 jaar en H. Roodenburg, 21 jaar. Getrouwd: H. Wolthuis, 35 jaar en D. Gouloozen, 28 jaar. Overleden: Elisabeth, 1 jaar. dochter van J. Daim en A. van Vuuren; Clazina Turk, 51 jaar, geh. met S. Uiterwaal. Duijn Pietje, d. van J. van Duijven voorde en G. Ouwehand Willem, z. van W. Ravensbergen en F. Korpershoek Maria, d. van C. Guijt en A. van Duijn Pieter, z. van P. den Haas en P. Kuijt Leuntje, d. van C. van Duijn en K. van Duij venvoorde Arendje, d. van W. Haasnoot en L. E. van Schie. Ondertrouwd: A. B. Boelman en H. H. G. Meerburg. Getrouwd: J. Buijs en E. S. C. Baalber- gen A. den Hollander en W. Jurgens C. de Monije en J. den Hollander W. van der Plas en L. Jonker. KATWIJK AAN DEN RIJN De Tuinbouw. Met de verandering van het weer is in enkele dagen de groote aanvoer van een der hoofdproducten, de bloemkool, geko men en tegelijk blijkt het wat het dan be- teekent als onze buitenlandsche buren gemist worden. De binnenlandsche mark ten zijn op de onverwachte groote aanvoe ren niet berekend en de prijs daalde tot verre beneden productieprijs. Met een aanvoer van bijna 70.000 stuks per veiling beteekent dat groote verliezen voor de tuinders. En de eerste dagen wordt geen wijziging van beteekenis hierin verwacht. Gelukkig is het weer iets kouder geworden waardoor de aanvoer iets vermindert. Met peen ging het nog redelijk doch grove producten als uien, gele en roode kool konden alleen tegen lage prijzen koopers vinden. Er zal nog heel iets bij zonders moeten gebeuren om van een redelijken uitkomst over 1931 verzekerd te zijn. Weerspannig. De 24-jarige G. Sp. Lz. moest voor een eenigen tijd geleden opgeloopen proces verbaal nog een geldboete betalen. Na hiervoor meerdere malen te zijn aange maand, verzocht de agent J. hem mee te gaan naar het gemeentehuis. Aanvanke lijk hiertoe bereid, weigerde hij zulks bij het gemeentehuis onder mededeeling dat de politie het verschuldigde maar bij zijn vader moest halen. Daar de politie niet met zijn vader doch met hem te doen had, werd zulks geweigerd en werd S. na eenigen tegenstand opgeborgen. De fa milie heeft eenigen tijd later voor hem geofferd, waarna hij zijn vrijheid weer verkreeg. HERDENKINGSAVOND 50-JARIG JUBILEUM HERV. SCHOOL. KATWITK. Burgerlijke Stand. Geboren: Gijsbert, z. van A. de Vreugd en K. Hoek Aaltje, d. van F. van der Plas en M. van Duijn Cornelis, z. van W. Remmelzwaal en E. M. de Vries Geertje, d. van J. Harteveld en A. van Gedachtenisrede van Ds. L. G. Bruyn. Ter gelegenheid van 50-jarig jubileum der Otto Baron van Wassenaer van Cat- wijckschool werd gisteravond in de Ned. Herv. Kerk alhier een herdenkingsavond avond belegd, waar ds. L. G. Bruijn een gedachtenisrede uitsprak. Na het zingen van Ps. 75 1 en 6 werd de zegenbede uitgesproken. Gelezen werd Psalm 72, waarna gebed volgde. Hierop hield ds. Bruijn zijn rede, waarin hij er zijn teleurstelling over uitsprak, dat er zoo weinigen waren opgekomen om Gods Naam te danken voor den zegen, dat de school der gemeente gedurende een tijd perk van 50 jaar heeft mogen bestaan. Hierna deed de predikant enkele grepen uit de geschiedenis der School. 1. Aug. 1S81 werd de Otto Baron van Wassenaer van Catwijckschool geopend in het v.m. gebouw der Zondagschool met 50 leer lingen, nadat 21 April van dat zelfde jaar onder leiding van ds. Unger een ver eeniging was opgericht tot bevordering van het Chr. Schoolonderwijs. Ruim een jaar daarna werd de nieuwe school in gebruik genomen, die met de onderwijzers- woning was geschonken door den voor zaat van den tegenwoordigen Baron van Wassenaer van Catwijck wiens naam nog in den gevel der school prijkt. De dank voor deze koninklijke schenking werd in zeer waardeerende woorden in de notulen vastgelegd. De tegenwoordige Ambachts heer heeft bericht gezonden, dat hij ver hinderd was deze bijeenkomst bij te wonen. Een dankbaar nageslacht wil de daad eeren. waardoor men zonder opoffering en strijd in het bezit kwam van een eigen Chr. School, juist in een tijd, dat in ons land de invloed van liberale zijde gevoeld werd. Als eerste hoofd trad op de heer W. Beek, overgekomen uit Zierikzee. Achter eenvolgens waren in den loop van deze halve eeuw als hoofd aan de school ver bonden de heeren Weyland, Snel, Raads- veld en het tegenwoordige hoofd de heer D. Blansjaar. Echter niet alleen het ver leden, maar ook het feit van heden roept ons om levendig getuigenis af te leggen, opdat Gods Naam de eer zal ontvangen. Dit nader aan toonen wilde de predikant aan de hand van de tekst: „Zijn Naam zal zijn tot in eeuwigheid: zoolang er de zon is, zal zijn naam van kind tot kind voortgeplant worden: en zij zullen in Hem gezegend worden". Ps. 72, vers 17. Drieërlei gedachten komen in deze tekst naar voren. Ie. De bron der kracht. 2e. De heerlijkheid der roeping. 3e. De zekerheid der vrucht. Voordat spr. deze gedachten verder uit werkte, werd nog gezongen Ps. 103 1 en 9. Het geloof van Gods kind en kerk heeft met groote blijdschap kennis genomen van het woord: Uw koninkrijk o God, is een Koninkrijk in eeuwigheid. Het is het konink rijk van Jezus Christus. Dit koninkrijk komt niet met uiterlijk gelaat. Het is het para dijs van schuldvergeving. Geen ander heeft <ie Heilige Geest in onzen tekst op het oog gehad. God heeft de vervulling en profetie bewaarheid, dat Zijn Naam eeuwig is. Zoo wordt ons ontsloten een bron van troost en kracht. Ook in de geschiedenis van het onderwijs in ons vaderland is een duidelijk spoor achtergelaten, dat God zijn koninkrijk zal doen komen. De naam van den Zaligmaker moest uit het school wezen verbannen worden. De wet van Van der Bruggen in 1857 heeft tegen de bedoe ling van den wetgever in, de Openbare School geheel geneutraliseerd. Door de weg neming van den Bijbel van de school is een groot deel van ons volk vervallen tot ongeloof en bijgeloof. In 1881 hebben een handvol mannen die daarvan doordrongen waren de school hier ter plaatse gesticht. 50 jaar lang is aan die school verkondigd den naam van Jezus Christus. Stemme dat onze harten tot ootmoedigen dank aan God. Stelle Hij onze school nog tot een blijvenden zegen voor vele geslachten. Moge het bestuur en het personeel, In diepe afhankelijkheid aan God, do gewicht volle en verantwoordelijke taak, om te ar beiden aan de opvoeding van het zaad des verbonds, bij den voortduur volbrengen. Wel kleeft veel zonde en veel gebrek aan dal werk, doch wij hebben een veel ver gevend en een veelbelovend God. Wel ge lukzalig is het volk, hetwelk het geklank kent. Want uit Hem, en door Hem en tot Hem zijn alle dingen Hem zij de heerlijk heid en de kracht en de dankzegging tot in der eeuwigheid. Met groote aandacht werd deze boeiende rede door de aanwezigen beluisterd. Nadat gezongen was Ps. 72 11 werd de samen komst met dankgebed gesloten. KATWITK AAN ZEE. Als het kalf verdronken is De Badstraat is door het leggen van kabels tijdelijk opengelegd door de ge meente-bedrijven. Daar op de straat des avonds geen licht brandde, reed een auto in een gat; het ongeluk liep echter nogal goed af. Door de politie werd hier nu een lantaarn geplaatst. De straatweg in Duinoord tusschen de Fockstraat en de M. de Ruyterstraat ver keert in een zeer ongunstigen toestand. Door de groote oneffenheden in den weg kwamen drie wielrijders te vallen en bleei een haringwagen in een kuil steken. Op verzoek van de politie is daar 's avonds een roode lantaarn op den weg geplaatst, maar tot nu toe is de straatweg nog niet gerepareerd. Op verzoek van den directeur van de Kalksteenfabriek is door de politie van het terrein dezer fabriek een werk man verwijderd, die wegens vernieling was ont-slagen en die weigerde het terrein te verlaten. De heer K. Seinstra, hoofd van de Herv. School II alhier, is benoemd tot leeraar in het voorbereidend onderwijs aan de Visscherijschool in de vacature van den heer J. Holtrust. De benoeming geldt voorloopig tijdelijk voor één jaar. Voor den 5536 gegeven door de Dames VIS kunnen nog eenige dames geplaatst worden. Aanm. zoo spoedig mogelijk adres: Havenstr. 7 FILIAAL: KATWIJK AAN ZEE van nieuwe vuil geworden Klompen! tegen zeer verlaagde prijzen. Doe Uw voordeel. - Petroleum 7 cent p. Litor Ruime keuze in Oliejassen en -Pijpen, Gnmmi-Laarzen enz. Zoo klinkt liet telkens door de lucht, En ieder roept zeg weet ge h^t al Het is bij' PlfiTER PLUG weer bal. Hebt ge z'n Etalage al gezien. Ge staat verbaast wat hij kan biên, Daar vindt ge goede waar, en dan voor [weinig geld. Daar is U zeker ook wel op gesteld Heusch men behoeft, naar geen verkooping [te gaan, Daar laat men de menschen soms uren staan Men moet daar steeds roepen Mijn en nog [eens Mijn, En dan nog afwachten wat het gekochte [zal zijn. Bij ons kunt ge koopen en bet zien te gelijk Terwijl men dan zeker is, van goede kwaliteit Dus nu allen flink en vlug ter been Naar de Zaak van PIET PLUG op de Sluisweg hoek Hessenstraat heen. Beleefd aanbevelend. ADVERTEERT IR HET Het blad voor HatwUk en Omstreken. Geeft Uw advertentiön en abonnementen op aan den agent die alle inlichtingen verstrekt. LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Quirina Ant., D. v. Th. F. Duiven voorde en M. E. Doeswijk Jenneke Ze- gerdina, D. van C. Paauw en P. v. Oort. Johannes Pieter, Z. van C. v. d. Bent en C. A. Nieuwenhuijs Cornelis Adrianus, Z. van M. P. v. Egmond en M. v. d. Stel Nicolaas Henricus Engelbertus, Z. van C. H. A. Juffermans en C. A. v. d. Velde Jacob, Z. van G. Vermeij en J. v. Heusden. Overleden: Willem Beijk oud 5 j. Ondertrouwd: H. J. Elfering en H. S. Wijsman P. G. Balkenende en I. Simons. Getrouwd: H. Th. v. d. Geest en M. Dui- neveld. HET ECHTPAAR TREUR—v. d. WEL. Hierboven plaatsen wij een foto van het echtpaar Treurv. d. Wel (de bijkans 80 jarige heer C. Treur en diens 71 jarige echtgenoote D. Treurv. d. Wel) dat 13 October a.s. te Alphen zijn gouden huwe lijksfeest hoopt te vieren. Niettegenstaande hun leeftijd mogen beide oudjes zich nog in een goede ge zondheid verheugen. Vooral de heer Treur, die eerst aanvan kelijk jaren is werkzaam geweest bij de graanhandelaars firma La Roy, waar na verloop der jaren de tegenwoordige As- phalteerfabriek is verrezen, is nog zeer kras. Na jaren bij genoemde firma werkzaam te zijn geweest, heeft de heer Treur zich later toegelegd op het tuindersbedrijf benevens de groentenhandel. Vooral zijn groentewinkel in de Julianastraat had een groote bekendheid., waarin hij een goede reputatie genoot. Hoewel de heer Treur de laatste jaren niet meer werkzaam is en zijn zaak heeft overgedaan aan een zijner zoons, msg hij bij goed weer als een echte buitenman nog graag wat in den tuin bezig zijn. Hoewel de winkel na in andere han den te zijn overgegaan, is gerestaureerd en bij de groote manufacturenzaak van de fa. J. Werneke werd getrokken, is ech ter de zaak van den heer Treur door zijn zoon verplaatst, terwijl ook in een ander gedeelte onzer gemeente een zoon het groentebedrijf uitoefent. Met recht kan dus in deze worden gesproken, van Vader op zoon, en dan wel op twee zonen. Niet alleen de heer Treur, die steeds een zeei werkzaam leven heeft geleld, ook zijn echt genoote is nog zeer „fit" niettegenstaandi ook zij gelet op haar groot gezin, de han den steeds vol heeft gehad. Ongetwijfeld zal het a.s. Zondag met de acht kinderen waarvan er inmiddels ook 5 zijn gehuwd en hun 15 kleinkinderen, wanneer de2! alleen thuis zullen zijn om een en andei feestelijk te herdenken een groote druk te zijn waarbij lief en leed nog wel eeiu door de krasse oudjes zal worden opge. haald. Wij wenschen hun reeds van dezt plaats een genoegelljken dag toe, tevenj met den wench, dat zij nog lang vooi elkaar en hun kinderen gespaard zullen mogen blijven. NOORDWITK. Burgerlijke Stand. Geboren: Adriana Hermina Maria, d. van A. L. van Dijk en A. C. M. Versluijs. Theresia Maria, d. van A. de Kuiper en A. P. van Diemen Alida Helena, d. van J. van der Meulen en A. P. Sweers. Ondertrouwd: M. J. Lammers 23 en M. A. van der Meij 24 j. J. de Groot 40 j. en P. E. Verdegaal 34 J. B. M. Waal 23 j. en M. Beijen 25 j. Getrouwd: E. J. Hogendoorn 24 j. en M. Duindam 21 j. A. Noordoven 24 j. en M. J. Roerade 22 j. Overleden: Dina Hendrika van Heumen 31 j„ geh. met W. C. Kortekaas Catha- rina Petronella Uphus 43 j. Loop der bevolking. Ingekomen: M. Nieklbauer, db., van Bad Tölz naar Nd. Boulevard 17 S. C. Duinmeijer, 11. verpleegster, van Bever wijk Jan Alsweg 30, naar Langeveld 29 Sj. G. Pijpers, 11. verpleegster van Baarn, Amsterdamschestraatweg 14 naar Lange veld 29 M. Luijckx geb. van Deuren, van Alphen a. d. Rijn Leliestr. 22 naar IJmuiderstraat 28 C. Vink en fam., timmerman van Katwijk, Batavenstraat 27 naar Trompstraat 3 J. Jaasma geb. Schreur, van Sneek, J. van Nassaustr 26 naar Voorstraat 20. Vertrokken: G. de Jonge en fam., hout bewerker, van Voorstr. 18 naar Warmond Padoxlaan 17 J. M. van den Oudendijk Pieterse, van Oranjeweg 30 naar Voorburg van Halswijnlaan 172 W. C. de Haas en fam., huisknecht, van Qffenweg 15 naar Den Haag, Gouverneurlaan 472 B. G. van der Post, winkelierster, van O. Zee weg 12 naar Den Haag, Rhododendron- straat 85 P. Zwijnenburg, slagerskn., van Hoofdstr. 48 naar Reeuwijk Nieuw- dorperweg E. 15 H. Schlag, dienstbode, van Emmaweg 27 naar Den Haag Wagen straat 129 A. G. de Haas, dienstbode, van Offemweg 58a naar Tilburg Breda- scheweg 375 N. J. Anker, bakkerskn., van Hoofdstraat 70 naar Voorschoten Landweg 2 M. J. C. van Eeden. van Heerenweg 18 naar Wassenaar Katwijk- scheweg 41. wel de man als de vrouw en een kind oj den weg werden geslingerd. De man moest naar het Ziekenhuis te Leiden worden vervoerd, terwijl de vrouw en het kind er betrekkelijk goed afkwamen. Ook de woonwagen werd beschadigd. De bestuurder trok zich van het heelé geval niets aan en reed met groote snel heid er vandoor. RITNSBURG. De Tuinbouw. Het vergaat den tuinders hier op hedei evenals elders, verlies en nog eens ver lies. Soms wordt in Sit opzicht overdrever doch harde werkelijkheid is het dat thans op alle producten verlies geleden word! Bloemkool ging in 1ste soort voor f. 3,30 tot f. 4.50. Tweede soort ging voor de zou- terij voor f. 1.30 tot f. 2.10. Gele en Roode kool brengt momenteel van f. 3.00 tol f. 4.40 per 100 op en uien kunnen nauwe lijks van f. 2.20 tot f. 3.10 per 100 K.G. op brengen. En ln den bloembollenhandel li het even slecht. Nog steeds daling dei prijzen en weinig handel. OEGSTGEEST. Oplichting. Tegen J. J. V. L.. wonende te Zeist, is door de politie alhier proces-verbaal op gemaakt, ter zake oplichting van den caféhouder A. alhier. Van L. was door de politie te Hilversum aangehouden en heeft zich in meerdere gemeenten aan dit feit schuldig gemaakt. Auto-ongevallen. Door slippen in de rails botste achter het Groene Kerkje de bestuurder van een motorrijtuig, Ph. M. K„ wonende te Den Haag, tegen een aan den weg staanden boom. Het motorrijtuig werd hierdoor ernstig beschadigd en door een garage houder naar een garage gebracht. Eveneens door slippen in de rails reed achter het Groene Kerkje de bestuurder van een motorrijtuig, C. S. M. uit Amster dam, in de wegsloot. Het motorrijtuig werd door Van den Ameele uit de sloot getakeld en naar de garage gebracht. In de Geversstraat had een botsing plaats tusschen de electrische tram en een vrachtauto,bestuurd door P. F. A. uit Noordwijk. De tram werd hierdoor flink en de vrachtauto licht beschadigd. In geen dezer drie gevallen kwamen persoonlijke onge lukken voor. Woonwagen aangereden. Door een tot nu toe onbekend gebleven autobestuur werd gisteren de woonwagen G. 111 achter het Groene Kerkje aange reden. De botsing was zóó hevig, dat zoo VOORHOUT. Loop der Bevolking. Gevestigd: F. A. J. Siegers, Mgr. Broere straat 9 van Geldrop J. M. Zuid wijk Hoofdstraat 94 van 's-Gravenhage, Loos- duinen J. R. van Steijn, Torenlaan 19 van Hillegom, Hoofdstraat 104 Th. P. Laarschot, Leldschevaart 2 van Middel burg, Vlissingerweg 113 J. Nijman, Leidschevaart 2 van Hillegom, Haven 2! R. Ch. Ommering, Spooriaan 3 van Sassenheim, Klinkenberg 15 Q. de Jon?, Leidschevaart 2 van Zoeterwoude C. 58 - J. A. M. Segeren, Leidschevaart 2 van Oudenbosch A 294 H. C. Hoogland, Leidschevaart 2 van Monnikendam, Zand 52 W. B. Duindam, Hoofdstraat 17, van Hazerswoude A 110 J. W. van Roon, Leidschevaart 2 van Haarlem, Van Olst- straat 13 H. J. Wagenmakers, Leid schevaart 2 van Made A. 265 Th. M, Kok, Leidschevaart 2 van 's-Gravenhage, Javastraat 98 J. M. Beaufort Huize St Agnes van Haarlem, Gierstraat 20 B. Deiman. Nijverheidsschool van Vlagt- wedde H. 340 S. Th. C. Stevens, Leid schevaart 2 van Koog a. d. Zaan, Sluis straat 54 W. A. J. La Rooij, Leidsche vaart 2 van Amsterdam, Spaandammer- straat 23 A. van Vliet Huize St. Ague: van Hazerswoude A 110 Th. H. Wisman, Nijverheidschool van Amsterdam, van Stalpaertstraat 99 L. P. A. Lammers, Nijverheidschool van Amsterdam, Vine van Gogstraat 19 J. G. A. Stoelers, Leidschevaart 2 van Deventer, Weertsweg 32 J. S. Noteboom, Leidschevaart 2 van Roosendaal, Damstraat 19 Th. J. E Gruithulzen, Leidschevaart 2 van Utrecht Rembrandtkade 21 G. W. M. A. van Gent, Willem Botsstraat 2 van Sassen heim, Tijloosstraat 16 Th. J. Wagen makers, Leidschevaart 2 van Ouden Bosci A 294 Nic. Th. M. Kochler, Leidsche vaart 2 van 's-Gravenhage, de Ruijter- straat 58 G. J. Pierik, Leidsche vaart 3 van Lichtenvoorde E. 12 J. van der Doelen, Leidschevaart 2, van Nuland Hel- senhoek 208 J. de Goey, Leidschevaart 2 van Amsterdam, Hazelaarstraat 30 Nic. van Schaik, Boerhaavestraat 10 van Vuren B 170 A. M. J. Lauwers, Leid schevaart 2 van Amsterdam, Kostverlo- renstraat Th. K. Witte Leidschevaart 2 van Velzen, Bakkerstraat 30. Vertrokken: Joh. Beek naar Zeist. Dolderweg 228 Cath. M. Wijsman naar Kamerik, Teekop 148 H. Jos. Timmer man naar Leiden, Korevaarstraat 6 P F. Angevaare naar Noordwijk, Scheve- ningsehestraat 10 Arn. van der Vlugt naar Heemstede. Seminarie H. W. A. Kleinpenning naar Bergh-Zeddam G. J H. Hazelaar naar Lisse, Kanaalstraat 31 Joh. A. Uljee naar Rotterdam, Taan- derstraat 21 J. M. G. de Wilde naar Deventer „Brinkgreeve" G. P. de Graai naar Heijthuijzen „De Heijbloem". 2-5

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 18