VOETBAL-CLUBS GERARD C. HULST BEZOEKT WAT KIKKER KAREL EN TUIMELTJE BELEEFDEN. a V; v «I fef -...-o .i, '.V. v.' '•■•5 V V f# 2 2M UIT DE OMSTREKEN. Wat Brabant te zeggen had. UIT DE RIJNSTREEK. SPORT. R.K. SPORTWEEK 1931 27. Het kaarsje was opgebrand. Kikker Karei snurkte op zijn best en Tuimeltje lag eenzaam in de groote kamer Eensklaps meende hij iets te hooren. Sssssss.ssssss. ssssss.... Tuimeltje kroop van angst onder de dekens Toen hij eventjes later er weer boven uitkwam, zag hij een paar groote oogen op zich afkomen. Hij maakte kikker Karei gauw wakker en vertelde wat er in de kamer was. „Wees toch niet zoo bang", bromde Karei, „dat zijn lichtgevende diertjes. Laat me maar liever slapen" en hij draaide zich 0111 en snurkte nog harder dan eerst. 28 Den volgenden morgen lagen kikker Karei en Tuimeltje zoo vast te slapen, dat ze niet eens hoorden, hoe hard er op de deur werd geklopt. De huishoudster deed stilletjes de deur open en daar zag ze de twee bengels nog rustig slapend liggen. Die zal ik er zeker wel eens uithalen, lachte ze en enkele minuten later kwam ze terug met een groote gieter vol met water. O, zooiets had Tuimeltje nog nooit beleefd. In een sprong was ie uit zijn bed en kikker Karei zei nog slapend: Kom maar Tuimeltje we zullen zien. dat wij iets te eten krijgen. EN WAT DE LANDEN DOEN, DIE MET ONS DE CONVENTIE VAN OSLO HEBBEN GESLOTEN. Twee bijzonder aantrekkelijke haltes in de reis door Noord-Brabant, waren Hel mond en 's-Hertogenbosch. Helmond, dat een beknopte, maar zeer overzichtelijke in haar prachtig middeleeuwsch stadhuis tentoonstelling van Helmondsche pro ducten had georganiseerd (wij schreven daar reeds over) en 's-Hertogenbosch. dat ons een openbaring was van echt-Bra- bantschen geest. En het hoeft eigenlijk niet gezegd te worden, dat het hier bur gemeester van Lanschot was, die ons door zijn origineele grappigheid en volstrekt on-Hollandsche sans-gène, in een uiterst vroolijke stemming bracht. Het ernstige gedeelte van het Bossche programma was aan een stijlrijken maaltijd in de fraaie groote Statenzaal gewijd. Hier sprak de commissaris der Koningin en zijn rede droeg den titel: „De ontwikkelingsmoge lijkheden van de provincie Noord-Brabant. Mr. Dr. A. B. G. van Rijckevorsel zeide onder anderen: „Noord-Brabant, in het begin der vorige eeuw zeer verachterd tegenover de andere provincies, heeft dien achterstand inge haald en dat onder weinig gunstige om standigheden. Dit moet te danken zijn aan bijzondere eigenschappen zijner bevolking. De landbouw, nog steeds het fundament van zijn oeconomisch leven, staat op hoog peil. Deze zal zoo noodig de bakens ver zetten, maar mag midderlerwijl niet bloe deloos gemaakt worden door de crisis. Als cenige gunstige perspectieven zijn te noe men: De verbetering van Maas en kleine rivieren voor de werkverschaffing en de ophanden zijnde ontwikkeling van het verkeer. De industrie is onmisbaar voor de sterk groeiende bevolking. Levensvatbare takken moeten desnoods in den storm gesteund worden, gelukkig precedent is het schoenenwetje. De relaties met Nederlandsch-Indië dienen uitgebreid te worden." De zinspeling op den steun, die de in dustrie noodig heeft en op het gunstige precedent van het schoenenwetje, is riuidp- lijk. Ook in andere redevoeringen kwam tot uiting, dat Brabant bescherming wenscht. Wij herinneren ons de rede voering van Mr. M. P. L. Steenberghe, voorzitter van de Algemeene R.K. Werk- geversvereeniging." Deze zeide bijvoorbeeld: „Wil de ontwikkeling van de industrie voortgaan, zoo zal in de eerste plaats de passieve handelspolitiek door Nederland moeten worden verlaten Krachtig pro testeerde spreker echter tegen de voor stelling alsof Brabant protectionistisch gezind zou zijn. „Brabant is niet achterlijk en schuwt geen eerlijken concurrentie strijd. Het is bereid elk land, dat de pro ducten vrij binnenlaat hier ook vrij entree te geven, maar het komt op tegen de be voorrechting van het buitenland, dat hier met 0.5 en 8"'o binnenkomt, terwijl de Ne- derlandsche producten met rechten van 30. 50. 80"/« en hooger. worden geweerd, zelfs in landen, die met ons de hoogge prezen Conventie van Oslo hebben "ge sloten Deze woorden zijn inderdaad zeer be langrijk. En wij voegen hier nog aan toe, wat ons medegedeeld werd door de firma Ti-nmers van Turenhout (Timtur schoen fabrieken) „Zeer te betreuren is dat thans bijna in alle landen de afzet onmogelijk wordt gemaakt door verhooging der toch reeds zeer hooge invoerrechten. Zoo ging het vorig jaar o.a Duitschland. waarheen wij in 1929 nog 80 000 paar exporteerden, ge heel voor ons verloren, door verhooging der invoerrechten van Mrk. 180 op Mrk. 420 per 100 Kilo. wat voor onze artikelen ongeveer 30"/n ad valorum uitmaakt. Nog in de loop van. dit jaar verwachten wij belangrijke verhooging van invoerrechten op schoenen in Frankrijk, Zwitserland. Polen. Engeland, Denemarken, Zuid- Afrika." Dit is de ernst van den tijd. In 's-Hertogenbosch leerden wij Brabant kennen. Brabant op 'r breedst. Na afloop van den maaltijd in de Statenzaal een jolige ontvangst op het oude Stadhuis. Burgemeester van Lanschot brak met de traditie en hield geen rede. Hii liet ons lachen. Hij is de meest-Brabantsche. maar ook de meest-onhollandsche burgemeester van Nederland, en hij heeft er voor ge zorgd dat tientallen journalisten een heel bijzondere herinnering aan 's-Hertogen- bosch bewaren. 'sHertogenbosch, waar een menu .Spijskaart" heet. en een gebraden kuiken een gebraden kuiken wordt ge- heeten, en koude gevulde ossenhaas, koude gevulde ossenhaas is .In 's-Herlogcn- bosch spreekt men Nederlandsch' O ALPHEN. Openluehtconcerten. Programma der muzieknummers uit te vr.eren door de mondorgelclub der Speel lui n-vereeniging „Bloemhof" op Donderdag 17 September in de muziektent aan de Stationsstraat des avonds 8 uur. 1. De Rotterdamsche vlag (marsch). 2. Mon petit. 3. Boemel Petrus. 4. Bon voijage (marsch). Pauze (15 min.). 5. Alte Kameraden (marsch). 6 Waldeslust (wals). 7. Coucou (wals) 8. Volle wind (marsch). Woensdag 16 September geeft de muziek- vereeniging „Arti et Religioni' een con cert in den speeltuin „Bloemhof". Dit concert vangt aan om 7l/e uur. Van öe trap gevallen. Tijdens het verrichten van werkzaamheden ten huizen van den winkelier de H. in de Prins Hendrikstraat had de 80-jarige de G. gistermorgen het ongeluk van een trap te vallen, waardoor de man een been brak. De ongelukkige werd naar het zie kenhuis te Leiden overgebracht. Slijperswagen vernield. Een wc on wagen bewoner deed bij de politie aangifte, dat zijn slijpers wagen op hel Goudsche rijpad werd aangereden, door de auto H. 24598 bestuurd door I. van de firma v. M te Zwammerdam, waardoor zijr. wagen zwaar werd beschadigd. Brandblusehdemonstratie. Door de N.V. Ned. „Iffa-Minimax' Mij. te Amsterdam werd gistermiddag op het W. V. terrein aan de van Boetselaerstraat een brandblusehdemonstratie gehouden, welke behalve tal van andere personen o.a. werd bijgawoond door den directeur van gemeentewerken Ir Waardenburg en den opperbrandmeester B. Snel. Gedemon streerd werd o.m. met de apparaten voor het Natbluschsysteem, schuim en Tetra- systeem. De felste brand werd in een minimum van tijd gebluscht en bleek tot veler tevredenheid zeer goed te werken. Door P. D. V. werd bij de politie kennis gegeven, dat zijn rijwiel, dat hij gister avond in een tuintje voor het perceel, bewoond door de wed. v. D. in de Hor- tentiastraat had neergezet, bij zijn terug komst was verdwenen. BODEGRAVEN. Onbestelbare brieven. Aan het postkantoor kwamen de volgende binnenlandsche brieven, van welke de af zenders onbekend zijn, terug: Mej. N. Cadenan, p.a. fain. Keiler, Insulindestraat 283, Amsterdam; Verhouts Bockhandel Veko, Zijlstraat 9S, Haarlem; Schipper L, Bos, schip „Anna", liggende te Sneek. Benevens de volgende briefkaarten- G. P. van Os, Elisabets-Hoeve „In 't Veld' bij Laren (Gld.), Teddy van der Plas, Fagelslraat 44, Zwammerdam. B. en W. maken bekend, dat het cnhalen van huisvuil voortaan zal ge schieden ten zuiden van den Rijn op Maandag, Woensdag en Vrijdag en ten Noorden van den Rijn op Dinsdagmiddag Donderdagmorgen en Zaterdagmorgen. Een groot werk wordt verricht aan don Zuidelijken Rijnoever, Oostelijk van deze gemeente. Aanvangende bij de Bode- gravensche Rijnkade is de Provinciale Waterstaat begonnen met het wegnemen van de bestaande houten schoiïng en wordt en nieuwe beschoeiing van betonpalen in geheid. Ongewenschte bochten in den Rijn worden weggenomen, hetgeen op verschil lende plaatsen, juist waar dat voor de industrie wel wenschelijk is, een ver breeding van het Jaagpad meebrengt. Dit pad is echter door de werkzaamheden voor geruimen tijd onbegaanbaar geworden. BOSKOOP. Dc vernielers aangehouden. In aansluiting op ons bericht, betref fende de verregaande vernieling van een steenen pilaar met afsluithek van den tuin der Nationale bank alhier in den nacht van Zondag op Maandag j.l. zij nog mede gedeeld, dat door de politie, in verband daarmede een 4-tal personen is aangehouden Deze, de gebr. H. en zekere S. en K., allen alhier woonachtig, hebben een vol ledige bekentenis afgelegd. Tegen hen zal procés-verbaal worden opgemaakt, terzake opzettelijke vernieling, ter wij. zij tevens de aangerichte schade m.eten vergoeden, waartoe zij gaarne be reid waren. LEIDERDORP. Met paard en wagen te water. De handelaar in brandstoffen de Wolff geraakte gisteren, door het nemen van een tekorten draai bij het keeren, met paard en wagen in het bater „De Does". Hoewel de toestand voor voerman en paar hachelijk was, wist spoedig gekomen hulp hen behouden o phet droge te brengen. Het voertuig werd vrij zwaar beschadigd. Dinsdag 22 dezer, zal door de Leider- dorpsche burgerwacht een onderlinge schiet wedstrijd worden gehouden op een der schietbanen te Katwijk aan Zee. Aan de beste schutters zullen fraaie prijzen wor den uitgereikt. o TER-AAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter, z. van W. Rodenburg en A. i31okland; Johanna Cornelia, d. van K. Hoogervorst en Joh. van Tol; Albertus Anthonius, z. van J. C. v. d. Jagt en Th. Brand; Cornelia Agnes Maria: cl. van J. J. Verhaar en G. Dobbe; Hendrikus, z. van J. v. d. Zwaan en W. v. d. Voorn. Overleden: Hendricus Verdegaal, 34 jaar. Loop der bevolking. Gevestigd: W. F. van Vliet van Alke made, J. A. Stolwijk van Nederhorst den Berg; C. van Leeuwen, van Nieuwkoop; G. L. v. d. Hoorn, van Nieuwveen. Vertrokken: M. J Kammeraat naar Din- teloord: J. J. Castelijn, naar Leiden; M. W. Kok n. Uithoorn, M. Rustemeier naar Scheven in gen. o— WADDINXVEEN. Centrale verwarming. In de Ned. Herv. Kerk is men bezig centrale verwarming aan te brengen. Wij vernamen, dat hiermede een bedrag van ongeveer f. 8000 is gemoeid. Intusschen zal dit in de koude winter maanden een groote verbetering zijn, voor al voor de ouden van dagen. WOUBRUGGE. Woubrugsche Eierenveiling. De ver. „Woubrugsche Eierveiling' kwam in buitengewone ledenvergadering bijeen om te komen tot oprichting van een eigen veilinggebouw. Tot heden werd geveild in het gemeente lijk Vereenigingslokaal, doch omdat dit gebouw in den komenden winter geregeld zal zijn bezet, moest de vereeniging stappen doen om een andere gelegenheid te vinden. Ter vergadering werd o.m. besloten tot aankoop van een perceel grond van den heer Schraverus, terwijl her bestuur werd gemachtigd een teekening van het te stich ten gebouw te doen maken. Voorts werd besloten aandeelen uit te geven tegen een rente van 4J/2 pet. Aan de secretarie zijn inlichtingen te bekomen omtrent een gevonden porte- monnaie met inhoud en een gouden ring. ZWAMMERDAM. Jubileum ds. van Dijk. Ds. H van Dijk, predikant bij de Geref. Kerk te Nes en Wierum, hoopt Zondag 20 Sept. a.s. den dag te gedenken dat hij voor 40 jaar als candidaat alhier het predikambt aanvaardde. 22 jaar diende ds. van Dijk de Geref. Kerk alhier, tot hij in 1913 naar zijn tegenwoordige standplaats vertrok. Goed afgeloopen! Een personen-auto, bestuurd door den 22-jarigen chauffeur C. J M. v. d. W. uit Bodegraven, komende uit de richting Alphen reed, vermoedelijk doordat de bestuurder bij de snelheid waarmede gereden werd het stuur niet meer meester was. bij de kruising Brugstraat alhier het trottoir op tegen de stilstaande auto van dr. Schr. Laatstgenoemde auto werd daardoor in de flank aangereden en vrij ernstig bescha digd. Ook de aanrijdende auto bekwam averij. Gelukkig was het juist nogal stil op dit anders vrij drukke punt, zoodat geen persoonlijke ongelukken plaats hadden. De politie heeft tegen den bestuurder proces verbaal opgemaakt. Gevonden voorwerpen: een Goudsche kaas. Inlichtingen daaromtrent te bekomen ter gemeente-secretarie. De jaarlijksche Unie-collecte voor schelen met den Bijbel, alhier langs de hu zen gehouden, heeft opgebracht de som van f. 168.12W. Onze plaatsgenoot de heer J. Konijn, lid van het fanfare-corps „Juliana" in den Tempe: behaalde op het muziek-concours te Puttershoek een eersten prijs met lof in de 2e afdeeling solisten. AALSMEER. Bedankt. Bedankt voor het beroep der Ned. Herv. Gem. alhier A. Hfjmans te Nijverdal. o KATWITK. Niet de heer J. Veltkamp, zooals ab. vermeld, doch de heer J. Dubbeldam zal als loco-burgemeester dezer gemeente optreden. o LISSE. Autotocht Ouden van Dagen. De route voor de autotocht van ouden V3n dagen luidt als volgt: De tocht zal eerst gaan door ons dorp, daarna over Hillegom, Heemstede en Haarlem naar Velserbeek, waar eenigen tijd zal worden vertoefd en ververschingen zullen worden aangeboden. Daarna terug over Bloemen- daal. Vertrektijd uit Lisse ongeveer half twee en terugkomst tusschen b en 7 uur 's avonds. Degenen, die mede willen, geven zich vooral spoedig op. o NOORDWITK. Burgemeestersbenoeming. Benoemd is tot burgemeester der ge meente Ewijk bij Nijmegen mr. W. Spren- ger, werkzaam ter gemeente-secretarie alhier. De heer Sprenger (R.K.) is ge boren 9 Juni 1903 te Leeuwarden. Hij studeerde aan de Universiteit te Leiden alwaar hij in 1929 slaagde voor het docto raal examen in de rechten. Wij bieden den jeugdigen nieuwbenoem- den burgemeester alvast onze hartelijke gelukwenschen aan! o RITNSBURG. Loco-Burgemeester. Wethouder S. Schoneveld is aangewezen als loco-burgemeester dezer gemeente. De Bloemenhandel. Betaald werd voor snijbloemen per 100 stuks: Montbretia's 17—30 ct.. Asters wit 3550 ct., id. rood en blauw 30—40 ct., Zinnia 70—110 ct.. Pompon Dahlia's 70— 110 ct., Groote Dahlia's 160—240 ct.. Anjers rood en rose 120—160 ct., Lelie's wit f. 10—1160, Gladiolen: Vlamingzwart 40— 70 ct., 'Down 120—150 ct., Jacoba 70—100 ct.. Crimson Glow 50—70 ct., Red Cana 100—140 ct., Oranje Brillant 3045 ct.. War 100—140 ct.. Snijbloemen per bos: Dwergasters 4—7 ct., Harde Statice 3—5 ct., Fietje 18—24 ct., Juliana 19—24 ct., Grysanthen 4—17 ct.. Rozen j>er bos van 20 stuks: Ophelia 50—60 ct.. Golden Ophelia 50—60 ct., Hadley 80—120 ct., Rosalandia 40—50 ct., Butterfly 50—60 ct. SASSENHEIM. Verordening op het venten. Ten Gemeentehuize is gepubliceerd de tekst van de nieuwe verordening op het venten, zooals deze in de Gemeenteraads vergadering van 1 dezer is vastgesteld en waarmede de oude verordening van 20 October 1922 vervalt. Zonder vergunning zal het verboden zijn om langs de huizen of op den openbaren weg koopwaar te venten, te verkooken of ten koop aan te bieden op straffe van een boete van ten hoogste f. 300. Gedrukte stukken of bij wijze van drukwerk vervaardigde stukken vallen niet onder deze bepalingen. Autotocht Ouden van Dagen. De autotocht, die morgen voor de Ouden van dagen wordt gehouden, gaat naar Katwijk, Wassenaar, Meyendaal en den Iiaag. Laten wij hopen, dat de tocht door mooi weer zal begunstigd worden. o VOORSCHOTEN-. De a.s. Tuinbouwcursus. Door de samenwerkende besturen van den Land- en Tuinbouwbond, de. Ver. Bloembollencultuur en de Holl. Mij. van Landbouw, zal a.s. winter een Rijks- Tuinbouw wintercursus gegeven worden. De gevormde commissie van toezicht, waarvan de heer B. Hoogwerff Kroon voor zitter en de heer L C. de Jong secretaris is, moedigen het bezoek aan dezen cursus, welks onderwijs in dezen tijd vrijwel on misbaar is. ten zeerste aan. Men geve zich spoedig op. Men zie de advertentie in dit blad. PAARDENSPORT. LANDELIJK RUITERFEEST TE AMSTERDAM. De sport van het platteland. De Nederlandsche Federatie van Lande lijke Rijvereenigingen herdenkt dezer dagen haar 5-jarig bestaan. In Februari 1926 is de Federatie tot stand gekomen. 15 Landelijke rijvereenigingen sloten zich daar indertijd bij aan. Thans bedraagt dit aantal 66 met ongeveer 1000 aangesloten werkende leden. De opzet der Federatie is in het bijzonder ten plattelande de paar densport te steunen en aldus het gebruik van het paard in het landbouwbedrijf te bevorderen, zulks met het oog op de toe passing van auto's en machinale werk krachten. waardoor de paardenfokkerij zou kunnen worden teruggedrongen. Zaterdag zal dit lustrum in het Olym pisch Stadion te Amsterdam worden ge vierd met het houden van kampioen schappen van Nederland. De sportvertoo- nlngen zullen gebaseerd zijn op kijk spelen. De verschillende dressuur-proeven. welke voor insiders van de grootste betee- kenis zijn, doch het publiek minder zullen interesseeren, zullen Vrijdagmiddag om halfdrie aanvangen op de binnenplaats RECLAME. De grootste sorteering Wedstrijdballen van de meest vooraanstaande merken vindt U in het magazijn van Schoenen en Sportartikelen 3728 DONKERTEEG 21, t.o. Oude Rijn TELEF. 992. VEREENIGINGEN GROOTE KORTING 1 RECLAME. DONDERDAG 17 SEPT. A.S. i. d. Stadsgehoorzaal half 9 u. 's avonds de gecombineerde Gymnastiek-uitvoering door de vereenigingen ..JEANNE D'ARC" „KLIMOP" en „U. R. L. O." Entree f. 0.60; tot 17 jaar f.0.30, bel. inb. Na afloop gelegenheid tot DANSEN. van de voormalige Oranje-Nassau-Ka- zerne. Daarna zullen de ruiters ten deele in kleurrijke uniformen door de stad trekken, voorafgegaan door trompetters en kleu rige vaandels medevoerend. In totaal zul len meer dan 250 ruiters door de stad trekken, verdeeld in twee groepen. Een groep komt uit de Sarphatistraat en gaat naar het Museumplein. De andere groep komt van het Stadion en gaat eveneens naar het Museumplein. Hier zullen de beide groepen zich vereenigingen en ge zamenlijk opmarcheeren naar het Roelof Hartplein, vanwaar iedere groep haar kwartier weer gaat opzoeken. Zaterdagmiddag zullen belangrijke wed strijden worden gehouden in het Stadion. Om. zal een „Push-ball "-wedstrijd worden gespeeld tusschen twee 6-tallen. één van de Amsterdamsche bereden politie en een gecombineerd 6-tal, bestaande uit leden van twee landelijke rijvereenigingen. De „Push-ball" heeft een middellijn van on geveer 1.25 M. Dit spel heeft eenige over eenkomst met voetbal en wordt door de paarden gespeeld. Het is voor de dieren zeer vermoeiend en inspannend, zoodat slechts 2 maal 10 minuten zal worden ge speeld met een vrij langdurige rustpoos. Er zullen verder 10 patrouilles dingen om het kampioenschap van Nederland. Iedere patrouille bestaat uit 4 ruiters. DB leider neemt het eerst de hindernis, ge volgd door de drie anderen, die tegelijk de hindernis moeten nemen. Het eigenaardige van al deze wedstrijden is, dat niet wordt deelgenomen met luxe paarden, doch met paarden, welke in het boerenbedrijf werken, dus paarden, welke mogelijk den dag te voren nog voor de ploeg hebben geloopen. Tot slot van het ruiterfeest zal een historische quadrille worden uitgevoerd door 65 landelijke ruiters, die daarvoor slechts eenmaal en wel Vrijdagmiddag ge neraal zullen repeteeren. Het departement van Defensie heeft twee z.g. staltenten ter beschikking gesteld. Deze tenten zijn 60 x 14 el en kunnen elk ongeveer 60 paar den herbergen. De tenten worden voor het Stadion opgesteld. De overige paarden worden in de Cavaleriekazerne onderge bracht. Zeer veel deelnemers zullen per vrachtauto komen, terwijl zij, die niet vér der dan 40 KM. van Amsterdam wonen, te paard zullen arriveeren. Indien 't weer meewerkt belooft het een schoon schouw spel te worden. WIELRENNEN. DE WEDSTRIJDEN OP DE RIJSWIJKSCHE WIELERBAAN. Snoek in goeden vorm. Gisteravond werden op de Rijswjjksche Wielerbaan de Zondag j.l. afgelaste wed strijden verreden. Besloten werd de Zondag gestaakte rit over 30 K.M. voor stayers als geëindigd te beschouwen, zoodat Snoek winnaar werd verklaard. In verband met dit besluit werd de laatste rit van 30 KM. op 40 K.M. ge bracht. Snoek was gisteravond in goeden vorm en hij wist al zijn tegenstanders te lappen. Lorié was ook uitstekend op dreef en wist zijn achterstand tot slechts 1 ronde te beperken. De 25 K.M. koppelwedstrijd voor ama teurs en onafhankelijken was zeer span- nlngloos. Eerst 5 ronden voor het einde ondernamen Duquesnoy en Meinders een serieuze uitlooppoging en in korten tijd hadden zij een voorsprong van een halve ronde, dien zij tot het einde wisten te be houden. De uitslagen lulden als volgt' 40 K.M. achter motoren voor stayers: 1. Snoek. 30 min. 512/5 sec.: 2. Lorie. 1 ronde en 50 M.: 3. Leddv. 250 M 4. v d. Wulp. 3 ronden en 60 M: 5. de Graaf 4 ronden en 350 M. Totaaluitslag: 1. Snoek, 4 pnt 2. v. d. Wulp. 7 pnt.: 3. Leddy. 9 pnt 4. Lorié. 10 pnt.: 5. de Graaf. 15 pnt. 25 K.M. koppelwedstrijd voor amateurs en onafhankelijken, zonder klassementen: 1. Duquesnoy—Meinders, ronde voor sprong; 2. v. Dijk—v. Egmond: 3 De Leur— Junghans. o TIJDSCHRIFTEN. Sport in Beeld. De eereplaats van dit tijdschrift wordt ditmaal ingenomen door een foto van het Nederlandsche team. dat er in Italië in ■slaagde de Zesdaagsche te winnen. De tenniswedstrijd Holland—België, dc eind strijd om den Zilveren Bal tusschpn Feyenoord en Hermes-D.V.S mnto--nel- heidswedstrijden op grasbanen dc wed strijden voor race-booten en hippische sporffeesten vullen de serie afbeeldin gen aan. 3-3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 11