Het nieuwe Rijkswegenplan Een uiteenzetting van Minister Reymer WAT KIKKER KAREL EN TUIMELTJE BELEEFDEN. RECHTZAKEN. KERK- EN SCH00LNIEUWS H. P. H. KEEREWEER RADIO-PROGRAMMA. CHOCOLAAD 4'. Eer. van de problemen, welker oplossing aan de overheid en haar organen is toe vertrouwd, is het veelomvattende en vooral voor de steeds toenemende categorie van automobielrijders zeer belangrijke wegen- vraagstuk De functie, welke de personen- en de vrachtauto in het maatschappelijk bestel vervullen, is zéér veelzijdig' en er zullen in een land als het onze in den tcgenwoordigen tijd niet veel menschen meer worden gevonden, die niets met de auto te. maken hebben, al overtreft het aantal motorwagens hier te lande op het oogenblik nog nauwelijks de 150.000. Maar bovendien bevinden er zich te onzent nóg een paar millioen wielrijders, terwijl ten slotte hei paard als tractie-middel nog niet geheel is afgeschaft. Allen hebben meer of minder belang bij een doelmatig wegennet en het is dan ook niet te verwonderen, dat het publiek liet op prijs stelt, zooveel mogelijk met den stand van het vraagstuk op de hoogte te worden gehouden. Minister Reymer. De minister van Waterstaat, mr. P. J. R' ymer ,noodigde daarom een aantal ver tegenwoordigers van de dagbladpers uit tot een samenkomst te zijnen departe- mente, welke mede werd bijgewoond door den directeur-generaal van den Waterstaat, ir. Ringers, den chef van de directie Wegenverbetering, ir. Van den Broek, en erkele Ihioofdambtenaren. Een eerste systematisch plan van wegen verbetering is zoo bracht de minister in herinnering in de oorlogsjaren be- lichaamo in een wetsontwerp van nu wijlen minister Lely, doch tengevolge van de buitengewone omstandigheden is dat wets ontwerp, dat overigens nog slechts op bescheiden schaal was opgezet, niet in parlementaire behandeling gekomen. Toen na den oorlog de toestand weer meer normaal was geworden, is de wegenverbetering eerst weder met eenige kracht ter hand genomen, en in het bij zonder is dit geschied toen in het laatst van 1926 de wegenbelastingwet was tot stand gebracht, waardoor de financiën, om met die verbetering daadwerkelijk te be- gimen, beschikbaar kwamen. De wegenbe lasting immers (6.— per 100 K.G. voor personen en vrachtauto's, f. 8 per 100 K.G. voor autobussen, met 25 a 50 pet. verhpoging wanneer de auto's niet van luchtbanden zijn voorzien en f.10 a f.30 voor motorrijwielen) komt geheel ten bate van de verbetering en uitbreiding van ons wegennet. Zij bracht over 1930 reeds f. 10.800.000 op. Bovendien komt sinds ee-^gc jaren de opbrengst van de rijwiel- belasting (in 1930 f. 6 800.000) ten bate van de wegenverbetering. Van de opbrengst van beide belastingen tezamen komt ge durende de eerste 5 jaren 70 pet. ten voordeele van het Rijk en de rest ten behoeve van de provincies: voor de vol gende 5 jaren wordt het Rijksaandeel 65 pet. en daarna 60 pet. Reeds bij de eerste besprekingen over de uitvoering van het aanvankelijke Rijks wegenplan (1927) was men er zich van bewust, dat de uitvoering een werk van tenmir.sf 25 jaren zou zijn, indien men althans niet te groote sommen ten behoeve van de wegenverbetering zou willen leenen. De zeer globale begrooting immers deed een raming van omstreeks 300 millioen zien. Het 5-jarig werkplan van 1927. van minister v. d. Vegte, beoogde in hoofdzaak: le de bestaande Rijkswegen in behoorlijken staat te brengen: 2e van enkele wegen, w.aarvai de plannen reeds waren opge maakt, den aanleg of de reconstructie met kiacht ter hand te nemen: 3e met den bouw var de groote bruggen te beginnen. Wc het in behoorlijken toestand bren gen der Riikswegen beteekénde, kon men zich het beste voor oogen stellen wanneer men bedenkt, dat de Rijkswegen vóór het begin van het eerste vijfjarige werkplan een rijbaanbreedte van 4 M. a 4 25 M. hadden, weiker verharding over het algemeen in slechten staat was door de gedwongen venvaarloozing gedurende en na den oorlog, en dat zij van geen of onvoldoende rijwiel en voetpaden waren voorzien. De taak, welke het eerste vijfjarig werk- j lan aan den Rijkswaterstaat oplegde, waS: de breedte van de rijbaan op 6 M. te brengen, de verharding te verbeteren en rijwielpaden e.d., waar noodig, aan te leggen. Dit werk is nu grootendeels vol bracht. De nieuw aan te leggen wegen, in het eerste vijfjarig plan bedoeld, zijn die van de Hoornbrug (Rijswijk) naar Rotterdam, van Rotterdam naar Gouda en van Am sterdam naar Velsen langs het Noordzee- kenaai. Zocals men weet, is van eerstgenoemden weg he« gedeelte Rijswijk—Delft het vorige jaar geopend terwijl kort geleden de weg van Rotterdam naar Overschie voor het vei keer in één richting is opengesteld en het gedeelte Delft—Overschie is in vellen aanleg. De weg Rotterdam—Gouda is tot Nieuwerkerk gereed en van daar af in aanleg. Van den weg Amsterdam— Velsen ïs fiet vak b?j Velsen gereed gekomen, terwijl de bruggen in aanleg zijn. Geheel geconstrueerd zijn de wegen van Den Haag naar Leiden, van Amsterdam naar Baarn (de brug over het Merwede- kanaai kan in 1933 klaar zijn), de weg van Amsterdam naar Haarlem en de weg door Zeeland. Wat de bruggen betreft, is die bij Ksterveer gereed gemaakt: zij zal in de tweede helft van October voor het verkeer worden geopend. Daarop is de brug bij Zalt-Bommel gevolgd; van deze zijn thans de onderbouw en bovenbouw in uitvoering. Voor de brug bij Arnhem zijn de plannen gereed en voor die bij Nijmegen is de aanbesteding van het eerste besték uit geschreven tegen 17 September a.s. tenzij... ook dan nog geen overeenstemming met het gemeentebestuur van Nijmegen mocht zijn verkregen. In het Ri jkswegen plan 1932 zijn een aantal nieuwe verbindingen opgenomen, waardooi de lengte met 400 K.M. is uit gebreid. Dc minister noemde: den hoofd weg door den Wieringermeerpolder; den weg over den afsluitdijk van de Zuider zee en verder van de Friesche kust af over Sneek naar Heerenveen; de verbinding van den reeds opgenomen weg Heerenveen- Drachkr mei Groningen; den weg langs het Stadskanaal; een verbinding van Emmen met dien weg bij Ter Apel; den weg Almelo—Hardenbarg; een ve-bindlng noor delijk langs Amersfoort van den weg Amsterdam—Baarn met Hoevelaken en Nijkerk; den weg Laren-Hilversum-Utrecht; verbindingswegen van Moerdijk over Oud- Gastel mei Wouw en met St. Philipsland; een weg Maastricht—Heerlen. In het wegenplan zijn voorts, naar men weet, diveise profielen opgenomen voor autowegen met of zonder parallelwegen. Intusscfien zit niet de gedachte voor, dat thans ook wegen uitsluitend voor auto verkeer, voleens rechte lijn van de voor naamste steden naar het buitenland ge trokken, zullen worden aangelegd. De kosten van het wegen plan zooals het thans is vastgesteld zijn op 435 millioen gulden geraamd, de uitvoeringsperiode is op 25 iaren berekend. Nu de wereldcrisis zich ook in ons land in steeds sterkere mate laat gelden kan nog niet worden ge zegd, in hoeverre, teneinde sneller te werken het maken van schuld voor het wegenfonds toelaatbaar kan worden geacht. Wat he., wegdek betreft strijden klinkers, a&fnlt, teer en beton om dén voorrang. In de koster van een klinkerweg is 42 48 pet. aan Nederlandsche arbeidsloonen bcgrepe.., terwijl deze verhouding bij be- tor.wcge: 30 a 33 pet. en bij asfaltwegen 30 36 pet. is, wanneer het cement en het asfalt door de Nederlandsche industrie woiden geleverd. Bij nieuwe wegen vormt beton een zéér goede verharding; bij be staand* wegen geeft alleen de aanleg van een betondék veelal aanleiding tot hinder v<_G* het verkeer. De klinkerweg is, indien hij goed ligt, ook een uitstekend wegdek voor het autoverkeer, doch het bezwaar bestaai nog, dat om een klinkerwegdek in goeden staat te houden, bij druk ver keer en bij niet vasten ondergrond er hoogere uitgaven noodig zijn dan voor andere wegdekken. Met de klinkerfabrikan ten wordt overleg gepleegd hoe door ver betering van het klinkerwegdek de onder houdskosten kunnen dalen. Wat het asfalt betreft, de z.g. grove asfaltbeton wegen hebben een stroef rij dek; verbetering van de bestaande asfaltdekken is in voorbereiding. Bij de discussie, gevolgd op de mede- deelingen van den minister, werden enkele vragen gesteld. Uit 's ministers antwoord teellenen wij nog aan, dat een definitieve keuze van wegdek nog niet is geschied, dat ten aanzien van de route Amsterdam Den Haag nog niet is beslist of deze al of niet langs Sassenheim zal loopen en dat in overweging is een wijziging van den regel,, rechts gaal voor", welke regel ook de minister niet buitengewoon gelukkig acht Iiicrna vereenigden de heeren zich aan een lunch in Huize Voorhout. Na afloop daarvan maakte een deel van de journalisten gebruik van de gelegen heid om het Rijkswegenbouwlaboratorium aan de Badhuiskade te bezichtigen, waar o.m. een door ir. R. Loman uitgedachte weggolfmeter in oogenschouw wérd ge- RECLAME. 3196 13. Tuimeltje at zooveel hij maar kon en juist wilde hij weer aan een groote banaan beginnen, toen de koning hem zei, dat er nog een groot feestmaal zou worden gegeven, ter eere van Tuimeltje. Deze liet de banaan toen maar liggen en de koning gelastte zijn personeel dat de feesttafel zou worden klaargemaakt. ,,Je zult zien," zei de koning, „dat het echt feest zal zijn". En Tuimeltje zag met groote oogen hoe een kikvorsch binnenkwam met een heele hooge stapel borden. 14. De kikvorsch, die de borden droeg, had Tuimeltje nog nooit gezien en toen hij Tuimeltje's groote baard zag, schrok hij zoo hevig, dat de heele stapel borden op den koning neerviel. Het was een schrikkelijk lawaai. Vier borden vlogen tegen den neus van Tuimeltje aan, die heel dik werd. De koning had geweldige hoofdpijn en er kwamen aanstonds verpleegsters, die hem een doek om zijn hoofd bonden. VOETBAL. COMPETITIEPROGRAM VOOR DE CLUBS UIT LEIDEN EN OMGEVING. Gedurende het tijdvak van 20 September tot en met 22 November zijn volgens ,,De Sportkroniek" de volgende wedstrijden voor vereenigingen uit Leiden en omgeving in Afdeeling II vastgesteld: 20 September: Scheveningen - A.S.C.; Lugdunum - Bodegraven; L.F.C. - G.S.V.; R.V.C.-U.V.S.; Alphia-Hillinen; Leidsche Boys-De Ooievaars: D.V.S.-V.C.S.'T.; D.V.V. -R.C.L.; Waddinxveen-W.I.K.; A.S.C. II- H.V.V. IV; Hercules II-Alphia II; Bodegra ven II-O.N.A. II. 27 September: Bodegraven - Schevenin gen; G.S.V.-Lugdunum; U.V.S.-L.F.C.Hil- linen-R.V.C.; A.S.C.-Alphia; Leidsche B.- Vogel; R.C.L.-D.V.S.; Ter Laak-Waddinx- veen; H.V.V. IV-U.V.S. II; R.V.C. II-A.S.C. II; Utrecht II-Bodegraven II. 4 October: Bodegraven-A.S.C.; Lugdu- num-U.V.S.; L.F.C.-Hillinen; R.V.C.-Alphia Archipel-Leidsche B.; I^V.S.-D.V.V.; Waddinxveen-De Jagers; U.V.S. II-R.V.C. II; A.S?C. II-Delft II; Alphia li-Utrecht II; G.S.V. II-Bodegraven II. 11 October: G.S.V.-Bodegraven; U.V.S.- Scheveningen; Hillinen-Lugdunum; Alphia -L.F.C.; A.S.C.-R.V.C.; R.C.L.-Vogel; O.B.- Waddinxveen; Delft II-U.V.S. II; A.D.O. III-A.S.C. n; Zeist II-Alphia II. 18 October: G.S.V.-A.S.C.; Bodegraven- U.V.S.; Scheveningen-HillinenLugdunum -Alphia; L.F.C.-R.V.C.; Archipel-R.C.L.; De Ooievaars-D.V.S.U.V.S. II-A.D.O. III; A.S.C. II-D.H.C. III; Alphia II-Velox III; Hercules II-Bodegraven II. 25 October: U.V.S.-G,S.V.; Hillinen-Bo- degraven; Alphia-Sctyeveningen; R.V.C.- Lugdunum; A.S.C.-LrF.C.; V.S.C.T.-Leid- sche B.; D.V.?. - Vogel;, Waddinxveen- Celeritas; D.H.C. II-U.V.S. II; Laakkwar tier II-A.S.C. II; O.N.A. II-Alphia II. 1 November: U.V.S.-A S.C.; G.S.V.-Hil- linen; Bodegraven-AlphiaLugdunum- L.F.C.; Leidsche B.-R.C.L.; Archipel- D.V.S.; Tonegido-Waddinxveen; A.S.C. II- B.E.C. II; Alphia II-Bodegraven II. 8 November: Hillinen-U.V.S.; Alphia- G.S.V.; R.V.C.-Bodegraven; L.F.C.-Sche veningen; Lugd.-A.S.C.; R.C.L.-V.C.S.T.; D.V.V.-Leidsche B.; Waddinxveen-D.H.V.; B.E.C. II-U.V.S. II; Bodegraven II-Zeist II; G.S.V. II-Alphia II. 22 November: A.S.C.-Hillinen; U.V.S.- Alphia; Bodegraven-L.F.C.; Scheveningen- Lugdunum; Leidsche B.-D.V.S.; Moor- drecht-Waddinxveen; Velox II-Bodegra- ven II. GOLF. DE NOORDWIJKSCHE GOLFWEEK. De Noordwijksche Golfweek werd gis teren voortgezet met den wedstrijd om den mrs. Cremers Ladies-cup. De uitslagen waren: le ronde: mevr. von Löwenstein (30) sl. mej. Horstman (30) op de 19e hole; mej. Lemberger (23) sl mej. van Giffen (23) met twee en één; mevr. Zanen (24) slaat mevr. Furnee (28) met twee en één; freule van Heeckeren van Molecate (30) slaat mevr. Rosenthal (30) met twee en één; mevr. Garshagen (24) sl. mevr. Matthes (30) met zeven en zes. 2e ronde: mevr. von Löwenstein (30) sl freule Snouhk Hurgronje (30) met vijf en vier: freule van Heeckeren van Molecate (21) sl. mevr. Zanen (24) met vier en drie; mevr. Carp (24) sl. mevr. Garschagen (24) met twee up. De wedstrijd om den Palace-Hotel-wis- selbeker werd voortgezet mot de volgende if sultaten: 2e ronde: Romijn (5) slnat Spür (26) met vier en drie; Binnendijk 12sl. Kalff (14) met drie en één; jhr. van Wijck (22) sl. Noorduyn (15) met één up; 3e ronde: von Löwenstein (22) slaat Dixon (18) met drie en t\yee; E. J. J. P. Cremers (16) slaat Romijn (5) met vijf en drie. BOKSEN. WEDSTRIJDEN ifÈ ROTTERDAM. Gisteravond hebben in het gebouw voor Kunsten en Wetenschappen te Rotterdam bokswedstrijden plaats gehad, waarvan de uitslagen als volgt luiden: Roosdisch (Rotterdam) 58l/_> K.G., wint op punten van Jack de Raay (Amsterdam) 55 K.G., na zes ronden van drie minuten; Arie de Jong (Rotterdam) 70 K.G. wint in de zesde ronde van W. van der Veer (Rot terdam) 72 K.G., door diskwalificatie van v. d. Veer; Leen Sanders (Rotterdam) 63l/2 K.G.. wint op punten van Camiel Desmet (België) 64' - K.G.; Rienus de Boer (Nederland) 78'/= K.G., wint door knock out in eerste ronde van Geraerts (België) IVh K.G. SPORTMAN-BEKER. Gisteravond won K.N.G. I van A.T.O. met 41. (Rust 11). Morgenavond spelen Sportman II en K. N. G. II. DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen van gisteren zijn; Eerste divisie. Huddersfield Town—Leicester City 2—1 Sheffield Unit.West Ham United 30 West Bromwich AlbionSunderland. 10 Tweede divisie. BarnsleyBury 01 Bradford CityWolverhampton W. 22 BurnleyChesterfield 22 Charlton AthleticBradford 22 Leeds UnitedMillwall 21 Preston North End—Nottingh. Forest 11 SouthamptonTottenham Hotspur 21 Stoke CityManchester United 3—0 Swansea TownPort Vale 23 ATHLETIEK. DE DEMONSTRATIES TE SASSENHEIM. In het verslag van de Sportdemonstra- tles te Sassenheim Is de uitslag der Esta fetteloop weggevallen. Deze is gewonnen door de voetbalvereeniging „Ter Leede". ONDERLINGE WEDSTRIJDEN BRUNHILDE. De uitslag van de onderlinge athletiek- wedstrijden van de vier oudste groepen meisjes van „Brunhilde" luidden aldus: le groep, T v. d. Wilk en T. Verstraaten. 2e groep, M. Zitman en B. v. d. Bly. 3e groep, T. Vlasveld, N. v. d. Mey, T. v. Venetie.. 4e groep. P. Dieben.* WATERPOLO. NEDERLAGEN-TQURNOOI van „DE ZIJL" Donderdagavond te half acht speelt De Zijl I haar laatsten nederlaag-wedstrijd alhier en wel tegen S.Z.C. I uit Schiedam, kampioen van de 3e klasse D. DUIVENSPORT. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN. (WASSENAAR). Wedvlucht met oude en jonge duiven van uit Parkestone (Engeland) afstand 218.653 K.M. De vogels werden in vrijheid gesteld te 8 uur. De eerste bereikte het hok te 11 uur 13 min. 54 sec. de laatste 12 uur 27 min. 36 sec. De uitslag was 1, 2, 4 en 6 K. I. Waasdorp; 3. D. J. de Mes. 5 K. Scheffer. Eveneens werd met oude en jonge dui ven een wedvlucht gehouden vanuit Lier (België) afstand 111.4 K.M. Hier werden de vogels te 9 uur 30 min. in vrijheid ge steld. De eerste vogel bereikte het hok te 12 uur 44 sec., de laatste prijswinnende vogel te 12 uur 36 min. 51 sec. De uitslag was, 1, 6, 10 en 12 J. P. Bre- derode; 2, 5, en 11 L. J. Raaphorst; 3, K. Scheffer, 4, D. J. de Mos, 7 en 16 C. Ver steeg Jr., 8, 13, 14 en 15 K. I. Waasdorp; 9, A. Groeneveld. HET STAPHORSTER BOERTJE. De Hooge Raad behandelde gisteren een cassatieberoep van L. S., zoon van het be kende Staphorster boertje. Te Hoensbroek had hy iemand die niets mankeerde een smeersel voor de knie en poeders voor zijn bronchitis voorgeschreven. Het kantongerecht veroordeelde hem tot 1 maand gevangenisstraf, welk vonnis ver nietigd werd door de rechtbank te Maas tricht. die hem f. 300 boete oplegde. Voor den Hoogen Raad trad gisteren voor hem op mr. Onland uit Heerlen. Het O. M. zal later concludeeren. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Heinenoord, W. Okken, te Tienhoven. Te Eist, J. W. Verschoor, te Nieuw-Weerdinge (verb. ber.). Bedankt: Voor Heteren (toez.), J. H. Koster, te Montfoort. Voor Delfzijl, J. J. Woldendorp, te Stedum. RECLAME. GEREF. KERKEN. Tweetal: Te Ierseke, G. H. de Jonge te Tzum, en H. Smit, te Rottevalle. Te Slledrecht, J. W. Esselink, te Doorn, en J. Oussoren, te Spjjkenisse. BEGRAFENISSEN Tel. 861 AUTO-TRANSPORT Aalmarkt 16. CREMATIE VOOR WOENSDAG 9 SEPTEMBER. Hilversum, 1875 M. Uitsl. VARA.Pro- gramma 10.00: VPRO.- 6.45—7.00 en 7.307.45: Gymnastiekles o. 1. v. G. Kleere- koper 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwijding VPRO. 10.15: Onze keu ken dor P. J. Kers 11.00: Gramofoonpl. 11.15: Toespraak 11.45: Gramofoonpl. 2.00: Concert VARA.-septet o. 1. v. Is. Eyl en Gramofoonpl. 1.45: Pauze 2.15: K. de Boer: „Wat het leven duur maakt" 2.30: Kindervertellingen 3.30: Maak het zelf door Mevr. C. Schaake—Verkozen 4.25: Gramofoonpl. 4.30: Voor de Kinderen 6.00: Onderwijsfonds voor de Binnenvaart 6.30: Concert. VARA.- Mandoline-Ensemble o. 1. v. J. B. Kok 7.00: H. L. v. Veen: „De Bond van Arbei- derstooneelvereenigingen en de taak van het Arbeiderstooneel" 7.20: Vanuit Schiedam „Orgelspel door Joh. Jong op een Standaart-orgel" 7.50: Joh. Feitkamp (fluit) en P. Tiggers (pianobegeleiding) 8.20: „Pomarius" tooneelstuk in 3 bedrij ven door Mr. C. P. v. Rossem. (Het Groot Volkstooneel) 10.20: Vaz Dias 10.30: Concert. VARA.-orkest o. 1. v. H. de Groot 11.00: Humorist-Conferencier Henri Marchand 11.30—12.00: Vervolg Concert. Huizen, 298 M. Uitsl. NCRV.-uitzen- ding 8.00: Schriftlezing 8.159.45: Gramofoonpl. 10.00: Zang NCRV. Dameskoor 10.30: Ziekendienst 11.00 12.00: Harmoniumspel. M. F. Jurjaanz. Zang Mevr. D. v. Neerden Ongers (so praan) 12.00: Politieber. 12.15: Gra- mofoonplaten 12.302.00: Concert. Mevr. C. v. Ravenzwaay Möllenkamp (zang) H. Herman (viool), H. v. d. Horst Jr. (cello) Mevr. R. A. v. d. Horst Bleekrode (piano) 2.00: Knipcursus 2.30: Lezen van Chr. Lectuur door Mej. Wentink 3.005.00: Onthulling van het Lorentz-Monument in het park Sonsbeek te Arnhem namens H.M. de Koningin door H. K. H. Prinses Juliana. Opgeluisterd door Koorzang der Schoolkinderen en m. m. v. de Arnhemsche Orkestvereeniging 5.00: Kinderuur 6.00: Gramofoonpl. 6.30: Declamatie door E. M. F. Prins 7.00: K. L. Kisman: „De Levensverzekering en Gemoedsbezwa ren" 7.30: Politieber. 7.45: Causerie door H. Amelink 8.00Orkestprogramma o. 1. v. F. Schuurman. A. Schilder: „De spe culatie, wat ze is, en hoe we als Christen er tegenover hebben te staan. Na afloop Persberichten Vaz Dias en tot 11.30 Gra- mofoonplatenconcert. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morgen wijding 11.05: Lezing 12.20: Orgelspel door Q. Maclean 1.05: Gramofoonpl. 2.05: Orkestconcert 3.10: Paardenrennen De St. Leger-races 3.50: Concert. Orkest K. Taylor (piano) 5.05: Orgelspel door R. New 5.35: Kinderuurtje 6.20: Be richten 6.50: Piano-duetten door Ethel Bartlett en Rae Robertson 7.107.25: Lezing 7.30: Lezing 7.50: vConsider your Verdict", Radio-spel van L. Housman 8.20: Concert. Orkest, M. Brunskill (alt), A. Catterall (viool), L. Kennedy (cello) 10.00: Berichten 10.15: Berichten 10.20 Lezing 10.35: Concert. J. Armstrong (tenor). Orkest 11.2012.20: Dans muziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 8.05: Gramofoonpl. 12.50: Gramofoonpl. I.25: Gramofoonpl. 6.Ï50: Gramofoonpl. 9.05: Gramofoonpl. Langenberg, 473 M. 7.258.20: Gra- mofoonplaten 11.0012.05: Gramofoon- platen 12.30: Gramofoonpl. 1.252.50: Concert. Orkest en sopraan 5.206.20: Orkestconcert 8.209.05: Gramofoonpl. 9.05: Orkestconcert en viool. Daarna: Berichten. Vervolgens tot 11.20: Orkestcon cert 11.2012.20: Orkestconcert. Kalundborg, 1153 M. 12.25—2.20: Or kestconcert 3.505.50: Orkestconcert en voordracht 8.359.35: Orkestconcert en zang 10.2011.20: Orkestconcert 11.20 12.50: Dansmuziek. Brussel, 508.5 en 338.2 M. 508.5 M.: 5.20: Dansmuziek 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Vocaal concert 9.20: Orkest concert. 338.2 M.: 5.20: Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Concert. Strijkkwartet 9.20: Dansmuziek. Zeesen, 1635 M. c.a. 7.007.50: Gra- mofoonplaten 9.209.55 en 10.30—10.55: Uitz. v. Scholen 10.55—12.20: Berichten. Hierna Gramofoonpl. 1.152.20: Be richten 2.203.20: Gramofoonpl. 3.204.50: Lezingen 4.505.50: Concert 5.508.20: Lezingen 8.20: Populair concert 8.50 .,Was der Sommer brachte" radiorevue van R. v. Scholtz 10.35: Be- radiorevue 10.00: „A propos Bahnhof", richten en vervolgens tot 12.50: Dans muziek. 2—3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10