l DE NIEUWE OPENBARE LAGERE SCHOOL TE NOORDWIJK HET DERTIENDE ESPERANTO-CONGRES. RECHTZAKEN. KUNST EN LETTEREN. LAND- EN TUINBOUW. VARIA. DE STERRENHEMEL IN NEDERLAND IN DE WEEK VAl 12-19 AUG. 22 UUR M. T. 23 UUR Z. T. Ski I \i A TANDPASTA I ¥M25&75c.p.tube VRAGENRUBRIEK. SPREEKCEL. RADIO-PROGRAMMA. Bovenstaande foto geeft een beeld van de nieuwe openbare lagere school te Noordwljk, welke, gelijk bekend, 24 Augustus a.s. in gebruik zal worden genomen. (Van een specialen correspondent). Krakau, 18 Augustus. De Esperantisten hebben ditmaal als Congresplaats Krakau gekozen, ver. ver weg de binnenlanden van Europa in, in een land waarvan we ons slechts een vage voorstelling kunnen vormen. Ligt het bin nen of buiten de grens van de Westersche beschaving? Velen kijken ons meewarig hoofdschud dend aan als we onze plannen mededee- len, en dan nog wel in deze onrustige tijden. Men vindt onze plannen óf onver antwoordelijk, óf men geeft vele en velerlei waarschuwingen en raad betreffende eten en drinken en insectenpoeder vooral. Ondanks alles gaan we. Op een kouden zomeravond, met plasregen, vertrekken we, eerst naar Praag om een kijkje te nemen in deze schitterend gelegen oude Boheem- sche koningsstad. Overal om ons heen wordt de landstaal gesproken. Borden met onbegrijpelijke opschriften schijnen veel te vertellen, doch de Nederlander met zijn talen kennis staat hulpeloos. Edoch, we vinden onzen weg en bewonderen deze stad waar oud en nieuw op harmonische wijze naast elkaar staan, elk schitterend in hun soort, de oude burcht het Hrad en de nieuwe moderne woonwijk Barrandov Lang kunnen we niet blijven en verder gaat het weer het onbekende oosten tege moet. De kaftan verschijnt, en altijd om ons heen de onverstaanbare taal met zijn woorden vol medeklinkers. Laat in den nacht komen we in Krakau aan, het station is zoo goed als verlaten en bijna willen we op goed geluk af maar de stad Ingaan, wanneer we de Esperanto vlag ontdekken. Dit kleine vlaggetje met de vijfpuntige groene ster doet wonderen, want dadelijk hooren we verstaanbare en vetrouwde klanken en begint een druk ge sprek. Na eenige oogenblikken blijkt, dat onze begeleider behalve Esperanto alleen, maar Poolsch spreekt. Spreekt U al lang Esperanto? Neen, ik ben pas drie weken geleden begonnen! Even een kleine verbazing, maar dan hooren we, dat de Hongaar Csch, die ook in Nederland vele cursussen geleid heeft, in Krakau deze laatste drie weken een paar honderd leerlingen gehad heeft en deze op volmaakt bruikbare wijze inter nationaal heeft leeren praten. Den volgenden dag komt pas de groote massa der Congressisten aan en we zien vele bekenden van het vorige congres in Oxford terug o.a. de Hongaarsche dichter Baghy, die cursussen leidde in Leeuwarden en Gorinchem. Des avonds om half acht dinertijd schijnt niet te bestaan, wordt het con gres geopend in een groote ruime zaal met Poolsche tapijten behangen. Bernard Long, de voorzitter van het vorige congres houdt de openingsrede en draagt vervolgens het voorzitterschap over aan Prof. Bujwld. Daarna spreken de regeeringsvertegenwoordigers van vele, zeer vele staten. Elk brengt de wenschen van zijn regeering over en velen vermelden de voortgang, die in hun land de taal heeft en het blijkt, dat de verspreiding veel en veel grooter is dan men vermoedt, dat in vele landen het Esperanto op de scholen is ingevoerd; in Krakau wordt het aan de universiteit onderyezen, evenals op alle hoogescholen in Japan. Den volgenden dag brengen een aantal autobussen de honderden deelnemers naar de bosschen van Las Wolski. hoog boven on de heuvels gelegen met schitterend uit zicht over de Weichsel en de omgeving van Krakau. In de ochtenduren preekt een geeste- i lijke in het Esperanto in de Santa Maria j en tusschen de oude muren van de kerk met lazuurblauwe en terracotta schilde ringen hjistert een duizendkoppige menigte vereenigd in onderling verstaan en begrij pen, bezield met den wil om te zoeken en te vinden dat wat vereenigt in het belang van vrede en menschdom. De derde congresdag breekt al weer aan, die hoofdzakelijk gewijd is aan de samen komst van vakmenschen, doch we draaien dezen dag het congres den rug toe en wandelen de stad in. Tot nu toe zijn de vele voorspellingen uit Nederland niet uit gekomen, het hotel is zindelijk, het eten aldaar goed. Dat een enkelen keer de waterleiding leeg blijkt of de electrische klokken stilstaan zijn kleinigheden, waar men overheen moet stappen. Doch nu gaan we de stad zelf in. Enkele Polen zijn zoo vriendelijk om ons in te lichten, dat men nergens fooien geeft; we doen zulks dan ook niet en het blijkt werkelijk regel te zijn. Wonderlijk land. wonderlijke stad. want Krakau is een stad met een dubbel aan gezicht. veel Westersch, maar ook is de invloed van het Oosten al merkbaar. Naast goed geasfalteerde straten, ellendige keien naast moderne winkels, overdekte bazaars, naast vele ontzettend vuile bedelars, keu rige politie-ambtenaren, veelal met de groene Esnerantn-ster op den arm. Moder ne groote. keurig uitziende gebouwen (met verlichtte huisnummers) naast oude ge bouwen en brokstukken van muren in keurig onderhouden parken. Rust en orde heerscht er in de goed schoon gehouden straten. Dit is Krakau. de stad die naar het Westen kijkt, doch fluistert van het Oosten, dat langzaam verdwijnen gaat. POSTKANTOOR LEIDEN. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn* Terugontvangen in de tweede helft der maand Juli 1931. BRIEVEN BINNENLAND. J. v. d. Berg, Amsterdam Mej. M. van Bragt, Stratum L. J. Bijlsma, Leiden Directeur Pontschool, Deventer Mej. M. Gijzen, Hillegom „Het Leven", Amster dam N.V. Homburg, Veendam Mi nister van Onderwijs, Den Haag (2 stuks) Nijkamp's Boekhandel, Zutphen Ontwa- penings Petitionnement, Rotterdam - Mej. Oudshoorn, alhier Wed. C. Schrama, Diemen A. K. Stile, Voorburg Mad. Tieleman v. d. Weij, Eindhoven. BRIEFKAARTEN BINNENLAND. Bienert, G. Blankensteyn, Den Haag Mej. H. de Groot, Den Haag Ida Hemerk, Den Haag Mej. Keiman, Leiden J. Kerstig, A'dam M. Kops, Melklaan J. Lankhorst, Amsterdam Mevr. Den Ouden, Amsterdam M. Pan der, Leiden A. J. Pape, Nijmegen L. Plezier, Den Haag J Wagenmaker. Den Haag J. Wassenaar, BRIEVEN BUITENLAND. Bresson Vinet, Nigeria. BRIEFKAARTEN BUITENLAND. Bresson Vinet, Nigeria M. Halter, Zurich Spanken, Duitschland Mad. Storch, Petersdorf E. de Vreugd, Brussel A. Walzak, Dusseldorf. Twee briefkaarten zonder adres. Hieronder behooren ook poststukken, welke niet of onvoldoende zijn gefran keerd. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. Op de veemarkt te Gorkum waren Maan dag aangevoerd 162 runderen, hetgeen wel van geen groote beteekenis is, maar uit een oogpunt bezien van een „Kwaliteits- markt" staat Gorkum zeker hoog. Ook nu waren er beste gebruikskoeien aangevoerd. Enkele Belgische kooplieden waren aan wezig die voor hun land een kwantum beste kalfkoeien kochten en daarvoor een goeden prijs besteedden. Niet minder als f. 360380 per stuk werden voor een fijne kalfkoe door deze kooplieden betaald. Toch was er overigens niet veel handel en wa ren de prijzen dan ook niet beter. Alleen voor uitmuntende melkkoeien of vaarzen hielden de prijzen zich staande f. 280 340 per stuk. Te Groningen bestond de aanvoer gister uit 415 kalf- en melkkoeien en te Rotter dam 708 stuks, terwijl te Purmerend 638 runderen werden aangeboden. Aanvoeren breidden zich dus nog niet uit. De handels stemming liet nog te wenschen over, doch niettegenstaande gingen nu de prijzen niet verder terug. Het was dus kalm prijs houdend. Voor het vette vee was de kooplust beter en daarvoor konden de prijzen zich op een iets hoogere basis plaatsen. Voor de goede kwaliteiten werd f. 0.901.00 en de 2e kwaliteit f. 0.850.90 per K G. besteed. Ook de stieren voor de slachtbank werden wat duurder verkocht en brachten nu van f. 0.750.85 per K.G. op. Hoogere prijzen werden ook besteed voor de kal- verren, zoowel vette als nuchtere kalveren en konden de prijzen iets verhoogen. Ook op de af deelingen vette schapen en lammeren viel een eenigszins betere vraag te constateeren en was er sprake van een weinig verhooging van de be steedde prijzen Voor de varkens maakte alleen de markt te Rotterdam eenige uitzondering, door de prijzen bij een groote aanvoer een weinig te verlagen. De overige markten gaven een stabiele of meerendeels hoogere prijs- noteering aan. Groningen, Purmerend en Alkmaar vooral duurder. VAN DER S. HAAGSCHE RECHTBANK. De los werklieden I. B. en J. B„ beiden te Leiden, hebben zich te verantwoorden gehad wegens diefstal van hout. Het O. M. heeft tegen elk der verd. 8 maanden ge vangenisstraf geëischt. De Rechtbank legde 6 maanden op. met bepaling dat deze straf voor I. Bdie sedert 1920 geen vonnis ondergaan heeft, voorwaardelijk zal zijn met drie jaar proeftijd. MIJNHEER LAMBERTHIER" TE NOORDWIJK. Woensdag 19 Augustus a.s. zullen Annie en Cor van der Lugt Melsert-van Ees in het Casino der Noordwljksche Sportver- eeniging een voorstelling komen geven van „Mijnheer Lamberthier", het bekende tooneelspel van Louis Verneuil. PLUIMVEE. MOETEN WE HET OCHTENDVOER NAT OF DROOG GEVEN? In de laatste 10 jaren hebben er in de voedersamenstellingen en ook in de voe dermethodes belangrijke wijzigingen plaats gevonden. Eertijds gaf men de kippen uit sluitend graan, hetgeen de kleine liefheb ber aanvulde met wat tafelafval, terwijl de grootere kippenhouder er een of ander meelmengsel aan toevoegde, samengesteld volgens eigen vinding, dikwijls nog eens vermengd met een of ander slachtafval product. gekookte aardappelschillen, of iets dergelijks. De productie was er dan ook naar! Vanuit Amerika kwamen toen de be richten over een meer wetenschappelijk samengesteld meelmengsel. het hoe en het waarom daarvan werd er bij vermeld en daar zat zooveel aannemelijks in, dat men het ook in Europa ging navolgen, waarbij ons land niet achterbleef. Men ging van dezen gedachtengang uit: Een kip heeft dit en dat aan groeivoer noodig. zooveel voor dekking van de lichaamsslijtage. we willen er liefst zooveel eieren van hebben, van een bepaald ge wicht. Daarvoor moet een hen dan zoo en zooveel van die en die stoffen kunnen pro- duceeren, hetwelk ze in het voer moeten kunnen vinden. We hebben ze dus een samenstelling te geven, welke die behoef ten volkomen dekt en ook niet meer, om dat we dan iets overtolligs zouden ver strekken en dat is altijd te duur. Dat was dan de zoogenaamde chemische samen stelling. Later en dit dateert eerst van de laatste Jaren is men gaan inzien, dat een chemisch-juiste samenstelling niet voldoende is. dat er ook nog een zooge naamde biologische factor bestaat en wel een van groote beteekenis, zoodat de voor aanstaande voederfabrikanten toen kost bare proefstations zijn gaan inrichten, waar de wetenschappelijke onderzoekers naast den praktijk-man werkt en 't resul taat daarvan is het tegenwoordige zeer hoog staande meelvoeder, dat de vooraan staande voederfabrikanten in den handel zijn gaan brengen en waar de vroegere en nog wel bestaande eigen-mengers het glad tegen moeten afleggen, hetgeen door het vorenstaande zonder meer wel duidelijk zal zijn. Aanvankelijk gaf men die meelmengsels in een zekeren vochtigen toestand. Men maakte het dan zoogenaamd „rul" aan, d. w.z. men voegde er zooveel water aan toe. dat het korrelig bleef en vooral niet papperig werd. Heeft men het voer aange maakt en men neemt er een handvol van, dan moet het. met het weer neer gooien in den bak, direct weer uit elkaar vallen. Men maakt het met koud water aan, doch wanneer het koud is. dan kan men het met lauw water aanmaken. Vooral niet met kokend water, omdat daardoor de zich in het mengsel bevindende vitamines en mi neralen nadeelig worden beïnvloed. De kippenhouderijen breidden zich in grootte uit. het werd een heel werk om voor al die dieren het voer aan te mengen en zoo kwam men er toe het eens met een volkomen droog mengsel te probeeren. Veel is daarover in de vakbladen geschreven, de voors en tegens wisselden elkaar weke lijks af en het resultaat daarvan is gewor den, dat op de bedrijven het meelvoer steeds droog wordt gegeven, daar het een groote tijdsbesparing beteekent, en de resultaten er niet minder door zijn. De kleine liefhebber volgde dit voor beeld na. doch in de beperkte stadsruim beeld na, doch in de beperkte stadsrennen kreeg men dan dit bezwaar, dat de dieren die den geheelen dag over meelvoer konden beschikken te vet werden, het geen door het toedienen van noe"wat tafel- afval sterk werd bevorderd. De praktijk heeft nu deze les geleerd, dat men in de stadsrennen de droogvoerbak na den mid dag zoo tegen 2 uur moet sluiten, waardoor men het te vet worden voor komt. HOLLENDE PAARDEN. Een der bekende persoonlijkheden uit de naaste omgeving van koning Gustaaf m van Zwederi was generaal-majoor Hans Gustaaf Gyllengranat, die, ofschoon hij nooit een blad voor den mond nam, toch bij den koning om zijn geestigheid zeer bemind was. De koning was er voor bekend, dat hij altijd in een razend tempo paard reed zon der eenig medelijden met de arme dieren. Eens was de generaal-majoor van een lange reis teruggekeerd en maakte den koning zijn opwachting. Wel Gyllengranat. vroeg de koning, wat heb je voor aardigs van de reis te vertellen? Niet veel. majesteit. Het was een moeilijke reis. die mij bijna het leven kostte, want in Oost-Gothland sloeg mijn paard op hol. Dit is heel erg. zei de koning. Ja zeker, antwoordde Gyllengranat, maar het was toch tegelijkertijd verhef fend want toen mijn paard in vollen ren de dorpsstraat oordraafde, liepen overal de menschen te hoop, wuifden met de handen en riepen; Lang leve onze koning. OEERSTE KW. ©VOUE MAAN (J LAATSTE KWARTIER 9NIEUWE MAAN ZUID VENUS MARS JUPITER SATURNUS De maan is op dit kaartje niet te zien, zij staat 12 Aug. in de Kreeft; 15 Aug. tus schen Leeuw en Maagd en 18 Aug. tus schen Maagd en Schorpioen. Let nog eens op de vallende sterren, nabij Perseus, de Perseïden (1012 Aug.) Men dient er rekening mede te houden, dat in werkelijkheid het Oosten rechts en Westen links van den toeschouwer is, wanneer deze met den rug naar 't Zuiden en het gelaat naar 't Noorden gewend staat; men pleegt echter bij sterrekaarten dit om te keeren, om geen spiegelbeeld van den hemel te krijgen. Wil men nu b.v. de sterrebeelden aan den Oosthq opzoeken, dan neme men dat deel den kaarthorizon, waar OOST staat, t zich, zoo, dat de Poolster (aan het van den Kleinen Beer) van den toesctJ wer is afgewend: men zal dan voor 1 NO-lijke vierdepart van de kaart I sterrenbeelden zien, juist zoo, als zij den hemel staan. De sterren In bovenstaand kaartje,! een gekartelden rand hebben, zijn van| le grootte of helderder; de dikke stippen zijn sterren van de 2e grootte I al de andere, kleinere, stippen zijn sterf van de 3e of van een lagere groottek' RECLAME. Dr. H. NANNING'S reinigt .mond err-tanden. 1594 Abonné, Daarvoor bestaat geen vaste regeling. Dit moet in onderling overleg. J. W. te L. Bij gemeenschap van goe deren vormt de helft van alle goederen de nalatenschap; de andere helft komt door de ontbinding van het huwelijk aan den langstlevenden echtgenoot. Bij tweede huwelijk kan echter aan den nieuwen echtgenoot geen meerder voordeel opkomen dan ten beloope van het minste gedeelte, hetwelk een der kinderen uit een vroeger huwelijk zal genieten en zon der dat het voordeel een vierde van den boedel van den hertrouwden echtgenoot zal te boven gaan. (Art. 236 B.W.). Een soortgelijke bepaling bevat art. 899a i B.W. Van het genoemde bedrag zal ieder een vijfde gedeelte erven. G. de J., te L. Leiden, Utrecht, Zeist, Woudenberg, Scherpenzeel, Renswoude, De Klomp, Ede, Arnhem, Velp, De Steeg, El- lecom, Doesburg, Drempt, Laag-Keppel, j Doetinchem, IJzevoorde. Totaal 150 K.M. t B. S., te K. Een bepaald opleidingsin stituut bestaat daarvoor niet. Het beste is uw zoon bij een patroon in de leer te doen; dan kan hij het vak van den grond af leeren. Abonné H„ te L. Daarop moeten wij het antwoord schuldig blijven. Informeert u eens bij de kiosk van Vreemdelingenver keer op het Stationsplein. A. M„ te L. Leiden, de Zijl. Rijpwe- tering. Nieuwe-Wetering, Leimuiden. Ku- delstaart. De Kwakel. Uithoorn. Mijdrecht Wilnis, Loenen, Oud-Loosdrecht, Honde- brug, Hilversum. Totaal 55 K.M. D. B„ te L. Het ligt niet op onzen weg een aanbeveling te geven voor be paalde hotels. Een zoodanige lijst is even wel met prijsopgave gratis verkrijgbaar aan de kiosk van Vreemdelingenverkeer, Stationsplein alhier. F. J. D„ te L. Er bestaat hier ter stede wel degelijk een verordening, welke het verwekken van mechanische muziek op voor omwonenden hinderlijke wijze strafbaar stelt. Het verdient in ieder ge val aanbeveling de ramen gesloten te houden. Dan voorkomt u ten minste het idee van „plagerij." A. van S., te N. Noordwijk-Binnen, Katwijk aan den Rijn, Rijksdorp, Wasse naar, De Kievit, Den Haag, Rijswijksche- plein, Rijswijk. Hoornbrug, Delft, Zweth, Overschie. Totaal 41.8 K.M. M. A. Z. Het inlichtingenbureau der Universiteit, Rapenburg 71 is dagelijks geopend van 912 en l1/;5 uur. T. D. te L. Leiden, Alphen, Utrecht, Ede, Wageningen, Arnhem, Nijme gen. Gennep, Venlo, Roermond, Sittard, Geleen, Beek. Meerssen Valkenburg To taal 266.8 K.M. Over Gorinchem. Den Bosch, Eindhoven is de route plm. 50 K.M. korter. Valkenburg, Maastricht 10.7 K.M. ValkenburgHeerlen 11.3 K.M. C. v. d. L„ te L. Leiden, Alphen, Utrecht. Amersfoort, Harderwijk, Zwolle. Berkummerbrug Leusen, Ommen Totaal 173 K.M. J. R. te L. Leiden. Hazerswoude, Bos koop. Waddinxveen. Gouda, Haastrecht, Vlist, Schoonhoven, Nieuwpoort, Gorin chem, Arkel Arkelschendam, Kedichem, Leerdam. Totaal 73.5 KM. ONVOLDOENDE VERLICHTING. Een lezer klaagt over de onvoldodW verlichting van de trap en luchtbruf- het Station alhier, waardoor men 's ar de treden bijna niet kan onderschei Vooral voor bejaarde menschen is de stand gevaarlijk. VOOR DONDERDAG 13 AUGUSTUS 1 Hilversum, 1875 M. Uitsl. AVKO-U zending. 8.0010.00: Gramofoonpl 10.00 Morgenwijding. 10.1510.30: G mofoonpl. 10.3011.00; Dr. J. Erdma Schmidt: „Huisdieren". 11.00: Con I. Rosenheimer (piano), W. Canté—V Amerongen (zang), J. Stern (zang); Be leiding: Egbert Veen. 12.002.00: cert AVRO-kwartet o.l.v. D. Groeneve 2.002.30: Lezing over negercultuur.— 3.30: Gramofoonpl. 3.304.00: Aanl met Café-Restaurant Royal", Arnhem. - 4.00—5.00: Ziekenuurtje. 5.006.3C AVRO-octet ó.l.v. L. Schmidt. 6.30—7.( Sportpraatje door H. Hollander. 7.00 7.30: Viool-récital. Vleugel: Egbert Vee 7.308.00: Zangvoordracht door Ré K ter. Vleugel: Egbert Veen. 8.00—9.0 Concert Utr. Sted. Orkest o.l.v. A. v. Ras te. Jean Oellers (viool), Pierre Palla (i gei). 9.00: Studio-opvoering van Inbreker en het Meisje", naar het Engel: van M. Bouton door Charivarius. 9.3! 10.10: Concert. Utr. Sted. Orkest (vervo 10.10: Vaz Dias. 10.25—11.10: Kov Lajos en zijn orkest. 11.1012.00: Gi mofoonplaten. Huizen, 298 M. 8.009.15: KRO, «i 10.00: NCRV. 11.00—2.00: KRO. Daaii NCRV. 8.00—9.15: Gramofoonpl. Ki Zang NCRV Dameskoor. 10.15: ZiekJ dienst. 10.45: Vervolg Zang Damesko 11.00: Gramofoonpl. 11.30: God Halfuurtje door Pastoor Perquin. 121 Politieber. 1.15—1.45: Concert Arnhems Instrum. Trio (fluit-fagot-vleugel) m.n A. A. Warnars (xylofoon). 1.45—3,1 Gramofoonpl. 3.15: Vrouwenhalfuurt 4.00: Ziekenuurtje. 5.006.30: G cert. H Hermann (viool). H. v. d. Ho Jr. icello). Mevr. R. A. v. d. HorstBlei rode (piano). M.m.v. A. Nooteboom W gende zaag). 6.30: Gramofoonpl. f' Knipcursus. 7.00 Vragenhalfuurtje. 7.30: Politieber 7.45: Gramofoonpl. 8.00—10.30: Concert. Amsterd. Postharn nie o.l.v. D Speets. 9 009.30: Zijne B W. E. van Dam van Isselt: „De tienda; sche veldtocht" 10 00: Vaz Dias, 10.3011.30: Gramofoonpl. Daventry, 1554 4 M. 10.35: Morgens ding. 12.20: Orgelspel door R. Foort 1.20: Concert. G. Crawley (sopraan), Clifford (bariton), Mabel Rutland (plat 2.202.50: Gramofoonpl. 3.20. Ka dienst. 4.05: Dansmuziek. 4.50: kestconcert. 5.35: Kinderuurtje. 6. Dansmuziek: 6.35: Berichten. Pianospel door Helen Perkin. 7.20—1 Lezing. 7.50: „Fireside"' van L. du Gal Peach. 8.20: Concert. Orkest, E. Cruie shank (alt). 10.00: Berichten. 101 Beursber. 10.20: Lezing. 10.35: Dat muziek. 12.20—12.25: Televisie. I Parijs „Radio-Palis". 1725 M. 83 Gramofoonpl. 1.25: Gramofoonpl. j 4,50: Concert. 6.50: Gramofoonpl.J 8.20: Radlo-Tooneel: „Au pain sec" H Baret. 9.05: Pianospel en zang. 98 Concert. Strijkkwartet. Langenberg. 473 M. 7.258.20: Gij mofoonplaten. 10.3512.15: Gratt" foonplaten. 12.30: Gramofoonpl.J 1.252.50: Orkestconcert. 5.20—6" Concert. Orkest en fluit. 8.20—9.15: 0 kestconcert. 9.20 Koorconcert. 11' 12.20: Orkestconcert. Kalundborg, 1153 M. 12.25—2.20: 0 kestconcert. 3.205.20: OrkestconcB en zang 8 208.40: Orkestconcert.- 8 40—10.05. Radio-Tooneel - 10.20—11'! Orkestconcert 11.10—12.35: Dansmuzk Brussel, 508 5 en 338 2 M. 508 5 M 5.20: Orkestconcert 6.50. GramofoonP 8.20: Orkestconcert. 9.20: Orkestral eert en zang. 338 2 M.' 5.20: Orkesten; eert. 6.20: Gramofoonpl. 6.50: Gr: mofoonpl. 8.20: Orkestconcert en zaH 9.20: Orkestconcert en zang. 2—3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10