H. SIMONIS ma PRIMA SCHOENWERK W. A. GOUW UIT DE OMSTREKEN. HEES Co. RADIO-APPARATEN Haarlemmerstr. 138, Telef. 699, (naast de Fa. WAALS) LAND- EN TUINBOUW. BURG. STAND VAN LEIDEN RADIO-PROGRAMMA. AALSMEER. Bouw Chr. School. Door den architect C. van Damme is gistermiddag aanbesteed voor de „Ver- eeniging tot stichting en instandhouding van Scholen met den Bijbel" alhier: het bouwen van een school voor lager onder wijs, bevattende vier lokalen, benevens on derwijzerswoning, op een terrein aan de Ophelialaan in Plan-Zuid. Het laagst is ingeschreven door Gebrs. L. J. van der Vliet te Alphen a. d. Rijn voor f. 41.770; het hoogst door Fa. Hoek en Smit, even eens aldaar, voor f. 61.000. De gunning is alsnog aangehouden. Oprichting N.V. Expl. „De Oude Veiling". De oprichting van de N.V. tot Exploi tatie van het gebouw „De Oude Veiling" heeft nu haar beslag gekregen. Tot direc teuren zijn gekozen de heeren N. J. Bekker, C. Eveleens Pzn. en K. Eveleens Amzn.; tot commissarissen de heeren Joh. Hof man, H. Hoogervorst, D. Jongkind Mz. en Jac. Maarse Jaczn. De heer Jongkind werd tevens benoemd om bij ontstentenis van de directie haar plaatsvervanger te zijn. Het bestuur is gemachtigd het oude vei lingsgebouw voor f. 20.000 van de Coöp. Ver. „Centrale Aalsmeersche Veiling" over te nemen. Gemeld kan nog worden, dat er nu f23.000 bijeen is, of f. 3000 meer dan oorspronkelijk gedacht werd. Aan het be stuur is voorts overgelaten de voorgeno men bouwplannen tot stand te brengen. HAARLEMMERMEER. Geslaagd te Haarlem voor bet examen hoofdacte de heer H. van Paaschen te Hoofddorp. o HILLEGOM. Druk tramverkeer. Gedurende de vacantie-dagen heeft de stoomtram het zeer druk. 's Morgens en 's avonds rijden er treinen met 4, 5 en 6 wagens, vol met passagiers, die op deze uren hoofdzakelijk bestaan uit houders van goedkoope rondreis-kaarten. Het doel van deze reizigers is niet deze streek zooals in het voorjaar, wanneer de bloeiende bollen duizenden hierheen trekken. Het publiek zoekt thans hun vermaak en uitspanning aan het strand of in de groote steden. Gisteren reden er extra treinen, waarvoor onze stoomtram haar beste beentje had voorgezet. De bloembollenstreek is helaas geen vacantie-oord; wel met een weinig af gunst in het hart, zien wij de trams de gemeente even vol verlaten als zij haar binnen kwamen. Geslaagd te Utrecht voor het examen Fransch L.O. mej. W. A. Vermeer, alhier. KATWIJK AAN DEIN RIJN. Ondergeloopen door den regen. 'n Hevig onweer met hevlgen regen ont lastte zich gisterenavond boven het dorp. De rioleering in de Voorstraat-Noord, die bij erge regen al sinds lang niet voldoende functioneert kon het water lang niet ver zwelgen. Op meerdere plaatsen stond het tot bijna aan de huizen en bij mej. v. d. Maurik, die eenige dagen afwezig is, liep het tot ver in huis. Buren ontfermden zich erover en een smid maakte de deur open, waarna het water weer geloosd is en mat ten en kleeden gedroogd konden worden. KATWIJK AAN ZEE. De kampeervergunnlngen. Vanaf Pinksteren zijn er reeds 302 kampeer-vergunningen uitgereikt. De politie doet weten, dat er voorloopig geen dag vergunningen en ook niet voor week-enders verstrekt worden. Dezen zullen tot nader order niet meer toegelaten worden, in ver band met de groote aanvraag van vaste kampeerders. Eerste-steenlegging Nieuw Raadhuis. Naar wij vernemen zal de eerste steen legging van het nieuwe raadhuis, dat door de gebroeders Ouwehand gebouwd wordt, waarschijnlijk tegen einde Augustus plaats hebben. De opstelling der kampeertenten. Een opmerkzaam beschouwer zal het groot verschil bespeurd hebben, tusschen het plaatsen der strandtenten op het Zui- 'derstrand dit jaar en zooals zulks ge schiedde in de vorige jaren. Toen heerschte daar anarchie. Een ieder sloeg zijn tenten op, waar hij verkoos! Het was een heele !toer om tusschen die chaos van tentjes 'door te komen. Het Zuiderstrand werd elk jaar steeds drukker bezocht, vooral door de ontwikkeling van het Zuiderkwar tier, waar veel badgasten verblijf houden. De ijverige voorzitter van de strandver- teeniging „De Vuurbaak", de heer C. G. Poort, meende, dat hierin dit jaar ver andering in moest komen. Met de wel willende medewerking van den inspecteur van politie, den heer J. v. d. Wijngaart, werd verkregen, dat de tenten in 't vervolg in regelmatigen rijen opgericht moeten worden. Het wandelen door de strand-kam- peerstraten is nu niet bezwaarlijk meer. Druk badgastenbezoek. Volgens officieele gegevens moeten tot dusverre minsten 6500 badgasten hier ont spanning gezocht hebben. Daar nog niet alle badlijsten van de laatste dagen op het politiebureau binnengekomen zijn, kan men het totaal rustig op 7000 schatten. Daar het tot ongeveer 15 Augustus het drukst is, wordt het aantal van de thans logeerende badgasten geschat op 5000. Liet het zich in den beginne aanzien, dat het dit jaar, met het oog op de ongunstige tijdsomstandigheden, met het vreemdelin- genbezoek niet zoo erg druk zou worden als Merleden jaar, de resultaten schijnen échter mee te vallen. De laatste dagen kwamen met de warme zomerdagen steeds trams en pleizierbooten vol met dagjesmenschen aan. Geen wonder, dat het strand eiken dag zwart van de menschen ziet. De badplaats viert thans hoogtij] HET HEVIGE ONWEDER. Vele tenten omvergeworpen. Gistermiddag ontlastte zich boven het dorp een zwaar onwedèr, gepaard gaande met hevige slagregens en stevige hagel buien. De Voorstraat vanaf de Nieuwe Kerk tot voorbij de Openbare School was spoe dig een groote waterplas. De riolen konden de groote watermassa's niet verzwelgen, de trottoirs stonden zelfs onder water.Menig fietsrijder is hiervan de dupe geworden. Binnen 'n tijdsverloop van 3 min. kwamen ruim 20 wielrijders, doordat zij van het midden van den weg naar den kant gingen in het water te vallen, stuitende tegen het onzichtbare trottoir. Tientallen jongens en meisjes liepen met bloote beenen door het water. Het was een echt waterballet! De bliksem is nog ingeslagen in de grot op het strand. Een gaslamp werd ver nield, persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. Bij het Duinpad werd een auto door den bliksem getroffen. De inzittende heer, snelde er totaal ontdaan uit; ook hier liep het echter gelukkig goed af. Op het strand naar Wassenaar werden tientallen strand tentjes door den plotseling omloopenden wind omvergeworpen en soms grootendeels vernield. Gelukkig was het toen oogen- blikkelijk droog anders zou de inaterieele schade ongetwijfeld grooter zijn geweest! Ook hier kwamen gelukkig geen persoon lijke ongelukken voor. Onze plaatsgenoote, mej. Adr. Gesink, slaagde voor het examen steno-typiste (leerlinge instituut Pont te Leiden). Bij de politie deed H. K., tijdelijk verblijf houdende in de Baljuwstraat aan gifte van 't feit, dat terwijl hij in zee zwom, zijn badmantel is ontvreemd benevens een bril met schildpadmontuur. G. v. d. K„ wonende in Duinoord, deed bij de politie aangifte, dat te zijnen nadeele een damesrijwiel is ontvreemd. Van een badgast J. G. A„ tijdelijk verblijf houdende in de Paul Krugerstraat, zijn door zekeren T. K. wonende Langebrug te Leiden, eenige kleedingstukken in zee geworpen, die door de golven meegevoerd zijn. Donderdag 6 Augustus zal zoowel hier als te Katwijk a. d. Rijn een bloempjesdag gehouden worden ten voordeele van „Draagt elkanders lasten" door de afd. Katwijk van het Chr. Nat. Vakverbond. De gelden komen ten goede van de tuberculose-be- strijding. Voor de eerste maal in dit seizoen kon wegens de ongunstige wjeersomstandig- heden de strandevangelisatie gisteravond niet doorgaan. G. V. uit de Zuidstraat deed bij de. politie aangifte van het feit, dat van zijn land in de duinen aardappelen gestolen waren. De verkoop van duinkaarten vermindert oog geenszins. Dezer dagen werd reeds de 5000ste uitgegeven. zijn Zuiver, krachtig en eenvoudig te bedienen. Prijzen vanaf f 98.50 In huurkoop f. 7.50 p. mnd. Vraagt nog heden Catalogus No. 5 aan bij 378 VOORSTRAAT 64—66 - KATWIJK a. ZEE. LISSE. Aan de R.K. Jongensschool is tot onderwijzer benoemd, de heer C. J. van Zeist, alhier. NOORDWITK. Arbeidsbemiddeling. Bij het alhier gevestigd correspondent schap voor arbeidsbemiddeling, zijn de vorige week als werkzoekenden ingeschre ven 37 personen, t.w. 1 metselaar, 1 opper man, 11 timmerlieden, 2 schilders, 1 land arbeider, 13 vlsschers. 4 losse arbeiders. 1 mach.-bankwerker, 1 loodgieter, 1 dienst bode en 1 hulp in de huishouding. NOORDWITK AAN ZEE. Tijdens het hevige onweder is gister de bliksem ingeslagen door het bovenraam van de keuken van Hotel Noordzee. De kok haalde juist een pan van het vuur, waarin de straal sloeg. De pan viel naar beneden en de kok hield slechts de ooren ervan in de handen. Wonder boven wonder bleek de man geen letsel bekomen te hebben. OEGSTGEEST. Aan de Nijverheidsschool te Utrecht is geslaagd voor het examen tneubel- makersgezel onze plaatsgenoot de heer H. van Zanten Jr. Te Rotterdam slaagde voor het examen nuttige handwerken, mej. C Lepelaar, alhier. RIJNSBURG. De Bloemenhandel. Het warme weer doet de aanvoer aan merkelijk vergrooten doch de prijzen ver lagen. De aanvoer van Gladiolen is op heden zeer groot, doch de prijzen zijn voor de meeste soorten laag. Ook rozen dalen erg in prijs. Lelie's brengen rede lijke prijzen op. Betaald werd voor rozen per bos van 20 stuks: Hadley f. 1.201.50; Butterfly 4050 ct.; Landia 30—40 ct.; Miss Edith Helen f. 1.501.70; Ophelia 4050 ct.; Golden Ophelia 4050 ct.; Pemet 3040 ct. Snijbloemen perlOO st.: Zinnia f. 2.603.10; Lange Godesia 60— 80 ct.; Convili's 60—70 ct.; Lelie's, wit f. 8.00—8.80; Lelie's, rood f. 6.40—6.90; Scabiosa 40—50 ct.; Centaurea 16—23 ctg Pompon Dahlia's 7090 ct.; Gr. Dahlia's f. 2.00—2.60; Lange Statice 1520 ct.; Asters 3040 ct.; Lathyrus 2025 ct. Gladiolen: Vlamingzwart 2530 ct.; Fiat 30—35 ct.; Voght 30—35 ct.; Wilbrink 10— 15 ct.; Edison 2030 ct.; Oranje Brillant 3035 ct.; Crimson 3040 ct.; Halley 15 —20 ct.; L'immaculee 4050 ct.; Odin 2025 ct.; Jacoba 7080 ct.; America 30 —35 ct. Snijbloemen per 100 bos: Harde Statice f. 3.005.00; Stroobloemen f. 5.00 7.00; Kopgodesla f. 2.30—2.80; Maloppen f. 3.00—5.00. SASSENHEIM. Goed afgeloopen! Door een rukwind sloeg bij het keeren in de Sassenheimersloot achter „Ter Leede" een zeilboot om. Van de zes opvarenden bevonden zich vier in de kajuit. Zij konden zich slechts met moeite in veiligheid bren gen, dank zij het feit, dat het ter plaatse niet diep is. In glas getrapt. I^en arbeider, die wegens de warmte zijn schoenen had uitgetrokken en op zijn kousen liep, had het ongeluk in een stuk glas te trappen met het gevolg, dat zijn voet zoodanig werd verwond, dat dr. Hueber deze op niet minder dan 7 plaatsen moest hechten. Per auto werd hij naar zijn woning in de Kaag vervoerd. Bliksem ingeslagen. Tijdens het onweder van gisteravond, dat voorafgegaan werd door een windhoos, die een waar stofgordijn ontwikkelde, is de bliksem ingeslagen in het huis van den heer Broekstra aan de Zandsloot. De schade bleef gelukkig beperkt tot een vernielde ruit. Een gouden Huwelijksfeest. Op 24 Aug. a.s. hopen de heer L. van Leeuwen Sr. en zijn echtgenoote, mevrouw M. v. d. Horst hun gouden huwelijksfeest te herdenken. Ondanks zijn hoogen leef tijd, 79 jaar, is de heer van Leeuwen nog zeer actief. Hij is nog voorzitter van de Prot. Wijkverpleging en van de school met den Bijbel. Op eenvoudige wijze begonnen heeft hij, dank zij zijn groote werkkracht, de zaak, thans N.V. L. v. Leeuwen en Zonen, voortdurend zien groeien. In het bloembollenvak was en is de heer van Leeuwen een zeer geziene persoonlijkheid. Hij was een der eerste bloembollenhande laren, die op reis gingen naar Amerika. Toen in de jaren 1914—1918 het geld niet uit Amerika kon komen was het mede aan den heer v. Leeuwen te danken, dat een oplossing gevonden werd, zoodat het vak veel aan hem verplicht is. Zijn echtgenoote, die 74 jaar is, heeft hem in al zijn drukke beslommeringen trouw ter zijde gestaan. Wij wenschen het gouden echtpaar nog vele jaren van goede gezondheid toe. STOMPWIJK. De a.s. harddraverijen. Het voorloopig programma van de door de harddraverij-vereeniglng „Nooit Ge dacht" te organiseeren volksfeesten en draverijen waren als volgt: Woensdag 19 Augustus v.m. 10 uur kor- tebaan-draverij voor paarden van 3 jaar en ouder, welke niet meer dan 4 eerste prijzen hebben gewonnen. Des namiddags 2 uur handicapdraverijen voor geregistreerde paarden. Donderdag 20 Augustus volks- en kin derspelen, terwijl des middags te 2 uur ringrijderij met paard en tilbury wordt ge houden. Tot slot groote bioscoopvoorstelling. Burgerlijke Stand. Bevallen: E. M. Koese geb. Roos, z. C. Hilgersom geb. Klink, d. B. C. van Leeuwen geb. van der Krogt, d. A. Bur gers geb. Grootveld, z. Getrouwd: W. A. Miebies en A. E. Quist. Overleden: W. H. van Esschoten 85 j. m. VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. A. Hooymans geb. van Win gerden, z. J. Spa geb. van Weizen, d. H. D. C. van Oosten geb. Heemskerk, z. E. J. van Heyningen geb. Waayer, d. VEUR—LEIDSCHENDAM. De Wilhelmlna-vereeniging, welke 25 jaar bestaat, organiseert ter gelegenheid van den verjaardag van de Koningin en mede in verband met het jubileum groote volksfeesten. De feesten worden ingezet Dinsdagavond 25 dezer en voortgezet op Woensdag 26 en Donderdag 27 dezer. VOORSCHOTEN. De gevolgen van het onweer. Tijdens het korte maar hevige onweer zijn gisterenmiddag, omstreeks vijf uur, bij den heer J. R. twee koeien doodgesla gen en werd eveneens een schaap ge raakt. De melkers waren met beide run deren juist gereed en hadden een andere koe onder handen, zij kwamen met den schrik vrij. Bij het passeeren van een onweersbui om 7 uur 's avonds, waarbij de lucht een onheilspellende kleur vertoonde, werd door een rukwind in de Schoolstraat, van een woning een gedeelte boeideel afge rukt en op de tramrails geworpen. Op den Kattenlaan werd door den blik sem des avonds nog een wilgenboom ge troffen. Een der omwonenden schrok zoo hevig dat hij een oogenblik bewusteloos was. Ooggetuigen deelden ons mede,, dat zij bij het passeeren van den windhoos 't water uit de Vliet zagen opzuigen en mee voeren. Onze plaatsgenoote, mej. Jeane Vooys, slaagde voor het diploma steno typiste, leerlinge Pontschool te Leiden. RECLAME. is in het dragen het goedkoopste en daarvoor is Uw adres üen zeer groote voorraad in schoenen m. de orgineele Good-Year zolen. Viermaal zoo sterk als leder en kan door iederen schoenmakergerepa- reerd worden, voor schoolkinderen bijzonder aan te bevelen. De prijzen zijn bijna niet hooger dan v. leder-schoeisel dus voor iedereen bereikbaar. N.B Speciaal adres voor schoenwerk met ingebouwde steunzolen, voor knokvoeten en gevoelige voeten. 1333 WARMOND. Boot omgeslagen. Gisteren bevonden zich op de Kager- plassen de heeren J. M. en C. L„ benevens mej. B. G. in een schouw. Door onkundig zeilen sloeg de boot om, zoodat alle inzit- tenren te water geraakten. Gelukkig was spoedig assistentie aanwezig en konden de opvarenden worden gered. Met veel moeite werd de boot wederom overeind gezet. Ver schillende benoodigdheden, die de opva renden toebehoorden, verdwenen in de diepte. Loop der bevolking. Gevestigd: C. E. van Gils, komende van Roosendaal en Nispen M. J. Zwetsloot van Noordwijkerhout - W. Ammerlaan van Zoeterwoude H. Voigt van Duitschland W. Uit den Boogaard van Woubrugge E. Schönbeek van Duitschland E. Kriiger van 's-Gravenhage H. Blum, van Wiesbaden T. Jos, van 's-Graven hage. Vertrokken: E. Weiser naar 's-Grayen- hage K. Schurig naar 's-Gravenhage W. H. Gusovius naar Amsterdam P. S. Baak naar Woubrugge C. J. J. Roest naar Leiden P. Koenraad naar Vlissin- gen G. Ravensbergen en gezin naar Nieuwkoop J. B. Bahlman naar Alphen a. d. Rijn H. Schrier naar Wassenaar A. M. A. Vranken naar Amsterdam. Daar de Warmundastraat geheel wordt bestraat, is zij voor het verkeer gesloten. In verband hiermede zal de autobus in het begin van de Warmundastraat keeren en inplaats van den Heerenweg de route nemen Dorpsstraat, Baan-Heerenweg. ZEVENHOVEN. Ged. Staten hebben goedgekeurd de Beheersverordening van het Electr. bedrijf en van de tabel van afschrijvingen, zoo dat de vier gemeenten nu een gelijkluidende beheer-verordening hebben. WASSENAAR. Geslaagd voor het examen Boekhouden M.O. de beer E. M. Schade, alhier. ZOETERWOUDE. Gevonden voorwerpen: een gouden dames-polshorloge; een pak kinderklee- ding, vermoedelijk verloren van motorrij wiel. Inlichtingen bij den gemeente-veld wachter aan den Rijndijk. LAND- EN TUINBOUWONDERWIJS. Algemcene vergadering te Alkmaar. De Ned. Vereeniglng van land- en tuin- bouw-onderwijzers hield in het Land- bouwhuis te Alkmaar haar 23ste alge- meene vergadering. De vereeniging telt thans 700 leden. Een poging om de akten land- en tuinbouw financieel gelijk te stellen met andere akten 1. o. vond bij het departement van Onderwijs geen instem ming. Over de toekenning van een toe lage voor het bezit der akte land- en tuinbouw werd met den inspecteur van het landbouwonderwijs overleg gepleegd, welk overleg een bevredigend verloop had. De rekening 1930 sloot met een batig saldo van f4779. Een voorstel van de afd. Groningen om tot contributieverlaging over te gaan vond geen meerderheid. De volgende algemeene vergadering zal worden gehouden in Zuid-Holland. Een voorstel van het hoofdbestuur om lid te worden van de Vereeniging voor Schoolwerktuinen werd warm verdedigd door den heer W. A. van Dijk, Utrecht, en uitgesteld tot de volgende vergadering. Een voorstel Drente inzake pensioen regeling, werd na toelichting van het hoofdbestuur ingetrokken. Na de vergadering hield de heer ir. S. Smeding, voorzitter van de voorloopige directie voor het in cultuur brengen van de Wieringermeer een voordracht. Gis teren maakte het gezelschap een excursie naar de Wieringermeer. (Hbld.) GEBOREN: Geboren: Henny, Z. van K. P. Favier en M. Chaudron Simon Petrus Hendricus, Z. van M. C. Pijnaker en W. P. Strijk Aaltje. D. van J. Mulder en S. v. Koperen Hendrik, Z. van J. Rozemond en M. H. van den Berg. ONDERTROUWD. E. Winterswijk jm. 33 j. en J. W. Paling jd. 23 j. GEHUWD. P. J. W. van de Bilt jm. en E. A. Th. J. Fleerkamp jd. OVERLEDEN E. A. HelderLührs, vr. 53 j. Th. J. MeerburgNorenburg wede. 80 j. W. Chr. Zandvoort wedn. 79 j. H. Chr. SteffensVan der Linde wede. 87 j. A. M. VerboogDe Vos wede. 79 j. S. Hons- beek m. 49 j. DONDERDAG 6 AUGUSTUS 1931 Hilversum (1875 M.) 8.00—10.00: Gram.- platen ÏOJJJ): Morgenwijding 10.15— 10.30: Gramofbonpl. 10.30-11.00: Jeanne HunscheVerkade leest „Het Zwijgen van Andrejef 11.001.00: Concert AVRO- kwartet o. 1. van D. Groenevelö 1.Q0— 1.14: Gramofoonpl. 1.152.00: v. Dijk's origineele Volendammers 2.00: Vacan- tie-gangers, attentie! Rob. Geraerds: Het Beiersche Hoogland 3.004.00: Gramo- foonplaten 4.005.00: Ziekenuur door Julia de Gruyter 5.00: Gramofoonpl. 5.306.00: H. W. Postma: „De gevaren van de straat en de gevaren van het strand". 6.007.30: Kovacs Lajos en zijn orkest 7.30—8.00: P. M. C. Toepoel: „De hondenrennen in Engeland" 8.00— 9.15: Het Utr. Sted. orkest o. 1. v. A. vap Raalte. M. m. v. L. Werner (cello) 9.15- 9.45: Egbert Veen en Pierre Palla spelen variaties over een thema van Beethoven door C. Saint Saëns 9.4510.30: Vervolg concert 10.30: Vaz Dias. 10.4512.00: Gramofoonpl. Huizen 298 M. 8.00—9J5 KRO, 10.00 NCRV, 11.00: KRO, 2.00—11.30: NCRV. 8.009.15: Gramofoonpl. 10.00: Zang NCRV Dameskoor 10.15: Ziekendienst - 10.45: Vervolg Zang 11.00—11.30: Gra- mofoonplaten 11.3012.00: Godsdienst, Halfuurtje door Pastoor Perquin 12NJ0: Politieber. 12.15—1.45: Concert KRO- Xrio o. 1. v. P. Lustenhouwer 1.452.15: Gramofoonpl. 2.153.15: Gramofoonpl 3.153.45: Vrouwenhalfuurtje 4.00— 5.00: Ziekenuurtje 5.00: Gramofoonpl. 5.306.30: Cello-recital door L. Werner Vleugel: mevr. H. WernerStuiver 6.30 Gramofoonpl. 6.4£—7.00: Knipcursus 7.00: Vragenhalfuurtje 7.30: Politieb^;. 7.45: Gramofoonpl. 8.0010.20: Con cert, mej. A. Stijger (sopraan), mevr. C. V. RavenswaayMöllenkamp (alt), W. Schansman (tenor), Joh, Lammen (has), H. Brugman (leiding), D. Vos (viool en alt-viool), Gd. Snijders (orgel) 9.00— 9.30: W. A. Kruisdijk.: „Regeling zwaar autoverkeer" 9.30-.I0.20: Vervolg con cert 10.20: Vaz Dias 10.30—Dl.30 Gramofoonplatenconcert. Daventry 1554 M. 10.35: Morgenwijding 12.20: Concertorgelbespeling Reginald Foort 1.20: Concert, Kwinjet en B. Flegg, tenor 2.20: Gramofoon 2.351: National Eisteddfod of Wales, speech van Lloyd George 3.20: Vesper 1. d. West minster Abbey 4.05: Jack Payne en zjjn dansorkest 4.50: Orkestconcert 5.35: Kinderuurtje 6.20: Dansmuziek, Jack Payne 6.35: Nieuwsber. 7.00: Piano muziek van Handel 7.20: Lezirig 7.50 Royal National Eisteddfod of Wales, Jjon- don Symphonie-orkest en koor 9.20 Nieuwsber. 9.40: Lezing 9.55: „The' bunker at the fifth", hoorspel 10.45 Dansmuziek Jack Payne. Parijs „Radio Paris" 1725 M. 8.05: Gra mofoon 12.20: Protest. Morgenwijding 12.501.25: Gramofoon 4.50: Concert v. h. Conservatoire Americain 8.05: Concert, Kwintet, Mme Devinsky, zang. Langenberg 473 M. 7.25, 10.35, 12.30 Gra-, mofoon 1.25: Orkestconcert 5.20: Orkestconcert 7.20: „Don Giovanni" (Don Juan), opera in 2 acten van Mozart. Daarna tot 12.20: dansmuziek. Kalundborg 1153 M. 12.20—2.20: Orkest-, concert 3.505.50: Orkestconcert 8.3511.20: Zomer-revue 1931 11.20 ca. 12.50: Dansmuziek. Zeesen 1635 M. ca. 7.00—7.50: Gramof.- platen 10.55—12.20: Berichten 12.20: Gramofoonpl. 1.152.20: Berichten 2.203.10: Gramofoonpl. 3.104.20: Le zingen 4.205.20: Concert 5.2IV-8.20 Lezingen 8.20: Symphonieconcert 9.20: Bqrichten en Lezing 10.00: Reis boek uit de Oostenrijksche Alpen 10.35 Berichten en daarna Dansmuziek. Brussel 508 M. 5.20: Orkestconcert 6.20: Gramofoon 7.35: Lezing 7.50: Nieuws 8.20: Trioconcert 9.20: Or kestconcert mevr. Hans (cello) 338 M. 5.20: Orkestconcert 6.05: Kinderuurtje 6.35: Lezing 6.50: Gramofoon 7.35 Lezing 7.50: Nieuwsber. 8.20: Orkest- concert 9.05: Lezing 9.20: Concert in het Casino in Knokke. RECLAME. 1314 f Drukkende hitte veroorzaakt licht hevige hoofdpijn. Neem! dan, als altijd, Aspiri n - Tabletten. eenigepdewer HRb Let op oranje band en Bayerkruls. Prijs 75 cts.N 2—3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10