WAALS BIJZONDERE UITVERKOOP WAALS ZATERDAG, DUS MORGENOCHTEND begint onze BIJZONDERE UITVERKOOP tegen serieprijzen TEGEN SERIEPRIJZEN UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. serie's van 25 cent - 50 cent - 75 cent - f. 1.00 - f. 1.50 - f. 2.00 - f. 2.50 en f. 5.00 DE GRAF ZEPPELIN WEER THUIS. GROOTE GEESTDRIFT TE BERLIJN. De „Graf Zeppelin" verscheen gister avond. na een voorspoedige terugreis over Memel, Koningsbergen en Dantzig. om kwart over zes boven Berlijn. Voor het luchtschip op het vliegveld landde, kruiste het geruimen tijd op ge ringe hoogte boven Berlijns huizenzee. In de straten juichte de bevolking den luchtreus telkens en telkens weer geest driftig toe; nog nimmer werd de „Zepp" met zoo veel enthousiasme begroet, als na dezen pooltocht. i Een talrijke menigte was van de aan komst van het luchtschip getuige. Dr. Eckener verliet het eerst den gon del en begroette dr. Sahm, den opperbur gemeester van Berlijn. Vervolgens begaf hij zich, begeleid door de kapiteins van het luchtschip en prof. Samoilowitsj, naar het restaurant van het vliegveld. Onderweg werden hem vele bloemstuk ken aangeboden, terwijl talrijke fotogra fen druk in de weer waren, om opnamen te maken. In het restaurant, waar talrijke autori teiten benevens het bestuur van de Arc tische vereeniglng aanwezig waren, hield dr. Sahm een toespraak, waarin hij dr. Eckener en de geheele bemanning, uit naam van de hoofdstad Berlijn, begroette en uiting gaf aan den trots der Berlijners, dat de reis naar het Poolgebied van Ber lijn uit is ondernomen. Dr. Eckener dankte, ook uit naam van de bemanning, voor de hartelijke ont vangst en betuigde zijn vreugde over de voldoening, waal-van dr. Sahm gewag had gemaakt, met de thans geëindigde vlucht. Ook hij en de bemanning zijn verheugd over het bereikte resultaat. Misschien is niet alles vervuld, wat verwacht werd, doch dr. Eckener was niet geheel zeker, of alles, wat over de plannen in de couran ten is geschreven, ook werkelijk tot de plannen heeft behoord. Intusschen was hij bijzonder verheugd, dat het luchtschip weder zijn vermogen heeft kunnen toonen. Hij zelf had er geen oogenblik aan getwijfled. dat de reis naar het Poolgebied betrekkelijk gemakkelijk zou zijn. Thans kan hij als resultaat van hetgeen onderweg beleefd werd, vaststellen, dat de reis de meest aangenaamste, de mooiste en de minst gevaarlijke is, die men zich kan voorstellen. Voortdurend heeft men onder een Ita- liaansch blauwen hemel gevaren, bij goede verpleging en dikwijls ook onder het ge not van een goed glas wijn. Wij hebben den boozen mist steeds onder ons gelaten en het heeft geen groote moeite gekost, de groote eilanden en de kustgebieden, die nog voor een gedeelte onderzocht moeten worden, te bereiken, zoo gemak kelijk mogelijk van bovenaf te definieeren en er fotografische opnamen van te ma ken. De meegebrachte foto's zullen toonen welk een uitstekend exploratiemiddel het luchtschip is." Dr Eckener sprak ten slotte de overtui ging uit, dat de „Graf Zeppelin" nog dik wijls voor zulke doeleinden zal worden gebruikt. Na dr. Eckener sprak de gezant der sov jet-regeering, die de leiding van het lucht schip en van de expeditie in het Duitsch hartelijk verwelkomde. Hij verklaarde er niet aan te twijfelen, dat de resultaten van de reis door de geheele wereld groote wetenschappelijke waarde zullen hebben. De volken zijn opnieuw verbonden door wetenschap en techniek. Het gaf hem na tuurlijk veel voldoening, dat Duitschland en Rusland hier hebben samengewerkt. Ten slotte wenschte hij dr. Eckener nogmaals geluk met het behaalde succes. Prof. Samoilowitsj verklaarde ten slotte nog dat hij er over verbaasd is geweest, hoe 'n uitstekend middel het luchtschip voor dergelijke exploratietochten zijn. Men heeft thans in enkele dagen op de ver schillende daarvoor in aanmerking komen de gebieden der wetenschap resultaten kunnen bereiken, voor het verzamelen waarvan anders twee a drie jaar noodlg zouden zijn geweest. Tegen acht uur steeg het luchtschip, dat niet aan een ankermast was gemeerd, doch door ongeveer 200 schupo's in be dwang werd gehouden, weder op om de reis raar Friedrichshafen voor te zetten, waar het luchtschip hedenmorgen vlot is geland. Gedurende den geheelen tijd was een talrijke menigte bij het vliegveld aan wezig, die geduldig wachtte, totdat het luchtschip de terugreis aanvaarde. De geestdriftige ontvangst van de Pool reizigers te Berlijn is per radio uitge zonden. De voorzitter van de Maatschappij tot onderzoek van het Poolgebied in de Sovjet Unie, Kamenew, heeft van prof. Samoilo witsj een draadloos bericht ontvangen over de resultaten van den Pooltocht. In dit telegram wordt gezegd, dat de tocht van het luchtschip goede resultaten heeft ge bracht cn aan het onderzoek van de pool gebieden waardevolle diensten heeft be wezen. Behalve de bijzondere waarnemin gen van de weersverhoudlngen in het Poolgebied van prof. Motschanow zijit verder de zuidelijke en Westelijke grenzen van den Noordpool vastgesteld, welke tot dusverre nog niet nauwkeurig bekend waren. Verder is een nieuwe bergketen ontdekt, van welks bestaan men tot dus verre nog niets wist. Verder heeft prof. Samoilowitsj gewezen op de beteekenis van de samenwerking van de Duitsehe en Russische wetenschap en de groote ver diensten van dr. Eckener op dit gebied. o DE PRINS VAN WALES IN BOTSING. De auto van den Prins van Wales is bij den toegang tot de golfclub in Surrey in botsing gekomen met een anderen auto. Beide wagens zijn beschadigd, maar nie mand werd gewond. o AL CAPONE ZAL ZICH BEKEEREN. Al Capone, de beruchte „gangster" zeide dat hij, wanneer hij uit de gevangenis komt, voor altijd vaarwel zal zeggen aan de wereld van de misdaad en zich zal toe leggen op een of ander wettig beroep. Hij verklaarde te wenschen, dat zijn jonge zoon zal opgroeien buiten de atmos feer van de gangsters, in een behoorlijke omgeving. o VERKEERSONGEVALLEN. Op den straatweg van Stralsund naar Rostock heeft in de buurt van Behrens- hagen een ernstig auto-ongeluk plaats ge had. Een vrachtauto van een stoomzagerij geraakte in brand en kwam tegen een mijlpaal aan den weg terecht. Binnen kor ten tijd stonden de auto en de aanhang wagen geheel in vlammen. De chauffeur en zijn begeleider konden zich niet meer redden. Later vond men hun verkoolde lijken. De chauffeur Schneider uit Fellbach botste gisteren met zijn fiets tegen een motorrijder op. Beiden liepen zóó ernstige verwondingen op, dat zij na overbrengst in het zieken huis te Waiblingen (Wurtemberg) over leden. o GROOTE BRAND TE GENUA. Gistermiddag heeft een geweldige brand gewoed, in het zeven verdiepingen hooge „Palazzo di Via Venti Settembre". Zes per sonen werden gewond, doch twee honderd anderen, die zich in het gebouw bevonden, konden worden gered, zonder dat zij kwetsuren hadden opgeloopen. Dertig meisjes sprongen uit de brandende verdie pingen. Zij werden ongedeerd opgevangen door de beneden opgestelde politiemannen. o POLITIEKE BALDADIGHEID. Na herhaalde aanvallen op het gebouw der S(turm)-Albteilung) leute te Neumun- ster (Engeland) welke steeds weer werden afgeslagen, heeft gistermiddag om vier uur opnieuw een aanval van communisten op dit gebouw plaats gehad, waarbij het hun gelukte het gebouw binnen te dringen en den geheelen inboedel koft en klein te slaan. Tien S.-A -menschen werden zwaar gewond. De politie had tevoren het gebouw doorzocht en daarbij de wapenen medege nomen. AALSMEER. De boonenpluk. De pluk der boonen is thans in vollen gang. Over het algemeen valt het gewas, dat veel van wind en regen heeft geleden, niet bijzonder mee, wat nu vooral geldt voor de dikke boonen. De stokloonen, waarvan de oogst spoedig zal aanvangen, staan er over het algemeen beter voor. Wil echter de oogst meevallen, dan zal spoedig droger en warmer weer dan thans zijn intocht moeten doen. Aan den grond. Gistermiddag geraakte een diep geladen schip, dat de Ringvaartsbrug zou passee- ren, vlak vóór die brug aan den grond. Het duurde ongeveer een half uur eer het vaartuig weer vlot was. Daar de brug al dien tijd afgedraaid lag. is het te begrij pen. dat de stagnatie in het verkeer zeer groot was. Het gebeurt daar meermalen, dat schepen vast varen, waarom het wel de aandacht van het polderbestuur ver dient. Door het rond de brug eens flink uit te laten baggeren, zou de toestand in deze belangrijk verbeteren. HAARLEMMERMEER. Kind door auto aangereden. Een 2-jarig kind van den heer H„ dat op den Hoofdweg aan 't spelen was en bij 't naderen van een auto den weg wilde oversteken, werd door dit motorrijtuig aangereden. Bloedend aan het hoofd ver wond, werd de kleine opgenomen en onder geneeskundige behandeling gesteld. Den bestuurder van de auto treft aan het on geluk geen schuld. De heer W. Engel alhier is door den Commissaris der Koningin herbenoemd tot lid van de in deze gemeente zetelende ge zondheidscommissie. HILLEGOM. Adressen inzake het Vergunningsrecht. Bij den raad zijn nog drie adressen aanhangig van vergunningshouders, ver zoekende het betaalde vergunningsrecht 19311932 te verminderen. Twee hebben hun verzoek nader toegelicht, de derde deed dit niet. Nu stellen B. en W. voor het recht van deze twee te verminderen van f. 62.50 tot f. 50 en op het verzoek van den derd eafwijzend te beschikken. Bouw van 64 woningen en 4 winkelhuizen. De architecten J. van Laren en ir. Vogel te Hilversum en de firma Gebr. Pierik te Zwolle, wier voorstel in de vorige raadszitting is teruggenomen, hebben een nieuw verzoek aan den raad gericht. Zij willen nu 64 woningen en 4 winkelhuizen bouwen op de terreinen in het verlengde van de Ambachtstraat, met een tweede hypotheek van het Rijk tot een maximum van f. 600 per woning als de gemeente zich garant stelt voor deze tweede hypo theek. Indien de raad het verzoek inwilligt, wenschen B. en W. de voorwaarde te stel len, dat gedurende den duur dier garantie (hoogstens 10 jaar) de woningen slechts zullen worden verhuurd aan hen, die al minstens één jaar in deze gemeente wo nen, terwijl verhuur aan niet-Hillegom- mers slechts met goedkeuring van hen mag plaats hebben. Het eerste verzoek van de adressanten gold een veel grooter aantal woningen nabij de Leidsche straat. B. en W. stelden teen voor minder dan de helft, ongeveer 50, hulzen te laten bouwen. Dat verkozen de ondernemers niet, zij wilden toen alle woningen bouwen of niet Op dit nieuwe verzoek is geen praead- vles van B. en W. Mededeelingen en voorstellen van B. cn W. Mej. Haneman. onderwijzeres aan de Openbare Lagere School heeft als zooda nig eervol ontslag gevraagd. Door den heer W. van der Wal, hoofd der O. L. school is gevraagd de leegkomen de ambtswoning nabij die school te mogen huren, nadat daarin veranderingen zijn aangebracht. B. en W. stellen daarop voor f. 1000 beschikbaar te stellen voor den ver bouw en de huur te brengen op f. 420 per jaar. Thans is de huur f.350. Geen prae-advies is gegeven op de vol gende verzoeken aan den raad: 1. Van den heer Th. Paase om in den nieuwen raad de zitplaatsen zoodanig te bepalen, dat de leden van iedere partij bij elkaar komen te zitten. 2. Van de N.V. Gebr. Segers te Lisse, waarbij zij verzoekt de Hyacinthenlaan met de daarin gelegen brug in eigendom aan de gemeente over te dragen met be stemming tot publieken weg, en waarin zij zich bereid verklaart bij deze overdracht f. 2000 in eens voor onderhoudsafkoop aan de gemeente te betalen. 3. Van de raadsleden de heeren Fijma en Paase om te vernemen of door B. en W. maatregelen ter voorziening in de thans nog heerschende werkloosheid zul len worden getroffen. In geheime vergadering zullen aan den raad voorstellen worden gedaan om tot aankoop van grond over te gaan. -o NOORDWITK AAN ZEE. Motortramwagen ontspoord. Gistermorgen js een groote motorwagen van de Electrische Tram bij het eindsta tion ontspoord tijdens het rangeeren. Een groote ploeg arbeiders was spoedig aanwezig, doch had geruimen tijd noodig om den zwaren wagen weer in de rails te brengen. Een en ander trok natuurlijk veel bekijks. o OEGSTGEEST. Geslaagd te Rotterdam voor het examen nuttige handwerken mej. E. Meyers, alhier. o SASSENHEIM. Fietsendiefstal. De heer M. alhier kwam gister tot de onaangename ontdekking, dat zijn rijwiel voor een hek nabij het gesticht De Voor zienigheid te Noordwijkerhout geplaatst, na eenigen tijd verdwenen was. Met de flets was ook een regenjas en een trommel met proviand verdwenen. Aangifte bij de politie volgde. o STOMPWIJK. Ongeluk met vrachtauto. Door het onklaar worden van de stuur inrichting geraakte gisteravond een auto, beladen met ijskastonderdeelen bijna in den Vliet in de nabijheid van het gemeen tehuis. Door krachtig remmen bleef het voer tuig gedeeltelijk op den kant hangen en kwam met het voorste deel terecht op een aldaar liggenden zandbak. Met een kraanwagen op den kant gehe- schen, kon het voertuig na eenige repara tie de reis vervolgen. o WASSENAAR. Geslaagd te Utrecht voor het examen Engelsch L O. de heer J. P. Verheuie al hier. Geslaafd te Amsterdam voor het examen nuti.me mandwerken mej. G. Over- beek te Hoofddorp. ZEVENHOVEN. De inkomsten van de Polders Noord- sche buur en Voordijk zijn 80899.37 en uit gaven f. 91649.84s. Nadeelig saldo f. 750.47s De heer A. J. van Smorenburg alhier is tot bestuurslid van de Coöp. Boerenleen bank te Noorden benoemd. o ZOETERWOUDE. SPOEDEISCHENDE RAADSVERGADERING. Het niet-toelaten van de R.K. leden. Gistermorgen kwam de Raad dezer ge meente in spoedvergadering bijeen. Alle leden waren tegenwoordig; er was een va cature Te ongeveer tien opent de voor zitter, burgemeester Wóp, de vergadering en deelt mede, dat het, ter voldoening aan het wettelijk voorschrift, noodzakelijk is. alvorens tot de behandeling van het punt, waarvoor deze vergadering is belegd, over te gaan, aan de orde te stellen de beeëdi- ging van het nieuw toegelaten raadslid. Aldus wordt besloten. Door den heer J. de Groot, wordt dan de heer Wessel ter vergadering geleid, die de bij de Wet voorgeschreven eeden aflegt. De voorzitter spreekt vervolgens het nieuwe raadslid eenige woorden van wel kom toe, wijst hem op de plichten die aan het raadslidmaatschap verbonden zijn en hoopt dat de heer Wessel prettig met allen moge samenwerken in het belang dezer gemeente. De heer Wessel dankt den voor zitter' voor zijne welkomstwoorden en neemt dan de voor hem bestemde plaats in Op voorstel van den voorzitter wordt be sloten het lezen der notulen aan te hou den tot een volgende vergadering. Hierna doet de voorzitter voorlezing van een ontvangen schrijven van Gedepu teerde Staten, waaruit blijkt, dat op Maan dag 3 Augustus a.s. om 2 uur nam. in het gebouw van het Provinciaal Bestuur, ver slag zal worden uitgebracht inzake het ingevolge art. 33 der Gemeentewet inge steld beroep (door de leden der R.K. Staatspartij) tegen het besluit van den Raad der gemeente van 16 Juli j.l. tot niet toelating van de nieuw benoemde leden van den raad. Verder schrijven Ged. Sta ten dat in die openbare vergadering, die door den Raad, hetzij in zijn geheel, het zij bij gemachtigde kan worden bijge woond, aan belanghebbenden gelegenheid wordt gegeven hunne eventueele bezwaren of belangen nader mondeling toe te lich ten. Ten slotte staat in den brief, dat do stukken, op de zaak betrekking hebbende voor belanghebbenden ter inzage liggen in het gebouw van het Provinciaal Bestuur op 30 en 31 dezer. De heer de Graaf stelt voor dat alle raadsleden naar den Haag gaan, hetgeen de samenwerking kan bevorderen. De heer Starrenburg vraagt of wel alle leden moeten gaan, dan wel alleen die genen, die niet zijn toegelaten. De voorzitter antwoordt daarop dat de Raad in zijn geheel, dus alle leden, dan wel een gemachtigde kan gaan. De heer Starrenburg is er voor dat de genen die in beroep zijn gegaan maai alleen naar den Haag gaan. De heer de Groot stelt voor dat degenen die er idee in hebben maar moeten gaan. De heer G. van Leeuwen merkt op, dat de Raad moet besluiten om in zijn geheel te gaan. doch diegenen die verhinderd zijn, maar moeten thuisblijven, naar eigen verkiezing De heer Wessel deelt mede niet naar den Haag te zullen gaan. want hij is in de vorige vergadering niet aanwezig geweest toen het besluit werd genomen. De voorzitter wijst er op dat de Raad i ook een gemachtigde kan zenden, die na- j mens hem de belangen kan verdedigen. De heer Stadhouder vindt het niet goed dat B. en W. een gemachtigde benoemen, j waarop de voorzitter antwoordt dat dit j ook niet in de bedoeling ligt en wettelijk ook niet kan. De heer Stadhouder en Starrenburg ge ven dan te kennen het voorstel de Graaf te steunen, om allemaal naar den Haag te gaan. weshalve dit voorstel in stemming wordt gebracht en wordt aangenomen met alge reene stemmen. Hierna sluit de voorzitter deze verga dering. BODEGRAVEN. Voordracht gemeente-ontvanger. Ter benoeming van een gemeente-ont vanger en administrateur van het electrici- teitsbedrijf is door B. en W. een voor dracht opgemaakt bestaande uit de heeren G. J Maissan, le ambtenaar ten kantore van den gemeente-ontvanger van Velsen. 2. B. J. Thijssen, adjunct-commies aan de afdeeiing Belastingen ten kantore van den gemeente-ontvanger van den Helder. Auto-botsing. Op de Noordzijde reden twee vracht auto's met een vrij grooten vaart tegen elkander. Beide wagens waren deerlijk gehavend. Een moest weggesleept worden, zonder voorwielen en zonder motor. De Rijksveldwachter maakte van een en ander proces-verbaal op. Het politiebureau. Als men uit de neming van de Meije komt, verandert het aspect dezer gemeente tegenwoordig regelmatig. Sedert enkele dagen is het een fleurig, landhuisachtig gebouwtje met een rood puntdak, dat de aandacht trekt. Dat is ons nieuwe politie bureau, dat aan de nieuwe straat op het gemeentelijk terrein, de Oranjestraat is verrezen. Het mooie gebouwtje doet het daar in die landelijke omgeving achter de nieuwe markt heel aardig, hoewel wij voor ons een dergelijk bureau liever op een terrein wat dichter bij het centrum hadden gezien. Allereerst bergt het gebouw een mooie woning voor den chef-veld wachter. Afzonderlijk daarvan, met een aparten ingang, is het bureau voor de veldwachters, waar deze voor hun admini stratieven arbeid een prettig kantoor zullen vinden. Onmiddellijk in aansluiting aan dit kantoor bevinden zich 3 soliede, zindelijke cellen. Twee cellen, iets verschillend van inrichting, naar de bedoeling die men er mee heeft en een derde cel, heel afzonder lijk met een grooter oppervlakte en een aparte buitendeur. Dat deze geheel afzon derlijk is gehouden, bewijst dat men daar zoo noodig niet al te frissche elemen ten wil opbergen. Er vlak naast is een waterkraan om den geheelen inhoud in een ommezientje te kunnen uitspuiten. Met dit gebouw is Bodegraven's gemeen tehuishouding al weer een stap verder op den weg naar moderniseering gekomen. De Brugstraat. Men is met volle kracht begonnen aan het verstratingswerk van de Brugstraat. Zooals te verwachten was, is het een ge weldige verkcershinder geworden. D? politie heeft handen vol werk om het verkeer over de halve straat zonder ongelukken te leiden. Op dergelijke dagen ziet men pas hoe druk het verkeer door onze gemeente wel is. De stratenmakers doen hun best om zoo weinig mogelijk te hinderen. Zij werken op de halve breedte van den rijweg maar doordat de nieuwe weg hooger komt te liggen dan de oude, wordt het toch heel moeilijk. Het ergste moet echter nog komen, wanneer men genaderd zal zijn aan de beruchte versmalling vlak voor de brug. Een landelijke rijvereeniging? Jongelui uit landbouwkringen stellen po gingen in het werk om te komen tot oprichting van een landelijke rijvereeni- ging. Juist nu bij de a.s. Historische op tocht zooveel ruiters en amazones noodig zullen zijn, lijkt het ons wel mogelijk tot het oprichten van een dergelijke vereeni- ging te komen. Raadsagenda. Agenda voor de te houden vergadering van den gemeenteraad op Woensdag 5 Aug. des n.m. 2 uur ten gemeentehuize. 1. Opening. 2. Onderzoek der geloofsbrieven van de benoemde leden van den raad. 3. Vaststelling der notulen van de ver gaderingen van 17 en 25 Juli 1930. 4. Ingekomen stukken. 5. Benoeming directeur der ambachts- teckenschool. 6. Bepaling bedrag van de zekerheid voor den gemeenteontvanger en administrateur van het electriciteitsbedrijf te stellen. 7. Benoeming gemeenteontvanger, tevens administrateur van het electriciteitsbedrijf. 8. Voorstel tot aanwijzing deskundige voor de controle op kas en boeken van den gemeente-ontvanger. 9. Voorstel tot aanwijzing van een boekhoudkundige voor de administratie van het electriciteitsbedrijf. 10. Voorstel tot deelname in het maat schappelijk kapitaal der N.V. Bank voor Nederlandsche gemeenten. 11. Voorstel tot nadere vaststelling van den pensioensgrondslag van wijlen den heer C. van Rijn als gemeente-ontvanger. 12. Vaststelling der vergoedingen bedoeld in art. 101 der L O. wet voor de bijzondere scholen. 13. Voorstel tot beschikbaarstelling van een bedrag van f.275 voor stolpramen in de R.K. School in de Meije. 14. Voorstel tot intrekking der huur van het kantoor voor den Rijksontvanger. 15. Aanbieding der gemeenterekening. o LEIDERDORP. Auto-botsing. Op de Hoogmadescheweg had gisteren avond een ernstig auto-ongeval plaats. Ter hoogte van de steenen brug genaamd Johan Sprongh kwam van de richting Hoogmade een auto afkomstig uit Utrecht en een vrachtauto uit den Haag bestuurd door B.. van de tegenovergestelde richting, n.l. van Leiderdorp. Laatstgenoemde auto week te veel naar rechts uit. waardoor deze met het rechtervoorwiel eerst tegen een langs dien weg staande boom opreed en vervolgens een voor hem uitrijdende wi.el- rljdster uit Alphen a. d. Rijn aanreed, die op den grond viel. terwijl haar rijwiel onder de vrachtauto terecht kwam. De bestuurder reed door, zonder zich iets van het ongeval aan te trekken. WADDINXVEEN. Geslaagd te Utrecht voor het examen Fransch L. O. Mej. C. de Zeeuw alhier. HAARLEMMERSTRAAT 130--136 HAARLEMMERSTRAAT 130-136 Werkelijk bijzonder is ook voor U deze uitverkoop, omdat door ons nieuwe serie-systeem bijna alle artikelen tegen ongekende lage prijzen voor u verkrijgbaar zijn. Onze etalage's zijn ingedeeld in De artikelen welke niet onder deie serie's Tallen, alt b.v. Karpetten. Meubelen, Bedden, Dekens en dergelijke worden met bijzondere verlaging gedurende dezen uitverkoop aangeboden. 2—2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6