OVERALLS SCHRIKBARENDE CIJFERS! H. SIMONIS, Haarl.straat 138, Telet. 699 AGENDA. BUITENLAND. INGEZONDEN. SPORT. HEDEN: Middelweg 38 Ver. tot bestrijding der T.B.C., 5 uur nam. Zondag. Rijswijk: Wielerwedstrijden te 2 uur nam. Dagelijks. „Casino-bioscoop" Hoogewoerd: Voor stellingen te 8 uur. „Politiespionne 77". Woensdag- en Zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur kinder- en familie-matinée. „Luxor-theater", Stationsweg. Bioscoop- en Variëté-voorstellingen. Dagelijks te 8 u. „3 dagen liefde." 's Woensdags en 's Zaterdags matinée te 2 uur. „Trlanon-Tlieater", Breestr.: Bioscoop- en Variëté-voorstellingen. Dagelijks te 8 u. „Marokko". 's Woensdags en 's Zaterdags familiema- tinée. Woensdags Inst. v. Praeventieve Genees kunde: Consultatiebureau voor moeilijke kinderen. Halftwee tot 3 uur n.m. Inen ting tegen diphterle 45 uur nam. Donderdags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde. Consultatiebureau voor Alco holisten. 810 uur nam. herkozen, terwijl tot penningmeester werd benoemd de heer A. Kapsenberg te Am sterdam. De bespreking van het vraagstuk der winstbescherming als belangrijkste factor tot verrbetering van den vaktoestand, vormde het voornaamste onderwerp in de vergadering der grossiers-organisatie De heeren Jo B Citroen en H. Veling werden resp. als voorzitter en secretaris gekozen. Het Bondsbe'stuur werd als volgt samen gesteld: C. J. A. Begeer (Den Haag) voor zitter; W. van Rossum du Chattel) (Voor burg) secretaris: A v d. Scheer (Zutfen) M, Schaap (Utrecht)N. BollelDen Haag) J. van Willigen (Den Haag); Jo B. Citroen (Amsterdam); R, Jansen (A'dam) en P. Bierenbroodspot A'dam Door den secretaris werd een jaarver slag uitgebracht, waarbij een uitvoerig overzicht werd gegeven van de vaktoe standen. zooals die zich in het afgeloopen jaar hebben afgespiegeld Hierna werd het vraagstuk der winst bescherming behandeld Na uitvoerige discussies op den basis van het voorstel- Gerritsen, werd besloten opnieuw overleg te plegen met de diverse organisaties. Er zal te dien einde benoemd worden een Commissie van Centrraal Overleg. Als plaats der volgende vergadering werd Den Bosch aangewezen. WEL EEN VRIENDELIJKE ONTVANGST. De avond-, nacht- en Zondagsdienst dei- Apotheken wordt van Maandag 29 Juni i tot en met Zondag 5 Juli a.s. waargeno men door Apotheken G. F. Reyst, Steen- j straat 35, Telefoon 136 en A. J. Donk, Doe- zastraat 31, Telefoon 1313. RECLAME. 9449 in Khaki en Blauw, mansmaat 4.50, 4.25, 3.70, 3.50, 2.45 PATROONSBOND VOOR DE BOUWBEDRIJVEN. Dc jaarvergadering. Gistermorgen werd te Alkmaar de jaarvergadering voortgezet. De afd. Wassenaar stelde voor om de loonen, genoemd in het Landelijk collec tief arbeidscontract te handhaven, in dier voege dat boven deze loonen geen be dragen, in welken vorm ook. aan de werk nemers zullen worden uitgekeerd. Een tiental afgevaardigden nam aap de discussie over dit voorstel deel. De Voorzitter concludeerde, dat, indien iets bereikt moet worden, dat, dan niet moet zijn In den vorm van een bindend besluit doch overal plaatselijk zal moeten worden bezien. Men kwam tenslotte tot de aanne ming van een motie waarin op verschil lende gronden wordt geconcludeerd, dat er naar gestreefd dient te worden: lo. dat in aangenomen werk de voor waarden niet tot een zoodanig resultaat leiden, dat het verschil met het collec tieve contract-loon te groot is, terwijl ge- wenscht is, dat in afwachting der goed keuring van de eindafrekeningen van het aangenomen werk als regel niet meer per week wordt uitbetaald, dan het contrac- tueele loon; 2o dat voor het overige het collectieve contractloon als regel wordt aangenomen: wekt de afdeelingen op, aan de onderha vige materie haar aandacht te wijden, op dat de overweging van landelijke regelin gen overbodig wordt." De voorzitter betoogde dat uit deze motie moet blijken, dat de Bond streeft naar een richting van een vastgesteld loon. Na nog eenlge discussie werd de motie bij acclamatie aangenomen. Dè voorzitter uitte de verwachting dat deze motie haar nut zou brengen voor de Bouwpatroons in het algemeen. Na de vergadering werd een autotocht door Holland's Noorderkwartier ge maakt. BOND VAN EDELMETAALVEREENIG1NGEN. In een der zalen van het Artis-restau- rant te Amsterdam vond het 21ste Bonds- congres plaats van den Bond van Edel- metaalvereenigingen. Dit congres werd voorafgegaan door de resp. Algemeene Jaarlijksche Vergaderingen van de Veree- niging van Nederlandsche Winkeliers in Gouden en Zilveren Werken, de Vereeni- ging van Fabrikanten van Gouden en Zilv. Werken in Nederland en de ver. van Grossiers in Gouden en Zilv. Werken in Nederland en de Vereeniging van Gros siers in Gouden en Zilveren Werken in Nederland, die bij den Bond zijn aange sloten. alsmede door een' Bondsvergade ring, uitsluitend toegankelijk voor afge vaardigden. De voorzitter der Vereeniging van Win keliers, de heer M. Schaap te Utrecht werd herkozen, terwijl in de vacature M. H. van Praag, werd voorzien door de benoe ming van den heer J. van Willigen uit den Haag. Het belangrijkste punt op de agenda vormde de bespreking der „Nederlandsche Zilverweek". Hiervoor is nog geen datum vastgesteld, terwijl het punt werd aange houden ter nadere behandeling door het bestuur. In de vergadering van de fabrikanten- vereeniging werden de voorzitter, en de secretaris, resp. de heeren C. J. A. Begeer cn Ir. J. J. Wefers Bettink als zoodanig Hbc een burgemeester geïnstalleerd werd. De nieuwe burgemeester van Franeke- radeel. de heer U. Elgersma. vroeger se cretaris van Barradeel is gisteren als zoo danig geïnstalleerd. Bij deze plechtigheid hield de loco-burgemeester de heer v. d. Schaaf een installatierede, waarin hij o.a. zelde: 't Zou mij een groote eer en een waar genoegen geweest zijn, wanneer ik hier in plaats van u een ander had mogen in- stalleeren als burgemeester onzer ge meente Iemand van erkende bekwaam heid, die naar algemeen oordeel de rechte man op de rechte plaats zou zijn ge weest, Maar dit mocht niet zoo zijn. (De spreker bedoelde den heer Steenhuisen van Franekeradeel.) Maar zult gij wellicht vragen, is dan de installatie van den heer Elgersma voor U niet een eer en genoegen? En dan moet Ik daar volmondig op antwoorden neen, want ik ben van meening, dat uw be noeming mijnheer Elgersma ,is een zui vere partijbenoeming en, zooals ik u in mijn felicitatiebrief schreef, niet een be noeming op grond van uwe capaciteiten. Wie van ons had vooraf iets van u ge hoord. dat ging boven het middelmatige? Sommigen wisten zelfs van uw bestaan niets af en vroegen mij wat voor man gij waart. En dan heb ik steeds gezegd, dat gij christelijk-historisch was en dat dit zeer zeker wel de oorzaak van uw benoe ming zal zijn geweest. En voor mij staat dan ook vast, en ik wil dit bij deze ge legenheid herhalen, dat deze benoeming louter is een partijbenoeming, Spr. liet een protest hooren tegen deze benoeming en hij was er zeker van. dat hij daarbij niet. alleen de meerderheid van den raad, maar ook van de ingeze tenen achter zich had staan. Voortgaande zeide hij: De heer v. d. Mei. wethouder van Barradeel, heeft u genoemd een Zondagskind. Maar wordt men dit dan alleen omdat men C.-H. is? Gij zijt secretaris van Barradeel gewor den doordat gij C.-H waart en nu wordt gij burgemeester van Franekeradeel ook omdat gij C.-H. zljt. Eén onzer raadsleden vertelde, dat er een achterstand van C.-H. burgemeesters in Friesland was en dat daarom Uw benoeming hier af kwam. En u wordt op een gemeente af gestuurd, waar de meerderheid links was en zeker in eerstvolgende jaren ook links zal blijven. Gij zult dus hier, In tegen stelling van uw vorige gemeente, met een links college moeten samenwerken. En al is dit de eerste paar maanden niet het geval, ik veronderstel, dat straks met 1 September twee linksche wethouders zul len worden benoemd, 't Zou ook al te gek zijn een linksche raad met een in meer derheid rechts college van B. en W. Zult gij kunnen medewerken met deze menschen tot heil onzer gemeente? Of zult gij uw eigen weg gaan en uw zin doordrijven? Dan zullen wij u moeten ne- geeren, zooals de regeering ons genegeerd heert bij uwe benoeming Ik hoop echter, dat het zoover niet zal behoeven te komen Spr. ontkende tenslotte niet de moge lijkheid dat ook met den heer Elgersma vruchtbaar kan worden gewerkt voor oe gemeente. De nieuwe burgemeester dankte voor de hartelijke woorden, waarmee de loco burgemeester hem had geïnstalleerd en hield vervolgens de gebruikelijke toe spraak Verscheidene raadsleden voerden nog het woord. De heer Bruinsma (a.-r.) pro testeerde tegen de rede van den heer v. d Schaaf, waaruit een onbescheidenheid en onbeschaafdheid sprak, die over heel Nederland moet klinken. DE ALGEMEENE TOESTAND. Rondom het Hoover-voorstel. Gemeld wordt, dat gistermiddag in een ofl'icieust bespreking tusschen Mellon en Laval door den Amerikaanschen minister is voorgesteld de onderhandelingen tot hedenmorgen te verdagen Laval keurde dit voorstel goed. Het juiste uur van den aanvang der besprekingen is nog niet bekend. Sinds het beëindigen van den minister raad heerscht te Parijs een optimisme, dat nog versterkt wordt doordat het gerucht steeds vaster vorm krijgt, dat het reeds gelukt zou zijn een compromis te ver krijgen in zake de tot nu toe nog open staande kwesties. Mellon staat in verbinding met Washing ton en zal de laatste instructies van pre sident Hoover afwachten alvorens zich beslissend uit te laten met betrekking tot dc van Fransche zijde gedane voorstellen. Deze voorstellen zouden zeer tegemoetko mend gesteld zijn, zoodat gerekend wordt óp éen overeenstemming met de Ameri kanen. RECLAME. De Engelsche regeering heeft voorgesteld, om ten spoedigste te Londen een bijeen komst te beleggen tusschen de staten- onderteekenaars van het plan-Young. Het voorstel luidt: Z.M.'s regeering koestert de gegronde hoop, dat de besprekingen te Parijs over het voorstel van president Hoover met suc ces zullen worden bekroond Voor het ge val, dat een spoedige oplossing niet zou kunnen worden gevonden, heeft zij zich bereid verklaard, een bijeenkomst van ver tegenwoordigers der voornaamste belang hebbende mogendheden op een, niet al te ver verwijderden datum te beleggen, om met een minimum van vertraging tot een accoord te komen. Kort na de publicatie van dit commu niqué werd op het departement van Buitenlandsche Zaken een telegram dit Parijs ontvangen, waarin werd medegedeeld dat de Fransche regeering de uitnoodiging naar Londen te komen voor dit weekeinde niet kan aannemen. Volgens Engelsche mededeelingen heeft Briand zijn weigering gemotiveerd met het feit, dat de Fransch-Amerikaansche onder handelingen. alsook de* parlementaire werk zaamheden zoowel van hem, Briand, als van Laval de aanwezigheid te Rarijs nood zakelijk maken. Jn officieele kringen verluidt dat van Fransche zijde een zoodanige conferentie wel is waar wordt gewenscht, doch dat er de voorkeur aan wordt gehecht de con ferentie te Parijs te houden. Overigens blijft de mogelijkheid de con- ferentie later te houden nog steeds open. 1 De Engelsche uitnoodiging heeft evenwel slechts dan cloel, wanneer de Fransch- Amerikaansëhe onderhandelingen zouden 1 mislukken. I Er gaan geruchten, dat Henderson heden j naar Parijs zou vertrekken. Statistieken wijzen uit,dat op elke tien menschen er slechts drie voeten hebben Voor een groot gedeelte is de oorzaak te zoeken in slecht en niet passend schoenwerk. Het is uw eigen belang prima schoenwerk te koopen en in 't belang van Uw voet en Uw portemonnaie. ZEER GROOTE SORTEERING SCHOENEN VOORRADIG VOOR PLATVOETEN, KNOKVOETEN, GEVOELIGE VOETEN, ETC. HET GROOTST EN GOEDKOOPST SCHOENMAGAZIJN N.B. - Speciaal adres voor ijzersterke SCHOOLLAARZEN- trokken .bevonden zich de Senatoren Lémery en Rio. Ook Chéron kon niet na laten op te merken dat de doorsnee- Franschman niet begrijpt, dat Duitschland onophoudelijk zijn armoede uitschreeuwt ten gehoore van de geheele wereld, en toch geld overhoudt om een dergelijke vloot te bouwen. Hennessy betoogde dat Duitschland een aanvalsvloot bouwt, terwijl het in 1914 slechts een defensieve vloot bezat. Ten slotte nam de Senaat met 269 tegen 35 stemmen een motie aan waarbij wordt overgegaan tot den orde van den dag en het ontwerp wordt goedgekeurd in den vorm zooals reeds door de Kamer werd goedgekeurd. DUITSCHLAND. I Ludendorff veroordeeld. In het beleedigingsproces van den vroe- i geren grootmeester van de groote lands- loge Graaf zu Dohna tegen den vroegeren generaal Ludendorff is de uitspraak ge- vallen. Ludendorff had in een vergadering aan den aanklager bewust landsverraad j verweten, omdat hij als grootmeester der i Vrijmetselaarsloge kennis zou hebben ge- had van het plan tot vermoording van den I Oostenrijkschen troonopvolger en den drei- I genden wereldoorlog. Ludendorff werd veroordeeld tot een boete van 500 R.M., subs, één dag gevangenisstraf. De aan klager is gemachtigd het vonnis eenmaal te publiceeren in Ludendorffs Volkswarte, de Kreuzzeltung en Friderlcus. Ludendorff moet de kosten van het proces dragen In de toelichting van het vonnis wordt ge zegd, dat beklaagde zich aan laster schul dig heeft gemaakt. Als verzachtende om standigheid wordt aangenomen, dat hij niet met eerlooze bedoelingen, doch uit zuiver vaderlandsche gezindheid, gehan deld heeft. VERSPREIDE BERICHTEN. De leden van de buitenlandsche Persvereeniging in Nederland hebben gisteren op uitnoodiging van de K. L. M. een bezoek aan de vlleghaven Schiphol gebracht, teneinde het volledige zomerbe- drljf van genoemde maatschappij te kun nen gadeslaan. UIT NED OOST-INDIE. AL-ISL AM-COMITÉ. SOERABAJA, 2 Juli. (Aneta). De alge meene vergadering van het Al-Islam-co- mité werd bijgewoond door 1500 personen, vertegenwoordigend 61 Islamitische ver- eenigingen De voorzitter de heer Sangadji zette het doel van het comité, dat o.a. be staat in het vormen van een Islamitisch eenheidsfront en het hooghouden van den Mohammedaanschen godsdienst uiteen. De heer Hadjim Salim besprak de wantoe standen in Tripolish, De heer Tjokroami- noto besprak de vorming van een Islam- fonds. o TEGEN DE SALARISVERLAGING. BATAVIA, 2 Juli. (Aneta). Het verbond van vereenigingen van Landsdienaren houdt op 10 Juli a.s. een groote protest meeting tegen de salarisverlaging. Spre kers zijn de heeren Riens en Kusters. FRANKRIJK. Uit den Senaat. De Senaat heeft zich beziggehouden met het vlootprogram van 1931/1932, dat dooi de Kamer bereids aangenomen is met het voorbehoud, dat het oordeel van het parle ment over de tonnemaat vóór de aanbe steding der schepen zal worden ingewon nen. Tegen deze reserve van de Kamer is in den Senaat van verschillende zijden ge protesteerd. De rapporteur verklaarde, dat men den vlootaanbouw niet vertragen kan, alleen omdat de ontwapeningsconferentie nadert. Er is geen rede, om in het aange zicht van een Duitschland, dat pantser schepen van buitengewone technische hoe danigheden in aanbouw heeft; van een Italië, dat 30 schepen van bij elkaar 60.000 ton gebouwd heeft; en van een Engeland, dat zijn overwicht op zee be houdt, inactief te blijven. Het staat ook nog niet vast. dat de conferentie werke lijk succes zal hebben. Toen de rapporteur op de moeilijkheden der FranschEngelschItaliaansche vloot onderhandelingen zinspeelde, verzocht de minister van marine hem deze onderhan delingen buiten spel te laten, want de overeenkomst in kwestie zou nog ter sprake komen; hij hoopte deze binnen kort te kunnen sluiten. De rapporteur bleef bij zijn meening, dat Frankrijk onmiddellijk een begin moest maken met den bouw van de in het pro gram opgenomen schepen, tenminste zoo lang Duitschland zijn program voor den bouw van pantserschepen niet geofferd heeft op het altaar van den vrede en de verantwoordelijkheid. Frankrijk heeft ge noeg offers gebracht en behoeft er geen verdere te brengen. Ook de minister van marine sloot zich aan bij de meening, dat men den aanbouw bespoedigen moet. omdat het land niet begrijpen zou, dat men de Fransche zee verdediging ten aanzien van den nieuwen Duitschen aanbouw niet ter hand neemt. Onder de sprekers, die bijzonder hevig tegen de Duitsche toebereidselen te velde ENGELAND. Vechtpartij in het Lagerhuis. Bij de bespreking der artikelen van het ontwerp tot herziening van het kiesrecht, heeft het Hoogerhuis met 80 tegen 39 stemmen een door de regeering bestreden amendement aangenomen, waardoor de alternatieve stem beperkt wordt tot be paalde kiesdistricten, die tenminste 200.000 inwoners tellen. De aldus ln het Hoogerhuis verslagen regeering behaalde in het Lagerhuis een meerderheid van slechts 5 stemmen, toen een conservatief amendement, om vereeni gingen die zich toeleggen op den aanleg van tuinsteden, vrij te stellen van de grondbelasting, met 265 tegen 260 stem men verworpen werd. Overigens is het in het Lagerhuis tot wanordelijkheden gekomen, toen Mac Go vern. arbeidersafgevaardigde, geschorst werd en uit de zaal gezet. Er had een vechtpartij plaats, tijdens' welke de voor zitter de zitting schorste. Sedert jaren heeft men dergelijke tooneelen niet bij gewoond. Mc Govern, ontevreden over het ant woord, dat door den staatssecretaris voor Schotland gegeven werd op een vraag aangaande de gevangenneming van per sonen, die de gemeentelijke reglementen overtreden hadden, door het woord te voe ren in het park te Glasgow, protesteerde stormachtig en daar hij weigerde naar zijn plaats teru gte keeren. riep de voor zitter hem tot de orde. Mc Govern tartte den president. Toen diende MacDonald een motie in om Mc Govern te schorsen; zij werd aangenomen met 515 tegen 16 stemmen, ondanks de protesten van den linkervleugel.* Daar Mc Govern nog steeds weigerde heen te gaan, beval de voorzitter aan het hoofd van de wacht hem buiten te zetten. De sergeant zond 4 bodes naar Mc Govern, dien zij bij den kraag namen. Het kwam tot een gevecht, daar verschillende link sche afgevaardigden, o.a. Maxton, de bo des te lijf gingen, om hen te beletten Mc Govern uit de zaal te zetten. Deze werd ten slotte toch naar bulten gewerkt, nadat verschillende extremistische arbeidersle den aan de bokspartij hadden deelge nomen. Na 20 minuten werd de zitting hervat. Daar er geweld is moeten gebruikt wor den, is Mc Govern voor de wet van de zit ting geschorst, hetgeen hem 100 p.st. zal kosten, daar een geschorst lid geen ver goeding krijgt. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. DE LEIDSCHE HOUT. Geachte Redactie. We hebben nu onzen „hout". Nemen we aan, dat de meesten onzer dat weten te waardeeren. In den loop van tijd zal hij door zijn groeiende aantrekkelijkheid in gelijke mate onze harten gaan winnen. In een tijd, waarin de materieele dingen, meer dan ons lief en misschien goed voor ons is, onze aandacht vragen, voelen we, dat een stukje schoone, eerlijke natuur een kostbaar bezit is, voor zoover we schoonheidsgevoel en liefde voor de natuur bezitten hopen we, dat het ongerept be waard blijft. De gemeente, die het nu officieel aanvaard heeft zal dan ook wel maatregelen in die richting nemen. Maar ze doe dat spoedig. Want gisteravond in ons nieuwe lustoord wandelend zag ik eenige kinderen op de paadjes fietsen, wat verboden is, volgens een mededeeling in Uw blad. Maar ze kwamen ook naast het paadje terecht waardoor schade'ont stond, waarschijnlijk niet moedwillig, aan de ter zijde staande planten. Wat verder op. en wat meer binnenwaarts zag ik een schitterende, hoog-opgeschoten plant, middendoor gekraakt. In dit geval waar schijnlijk wèl moedwillig. Dat is niet toe laatbaar, geachte Redactie! In de begrij pelijke veronderstelling, dat men het natuurschoon natuurlijk zou respecteeren, ontbreekt ter plaatse elk verzoek of ver bod om te beschadigen, terwijl ook, al thans op dat uur, geen spoor van toezicht was. Misschien kan bovenstaande bijdra gen om verder nadeel te voorkomen, wat ongetwijfeld ook de wensch is der meeste volwassen ingezetenen, ook al is hun kijk op en liefde voor natuurschoon niet zoo sterk ontwikkeld. Hoogachtend, H. v. d. M. Steunt, bij gelijken prijs en j kwaliteit De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. SPANJE. Relletjes te La Coruna. Na een vergadering van syndicalisten te La Coruna kwam het tot ernstige on lusten. De deelnemers trokken in gesloten rijen door de stad en staken een Capu- cijner klooster in brand. Reeds na eenige minuten stond het gebouw in lichte laaie en de brandweer kon niets anders doen dan er voor waken, dat het vuur niet naar andere gebouwen oversloeg. Toen de politie trachtte de brandstich ters te arresteeren werd zij met stokken en steenen aangevallen zoodat militairen de orde moesten herstellen. De troepen maakten van hun vuurwa pens gebruik, waardoor vele personen wer den gewond Door een gelukkig toeval wa ren de bewoners van het klooster tijdig gewaarschuwd, zoodat zij zich van te vo ren in veiligheid hadden kunnen stellen. EGYPTE. .ertrouwen in de regeering. Na het debat over de troonrede heeft de nieuwe Kamer met algemeene stemmen haar vertrouwen in het kabinet-Sidky Pasja betuigd. WATERPOLO. DE ZIJL—DE DELFT 4—1. Gisteravond om 8.15 speelde in de Zwem-Inr. „De Zijl" De Zijl IDe Delft I een Polo-wedstrijd voor de comp. van de N. Z. B. De zeventallen zagen er als volgt uit: De Zijl: Rameau, v. d. Horst, Egmond, Kraaienbrink, Snoeker, Kramp en v. d. Mark. De Delft: Graf, Hinse, Stamer, Asselt, Willems, Jacobson en Paardebek. Als scheidsrechter Boerse beginnen blaast, is De Delft het eerst bij den bal doch door slecht plaatsen komt hij in handen van de Zijl Deze gaat ten aanval over en de midvoor lost een hard schot, dat door den keeper keurig wordt gestopt. Even daarna maakt Kramp uit een vrijen worp 10. Als de bjil is uitgespeeld onder neemt De Delft een aanval, welke op niets uitloopt. Wederom gaat de Zijl ten aanval en het is opnieuw de midvoor Kramp, die uit een vrijen worp 20 maakt. Even later zwemt de midachter der thuisclub goed op en jaagt no. 3 in het net. Rust 3—0. Onmiddellijk na de rust is de Delft in de meerderheid. Diverse goede aanval len worden ondernomen, doch doelpunten blijveh voorloopig uit. Het is slechts uitstel van executie, want na eenige minuten maakt de Delft midvoor op fraaie wijze 31. Na een aanval op het Delftdoel wordt de bal tegen de lat geschoten. Delft blijft iets sterker maar het succes komt van de andere zijde, wanneer Kramp uit een goed opgezetten aanval 41 maakt. Nog een schot tegen de lat en het einde komt met een verdiende overwinning voor de Zijl. A.s. Dinsdagavond om 8.15 speelt in de Zwem-inr. „De Zijl" De Zij] IIH. Z. en P. C.-veter. een wedstrijd. 2—1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 2