Tweedaagsche Athletiek-wedstrijden te Delft. GYMNASTIEK. BUITENGEWONE BONDSVERGADERING K. N. G. V. Dr. J. H. O. Reys tot voorzitter gekozen. Dr. J. H. O. Reys. In het Gebouw voor den Werkenden Stand te Amsterdam is de buitengewone Bondsvergadering gehouden van het K. N. G. V., welke vergadering werd geleid door den voorzitter, mr. N. Groenewegen. Deze bijeenkomst was noodzakelijk ge worden als gevolg van de in Maart van dit jaar gehouden algemeene vergadering, waar het besluit was aangenomen om de statuten en het huishoudelijk reglement te wijzigen. Een Commissie heeft een en ander uitgewerkt en in het Turnblad van 7 Mei j.l. werden de nieuwe statuten, het huishoudelijk reglement en de verschil lende bondsverordeningen gepubliceerd, zooals deze in de vergadering van gisteren zouden worden besproken. Na de opening werden de nieuwe statu- i ten onmiddellijk in behandeling genomen. Stemmen gingen op om artikel 1, luidende dat het doel van het K. N. G. V. is de gym- nastiek te bevorderen en daardoor de volkskracht naar lichaam en geest te verhoogen en tc veredelen, in dier voege te wijzigen, dat in plaats van het woord „gymnastiek" zou komen te staan „licha melijke opvoeding", „lichamelijke oefe ning" of anderszins. Na eenlge discussies echter werd op voorstel van het Bondsbestuur gezien de historische lijn, het artikel onveranderd gelaten. De nieuwe statuten werden met 'n kleine wijziging in verband met eventueele goed keuring van den Minister van Justitie aangenomen. Hiermede is het dus mogelijk geworden, dat ook stemgerechtigd zijn zij, die lid zijn van niet-koninklijk goedge keurde vereenigingen. De verschillende artikelen van het huis houdelijk reglement werden ongewijzigd goedgekeurd. Hierna was de bestuursverkiezing aan de orde. De heer L. J. A. van Ekeren (Am sterdam) secretaris werd bij acclamatie herkozen, hetgeen eveneens het geval was met de Bondsbestuursleden W. de Graaf (Middelburg) en A. H. Vis (Sneek). Voor de vacature-W. Boer als technisch Bondsbestuurslld werd gekozen de heer Van den Berg (Utrecht), die echter nog niet gepolst is of hij deze functie voor het Vrouwenturnen zal aannemen. Aan de orde was de verkiezing van een nieuwen Bondsvoorzitter. De heer A. de Jongste (Rotterdam) stelde voor om dr. Reys (Den Haag) te benoemen. De heer Ter Heeg (Enschede) was de meening toegedaan, dat beter iemand kon worden gekozen, die buiten de moeilijk heden van de laatste jaren heeft gestaan. Spr. stelde namens een groot aantal ver eenigingen overste H. Bierman (Middel burg) candidaat voor het voorzitterschap. De heer J. J. Th. Bakker, redacteur van het „Turnblad", beval de candidatuur dr. Reys aan. De heer Galjaard (Groningen) stelde voor om de verkiezingen uit te stellen tot na de pauze, opdat de beide groepen mis schien tot overeenstemming zouden kun nen komen. tenslotte drongen eenige afgevaardig den aan tot stemming, waartoe wordt be sloten. De schriftelijke stemming wees uit, dat dr. J. H. O. Reys (Den Haag) met 107 stemmen van de 155 uitgebrachte stem men was gekozen tot voorzitter van het Koninklijk Nederlandsch Gymnastiek Ver bond. De heer H. Bierman vereenigde 48 stemmen op zich. Dr. Reys nam de benoe ming aan. De hfer L. J. A. van Ekeren (Bondsse- cretaris) bracht namens het Bondsbestuur mr. Greenewegen dank voor alles wat de scheidende vooizitter voor het Verbond heeft gedaan £pr. overhandigde hem een zilveren beeldje, voorstellende een gym nast (daverend applaus). De heer W. de Graaf (Bondsbestuurslid) memoreerde de moeilijkheden van het Verbond in de laatste jaren, In welke pe riode de heer Groenewegen met vaste hand het Verbond in goede richting heeft geleid. De waardige wijze aldus spr. waarop mr. Groenewegen het Verbond in alles heeft gediend, stempelt hem tot een kracht, die men noode zal missen (ap plaus). De heer A. de Jongste (Rotterdam) stelde voor om mr. Groenewegen tot eere lid te benoemen, welk voorstel staande de vergadering en onder groote geestdrift werd aangenomen. Mr. Groenewegen dankte ontroerd voor de hem gebrachte hulde. Spr. hoopte, dat hij toch nog het Verbond kan blijven steunen. Het eere-lidmaatschap heeft hij z.i. nog niet verdiend, zoodat hij dit niet aanvaarden kan. Hierna werd de vergadering geschorst tot des middags. In de morgenzitting werden de verschil lende Bondsverordeningen aangenomen. Des namiddags werd de Bondscontributie vastgesteld voor 1932 op f. 2.Op een desbetreffende vraag werd medegedeeld, dat de uitkeeringen aan de kringen de zelfde zullen blijven. De Bondsvergadering 1932 zal gehouden worden op Zondag 13 Maart te Utrecht. Eventueel wordt reeds op Zaterdag 12 Maart aangevangen. Over de Bondsuitvoering in 1933 is men nog in onderhandeling met Rotterdam. Na rondvraag sluiting der vergadering. NEDERLANDSCHE PLOEG NAAR DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. De heer Ant. Metz jurylid. Ter gelegenheid van de Koloniale Ten toonstelling zal het 53e Fransche Turn- bondsfeest te Parijs worden gehouden van 10 tot 13 Juli a.s. Hieraan worden, onder de auspiciën van den Internationalen Turnbond, verbonden de Wereldkampioen schappen in kunstturncn. Ieder land mag hierheen ten hoogste drie turners afvaar digen. Voor Holland zullen uitkomen: P. v. Dam, Den Haag, E. Melkman, Bergen op Zoom en J. Ens Noord Scharwoude. De wedstrijden bestaan uit: 1 vrije oefe ning, een voorgeschreven en een eigen ge kozen oefening aan rek, brug, paard, en ringen, touwklimmen, hoogspringen, kogel- stooten, 100 M. hardloopen en twee paard- sprongen. Als eenige Nederlander is uitgenoodigd om in de internationale Jury zitting te nemen onze stadgenoot, de heer Ant. Metz, die deze bijzondere onderscheiding aan vaard heeft. o D. O. S. (SASSENHEIM).. De Chr. gymnastiekvereeniging D.O.S. (Sassenheimi bestaat 10 jaar en zal ter gelegenheid hiervan een groote turn-de- monstratie geven op Sporthoff. Ongeveer 500 personen nemen hieraan deel, nj. de clubs uit het verband „Rijnstreek". Per extra trams zullen de turners uit Leiden arriveeren en vanaf de „Oude Post" gaat het in optoch, voorafgegaan door het fan farecorps „Crescendo" naar het terrein. Indien het weer medewerkt kan dit een mooie propaganda voor de turnsport worden. o CRICKET. N.C.B. XI—NORTH XI. De Hollanders scoren 100 runs. De Engelschen passeeren dit totaal voor het verlies van zes wickets. Onder matige belangstelling werd gistermorgen een aanvang gemaakt met den tweedaagschen wedstrijd tusschen het N.C.B. XI en North's XI. Het Bondselital misten den steun van de H.C.C.-spelers waarvan het eerste en tweede elftal elkaar om de supprematie moesten bekampen. Om kwart voor twaalf gaan Jannink en Wittebol aan bat. Reeds in den tweeden over wordt Wittebol naar het paviljoen teruggestuurd na een slipcatch van Mor- kel op het bowlen van Napper (1 voor 0). Glerum komt dan op de mat. Geruimen tijd houden belde batsmen stand, doch als het scorlngbord 54 aangeeft, komt de scheiding. Jannink gaat dan voor 31 uit (1 b. w.), op het bowlen van R. M Bell (54 voor 2). Stuyvenberg komt dan in, doch reeds in den eersten over van zijn samenzijn met Glerum, wordt deze door Dempster gevangen op het bowlen van Allcott. Glerum had een score van 17 (54—31. De Hollanders batten zeer voorzichtig. Stuyvenberg wordt door Allcott ge- claend, nadat hij slechts twee runs heeft kunnen slaan (59 v 4). Hartog wordt even later gevangen door Napper. eveneens op het bowlen van Allcott (605). Met Labouchère en Hamburger aan bat wordt gestopt Na de lunch gaan al spoedig de 70 op. Dan verdwijnt Labouchère voor 9 (lb.w.i. De stand is dan 75 voor 6. Nauwelijks is Terwiel op de mat aangekomen of mr. Hamburger wordt door Morkel gebowld (75 voor 7). Terwiel wordt dan voor 2 op het bowlen van Morkel gevangen (78 voor 8). Wanneer Aland kort na elkaar 1, 3, 1, 4 slaat, wordt hem het bowlen van Mor kel noodlottig (88 v. 9). De laatste man, Greimering, wordt door Allcott voor 5 gebowld. Voor precies 100 zitten alle Hollanders aan den kant. Grootmeyér is met 8 n.o. Om kwart voor vier openen Morkel en Blaxter de innings voor North XI, op het bowlen van Grootmeyer en Terwiel. Reeds in den eersten over wordt Blaxter door Grootmeyer gebowld (0 v. 1). Napper be gint vol moed. Hij slaat op Terwiel len4, doch dan is het ook met hem gebeurd (1. b. w.). Het is dan dus 52. Ook Mor kel moet spoedig plaats maken. Hij is de eerste die in de dubbele cijfers komt. Hij wordt door Terwiel op het bowlen van Stuyvenberg gevangen (23 voor 3). Dan komt Dempster in, maar voor slechts zes runs wordt hij keurig gevangen door Wittebol. De stand is dan 30 voor 4 Ook Allcott maakt het niet best. Reeds na één run wordt hij door Grootmeyer gebowld (32 voor 5). Als Henderson 11 runs op zijn naam heeft, krijgt hij een bal te gen het rechter oor. De dokter constateert een scheurtje achter het oor. Maartensz, die inkomt, verdwijnt direct weer als hij voor nul door Stuyvenberg op het bowlen van Terwiel wordt gevangen (38 voor 6). Brinkman en S. Hill zetten dan samen een stand op. Zonder verder wicketverlies brengen zij het van 38 tot 117, met wel ken stand wordt gestopt. N. C. B. XI eerste innings: Jannink, 1. b. w. R. M. Bell 31 Wittebol, c. Markel, b. Napper 0 Glerum, c. Dempster, b. Allcott17 v. Stuyvenberg, b. Allcott 2 Hartog. c. Napper, b. Allcott 4 Labouchère, 1 b. w. Allcott 9 Mr. Hamburger, b. Morkel6 Terwiel, c. Napper, b. Morkel 2 J. J. Grootmeyer 8* C. Aland, b. Morkel 9 Greimering, b. Allcott 5 Extra's 7 Totaal eerste innings 100 Bowlingscijfers North XI: Morkel 3-30; Napper 1-10; Allcott 5-28; Dempster 0-12; R. M. Bell 1-13. North XI eerste innings: D. F. B. Morkel, c. en b. Terwiel10 C. B. Blaxter, b. Grootmeyer 0 D. D. Napper, 1. b. w. Terwiel 5 E. J. Henderson 11* C. S. Demster, C. Wittebol, b. Grootmèyer 6 C. F. W. Allcott, b. Grootmeyer1 T. E. Brinkman 36* S. B. A. Maartensz, c. Stuyvenberg, b. Terwiel 0 S. Hill 37' Extra's 11 Totaal 117 voor zes. UITSLAGEN VAN GISTEREN. lste klasse: H. C. C. IH. C. C, II: draw. H. C. C. IL 248 voor 8 (gesloten) W. v. d. Bosch 103, G. Schill 61; H.C.C. I 245 voor 7 (tijd) A. Schill 91. H. D. V. S A. C. C. Hermes wint met 129 runs. A. C. C. 47 en 130 voor 9 (tijd); Hermes 176. Overgangsklasse: H. T. C. C.Ajax: Ajax wint met 59 runs. H. T. C. C. 62, Ajax 121. H. C. C. Ill—R C H.: H.C.C wint met 42 runs; H ,C. C. 91, R. C. H. 49. Quick (N.)V. R. A. II: V. R. A. wint met 3 runs. V R A. 110, Quick 107. 2de klasse: V. O. C. II—L. C. C.: V O. C. wint met innings en 30 runs V O. C 151, L. C. C. 66 en 55. SpartaExcelsior' Soarta wint met 144 runs en 4 wickets. Excelsior 72; Sparta 216 voor 7. II. T. C. C.AJAX. Ajax wint met 59 runs op de eerste innings. De verre reis van onze stadgenooten naar Eindhoven is althans niet zonder succes geweest, want er werd van een niet geheel volledig H. T. C. C. gewonnen op de eerste innings. In ongeveer anderhalf uur werden de gastheeren uitgegooid voor slechts 62 runs. Ook nu leverde Maas (23) weer de meeste moeilijkheden op, maar hij kreeg ditmaal alleen steun van Mitchell met 18. De stockbowlers Van der Mey 227 en Hofsteenge 219, deden goed werk, maar vooral Meyer (49) was onbespeel baar. Het veldwerk der Leidenaars was natuurlijk nu heel wat beter dan ver leden Zondag. Het begin der Ajax-innings was niet zoo bemoedigend. Janssen (5) en Dozy (8) waren al gauw verdwenen, maar samen met Meyer (21) zorgde Van der Mey (38) voor een goeden stand. Met De Jongh 8, Van Goor 6, Schudel 14, Beukers 1* en Van Br een 8 en dan nog 12 extra's werd het totaal 121. Maas 642, Mootz 239, Van de Pol 1—11 en Mitchell 1—0. Foto Bleuzé. Nieuw-Brunhilde wint den dames driekamp, twee tweede prijzen en een derden prijs. De dames van Nieuw-Brunhilde, die gisteren te Delft beslag legden op den Z.H.A.B. wisselbeker. Van links naar rechts de dames A. Kellenaers, G. Hoogendoorn, U. Bakker, B. Kuster en A. Bremmer. In het midden de leider, de heer S. Koopmans. Gisteren en Zaterdag zijn op het D.H.C.- veld te Delft tweedaagsche athletiek-wed strijden gehouden onder auspiciën van den Z. H. A. B. De Zaterdagmiddag werd be steed aan driekampen voor heeren, klasse A, B en C. De ploegen van V. en L. (Den Haag) zegevierden in de A en C-klasse en Pro Patria (Rotterdam) in de B-klasse. De beste prestaties waren 100 M. hardloo pen N. Webster (D.F.C.) en L. Colijn (V. en L.l, 11.2 sec.; speerwerpen H. de Boer (V. en L.) 40.90 M.; kogelstooten, klasse B: van Uitert (P. P.) 10.31 en klasse C.: A. de Bruyn (Olympia) 14.90 M.; verspringen: H. de Boer (V. en L.) 6.90 M. Gistermorgen werd er tusschen de dames van Nieuw Brunhilde en Brunhilde (Lei den), Hygiea 1 en 2 en Olympia (Den Haag) gekampt om den Z. H. A. B.-wissel beker. De Nieuw-Brunhilde-dames slaag den er niet alleen in de bekerhoudster (Brunhilde) achter zich te laten, doch wis ten zelfs met groote cijfers den beker te winnen. Met 1204.46 punt voorsprong op Olympia legden zij beslag op de eerste plaats, waardoor de beker zij het dan ook in andere handen weer naar Leiden terugging. De beste prestaties op de 100 M. werd geleverd door de dames B. Kuster (Nieuw- Brunhilde) en L. Aengenent (Hygiea). bei den in 13 sec.; mej. R. Briejer (Brunhilde) sprong het verst, n.l. 5 M., terwijl mej. G. Stucker (Hygiea) met 'n worp van 22.21 M. zich in het speerwerpen eerste plaatste. De prestaties der Leidsche dames zijn als volgt: Nieuw Brunhilde: B. Kuster, 100 M. in 13 sec., verspringen 4.81 M. en speerwerpen 11.14 M.; A. Bremmer resp. 13.3 sec., 4.32 M. en 20.09 M.; G. Hoogendoorn resp. 14 sec.; 4.57 M. en 18 56 M.; U. Bakker resp. 14 sec. 4.18 M. en 18.62 M.; M. A. Kellenaers resp. 14.4 sec., 4.45 M. en 22.47 M. Brunhilde R. Briejer, resp. 13.4 sec., 5 M. en 14.60 M.; B. Mulder resp. 13.9 sec., 4.11 M. en 15.05 M.; M. P. Dieben, resp. 14.8 s., 4.46 M. en 18.27 M.; M. de Jonge 15.5 sec., ongeldig, 14.75 M.: M. Trouwee resp. 15.5 s., 3.79 M. en 13.05 M. In de beslissing 100 M. hardloopen (per soneel) kwamen de dames G. Tonnon (Olympia), B. Kuster (Nieuw-Brunhilde) en H. Kips (Olympia) als 1, 2 en 3 aan resp. in 13. 13.3 en 13.8 sec. Mej. R. Briejer (Brunhilde) verstuikte in haar serie een enkel, waardoor de estafette-ploeg in de tweede serie op moest geven. De uitslag van den estafette-wedstrijd luidt: l. Hygiea (Den Haag, in 54.2 sec.; 2. Nieuw Brunhilde (Leiden) in 56.1 sec. en 3. Olym pia (Den Haag) in 56.4 sec. Voor Nieuw- Brunhilde kwamen uit de dames G. Hoo gendoorn, U. Bakker, A. Bremmer en B. Kuster. Mej. A. Bremmer plaatste zich tenslotte in het nummer speerwerpen (personeel) derde met een worp van 24.21 M. achter de dames S. Kruitbosch (28.66 M. en B. Leeksma (25.98 M„ beiden Hygiea. V. O. C. II—L. C. C. Zaterdagmiddag speelden Quick Boys en A R. C. op het R. C. L.-terrein alhier om het kampioenschap der Zaterdagmiddag competitie. Gelijk uit het verslag blijkt won A. R. C. met 21. Onze fotograaf kiekte de gezamenlijke elftallen .vóór den strijd. V. O. C. wint met innings en 30 runs. Ingelse en Mul openen voor V.O.C. de innings. Reeds met den tweeden bal heeft A van Es succes. Ingelse 7, v. d. Eb 8 en v. Herwaarden 4 worden heel goedkoop uitgegooid. Daarna komen alleen Stenger 63', Ovaa 11 en Vletter 18, in de dubbele cijfers. Totaal 151. A. van Es bowlde 6—39, Beerepoot 3—60 Van Leeuwen 119. Na de lunch trekt L. C. C. naar de wickets. Kantebeen 12, Metsch 23, Laman 7 en Beuk 11, speelden uitstekend: de rest kreeg een nul achter hun naam. Totaal 66. Ovaa bowlde 1—7, Wolf 3—21 en Ingelse 4—10. De tweede Leidsche innings bracht 55 runs op Daarvan hadden Metsch 17, A. van Es 12 en Beerepoot 12 het meest bij gedragen Voorts Kantebeen 4, Segaar 2, Heemskerk 3, Mioch 2, Beuk 1. Wolf bowlde nu 4—15, Ingelse 5—24, v. Herwaarden 1—4 SCHERMEN. „LEIDEN"—L. P. S. V. Morgenavond om 7 uur wordt een aan vang gemaakt met de schermwedstrijden om den Z. H B. wisselbeker, tusschen de schermvereenigingen „Leiden" en L. P. S. V. Een achttal fraaie prijzen, welke ten toongesteld zijn in het sigarenmagazijn van den heer Volkers, Hooglandsche Kerk Choorsteeg alhier, werd door „Lei den" aangeboden. Voor „Leiden" komen uit de heeren Volkers, Noll, Haneveld Sr.. Haneveld Jr., Schramp. Demmenie. Wolters, van Wijk; voor de L. P. S V. de heeren Straathof, Berger. Rempht. Impelmans, Prins, Pa ling, Bakker en van Dijk. De hoofdleiding berust bij den heer Gijsberti Hodenpijl. Deze eindstrijd wordt niet op het ter rein van L. P: S. V doch in de zaal van het Politiebureau gehouden. DE GRASBAANWEDSTRIJDEN VAN SWIFT. Het voorloopige programma voor de grasbaanwedstrijden op 19 Juli a.s. is als volgt: 1. Sprintwedstrijd voor amateurs en on- afhankelijken. 2 Koppelwedstrijd voor idem. 3. Klassementwedstrijd Nieuwelingen. 4. Afvalwedstrijd. 5. Wedstrijden „Swift"-leden. Reeds zegden eenige firma's fraaie prijzen toe. o BOKSEN. OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP BOKSEN. De Boxing Association van Chicago heeft besloten dat de winnaar van de ontmoeting tusschen Max Schmeling en Young Stribling, welke ontmoeting op 3 Juli te Cleveland wordt gehouden, we reldkampioen zal zijn. Dit voorstel werd met 18 tegen 1 stem aangenomen. Mocht een der boksers een te lage slag plaatsen, dan behoudt de Association zich het recht voor den werdstrijd „onbeslist" te verkla ren. Indien de betrokken medicus geen ernstige verwondingen constateert moet de wedstrijd worden voortgezet, wanneer tenminste degene, die den foutieven slag heeft ontvangen, zich zijn beurs niet wil laten ontgaan. De manager van Schme ling Joe Jacobs heeft hiertegen gepro testeerd, doch in ieder geval zal Schme ling uitkomen. WIELRENNEN. TEAM-RITTEN VAN SWIFT. Voor de team-ritten was de belangstel ling en opkomst gisteren groot te noemen en kon de sportcommissie overgaan tot in deeling van teams van 5 man. De ritten gingen over een afstand van 60 K.M. en 3 man van elk team moesten over de eind streep komen, om voor een prijs in aan merking te komen. Door een misverstand bij een der keerpunt-commissarissen wer den de rehners op 20 K.M. gekeerd, zoo dat er geen 60 doch slechts 40 K.M. ge reden is. Als le team kwam binnen: W. Seve- rijnen. D. Ramp, C. Straver. 2e team G. Vreeswijk, A. van Egmond, J. v. Wezel, C. v. Es. Het 3e team werd nogal achter volgd door den pechduivel. want niet min der dan 3 lekke bandjes deden zij onder weg op. Wat ook een record beteekent. De B-klassers reden een rit over 25 K.M. De volgorde was hier: 1. J. de Lange, 2. G. Parijs, buiten meded. 3. R. Riethoven, 4. J. Hoogenldljk, 5. J. Riethoven Az. en W. Roelandse, opgegeven door ketting-de fect. De heeren B. Verschoor en H. Riet hoven namen de controle waar. In plaats van Woensdag worden de re- cordritten morgenavond verreden. Zelfde tijd en plaats, terwijl voor Zondag a.s. de 100 K.M. rit om den wisselbeker vervalt, doordat er eenige renners uitkomen in een open wedstrijd te Amsterdam. Daarvoor komt nu in de plaats een 500 Meter sprint in de categories van baan- en wegfietsen. DUIVENSPORT. STRIJD EN VRIENDSCHAP (Voorschoten) Wedvlucht van Chateauroux. In con cours 47 duiven. Gelost om 6 uur 15 min. De eerste vogel bereikte het hok om 3 uur 53 min. 2 sec.; de laatste vogel om 4 uur 49 min. 17 sec. Prijswinnaars waren: G. A. van Adrichem le; H. H. J. van Klaveren 2e, 3e, 6e. 9e; P J. van Klaveren 4e, 7e, 8e; A. de Graaf 5e. „DE BLAUWKRAS.' Wedvlucht vanaf Chatouroux (Frank rijk). Afstand 629 K.M. In concours 113 duiven welke om 6 15 in vrijheid gesteld werden en als volgt zich rangschikte: J. Marijt le pr.: G. A. L. v. d. Reijden 2e. 13e, 14e en 23e; Chr. v. d. Pluym 3e, 4e, 15e en 22e; J. Schreuder 5e, 12e, 16e, 18e; S. N. v. Leeuwen 6e; Gebr. Leget 7e en 9; P. v. d. Leek 8e, 10e, 11e, 17e, 19e en 21e; J. Spek 20e. Aankomst le prijswinner 3 uur 37 min. 21 sec. Aankomst 23e prijswinner 4 uur 56 min. 5 sec. Voor het kampioenschap oude duiven staat nu ijog op de agenda Limoyes welke den 4en Juli vervlogen zal worden. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN (ALPHEN). Wedvlucht met oude duiven vanaf Or leans (Frankrijk). Afstand 509 K.M. De duiven bereikten als volgt hun hokken: 1. P. G. Borgers 3 u. 42 m. 55 sec. 2. Idem 3.52.11. 3. Idem 4.8.2. 4. Gebrs. Mens 4.27.6. 5. P. G. Borgers 4 31.11. 6. H. Bauer 4.33.50. 7. P. G. Borgers 4,36.13. 8. Idem 4.36.16. 9. Gebrs. Mens 4.41.12. 10' A. Bergshoef 4.44.56. 11. Idem 4.54.12.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 12