Teidsch Dexjbk Ajax voetbal-kampioen van Nederland van hei Maandag 22 Juni 1931 No. 22 Het voornaamste Nieuws van heden. TELEFCXÏN DIR.'en ADMIN. 2500 RED. 1507 ninuuuuuuuiuumniiUiiiiiiiiiuuiiiiiiiiiiimiliiililimi Feyenoord met 3—2 door Go Ahead geslagen Uitstekend werk der Deventer ploeg. Feyenoord heeft te Deventer tegen at Oostenlijke kampioen in het zand moeten buiten, waardoor Ajax beslag legde op den boogsten voetbaltltel. Of de sterkste kam pioen is geworden, zouden wij na dezen wedstrijd niet direct kunnen zeggen. On danks de nederlaag van gisteren heeft Feyenoord te Deventer een goeden indruk achter gelaten en de nederlaag is dan ook in hoofdzaak te wijten aan het voor treffelijke spel van Go Ahead. Het is on begrijpelijk, dat de Deventer-ploeg, die thans zulk een fraaien wedstrijd speelde, in de eerste wedstrijden een dergelijk slecht resultaat boekte. Het Go-Ahead-elftal in zijn geheel kan op een uitstekenden wedstrijd terugzien. Het geheel sloot en toen men eenmaal de tactiek van de Rotterdammers doorzien had, was de middenlinie van Go Ahead er steeds als de kippen bij, om het spel te onderbreken en de Go Ahead-voorhoeda aan het werk te zetten. Vooral spil Jan Halle trad op den voorgrond, zijn afwer ken was prima, terwijl hij ook uitstekend de openingen in de Feyenoord-defensic rag en daardoor oorzaak werd, dat de P.otterdamsche doelman van Male hande lend op moest treden. In de achterhoede deed keeper Halle goed werk en maakte ver chillende gevaarlijke schoten onscha delijk. Brilleman, de linksachter was even eens goed op dreef en zijn ingrijpen was. tooral na de rust, subliem. Jan de Kreek', die evenals verleden week op de rechts- achterplaats stond, toonde zich zijn plaats volkomen waard en het heeft er alls schijn van dat de oud-middenvoor van het Nederlandsch elftal een back zal wor. den van prima kwaliteiten. Van de mid denlinie noemden wij J. Halle reeds, zijn beide huurlieden sloten zich goed bij hem aan. Schemmekes toonde foxterrier-eigen- schappen, terwijl Jansen een groote snel heid aan goed plaa.tsen paarde. Toen deze speler dan ook na'rust wegens een knie blessure uitviel en Bos voor hem inviel, was dat ongetwijfeld een verzwakking. Van de voorhoede waren de beide vleu- jelspelers De Vries en Goldenbelt de vesten met Theo de Kreek. Martin was ook zeer voldoende, terwijl midvoor Ma- tena te langzaam Is en over onvoldoende schot beschikt. Bij Feyenoord viel ons de achterhoede tegen. Keeper van Male dient daarbij uitgezonderd te worden. Bul en Van Dijke toonden zich allesbehalve safe hadden vaak een vrij veld voor zich. Bo vendien was hun afwerken verre van goed en veelal werd de bal lukraak weggetrapt. Ook de middenlinie bleek beneden de ver wachtingen, al liet zij vaak technisch goed voetbal zien. De voorhoede had tot fout, dat zij te lang talmde met schieten, waar door de Deventer-achterhoede zich kon herstellen en wegwerken. Scheidsrechter J A. van der Dungen had soms oogen- blikken, dat hij er met zijn beslissingen leelijk naast greep. Om twee uur stellen zich de volgende elftallen op: L. Halle J. de Kreek Brilleman Schemmekes Jan Halle Jansen Theo de Kreek, Matena, Martin Goldenbelt De Vries O— Van Burg Hendriks Van Heel, Barendrecht, Duynhouwer Van Ooyen. B Paauwe, J. Paauwe Van Dijke Bul Van Male. Scheidsrechter: J. A. v. d. Dungen. Direct wordt een snel tempo ingezet Eenige aanvallen van Go Ahead volgen, doch de middenvoor trapt tot tweemaal toe royaal over den bal. Dan volgt een fraaie aanval van de gasten, doch de achterhoede van de thuisclub weet nog net in te grijpen. Algemeen is de verwach ting, dat de Deventenaren dit tempo niet vel kunnen houden, maar het zal blijken, dat deze meening onjuist is. Na eenige minuten heeft Go Ahead de speelwijze van Feijenoord doorzien en is zij in do meerderheid. Toch zijn de aanvallen var,, de Rotterdammers niet van gevaar ont bloot, doch er wordt te lang gedraald met schieten waardoor telkens weggewerkt kan worden. Na een half uur speelt spil Halle fraai door naar De Vries, die keurig voor doel plaatst, waarna Martin, na even doorge kropen te zijn, Van Male het nakijken geeft (10.) De voorsprong dutlrt echter niet lang. want weldra profiteert van Heel van een fout in de Deventer-defensie en het is 11. Met dezen stand wordt ge draaid. Na de hervatting blijkt overduidelijk, dat de Deventenaren met den ernstigen Wil om te winnen zijn bezield. De voor hoede wordt regelmatig aan het werk ge- set door de zui"°v spelende middenlinie. Wanneer de bal door van Dijke onvol doende wordt weggewerkt, komt het lede» bij de Vries terecht, die met een afgemeten schot ln den hoek den vallenden van Male passeert. Jansen wordt intusschen vervan gen door Bos. De Deventenaren, door de twee doelpunten moreel gesteund, spelen steeds beter. Ongeveer een kwartier voor het einde wordt verkeerd teruggespeeld op van Male. waardoor Martin den bal kan bemachtigen en den stand op 3—1 kan brengen. Feyenoord zet er alles op om den achterstand in te halen. Van Heel en Bas Faauwe wisselen van plaats, doch resul taat heeft dit niet, zoodat spoedig de oude opstelling wordt hernomen. Kort voor het einde brengt Duynhouwer met een hard schot, waarbij de bal tegen de paal ketst en dan via den rug van den liggenden Leo Halle in het net rolt den stand op 3—2. Hoewel Go Ahead onmiddellijk weer in de meerderheid is, blijven verdere doel punten uit. Go Ahead heeft zich door deze overwinning zeker gerehabiliteerd van de overige slechte wedstrijden in de kam pioenscompetitie. Voor de derde maal in haar bestaan is Ajax kampioen van Nederland geworden. In 19171918 werd Ajax voor de eerste maal kampioen van Nederland met de glorieploeg: doel: Smit; achter: F. Pel ser en Couton; midden: Hordijk, J. Pelser en Terwee; voor: De Natris, van Dort, Broekman. Delsen en Gupfert. Ook in het volgend seizoen werd het Nederlandsch kampioenschap behaald; twee gloriejaren van de Amsterdammers met eminent spel. Kampioen van haai- afdeeling werd Ajax nog kampioen in het seizoen 1920/21, en voorts 1925/26, en 1926/27 en 1929/30. Thans is behalve het afdeelingskam- pioenschap voor de derde maal het Ne- derlandsche kampioenschap een feit ge worden. Eenige malen gedurende de af- geloopen competitie deed het Ajaxspel weer denken aan de gloriejaren van vroe ger. Ook in den wedstrijd tegen Feyenoord in het Stadion was het weer magnifiek. Het elftal was toen als volgt samenge steld: Doel: De Boer; achter: Diepenbeek en van Kol; midden: Den Boer: Anderies- sen Jr. en Strybosch en voor: Ten Have, Volkers, Van Reenen, Schubert en Twel- ker. j En behalve de spelers verdienen de be- j stuursleden, vooral mannen als van Oud- heusden en Koolhaas, wel een extra- pluimpje. A.R.C. KAMPIOEN DER ZATER DAGMIDDAGCOMPETITIE. DE COMPETITIE VAN DEN K. N. V. B. B. E. C. wordt 2e klasser. De uitslagen van gisteren zijn: Kampioenschap van Nederland: Go AheadFeyenoord 32. Promotie 2e klasse: XerxesFortuna 7—2. Promotie 3e klasse: B.E.C.—Hollandiaan 2—1. Van Overal. 8 5 2 1 29—15 12 7 4 3 20—14 8 6 3 1 2 4—11 7 7 2 1 4 15—20 5 6 2 4 6—24 2 De niet geheel onverwachte nederlaag van Feyenoord te Deventer heeft Ajax gis teren het nationale kampioenschap be- ZOTgd. De nog resteerende wedstrijd Velo- citasFeyenoord kan thans beter opge speeld blijven Gisteren is reeds de zomer begonnen Ziehier de stand: Ajax P. S. V. Feyenoord Go Ahead Velocitas Voor de promotie 2e klasse werd For- i tuna met 7—2 gekraakt door Xerxes. Lagendaal was zeer schotvaardig en nam vier doelpunten voor zijn rekening. 1 De laatste wedstrijd Edo—Xerxes zal hier de beslissing moeten brengen. De stand luidt' Xerxes 3 2 1 9—6 4 E. D. 03 1 2 6—3 4 Fortuna 4 2 2 612 Voor de promotie 3e klasse won B.E.C. met 21 van Hollandiaan, zoodat zij het volgend seizoen in de 2e klasse zal uit komen. TER LEEDE—N. Z. H. 5—5. Zaterdagmiddag werd op het Ter Leede terrein te Sassenheim een wedstrijd ge speeld tusschen Ter Leede I en de ploeg van de N.Z.H.T.M. Door Ter Leede werd de toss gewonnen en zij koos wind tegen. Direct na den aan vang krijgen de trammenschen de leiding, waarna Bergman met een schitterend schot den gelijkmaker scoort. De rust gaat in met 43. De eindstand wordt 55 De trammenschen gaven goed samenspel te zien, terwijl de Ter Leede-keeper en de backs zich hebben onderscheiden. Scheidsrechter Hoogervorst leidde voor treffelijk. NA EEN ZWAAR BEVOCHTEN 2—1 OVERWINNING OP QUICK BOYS. Zaterdagmiddag is onder zeer groote belangstelling op het R.C.L.-terrein alhier de beslissingswedstrijd gespeeld tusschen Quick Boys (Katwijk) en A.R.C. (Alphen) om het kampioenschap der Zaterdagmid dag-competitie. A.R.C. heeft gewonnen maar het had evengoed andersom kunnen zijn, ja als de Boys voor het doel beter hadden geschoten dan had Quick Boys gewonnen, want driekwart van den wed strijd zijn de Boys in de meerderheid ge weest. De regeling voor dezen wedstrijd was o.i. onvoldoende. Ten eerste was door den L.V.B. een terrein beschikbaar gesteld waarop goed voetbal ten eenenmale on mogelijk was, daar het veld, vooral voor het doel. vol kuilen en gaten zat, en ten tweede was er zegge één bal beschikbaar, zoodat, als de bal over een naast het ter rein gelegen sloot werd geschoten, eerst met een polsstok de sloot overgesprongen moest worden, om den bal te halen. Het duurde dan ongeveer 5 a 10 minuten eer de bal weer in het veld was. Verschillende officials uit den L.V.B. waren aanwezig om van den strijd getuige te zijn. Om kwart over vijven stellen de elftallen onder leiding van den heer Caro, bijge staan door twee neutrale grensrechters, zich als volgt op: Quick Boys: Dbel: J. v. Duivenbode Jz. Achter: Y. de Wild. A. Remmerzwaal. Midden: C. Zuiderduin, K. v. Duiven- bode Pz.. H. Barnhoorn. Voor: K. v. Duivenbode Jz., G. v. d. Plas, A. v. d. Plas, B. v. Duivenbode Pz., J. Pluimgraaff. A. R. C.: Doel: A van Heusden. Achter: A. v. d. Bijl, J. Gothelp. Midden: A. Bergshoef, P. v. Heusden, A. Groenberg. Voor: N. N„ J. Gothelp, G. Schreuder, A. v. Dam, L. v. Dam. Quick Boys wint den toss en verkiest met zon en wind mee te spelen. AR.C. trapt af maar de Boys nemen direct den bal over en zitten dadelijk voor het doel van A.RC De bal wordt echter door de achterhoede weggewerkt. De spelers zijn zeer zenuwachtig en het wordt een doelloos heen en weer getrap De Boys zijn het eerste ingespeeld en A.R.C. wordt geheel ingesloten, maar de achterhoede van A. R. C. weet voorloopig het gevaar te keeren, zij het ook ten koste van ettelijke corners, die niets opleveren. A. R. C. doet telkens gevaarlijke uitvallen, maar verder dan de backs brengt zij het ook niet. Het spel wordt herhaaldelijk onderbroken door uitballen en buitenspel, wat niet tot verhooging van het spelpeil strekt, A.R.C. komt nu in den aanval en zit vinnig op den bal en nu worden' de Boys geheel in gesloten, maar de achterhoede is safé De partijen geven elkaar niets toe, maar A.R.C. is iets vlugger dan Quick Boys, welk tekort deze weer aanvult door betere baltechniek. Tot doelpunten komt hel voor de rust niet. Rust gaat in met 0—0. Na de rust zijn de Boys sterk in de meerderheid, maar de achterhoede vgn A R C. doorstaat den druk glansrijk. Voor al de rechtsback speelt een schitterende partij, en ook de keeper stelt zich telken male goed op. Bij een snellen uitval van A.R.C. raakt de rechtsbuiten geblesseerd en wordt vervangen door W. Bergshoef. De linksbuiten van A.R.C. gaat nu naar rechts en de invaller staat nu op de linksbuiten plaats A.R.C. is eenigszins ontmoedigd door dit voorval en wordt nu geheel over donderd. Dan plotseling een snelle door braak van A.R.C.; de bal belandt bij de achterhoede van Quick Boys, waar de spelers elkaar niet begrijpen en van Dui venbode, die hier niet op rekent, grijpt den bal nog net maar laat hem vallen, waarna de linksbuiten geen moeite heeft het leer in het net te loopen. 10. Vlak daarna schiet G. v. d. Plas bulten bereik van den keeper tegen de bovenlat en A. v d. Plas schiet net over. A R.C. is nu sterk in de meerderheid maar tot doelpunten komt het niet. Het spel wordt eenigszins forsch. maar de heer Caro houdt zooveel mogelijk de teugels strak. De partijen wegen nu weer goed tegen elkaar op, doch het spel speelt zich meest al op het middenterrein af. De tijd ver strijkt al meer en meer en iedereen denkt dat de stand zoo zal blijven, als een der spelers van A.R.C. in het strafschopge bied hands maakt. PenaltyAdem loos stil is het als A. v. d. Plas zich achter den bal plaatst. De heer Caro fluit en met een onhoudbaar schot geeft hij den keeper het nakijken 11. Groote vreugde bij den Boys-aanhang. De ploeg wordt luide aangemoedigd. Maar direct daarop fluit de heer Caro het einde. Er wordt 2 x 7V« minuut verlengd maar tot doelpunten komt het nog niet. Dan wordt met beiderzijds goedvinden nog 2 x 7'/« minuut verlengd. De ploegen zijn nu zeer vermoeid. De eerste Th min. verstrijken en ook van de tweede 7Vi mi nuut zijn al 6 minuten verstreken als de linksbuiten van A.R.C. er vandoor gaat en verschillende spelers passeert en met een harden schuiver keeper v. Duivenbode het nakijken geeft, en daarmede het kam pioenschap voor zijn club ln de wacht sleept. Heel de AJt.C.-aanhang stormt nu het veld op en de spelers worden in triomf naar de kleedkamers gedragen. Wij zeiden het al: Quick Boys had even goed kunnen winnen maar dit doet niets aan de prestatie van AR.C. af, en wij wenschen A.R.C. van harte geluk met deze overwinning. LEIDSCHE POLITIE SPORT-VEREEN. Het le elftal van de L. P. S. V. gaat morgen naar Rijnsburg om daar den strijd aan te binden tegen de Rijnsburg- sche Boys I om een zilveren wisselbeker. Vrijdag 26 Juni speelt het le elftal een wedstrijd tegen „Excelsior I" om een zil veren medaille, door Excelsior beschik baar gesteld. Deze wedstrijd wordt op het L. P. S. V. terrein gespeeld en vangt om 7 uur des avonds aan. WEDSTRIJD TE BOSKOOP. Gisteren speelde De Boskoopsche Boys een vriendschappelijken wedstrijd tegen het Goudsche Toerelftal, met als resultaat dat de Boys wonnen met 81. Daarna speelde De Boskoopsche Boys 3 tegen Vios I uit Hazerswoude waarvan de uitslag was gelijk spel 44. NOORWEGEN—DUITSCHLAND -2. Gisteren werd te Oslo onder groote be langstelling de landenwedstrijd Noorwe- gen-Duitschland gespeeld, in welke ont moeting de strijd vrijwel gelijk op ging. De rust ging in met 11het einde kwam met een 22 gelijken stand. KORFBAL. NEDERLANDSCHE KORFBAL-BOND. Uitslagen van gisteren. Kampioenschap van Nederland: Het Zuiden—D. T. V. 1—3. Overzicht. Het Zuiden is er niet in geslaagd, de groote lijn te blijven volgen, waarlangs het zoo fraai ongeslagen het kampioenschap van Nederland scheen te gaan veroveren. De Rotterdammers waren ditmaal blijk baar danig onder den indruk van het be lang der gebeurtenis en van die stemming konden zij zich niet vrijmaken. Dat maakte verschillende hunner gejaagd en zenuw achtig, anderen loom en slordig. Door dat alles viel de stevige combinatie van Het Zuiden uiteen en tenslotte streden twaalf vertwijfelde Rotterdamsche spelers vrijwel ieder voor zich, tegen het twaalftal van D. T. V., dat zijn samenhang en zelfver trouwen bezat en wist te toonen. De Zuiden-aanval speelde zwaarmoedig. Beverdam traag, de speelsters slordig en met hen Van Roon zonder een behoorlijke gelegenheid te krijgen om zijn vorm te ontplooien. Maar ook in het middenvak was het geen boter tot den bodem. Ondanks het ruime veld bleef dit viertal steeds in eikaars onmiddellijke nabijheid. Het begreep maar niet, dat open spel noodzakelijk was om het leder naar den aanval te brengen en de taak der verdediging te verlichten. Die verdediging was en bleef op haar post; zij verloor tenslotte den te zwaren strijd met vliegende vaandels. Bijna een uur lang hielden Dorsman c.s. onversaagd vol, en wellicht zouden zij de twee Amsterdam- sche doelpunten nog hebben genivelleerd, als niet D.T.V. een wat ongelukkig mo ment voor haar derde doelpunt had ge kozen. Reeds een kwartier na den aanvang zakte Het Zuiden af en toen had D.T.V.'s verdediging Abeling natuurlijk vooraan de Rotterdamsche aanvallers solide on der den duim. Seter vlotte de Amsterdamsche aanval. De beide Madsens schiepen zich verschil lende kansen, al deden zij dat niet steeds vlekkeloos. De middenvakken waren bei derzijds matig. Uitgezonderd de dames Versluis en Jambroes, was de techniek zwak en het tempo traag. Het duurde een halfuur voordat D. T. V. door Madsen Jr. kreeg wat haar toekwam: de leiding! Vlak voor de rust maakte v. Roon een vlot doel punt, dat echter wegens een overtreding moest geannuleerd worden. Vier minuten na de hervatting maakte Madsen zijn tweede doelpunt en onmid dellijk daarop miste mej. Klamer een strafworp. Het Zuiden viel nu aanmerke lijk gevaarlijker aan dan D. T. V„ maar toch zorgde Jambroes voor 03, vrijwel op hetzelfde oogenbllk dat Verhoef tegen den paal botste en versuft bleef liggen. Het Zuiden verloor daarna zijn laatste sprankje kalmte en liep in der haast bijna zichzelf voorbij. Looy forceerde een tegen- punt, maar de Rotterdammers werkten verder zoo onoverlegd. dat D. T. V. tot het einde toe een gewonnen wedstrijd speelde. De heer Kostering leidde den wedstrijd: inplaats van den heer Schaap of inplaats van zichzelf? We konden uit de aanstel- lings-geschiedenis geen wijs! Wellicht is dat alles volgende week wat precieser en wellicht wordt er dan ook vaker opge treden tegen zwaar hinderen. Het tempo van den wedstrijd zal er zeker mede ge diend zijn. De beslissingswedstrijd om 't kampioen schap van Nederland wordt a.s. Zondag van 35 uur gespeeld op het terrein van Vitesse aan den Zoeterwoudsche-Singel. Door de 32 nederlaag van Feyenoord tegen Go Ahead is Ajax voetbalkampioen van Nederland. Spannende strijd om het kampioenschap van de Zaterdagmiddagcompetitie; Quick Boys met 21 door A. R. C. geslagen. Athletiek-successen van de dames van Nieuw-Brunhilde. Dr. Reys gekozen tot voorzitter van het Kon. Ned. Gymnastiek-Verbond. ATHLETIEK. EYSKER VERBETERT HET RECORD Te Middelburg heeft Eysker (Haarlem) Zaterdag het Nederlandsch record kogel- stooten verbeterd en gebracht van 13.37 M. op 13.42 M. DE K. N. G. V.-ATHLETIEK- KAMFIOENSCHAPPEN. Naar wij vernemen zullen de athletiek- kampioenschappen van het Koninklijk Nederlandsch Gymnastiek Verbond dit jaar te Apeldoorn worden gehouden. WATERPOLO. COMPETITIE NEDERLANDSCHE ZWEMBOND. De uitslagen van Zaterdag en gisteren j luiden als volgt: lste klasse: D.J.K. 1—G.Z.C. I 6—3; 1 Dolfijn I—Maas I 3—0; H.P.C. I-L.Z.C. I 2—1. Res. le klasse: Dolfijn IIMaas II 42; D.J.K. n—G.Z.C. n 1—0. H. P. C—L. Z. C. 2—1. De Leidenaars zijn het eerst in den aan val en lossen enkele gevaarlijke schoten, welke geen succes opleveren. Dan ontstaat een gelijk opgaande strijd, waarbij H.P.C. gevaarlijker is. Het doel wordt echter te hoog gezocht. Na goed opzwemmen van j één der gasten, ontstaat het eerste doel- punt. 01. Kort daarop lost een H.P C - i speler een kalm schot. De keeper stopt den bal, doch bij het wegwerpen houdt hij het leder achter de doellijn, waarna de scheids rechter goal geeft 1—1. 1 In de tweede helft is de thuisclub ster ker. Het duurt niet lang, of F. Moolenaar zwemt op en brengt den stand op 21. Hoewel L.Z.C. zich inspant, slaagt ze er niet in, gelijk te maken. WEDSTRIJDEN VAN DE ZIJL. Woensdagavond speelt gelijk ook elders wordt vermeld in de zwem-lnrichting te Alphen A. Z. C. tegen.de Zijl 1. Donderdagavond speelt De Zijl te Haar lem tegen De Delft 1. KORVA (WADDINXVÜEN). Voor de Goudsche competitie speelde de korfbalvereeniging Korva 2 te Waddinx- veen tegen Tergouw 3. Tergouw 3 wist met 51 te winnen. De rust ging in met 11. WEDSTRIJDEN VAN A.Z.C. (ALPHEN). Woensdagavond zullen te Alphen om 8 uur in het zwembad de navolgende wed strijden worden gespeeld: A.C.Z. I (Alph.)- De Zijl I (Leiden); A.C.Z. II (Alphen)— De Gouwe I (Waddinxveen). Blijkens het programma van de compe titie van den Goudschen Zwembond zul len door A.Z.C. II de navolgende wedstrij den worden gespeeld. 24 Juni: A. Z. C. II—de Gouwe I: 3 Juli de Gouwe I—A.Z.C. II; 7 Juli G.Z.C - A.Z.C. II; 8 Juli: A.Z.C. II—G.Z.C. 4; 22 Juli S.Z. en P.C.—A.Z.C. II; 27 Juli A.Z.C. II—S.Z. en P. C. II; 13 Aug. S.Z. en P C. I—A.Z.C. II; 17 Aug. A.Z.C. II—S. Z. en P. C. I. GOLF. DAMESKAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Mevr. Buma wint voor de vierde maal. Door uitstekend weer begunstigd werden op de banen van de Noordwljksche Golf club de open dameskampioenschappen ge houden, waarvoor de belangstelling, mede door het deelnemen van vier Engelsche en drie Belgische dames, bijzonder groot was. Wij laten hieronder de uitslagen volgen' le ronde: mevr. Schlff sl. mevr. Fester met 1 up; mevr. Laurenclus sl. mevr Fa- bius met 3 en 1; mevr. Walter Payne sl. mevr. Lendrum met 1 up, mevr. Buma sl. mevr. Salberg met 7 en 5. 2e ronde: mevr. Laurenclus sl. mevr. Schiff met 2 en 1; mevr. Walter Payne sl. frl. Van Limburg Stlrum met 4 en 2- mevr. Buma sl. mej. Uthhoff met 3 en 1. 3e ronde: mevr. Laurenclus sl. mevr. Smalt met 1 up: mevr. Buma sl. mevr. Walter Payne met 1 up. Eindstrijd: mevr. Buma sl. mevr. Lau renclus met 9 en 7.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 11