NJORD WINT DEN TELEGRAAFBEKER 12* Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Donderdag 18 Juni 1931 Derde Blad No. 2.1854 SCHITTERENDE RACE ONZER STADGENOOTEN IN RECORDTIJD JE ZEGEVIERENDE NJORD-PLOEG. - DE PLAATS VAN STUURMAN SIE IS OP ONZE FOTO DOOR EEN ANDER INGENOMEN. Gisteravond werd op den Amstel te Amsterdam tusschen de beide winnende ploegen van den vorigen dag de linale verroeid van de wedstrijden om den Tele- jraafbeker. De Leidsche studenten hebben ook dit maal getoond wat zij waard zijn. De Jonge Acht B legde een sublieme roeitechniek aan den dag en wist in een rustig, taai volgehouden tempo de Utrechtsche ploeg met vele lengten te verslaan, evenals dat eergisteren tegen laga het geval was. De Utrechtenaren, die wij ln de race legen Willem III niet ten volle konden taxeeren. daar zij hun maximum snelheid niet bereikten tegen een zooveel zwakkere ploeg, bleken thans niet opgewassen te fijn tegen hun Leidsche tegenstanders. De race kwam in groote trekken overeen met de eerste heat der voorwedstrijden, toen Njord den strijd had aan te binden met Laga. Van het begin af bleven de Leidenaars proflteeren van hun startvoordeel. Met hun fraaie lange doorhaal gingen zij er vandoor en hun tegenstanders hadden reeds dadelijk groote krachtinspanning noodig om het tempo te kunnen blijven volgen. De start van Triton, ingezet even voor de scherpe bocht bij Rozenoord, kon niet verhinderen, dat Njord het eerst om den hoek verdween. Om echter op alle gebeur lijkheden voorbereid te zijn, achtte de Njord-ploeg het blijkbaar raadzaam haar voorsprong tot een lengte te vergrooten, «aardoor bij de tweede bocht Triton in het vuile water van Njord terecht kwam. Hoe de Utrechtenaren zich ook inspan den, hun spurt werd regelmatig door Njord beantwoord. Bij Zorgvliet was het verschil tot 3/4 lengte verkleind, doch bij de Gasfabriek was er licht tusschen de booten. Aan den Omval was er als gewoonlijk veel vuil water, waarvan Triton het meeste nadeel had. Toen het rechte eind kwam, ging Njord er snel vandoor, waarbij de ploeg zich door haar volkomen eenheid sterk onderscheid de van de onrustig roeiende Utrechte naren. Bij Schollebrug was er een lengte licht. Triton was hier al zoo goed als uitge roeid en Njord vergrootte geleidelijk haar voorsprong om ten slotte met 4 a 5 lengten de Utrechtenaren bij de finish achter te laten. De tijd van Njord was 15 min. 47 sec., hetgeen een recordtijd is voor de 4500 M. baan. Wel werden indertijd kortere tijden gemaakt, doch de baan was toen eveneens korter. Het vorige record werd door Njord gevestigd in 1926. De ploeg bestond uit: J. van Panhuys (bgl, J. B. A. van Ballegoyen de Jong, Van den Broek d'Obrenan, Deutman, Kuenen, Van Oosten Slingerland, Werdmueller von Ellg, A. van Panhuys (slag) en I. H. Sie (stuurman). Coach is de heer H. Rappard. Hieronder laten we nog een lijstje volgen van de prijswinnaars uit vorige jaren. Het is ontleend aan de „Telegraaf". Jaar Winnaar Tijd 1898 De Amstel 17.19 1/5 1899 Laga 17.021/2 1900 Njord 16.05 3/5 1901 Niet geroeid 1902 De Hoop 15.42 1/2 1903 De Hoop Geen tijd. 1904 Niet geroeid 1905 Nereus 15.20 2/5 1906'09 Niet geroeid 1910 De Amstel 16.14 3/5 1911 De Amstel 16 28 1912 De Amstel 17.07 1913 Laga 16.23 2/5 1914 Laga 17.24 1915 Laga 19.25 1916 Nereus 17 05 1917 Nereus 18.32 1918 - Maas 16.29 2/5 1919 Maas 16.36 1920 Laga 17.22 1921 Laga 17.12 1922 Laga 16.02 1923 Thames R. C 16.42 3/5 1924 De Hoop 16.04 3/5 1925 Laga 16.37 1926 Njord 15.49 1927 Laga 16.44 1928 Laga 15.48 4/5 1929 Laga 16.36 1930 Laga 1549 De „Tel." spreekt van superieur werk van Njord. Wanneer men bedenkt, zegt het blad, dat hier een juniores-acht aan het werk was. dan kan men het gerechtvaar digde optimisme gaan koesteren, dat de coach, die zijn roeiers reeds op een dergelijk peil wist te brengen, er in sla gen zal, de ploeg ten slotte op de hoogte te brengen, die noodig is om ons roeien weer de internationade successen te ge ven, die wij reeds lang missen. Men zag van deze crew merkwaardig zuiver werk: een prachtigen langen haal na snel en «uiver watergrijpen, een bliksemsnel weg zetten der handen en een volkomen be- heerscht rustig terugglijden voor het her stel. Daarbij een uitmuntende balans en natuurlijk als gevolg van heel dit. goede prachtig gelijk uitgevoerde roeien een rustig doorloopen van de boot. Natuurlijk was ook dit roeien nog niet volmaakt: ei waren zwakke momenten, men zag in den start de boot nog al eens van de eene boord op het andere vallen, maar als geheel mag men Njord gelukwenschen met het bezit van een dergelijke ploeg, die bovendien toonde, dat zij racen kan: het ophoogen van het tempo voor een spurt geschiedde zonder dat rust en eenheid er onder leden, het terugvallen in lager sla genaantal was geleidelijk en zonder de inzinking, die men zoo dikwijls na een spurt kan waarnemen. En men moet ten slotte bewondering hebben voor de wils kracht en de zenuwbeheersching dezer acht roeiers, die heel de lange baan con stant hun rust bewaarden, zonder de nei ging te krijgen, te gaan jagen. Zij kregen daarin een uitmuntend voorbeeld van hun kleinen stuurman Sie, die een toonbeeld van kalmte en rust en van goede stuur manskunst was. Het „Handelsblad" zegt dat Njord een schitterende race heeft gevoerd en verre weg superieur was. Het besluit als volgt: Een heel mooi ding is wel. dat de kra nige Njordploeg. die ook reeds bij ,.Hol- landia" en de „Koninklijke" zoo'n puiken indruk mankte, geenszins uitgeroeid was, maar nog in zeer goede conditie bleek te zijn! De „N.R.Crt." is eveneens enthousiast over de Leidsche ploeg, die schiltertrd roeide in een regelmatig tempo. Men voelde dat de Leidenaars zich van hun kracht bewust waren. De vreugde van de Njord-leden over de zege was groot. De ploeg werd geestdriftig gehuldigd en met lauwerkransen getooid. Men zong spontaan het Njordlied, waar bij men zoo vol vuur was. dat men niet eens bemerkte dat het vlot' langzaam in de diepte wegzonk. Maar een paar natte voeten haden de Leidenaars voor zoo'n overwinning wel over. VOETBAL. ZWEDEN—DUITSSHLAND 0—0. Gisteren vond voor 17.000 toeschouwers te Stockholm de landenwedstrijd plaats tusschen Zweden en Duitschland. Geen van beide ploegen wist tot scoren te ko men, hoewel vooral de Duitschers daartoe vele kansen hebben gehad, zoodat het einde kwam met 00. A. D. O.—WIENER SPORTCLUB 2—4. Gisteravond waren de Oostenrijksche professionals op bezoek in het Zuider sportpark te Den Haag, waar zij een wed strijd speelden tegen A. D. O. Bij een scrimmage wist een der Hagenaars de score te openen 01. Lang duurde de vreugde echter niet, want na een razend snellen aanval maakten de gasten op handige wijze gelijk. In de eerste helft voerde de profs den stand reeds tot 14 op. Zij vonden dit blijkbaar welletjes en speelden een tam spelletje in de tweede helft. Het was W./Tap die via den paal den stand op 2—4 bracht. Aldus kwam het einde. L.P.S.V. I—L.V.V. ATHLET1EK. DE ONTMOETING H.A.K.—L.A.K. Deze, gisteravond op het prachtige ter rein te Te Werve gehouden ontmoeting, werd begunstigd door prachtig weer en is sportief gesproken, goed geslaagd. Het resultaat was voor de Leidenaars echter bedroevend en toont wel bijzonder duide lijk aan, hoezeer de athletiek hier ter stede nog een stiefkindje is, dat hard een deugdelijke behandeling in den vorm van goede training etc. verdient. 't Is waar, dat de Leidsche ploeg door het uitvallen van eenige aangewezen ver tegenwoordigers niet op haar volle kracht was, doch de nederlaag zou ook met hen niettemin zeker zijn geweest. Laten wij de ontmoeting echter be schouwen als een goede oefening en een opwekking tot training en nog eens training. De Hagenaars behaalden 91 punten te gen Leiden 44. Daarmee is het Haagsche overwicht over de gansche linie volledig gedemonstreerd. De volledige uitslag luidt: 100 M.: l, 2 en 3 de Hagenaars Voogd, de Neef en Bijlstra in resp. 11.9, 11.9 en 12.14, 5 en 6 de Leidenaars H. A. Bonte, D. Roozendaal, F. Jutte. H A K. 15 p., L.A.K. 6 p. 400 M.: 1. Lap (H.A.K.l 55.3 sec., 2. Ma ters (H.A.K.i 56 4, 3. P. Jansen (L.A.K.) 58.7, 4. J. C. Janssen (L.A.K.). H.A.K. 11 p„ L.A.K. 7 p. 1500 M.: 1. Maas iH.A.K i 4.30.8: 2. Dieckhaus (H.A.K.) 4.31.2; 3 Bolderdljk (H.A.K.) 4.37.7; 4. G. de Lange (L.A.K.), 5. P. v. d. Steen (L.A.K.), 6. H. Hemerik iL.A.K.). H.A.K. 15 p L.A K 6 p. 4 x 100 M. estafette. 1. H.A.K., 2 L.A.K. (met Bonte, Jutte, ftoozendaal, G. An- nokkee. H.A.K. 4 p„ L.A.K. 2 p.. H.A K. 45.4 L.A K. 49,2. Hoogspringen: 1. Krijgsman (H.A.K.) 1.65 M„ 2. en 3. Burki en 3 Oostveen (H.A.K.) 1.60 M„ 4. en 5. Bonte en Anok- kee (L.A.K.) 1.40 M.; 6. J. C. Jansen (L.A.K.) 1.30 M. H.A.K. 15 p., L.A.K. 6 p. Verspringen: 1. Martini (H A K.) 5.94 M. 2. Burki (H.A.K.) 5.62 M„ 3 en 4 H. Peter en A. Ligthart L.A.K. I 5.57 M„ 5. Bonte (L.A.K.) 5.45 M„ 6. Krijgsman (H.A.K.) 5.43 M. H.A.K. 12 p.. L.A.K. 9 p. Speerwerpen: 1. v. Woerkom (H.A.K.) 42.77 M„ 2. Spengler (H.A.K.) 38.25 M„ 3. van Eijk (H.A.K.) 36.95 M.; 4. Bonte (L.A.K.) 33.13 M„ 5. Annokkee (LA.K.) 32.60 M„ 6. Ligthart (L.A.K.) 30.82 M. H.A.K. 15 p., L.A.K. 6 p. Olympische estafette (800, 400, 2 x 200 M.) 1. HU K., 4 m. 4 sec.. 2. L.A.K. (Peter, Janssen, Teske en Annokkee) 4 m. 25.8 sec. H.AJC. 4 p„ L.AiC. 2 p. Bijna een Goddijn-elfiai. De opstelling vap L.V.V. in den wed strijd tegen L.P.S.V. op morgenavond (aanvang 7 uur) luidt als volgt: Doel: F. Goddijn; achter: II. Goddijn en C. Wagemans; midden: D. v. d. Meulen. P. de Graaf en J. Goddijn; voor: B. God dijn. Jr., Goddijn, F. Goddijn, W. God dijn cu Goddijn! Er zitten aus niet n: r dan 3 spelers met den naam God in deze ploeg! BOKSEN. OM HET EUROPEESCH LICHTGEWICHT KAMPIOENSCHAP. De wedstrijd om het Europeesch kam pioenschap lichtgewicht tusschen Beb van Klaveren (uitdager) en Francois Sybille (titelhouder) zal plaats hebben op Zon dag 19 Juli a s te 2 uur op de wielerbaan te Rotterdam. Voor deze gelegenheid zal een speciale overkapping boven den boksring worden gemaakt, zoodat eventueele regenbuien geen bezwaar meer zullen opleveren en de wedstrijden doorgang vinden. AUTOMOBILISME. REÜNIE EN BEHENDIGHEIDSWED STRIJDEN DER K.N.A.C. TE ARNHEM. Het Sportprogramma van de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club voor dit seizoen wordt Zondag 19 Juli a.s. geopend met een automobielfeest te Arnhem. De Sportcommissie van de K. N. A. C. is er in geslaagd een aantrekkelijk pro gramma samen te stellen, dat ongetwijfeld vele leden naar de Geldersche hoofdstad zal lokken. De dag wordt geopend met een rit voor dames, welke omstreeks 12'/! uur te Zijpendaal zal eindigen. Het reglement voor dezen rit zal dezer dagen verschijnen. De leden verzamelen zich daarna aan een Geldersche koffietafel, eveneens te Zypendal, na afloop waarvan op het ter rein van de voetbalvereeniging Vitesse een bloemencorso wordt gehouden. Voor de versieringen der auto's worden bloemen en groen verstrekt, terwijl de meest geslaagde ontwerpen met prijzen worden beloond. Na een rondrit over het terrein wordt de dag besloten met behendigheidswed- strijden, welke te 3 uur beginnen en om streeks 5 uur zullen zijn afgeloopen. Het reglement voor deze wedstrijden laat deelneming toe aan dames en heeren met tour- en sportwagens. Er wordt in twee afdeelingen gereden, n.l. een voor heeren en een voor dames. De heeren- afdeeling is gesplitst in twee klassen n.l. resp. voor wagens met een wielbasis tot 2.90 Meter en daarboven. Wanneer in de dames-af deeling meer dan 5 inschrijvin gen binenkomen, zal dezelfde klasse-indee ling worden gevolgd als voor.de heeren. In een wagen mag alleen de bestuurder of be stuurster plaats nemen, zoomede eventueel een controleur door de Sport-Commissie aan te wijzen. Voor fouten bij elke hinder nis wordt een nader te bepalen aantal strafpunten toegekend; bij het totaal aan tal strafpunten wordt opgeteld het getal verkregen door 't aantal seconden noodig voor het afleggen van de baan gedeeld door 5; de houder van het minste aantal punten ls winnaar. Bij gelijk aantal pun ten beslist de kortste tijd. Voor iedere klasse zijn drie kunstvoorwerpen beschik baar gesteld. WATERPOLO. DE ZIJL—D.W. R. 1—4. Teleurstellend slot na een goed begin. Een zeer talrijk publiek is gisteravond in de zweminrichting De Zijl tegenwoordig geweesi bij den eersten thuiswedstrijd van De Zijl l voor de competitie derde klasse van den N.Z.B De onlangs in Den Haag tegen de C.J M.V. geleden 4—2 nederlaag is ongetwijfeld geen gunstige inzet geweest, maar een wat heel strenge scheidsrechter had toen zooveel spelers het water uit gezonden dat van een normalen uitslag eigenlijk niet gesproken mocht worden. In ieder geval had De Zijl, indien zij deze ontmoeting won, een goede kans in den korten maar hevigen strijd om het kam pioenschap, dat gewoonlijk van één simpel puntje afhangt, en terecht waren daarom de Zijl-aanhangers bij vele tientallen op gekomen om hun favorieten aan te moe- digen Het heeft niet mogen baten.... Vóór de rust lukte het waarlijk lang niet kwaad, zelfs was' het tempo hooger en vlotter dan dat der gasten en ook de voorhoede was toen schotvaardig. Met een 1—0 achter stand kwam de pauze maar nochtans meenden wij dat de thuisclub zou kunnen winnen. Bijkans direct is toen echter de inzinking gekomen, en de spelers hebben er zich geen moment meer aan weten te onttrekken. Onder leiding van den heer Loeven uit den Haag, gaan de ploagen te kwar. over acht te water. Het zevental van De Zijl bestond uit: doel: Rameau: achter: K. Kraayenbrink, A. van Egmond en F. van der Horst; voor: F. van der Mark, Kramp en W. Snoeker. Na een kort en onbeteekenend overwicht van D W.R kwam de Zijl in den aanval en Van der Mark loste na goed combinatie; spel der geheele voorhoede van dichtbij een hard schot, dat keurig gestopt werd. Een oogenblik daarna ging een schot van midvoor Kramp rakelings naast het doel. Inmiddels scheen de verdediging der thuis club geheel op den aanval te zijn ingesteld; zij liet de tegenpartij los en toen nu de bal door een der D.W.R.-achterspelers naar voren werd geplaatst bleek plotseling de gansche vijandelijke voorhoede vrij spel te hebben. Niettemin schoot de midvoor van vlakbij hoog over. Doch ^e gasten kwamen onmiddellijk terug en het was de linksvoor, die met een ver maar onver wachts schot zijn club de leiding gaf. 0—1. Kramp maakte na fraai opzwemmen gelijk, doch de heer Loeven had even te voren af gefloten omdat de bal onder water was geduwd. Het doelpunt werd derhalve on geldig verklaard. De.Zijl had bij het ingaan der tweede helft nog een goede kans op de zege of althans op een verdeeling der punten, maar de hoop werd al heel spoedig vernietigd door den rechtsvoor der gasten, die onhoudbaar den stand op 2—0 bracht. Geruimcn lijd was D.W.R. thans veel sterker en alleen déveine was oorzaak dat tal van goede schoten telkens door de lat gekeerd werden. Met iets meer geluk had het evenveel doelpunten kunnen zijn. Eindelijk een goede tegenaanval der thuis club. Het schot van Van der Mark werd weggeslagen doch Snoeker ving het leder op en gaf den doelman hei nakijken tot uitbundige vreugde der honderden toe schouwers, die eren de hoop voelden herleven. Slechts even! Want een moment daarna was de stand al 1—3, toen Kraayenbrink te ver was weggezwommen en tenslotte bracht de midvoor den eindstand op 1—4, waardoor de Zijl oen even groote als verdiende nederlaag bockie. De heer Loeven leidde den niet moeilijken wedstrijd uitstekend. H.Z. en P.C. II—L.Z.C. III 3—2. Bovengenoemde wedstrijd voor öe res. 2e kl. N.Z.B. is gisteren gespeeld in de overdekte „de Regentes" te Den Haag. Voor de rust, vooral in het begin waren de L.Z.S.'ers sterker en al gauw was de stand dan ook 0—2 in hun voordeel. Na de rust waren de bordjes verhangen. Eerst een misverstand bij het overnemen (1—2) gevolgd door nog twee doelpunten, waarvan de laatste een keurige doorslag bal. zoodat H. Z. en P. C. II den wedstrijd met 3—2 won. TRITON I OVeesp) -A.Z.C. I (Alphen) 0—3 Het is A. Z. C. mogen gelukken na zwa- ren strijd haar eersten uitwedstrijd in de 3e kl. N. Z. B. te winnen, ondanks het ge mis van een harer spelers. De ïnvai-er vol deed zeer goed. Spoedig bleek, dat de ploe gen goed tegen elkaar waren opgewassen. Het geluk was echter het eerst aan A.Z.C. Na goed aangeven scoorde de midvoor op prachtige wijze. Hierna bleek dat A. Z. C. over meer routine beschikte, wat tot uiting kwam door een goal van denzelfden speler. Met dezen stand ging de rust in. Na rust volgde hetzelfde spel, doch voegde de mid voor van A. Z. C. nog een doelpunt aan de score toe. o CRICKET. FLAMINGO JUNIORES TOURNOOY. De inschrijving voor dit jongens-cricket- feest heeft de verwachtingen wederom overtroffen, zoo zelfs, dat het bestuur van de Flamingo's gemeend heeft op de dagen, dat in Amsterdam (13 en 14 Juli a.s.) het winnaarstournooi gehouden wordt, te Den Haag een verliezerstour- nooi te organiseeren. Hierdoor wordt dan voorkomen, dat de elftallen, die de voor ronde niet overleven, definitief van ver dere deelneming worden uitgeschakeld. De loting voor de voorronde, welke op 27 Juni gehouden wordt, had het volgen de resultaat: A. Stichtsche XI-tal tegen Amsterd. Comb, te Laren. B Rood en Wit tegen V.R.A. te Haarlem. C Hermes D.V.S. tegen Rott. XI-tal te Schiedam. D. Haarlem tegen H.C.C. te Haarlem. Het elftal van Leiden zal op Zaterdag 4 Juli een wedstrijd spelen tegen een van de winnaars, door loting aan te wijzen, van bovenstaande ontmoetingen. Op 13 en 14 Juli zal dan te Amsterdam uitgemaakt worden, welk elftal voor een jaar de door het Flamingo bestuur uitge- loten zilveren Flamingo-vogel in zijn be zit zal krijgen, terwijl voor de wedstrijden ln Den Haag ook nog enkele prijzen uit geloofd zullen worden. .(Hbld.). LAWN-TENNIS. DE VRIJGESTELDE SPELERS VAN WIMBLEDON. Het bestuur van de All England Club beeft gisteren de volgende acht dames en heeren vrijgesteld van de algemeene loting en hen zoodanig ingedeeld, dat ze niet in de eerste ronden tegen elkaar kunnen sneuvelen. Heeren: Austin en Perry (Engel.), Cochet, Borotra en Bous- sus (Frankr.), Shield en Wood (Ver. St.) en G. Sato (Japanl. Dames: Nuthall, Mudford en Whittingstall (Engel.), Aus- sem en Krahwinkel (Duitschl.), Mathieu (Frankr.), d'Alvarez (Spanje) en Jacobs (Ver. St.). Mej. Ryan kan door een voeteuvel dit jaar niet meespelen. (N. R. Crt.) o ZWEMMEN. DE NATIONALE WEDSTRIJDEN DER L. Z. C. - Het programma van de nationale wed strijden van den L.Z.C. op Zondag 5 Juli zal eenige uitbreiding ondergaan door het invoegen van wedstrijden voor dames. De Hollandsche Dames Zwemclub (de club van mevr. Triebeis) heeft zich bereid verklaard dien middag een tweekamp te verzwemmen tegen een Leidsche ploeg, samengesteld uit zwemsters van De Zijl, Poelmeer en L.Z.C. en wel in de nummers 4 of 5 x 50 M vrije slag, 4 of 5x50 M. schoolslag, 3 x 50 M. wisselslag en touw trekken. WIELRENNEN. .SWIFT." Een groot aantal renners was gisteren aanwezig om te trachten het record over 18.6 K.M. te verbeteren. D. Ramp werd le in den tijd van 30 49, direct gevolgd door J. Riethoven met 30.54. De recordtijd stond op J. Riethoven met 31.35, zoodat dit verbeterd ls met 46 sec. Van de B.-klassers wist Straver zijn tijd van verl week met 58 sec. te verbeteren; 2e werd C. de Ruyter in den tijd van 34.06. In de Junior-klasse werd le J. Riet hoven Azn. in den tijd van 39.25 en 2e W. Roelandsen in 39.40. SCHERMEN. DE COMPETITIE VAN DEN K.N.A.S.B. Nieuwe degensuccessen van A. E. W. Gisteravond vonden te 's Hage, bij „Te Werve" voor de le klasse-competitie K.N. A. S. B. wedstrijden plaats op degen tus schen de vereenigingen „Te Werve", Pa rade Reposte (beide Den Haag) en „A. E. W." (Leiden). De leiding berustte bij den heer Landa uit Rotterdam. Begonnen werd met de match „Te Werve"-A. E. W.. Voor eerstgenoemde vereeniging kwa men uit de heeren Burgel, Mijnsbergen, v. d. Valk en v. Opijnen, waartegenover A. E. W. stelde: v. Duuren, de Jager, Bruins en Hofsteenge. Laatstgenoemde als in valler, daar Stapel en Schepers verhin derd waren, waardoor deze equipe aan merkelijk verzwakt werd. De eerste ronde eindigde met een ge lijken stand 2—2, de tweede ronde met 31 voor „Te Werve; stand op de helft der match 5-3 voor Te Werve. In de derde ronde werden de overwinningen wederom gedeeld, waarna de laatste ronde bijna geheel voor A. E. W. was. In deze ronde wist alleen Burgel z'n partij te winnen. Uitslag ((A. E. W." wint 8 gew. p., 20 ont„ 21 geg. tr.; „Te Werve" 8 gew. p., 21 ontv., 20 geg. tr. Hierna volgde A. E. W.Par. Reposte. Voor laatstgenoemde vereeniging kwamen uit: v. Gogh, Delbaere Wolters en Oost veen; de Leidsche equipe bleef ongewij zigd. De stand was na de eerste ronde 31 voor Leiden en op de helft 53. De par tijen werden in deze ronde netjes gedeeld. In de derde ronde nam „A. E. W." we derom de leiding en wist deze te behou den, alleen Hofsteenge verloor van Del- boere. Stand 84 voor „A. E. W." In de laatste ronde verloor v. Duuren van Oostveen 85 en De Jager van Van Gogh 86. Bruins won hierna van Del baere. waarmede hij tevens zijn club de overwinning bezorgde, stand 96. De laatste partij werd door Hofsteenge op overtuigende wijze met 20 gewon nen, waardoor ,,A. E. W." ook deze match won. De uitslag luidt „A. E. W." 10 gew. p., 17 ont„ 24 geg. tr.; Par. Reposte 6 gew. p., 24 ontv.., 17 geg. tr. Na afloop werd de equipe van A. E. W. die niet op zijn sterkst uitkwam, maar toch beide matches wist te winnen ge- lukgewenscht met deze dubbele overwin ning. Een woord van lof mag den heer Hofsteenge niet worden onthouden voor de wijze waarop deze jonge schermer zich in dit sterke milieu heeft geplaatst. POSTKANTOOR LEIDEN. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn* Terugontvangen in de le helft van Juni '31. BRIEVEN BINNENLAND. Zuster M. Bax, Eindhoven. M. Dijkhoff, Den Haag. Mej. S. Feekerse, Den Haag. Ds. C. J. Hoekendijk, Apeldoorn. G. van Hoven, Rotterdam. Mevr. Hendrikse Knapen, Utrecht. Minister van Defensie, Den Haag. Nieuws van den Dag, Am sterdam. De Paradijsvogel, Stad. W. G. C. Peters, Den Haag. Reclamebureau E. N. R. I., Amsterdam. Teunis Verwijk, Amsterdam. M. van der Vlugt, Lisse. Mi', van Vuuren, Sassenheim. G. van Wijngaarden, Leiden. BRIEFKAARTEN BINNENLAND. Ansje Droge, Nijmegen. Heer en Mevr. Hussem, Voorburg. Firma J. Meye'rik, Winterswijk. J .van Nierop, Stad. J. Treur, Leiden. Mej. M. van Vliet, Rot terdam. G. Zandbergen, Rusthoflaan BRIEVEN BUITENLAND. Mm. EscaffieGroderie, Vincennes. BRIEFKAARTEN BUITENLAND Mej. B. Spring, Genève. Vijf briefkaarten zonder adres. Hieronder behooren ook poststukken, welke niet of onvoldoende zljji gefran keerd.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 9