Teidsch E OPMARSCH VAN AJAX. Maandag 8 Juni 1931 No. 20 Het voornaamste Nieuws van heden. p Jaargang tbl&Sl TELEFOON OIR.en ADMIN. 2500 QED.I507 IIUtliUlltUlUUIititiJHIIllUJIIIIIIIIllUUllilJIIMllUlUlllllllll ,itterende 52 overwinning in Eindhoven op P.S.V. Alleen Feijenoord behoudt haar kans. P. S. V.—AJAX 2—5. «eigen veld heeft P. S. V. gisteren een letterende nederlaag geleden. De over ling van Ajax is alleszins verdiend, al orer de hoogte der score te redetwis- fjn. belangstelling was ditmaal ongekend et Meer dan 15.000 toeschouwers woon- |den wedstrijd bij, een cijfer dat voor inoven een record beteekent. Kt minder dan 3000 Amsterdammers id per trein of auto naar het Zuiden Bakt. Reeds lang voor den aanvang iden wedstrijd vulden zij met de dui- Eindhovenaren de tribunes, terband met de drukte had het be- van P.S.V. het aantal zitplaatsen uitbreiden. Geen enkel plaatsje Is iift gebleven. ün den ingang sloegen opkoopers van ïeebiljetten hun slag. fat de wedstrijd betreft kan gezegd dat niet de Ajax-ploeg, doch de u-voorhoede heeft gezegevierd Aan c buitengewoon groote productiviteit is overwinning te danken ;»r de rust domineerde Ajax bijna rloopend P.S.V. werd voortdurend in verdediging teruggedrongen, jde tweede helft was P.S.V. in het of- :ef en het gelukte haar voorhoede dan vrij spoedig het eerste tegenpunt te en, doch de Amsterdammers wisten bij uitvallen van de geringste kansen te liteeren. 1 wedstrijd werd geleid door den heer ||ii had twee invallers, ën wèl voor De een Anderiessen. XerTiet verloop het volgende: 'SV doet den aftrap. Aanvankelijk wij beide ploegen om beurten aanval- Langzamerhand worden de aanvallen gasten veel gevaarlijker en veel tal ier, aan die der Eindhovenaren. De «ten der Amsterdammers zijn ook veel trerder. Keeper Boumans weet meerma- goed te redden. Soms stopt hij schier audbare schoten. Van Reenen zet de «gelspelers keurig aan het werk en ver- c door fraai open spel hopelooze situa- voor de achterhoede van P.S.V.. die lens moet worden geassisteerd door de IMenlinie, zoodat de voorhoede tot wer- iosheld is gedoemd. Na 16 minuten tben de Amsterdammers reeds succes. Volkers met een fraai schot de score nt, Ajax blijft 'aanvallen en krijgt irblj een lange reeks corners op het P. V.-doel te nemen, waarbij telkens het ernstig in gevaar komt, zoodat doel- iten van Ajax te verwachten zijn. Af en doet P.S.V. goede uitvallen, doch be id gevaarlijk is haar voorhoede abso- niet. Si ongeveer een half uur kopt Schu- uit een corner het leder fraai in, zoo- Cde stand 2—0 is voor de Amsterdam ss PS.V. tracht te vergeefs het spel te Maatsen. doch Ajax blijft tot aan de Cl domineeren. Sa de rust zijn de bordjes verhangen, k is P.S.V. doorloopend in het offensief tra 7 min. gelukt het Hermans na een wige ren, waarbij hij verschillende te- hilanders passeert, Bonneveld met een tadbaar schot het nakijken te geven M». üog langen tijd blijft PS.V. in de meer- wheid doch haar voorhoede slaagt er niet lt doelpunten. Na 25 minuten doet Ajax s snellen uitval, waarbij door Schubert Staid wordt ingeschoten Boumans laat it leder uit de handen vallen, waarna lAjacied toesnelt en nummer drie scoort 1-3), "en Have weet van een misverstand de PS.V.-achterhoede gebruik te ma li en schiet ongeveer een kwartier voor deinde het vierde doelpunt onhoudbaar bet net. (1—4), Kort daarna krijgt Ajax strafschop te nemen, waaruit Van Kol stand op 15 brengt. ,'ier minuten voor het einde verkleint 'i» den Broek den achterstand '25). VELOCITAS—GO AHEAD 3—3. I Olschoon Velocitas tot ongeveer £en ;™I uur voor het einde met 31 de lei- had, zijn de Deventenaren er toch 'n geslaagd, grootendeels door te pro- «wen van een tijdelijke inzinking der «"lingers, om een gelijk spel te behalen. slot van rekening geeft deze uitslag 'trhouding ook vrij goed weer. In de helft was het spel protserig, stug -■'"samenhangend en verhief zich niet ?;'n het middelmatig eerste-klasse-peil. jiwlljk waren alleen enkele doelpunten (enig bewonderenswaardige van deze «Meting. Dat geldt speciaal voor de die in de eerste helft werden ge- Zoo scoorde Velocitas' nieuwe mid- Heideveld na 39 minuten een fraai J"P»nt door een voorzet van Meulema 7 fens in te zetten. In de volgende mi- doelpuntte de Deventer mid-voor <"a met een kopbal. Op even fraaie, i i*?st Bonsema nog geen twee minu- hter op een waarlijk voortreffelijke VIER BONDEN BEKERWEDSTRIJDEN. wijze uit een harden hoogen voorzet van Mohrmann Halle te passeeren. Binnen de drie minuten ontstonden dus deze drie goals, waarbij Velocitas in het voordeel was. Tot de rust behielden de Groningers dezen voorsprong. (21). In de tweede helft, welke Go Ahead met Bos in plaats van Remeijer speelde, had Heideveld na 7 minuten den stand op 31 gebracht, toen Velocitas nonchalant begon te spelen. Go Ahead wist daarvan te pro- fiteeren en had daarmee reeds moreel het pleit gewonnen. Het eerste succes hadden de Devente naren reeds na een kwartier, toen hun op den rand van het strafschopgebied een vrije trap werd toegewezen wegens een overtreding van Brink, die overigens een der beste spelers van het veld was. Bij dezen vrijen schop stelden de groen witten zich ontactisch op door keeper Rozema het zicht te benemen en zoo kon Van Halle den achterstand tot 3—2 ver kleinen. Het was daarop Go Ahead's beste voorhoede-speler De Vries, die 20 minuten voor het einde de partijen op gelijken voet bracht Velocitas zette hierna weliswaar nog de tanden op elkaar, doch aan de afwerking der aanvallen ontbrak te veel om succes te hebben. Zoo trapte Heideveld nog eens voor open doel naast, toen Leo Halle was uitgeloopen. Het laatste signaal kwam dan ook met 33, zoodat de Groningers deze ontmoe- ting, welke zij hadden moeten en kunnen winnen wederom niet tot een goed einde -brachten, tot teleurstelling van de onge- veer 6000 toeschouwers. De elftallen waren als volgt opgesteld: (van rechts naar links) Velocitas: Doel: Rozema. Achter: De Wolf Sr., Brink. Midden: De Wolf Jr., Zuldema, Knol. Voor: Meulema, Bonsema en Heideveld, Van der Velde, Mohrmann. Go Ahead: Doel: Leo Halle. Achter: Lemmerman. Brilleman. Midden. Schemmekes, Jan Haile. Re meijer. Voor: Martin. Th. de Kreek, Matena, Jan de Kreek, R. de Vries. Leiden in de finale met 6—3 geslagen. Gisteren werd de finale der Vier Bon den Bekerwedstrijden op het E.D.O.-ter rein te Haarlem gespeeld. De eerste wedstrijd der verliezers om den derden prijs werd door Haarlem met 21 gewonnen, zoodat deze maal Noord- Holland als laatste eindigt. De wedstrijd Amsterdam-Leiden, hoe goed van opzet dan ook, is per slot een teleurstelling geworden. Niet dat er zoo stellig op een overwin ning werd gerekend of deze noodzakelijk werd geacht, doch wel doordat de Am sterdammers de 63 overwinning meer hebben te danken aan het weifelend en aarzelend optreden der Leidsche spelers (waarvan de Amsterdammers dankbaar gebruik maakten), dan wel aan hun eigen spel. Aanvankelijk wegen de partijen tegen elkaar op, waarbij beide doelen om beur ten in gevaar komen. Na ongeveer een kwartier spelen neemt Amsterdam de leiding. Leiden is nog niet ontmoedigd en onderneemt meerdere goede aanvallen, uit één waarvan Starre den gelijkmaker in het net plaatst. Als de Leidsche links back denkt dat de bal achter zal loopen is de Amsterdainsche rechtsbuiten er als de kippen bij en onhoudbaar herneemt hij I voor Amsterdam de leiding. Met den stand 2l voor Amsterdam wordt gedraaid. Na de rust denken wij de Leidenaarser beter te zien opzitten. Het is anders uit gekomen. Er werd meer geaarzeld. De spelers begrepen elkaar niet. Het verband was zoek. Het spel der Amsterdammers was ook niet bepaald goed te noemen, maar toch wisten zij de voorsprong tot 3i te verhoogen. Uit een penalty, aan Leiden tosgekend, verkleinde Hogenes den achterstan- Ook dit hielp niet, het bleef j rammelen en geleidelijk voerden de Am sterdammers den stand op tot 62. Even vóór tijd Wist Godthelp uit een voorzet van Starre den stand op 6—3 voor Am sterdam te brengen, met welken stand het einde aanbrak.- Na afloopverzamelden spelers en offi- i cials zich aan een gemeenschappelijken maaltijd, waarbij de beker aan den j Amsterdamschen Voetbalbond werd uit- j gereikt. -De Leidsche ¥oetbalbond ont ving voor het eerst in dezen wedstrijden j den 2en prijs, Haarlem den 3en prijs. Bleyerheide 5 4 1 16-6 9 Wilhelmina 5 3 11 8-5 7 Dongen5 1 1 3 10-11 3 Roermond 5 1 4 5-17 1 Het Noorden heeft F.V.C. (Hulzum) als eerste klasser in de plaats gekregen vooi MS.C. uit Meppel. Zij heeft in Assen met den oneven goal gezegevierd. LUGDUNUM IN 'T ZUIDERSPORTPARK TE DEN HAAG. Gistermorgen te 11 uur vertrok een 60- tal „Lugdunum-leden per fiets naar Den Haag om deel te nemen aan de seriewed strijden der voetbalvereeniging „R. V. C." aldaar, die zich evenals steeds, ook nu weer in een groote belangstelling ver heugden. Om halftien speelde allereerst Lugdunum 5 tegen S V.C. 3. Na een span nend partijtje wisten de Hagenaars kort voor het einde het Leidsche doel te vinden (10), waardoor S V.C. zich in de vol gende ronde plaatste. Vervolgens kregen we een Leidsche „derby" te aanschouwen en wel tusschen U. V. S. I en Lugdunum I. Nadat Lugd. door een penalty de leiding had genomen (10). wist U.V. S. nog voor de rust gelijk te maken. Rust 11. Na de rust speelde Lugdunum ontegen zeggelijk de beste partij, doch Graafmans, Burgij en keeper Kramp, hielden langen tijd stand. 10 min. voor het einde kogelde de Roo het leer schitterend langs Kramp 21; met welken stand ook het einde kwam, waardoor „Lugdunum zich in de volgende ronde plaatste. Tot slot van dezen dag bond Lugd. 3 den strijd aan tegen Tonegido 3 uit Voorburg. In dezen wed strijd speelden de Leidenaars een waarlijk keurig spel, waaraan de tegenpartij zelfs niet kon tippen. De rust ging in met 40 voor Lugd. Na de pauze bleek de doelpun- ten-honger der Lugdunum-spelers nog niet gestild, integendeel, niet minder dan negenmaal moest de toch goedspelende Tonegido-keeper nog visschen, terwijl het Lugd.doel schoon bleef. Einde 130 voor Lugd. 3. Tegen 8 uur arriveerde men in de beste stemming weer in de sleutelstad. DE COMPETITIE VAN DEN K.N.V.B. Uitslagen van gisteren. Kampioenschap van Nederland: P.S.V. Ajax 2—5; Velocitas—Go Ahead 3—3. Promotie 2e klasse: FortunaEdo 1—1; RoburRigtersbleek 20; Roermondj Bleyerheide 1—3. Dongen—Wilhelmina 0—1, F.V.C.W.V.V. 0—1. Promotie 4e klasse: T.H.B.Bodegraven 3—7. Van Overal. Het gaat er nu toch inderdaad naar uit zien dat Ajax kampioen van Nederland wordt. Zij was gisteren in Eindhoven niet zooveel sterker dan P.S.V.. maar haar voorhoede was zeer schotvaardig en dien tengevolge werd een schitterende 52 overwinning haar deel. Ajax is nu uitge speeld en alleen van Feyenoord heeft zij nog gevaar te duchten. Dit elftal speelt nog te Groningen tegen Velocitas en uit en thuis tegen Go Ahead. Toegegeven: zij kan alle drie wedstrijden winnen, maar de voetangels en klemmen zijn talrijk op haar weg. In Groningen hebben Velocitas en Go Ahead met 3—3 de punten gedeeld. Ajax 8 P. S. V7 Feyenoord5 Velocitas 5 Go Ahead 5 5 2 4 3 1 2 1 1 29-15 12 3 20-14 8 1 2-8 7 3 5-19 2 4 7-17 1 In een spannenden wedstrijd te Vlaar- dingen heeft Fortuna noch Edo een over winning kunnen boeken. De uitslag werd 11. waarmede Edo het meeste gebaat is. Haar kansen op behoud zijn sterk ge stegen. E.D.03 12—6-3 4 Xerxes 2 1 1 2-4 2 Fortuna 3 2 1 4-5 2 In het Oosten triomfeerde Robur met 20 over Rigtersbleek en zij was ook wer kelijk de sterkste. Nog een gelijk spel in Nijmegen en Robur is behouden Robur 3 2 1 9-3 5 Rigtersbleek 4 2 11 8-7 5 N. E. C3 3 6-12 In het Zuiden wonnen Bleyerheide en Wilhelmina, maar de Kanaries zal dit suc cesje niet meer baten, want wij kunnen moeilijk gelooven dat zij Zondag tegen Bleyerheide stand zal kunnen houden. Slechts door te winnen komt zij met deze concurrent gelijk in puntental. ALPHEN I—THE RISING HOPE 6—8 Een wedstrijd, waarin de bezoekers on- getwiifeld hei beste van het spel in handen hadden De Rotterdammers nadden de beschikking over een snelle voorhoede, die de kansen wist te benutten. De thuis club had twee invallers, waardoor vooral haar middenlinie aanvankelijk was ver zwakt en de voorhoede niet haar gewone spel kon ontwikkelen. Omstreeks twee uur werd onder leiding van scheidsrechter Verruyt aigetrapt. De bezoekers kiezen eerst het voordeel van den wind, doch het spel gaat aanvankelijk gelijk op. De thuisclub neemt, als er 10 minuten zijn gespeeld, uit een strafschop door \an Kooijk de leiding. De bezoekers zijn daarover niet ontmoedigd en binnen enkele oogenblikken, brengen zij reeds de partijen op gelijken voet. Als Alphen het spel weer eenigen tijd tijd in handen heeft gehad verplaatsen de bezoekers het spel naar de overzijde, waar zij spoedig ten tweede male het net vonden. Dé druk op het doel der thuisclub blijft aanhouden en weer heeft de voorhoede der bezoekers het genoegen den voorsprong te vergrooten Als de voorhoede van Alphen op bezoek »aat aan de overzijde heeft ook dit succes; wanneer n.l. de linksbuiten het leder te pakken krijgt, weet hij op keurige wijze te doelpunten. De vreugde blijkt van korten duur, want onmiddellijk daarop vergrooten de Rotterdammers weer hun voorsprong. Spoedig komt de rust. Als in de tweede helft Alphen het spel een korten tijd in handen heeft gehad, heropenen de bezoekers het offensief en reeds binnen enkele minuten, ligt no. 5 in de touwen spoedig door een zesde doelpunt gevolgd. 2—6. Eindelijk heeft Alphen eens succes wanneer bij een snelle doorbraak van Kooijk hard inschiet. Eenige zeer goed opgezette aanvallen bezorgen de bezoekers weer een tweetal doelpunten 3-8. De Rotterdammers schijnen het nu wat kalmer aan te doen, waarvan de thuisclub gebruik maakt om nog drie maal den achterstand te verkleinen ft—8. Alphen trachtte alsnog den verderen achterstand in te halen, doch de bezoekers verdedigen zich met hand en tand en als de scheids rechter het einde aankondigt heeft The Rising Hope een kleine doch verdiende over winning behaald. WEDSTRIJD TE BOSKOOP. De wedstrijd te Boskoop, gespeeld tus schen „De Boskoopsche Veteranen" en „Tuinbouwschool 2" eindigde met een overwinning voor „De Tuinbouwschool" met 0—1. D. V. E.—A. R. C. III. Zaterdagmiddag besloot D. V. E. haar laatsten competitiewedstrijd met een schitterende 110 overwinning. Te 5 1/4 uur wordt aangevangen. A. R. C. pakt flink aan, doch kan het niet verder brengen dan de backs. Na 20 minuten spelen maakt D.V.E. haar lste doelpunt, waarna zij den stand voor de rust opvoert tot 4—0. Na de thee maakt de linksbinnen er direct 50 van. A. R. C. probeert nog een tegenpunt te maken, maar kan het doel niet vinden. Voor D.V.E. gaat het beter en zij weet er 110 van te maken Scheidsrechter J. de Jong leidde tot ieders genoegen. KORFBAL. ROZENBURG—FLUKS 5—1. In liet begin van den wedstrijd is Rozen burg in de meerderheid. Uit een kleine kans onder den korf weet Nederveen 10 te inaken, waarop even later een gedekt doelpunt van de Goederen volgt. (20>. In de volgende opstelling gaat de strijd gelijk op. Fluks mist een strafworp en enkele minuten voor de rust maakt Leiberg het derde Rotterdamsche doelpunt (30). In de tweede helft speelt het Fluks- midden onvoldoende, maar de Leidsche verdediging houdt langen tijd stand. De Rozenburg-aanval beteekent echter weinig en pas in de laatste minuten van den wed strijd zorgt Leibers voor 40. Tuk maakt dan uit een vlotten aanval een tegenpunt (41), maar door een verdedigingsfout kan Lindeman den eindstand op 51 brengen. SERIEWEDSTRIJDEN „DIE HAGHE". Het organiseeren van uitgebreide serie wedstrijden ls een specialiteit van ver schillende Haagsche vereenigingen, en als men dan genoegen neemt met hoeveelheid waar hoedanigheid ontbreekt, zijn derge lijke groote tournooien inderdaad niet onaardig. De spelkwaliteit was middelmatig en het was bijna beklemmend om vast te stellen hoe gering het verschil was tusschen de wedstrijden der winnaars- en der verlie zersronde. Evenmin waren de verrich tingen der 2e klasse-clubs van dien aard dat men over de toekomst van het spel peil bijster hoopvol gestemd kan zijn. Wat wèl te prijzen viel, was de animo der deelnemers. De weersomstandigheden wa ren gunstig voor korfbal, en ook daardoor viel er van lusteloosheid bij de spelers wei nig of niets te bespeuren. Zoodoende waren deze goed geregelde wedstrijden toch de aandacht waard. H. K. V. eindigde als nummer één. Deze Haagsche club ondervond alleen van haar stadgenoot O. Eibernest eenigen tegenstand. Met de verschillende 2e klas- sers had zij minder moeite. Behalve H. K. V. bleef in de eere-afdee- ling ook Vitesse ongeslagen, maar doordat Vitesse's doelgemiddelde tweemaal eenige fracties ongunstiger was dan van haar naaste concurrenten, kreeg Vitesse den vijfden prijs, dien zij in dank en blijmoe digheid heeft aanvaard. De uitslagen der eere-afdeeling waren: Groep 1H. K. V.—A. L. O. 2—0; A. L. O. Eibernest 04; Eibernest—H. K. V 12. Groep 3: H.K.V. 2—Vitesse 1—2; Vitesse H. B. S. 1—1; H, K. V. 2—H. B. S. 0—1. Groep 2: D. K. C.Zuiden 2 01; Die HagheD. K. C. 02; Zuiden 2die Haghe 2—1. Winnaarsronde: H.K.V.Zuiden 2 20; Zuiden 2—H. B. S. 3—1; H. B. S.—H. K. V. 13 Ronden der Tweeden: Eibernest D. K. C. 0—1: Vitesse—D K. C. 2—2, Vi tesseEibernest 21. Ie prijs H. K. V.: 2e prijs Zuiden; 3e prijs H. B. S.; 4e prijs D. K. C.; 5e prijs Vitesse. Voetbalkampioenschaji: P.S.V.Ajax 25; VelocitasGo Ahead 33. Het Leidsch elftal tweede in de wed strijden om den Vierbonden-beker. F. V.C. (Huizum) promoveert naar de Noordelijke eerste-klasse. De korfbalwedstrijd BelgiëNederland door de Nederiandsche ploeg met 7—3 gewonnen. Een Nederiandsche zege in den turn- wedstrtjd tegen België. Huybers (Rotterdam) jollenkamploen van Nederland. BELGIË—NEDERLAND 3—7. Voor het eerst 3 Belgische tegenpunten. (Van een bijzonderen medewerker). De gistermiddag te Antwerpen gehou den interlandwedstrijd tusschen België en Nederland is door het Nederlandsch twaalftal met 73 gewonnen. De rust stand was 4—1 voor Nederland. De regen had het veld moeilijk bespeel baar gemaakt; niettemin werd er uitste kend gespeeld, met België soms als meer geestdriftige partij. De 1000 toeschouwers, die aanwezig waren, moedigden hun land- genooten warm aan en het is voor de eerste maal in de geschiedenis van het Nederlandsch-Belgische korfbalwezen, dat België het in een dergelljkcn wedstrijd tot drie tegenpunten heeft gebracht. Voor waar een stap in de goede richting van onze Zuiderburen. Toen onder leiding van den heer W. C. Schaap aangevangen werd, bleek overi gens de superioriteit van het Hollandsche spel spoedig en duidelijk genoeg. Reeds na tien minuten scoorde mej. Smits van Deetos voor de eerste maal en vijf minuten lager lag numero twee door den korf, toen Seits fraai inschoot. Na de wisseling trachtte België den achterstand in te halen, maar succes kwam aan den anderen kant als A. Madsen met een ver schot 30 deed no- teeren. Niettemin hielden de Belgen moe dig vol en 3 minuten later had aanvoer der Janssens succes en wist hij het eerste tegenpunt te scoren, 31. Mevr. Versluis veriiet het veld en werd vervangen door mej. Vaandrager. Nederlands was nu veel sterker en het was Dorsman, die 1 minuut voor rust den stand op 41 bracht. Onmiddellijk was België in den aanval en reeds twee minuten na de hervatting scoorde Erauw voor de tweede maal tegen. Sedert 1922 heeft België het nog niet zoo ver gebracht en dit punt bracht dan ook groote geestdrift bij de spelers en niet minder bij de toeschouwers. De Belgische verdediging met Erauw aan het hoofd verdedigde met alle macht. Mej. Voorden- berg liet een bal op den rand van de korf rollen, doch het was uitstel van executie, en 19 minuten na de hervatting bracht Seits den stand op 52. Het spel geraakte nu verdeeld met Nederland als de meest doortastende en gevaarlijkste ploeg. Na 25 minuten wist Smet het derde doelpunt voor België te maken. Drie minuten later tolde een schot van A. Madzen keurig door den mand, 63 en in de 32e minuut scoorde dezelfde speler numero zeven. De Hollanders bleven sterker, doch ver mochten den stand niet meer op te voe ren, zoodat het einde kwam met een 7-3 overwinning van Nederland. NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. Uitslagen van gisteren. West I Noord: K. Zaand.—Westerkw. 2-0. Oost I B: H. K. C.—Naas 2—8. West IIB: Z. K. V.—K. V. D. 4—2. West IIC: Het Zuiden 2Die Haghe 2-1. Promotie en Degradatie. West I Noord: SportiefD. D. V. 14 West I Zuid: RozenburgFluks 51. Oost I A: Hellas—Be Quick 1—2. Oost IB: W. BlauwO. Zwart 10. Kampioensch. 3e kl. Z.-H.: Sellicha— Gymnasiasten 1—3. Zilveren Korf. Demi-finale: EendrachtH. S. V. 2I. Overzicht. Het is met den eersten degradatie-wed strijd van Fluks geheel misgeloopen. Fluks is door de zeer energiek spelende 2e klas- sers overrompeld en met den kous op den kop huiswaarts gezonden. Fluks krijgt nu nog den thuiswedstrijd en als zij dien weet te winnen, volgt er een beslissings-wed- strijd, zoodat nog niet alle kans vervlo gen is. In Noord-Holland heeft D. D. V. haar plaats in de le klasse behouden. In Gel derland zal een beslissingswedstrijd noo- dig zijn tusschen Hellas en Be Quick, en in Overijsel verliest Zwolle zijn le klasse club aan Kampen.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 9