HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUGNIETEN kunst en letteren. SPORT. UIT DE RIJNSTREEK. PAARDENSPORT. 0et concours-hippique te hoofddorp gaat door. Oft bestuur van de vereeniging „Voor- jt.. te Hoofddorp heeft thans besloten Sir 23e concours-hippique dit Jaar te liten doorgaan. Het zal gehouden worden '„tiet in uitstekende conditie verkee- «nde gemeentelijke sportterrein te Hoofd- gp op Woensdag 15 Juli a.s. o DUIVENSPORT. de snelvlieger. Wedvlucht vanaf Creil, afstand plm. 138 Oi„ los 9 uur v.m. Z.W.wind. A Lacourt le 2e 4e 6e en 7e. a. P. v. d. voort 3e 8e 9e 10e en lie. H. Th. Brugman i, en 13e. C. Walle 12e en 14e. Eerst geconstateerde vogel 2.30.38. Laatst geconstateerde vogel 3.16.3. HET OOSTEN. Wedvlucht vanaf Compiègne. Afstand 537 k.M. De vogels werden om 9 uur in rrijheid gesteld, met Westenwind en don- jere lucht, en bereikten als volgt hun bokken: N. Hogervorst 1 u. 26 min. 27 sec. H. v. Vecht 1.27.02. N. Hogervorst 1.30.20. H. d. Vecht 1.31.23. Idem 1.31.23. Idem 13213. Varkenvisser 1.36.7. Idem 1.36.38. v. d. Vecht 1.37.42. C. J. Eygenstein .'.46. H V. d. Vecht 1.38.16. C. J. Eygen- rteln 1.40.10. Deze vlucht had een zeer vlug verloop. _t vogels werden al op hun hokken ge- ionden. voordat de liefhebbers ze ver- vacht hadden. ALPHEN. Kinderfeest „Bloemhof". Het door de speeltuinvereen. „Bloem hof voor de kinderen van hare leden Zaterdagmiddag georganiseerde kinder feest is vanwege de slechte weersgesteld heid zoowel letterlijk als figuurlijk geheel in het water gevallen en door het be stuur uitgesteld tot de volgende week. Door de aanhoudende stortbuien van Zaterdagmorgen stond het terrein hier en daar bijna geheel blank, De heer H. v. d. Berg alhier werd benoemd tot hoofd der Chr. Da Costa- School te Bodegraven. LEIDSCHE POSTDUIVENCLUB. Uitslag vanaf Creil. Los 9 uur. A. Krol le 3e lie; J. Rakhorst 2e 5e 19e H 29e; J. Neuteboom 4e; J. Vliegenthart A. Vosselman 7e 10e; F. de Zwart 8e !5e 27e 28e 30; G. Jongeleen 9e 14e; N. Bcmelman 12e 18e 25e; J. v. d. Berg 13e De 22e; D. Steenvoorden 16e 23e 26e; D. Ojykema 17e: W. Warnecke 21e; A. Cou- Öjn 31e 32e: H. v. d. Mark 33e. Eerste duif 2 u. 12 m. 13 sec., laatste jrUswinner 2 u. 50 m. 29 sec. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN (WASSENAAR). Wedvlucht met oude duiven vanuit Or leans, afstand 504.015 K.M. In cor 'ours V duiven. De vogels werden in vr jheid fisteld te 7 uui? 20 min. De eerste duif rerd geconstateerd te 1 uur 58 min. 56 s., laatste prijswinnende vogel te 2 uur min. 32 sec. De uitslag was 1. 3, 10, C. fersteeg Jr., 2. K. Scheffer. 4, 8 J. P. Bre- ierode. 5 A. Groeneveld, 6 en 7 D. J. de Hos, 9 H. C. Donders. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN (ALPHEN) Wedvlucht met oude duiven van af Compiège Frankrijk afstand 329 K.M.. De duiven werden gelost om 9 uur en be reikten hun hokken als volgt: I. Gebr. Mens 1 uur 38 min., 37' sec., A. Bergshoef 1-41-56, 3. P. G. Borgers 1-45-16. 4. A. Bergshoef 1-46-02, 5 Gebr Mens 1-47-14 6. A. Bagshoef 1-49-17. 7 A Bagshoef 1-49-37, 8. A. Bagshoef 1-50-20, 9 P O Borgers 1-53-36, 10. P. G. Borgers BOSKOOP. Inbraak in het gebouw der „Boskoopsche Veiling". Alhier is ingebroken in het gebouw van „De Boskoopsche VeUing". De dief oi die ven heelt of hebben aan den achterkant van het gebouw een deur geopend, waar- scnijnhjk met gebruikmaking van een looper. Vervolgens hebben zij in het ge bouw eenige deuren, waaronder de kan toordeur met geweld geopend. Op het kan toor werd de brandkast (een oud model! aan een nader onderzoek onderworpen, dat wil zeggen voorover gegooid en aan den achterkant geheel open gemaakt. De buit, welke de heeren in handen viel, zal wel niet medegevallen zijn, slechts een be drag van 30 gulden bevond zich in de kast. Overigens wordt in het gebouw niets vermist, zoodat het alleen om geld te doen geweest is. De politie stelt een ernstig on derzoek in. Ongeval in de bad- en zweminrichting. In de bad- en zweminrichting alhier, heeft een ongeval plaats gehad, dat bij zonder goed afgeloopen is. Mevr. G„ die zich zwemmende in het basin bevond, zag op een gegeven oogen- blik, dat haar 7-jarig dochtertje, dat naar haar stond te kijken, in het diepe basin viel. De moeder kwam haar kind dadelijk te hulp en kon het kind dat reeds gezon ken was, grijpen; evenwel miste zij de tegenwoordigheid van geest om het boven te brengen. De badmeester, de heer A. Ramp, begaf zich dadelijk te water, en mocht het ge noegen smaken om het kind, dat reeds veel water binnen gekregen had, te red den. Ook de moeder, die zeer zenuwachtig was, moest op het droge gebracht worden. 3. Wim, die in den wagen verborgen Het lekkertjes er van nam, Hoopte, nog steeds bang voor zijn vijand Dat het uur van vertrekken kwam. Maar eindelijk voelde hij beweging De wagen ging schokkend voort, Terwijl door Wim in den wagen het bevel Van den voerman werd gehoord. 384. Dat smaakte goed, zoo'n malsch boutje Het deed beiden werkelijk goed, Het is wat flauw, zei Pim smakkend. Maar men zich behelpen moet." In de wilde, „zei Pim's makker, Valt mij het nog aardig mee, Wij moeten maar niet gaan mopperen Wat ook Robinson Crusoe niet deed." STRIJD EN VRIENDSCHAP (Voorschoten). Wedvlucht van Creil. In concours waren 1 duiven. De eerste vogel bereikte het hok n 2 uur 8 min. 18 sec. en de laatste om 1 uur 26 min. 22 sec. Prijswinnaars waren: H. H. J. van, Klaveren le, 5e, 9e; A. de Graaf 2e: W. Spigt 3e; G. A. van Adrichem 6e; P. J. van Klaveren 7e, 8e, lie; P. i. Oosterveer 10e; A. Oudshoorn 12e. Wedvlucht van Orleans. In concours 68 ouiven. De eerste vogel bereikte het hok om 1 uur 46 min., de laatste om 2 uur, 25 bin. 8 sec. Prtjswinners waren: H. H. J. van Klaveren le, 5e, 9e. 11e; 6 A. van Adrichem 2e. 6e; A. Oudshoorn 12e; A. de Graaf 4e; J. Sluiter 7e; P. '•van Klaveren 8e, 14e; C. Zwaan 10e, 13e. nederlandsch tooneelverbond. Vervolg Jaarvergadering. De secretaris mr. dr. De Vrieze deelde "ide te Zutphen gehouden 61ste alg. ver kering nog mede, dat mej. J. P. Kor- «loever, overleden te Den Haag, een tsaat van f. 10.000 aan de tooneelschool loert vermaakt. de verschillende jaarverslagen blijkt - h ^langstelling voor het Tooneel- ■erbond niet vooruitgaat. De algemeene «eretaris verklaarde zich bereid daar, •uur zulks gewenscht is met de afdee- ®Ssbesturen te spreken wat gedaan kan •orden om tot meer bloei te komen. 8 de bestuursverkiezing bepleitte mevr. •n Itallievan Embden de opneming een vrouw in het hoofdbestuur en Sundan versc'1i"en'ïe ^jden daarin ge- J® plaats van prof. Van Moerkerken, die fwunkt had, werd daarop gekozen mevr. ,"e Vriesde Vries, te Leiden. De vaca- W. RostOnnes blijft voorloopig on- 'Orvuld. De heeren G. R. Deelman en D. bi-h v- d. Berg werden als leden der com mie van beheer en toezicht over de too- oolschool herkozen. "o volgende jaarvergadering zal te Am- Sehouden worden de afdeeling «pnen werd aangewezen voor het on- der rekening over 19301931. tan LT°urstel ^en Haa£ ora de afdracht lot w hoofdbestuur te verhoogen van 20 "l PCt. werd verworpen. OUD-ADE. Uilvaart en ter-aarde-besteüing van Pastoor W. J. J. van Straclen. Alhier vonden in de R.-K. Kerk de lijk diensten plaats voor de zielerust van wijlen pastoor Van Straelen. Deze metten werden door vele parochianen bijgewoond en door vele priesters en geestelijken uit de omgeving. O.a. werden opgemerkt pastoor H. A. J. M. Quant, uit Noordwij- kerhout als agens, diaken A. A. A. Smits uit Leiden, subdiaken de heer Van der Lugt uit Haarlem, cantors de heeren N. van Schaik, kapelaan der St. Willebrordus Kerk te Oegstgeest en A. M. Kok te Am sterdam. In het priesterkoor hadden nog vele geestelijken een plaats ingenomen, o.a. de deken van Zoeterwoude de heer J. C. F. Franken Eveneens onder grootc belangstelling werd de H. Mis van Requiem opgedragen door deken A. H. J. Homulle uit Leiden, geassisteerd door pastoor H. J. J. van Straelen, broeder van den overledene, aalmoezenier te Amersfoort. O.a werden hierbij opgemerkt pastoor Th. M. Beukers van de St. Petrus Kerk uit Leiden, pastoor J. C. Vijverberg der St. Jozeph Kerk uit Leiden, Pastoor J. A. Helling van de O.L. Vrouw Onbevlekt Ont. uit Leiden. Nadat de H. Mis was opgedragen hield kapelaan R. M. A. Nleveen van Dykum uit Lelden een lijkrede, waarin hij de ver diensten van den overledene voor Oud- Ade gedurende zijn 21-jarig pastoraat schetste. Hierna vond de ter-aarde-bestel ling plaats op de begraafplaats naast de kerk. Ook hier waren vele belangstellen den, parochianen en geestelijken tegen woordig. NOORD WITK. Inbraken. Zaterdagnacht is alhier tussc'nen halfeen en half drie ingebroken in vier bewoonde buizen in de kom van het dorp. De dieven hebben zich toegang verschaft door het verbreken van een ruit bij de iam. s de W. P., B. en V. Rustig is alles door zocht. Bij de fam. de W. zijn zij gestoord, daar de bewoners door liet gestommel wak ker werden. Alleen geld wordt vermist, andere voorwerpen mede onder hun bereik kwamen ditmaal niet in aanmerking. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. Twee onbekende personen worden inmid dels verdacht, waarvan een gekleed met lichte pet en jas, terwijl den ander een slappe hoed droeg en een tasch bij zich had. Ged. Staten stellen Provinciale Staten voor het rouwgeld voor de Dr. Mr. Willem v. d. Berghstichting alhier, voor idiote en achterlijke kinderen, te verhoogen tot de helft van het verpleeggeld, met inbegrip van het kleedgeld, zijnde f.357 per onbe zette plaats per jaar, overeenkomstig de regeling welke reeds in tal van andere contractueele gestichten geldt. Deze rege ling wordt tevens voorgesteld voor de St. Willibrordus-stichting te Heilo en het St. Bavogesticht te Noordwij kerhout. ROELOFARENDSVEEN. Te water geraakt. Het dochtertje van den heer J. van Rhoon geraakte te water. Door het kor daat optreden van den wegwerker F. Huigsloot werd de kleine van een wissen dood gered. NOORDWITKERHOUT. Dc jaarlijksche processiedag. Gistermiddag te vier uur begonnen de kerkelijke plechtigheden in de Bavo- Parochie alhier, ter eere van den j aarlij k- schen processie-dag. Op liet groote terrein waren hulp altaren opgericht, alle prachtig met bloe men versierd, met rondom heiligenbeelden. 1 Midden op het terras verrijst een levens- j groot beeld op zuil van Christus-Koning. in de lanen, rijk versierd met de pause lijke en nationale kleuren, waren eere- i poorten en triomfbogen opgesteld. Van uit het midden-terrein begon de plechtige i processie met 't Allerheiligste Sacrament, gedragen door den rector onder een bal- aakijn. getorst door vier personen. Alom geklingel der bellen en gezwaai met wie rookvaten. Onder de tonen van het R.-K. muziekgezelschap „St. Jeanne d'Arc" trok een enorme stoet van geestelijken, zes honderd patiënten en honderden geloovi- gen uit beide parochies, door de prachtige van „St. Bavo". De tocht duurde twee uur. Het plechtigste oogenblik was, toen de Rector, onder doodsche stilte aan de enorme, in diepe vereering geknielde men- schenmenigte den zegen gaf met 't Aller heiligste. Het „hoogste duin" verdwijnt. Vele families uit de omgeving, die ge woon waren te pic-niccen op „het hoogste duin" zullen met leedwezen vernemen, dat deze mooie plek weldra gaat verdwijnen. Ook hier wordt al het zand afgegraven, terwille van de bloembollen-cultuur. HAARLEMMERMEER. Van een ladder gevallen. De bouwvakarbeider B. had, terwijl hij nabij den Bennebroekerweg alhier werk zaamheden aan een woning verrichtte, het ongeluk van een ladder te vallen. In be- wusteloozen toestand werd hij opgenomen, naar zijn woning gebracht en onder ge neeskundige behandeling gesteld. Hoewel de gevolgen zich aanvankelijk ernstig lie ten aanzien en op hersenschudding duid den, bleek later in zijn toestand een gun stige wending te zijn gekomen, zoodat er alle hoop bestaat op herstel. Verkooping. In café Wink nabij den Vijfhuizerweg alhier, werd ten overstaan van notaris H. Bax publiek verkocht het huis met schuur van den heer J. de Vries. Kooper werd de heer J. van Andel te Hoofddorp voor f.5890. Eenige aan den Vijfhuizerweg nieuwgebouwde woonhuizen werden 1™*»- houden. Been gebroken. De bestuurder van een motorrijwiel, de heer S. had Zaterdagavond op den Hoofd weg bij het passeeren van een auto het ongeluk met zijn motor in den grasberm te slippen en om te slaan. Met 'n gebroken been werd hij opgenomen en per auto naar zijn woning gebracht. OEGSTGEEST. Ged. Staten stellen aan de Prov. Sta ten voor aan C. P. J. Paardekooper alhier te verkoopen een terrein van 4 H.A., ge legen ten Westen van het RijnSchie- kanaal, nabij de spoorlijn Leiden-Woerden in de gemeente Leiden, voor den prijs van f. 17.000 per H.A. Het terrein is destijds voor gemiddeld f. 7000 per H-A. door de provincie gekocht in verband met de om legging van het RijnSchiekanaal, doch behoefde daarvoor niet te worden gebruikt SASSENHEIM. Buitenlandsche bekroningen. Op de te Birmingham gehouden tentoon stelling van Narcissen werd aan de narcissen Gracions (Leedsü), George Royers Clark (Leedsü) en Goldwin (incomparabilis) van de N.V. L. van Leeuwen en Zonen alhier een gctuigschiiit van verdienste toegekend. De N.V. Warnjar en Co. ontving eveneens een getuigscrift van verdienste voor de nar cissen Rusthoff (Barrü), Sun Star (Barrtl) en Polwyn (poelicus): Bovendien werd aan een inzending af gesneden bloemen van narcissen van de N.V. L. van Leeuwen een gouden medaille en aan die van de N.V. Warnaar een zilveren medaille toegekend. De bollenoogst. Hier en daar is reeds een aanvang ge maakt met het rooien der tulpen, al bepaalt zich dit tot de z.g. ondereinden. Men is hiermede begonnen om straks in den druk ken tijd minder werk te hebben en alzoo een betere verdeeling der werkzaamheden te krijgen. VOORHOUT. Goed afgeloopen! Gisterenmiddag om 12 uur reed een personenauto op de Jacoba van Beieren- weg in de richting 's-Gravendamscheweg. Nabij de Engelschenlaan stak de 3-jarige W. de Gr. plotseling den weg over vlak voor de auto. De chauffeur remde zeer krachtig, doch kon niet verhinderen dat het jongetje tegen den grond terecht kwam. Het knaapje bekwam bijna geen letsel. De tulpenteelt. De tulpen in deze omgeving sterven nu reeds zeer snel af, zoodat mede doch het late voorjaar, de groeiperiode heel kort is geweest. Men verwacht een zeer matig gewas een eenigszins stijgende prijzen. Bij de politie is aangifte gedaan van diefstal van een bruin dekzeil. Op het zeil stoot de naam Gebr. van der L(ans), Sas- senheim. VOORSCHOTEN. Aanrijding. Zaterdagavond is het dochtertje van den heer L. bij het oversteken van een straat door een wielrijder aangereden. Het meisje kreeg een beenfractuur en is na geholpen te zijn door de doctoren M. v. d. Stoel en H. de Boer naar een zieken- inrichting te Leiden overgebracht. Brand in woonwagen. Gistermiddag omstreeks 5 uur ontstond een begin van brand in een voorbijtrek kende woonwagen doordat een gordijn en beddegoed vlam vatte, terwijl kinderen in den wage nzaten te spelen. Door vlug ingrijpen werd gelukkig erger voorkomen. Er deden zich geen persoon lijke ongelukken voor. WARMOND. HET LUSTRUM DER WARMONDSCHE FANFARE. Een mooie huldiging. Het tweede lustrum feest der Warmond- scbe Fanfare is een grootsche hulde der vereeniging geworden, waaraan de geheele bevolking heeft deelgenomen. Liet den ge- heelen dag het weer veel te wenschen over, zoodal zelfs een oogenblik gevreesd werd dat de geheele feestviering in duigen zou vallen, in den namiddag klaarde het weer geheel op en 'n heerlijk zomer zonnetje ver hoogde direct de feeststemming. Te ruim zes uur begaf de Warmondsche faniare zich met volle muziek naar het Warmonderhek waar de directeur der vereeniging, de heer M. Bolderdijk, die inmiddels per auto uit Oegstgeest was gearriveerd werd inge haald. Onder het spelen van een pittigen marsch begaf men zich naar Hotel de Stad Rome waar de directeur door den eere voorzitter in een kernachtige speech werd toegesproken en gefeliciteerd met het jubi leum zijner vereeniging. Hierna begaf de Warmondsche fanfare zich naar de gemeen telijke muziektent die ,voor deze gelegenheid evenals de geheele Baan met groen en bloemen en lampionverlichting keurig was versierd. Toen allen hadden plaats genomen kwam onder het spelen van een vroolijke marsch het Harmoniegezelschap uit Leiden „De Post" de Baan opzetten om voor de muziektent deze marsch teneinde te brengen een attentie die zoowel door de leden van Warmond's Fanfare als de in zeer groote getale aanwezigen op zeer hoogen prijs werd gesteld. Nadat de Warmondsche Fanfare eenige muzieknummers ten gehoore had gebracht, werd door de heer J. M. Hempenius voorlezing gedaan van diverse ingekomen felicitaties en gclukwenschen zoowel van corporaties als particulieren, terwijl spreker mededeelde dat eveneens schriftelijke gelukwenschen waren binnen gekomen van den heer A. J. L. Ketelaar, burgemeester en S. Baron van Heemstra, beschermheer der vereeniging, die beiden mededeelden dat zij tot hun grooten spijt verhinderd waren dezen feestavond bij te wonen Hierna nam de heer J. Bergman, voorzitter van Wannond's Fanfare het woord. In de allereerste plaats heette spr. alle aanwezigen hartelijk welkom inzonder den eere-voorzitter, het dames-comité, het eere-comité, den heer Alb. Oudshoorn, loco burgemeester de Wethouders, secretaris en Leden van den Raad terwijl het spr. zeer veel genoegen deed dat ook Mgr. H. J. M. Taskin. president van het Groote Seminarie bij deze huldiging tegenwoordig had willen zijn. Ook mevrouw Krantz riep spr. een woord van hartelijk welkom toe. Nadat hij uitvoerig de oprichting, groei en bloei der vereeniging had nagegaan en daarbij de vele successen memoreerde die de vereeniging tijdens het tienjarig bestaan te boeken gehad heeft, richtte spr. meer speciaal een woord tot den directeur. Ook gij, aldus spreker viert heden bij ons korps Uw tweede lus trum. Alle aan ons vaandei prijkende medail les en kransen zijn onder Uwe bekwame leiding verkregen. Gij zijt voor ons geweest niet alleen directeur van Warmond's Fan fare maar gij zijt door Uw aangenaam ka rakter van ons allen een vriend geworden. Het lief doch ook het leed hebt gij met ons gedeeld. Steeds hebt gij er den moed ingehouden en gij ziet met succes! Voor alles wat gij voor ons gedaan hebt zeg ik U mede namens de werkende leden hartelijk dank waarbij ik de^wensch uitspreek, dat het U gegeven moge zijn nog vele jaren in de beste gezondheid en opgewektheid de dirigeerstok te hanteeren. De leden die achter U staan geschaard, wilden Uw 2e lustrum niet laten voorbijgaan, zonder een blijk van dankbaarheid te geven. Zij hebben voor deze gelegenheid een bord laten ver vaardigen door de N.V. Porceleine Fles te Delft waarin is vereeuwigd ons vaandel met de muziek en inleiding van de door U geschreven marsch „Warmond's glorie". Ook mevrouw Bolderdijk, aldus spr., een woord van hartelijken dank voor de steun aan Uw man verleend. Namens ons allen bied ik U deze bloemen aan. ,Nadat spr. allen, die aan het welslagen van dit feest hadden medegewerkt nogmaals had bedankt besloot spr. zijn langdurig toegejuichte rede. Zichtbaar getroffen dankte de heer Bolderdijk den voorzitter voor de hem gebrachte hulde en bood eenzelfde bord aan als blijk van waardeering voor al de moeite en zorgen aan de vereeniging be steed. De voorzitter toonde zich door deze hul diging zeer aangenaam verrast, daar hij in de stellige meening verkeerde dat slechts een exemplaar bestond. Hierna werd het woord verleend aan mevr. Langelaar, die namens het dames-comité sprak als volgt: Eere-voorzitter, bestuursleden en leden van Warmond's Fanfare: Mij valt de eer te beurt U namens dona teurs. kunstlievende leden en verdere be langstellenden op dezen avond toe te spre ken en U namens hen allen hartelijk geluk te wenschen met de viering van Uw tweede lustrum. Zoo juist heeft Uw voorzitter, de heer Bergman de resultaten geschetst, welke Warmond's Fanfare dank zij Uwe ambitie en de eminente leiding van den heer Bol derdijk heeft mogen hereiken. Een reeks van successen waarvan de vele lauweren aan Uw vaandel getuigen en waarop wij allen trotsch zijn, zijn behaald. Houdt Uw vaandel hoog en wij geven U gaarne de verzekering dat de groote sympathie welke Warmond's Fanfare thans allerwege geniet en die ook nu weder in ruime mate js gebleken, zal blijven voortduren. Dank zij Uwe groote en algemeene medewerking doet het mij zeer veel genoegen, namens U aan Warmond's Fanfare een trombone en baritonhoorn te kunnen aanbieden op welke instrumenten in overleg met het bestuur onze keuze werd bepaald. Bovendien zal onze penningmeesteresse mej. Kruseman bin nen enkele dagen nog een flink batig saldo der ingezamelde gelden in de kas der feestvierende vereeniging storten. Mijnheer de voorzitter moge deze instrumenten zoo mogelijk nog de harmonie in en met Uw korps tot hooger peil opvoeren, Warmond's Fanfare. Ook ons dames comité heeft ge meend bij dezen tweeden mijlpaal op den weg' van Uw bestaan niet achter te mogen blijven en biedt U als blijk van hulde cn waardeering dezen althoorn aan. Moge de heldere tonen van de U aangeboden instru menten voor U den tolk blijven van de groote sympathie die Warmond U toedraagt. Hierna sprak de heer J. Heytlager als voorzitter van het eere-comité als volgt: Als voorzitter van het eere-comité, ge vormd ter gelegenheid van het tweede lus trum van Warmond's Fanfare zou ik gaarne onzen dank willen betuigen aan het dames comité voor alle moeiten welke de diverse dames zich hebben willen getroosten om tot zulk een schitterend financieel resul taat te komen. Met zeer veel genoegen werd het aanbod aanvaard van het Leidsche Harmoniegezelschap „De Post" welke ver eeniging zooals u reeds uit het programma hebt gezien onder leiding van den heer M. Bolderdijk meerdere nummers ten gehoore zal brengen. Gaarne breng ik deze ver eeniging de groote dank van het eere-comité voor hare medewerking, waaraan het wel slagen van dezen avond zeker voor een groot gedeelte zal moeten worden toege schreven. Nog rest mij onzen dank te betuigen aan het gemeentebestuur van War mond voor de welwillendheid Warmond's fanfare gebruik te laten maken van de gemeenleiijke muziektent. Bestuur en leden van de jubileerende vereeniging. Gaarne wL ik mij nog kwijten van een aangename taak en U namens Uwen eere-voorzitter en leden van het eere-comité ook een instrument aan te bieden. Onze keus viel in overleg met Uwen directeur op een trompet. Hopen de dat ook dit instrument zal medewerken tot steeds grooter succes Uwer vereeniging, 32

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 7