éJ&iïef iRÖOT MODEL HAZELNOOT REEPEN GEZONKEN SCHAT. LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 20 Mei 1931 Derde Blad No. 21830 fyffDE RAADZAAL. PARLEMENTAIR OVERZICHT KERK- EN SCH00LNIEUWS. BINNENLAND. FEUILLETON. Jaargang DE RAAD IS BIJ! n t heeft lang geduurd, doch men ls Jr.t."door de achterstallige punten I «komen, daar de nieuwe agenda l i? slechts hamerpunten bevatte, "„r werden bij enkele daaraan nog losse opmerkingen gemaakt, doch beteekenen had dit toch niet en fcnnen daarvoor gevoegelijk naar het brerwüzen- Alleen even terloops het (L dat een raadslid geen techni- tosties zou mogen beroeren bij een rtj„. van eenlgerlei aangelegen- In den Raad, zou al een heel vreemd mnt zijn en getuigen van weinig 5ien zin Wij willen echter aanne- fat het ook zoo nimmer is bedoeld, meer een opmerking was naar Jug van de toevallig aanhangige f waarbij degene, die de technische |t( berde bracht, niet bepaald geluk- Idschotel was evenwel de regeling Tasting op de openbare vermakelijk- ijnderdaad is dit op zich zelf geen If. sympathieke belasting, doch dit iedere indirecte belasting, on- Viz welke. Hoewel aan den anderen Ttóch ook weer iets inzit, dat nog „jet is, n.l. het een kleinigheid lütalen voor gelden, zuiver besteed r,®ak. Te betreuren is daarbij icit ook „kunst" mede wordt be- fe: zal evenwel in dezen de juiste Tpjijn kunnen trekken? tjürnevens op het feit. dat de Eisoeite heeft om aan de benoo- Ejs te komen, ligt het derhalve Ij jat men door den zuren appel Jps dit is dan ook algemeen ge- Kfi door de socialisten, lj.jer Goslinga heeft zijn nieuwe lag er bijkans ongewijzigd door CTn dat is voor hem zeker een Jéth waard. Slechts op een punt E de nederlaag, n.l. waar de heer ['een voorstel deed, om de sport- jingen verder tegemoet te komen, tien deze wijziging ten zeerste toe. ltd) de beoefening der sport ook van idswege niet genoeg kan worden ■d in het algemeen volksbelang en jmeente heusch aan steun voor eiijke oefening niet overdreven veel «treuren, dat het amendement-Van ake gelijkstelling van tooneel met en zang ook geen genade kon bij den raad en wij blijven nog hopen, dat te eeniger tijd deze fout ■den hersteld. Zeker, volmondig zij ind, er is een soort tooneel. dat V torden afgekeurd, doch geldt dit renzeer voor muziek en zang? In weel zit een groote dosis opvoe- kracht en gaat het nu aan om gelijk te stellen met alle andere van vermaak, van welken aard trwijl muziek en zang in een aparte worden ingedeeld? Nogmaals, wij dat straks de onbillijkheid daar- g zal worden ingezien en hierin ring zal worden gebracht. Speciaal tijden heeft het tooneel. en vooral ede tooneel. wel eenigen overheids- toodig! lotte ls de interpellatie-Coster tot nde gebracht. Of deze misschien let weer zal herleven in een inter- is nog de vraag, want hel was lleld ondoenlijk voor den raad op i uiterst technische antwoord van der Goslinga, afkomstig van de der Centrale, zonder nadere be ing in te gaan. Uit dit antwoord dat men voor de keus stond van te hooge dan wel te lage stroom, het nieuwe onderstation aan den Rijndijk niet gereed was, en toen om klachten over slecht licht te men, het eerste gekozen, al heeft dit schade aan lampen veroorzaakt. De der deed tevens uitkomen, dat dit feitelijk nog is, waardoor de op- van den heer Wilmer die anders niet was, geen hout sloeg doch Schüller ontkende, dat de fout er was an zou het anders worden! onze Gemeenteraad weer TWEEDE KAMER. Wijziging Drankwet. De Kamer heeft de behandeling voort gezet van het wetsontwerp tot wijziging der Drankwet. De heer Kortenhorst heeft op art. 12 zijn amendement verdedigd, om mogelijk te maken dat het maximum-aantal vergun ningen in een gemeente met 3"/'» kan worden overschreden, ten behoeve van vergunningen aan inrichtingen tot maat schappelijk verkeer. Over dit amendement hebben enkele sprekers het woord gevoerd; het is ten slotte met 52 tegen 12 stemmen verworpen. Het debat was zoo technisch, dat het geen reden heeft er op in te gaan; zelfs in de Kamer luisterde vrijwel niemand. Zonder hoofdelijke stemming werd aan genomen een amendement-van Hellcn- berg Hubar, bepalend dat aan beroeps militairen geen vergunningen zullen wor den uitgereikt. Eveneens werd aangenomen een amen dement-van der Heide, om geen introduc tie in sociëteiten toe te staan op dagen, waarop een tapverbod is uitgevaardigd. De Minister heeft vervolgens overge nomen een amendement van den heer Van Hellenberg Hubar, voorschrijvend dat B. en W. binnen zes weken, nadat ver zocht is een vergunning-aanvraag op de lijst te zetten, de beslissing daarover moe ten meedeelen. Gedebatteerd is daarna over een amen dement van den heer Oud, bepalend dat, wanneer het aantal vergunningen bene den het maximum daalt, bij het verlee- nen van nieuwe vergunningen de inrich tingen voor maatschappelijk verkeer voor keur hebben. Dit amendement achtte de heer Van Vuuren niet billijk tegenover particulieren; de heer Smcenk vreesde dat bedoelde in richtingen plotseling zeer zouden toene men; de heer Van der Heide ondersteunde het voorstel; de heer Snoeck Henkemans zag er een bedreiging in voor winkel bedrijven en de Minister meende dat de voordeelen van het amendement grooter waren dan de nadeelen. Het amendement-Oud is tenslotte met 31 tegen 23 stenjmen verworpen. Voorts is nog aangenomen een amen- dement-Hubar, om van beslissingen van B. en W. beroep open te stellen op Ge deputeerde Staten. Dit voorstel ging er met 42 tegen 14 stemmen door. Maar: overigens leverde deze vergadering, be halve nog wat meer amendementen-ge- scharrel, geen kostbare resultaten op. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Steenbergen. J. K. v. d. Brink, te Westzaan. Te Lopik c.a. en te Hoornaar, J. Cuperus, cand. te Utrecht. Te Genemuiden, J. D. v Hof, te Oud-Beyer- land. Te Wapenvelde, J. G. R. Langhout, te Hoogeveen. Te Idsegahuizen-Piaam, H. Molenaar, rand te Arnhem. Te Birdaard, J v. d. Wiel, cand te Den Haag. Te Hoor naar J. C. Cuperus, cand. te Utrecht Te Hooge Zwaluwe A, de Bruyn, cand. te Utrecht. Aangenomen: Naar Andijk itoez.) H. Bax, te Nieuw-Beerta. GEREF. KERK. Tweetal. Te Zuidbroek. N. J. A. van Exel, cand. te Utrecht en Jac. Jonker, cand. te Werkendam. Beroepen: Te Beetgum. E Nawijn te O- Nijkerk. Te Hoogersmilde, W. Scheele, cand. te Schoondijke. Te Schiedam (hulp prediker) A W. T. Nyenhuis te Amster dam. Te DuisburgRuhrort, J. Wiepkema, te Eibergen. ALGE1MEENE SYNODALE COMMISSIE DER NEDERL. HERV. KERK. VI. De Belgische zendingskerk heeft de Synode uitgenoodigd haar Synode op 22 24 Juni te Herstal bij te wonen. Besloten wordt daarheen af te vaardigen mr. H. J. M. Tijssens. Aan het verzoek van eert predikant, die toepassing wenscht van art. 70 2e Alg. Reglement, kan niet worden voldaan. Deze predikant is n.l. tevens in hooger beroep gekomen bij de Algemeene Synode, zoodat de zaak waarom het gaat, zich in den wettelijken weg van behandeling bevindt. Twee stemgerechtigde lidmaten van de gemeente te Hattem hebben cassatie ge vraagd van een beslissing in hooger be roep van het classikaal bestuur van Har derwijk in zake de vaststelling van de lijst van stemgerechtigden. Aangezien bedoel de beslissing volgens art. 3 Regl. op de be noeming moet worden aangemerkt als een eindbeslissing, van welke geen cassatie kan worden aangeteekend, wordt het verzoek dezer bezwaarden verworpen. De regeling van de a.s. wijdingssamen komst der Algemeene Synode door het Moderamen. wordt goedgekeurd. Een brief van het Classikaal Bestuur van Heerenveen betreffende de opheffing van de schorsing van een kerkeraad in zijn ressorte. wordt voor kennisgeving aange nomen. Evenzoo een brief van het classikaal be stuur van Dordrecht betreffende de wijze van doopbediening te Numansdorp. Op een vraag om advies betreffende een aangelegenheid van pastorie-goed zal wor den geantwoord, dat het in dit bijzonder geval geen zaak van algemeen kerkelijk belang betreft. De opmerkingen van den Pensioenraad over het voorgesteld Reglement op de Kas tot aanvulling van het Rijksemeritaats- pensioen zullen worden medegedeeld in het Kerkelijk Weekblad De Synodale Commissie zal den heer J. Barbas uitnoodigen de Synode te willen vertegenwoordigen op de vergadering der nationale vereeniging „Pro Rege". op 26 Mei te Utrecht Kennis wordt genomen van het belang rijk verslag der legerpredikanten. Dit ver slag zal in de Bijlagen worden opgeno men Aan hen die het hebben opgesteld, zal dank worden betuigd. RECLAME. 6452 Hofleverancier. 2500 Arbeiders 27j Millioen sigaren per wee' CHRISTELIJK NATIONAAL ZENDINGSFEEST. Op het Chr. Nationaal Zendingsfeest, dat Woensdag 1 Juli op Middachten bij De Steeg wordt gehouden, zal ds. A. B. te Winkel, predikant te» 's-Gravenhage, de openingsrede uitspreken, en ds. A. K. Straatsma, predikant te 's-Gravenhage, de slotrede. UITBREIDING van het LUCHTVERKEER Zullen Groningen en Drente er in opgenomen worden? Te Paterswolde is in het familiehotel een persconferentie gehouden betreffende de vliegfeesten ter gelegenheid van de opening van het vliegveld te Eelde. Hierbij waren tien vertegenwoordigers van de dagbladpers, die per vliegtuig van de K. L. M. waren gekomen, aanwezig. Zij hadden 1 uur en 10 minuten over den tocht gedaan en landden vlot. Het vlieg tuig werd bestuurd door den heer Aler. Om kwart voor zes zijn de heeren weer naar Amsterdam vertrokken. De burgemeester van Eelde. de heer J. Th. Legro. hield 'n inleidingsrede. waarna de heer Van der Paauwe van de K. L. M. het woord voerde. Hij zeide o.m., dat de opening van het luchtvaartterreüi de mo- RECLAME. 6420 VRAAGT VOORAL HOLLANDSCH- ZWITSERSCHE gelijkheid schept de provincies Groningen en Drente in het luchtvaartverkeer op te nemen. Indien het rijkswegenplan verwe zenlijkt wordt komt het vliegterrein aan de hoofdverbinding naar het Zuiden te liggen. Het terrein aldus ging spreker voort is nog van bescheiden omvang, doch er worden aangrenzende gronden voor uitbreiding beschikbaar gehouden, zoodat het in de toekomst ook voor groote verkeersvliegtuigen geschikt kan worden gemaakt. Bij de ontwikkeling der plannen dient er rekening mee te worden gehouden, dat de luchthaven Groningen niet onmiddel lijk als tusschenstation in het internatio naal luchtverkeer zal worden opgenomen. In den aanvang zal het met Amsterdam met een heen- en weerreis in aansluiting op het internationale verkeer kunnen worden verbonden. Later zal wellicht in- lassching op het traject Amsterdam- BremenHamburg mogelijk blijken. Wat het binnenlandsch verkeer betreft dient in aanmerking genomen te worden, dat de snelste trein den afstand Groningen Amsterdam in gemiddeld 3 3/4 uur en den afstand GroningenRotterdam in gemid deld 4 1/4 uur aflegt, terwijl het vliegtuig er met inbegrip van het vervoer per auto van en naar het centrum der stad naar Amsterdam 2 uur en naar Rotterdam met tusschenlanding te Schiphol 2 3/4 uur overdoet. De tijdwinst bedraagt dus niet zooveel, bij directe aansluiting op de bui- tenlandsche diensten legt deze tijdswinst wel groot gewicht in de schaal. Overigens is echter de mogelijkheid geenszins uitge sloten. dat zich toch een binnenlandsch luchtverkeer zal ontwikkelen. De nieuwe snelverbinding schept ook nieuwe ver- keersmogelijkheden, ook voor vracht, waarvoor de vraag zich reeds herhaaldelijk heeft voorgedaan. Ongetwijfeld zal de handel zoowel als het toerisme van dit binnenlandsch luchtverkeer groot voordeel kunnen trekken De moeilijkheid, verbon den aan de exploitatie is echter, dat het uit verkeers- en commercieel oogpunt noodzakelijk is, dat minstens een dubbel- daagsche dienst tusschen Amsterdam en Groningen zal moeten worden onderhou den, waardoor in den aanvang op verlies moet worden gerekend. Dit is de reden dat de instelling daarvan onder de huidige omstandigheden nog wel eenigen tijd op zich zal laten wachten. De moeilijkheden zullen echter beslist worden overwonnen, hetzij geleidelijk, hetzij spoe dig door ingrijpen van de regeering met een plan. dat voor onmiddellijke uitvoe ring vatbaar is. Ter gelegenheid van de opening van het veld worden te Eelde vliegfeesten ge houden. Dr. W. H. MANSHOLT f. Geneesheer-directeur van het Academisch Ziekenhuis te Groningen. Gistermorgen is te Groningen in den leeftijd van 59 jaar overleden de heer W. H. Mansholt, in leven geneesheer-di recteur van het Academisch Ziekenhuis te Groningen. De overledene was in 1871 te Meeden geboren. Hij studeerde aan het Gemeentelijk Gymnasium te Groningen en daarna aan de Universiteit. In 1898 werd hij arts, terwijl de overledene in 1903 promoveerde tot doctor. Hij vestigde zich te Tolbert en vervol gens te Leek. In 1913 werd hij benoemd tot geneesheer-directeur van het Acade misch Ziekenhuis te Groningen. Van 1907 tot 1918 was de overledene lid van de Provinciale Staten van Gronin gen. De heer Mansholt was ridder ir de Orde van den Nederlandschen Leeuw. Bovendien was hij voorzitter van de Ne- derlandsche delegatie, die in 1928 deelnam aan een in Amerika gehouden Congres van de Internationale Vereeniging voor Ziekenhuisdirecteuren. De teraardebesteling zal plaats vinden cp Vrijdag a.s. te Esserveld. ALG. NEDERL. CHR. AMBTENAARSBOND Te 's-Gravenhage begon gisteren het jaarlijksche congres van den Algemeenen Nederlandschen Christ. Ambtenaarsbond, hetwelk druk bezocht was. De bondsvoorzitter, de heer A. v. Driel, heeft de openingsrede gehouden, waarin hij wees op de groote waarde van een principieele organisatie en enkele mede- deelingen deed over den toestand van verschillende afdeelingen. Daarna was aan de orde de behandeling van het jaarverslag van den secretaris, waarbij tevens besproken werd het beleid van het hoofdbestuur. Verschillende afgevaardigden voerden 't woord. O.m. uit Amsterdam, Rotterdam, Hilversum, Leiden, Alphen a. d. Rijn, Gro ningen, Eindhoven. Loosduinen en Medem- blik. De meeste sprekers vestigden de aan dacht op de fusie met den Bond van Chr. Belasting-ambtenaren, welke algemeen wenschelijk werd geacht. Na beantwoording door den bondsvoor zitter en den secretaris van de gemaakte opmerkingen, werd het jaarverslag en het beleid van het hoofdbestuur goedgekeurd en dat bestuur voor het gevoerde beheer gedéchargeerd. Gistermiddag om 5 uur heeft in het Ge bouw van den Gemeenteraad aan de Java- straat het gemeentebestuur van Den Haag het congres ontvangen. J.. Kt Engelsch van LEO WALMSLEY. Mam stelde het vliegtuig zich in Er was gelukkig heel weinig Een briesje dat er stond, kwam uit Kten Dus negeerde ik het en stuur- jnt het noorden in. in orde?" informeerde ik met «tem schreeuwde Patricia terug. ™4 de kraan verder open. De snel- teter begon zich vlugger te bewegen "0-60! lx trok den 'stuurstand naar en als een reuzen-vogel, in een '"Jg. die ons den adem benam, 't de machine de lucht in. Bluf! Ja, old het wel wat van. Maar ik had u,s wat mijn hart begeerde. Ik vloog machine zoo goed als ik maar kon, naast me zat de vrouw, "e jk hield en ik ging mijn vijanden, hoopte, een lesje geven. 'watersport-enthousiast mag dan "Meren over de zilte zeelucht, over wot van het stuurrad, over de lok- de zee. maar ik beweer dat een J.d'1 de sturen van een goed uitge- 'itgtuig in handen gehad heeft, die ^hioops jacht van den wind in de 'o- luchtlagen gevoeld heeft, die weet 's om van onmetelijke hoogte op neer te zien, dat die piloot een neeft leeren kennen, grooter dan ™,(r Het geeft je een sensatie of je '16 bleekgouden sterk mousseeren- nampagne gedronken hebt. Het -J tonuwen tot het dubbele van hun -J activiteit het doet je bloed j ie ie hart v°elt bonzen, -uuderd meter! in minder dan een minuut! Ik bracht het vliegtuig vlak en 'keek over den rand. Fish Island lag vlak onder ons Long Reef leek een reusachtige vischgraat die gebleekt was door een te lang liggen in de zon. Het water was zoo helder als kristal. Als het niet zoo intens blauw van kleur geweest was, zou ik door den zandigen bodem, waarvan elk detail evengoed zichtbaar was als van 't strand, niet geweten hebben waar het land ein digde en de lagune begon. Ten Westen van het rif zag ik geen zand. Niets dan bossen bruin wier met wat koralen uitloo- pers van Long Reef. Ik keek. greep mijn kijker en inspec teerde de sloep, die nu ongeveer een zes honderd meter benoorden de vaargeul en vijftig meter uit het rif voor anker lag. Dusi Khan zat nog steeds op het voorste bankje, middenin zaten twee van de neger-duikers waarschijnlijk even te rus ten voordat ze weer aan den gang gaan, concludeerde ik en numero drie hing half uit het water met zijn handen om het dolboord geklemd. Dusi alleen keek op, de twee andere inzittenden, de negers, van wie ik eerst gedacht had dat ze zaten te rusten, waren bezig een lang touw, dat ik door zijn guirlande van luchtbellen tame lijk goed zien kon, in te halen. Ik keek nog wat scherper toe. Het touw liep recht naar het Westen, naar een plek een meter of tien van de ankerplaats van de sloep naar een groote donkere massa een groot voorwerp dat tus schen de bossen zeewier lag. Groote God! Het was de romp van een schip!!! Ze hadden het wrak, het wrak van de gezonken dhow gevonden!! HOOFDSTUK XVIII. De Arabier. We waren geklopt! Dusi Khan had het wrak gevonden. Nog een paar minuten en de veertig schedels van El Khazar waren in zijn bezit. De negers hingen met hun volle gewicht in het touw. En dat touw was met zijA andere einde natuurlijk aan de bewuste kist bevestigd. We waren juist op tijd gekomen om ge tuige van zijn succes te zijn, om hem den prijs, waarvoor wij ons leven, onze ge zondheid geriskeerd hadden in de wacht te zien sleepen, om ons door hem uit te laten lachen. Bij die gedachte sloeg de drift als een vlam door me heen. Ik bracht het vliegtuig weer in een rechte lijn, overtuigde me ervan, dat mijn mauser voor den greep lag, en draaide met een scherpe bocht om „We gaan naar beneden", schreeuwde ik. Ik sloot de kraan af, drukte den helm stok naar voren en zette de machine in een verticale daling, recht op de sloep af. De spandraden gierden in den wind. II: negeerde de instrumenten ik was niet van plan me door aflezen te laten intimi- deeren, nam het stuur in mijn linker- en de Mauser in mijn rechterhand en boog me over den rand om een beter uitzicht te hebben. Het gladde wateroppervlak rees en rees, een blauwe muur waartegen we te pletter konden slaan. De sloep werd grooter in het tempo waarin de locomo tief van een naderbij komenden sneltrein grooter wordt. De twee negers lieten het touw los en doken op den bodem van de sloep weg, alsof de duivel in eigen persoon op hen afkwam. Maar hun chef liet zich niet bang maken. Met een revolver in de hand stond hij op.. mikte. Ik zag een rooden vuurstraal de kogel floot langs me heen. Ik lachte wild, uitdagend! Een dozijn revolvers hadden me nu niet meer kunnen tegenhouden Nog even en ik was geen dertig meter meer van het wateroppervlak verwijderd. Een van de negers sprong overboord en begon te zwemmen den kant van het rif uit. Ik vuurde, twee maal achtereen, heel snel zonder merkbare tusschenpoos. De tweede neger stond op om het voorbeeld van zijn collega te volgen Maar hij sprong onhandig met een van zijn voeten bleef hij achter het dolboord haken, Dusi Khan trachtte hem nog te grijpen de neger stribbelde tegen hun gewicht was voor de sloep, die toch al schuin lag door het touw, te zwaar. Zij helde.... helde verder. en sloeg opeens om. 't Was natuurlijk maar een vluchtig beeld, dat ik kreeg, toen ik op geen drie meter hoogte langs haar heen scheerde, maar de herinnering eraan zal me mijn heele leven bijblijven. Ik zag Dusi Khan, met zijn gezicht half onder water, nog een wanhopige poging doen om zicli aan de kiel van de sloep boven te houden. Maar zijn vingers glipten van de gladde oppervlakte af, zijn armen zakten neer en met een onbeschrijflijke uitdrukking van ontzetting op zijn verwrongen gezicht zonk hij weg Het volgende oogenblik trok ik de ma chine vlak en gaf gas. Maar de motor pakte niet, er was weer iets niet in orde. De drijvers raakten het water. Ik was wel gedwongen te landen. We gleden meer dan honderd meter door, voordat het vliegtuig tot stilstand kwam. Als'een razende draaide ik aan den starter. Er gebeurde niets. Ik klom uit mijn zitplaats en nam de motor-dekplaat af. De cylinders waren nog warm. Ik keek de magneet na. Er was niets bijzonders te zien. Alles leek in orde. „Wat doen ze?" riep ik mijn metgezei- lin toe. „Ze hebben bijna het rif bereikt.Nu zijn ze erDaar springen ze in de lagune." Ik vloekte. Maar die bui duurde maar even. Bijna onmiddellijk beheerschte ik me weer. Met ongeduld kom je bij een vliegtuigmotor, die ervoor bedankt", niet verder. Ik trok mijn jas uit de hitte was gewoonweg ondragelijk en toog aan het werk. Aan de start-installatie mankeerde niets. De carburator liep over, zooals het behoort. Zorgvuldig ging ik de electrische ontstekingsdraden langs nergens een spoor van kortsluiting. „Een van de drie heeft het strand al bereikt", vertelde Patricia me. „Hij staat nu te wachten op de twee anderen." Op het punt waar zij hun zwemdemon- stratie aan het geven waren, was de lagune niet meer dan vierhonderd meter breed en nu het eb was, zou de waterlijn nog wel een honderdvijftig meter terug gegaan zijn. In mijn wanhoop deed ik de kraan zelf open, schakelde insloeg den motor met mijn handen aan. Alles tevergeefs „De tweede neger is er nu ook," ver telde Patricia me. Ik klom weer naar den motor en keek den benzinetoevoer na. Benzinetoevoer en oliesmeersysteem waren in ordealles was in orde en toch bedankte de motor er voor ook maar een halven slag te maken. Weer haalde ik de dekplaat van de mag neet af en keek zorgvuldig de contact en verbrekingspunten na. Ah! daar had ik het! Een vliegje, kleiner dan de knop van een speld, maar groot genoeg om een grooten 400-paardekrachtsmotor stop te zetten en daardoor het lot van meer dan een dozijn menschen te wijzigen. Ik wipte het eraf, maakte de platina-contactpun- ten met een pennemes schoon, zette de dekplaat er weer op, klom in mijn zit plaats en draaide den starter om. Binnen tien seconden waren we weer in de lucht. Het eerste wat ik deed, was «ver de om geslagen boot heen vliegen. Kon zijn dat Dusi Khan nog eenmaal bovengekomen was en zich toen boven water had weten te houden. Maar ik zag niets, ofschoon ik het niet bij één keer liet en verscheidene malen om en om cirkelde. .(Wordt vervolgd).

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 9